Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) baluka26 válasza homeless09 (#6100) üzenetére


baluka26
veterán

Kurva jó ez a Chelseake, mondta én mindig is.

Ki az az idióta, aki a City és United elé teszi őket?:D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6102) vans? válasza homeless09 (#6100) üzenetére


vans?
őstag

Legalabb a Cityt elozitek. ;]

hábm bábm

(#6103) baluka26 válasza vans? (#6102) üzenetére


baluka26
veterán

A Basel-t nézd a listán. Azért az nem kutyafasza :D

Vidi európai porondon van húsz év óta először, 15 helyet megy hátra. :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6104) fatal`


fatal`
titán

És mit keres a Basel a Dortmund előtt? Az Atleticoról nem is beszélve :D De a Twente sem rossz :D

[ Szerkesztve ]

(#6105) Ijk válasza homeless09 (#6100) üzenetére


Ijk
nagyúr

3. Boca Juniors? :F

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6106) Napfénysüti válasza homeless09 (#6100) üzenetére

Na ezt mi a tököm alapján állítják össze? :DDD

Més que un club!

(#6107) homeless09 válasza Napfénysüti (#6106) üzenetére


homeless09
őstag

Az IFFHS mindig nagyon brutális listákat ad ki :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6108) Tibiajax válasza homeless09 (#6100) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sok szó esett blatterék csodálatos gálájának hitelességéről az utóbbi 24 órában
megvan róla nekem is a véleményem, tényleg nem csak külsőségekben hajaz az oscar-díj átadásokra már

ez a lista amit mellékeltél, na ez bzmeg, ez az, amin én világéletemben kiakadtam és amin sírva röhögök
ha valaminek, akkor ennek a jelentősége kb akkora, mint szabo patríciának a világ divatjában
vicc. de csőzhetsz bártan, csak ne pont ezzel gyere nekem..
amugy írtam direkt, ne keverjük a tényleges erőviszonyokat és a legnézettebbségeket.. mert nem arról szóla lista, de fuss neki ujra

Baluka tudom, sokat süllyedt most a személyem megítélése a szemedben ezzel, de próbálj meg kitartani mellettem, segítek
a premiere league-ról nem kell vitát nyitnunk, szerintem is a legnépszerűbb és a legmagasabb szintű liga a világon, ezt minden bizonyítja, a nézettség is, hogy én is imádom, meg szinte mindenki más, aki szereti a jó focit.
de a lista a hírben nem erről szól. a lista az erőviszonyokról, a ligában szerepelő csapatok valós erejéról szól (szólhat, meglátásom szerint). Az angolban tonnaszám pénzek mozognak, de láttuk mindannyian ősszel, mik történtek: a milliárdos zsoldos-sereg cityt elverte a kis ajax, a dortmund. a burzsuj londoni orosz gárda túl se jutott a messze nem legerősebb csoportból. a manu és az ágyusok, akik tartják magukat és hozzák is azt a szintet nemzetközi porondon, amit elvárnak tőlük. és én is azt vallom, ferguson és wenger bandája az, ami a legmagasabb szintet képviseli angliából, übernépszerű premiere league ide v oda, a többi lejjebb van.. akár elismered, akár nem.
a chelsea-t simán, SIMÁN leverte egy spanyol közép- (jó, most épp él-)csapat a szuperkupadöntőben semleges helyszínen, leverte egy brazil csapat is, ahol pedig töredék pénzek mozognak, egy játékosát nem tudtad volna megnevezni előtte
na mi van akkor?
Olaszországban van egy juventus, aki bárkivel felveszi a harcot jelen pillanatban a világon, és simán sikerrel.
Van egy milan, van egy napoli, lazio, akik szintén tudnak ellenfél lenni bármelyik angol csapatnak, van egy inter (akit most inkább hagynék, de ha kicsit is jo napja van, hoznak egy prem.lig.szintet), ott a roma, ott a fiorentina, mindegyik fasza 'kis' csapat, tecnikás játékosokkal, nem ilyen csak ívelgetni, becsúszni meg harcolni az utolsó pillanatig emberekkel van tele, mint az angol középszint-csapatok és attól lejjebb..

Rohadtul ne keverjük a jelzőket, mert erőre, valós technikára, játéktudásra, meg a tököm tudja még mire gondoltak a listánál ezeken kívül. a spanyol az első, ez számomra sem vitás, ha nem érted, lásd a bl-ben simán, első helyen továbbjutó malagát, pl..

szóval bár tudom, nehéz, de ne vezessen a kedvenc csapatod hová valósága

ps. ja, és a német is kurvára fejött. simán felveszi a versenyt az angolokkal..

(#6109) littlelion21


littlelion21
addikt

#6106

IFFHS (igaz, origo-s cikk)

[ Szerkesztve ]

(#6110) homeless09 válasza Tibiajax (#6108) üzenetére


homeless09
őstag

a listát nem neked címeztem.....:)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6111) baluka26 válasza Tibiajax (#6108) üzenetére


baluka26
veterán

Nem süllyedt ez max egy vélemény.

burzsuj londoni orosz gárda túl se jutott a messze nem legerősebb csoportból.
Te melyik kibaszott BL-t nézted? Ez az a csoport volt, ahol a Juventus, aki bárkivel felveszi a harcot a világon vérrel verítékkel lett úgy csoportelső, hogy az ellenfelének az utsó meccsen fullosan mindegy volt.

A City betlizett. Az Arsenal nem fog továbbmenni 16 közül, MU is necces.

Olaszországban van egy kiváló Juventus, egy jó Napoli. Egy önmagához képest romhalmaz Inter, Milan.

Angliában meg ott van a két manchesteri, Chelsea, Arsenal, Liverpool aztán középcsapatoknak, akik bármikor könnyedén felveszik a versenyt a nagyokkal az Everton, West Brom, Stoke.

A spanyol olyan kurva erős bajnokság, ahol az első már most bajnok?
Ott van most az Atleticó, aki kiegyensúlyozott teljesítményt tud idén hozni, meg egy Real Madrid, aki elég bohém idén. A többieket meg nem is nagyon kell említeni. A Malaga egy fosadék csoportban lett simán első, ahol az önmaga árnyéka Milan második tudott lenni.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6112) Integra


Integra
titán

gerazoli, fél év pihenő minimum :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6113) Integra


Integra
titán

whoscored.com

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6114) baluka26 válasza Integra (#6113) üzenetére


baluka26
veterán

Vótmá' ecsém.

Gerazoli - hát a térd, az ja, ilyen. Keresztszalag, nagyon sajnálom. Szerintem ezzel Gerappa kaputt. 34 évesen...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6115) Napfénysüti válasza baluka26 (#6114) üzenetére

Nekem is van egy olyan félelmem hogy ezzel az ő karrierjének vége. Térd az egyik legrosszabb ami sérülhet. :(

Més que un club!

(#6116) Tibiajax válasza baluka26 (#6111) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Everton, West Brom, Stoke
ezeknél simán jobb az olasz középmezőny bármelyik csapata

az a baj, h ez megint olyan vita, mint a melyik auto a jobb, vagy melyik nő a szebb
nem lehet egyértelmű, sziklaszilárd döntést hozni
de nézzük csak simán, számszerűen, az én meglátásom alapján, kik azok napjainkban, akik európai mezőnyben bárkivel sikerrel engedhetőek össze egy ki-ki meccsen (pl mondjuk egy eu szuperkupa-döntőn..):

anglia - mu,city,arsenal,chelsea,tottenham,liverpool,newcastle -7csapat
olasz - juventus,milan,inter,napoli,lazio,roma,fiorentina,sampdoria,udinese -9csapat
német - bayern,borussia,schalke,leverkusen -4csapat
spanyol - barca,real,atletico,malaga,valencia,sevilla,betis,villareal,bilbao,deportivo -10csapat

mondom, ez a én véleményem, szubjektív. de ők azok, akik 'az a szint'
ez alapján valós a lista, számomra.

(#6117) Tibiajax válasza Integra (#6113) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ibra játszott már együtt messivel, lófasz volt. láthattuk..

ez is eléggé szubjektív és beleköthető csapat..

(#6118) Integra válasza Tibiajax (#6117) üzenetére


Integra
titán

persze. nem hiszem, hogy itt azt figyelték volna, hogy ki kivel játszik együtt, inkább csak a posztokra szavaztak és az egyes posztokra ezek a személyek lettek a legjobbak szavazáskor. más kérdés, hogy könnyen lehet, hogy ez a csapat így sosem működne

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6119) baluka26 válasza Tibiajax (#6116) üzenetére


baluka26
veterán

És a Spurst kihagytam.
Newcastle? Tibcsi bazzeg, iszol te rendesen?:DDD

Az Evertont Goodisonban még a legnagyobb angol csapatok sem tudják megfogni bakker. :D
Swansea, Stoke, ugyanez. A West Brom meg valamiért jó, senki nem tudja miért :DDD

Az a Depor, aki tavaly jutott fel, és most éppen nem tökutolsó, hanem az előtti, az a Villareal, aki vitézkedik másodosztályban? ;] ;]
Ezek az abszolút nevetséges kategória, de a többibe is bele lehetne kötni nagyon simán.
Ne csináljál bohócot magadból, tényleg ne...

Majd ha eljutsz a Messi-s részhez Ibra könyvben utána lesz vicces. Amúgy Ibra a spanyol bajnokságban is parádésan kezdett. Olyannyira, hogy ő az első Barca játékos, aki az első négy spanyol liga mérkőzésén gólt szerzett.

Integra: WhoScored legjobb csapat a WhoScored értékelésekből van kiátlagolva, szóval ez nem szavazásos.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6120) KisTücsök válasza Tibiajax (#6116) üzenetére


KisTücsök
addikt

"anglia - mu,city,arsenal,chelsea,tottenham,liverpool,newcastle -7csapat"

Azért ebből a felsorolásból pl egy Evertont még nagyanyám sem hagyna ki, aki a délutáni latin sorozatokon kívül mást nem néz...

(#6121) homeless09 válasza Tibiajax (#6116) üzenetére


homeless09
őstag

Azért ilyen villareal meg deportivo meg sampdoria nehogy már MU meg Bayern szintű csapatokat akarjon kiejteni BL-ben...

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6122) fatal` válasza baluka26 (#6111) üzenetére


fatal`
titán

Egy bajnokság nem attól lesz erős, hogy kiegyensúlyozott. Különben az NB1 lenne a világ legerősebb bajnoksága. Az Atletico, a Valencia, a Malaga bármikor felveszi a versenyt az angol csapatokkal, ahogy a tavalyi Bilbao is (látszott is az EL-ben).

Egy West Brom vagy Everton semmivel nem erősebb szerintem, mint egy Levante.

(#6123) baluka26 válasza fatal` (#6122) üzenetére


baluka26
veterán

Ez semmi más, csak kurva sok demagógia a részedről.
Angliában Európa pár topcsapatával van kiegyensúlyozott bajnokság, nem a Vidikével...

De ne viccelj már...
Heitinga, Jagielka, Jelavic, Baines, Fellaini, Pienaar, Coleman, Hitzlsperger, Mirallas. Fasza kis keret az nagyon...

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6124) Tibiajax válasza baluka26 (#6119) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem csinálok magamból bohócot, ne aggódj.. :) max nálad
everton lehet, h angliában, a hazai bajnokságban, a hazai ellenfelek ellen most éppen tényleg egész meggyőző, de ne istenítsd már annyira őket.. Lazán partiban lenne velük egy palermo is. akit meg mondjuk épp te írsz simán le. csak persze olasz focit meg te nem nézel, így fingod nincs róluk, meg ugy cakkpakk rálátásod se

na de látom, tényleg felesleges vitázni erről, nálad az angol bajnokság az über alles aztán csao.
de azt ne felejtsd, h hihetetlen szubjektivitásod és szigetországi csőlátásod nem jelent mindenkinek tényeket

ibrás könyv jó, élvezettel olvasom. főleg most, nemsoká utazik végre amszterdamba, kiváncsi leszek arra az időszakra, mit ír le az kis hülyegyerek
de egyébként eddig egyáltalán nem változott a véleményem az emberről, egy kis (mostmár nagy) majom, aki suli helyett inkább lopott meg az utcán bandázott, egyszercsak rájött, h a foci egy jó esély lehet a sikerre aztán elkezdett cseleket gyakorolni éjjel-nappal..
és ezt az embert hasonlítják össze messivel.. gáz
de amugy jópofa a könyv. könnyed

[ Szerkesztve ]

(#6125) baluka26 válasza Tibiajax (#6124) üzenetére


baluka26
veterán

Mint látod nem is alkottam véleményt a kisebb olasz csapatokról, mert nem követem a meccseiket.
A Juve szerintem is kurva jó, aláírom, simán Európa élvonala. A Napoli is tud úgy játszani, de azért egy fullos csapat hazai 3-1 után nem engedte volna ki a továbbjutást a kezei közül az akkor gyengécske Chelsea ellen.

A spanyoloknál meg három csapat bitang, a Barca valóban a világ legjobb csapata valószínűleg, és a másik kettő is top, de a többi szerintem kuka. A Malaga is ugyanúgy zsoldos csapat, mint az általad utált City. Szóval, kettős mérce?!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6126) giigz válasza Tibiajax (#6124) üzenetére


giigz
veterán

"és ezt az embert hasonlítják össze messivel.. gáz"

Mit tudsz Messi gyerekkoráról?

(#6127) Tibiajax válasza baluka26 (#6125) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de miért kuka??.. :) látod, ezért nem tudlak elfogadni hitelesnek.. ha az lennél, nem írnál ilyenek.
baszki, a két kezedet összetennéd, összetennénk és imába kulcsolnánk, ha a magyar válagott, vagy a magyar bajnokcsapat olyan játékot tudna nyújtani, mint a malaga. beszarnánk, ha olyan jó kis csapatunk lenne nekünk is
és akkor nem a nagyágyúkat mondtam, csak a malagát. De, írhatom a bilbaot is. simán, bármikor aláírnám, ha nekünk lenne egy olyan jó kis csapatunk. az egész spanyol élvonal kiscsapatainak játékát szívesen látnám én személy szerint itthon
de sehol nem vagyunk sajnos hozzájuk képest sem, portugál edzők ide v oda

ilyeneket írni, h a top3 spanyolon kívül mind kuka tökéletesen mutatja, mennyire nem látod bölcsen a dolgokat
fiatal vagy, érzelmek vezérelnek
hogy mondta az igazgató a sósenkben?:D "..fiatal és....kissé naív"
:D písz

(#6128) homeless09


homeless09
őstag

Nem rossz kapus ez a Begovic :K

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6129) baluka26 válasza Tibiajax (#6127) üzenetére


baluka26
veterán

Jajj, bazdmeg. Ennyi hülyeséget hogy lehet összehordani?..

Ki méregeti most itt össze a csapatokat a magyar bajnoksággal? Hol volt ez a kérdés? Ha megtalálod, megkövetlek, addig is értelmetlen az egész.
Az európai elithez képest kuka. Szökőévente fogják meg a nagyokat, vagy még ritkábban...

Ehhez képest a szerinted vacak Stoke 17 meccse veretlen otthon. Az Everton is veretlen volt huszonpár meccs óta két héttel ezelőttig. És ezek kis csapatok, akik szerinted nem kelhetnek versenye eredményesen Európa legjobb csapatai ellen.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6130) Ijk válasza baluka26 (#6125) üzenetére


Ijk
nagyúr

"A spanyoloknál meg három csapat bitang..."

Baluka, ez nálad már a tavalyhoz képest 50%-os fejlődés, alakul ez! ;]
Az ehhez gondolom kellett az a hatalmas Európa-kupa zakó. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6131) baluka26 válasza Ijk (#6130) üzenetére


baluka26
veterán

Tavaly még nem volt egy ilyen király ATMA. Volt a Bilbao, egy pontot hoztak a két nagytól, és sok kötelezőt buktak. Az ATMA viszonylag stabilan hozza a kötelezőket legalább.

Egyébként ebből is látszik, hogy engem meg lehet győzni, és ha úgy van, megmódosítom olyanra a véleményem, amitől előtte teljesen elzárkóztam :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6132) Ijk válasza Ijk (#6130) üzenetére


Ijk
nagyúr

Faxa, Szuperkupát akartam írni. :W;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6133) Tibiajax válasza baluka26 (#6129) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tartom szarnak a stoke-ot, everton főleg nem. nagyon jó kis csapatok, nem véletlenül vannak ott, ahol a bajnokságukban. de nemzetközi szinten, játékerőben, összeségükben nem tartom ütőképesnek őket, érted?
ilyen erővel mondhatod velük együtt a swanseat is egyébként már, milyen jól megy nekik is most

ironia

(#6134) baluka26 válasza Tibiajax (#6133) üzenetére


baluka26
veterán

[link]

A Swansea-t neked szeretned kellene, mert kb ugyanaz a stílus, mint a Barca, csak sokkal szarabb játékosállományból.

De, értem. A Depor és a Villareal ütőképes. Tényleg fejezzük be, mert parttalan.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6135) KubanitoS válasza baluka26 (#6131) üzenetére


KubanitoS
veterán

Egyetértek veled. Bevallom, nem értem milyen alapon gondolják azt, hogy a spanyol bajnokság a legerősebb a világon. Miért lenne? Mert van egy Barcelona és egy Real Madrid? Kellenének ellenfelek is ám, mert most csak örökké arról szól a bajnokság, hogy a Barca, vagy a Real lesz-e a bajnok. Az Atletico is azért második, mert a Real önmagához képest mélyen alul teljesít, jövőre sehol sem lesznek, pláne, ha Falcao elmegy. Ehhez képest az angol bajnokság egy külön kategória, ahol egyszerűen kiszámíthatatlan, hogy mikor ki fog nyerni. A tök utolsó megverheti az elsőt, stb...

Lehet kicsit elfogult vagyok az angol bajnoksággal, de ettől függetlenül a spanyol szerintem rohadtul unalmas.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6136) Ijk válasza KubanitoS (#6135) üzenetére


Ijk
nagyúr

"A tök utolsó megverheti az elsőt, stb..."

Az NB1-ben is, mégsem nézi senki. ;]

baluka26: Én csak trollkodom, nem különösen érdekel ez az óvodás vita, arról melyik az erősebb, élvezhetőbb bajnokság. De jókat röhögök legalább.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6137) Tibiajax válasza baluka26 (#6134) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

így szép a világ, h másképp látjuk a dolgokat
ha nem így lenne, tök unalmas lenne, mint a szar spanyol bajnokság
:))

(#6138) baluka26 válasza Ijk (#6136) üzenetére


baluka26
veterán

Európa top bajnokságairól beszélünk, és az európai elit legjobbjaikról. Ne legyél már Tibcsi#2 plz. ;]
szab.tam és peterszky is nagy magyar futball fan. Szóval minden része cáfolható a hsz-ednek, GTFO ;] ;]

Tibcsi: Ez a poén viszont ült nagyon most :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6139) KubanitoS válasza Ijk (#6136) üzenetére


KubanitoS
veterán

Jaja, csak a színvonal egy kicsit más. Egyébként meg kikérem magamnak: ÉN SZOKTAM NÉZNI!! :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6140) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Nézők nélküli magyar - román.

Magyarázat: "rasszista, antiszemita, politikailag provokatív" megnyilvánulások az Izrael elleni mérkőzésen.

Inkább nem írom le a véleményem, szeretnék még az oldal tagja maradni. :W

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6141) Integra válasza KubanitoS (#6140) üzenetére


Integra
titán

csodás, akkor erre nem megyünk :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6142) KisTücsök válasza KubanitoS (#6140) üzenetére


KisTücsök
addikt

Na az fasza... Had gratuláljak innen az idióta "szurkolóknak". És most sokkal cifrábbat is írhattam volna.

(#6143) fatal`


fatal`
titán

Grat a hülye barmoknak...

(#6144) venember83 válasza KubanitoS (#6140) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát, ha egy szerencsétlen Izrael elleni meccsen már képesek voltak a szurkolók provokatívak lenni, akkor nem is akarom elképzelni, mi lenne a magyar-román meccsen. Nem mintha a visszavágón kulturáltabb viselkedés lenne várható...

(#6145) Napfénysüti válasza KisTücsök (#6142) üzenetére

Az ilyen agyhalott barmok miért mennek meccsre? :(((

Més que un club!

(#6146) baluka26


baluka26
veterán

Jaja, köztük egyik nagymagyar ismerősöm, itt a nagy zászlóval. :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6147) -HajTömeg- válasza KubanitoS (#6140) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Most akkor én sem írom le,hogy mit gondolok a Simon Wiesenthal Központról.
Annyira elegem van már ebből az örökös nácizásból,hogy azt elmondani nem tudom.

Alias: Júzer error

(#6148) baluka26 válasza -HajTömeg- (#6147) üzenetére


baluka26
veterán

Aha. Csak tudod, futballmeccsre azért megyünk ki, hogy szurkoljunk a saját csapatunknak. Nem azért, hogy zsidózzunk 90 percig. Ezek a szurkolók igazi köcsögök, szarháziak.
Ok-okozat kapcsolatot tessék látni, ne csak okoskodni...

Kurvára megérdemeljük a büntetést.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6149) KubanitoS válasza baluka26 (#6148) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezzel mindössze az a baj, hogy amennyiben ellenünk követnek el hasonló megnyilvánulásokat, vagy ha más az ellenfél, akkor semmiféle "szankció" nem lett volna. De hát így alakult és a Fifa egyből ugrott.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6150) baluka26 válasza KubanitoS (#6149) üzenetére


baluka26
veterán

És persze ez sem igaz:
"Hasonló büntetést kapott a bolgár szövetség is, miután az október 12-ei Bulgária–Dánia mérkőzésen a hazai szurkolók a dán Patrick Mtiliga minden egyes labdaérintését követően rasszista megnyilvánulásokat mutattak – még azt követően is, hogy a hangosbemondón figyelmeztették őket. Bulgária március 22-én Málta ellen kényszerül zárt kapus vb-selejtezőt játszani."

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.