Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) 7600 GS válasza baluka26 (#5599) üzenetére


7600 GS
addikt

Én sajnos elég ilyet láttam már ahhoz, hogy csak a hivatalos bejelentéseknek higyjek. :D

(#5602) baluka26 válasza 7600 GS (#5601) üzenetére


baluka26
veterán

Hivatalosan már a Chelsea-vel tárgyal.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5603) salival


salival
aktív tag

Az a baj Ba-val, hogy asszem a térde nem az igazi, pont ezért a NC előtt már klub(ok?)nál is megbukott az orvosin, ha jól tudom.

Amúgy poolnál most összeállhat a sterling-suarez-sturridge csatársor. Eléggé jól cselező, önző csatársor, kiváncsi vagyok hogy fog szuperálni.
Aztán hónap végén borini is felépül, és lehet gameiro is jön kölcsönbe.
Az angol messiért meg a kjupiár érdeklődik mert régen a kedvence volt. mondjuk ha joe coleban látja a megmentőt, akkor nagy bajok vannak.

YNWA

(#5604) pohár válasza 7600 GS (#5601) üzenetére


pohár
félisten

higgyek ;]

remélem jól be tud épülni a csapatba, és szórja a gólokat ő is :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5605) baluka26 válasza salival (#5603) üzenetére


baluka26
veterán

Azt a csodálatos játékost hogy tudták így elrontani...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5606) KisTücsök válasza baluka26 (#5605) üzenetére


KisTücsök
addikt

Pont ezt akartam mondani. :D Még ha nem is pont ilyen megfogalmazásban.

Sajna a sérülése óta nem volt az igazi. Pedig amikor a toppon volt, szvsz a világ legjobb szélsője volt. Kedvencem is volt egy időben.

(#5607) NyxNyxNyx válasza pohár (#5597) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

hehe ;]

"Daniel Sturridge has joined Liverpool after passing a medical and a history exam."

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#5608) salival válasza baluka26 (#5605) üzenetére


salival
aktív tag

Én meg pont 1-2 hete botlottam bele egy tecsős videóba róla. 5-6 éves meccsekből lehettek kivágva a jelenetek és egy teljesen más cole volt rajtuk mint a poolban van. Itt 2 egyeneset nem tud passzolni, egy cselt normálisan nem tud végigvinni és minden labdát 10 méterrel a kapu fölé lő. Látszik néha hogy ennél mennyivel többet tudna.

De mindegy álljon be ma és vágja be a győztes gólt.

Amúgy Sturridge 20k-val kevesebbet keres most mint a chelseanél keresett.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#5609) baluka26 válasza salival (#5608) üzenetére


baluka26
veterán

Viszont 12 millió fontot szerintem nem ér a csávó.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5610) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Tibi most megy szopatni mindekit focizni, kis kedvcsinálónak ez most megtette..

:)

(#5611) KisTücsök válasza Tibiajax (#5610) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ilyeneket TV-ben miért nem közvetítenek? Szerintem lenne nézettsége. A futsal annyira nem jött be, ott kevés a csel. Ilyen utcai foci kéne, ahol mernek cselezni.

(#5612) baluka26


baluka26
veterán

Ki is az, aki hosszasan taglalta, hogy micsoda kurva jó kis igazolás Modric?
Egy gól, három gólpassz egy kreatív középpályástól. 30 milliáért...

[link]

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5613) 7600 GS válasza baluka26 (#5612) üzenetére


7600 GS
addikt

Jajj, mennyire sejtettem hogy ezt pont Te fogod linkelni. Nembaj, biztosan jól esett a lelkednek. :)

Arról nem tehet Modric, hogy a hülye edzője nem játszatja, vagy éppen lekapja félidőben, holott a egyáltalán nem teljesít gyengén, sőt. Kevés olyan játékos van, akinél biztos helyen érzem a labdát. Na ő ilyen. Mellesleg a szezon fele telt el, az igazán fontos meccsek pedig úgyis ezután jönnek. Picit meg vicces, hogy pont Te jössz a statisztikával. Nyár végén pont Te hülyéztél emiatt. Nem csak ezt kéne nézni, hanem a játékát a csapatnak akkor, mikor ő pályán vagy és amikor nincs. Persze egy ember még nem tud csodát csinálni, de sokszor lényeges különbségnek lehettünk szemtanúi.

Mondjuk ha már itt tartunk, érdemes megvizsgálni a Song-Essien transzfert is. Egyikük sem mondható bombaigazolásnak, de az utóbbi nem került pénzbe jelenlegi munkaadójának.

[ Szerkesztve ]

(#5614) baluka26 válasza 7600 GS (#5613) üzenetére


baluka26
veterán

Ez statisztikailag nem statisztikailag is egy átlagos játékost jelöl, semmivel többet.

Nyilván oka van annak, hogy az edző, aki idehozatja, nem játszatja. De nyilván utálja. Meg azt akarja, hogy szarul menjen a csapatának, és direkt ezért nem játszatja.
Ilyen középpályás van ezer+1 a világban.

De legalább ő is elkúrja a karrierjét Madridban.

Essien-ért most aztán igazán összeteheti a kezét Mou, és tudta ezt ő is nagyon jól. Gyakorlatilag középpályán és védelemben bárhol bevethető, és ennél jobban semmi nem jön most RMA-nak.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5615) 7600 GS válasza baluka26 (#5614) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem kevés Madrid meccset nézel. Ez abszolút nem gond, csak akkor ne mondjunk olyan dolgokat, amiről nem vagyunk 100%-ig biztosak.

Nyilván oka van annak, hogy az edző, aki idehozatja, nem játszatja.

Ja, persze hogy van. Annak is van oka, hogy sikerült ráülni a 2 gólos előnyre a BL elődöntő visszavágóján, meg még hosszasan sorolhatnám az így elszúrt meccseket. Mourinho jó edző, de egyszerűen túltaktikázza magát. No meg ha olyan játékoshoz ragaszkodik a KP-n, mint Khedira, akkor...

#5614: Akarod mondani csak a középpályán. Mert a védelemben (többnyire bal oldalon) úgy mennek el mellette ahogy akarnak. Nagyobb csapat ellen nem nagyon szeretném meglátni őt a védelem bármely pontján.

[ Szerkesztve ]

(#5616) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#5612) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én még így is tartom, hogy nem volt annyira rossz igazolás... Amikor Khedira sérült volt jól jött, és előlrébb se mondhatjuk, hogy nem csinált semmit, a támadások előkészítésében jó volt. 13 meccsen játszott, amiből 5-ön csere volt. Ha azt nézzük Alonsonak is csak 3 gólpassza van a ligában.

Szerk.:Essien meg tényleg nagyon jó, hogy játszik szélsővédőt is, de komolyan mondom Callejon jobban oldotta meg.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#5617) baluka26 válasza 7600 GS (#5615) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem majdnem az összes eddigi Madrid meccset láttam. Volt két kiemelkedően jó meccse, a többiben meg annyira beleszürkült, hogy nem is lehetett tudni, hogy pályán van. Az, hogy te csak erre a két alkalomra emlékszel az kurvára nem az én bajom, és kettőnk közül valószínűleg én tudom objektívebben megítélni a játékát.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5618) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#5615) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Akarod mondani #5614 :DDD

Szerk.: Oké látom javítottad.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#5619) 7600 GS válasza baluka26 (#5617) üzenetére


7600 GS
addikt

Az sem az én bajom hogy valaki negatív irányba elfogult egy játékossal szemben és csinálhat az adott player bármit, úgy sem lesz elég jó. Mellesleg néha az volt érezhető a bajnokikon, hogy a többiek nem nőttek fel hozzá. Ha nem hiszel nekem nem gond, olvasgass picit madridistát, meccs utáni értékelést. Ott korrektül kielemzik a játékosok teljesítményét.

Egyébként most nézem, Varane is sérült. Fasza lesz azért ez így, van 1 értelmes középhátvédünk. És megint következik egy brutál február-március. Lesz itt a Barca, MU, Valencia ellen meccs.

[ Szerkesztve ]

(#5620) baluka26 válasza 7600 GS (#5619) üzenetére


baluka26
veterán

Nekem nem kell oldalakat olvasgatnom, hogy értékeljek egy játékost. Főleg nem egy fan oldalt.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5621) 7600 GS válasza baluka26 (#5620) üzenetére


7600 GS
addikt

Pedig ha igazán meg akar az ember sokmindent tudni egy játékosról akkor kell. Én is szoktam eurobarcát, mutdfanatics-ot olvsgatni. Attól meg hogy fan oldal az nem azt jelenti, hogy bárminemű elfogultság is jelen van az írók részéről. Ezért vannak az ilyen oldalak.

[ Szerkesztve ]

(#5622) baluka26


baluka26
veterán

Cech-Azpilicueta, Ivanovic, Cahill, Bertrand-Luiz, Lamps, Marin, Moses, Oscar-Torres.
Érdekes.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5623) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#5624) homeless09 válasza 7600 GS (#5623) üzenetére


homeless09
őstag

RvP?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5625) 7600 GS válasza homeless09 (#5624) üzenetére


7600 GS
addikt

A Unitedben a gólok megoszlanak. RvP persze kiemelkedik, de van ott még rajta kívül Rooney meg Borsó, tehát a csapatod eredményessége nem egy embertől függ. Ahogy elnézem, itt próbáltad olyan játékosokat összegyűjteni akik nélkül a csapatuk nagy gondban lenne.

[ Szerkesztve ]

(#5626) homeless09 válasza 7600 GS (#5625) üzenetére


homeless09
őstag

Igen valóban, rosszul értelmeztem kicsit a dolgot. :B :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5627) Ps Vita válasza 7600 GS (#5615) üzenetére


Ps Vita
őstag

Imádom,hogy azt a visszavágót szerintetek,csak Mou miatt buktátok el,egyáltalán nem azért mert utána nem sok közötök volt a meccshez,kb. a tizenegyesgóltól a büntetőket vártátok
Persze Mou is benne volt,de minden 2. madridista úgy beszél a meccsről,mintha Mou nélkül semmiség lett volna nektek az a meccs

(#5628) 7600 GS válasza homeless09 (#5626) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem a te hibád, nekik kellett volna odaírni hogy "Top 20 one man army". :D

Ps Vita: Az hogy köze nem volt a meccshez a fehérmezes csapatnak az egy "picit" marha nagy túlzás. De gondolom a játékosok maguktól álltak vissza 2 gól után, mikor már látványos fölényben játszott a csapat, véletlen sem José keze van a dologban. :) Ez párharc döntő részben JM beszariságán ment el. Ezt már annyiszor eljátszotta, hogy megvan 1-2 gólos vezetés és visszavesz a tempóból. Az eredményét láthattuk.

[ Szerkesztve ]

(#5629) homeless09


homeless09
őstag

Na, már meg is írták. :)

Elképesztő: olcsó trükkel élt a Man. City a Stoke ellen - fotók!

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5630) baluka26


baluka26
veterán

Fú Marin. Ez igen csak narancsárga belépő volt.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5631) cyberkind válasza baluka26 (#5630) üzenetére


cyberkind
félisten

Az biztos csak nem Angliában ! :)

Paranormal Cocktivity

(#5632) homeless09 válasza baluka26 (#5630) üzenetére


homeless09
őstag

David Luiz nevét hogyan kell helyesen ejteni? Mert kétlem, hogy "David Luizsnak" :D

Ügyes gyerek ez a Taarabt :K

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5633) baluka26 válasza homeless09 (#5632) üzenetére


baluka26
veterán

Passz, de szerintem valahogy úgy.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5634) 7600 GS válasza homeless09 (#5632) üzenetére


7600 GS
addikt

Az a legjobb, mikor CR nevét "kristiánó ronáldó"-nak ejti. :DDD Amúgy szerintem simán csak Luiz.

(#5635) homeless09 válasza 7600 GS (#5634) üzenetére


homeless09
őstag

Szerintem is csak simán Luiz. (Meg a google fordító felolvasója szerint is :DDD )

Mennyire lefejelte Oscart :DDD

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5636) Boxer001 válasza homeless09 (#5635) üzenetére


Boxer001
veterán

Ez a rárepülős fejelés tényleg gyönyörű volt Luiztól, grat.

(#5637) Ps Vita válasza baluka26 (#5633) üzenetére


Ps Vita
őstag

Szólj már a csapatodnak,hogy lőjenek már pár gólt,hogy meg legyen a 2,5-nél több gól :D

(#5638) homeless09 válasza Boxer001 (#5636) üzenetére


homeless09
őstag

Eddig elég cukormentes a Cselszi.

(#5639) Ps Vita: Azóta már javítottam :P

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5639) Ps Vita válasza homeless09 (#5638) üzenetére


Ps Vita
őstag

Egyél több eddig lett a mondatban mint kéne,csak gondoltam szólok mielőtt ideér pohár barátunk :DDD
Nem szóltam

[ Szerkesztve ]

(#5640) KisTücsök válasza homeless09 (#5638) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ugyan már. Tök jók ezek az Ivanovics félpályás lövések xDXDDD

(#5641) baluka26 válasza homeless09 (#5638) üzenetére


baluka26
veterán

A cukormentes a szar szinonímája?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5642) homeless09 válasza baluka26 (#5641) üzenetére


homeless09
őstag

Annyira azért nem durva, inkább ötlettelen.

(#5640) KisTücsök: Meg Luiz nézőtérre szánt íveléseit :D

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5643) baluka26 válasza KisTücsök (#5640) üzenetére


baluka26
veterán

Nevetséges. Még a végén kikapnak ma...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5644) Ps Vita válasza baluka26 (#5643) üzenetére


Ps Vita
őstag

Áááá viszik a mixem is ráadásul :W

(#5645) KisTücsök válasza homeless09 (#5642) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azokat már megszoktam, fel sem tűnik. ;]

De komolyra fordítva a szót, kicsit idegesít, hogy ha nincs Mata (és/vagy Hazard), akkor egyszerűen a kapuig is alig tudunk eljutni. Az meg még inkább, ha nem bírjuk most megverni ezt a szar QPR-t.

Na ilyenkor volt az régen, hogy Drogba - aki lehet a meccs nagy részében semmit sem csinált - egy-két villanással megmentette a csapatot. Torres esetében ilyenek miatt sajnos nem kell tartani.

[ Szerkesztve ]

(#5646) homeless09


homeless09
őstag

XDDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5647) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

a lesgól előtt miért is volt szöglet? :U

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#5648) baluka26


baluka26
veterán

Atya világ.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5649) pohár


pohár
félisten

hihíííí :D
na innentől lesz érdekes a meccs

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5650) cyberkind


cyberkind
félisten

Tottenham 3. hely ? :)

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.