Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

örömfoci a cselszitől

kis karácsonyi ajándék a szurkolóknak.. :) rendesek a fiúk
meg azért nem lehet rossz annak sem, aki most ott kinnt ül, biztos nagy élmény

(#5052) Integra válasza NyxNyxNyx (#5048) üzenetére


Integra
titán

rég játszottak ilyen jól. most nagyon ment, jó volt látni :)
húúú már 6
javítok, már 7 :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5053) pohár


pohár
félisten

óte, 7-0-nál hova fújja már azt a büntetőt :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5054) vans?


vans?
őstag

szep kis karacsonyi ajandek balu, KisTucsok, meg a tobbiek (?) :)

hábm bábm

(#5055) homeless09 válasza pohár (#5053) üzenetére


homeless09
őstag

8-0. atyaég..

Twitter-bejegyzés: Rafa Benítezt menesztik a mérkőzés után, mivel Petr Cech nem szerzett gólt az Aston Villa ellen.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5056) Tibiajax válasza vans? (#5054) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

meg a tobbiek
milyen többiek kire gondolsz? van még itt más chelseadrukker is?

(#5057) cyberkind


cyberkind
félisten

Rég láttam ilyen szépen és jól játszani a Chelsea-t ! :Y

Paranormal Cocktivity

(#5058) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ennél szebbet nem is kívánhattam volna karácsonyra. :)

(#5059) vans? válasza Tibiajax (#5056) üzenetére


vans?
őstag

azert van a kerdojel a tobbiek utan, mert mintha lenne meg valaki, de nem biztos.. lehet, hogy majusban bujt csak elo ;]

hábm bábm

(#5060) KisTücsök válasza vans? (#5059) üzenetére


KisTücsök
addikt

Boxer001, nem? Vagy Ő MU-s? :D

(#5061) homeless09 válasza KisTücsök (#5060) üzenetére


homeless09
őstag

Is-is :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5062) Tibiajax válasza vans? (#5059) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

;]

(#5063) baluka26


baluka26
veterán

Este megnézzük még egyszer. :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5064) Integra válasza KisTücsök (#5060) üzenetére


Integra
titán

fene tudja pontosan, de egy biztos: anti-barcás :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5065) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Azt nem tudom hány cselszis van itt, de sokszor úgy érzem magam, mint egy Chelsea fórumon. ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#5066) pohár


pohár
félisten

retro buli volt :))

[link] [link] [link]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5067) bagyulajuve válasza pohár (#5066) üzenetére


bagyulajuve
addikt

első képen baloldalt mintha Torrente lenne :DDD

Resistencia eterna

(#5068) Ps Vita válasza NyxNyxNyx (#5065) üzenetére


Ps Vita
őstag

Inkább Barca-Real fórum :DDD

(#5069) pohár válasza bagyulajuve (#5067) üzenetére


pohár
félisten

szemből nincs róla kép, de valószínűleg ő :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5070) venember83 válasza Ps Vita (#5068) üzenetére


venember83
nagyúr

Így reálisabb, ja.

(#5071) bandus


bandus
veterán

ezserosszkép :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5072) 7600 GS válasza pohár (#5066) üzenetére


7600 GS
addikt

Holnap majd hozok pár infót erről az eseményről.

Casillas: "A hét elején már gyanakodtam, hogy nem fogok játszani, de ez nem jelentős kudarc. A legfontosabb az lett volna, hogy nyerjünk a Málaga ellen. Mourinho nem mondta, hogy nem fogok játszani. Nem szokta megmagyarázni azt, ha játszok, és azt sem, amikor nem. Jól érzem magam, egészséges verseny van Adán és köztem. Keményebben kell edzenem, hogy visszanyerjem a helyemet."

(#5073) Ijk válasza 7600 GS (#5072) üzenetére


Ijk
nagyúr

Casillastól nem is vártam más nyilatkozatot, igen szerény ember.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5074) pohár válasza 7600 GS (#5072) üzenetére


pohár
félisten

Csapatok:
Casillas, Butragueño, Hierro, De la Red, Morata, Chema Martínez, José María Manzanares. Santiago Segura, Sebastián Belluscio, José de Rico, Melendi, Manuel Quijano, Raúl Quijano, Andy, San Bernardino, Adrián Rodríguez.
Edző: Luis Aragonés.

Codina, Morientes, Guti, Álvaro Benito, Llorente, Carlos Sobera, Alberto Contador.Henri Mendez, Xuso Jones, David Otero, Óscar Quijano, Héctor Polo, Lucas, El Hombre de Negro, Florentino Fernández, Huecco.
Edző: José Ramón Sandoval

Az első csapat nyert 5-3-ra.

:))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5075) 7600 GS válasza pohár (#5074) üzenetére


7600 GS
addikt

Itt pedig a gólok láthatóak.

(#5076) Napfénysüti válasza pohár (#5074) üzenetére

Santiago Segura hatalmas arc. :D
Néztem a videon hogy ki az a faszi aki az elsőnél örül, mondom csak nem Mr. Torrente erre utána láttam a névsorban. ;]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#5077) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#5078) venember83 válasza 7600 GS (#5077) üzenetére


venember83
nagyúr

S akkor csodálkozol, hogy Di Maria fogalmatlanul játszik jó ideje, mikor nyilvánvaló, hogy nem foglalkozik vele eleget a portugál edzőceleb. :U

(#5079) bagyulajuve válasza 7600 GS (#5075) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Jó buli lehetett, a fekete ruhás csóka ki volt? Torrente pedig majdnem gólpasszt adott :DDD . de la Red-et jó volt újra pályán látni.

Resistencia eterna

(#5080) Integra


Integra
titán

Mourinho kirúgása 20 millió euróval terhelné meg a klub számláját, ezért a Real nem szívesen vállalná, ennek tudatában a portugál feszítheti még a húrt egy darabig.
ez szopó

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5081) baluka26 válasza Integra (#5080) üzenetére


baluka26
veterán

Ez röviden tömören igen, szopó. :D

Sturridge szinte biztosan a 'Pool-é, 12 millió font a tranfszer ára.
Ez azt jelenti, hogy a Chelsea-nek egyetlen csatára van. Két lehetőség: Lukaku-t visszahívják WBA-ból (nem hiszem), vagy vesznek egy Flacao-t (remélem) ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5082) Csabee. válasza Integra (#5080) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Komoly összeg :))

Üdv: Csabee.

(#5083) 7600 GS válasza bagyulajuve (#5079) üzenetére


7600 GS
addikt

Azt nem tudom sajnos, hogy ő kicsoda. Főképp volt focisták játszottak, de voltak itt más spanyol közéleti személyiségek is. Partido X la Ilusión 2012

"A Partido x la ilusión egy jótékonysági mérkőzés, melynek legfőbb nagykövete Iker Casillas. A mérkőzés bevételét a rászoruló gyermekek kapják meg. A mérkőzésen több madridista is a pályára lép, mint Morientes, De la Red, Butragueño, Hierro vagy Guti."

Integra: Én nem látok semmi ilyesmit egyik madridi portálon sem.

venember: Az tény, hogy nagyon visszaesett az argentinnak a formája. Majd remélem az új esztendőben 180 fokos fordulatot vesz, na meg úgy az egész csapat.

(#5085) Napfénysüti válasza 7600 GS (#5084) üzenetére

Ezen valaki meglepődik? :DDD

Més que un club!

(#5086) Integra válasza 7600 GS (#5084) üzenetére


Integra
titán

mi ebben a döbbenet? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5087) salival válasza baluka26 (#5081) üzenetére


salival
aktív tag

Sőt, Lukaku most nyilatkozta, hogy még jövőre is szívesen maradna kölcsönben a kezdő 11 miatt.
Sturridgera pedig kíváncsi leszek nagyon. Így már 2 olyan játékos van a poolban akitől csak örökölt lehet a labdát. Amúgy egész jó a gól per meccs mutatója ahhoz képest hogy csereként és szélsőkent játszik leginkább. Ha Rogers megtanitja passzolni is, akkor még simán megérheti az árat.

YNWA

(#5088) baluka26 válasza salival (#5087) üzenetére


baluka26
veterán

Egyébként Rafa direkt focijához teljesen jó lenne Lukaku is. Baromi gyors, erőszakos, és nagyon jól fejel. Szóval most így átgondolva adok 30% esélyt, hogy visszahívják. Ha tényleg igazolnak egy új embert, akkor nem lepődnék meg, hogy jövőre is kölcsönben szerepel majd :)

Studge nagyon ügyes lenne, ha lenne meccs a lábában, és jó helyen játszatják. Tavaly ősszel már MU-s barátom mis igencsak elismerően nyilatkozott róla, és abban megegyeztünk, hogy legalább akkor tehetség, mint Welbeck. Szerintem jó lesz a 'Pool-ban.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5089) 7600 GS válasza Integra (#5086) üzenetére


7600 GS
addikt

Annyira nem lepődtem meg rajta, de azt azért nem gondoltam volna, hogy a legfőbb rivális kapitányát még ott is ennyire tisztelik.

(#5090) giigz válasza Integra (#5080) üzenetére


giigz
veterán

Nem 120-szal? :)

(#5091) baluka26 válasza 7600 GS (#5089) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem ennek semmi köze a tisztelethez. Casillas sokkal jobb Valdés-nél, ennyi.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5092) Integra válasza 7600 GS (#5089) üzenetére


Integra
titán

miért? sosem értettem ezt az elvakult foci fanatikus szurkolást... real vs barca, az ős ellenségek és akkor jól útáljuk a másikat csak mert... azért mert real-ban focizik, a real ikonja, nem lehet tisztelni és becsülni? teljesen természetes lenne neked is ez a hozzá állás és gondolkodás, ha picit nyitottabb lennél :)

továbbá emlékeim szerint iker még csak kirívóan sem viselkedett soha, mindig normális srác volt, tette a dolgát, nem voltak durva kihágásai magán emberként sem a pályán kívül..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5093) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#5089) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha most azt mondanák, hogy Di Maria-t elcserélheted Iniestára, nem mondanál egy mocskosul hangos és boldog igent? Ez a Casillas.os eset azért még ennél is egyértelműbb, mivel gondolom a Barca szurkeszek is a spanyol válogatottnak szurkolnak VB-n, EB-n stb-n.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#5094) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Azért ahogy így olvasom Benítez meccs utáni nyilatkozatait... Hát fogalmazzunk úgy, hogy "profibb", mint RDM-é voltak. Az múltkor különösen tetszett, hogy asszem a Sunderland ellen nagyon ideges volt a bekapott gól miatt, holott már nem sokat jelentett. Meg folyton jegyzetel... RDM meg a vereségek után is inkább dicsérte a csapatot, vagy na, a pozitívumokat emelte ki folyton, nem is volt így előrelépés soha.

(#5095) Integra válasza giigz (#5090) üzenetére


Integra
titán

de, igen
nekem lemaradt hogy a gárdája is megy akkor.. brutális összeg

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5096) giigz válasza Integra (#5095) üzenetére


giigz
veterán

Szerintem kerestek már annyit Ronaldo mezén, hogy ez nem okoz gondot.

(#5097) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#5093) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

gondolom a Barca szurkeszek is a spanyol válogatottnak szurkolnak VB-n, EB-n stb-n
rosszul gondolod

(#5098) Ijk válasza NyxNyxNyx (#5093) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én mindig is argentinoknak szurkoltam vb-n.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5099) venember83 válasza NyxNyxNyx (#5093) üzenetére


venember83
nagyúr

A spanyol Barca szurkerek jó része minden bizonnyal, főleg mivel katalán válogatott nem indulhat EB-n, VB-n. De a spanyol kultúrához kevésbé kötődő Barca szurkolók szerintem nem feltétlenül.

(#5100) XDmanus


XDmanus
tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.