Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) 7600 GS


7600 GS
addikt

Konszentráónak nem tetszik az üres kapu, ezért inkább mellétekeri.

(#6452) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

o
io
cio
ácio
pálációóó

(#6453) giigz


giigz
veterán

A Madriddal mi van? Nézi valaki a meccset? :U

(#6454) Motion_Blur válasza giigz (#6453) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Semmi, szar a meccs, ki fog kapni a Real.

Kaká piros...

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6455) giigz válasza Motion_Blur (#6454) üzenetére


giigz
veterán

Pont mondtam az előbb haveromnak, hogy Kaka mindjárt pirosat fog kapni :C

(#6456) Boxer001 válasza Motion_Blur (#6454) üzenetére


Boxer001
veterán

A végén ki is kapnak, ha így folytatódik a meccs...

(#6457) -HajTömeg- válasza Motion_Blur (#6454) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Ez nagy marhaság volt Kakától.

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#6458) baluka26


baluka26
veterán

Ezzel a meccsel vallatni lehet.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6459) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Benzema elönzőzte, pedig ez még beakadhatott volna..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6460) fatal` válasza baluka26 (#6458) üzenetére


fatal`
titán

Ezzel és a délutánival (Tottenham) együtt pedig kínozni.

(#6461) baluka26 válasza Motion_Blur (#6459) üzenetére


baluka26
veterán

57% passzolási siker, kaput eltaláló lövés nulla. Ilyen fosul játszó madridot rég láttam.

hunfatal: Szerintem az halálós büntetés.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6462) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

venember, merre jársz? calciot nézel?..

(#6463) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Benzema miért nem volt kezdő? Az egyik leghasznosabb játékos.

Alias: Júzer error

(#6464) 7600 GS


7600 GS
addikt

Szépen be lehetett ezen a meccsen aludni nem mondom. Gyorsan felejtsük is el az egészet.

(#6465) Tibiajax válasza Tibiajax (#6462) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csodálatos Inter-játék

Sneijder mosolyog a lelátón sapkában...

(#6466) XDmanus


XDmanus
tag

Egyik legunalmasabb Real bajnoki meccs volt szvsz az utóbbi 3-4 évben, az a kérdés, hogy most ennyit tudunk CR nélkül, vagy azt hittük hogy csak kimegyünk a pályára, nem kell majd semmit se csinálni, és ide adják a 3 pontot? :(

Más:
Ba: 2 Goals for Chelsea in 61mins- £7m
Torres: 2 Goals for Chelsea in 9months- £50m
Walters: 2 Goals for Chelsea in 63mins- FREE
:DDD :DDD :DDD

(#6467) 7600 GS válasza XDmanus (#6466) üzenetére


7600 GS
addikt

Legalább a védelem nem csinált nagyobb hibát. Egyébként nyilvánvalóan hiányzott CR, de azért nélküle is nyerhető lett volna a meccs. Csak ugye ahhoz pontos passzok (is) kellenek.

(#6468) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Pár Schweinsteiger bomba,hihetetlen mennyi távoli gólja van,azt meg annyira szeretem,hogy a portugálok ellen szinte két ugyanolyan bombagólt lőtt :R

(#6469) XDmanus válasza 7600 GS (#6467) üzenetére


XDmanus
tag

Hát ma semmi se akart összejönni, elég gyengus volt ez a mai teljesítmény. Nem akarok negatív lenni, de lassan már a 2. hely is nagyon távoli, meg hogy minden meccsen van, aki begyűjt egy pirosat... Mint ha nem is ugyanazt a csapatot látnánk ugyan azzal az edzővel a kispadon, amelyik tavaly össz-vissz 2 vereséggel, és 121 rúgott góllal nyerte meg a bajnokságot. :(

(#6470) 7600 GS válasza XDmanus (#6469) üzenetére


7600 GS
addikt

Mourinho képtelen sikeres lenni egy klubnál 2-3 évnél tovább. Hogy ennek mi az oka, az szerintem elég összetett dolog.

Illetve nem is a sikeres a helyes kifejezés, hanem az, hogy nem tudja kellően motiválni a játékosokat, és az esetek többségében rosszul nyúl bele a meccsbe.

[ Szerkesztve ]

(#6471) KisTücsök válasza baluka26 (#6444) üzenetére


KisTücsök
addikt

Persze. Én simán eltudnám képzelni Drogba utódjának. Még kell egy kis rutin neki, de aztán nem lesz gond. Remélem jövőre már számít rá a vezetőség (vagy a majdani edző).

(#6470) 7600 GS: Hiszen nem is volt egy klubbnál tovább 2-3 évig, de nem azért, mert sikertelen lett volna. Egyszer egy nagyobbhoz ment el, miután megnyert mindent, egyszer az első kisebb megingása után kidobták (jogtalanul), de szinte mindent megnyert addig, egyszer megnyert mindent, majd szándékosan lépett le...

[ Szerkesztve ]

(#6472) Tibiajax válasza XDmanus (#6466) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajj, te is rejálmadridos vagy?...

(#6473) XDmanus válasza Tibiajax (#6472) üzenetére


XDmanus
tag

ki ez a hülye gyerek?

(#6474) 7600 GS válasza KisTücsök (#6471) üzenetére


7600 GS
addikt

Itt ez lesz az utolsó éve, erre fogadni mernék. Márpedig akkor nekem azt zárja stílszerűen a Tizedikkel. Csak jó lenne mondjuk nem elszúrni megint a BL-t, mint tavaly. :U Az Intertől tényleg azért lépett le, mert mindent megnyert velük. De azért a Chelsea-vel nem ez volt a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#6475) KisTücsök válasza 7600 GS (#6474) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hazai porondon mindent megnyert, valamit többször is. És a BL-ben is ott volt mindig (elég emlékezetes meccsek voltak akkor is, a pool elleni elődöntő pl), Ráadásul szerintem azóta sincs olyan jó, biztos csapatunk. Ha majd a gyerekeim, unokáim megkérdezik, hogy Mout miért zavarták el a Chelseatől, nem azt fogom mondani, hogy mert szarul ment a csapatnak, hanem, mert Abra nem ért a focihoz...

Amúgy ha idén sem nyer a Madrid BL-t, ezzel a csapattal, edzővel, úgy, hogy már csak arra kell koncentráljanak, akkor tényleg nem tudom, hogy mikor. :U

(#6476) fatal` válasza 7600 GS (#6474) üzenetére


fatal`
titán

Ha ilyen formában lesztek, akkor már a 16 között elköszöntök a BL-től.

(#6477) 7600 GS válasza fatal` (#6476) üzenetére


7600 GS
addikt

Még szerencse, hogy ez a Bajnokok Ligája, ahol nem igazán fontos az, hogy milyen a bajnokságbeli formád.

KisTücsök: A spanyoloknál is mindent megnyert ami lehetséges. De a legáhítottabb trófea még mindig hiányzik. Egyébként tavaly nagyon kegyes volt a sors a Madridhoz. Csak annyit kellett volna tenni, hogy nem elbaszni a taktikát a 2 Bayern elleni meccsen, és ott is vannak a döntőben. Bár amilyen egy bolond szezon volt a tavalyi, majdnem biztos vagyok benne hogy akkor is a Chelsea nyert volna.

(#6478) Tibiajax válasza XDmanus (#6473) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#6479) baluka26 válasza KisTücsök (#6475) üzenetére


baluka26
veterán

Nana, azért szerintem az Abramovics-kori Chelsea-ből messze-messze az Ancelotti-féle volt a legstabilabb és legjobb focit játszó. Szerintem.
Ha leszámítjuk az idei első három hónapot, mert az fantasztikus volt.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6480) mefistofeles válasza XDmanus (#6469) üzenetére

A 2. hely távoli??
Nem vagyok Real szurker de ellenük sem vagyok de ezzel a teljesítménnyel amit az utóbbi hetekben mutatnak nem a 2. de a 3. hely sem lesz meg! Sajnos szégyen amit mutatnak az utóbbi időben és az is kiderült, hogy CR nélkül még annyit sem érnek..... jó párszor szinte egyedűl húzta ki a csapatot a kakiból. Tegnap, ha az Osasuna nem olyan gyenge csapat, amilyen akkor lazán besöpörhették volna a 3 pontot.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#6481) Napfénysüti válasza mefistofeles (#6480) üzenetére

Barca drukkerként is csak lesek hogy mi megy idén a Madridnál. :F
Azt hittem a bajnokság előtt hogy nagy versenyfutás lesz, erre... Lehet a legjobb dolog lesz náluk ha Mourinho elmegy. :U

Més que un club!

(#6482) Tibiajax válasza Napfénysüti (#6481) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne menjen el, akkor nem fogjuk tudni úgy rühelni őket..

(#6483) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

:))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6484) Integra válasza KisTücsök (#6475) üzenetére


Integra
titán

a legvérmesebb realistákat leszámítva senki sem gondolja, hogy megnyerik a bl-t, hiába tudjuk, hogy csak a bl-re gyúrnak :)) van ott pár bivaly erős csapat, akikbe simán beletörhet a bicskájuk

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6485) Napfénysüti válasza Tibiajax (#6482) üzenetére

Megfordult a fejemben ha maradna az nekünk csak jó lenne trófeák terén.
Viszont nem vagyok gonosz meg igenis kellene egy erős ellenfél a bajnokságba a saját érdekünkben is. :K

Més que un club!

(#6486) baluka26 válasza Integra (#6484) üzenetére


baluka26
veterán

Egyből a MU.
Utóbbi idők Madridját keresztbe lenyelik, akármennyire nem szeretem őket.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6487) #56268288 válasza baluka26 (#6486) üzenetére


#56268288
törölt tag

Nem szeretem egyiket se, sőt.. De remélem addigra a Real összeszedi magát.
Mondjuk, eddig mikor a Realnak szurkoltam a BL-ben, vagy kikaptak vagy leikszeltek.. Meggondolandó.

(#6488) baluka26


baluka26
veterán

Lukaku 1:10-nél nem a "klasszikus" Gera gólörömöt csinálja?:D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6489) cyberkind válasza Integra (#6484) üzenetére


cyberkind
félisten

Sztem aki a Real-MU-ból tovább megy az meg is nyeri a BL-t ! :))

Paranormal Cocktivity

(#6490) KisTücsök válasza baluka26 (#6479) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az a csapat egy évig tartott. Szépen focizott, sok gólt rúgott, viszont sokat is kapott, a BL-t meg inkább hagyjuk- Aztán szépen lassan leült a csapat. Szerintem ebben az időszakban (mármint Carlo első évében) volt az, hogy a Hiddink időszakból megmaradt lelkesedés, játékfelfogás keveredett Ancelotti újításaival, "frissességével", ennek köszönhető az a remek év. Arra mondjuk különösen büszke voltam, hogy a 3 rivális ellen 6 meccsből 6 győzelemmel zártunk. :) Megmondom őszintén - bár bosszantott -, de nem vágtam eret magamon, amikor elküldték Carlo papát. Sokszor rosszul nyúlt bele a meccsbe, meg rosszul taktikázott, persze főleg a második évében. Már ha ennyit így külsős szemmel megengedhetek magamnak... Én így látom, aztán ki hogy... nem vagyunk egyformák.

Mou csapata elsősorban az eredményességre törekedett. A világ legjobb védelmét rakta össze, és olyan szélső játékunk volt, mint szinte sehol máshol. Nekem ez jött be a legjobban.

Ilyen 2-3 hónapjai meg az Arsenalnak is vannak, néha-néha. :D

(#6491) 7600 GS válasza Integra (#6484) üzenetére


7600 GS
addikt

Mint ahogy bárki másnak beletörhet a bicskája.

Mondjuk már olvasok olyanokat itt-ott, hogy jó lesz ha a MU 5-nél kevesebbet rúg nekünk. :) Egy meccsen.

KisTücsök említi itt José-t az előző hsz-ben és egyet kell értsek vele. Azt sajnálom a legjobban, hogy csak hébe-hóba fedezhető fel az a gyönyörű játék, amit a tavalyi szezonban produkált a csapat.

[ Szerkesztve ]

(#6492) Integra válasza 7600 GS (#6491) üzenetére


Integra
titán

na azt azért nem hiszem, kicsit erősnek érzem hogy ötöt rúgna a manu.. a manu is olyan védelmi hibákat tud összehozni...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6493) homeless09 válasza Integra (#6492) üzenetére


homeless09
őstag

Nagy csapatok ellen többnyire normálisan szokott működni a védelem hál'Isten. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6494) 7600 GS válasza Integra (#6492) üzenetére


7600 GS
addikt

Idén a védelemre egyébként olyan sok panaszom nincsen. Persze a szezon elején voltak olyan meccsek, ahol egészen érdekes dolgokat műveltek, de azóta normalizálódott a helyzet. A Manchester elleni meccsig ráadásul visszatér Ramos+Marcelo is. Ráadásul mindketten eleget pihentek, ami azért elég sokat fog számítani remélhetőleg. José ne bassza el a taktikát meg verjünk be minden helyzetet, ennyi kérésem lenne. CR-re nagyon kíváncsi leszek. Vagy minden be fog jönni neki, vagy pedig full görcs lesz. De minimum egy gólt érzek/várok tőle az Old Traffordon. Olyan sorsszerű lenne, nem?

Van egy olyan érzésem egyébként, hogy ez a MU-Liverpool a vártnál simább lesz.

[ Szerkesztve ]

(#6495) Integra


Integra
titán

na, ha ez tényleg így igaz.....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6496) 7600 GS válasza Integra (#6495) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem okosabb ennél Pep.

(#6497) homeless09 válasza 7600 GS (#6494) üzenetére


homeless09
őstag

Mai meccs sima hazai 4-0 :D ;]

Viccet félretéve én olyan 2-1re tippelnék.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6498) 7600 GS válasza homeless09 (#6497) üzenetére


7600 GS
addikt

Emelem 3-1-re.

(#6499) homeless09 válasza 7600 GS (#6498) üzenetére


homeless09
őstag

Tartom :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6500) 7600 GS válasza homeless09 (#6499) üzenetére


7600 GS
addikt

Manutd Lineup : De Gea, Evra, Vidic, Evans,Rafael, Cleverley, Carrick, Young, Kagawa, Valencia, RVP

Liverpool Lineup: Reina - Johnson, Agger, Skrtel, Wisdom - Lucas, Gerrard, Allen - Sterling, Suárez, Downing

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.