Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) venember83 válasza baluka26 (#6150) üzenetére


venember83
nagyúr

Román-magyar után meglátjuk.

(#6152) -HajTömeg- válasza baluka26 (#6148) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

És mi zavarta őket?
A Magyar zászló?
Te nem veszed észre,hogy itt mindenki ezzel a kcsög dumával jön?
Ott voltál?
Nem! De megérdemeljük,ugye?
Semmi bizonyíték, egyetlen árva kép vagy video, egyszerűen ők eldöntötték,hogy ez biztos így volt.
Valahogy meg kéne szokni,hogy az ellenfelet általában nem tárt karokkal fogadja a hazai szurkolótábor.
Izrael meg minden létező nemzetközi egyezményt felrúg és csodálkoznak,hogy utálják őket?
Ne röhögtess már.
De ez a mentalitás,hogy nagyon is megérdemeljük, na ez az aminek ők baromira örülnek, így kell ehhez hozzáállni.
Azért ha eljátszunk azzal a gondolattal,hogy fordított esetben, ha a mi nyomásunkra kéne zárt kapuk közt játszani Izraelnek az egyik legnagyobb riválisával, hát kíváncsi vagyok hány Izraeli fórumozó írná,hogy :
"Kurvára megérdemeljük a büntetést."
Gratulálok.
(se jobbikos,se semmi ilyesmi nem vagyk, még mielőtt...
Ja,és a téma részemről zárva,mielőtt valamelyik módi megsértődik)

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#6153) baluka26 válasza -HajTömeg- (#6152) üzenetére


baluka26
veterán

A FIFA egy biznisz, nagyon szeretik a bevételt. Amikor ők becsukatnak egy meccset, akkor borzasztó sok gond van.
Legyél ezekre a világi faszkalapokra büszke.
Szégyellem, hogy a piros-fehér-zöld zászlót valaha a kezükbe vették ezek a szarháziak.
Mindezt egy himnusz alatt, természetesen, de szerinted ez példás :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6154) Ps Vita válasza Tibiajax (#6116) üzenetére


Ps Vita
őstag

Betis,Villareal,Bilbao,Deportivo?Ne viccelj :DDD
Ezeknél mind jobb a Frankfurt,Hannover,Swensea ,Everton,talán a Mainz és Stoke is,Mönchengladbach meg olyan mint a Bilbao volt 1 jó évük.

[ Szerkesztve ]

(#6155) Ijk


Ijk
nagyúr

Emlékszem amikor a moldovai meccsen kirakták a "gyűlölünk titeket" transzparenst. Jót nevettem rajta, az a gond hogy ezen a szinten csak röhögni tudok.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6156) baluka26 válasza Ijk (#6155) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem az is botrányos nagy szemétség volt a moldávoktól, de az MLSZ nem akart lépni SEMMIT az ügyben... Hogy miért nem, azt senki sem tudja?!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6157) Ijk válasza baluka26 (#6156) üzenetére


Ijk
nagyúr

Felesleges lépni, legyinteni kell rá. Pont nem kell ezen a szinten foglalkozni az ilyennel.
Mondom, amikor megláttam felröhögtem hogy szegény marhák mennyi erőfeszítést tettek azért hogy ezt összehozzák.
Néha nem tudom hogy tisztában vannak-e vele az emberek mi az a rasszizmus, mikor kell valójában foglalkozni vele. Mert vagy mindenkinek leesett az ingerküszöbe, vagy végre van valami amivel lehet foglalkoznia a politikának, médiának.
Pont az a baj hogy sokszor elefántot csinálnak a bolhából és pont az ellenkező hatást érik el.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6158) baluka26 válasza Ijk (#6157) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem egy sporteseményen az ilyen abszolút megengedhetetlen.
De lehet én vagyok az idióta.

peterszky: Ok, bocs, mellőzöm.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6159) peterszky válasza baluka26 (#6146) üzenetére


peterszky
őstag

Ezt a "nagymagyarozást" ha lehet, itt mellőzd légy oly kedves.

A #6150-es meg nem hasonlítható össze ezzel, ott a bolgárok a selejtezőn viselkedtek úgy, ahogy, nálunk pedig egy barátságos mérkőzésen történt az eset. Ha a szarházi FIFA követné a szabályait, akkor egy barátságos találkozót kellene zárt kapuk mögött megrendezni, nem egy selejtezőt.

What else you gonna do on a Saturday?

(#6160) 7600 GS válasza baluka26 (#6158) üzenetére


7600 GS
addikt

Úgy érzem, hogy túlságosan itthonra vetítitek ki ezt az egészet, holott külföldön is jócskán jelen van. Elég, ha azt mondom, El Clasicó. A világ legnagyobb párharca, és itt is találsz katalán zászlócskákat a lelátón. No meg aztán mindkét tábor mond cifrákat a másikra.

Szerintem viszont térjünk át valami más témára, kezd elmenni egy rossz irányba a vita.

[ Szerkesztve ]

(#6161) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Gyönyörű magyar gól a Dortmundban(Bajner Bálint)

[ Szerkesztve ]

(#6162) 7600 GS válasza Ps Vita (#6154) üzenetére


7600 GS
addikt

Láttad már a Betis-t játszani?

(#6163) Ijk válasza baluka26 (#6158) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem az a bajom csupán hogy manapság a rasszizmust úgy felfújták hogy teljesen súlyát veszti ez a szó. Már ha egy átlag ember meghallja, csak a szemét forgatja.
Nincs ez így jól, mert igenis fontos dolog ez.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6164) 7600 GS válasza Ijk (#6163) üzenetére


7600 GS
addikt

Igen, ez így van sajnos.

(#6165) homeless09


homeless09
őstag

Csak nekem bitangpusztulatosan ergya a PH úgy durván 1 hete?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6166) 7600 GS válasza homeless09 (#6165) üzenetére


7600 GS
addikt

Nekem is undorítóan lassú. Parciéknak kéne már valamit csinálni a szerverekkel. :U

[ Szerkesztve ]

(#6167) homeless09 válasza 7600 GS (#6166) üzenetére


homeless09
őstag

Nekem 503-ast is dobál csomószor. :(

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6168) Ijk


Ijk
nagyúr

Egyébként kinek volt ez az izraeli barimeccs fantasztikus ötlete? Nem igaz hogy az MLSZ nem tudott közbenjárni, ismerve a hazai helyzetet. Itthon még az NB1-es meccseken is zsidóznak.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6169) KisTücsök válasza Ijk (#6168) üzenetére


KisTücsök
addikt

Teljesen jogos. Lehetett erre számítani. Komolyan, kezdem azt hinni, hogy előre meg volt szervezve ez az egész (aztán hogy ebből ki profitált, az nem tudom), mert ennyire hülye emberek nem lehetnek oda fönt, hogy pont Izrael ellen szerveznek egy barátságos meccset.

(#6170) fatal` válasza homeless09 (#6165) üzenetére


fatal`
titán

Nem, néha ilyen.

(#6171) Integra


Integra
titán

na lássuk ezt a mai egyszerm bradford-villa meccset :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6172) homeless09


homeless09
őstag

Közröhej a FIFA-gálán - íme az év valódi csapata!

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6173) Integra válasza KisTücsök (#6169) üzenetére


Integra
titán

jaj, csak ezt ne ha lehet.. de tényleg :)

engem csak az zavar, hogy mentünk volna szurkolni és most nem tudunk :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6174) Integra


Integra
titán

remélem mindneki látja, hogy milyen stadionja van a bradford-nak. negyedosztályú csapat... álleejtős szmájli

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6175) KubanitoS válasza KisTücsök (#6169) üzenetére


KubanitoS
veterán

De ha azt mondták volna, hogy ők nem jöhetnek, akkor az rasszizmus. :DDD ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6176) homeless09 válasza Integra (#6174) üzenetére


homeless09
őstag

hasonlít a Newcastle stadionjára.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6177) baluka26 válasza Integra (#6174) üzenetére


baluka26
veterán

Ez milyen adó?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6178) -HajTömeg- válasza KubanitoS (#6175) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Sőt,az már kirekesztés! :DDD

Alias: Júzer error

(#6179) Integra válasza homeless09 (#6176) üzenetére


Integra
titán

bent ül a bradford managere a stúdióban és vigyorog és meséli hogy milyen büszke a csapatra, van itt minden, szakács, gondnok.... édes :))

balu:
ezek adják

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6180) homeless09 válasza Integra (#6179) üzenetére


homeless09
őstag

Még nekik is jóval magasabb a költségvetésük, mint az itthoni nb1-es csapatoknak. :N

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6181) KisTücsök válasza Integra (#6173) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem akarok belemenni, persze. Meg nekem aztán tényleg semmi bajom senkivel. De most őszintén, szerinted mi értelme volt annak a meccsnek? Annyi másik ellenfelet lehetett volna választani. Amikor jól tudja mindenki, hogy a szurkolók egy része ilyen. Na de inkább hagyjuk.

A törökök elleni meccs után gondolkoztam el azon, hogy ideje lenne végre kimenni egy válogatott meccsre, a románok elleni jó lett volna, de így akkor marad a TV (bár a hangulat így is fos lesz)...

(#6182) Integra válasza homeless09 (#6180) üzenetére


Integra
titán

a kis bradford vezet :)
ha nyernek mondjuk 2:0-ra akkor érdekes lehet a villa park-i visszavágó :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6183) 7600 GS válasza homeless09 (#6172) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem félreértettük az egészet. Ez ugye Dream XI, azaz Álom 11, ami azt jelenti számomra, hogy a résztvevő szavazók őket látnák szívesen egy csapatban.

(#6184) homeless09 válasza 7600 GS (#6183) üzenetére


homeless09
őstag

Igen, de a résztvevő szavazók mit láttak Alvesben? :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6185) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Erről a csávóról tudtok valamit?

(#6186) Sztbeni válasza KubanitoS (#6140) üzenetére


Sztbeni
őstag

undorító. Ha másokat szídnak, abból nincs baj, de izrael szent és sérthetetlen :W

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#6187) Integra válasza Integra (#6182) üzenetére


Integra
titán

éééssssssss, még a végén bejön a tippem :))

anyám, mekkora fejes léc, bradford is on fire

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6188) 7600 GS válasza homeless09 (#6184) üzenetére


7600 GS
addikt

Biztos tetszett nekik a szerkoja. :DDD

(#6189) baluka26 válasza KisTücsök (#6185) üzenetére


baluka26
veterán

Én nem tudom, de ha Ukrajnából akarnak támadót hozni, akkor igazán kifizethetnék Willian-t :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6190) baluka26


baluka26
veterán

Hírek és pletyik:
Galatasaray Sneijderről tárgyal az Interrel.
Az Arsenal figyeli Szalait, és akár lehet belőle szerződés is.
A Juventus leigazolná Drogbát év végéig, Llorrente érkezéséig.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6191) IreN!CuS válasza baluka26 (#6190) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Remélem Szalai nem ír alá az Arsenal-hoz (persze ha fix kezdőként számítanak rá megint más :) ), ne padozzon inkább játsszon fix kezdőként a bundásban.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#6192) venember83 válasza baluka26 (#6190) üzenetére


venember83
nagyúr

Moussa Sissoko is képben van, de nekem meg lassan már hányingerem lesz a középpályásoktól. Főleg az ilyen párszezonosoktól, akik nem képesek hosszabb ideig jó teljesítményt nyújtani.

(#6193) baluka26 válasza venember83 (#6192) üzenetére


baluka26
veterán

Drogbának örülnél amúgy?:)

Zártkapus meccsel kapcsolatban annyira vicces, mi megy facebookon. A sok okos tudni véli, hogy a FIFA DIREKT így szervezte a meccseket, hogy a magyarokat megszopassa a románok ellen, mert TUDTÁK, hogy lesznek antiszemita és rasszsta megnyilvánulások.
Persze a FIFA azt is tudta, hogy ez lesz az egyik top meccse a csoportnak, mert a törökök gyengék lesznek. :))

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6194) Ijk


Ijk
nagyúr

Megvan Sousa utódja a Vidinél:

;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6195) Sickboy25 válasza Ijk (#6194) üzenetére


Sickboy25
addikt

:DDD :DDD :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#6196) venember83 válasza baluka26 (#6193) üzenetére


venember83
nagyúr

Drogbának igen, ha ki tud jönni Contével. Mert utóbbi nem egyszerű történet, ahogy én látom. A mester szereti az egyszerű játékosokat, akik soha nem pofáznak és kidolgozzák a belüket, mert nekik megtiszteltetés a Juventusban játszani vagy a padon ülni. Nem meglepő, hogy nincs sztárcsatár, ez minden bizonnyal nem csak pénzügyekre vezethető vissza.

(#6197) fatal` válasza baluka26 (#6193) üzenetére


fatal`
titán

És a FIFA szervezte az Izrael elleni barátságos meccset is!!!!!!!!!!4444négynégynégy.

Szánalmas, mindenki hibás, az egész világ összeesküdött ellenünk (lol, ki a retket érdeklünk egyáltalán?), de a retardált barmok a stadionban, ők nem tehetnek semmiről.

[ Szerkesztve ]

(#6198) Integra válasza baluka26 (#6190) üzenetére


Integra
titán

annyira "erős" ez az angol bajnokság, hogy folyamatosan a bundásból lopkodják az embereket... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6199) -HajTömeg- válasza fatal` (#6197) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Te erre az egészre milyen bizonyítékot láttál?
Mert úgy gondolom,hogy ha valaki állít valamit,azt illik pl bizonyítani, legalábbis normális országokban.
Össz-vissz egyetlen youtube videot láttam,ahol valaki közvetlenül ezek mellett a zsidózók mellett kamerázik és hallatszik,hogy páran zsidóznak.
Még ha szemből látnánk,hogy egy nagy tömeg skandálja.
Azért mondom ezt, mert pár hlye mindenhol van, 1000%,hogy bármelyik csapat szurkolótáborában találsz huhogókat, majmozókat stb. (nem nálunk, mindenhol a világon)
Emiatt megbüntetni egy egész országot?
Nem túlzás ez?
Szerinted ugyan ezt meg mernék tenni pl egy francia válogatottal?
Mármint,hogy youtube videokra hivatkozva betiltják az egyik legfontosabb mérkőzésüket.
Emlékszem már a meccs után ment a hisztéria : [link]
Tudod ők mindig veszélyben érzik magukat, amin nem csodálkozom,de ez az ő problémájuk és nem a miénk.

Alias: Júzer error

(#6200) Integra


Integra
titán

beszéltem egy barátommal, akinek adok a szavára. ő annyit mondott, hogy a meccsen semmilyen transzparens nem volt, egy darab palesztin zászló volt és volt kb 20 ember, aki többet szídta a zsidókat mint amennyit a magyar csapatnak szurkoltak, majdnem össze is verekedtek a magyar vezérszurkolókkal emiatt, mert nekik is nagyon elegük volt belőlük. ennek a 20 embernek a kórusban történő zsidózásáról került fel a video a youtue-bra. na ezen rágott be pár hórihorgas orrú bibsi és képes volt elintézni ezt a büntetést a fifánál... ekkora hatalmuk van ezeknek.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.