Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) venember83 válasza baluka26 (#5146) üzenetére


venember83
nagyúr

14 gólt rúgott eddig a kékeknek (wiki szerint), csak az ötven millió eurós átigazolási díjat tekintve ez kb. 3,6 millió euró egy gólért, plusz évi pármilliós fizetés. Mondjuk ez Kaká esetében sem éppen hízelgő, 68,5 milliós átigazolási díjért húsz gól, 3,4 millió egy góljáért, nem rossz. Szerintem nevezhetjük holtversenynek. :)

[ Szerkesztve ]

(#5152) homeless09


homeless09
őstag

Egyébként ezek a Balotelli "idézetek" csak kitalációk. A "twitterét" egy ismeretlen srác szerkeszti, és ő találja ki ezeket. Azóra persze már sokan elkezdtek Balotelli idézeteket költeni.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5153) Integra válasza homeless09 (#5152) üzenetére


Integra
titán

azért csáknorriszt nem fogja letaszítani a trónról. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5154) homeless09 válasza Integra (#5153) üzenetére


homeless09
őstag

Őt nem is lehet :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5155) Richard! válasza venember83 (#5151) üzenetére


Richard!
addikt

Andy Carrol-ról nem is beszélve... :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#5157) KisTücsök válasza baluka26 (#5102) üzenetére


KisTücsök
addikt

(#5158) bandus válasza KisTücsök (#5157) üzenetére


bandus
veterán

jó helye lesz ott :K úgyis kell egy kis erősítés a tottanhamnek, vdv és bale mellé, így szerintem elég ütőképesek lesznek, bl selejtező helyet simán kifoghatnak, az arsenal meg az verton simán beelőzhető :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5159) homeless09 válasza bandus (#5158) üzenetére


homeless09
őstag

vdv nincs a csirkéknél :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5160) Sickboy25 válasza homeless09 (#5159) üzenetére


Sickboy25
addikt

Majd ott lesz :D

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#5161) 7600 GS válasza venember83 (#5151) üzenetére


7600 GS
addikt

Ricardo Izecson dos Santos Leite "Kaká"

104 meccsen 26 gól, emellé társul még olyan 30 körüli assziszt is. 70-szer volt kezdő és 34-szer csere. Ebben a statisztikában nincsenek benne a felkészülési mérkőzéseken szerzett gólok.

[ Szerkesztve ]

(#5162) vans?


vans?
őstag

Leverkusen - Real a Sport1-en, remelem Zidane alakit valamit ma is. :D

hábm bábm

(#5163) 7600 GS válasza vans? (#5162) üzenetére


7600 GS
addikt

Fogadni mernék rá. ;]

(#5164) homeless09


homeless09
őstag

Karácsonyi meglepetés :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5165) baluka26 válasza 7600 GS (#5161) üzenetére


baluka26
veterán

Az az RMA drukker, aki meg akarja magyarázni, hogy Kaká karrierje legjobb éveit tölti Spanyolországban és ott érte el legnagyobb sikereit az teljes mértékben hülye. Kaká egy sokadik töltelékember, aki stabil kezdő sem tud lenni Madridban, okkal.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5166) Tibiajax válasza baluka26 (#5165) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hallod 7600gs.. hülye vagy

;]

(#5167) baluka26 válasza Tibiajax (#5166) üzenetére


baluka26
veterán

Köszönöm szépen az asszissztot, mire mennék nélküled :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5168) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#5165) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nyilván nem a legjobb éveit tölti itt, ezt szerintem mindenki tudja.. :U
Real azért nem bukott oly sokat Kakán. Hatalmas marketing értéke van.

Másik témához: Jó kis karácsonyi ajándék lenne a Sneijder Tottenham biznisz, de azért nem merek örülni, míg nem hivatalos.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#5169) giigz


giigz
veterán

(#5170) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#5168) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem pokoli nehéz kimutatni, hogy mennyit hozott egy adott játékos a csapatnak. Viszont fordítotva vizsgálva: Kaká sokat bukott a Madridon.

Senijder nem volna rossz Angliába, de miért pont Spurs?! :O ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5171) 7600 GS válasza baluka26 (#5165) üzenetére


7600 GS
addikt

Mutasd már meg légyszíves, hogy hol írtam én olyat, hogy itt töltötte el a legjobb éveit. Köszi előre is.

Picit talán értelmezni kellene a szöveget mielőtt kommentelnél, nem pedig hülyézni a másikat. Arra meg azért továbbra is kíváncsi lennék, hogy hozzá képest Torres miért a "világ legjobb igazolása".

Integra: Arsenal. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#5172) Integra válasza baluka26 (#5170) üzenetére


Integra
titán

miért? hova kéne mennie?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5173) NyxNyxNyx válasza Integra (#5172) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Gondolom csak beszólt nekem. :DDDű

7600GS Az Arsenal mivel lenne jobb? :F Kb egy szinten van a két csapat és itt nagyobb szükség van rá.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#5174) 7600 GS


7600 GS
addikt

Lewandowski jövő nyáron a Manchester United játékosa lehet.

Mike: Ha a két klub között kéne választanom, túl sokat nem vacilálnék. Több lehetőség van az Arsenalban, csak ki kéne őket használni.

[ Szerkesztve ]

(#5175) baluka26 válasza Integra (#5172) üzenetére


baluka26
veterán

Everton, WBA :D
7600: "Itt jegyezném meg, hogy a tavalyi szezonjában olyan mutatókat produkált, mint utolsó milánói évében."+kicsit értsük az iróniát.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5176) 7600 GS válasza baluka26 (#5175) üzenetére


7600 GS
addikt

De ettől még nem volt jó az utolsó milánói éve, hanem kifejezetten gyenge volt. Viszont Madridban ez volt a legerősebb szezonja (eddig), csupán ezért hoztam fel példaként.

Az irónia viszont nem esett le, bocs.

[ Szerkesztve ]

(#5177) baluka26 válasza 7600 GS (#5176) üzenetére


baluka26
veterán

Azért nem volt az borzasztó év, sőt.

Az lenne jó, ha picit tisztábban látnád a saját csapatod, és élesebb kritikákat fogalmaznál meg velük szemben. Szerintem.

Torres a Premier League fennállásának legrosszabb igazolása lenne, ha nem lenne Caroll :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5178) 7600 GS válasza baluka26 (#5177) üzenetére


7600 GS
addikt

A többi milánói évéhez képest rossz szezon volt. Még akkor is, ha nem a 06/07-es szezonnal vetem össze.

Szerintem tisztában vagyok a csapatommal. Tisztában vagyok azzal, hogy Kaká madridi karrierje nem fog bevonulni a történelemkönyvekbe, mint sikersztori (ezt én sajnálom a legjobban). Viszont úgy gondolom, akkor vagyunk teljes mértékig korrektek, ha megnézzük az ezt körülvevő tényezőket is. Elfogadom, ha valaki azt mondja, hogy egy picit elfogult vagyok vele szemben, hiszen az egyik kedvencem volt Madrid előtt is. Köszi, hogy próbálsz javítani, igyekszem. Az is világos számomra, hogy ez a szezon csak úgy menthető már meg, hogyha a szezon végén sikerül a BL-t megnyerni, a bajnokság már elúszott. A Barca nem fog sokat botlani.

[ Szerkesztve ]

(#5179) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#5174) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem jelenleg kicsit jobb kerete van a Spursnek és, ha elmegy Walcott, elhagyhatjuk a "kicsit" szót is.
De én "kicsit" elfogult vagyok (mondjuk te is lehet).

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#5180) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#5179) üzenetére


7600 GS
addikt

Amíg ilyen ötösöket kapnak az Ágyúsoktól, addig sokkal esélyesebb a piros londoni csapat.

[ Szerkesztve ]

(#5181) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#5179) üzenetére


baluka26
veterán

Hálás helyzetben vagyok, mert nem tudom, hogy Arsenal-t vagy Spurs-t kedvelem kevésbé, de szerintem is jobb a ti keretetek.
Sneijder-rel még megkockáztatom, hogy a dobogó nem biztos a jelenlegi top 3-nak.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5182) 7600 GS válasza baluka26 (#5181) üzenetére


7600 GS
addikt

A MU,MC,CFC hármast kötve hiszem, hogy letaszítaná a dobogóról a Spurs, még ha VdV-t Sneijder-t sikerülne is megszerezniük.

mod: Igen, őt. :D

[ Szerkesztve ]

(#5183) baluka26


baluka26
veterán

7600: Mmint Sneijder-t.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5184) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#5180) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A tavalyi 5-2nél valamiért kegyetlen rosszül játszottak az Arsenal stadionjába, ott egyértelmű volt, már 0-2-nél is, hogy ki fog győzni.(Főleg Van Persie-vel)

De az ez évi 5-2 nem reális.
-Sérült védelemmel [Kaboul(alap középső védő), Assou-Ekotto(balhátvéd, miatta kellett Naughton-nak védenie balszélen, mikor jobbhátvéd az eredeti posztja)
-Parker sérült volt, tavaly végig alapember
-Lesérült a ,ha Bale miatt nem is a legjobb, de a legmeghatározóbb játékos, Dembelé.
+korai piroslap
A idei keretet hasonlítottam össze, és nyilván nem a sérült összeállítást fogom alapul venni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#5185) pohár


pohár
félisten

ha valaki nem tud mit kezdeni magával, a Sport1 a Lakers - Knicks meccset adja HD-ben

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5186) NagyDave válasza pohár (#5185) üzenetére


NagyDave
tag

Ja, digitális kábelen :D Egyébként az megy itt is, csak nem HD-ban :DDD

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#5187) pohár válasza NagyDave (#5186) üzenetére


pohár
félisten

hát kint van a HD jel, de a kis szutykos CRT-men nem tudom csekkolni, hogy tényleg az-e :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5188) KisTücsök válasza 7600 GS (#5176) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Az irónia viszont nem esett le, bocs."

Miért? Volt már, hogy leesett? Neked ez valamiért nagyon-nagyon nem megy...

(#5189) baluka26


baluka26
veterán

Luiz tuti nem normális :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5190) 7600 GS válasza KisTücsök (#5188) üzenetére


7600 GS
addikt

Ah, szóval megint te. Mondjuk az megkönnyítené ám az ember dolgát, ha használnátok emotikonokat is, tudod arra való. Ha más is így csinálja, akkor kérném itt is.

[ Szerkesztve ]

(#5191) 7600 GS


7600 GS
addikt

The Di Matteo Effect at Chelsea FC

Ha volt már akkor elnézést.

(#5192) Boxer001 válasza 7600 GS (#5191) üzenetére


Boxer001
veterán

Nagyon nagy.

(#5193) 7600 GS válasza Boxer001 (#5192) üzenetére


7600 GS
addikt

Azt hiszem minden fontos pillanat benne van. Bár azt nem rakták bele, mikor Messi tizenegyest hibázik. ;]

(#5194) venember83 válasza KisTücsök (#5188) üzenetére


venember83
nagyúr

Úgy érzem, nektek le kéne ülni egy sör mellé megbeszélni, mi a gond, mert felettébb kedvelitek egymást topikon belül. :)

(#5195) 7600 GS válasza venember83 (#5194) üzenetére


7600 GS
addikt

Én állok elébe, de nekem egyébként nincsen semmi gondom KisTücsökkel. Csak azt nem értem, hogy miért kell olyas valamiért piszkálni az embert, amit már másvalakivel tisztáztam.

(#5196) Ps Vita válasza 7600 GS (#5191) üzenetére


Ps Vita
őstag

Engem ki rázott a hideg,hiába nem az én csapatom,hiába a csapatom ellen nyerték meg a BL-t,ez a videó gyönyörű :R
Szerintem RDM lehetett volna a Chelsea SAF-ja ha nem Abra a tulajdonos :(

(#5197) KisTücsök válasza 7600 GS (#5190) üzenetére


KisTücsök
addikt

Szerintem idiótán néz ki, és úgy elveszti az értelmét az a bizonyos "ironikus mondat, szöveg" ha a végére odabaszok negyven aranyos szmájlit, csak hogy Te megértsd. :) Bár múltkor megígértem (na látod? ezért simán lecseszhetnél), hogy így fogok tenni, de tényleg nem volt gusztusom hozzá.

"Ah, szóval megint te."

Ezt bárki írhatta volna a "topicból", szerintem mindenkinek feltűnt, csak én szóvá is tettem. Remélem nem sértődtél meg. :)

(#5194) venember83: Majd egy Real - Chl BL döntő előtt mindenféleképpen megejtjük. Vagy az aranylabda szavazás után, vagy valamikor ( ;] xdlol). Viszont arról nem sokat fogunk beszélni, hogy mi a bajom vele, mert semmi. Én mindenkit szeretek ebben a topicban. :)

Valaki tudna dobni valami olyan oldalt, ahol foci streamek vannak összegyűjtve? Anno tudtam egyet, de az aztán megszűnt asszem. Nemsokára Norwich - Chl és nem közvetíti a Digi. :(

(#5198) 7600 GS válasza KisTücsök (#5197) üzenetére


7600 GS
addikt

Rendben-rendben, én absz. nem sértődtem meg. :R Majd akkor egyszer talán sörözhetünk.

Parancsolj, itt fogsz találni az összeshez.

(#5199) KisTücsök válasza 7600 GS (#5198) üzenetére


KisTücsök
addikt

Köszi!

Ez asszem még nem volt. Hát... Ha igaz, ha nem, azért vannak gondok.

(#5200) homeless09


homeless09
őstag

MU eddig hozza a szokásost.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.