Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) bandus válasza Tibiajax (#5895) üzenetére


bandus
veterán

nálad azért jobban, de amúgy egyáltalán nem egy nagy szám játékos szerintem. csodálkozom is hogyan fér be a barcába.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5902) Tibiajax válasza baluka26 (#5900) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

most kezdtem el tegnap. jó amugy a könyv, jóval könnyedebb, mint a barca-iromány, azt kicsit pihentetem. eléggé elment az elnöki háttérinfók világába, az annyira nem fogott most meg.. leszámítva, h rosellt rühelltem régen is, most meg még jobban

(#5903) Ijk válasza bandus (#5901) üzenetére


Ijk
nagyúr

:DDD
Ezt ugye nem gondoltad komolyan?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5904) Integra válasza venember83 (#5898) üzenetére


Integra
titán

rendesen elvagy tévedve....
szimpla szűrő - nem semmi :DDD
végülis csak tökéletesen végzi a jelenlegi legjobb rendszerben a dolgát, annyira, hogy még az ősrivális is szíve szerint bekurvulna érte... szimpla szűrő. nos, igen.. nap vicce :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5905) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Labdakihozatal

Már majdnem olyan jó mint a múltkori mu-s ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#5906) giigz


giigz
veterán

Ez a "FourFourTwo Magazin (Magyar Kiadás)" fb-os oldal komolyan az agyamra megy. Én vagyok az egyedüli aki észrevette, hogy az oldal egy Barca és Messi istenítő klub?

Mai kiírásuk: "A Real Sociedad elleni bajnokin José Mourinho ismét magára haragította a Real Madrid szurkolóit. Ez lassan nem is lesz meglepő annak fényében, hogy a madridiak többsége már karácsony előtt kirúgta volna a pökhendi portugált... Te még támogatod?"

Ki engedte meg nekik, hogy így jellemezzék?

(#5907) IreN!CuS válasza giigz (#5906) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Miért nem az? :U Illetve hogy jön ide Messi/Barca ,ez nem a Real-ról és a kis ördögről szól? :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#5908) Ijk válasza giigz (#5906) üzenetére


Ijk
nagyúr

Már csak azt nem értem hol van itt a barca? :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5909) Integra válasza giigz (#5906) üzenetére


Integra
titán

pedig absz találó jelző rá. és akkor még nagyon finoman fogalmaztak.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5910) giigz


giigz
veterán

Most itt nem arra akartam ráirányítani, hogy pökhendi-e vagy sem, hanem hogy egy újságíró rámondhatja-e? Az ő feladata lenne ilyen jelzőkkel minősíteni?

(#5911) Ijk válasza giigz (#5910) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mert szerinted egy újságíró a fészbúkra ír?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5912) giigz válasza Ijk (#5911) üzenetére


giigz
veterán

Igen.

(#5913) Integra


Integra
titán

most jut eszembe, juj, mi lesz itt ha ma megint messi lesz a.... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5914) homeless09 válasza Integra (#5913) üzenetére


homeless09
őstag

Messi-labda átadó :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5915) baluka26 válasza Integra (#5913) üzenetére


baluka26
veterán

Mi lenne? Idén megérdemli.

Én nem az idei év miatt titulálom az aranylabda értékét nullára, hanem a 2011-es év miatt, amikor Sneijder szerintem az utóbbi tíz év egyik legkomolyabb futballteljesítményét nyújtotta, és ez sem volt elég.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5916) 7600 GS


7600 GS
addikt

Azért vicces hogy egy kamuhírből milyen diskurzus alakult ki. :DDD

Az említett játékost a klubján kívül mindenhol utálják, Madridban meg főleg, tehát a transzfer esélye erősen a nulla felé konvergál. Egyébként a forrás egy katalán lap.

(#5917) Ps Vita válasza baluka26 (#5915) üzenetére


Ps Vita
őstag

+1,szerintem is csak abban az évben nem ő érdemelte meg
Buszkec meg szerintem zseniális játékos,nem sok játékos tudja így forgatni a játékot,persze a szinészkedései undorítóak,és sokakban csak ez marad meg :U

(#5918) 7600 GS válasza Ps Vita (#5917) üzenetére


7600 GS
addikt

Jajh istenem, már mindenki zseni.

(#5919) Integra válasza 7600 GS (#5916) üzenetére


Integra
titán

igen, tudjuk a madridban minden szép és jó. senki nem lát vagy hall semmit.
biztos katalán kamera vette fel azt is, ahogy iker nem fogadja el a karszalagot. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5920) 7600 GS válasza Integra (#5919) üzenetére


7600 GS
addikt

Aztán ebből a kamuhírből ezt ki sikerült hozni látom. :DDD Az meg gondolom nem lehet, hogy Iker nem nem fogadta el, hanem azt akarta, hogy CR-en maradjon. Áhh, így kevesebb lapot lehet eladni. :DDD

Vagy valaki tényleg elhiszi hogy van valami alapja a Busquets-ügynek?

[ Szerkesztve ]

(#5921) baluka26


baluka26
veterán

Nem zörög a haraszt, ha nem fúj a szél.
7600, még mindig annyira elvakult Madrid fan vagy, hogy öröm nézni. Egy Busquets amúgy nagyon jót tenne az RMA egészen instabil középpályájának.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5922) 7600 GS válasza baluka26 (#5921) üzenetére


7600 GS
addikt

Jó, persze, láttunk már ilyenre pár példát. :)

Egyébként foglaltam én állást azzal kapcsolatban, hogy milyen hatással lenne a középpályára? Egyébként nem tudom, hogy az előző hsz-emben hol volt elvakultság.

Perez bácsi kíséri el CR-t és a többi Madrid játékost (Casillas, Marcelo, Pepe, Ramos, Xabi Alonso, Modric, Özil, Benzema )

[ Szerkesztve ]

(#5923) salival válasza homeless09 (#5894) üzenetére


salival
aktív tag

Forrás?

(#5897) baluka26:

Kezed lábad összetennéd ha ötöd annyi közöd lenne a sporthoz mint neki.
Mondjuk én örülnék, mivel lenne a magyaroknak egy focistája, aki nem csak lézengeni megy ki a pályára.

ESPN kommentátor nagyban szidta tegnap a poolt ezért, ma hivatalos közleményt adtak ki, hogy kommentáruktól elhatárolódnak.

YNWA

(#5924) 7600 GS válasza salival (#5923) üzenetére


7600 GS
addikt

Suarez nagyon pengés kis focista. De azt hiszem nem kell ezt annak kifejteni, aki nézi a PL-t. :)

Mellesleg ezt a Ghána elleni kezezését szokták itt támadni. Megkapta a büntetését, nevezetesen a piros lapot, Ghána meg rúghatta a tizit. Arról már nem ő tehet, hogy ezt sikerült nekik kihagyni.

[ Szerkesztve ]

(#5925) Integra válasza salival (#5923) üzenetére


Integra
titán

ja, mert beszartak, hogy csökken a nézettség meg a píár....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5926) baluka26 válasza salival (#5923) üzenetére


baluka26
veterán

Senki nem mondta, hogy ügyetlen, mert nem az. Egy nagyon tehetséges csatár, aki Angliában a legjobb formában van.
Nézd meg Klose-t, amikor gólt szerzett kézzel, és bevallotta a bírónak. A sportember valahol ott kezdődik...

Szóval sajnálom, hogy nem sikerült megértened a mondatod, de védjed nyugodtan... ;)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5927) 7600 GS


7600 GS
addikt

Kinek adnátok a Puskás-díjat? Stoch, Neymar, és Falcao van még versenyben.

#homeless: Lord Heskey? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5928) homeless09 válasza 7600 GS (#5927) üzenetére


homeless09
őstag

Heskey-nek.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5929) baluka26 válasza 7600 GS (#5927) üzenetére


baluka26
veterán

Senkinek. Az összes gól szar, ami meg nem, az meg nem fontos pillanatban született. Pedig ugye eredetileg ez lett volna a lényeg, hogy szép+fontos gól. De mindegy. Már fel lehet férni barátságos meccsel is :D

homeless: ;] ;] ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5930) Ps Vita válasza salival (#5923) üzenetére


Ps Vita
őstag

Azt nem mondta,hogy nem játszik jól(a PL egyik legjobb csatára),csakhogy nem túl sportszerű játékos :))

(#5931) 7600 GS válasza baluka26 (#5929) üzenetére


7600 GS
addikt

Azért Stoch lökete nem volt csúnya. :N Sajnos Ben Arfa nem került fel, pedig én neki adtam volna.

(#5932) homeless09 válasza 7600 GS (#5927) üzenetére


homeless09
őstag

Bezony. A Jets-ben nyújtott kiemelkedő teljesítményével is éppen, hogy csak lecsúszott az arany labdáról, ez mindenképpen jár neki . :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5933) 7600 GS válasza homeless09 (#5932) üzenetére


7600 GS
addikt

Meg lehet nézni kéremszépen, hogy hol is tart néküle az Aston Villa. :U

:DDD

(#5934) homeless09 válasza 7600 GS (#5933) üzenetére


homeless09
őstag

Pontosan! A csapat húzóereje( szerintem szó szerint elhúzta volna a csapat többi tagját egyszerre, namind1 :D ) távozott, szaladnak is a nagyobbnál nagyobb zakókba!

Mindent elmond a kép:

baluka: haha :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5935) baluka26


baluka26
veterán

Azt a kurva ;] ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5936) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Real: Cech érkezhet Casillas helyére ›

Cech
Madrid - José Mourinho ismét a cseh válogatott kapussal dolgozhat együtt, a Real 28 millió fontot adhat érte a Chelsea-nek.

Angol lapértesülések szerint a Sociedad elleni bajnokin történtek sem enyhítették meg José Mourinhót, aki mind elszántabban keresi Iker Casillas potenciális utódját a Real Madridnál.
A korábbi hetekben Kiko Casillát és David de Geát is szóba hozták a "Királyiakkal", ám a hírek szerint a "Különleges" legszívesebben Petr Cech szerződtetésével pótolná a 143-szoros spanyol válogatott hálóőrt.
A cseh válogatott kapus 2004 és 2007 között már dolgozott együtt Mourinhóval, Carlo Cudicinit szorítva ki a Chelsea kapujából. A portugál szakember és a 21. század harmadik legjobb hálóőrének választott Cech azóta is remek viszonyt ápol.
Annyi biztosnak tűnik, ha Petr Cech a Real Madridhoz igazol, akkor nem a kispadra érkezik, mivel borsos, 28 millió font lehet az ára, ez pedig több mint pazarlás egy szezononként egy-két meccsen védő cserekapusért.
A hír egyúttal arra enged következtetni, hogy nem jutottak messzire a The Sun által beharangozott, De Gea megszerzéséről szóló tárgyalások a Real és a Manchester United között.

Iniesta a Real Madridról álmodott

(#5937) DopeBob
Szerintem csak Mourinho erőfitogtatása... nem tudom mi a célja a csapattal

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#5937) DopeBob válasza gyuromoj (#5936) üzenetére


DopeBob
addikt

Kicsit lemaradt hír-ügyileg... mi a baj Iker Casillas-al? Azt láttam, hogy mostanában nem kezd, de igazából nem értem. Bár lehet más se :(

MZ/X

(#5938) homeless09 válasza gyuromoj (#5936) üzenetére


homeless09
őstag

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5939) littlelion21


littlelion21
addikt

Sousa megy, Sérgio Conceicao jön (?) a helyére. Hmm...

(#5940) IreN!CuS válasza gyuromoj (#5936) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mostani Barca meccsen említette a kommentátor ,hogy Valdes bácsi 8 misit szeretne évente és folyik a tárgyalás.Na akkor Valdes mehet Iker jöhet aztán megoldódott minden :D

Amúgy meg szerintem is kacsacsőrű..

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#5941) Tibiajax válasza gyuromoj (#5936) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

remek. várjuk szeretettel a katalán kapuba.
valdez meg mehet kispadra ;]

(#5942) homeless09


homeless09
őstag

Angol hírportálok szerint a Liverpool csapata egy 45 millió fontos ajánlatot utasított vissza Luis Suarezért. Az ajánlatot az LA Lakers csapat tette. Tetszett nekik a kézmunkája.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5943) pohár válasza homeless09 (#5942) üzenetére


pohár
félisten

hát ebbe a Lakers-be bárki beférne most, akinek életében volt már egy kezezése a pályán :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5944) Napfénysüti válasza Tibiajax (#5941) üzenetére

Számból vetted ki a szót. Hozzánk bármikor jöhet. :K

Lion: kíváncsi vagyok mit fog alakítani a Vidinél ha tényleg ő megy oda.

Més que un club!

(#5945) baluka26 válasza littlelion21 (#5939) üzenetére


baluka26
veterán

Miért nem jó nekik Mezey, azt nem tudom továbbra sem.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5946) Napfénysüti válasza baluka26 (#5945) üzenetére

Túl olcsó lenne. ;]

Més que un club!

(#5947) baluka26 válasza Napfénysüti (#5946) üzenetére


baluka26
veterán

Vagy lehet az a gond, hogy nem portugál.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5948) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Mikor lesz ez a szar gála? Közvetíti valami? Muszáj látnom C arcát (már ha elment), amikor nem ő kapja az aranylasztit. Ne haragudjanak a C fanok, de... muszáj...

(#5949) baluka26 válasza KisTücsök (#5948) üzenetére


baluka26
veterán

19 @ Olyrósport.

Ha külhoni vagy, passz :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5950) giigz válasza KisTücsök (#5948) üzenetére


giigz
veterán

19-től, Eurosport élőben közvetíti, M1-en pedig 20:15-től.

Mourinho nem megy el, de CR igen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.