Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134201) omfgk válasza ZavaBalazs (#134200) üzenetére


omfgk
addikt

Ész nélkül szórják a tiziket...

A Lazio 2 tizijét érdemes megnézni.
Egyik se volt az. Vagyis az új kéz szabály alapján az első igen, de ez így egy elbaszott szabály lett.

A másodiknál Immobile belerúg a kapusba, aztán két ütemmel később összeesik.

De gondolom neked inkább azért szúrja ez a szemedet mert Lewának elúszik az aranycipellő. :))
Erre mondjuk lehetett számítani. Vagy CR vagy Immobile mindenképpen utolérte volna.

[ Szerkesztve ]

(#134202) ZavaBalazs válasza omfgk (#134201) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

persze hogy ezért, ha már aranylabda nem lesz idén, legalább ez maradna meg... de nem, ez se, mert van, aki csak 5 tizit rúghat (illetve asszem lett volna egy hatodik, csak azt átadta Coutinhónak, hogy mesterhármasa lehessen... megérte), van aki meg 15-öt.

szerintem ebben nincs még benne a mai adag. :U

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#134203) omfgk válasza omfgk (#134201) üzenetére


omfgk
addikt

Immobile ezzel ha jól látom 14 db tizenegyest lőhetett a ligában. 13 ment be.
És még volt 3 amit más végzett el.

Ez már közelíti a Barca pár évvel ezelőtti statisztikáját.

(#134204) forceberg válasza omfgk (#134201) üzenetére


forceberg
veterán

Szeiler szájából elhangzott a kulcsmondat, hogy majd jön Feri bá'(Bede Ferenc) és megmondja, hogy nem kell átugrani a kirepülő kapust.

De én amúgy már régen mondom, igen elavult szabály a 11-es. Böntetőt nyilvánvaló gólhelyzetre, nem pedig területi alapon kellene adni.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#134205) drachoHUN válasza ZavaBalazs (#134200) üzenetére


drachoHUN
senior tag

A csapat szarabb, mint a bírók. Pedig azok se ütik meg az átlagos szintet, még a VAR segítségével se... Nem jó most olasz focit nézni. Minden meccsnek úgy állok neki, hogy vajon most milyen marhaságokat fogok látni...

Forza JUVE!!!

(#134206) Viszlát válasza vond (#134193) üzenetére


Viszlát
addikt

Hja, és ezzel nem voltunk egyedül, jópár nagycsapat keresgélte, keresgéli magát, a következő szezonban érdekes lesz látni, hogy a MU-Arsenal-Chelsea hármas tud-e előrelépni. Ha nem, akkor a Pool-City párosnak megint "mákja" lesz és csak köztük fog eldőlni újra. Bár az is kérdéses, hogy megint ilyen gyenge szezonjuk lesz, vagy valamennyi motíváció most lesz újra, hogy visszahódítsák a trófeát. Mindenesetre nem tartom valószínűnek, hogy ismét 9 vereséges szezont fussanak, mint ahogy azt sem, hogy a Pool megint ekkora fölénnyel vonuljon át a szezon nagyobbik részében.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#134207) mephi666


mephi666
nagyúr

azért elég vicces, hogy benyelték ezt a koreográfiát, amiből cr gólt szerzett: senki nem figyelt rá, hogy legurítás is lehet, amiből a lövését blokkolni illene? amatőr hiba... 2. félidőben lesz még itt 1-2 gól

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134208) omfgk


omfgk
addikt

Szerintem ez is kamu tizi volt.

Szabálytalanság, de pont a vonalon kívül kezdődött.
De mindegy mert CR kihagyta. ;]

(#134209) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

9. :R

Resistencia eterna

(#134210) mephi666 válasza bagyulajuve (#134209) üzenetére


mephi666
nagyúr

az azért szép szám... most hogy nincs 'pool, szerintem a juventusnak fogok innentől szorítani a bl-ben :K ez alatt a 9-es sorozat alatt 2-szer játszottak döntőt és mindkétszer spanyolok ellen, vereséggel... ha jól látom a barca, madrid és atletico még bent van spanyolok közül és a barcától/reáltól kaptak ki a döntőben... most az atletico-nak kellene soron lenni :D mi is a sorsolás? akár össze is kerülhetnek? ('pool nélkül annyira nem követtem, csak azt, hogy van bent 2 csigazabáló csapat meg a büdös city... barca+reál nekem semleges, juve az, ahol inkább pozitív irányba borul a mérleg... mindenesetre nagyátlagban elég érdektelenné vált számomra ez a mostani bl)

ui: na közben a szoboszlai -> milan pletyka megállt, most elindult a szoboszlai -> arsenal :C hááát... látva a 'pool elleni meccsüket, tényleg féltem a pl-től, mert ott nem tudott akkorákat villogni és a belét is kiköpte... sőt minimanó épp tudott a 'pool ellen alakítani, de beépítve valahogy még nem kapta el a fonalat... kellene talán egy köztes lépcső, mert nem lenne jó, ha örök cserének menne pl-be (mint anno németh krisztián, akiről cikkezett az összes sajtó, de éles meccsen 1szer nem tudott pályára lépni a 'poolban)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134211) venember83 válasza bagyulajuve (#134209) üzenetére


venember83
nagyúr

(#134212) mephi666 válasza venember83 (#134211) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezektől is el kellett volna venni ünneplés előtt a telefont :D nagyon gáz, hogy belerondítanak a közös képükbe azzal, hogy pár embernek fontos azonnal közvetíteni a közösségi oldalán... ('poolnál is asszem többek közt keita kezében virított kb végig a telefon) ...körbe vannak véve ezek profi fotósokkal, akik milliós gépekkel lövik róluk 1000számra a képeket, amikből válogathatnak majd tucatszám jókat... és ezek tényleg olyan gépekkel mászkálnak, amiket telefon soha a büdös életbe nem ér be minőségben ...egyszóval gáz szerintem a közös ünneplést elrontani azzal, hogy 1-2 egyénnek fontosabb a magamutogatás

ibra meg csak bemelegített :) azért szurkolok legjobban, hogy maradjon európai topcsapatnál... lehet, hogy 38éves, de rutinos és 20éveseket szégyenítő fizikuma van (kár lenne, ha elmenne valami nevenincs csapathoz levezetni... most belegondolva szerintem alakulhatott volna jobban pár eredményünk, ha salah helyett utolsó 20percekre beáll ibra... sokkal biztosabb befejező ember)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134213) sh4d0w válasza mephi666 (#134212) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Bírom a pacákot :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#134214) mephi666 válasza sh4d0w (#134213) üzenetére


mephi666
nagyúr

ki más lett volna? :D

pár év múlva egyszerűen filmnek kell készülnie az életéről, amiben a főszerepet ki más játszhatná, mint saját maga? :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134215) dracox válasza mephi666 (#134214) üzenetére


dracox
addikt

Én is bírom a palit, mert színesíti a focivilágot.
Egyedül a BL trófeát sajnálom, hogy soha sem tudta megnyerni az aktuális csapatával.

(#134216) mephi666 válasza dracox (#134215) üzenetére


mephi666
nagyúr

na igen... régen olvastam a könyvét, mit is írt: mourinho-val együtt bl-t kellene nyerniük? :) ...hááát vicces lenne, ha a tottenham-ben kötne ki és összehoznák... :C tottenham meccset kb csak akkor néztem végig, ha a 'pool volt az ellenfél, de ha összejönne egy ilyen felállás, esküszöm végig szurkolnék nekik... csak az a gond, hogy 1 évet minimum kellene most erre várni

ui: egyébként én először sokáig rühelltem, mert képes volt kib@szni az utolsó utáni pillanatokban is a válogatottunkkal :D ...a teljesítményét viszont nem lehet nem elismerni

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134217) bagyulajuve válasza mephi666 (#134210) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jó lenne, ha már így alakult, hogy meglenne a 10. jövőre
tudom, hogy mohóság, de a 10 olyan szép kerek szám :D

A BL-ben, ha túl is megy a csapat a Lyon-on, szerintem nem elég erős ahhoz, hogy City-n vagy Real-on átjusson, igaz a ki-ki meccseken szinte bármi lehet és fordítottja is (napi foci közhely: pipa)

Szerintem sem lenne jó neki az Arsenal, ahogy már beszéltük inkább német első harmad csapat valamelyike, amelyik támadó focit nyom

Jó lenne, ha maradna Ibra a milanói gárdánál, színesíti a Serie A-t

(#134211) venember83 jó kép, azért látszott rajtuk, hogy örülnek és teher esett le róluk

Resistencia eterna

(#134218) venember83 válasza bagyulajuve (#134217) üzenetére


venember83
nagyúr

[link]

Megérdemli a srác az elismerést, az egyik legfontosabb játékosa volt a csapatnak, még ha olykor fuldoklott is a mély vízben az elején.

[ Szerkesztve ]

(#134219) bagyulajuve válasza venember83 (#134218) üzenetére


bagyulajuve
addikt

bárcsak Juve legendává válna

Resistencia eterna

(#134220) omfgk


omfgk
addikt

(#134221) DeathAdder válasza omfgk (#134220) üzenetére


DeathAdder
veterán

Örömteli, hogy az év játékosa magasan veri a mezőnyt :DDD

(#134222) Ringman


Ringman
nagyúr

így hogy a 36. fordulóban bekövetkezett a papírforma, az inter idei éve vs. tavalyi:
- eddig 20 (húsz) góllal többet rúgtunk mint tavaly és 3 góllal kaptunk többet
- ppg: 2,11 vs 1,82
- sok a döntetlen idén, de csak 4× kaptunk ki - eddig.
- tavaly a meccsek 45%-án nem kaptunk gólt, idén ez 33% (!)
- utolsó 15 perc eredménye: tavaly +13-as gólkülönbség (20-7) idén +3 (13-10) - több kapott góllal
- 2. félidőben kapjuk a gólok ~kétharmadát (mindkét idényben): nem tud váltani az edző és/vagy nem elég a kondi
- tavaly 13-szor vezetett az ellenfél, 4-szer sikerült egyenlíteni (4/13), idén ez 10/14 (!!)
- fordított helyzetben: ez a stat romlott 13/35 vs 10/30

ezt a helyezést előre aláírtam volna.
---
atalantának 4 gólra van a 100 gólos határ.

(#134223) venember83 válasza Ringman (#134222) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez a kondis dolog a Poolnál is gond volt Kloppnál anno. Nehezen lehet olyan játékosokat találni, akik technikailag is megfelelő adottságokkal rendelkeznek, illetve vastüdővel is bírnak.

(#134224) bagyulajuve válasza Ringman (#134222) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ebben a csapatban szerintem óriási potenciál van amúgy (sajnos)

Resistencia eterna

(#134225) sh4d0w válasza dracox (#134215) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Meg azt, hogy aranylabdát sem kapott.

Ellenben szégyen, hogy pl. David Liuz nyert BL-t.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#134226) Ringman válasza bagyulajuve (#134224) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem is. (bár nem sajnos :) )
ha sikerül megtalálni a 3védős rendszerben skriniar helyét + bastoni ilyen ütemben fejlődik, annak nagyon örülnék.
--
(#134223) venember83

valamelyik nap olvastam, hogy kanté kellene conténak - nem véletlen, pont megfelelne a leírásodnak.
brozovic + barella brutál sokat tudnak futni, eriksen nem tudom mennyire dolgozott sokat a tottenhamben

remélem sensinél nem lesz probléma idén az erőnléttel, de lehet hogy ő azért fog kikopni, mert nem bírja ezt a terhelést :(
pedig sokszor szükség lett volna a kreativitására.
+ kellene egy ember végre aki tud szabadot lőni recoba és snejder után így pár évvel - elvileg ez eriksen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#134227) bagyulajuve válasza Ringman (#134226) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Kanté-nak a Juventus-ban a helye :P

Resistencia eterna

(#134228) mephi666 válasza venember83 (#134223) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, robertson és taa amit művel, az valami kegyetlen... plusz az öregek közül ide venném milnert... brutál sokat lefutnak mind :K komolyan ha csak az lenne a célja a hazai válogatott játékosoknak, hogy technikai tudás nélkül is ennyit megtegyenek az eredményért, amit ezek a játékosok tesznek a klubért, senkinek nem lehetne 1 rossz szava sem... még akkor sem lehetne rájuk köpködni, ha így kidolgozzák a belüket, viszont az eredmények elmaradnak (hosszú távon pedig tutira lennének eredmények is)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134229) Enzolord


Enzolord
addikt

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#134230) Redneck


Redneck
veterán

Örülök a tegnapi MU sikernek, valamiért azt hittem, hogy csak negyedikek lettünk. :B A meccs összességében nem volt valami jó, de nyertünk és ez a lényeg. A játékvezetés szerintem nagyon gyenge volt, érzésem szerint elmaradt pár sárga a kékeknél.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#134231) vond válasza Enzolord (#134229) üzenetére


vond
MODERÁTOR

:DDD :DDD :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#134232) venember83 válasza Ringman (#134226) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha szabadrúgáslövő kell, hívja fel Beppe Paraticit. CR7 talán mozdítható, idén ő szerezte a Juve szabadrúgásgóljainak a jelentős részét.

(#134233) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Pontok a tavalyi szezonhoz képest:

BUR +14 pont
SOU +13
LEI +10
BHA +5
LIV +2
WOL +2
MUN 0
NEW -1
EVE -5
CHE -6
CRY -6
BOU -11
TOT -12
WHU -13
ARS -14
WAT -16
MCI -17

Közben a Dortmund visszadobott egy 100 millás ajánlatot Sanchoért (mu), a cselzi meg laza 80-at odakínált Havertzért :)

(#134234) mephi666 válasza DeathAdder (#134233) üzenetére


mephi666
nagyúr

közben meg lovren 12-16millió körüli összegért ment a zenithez... többet ő sem fog már érni... az azért durva, hogy a city bukta a legtöbb pontot előző szezonhoz képest és még így is 15 pont előnnyel zárt a 2. helyen :Y

nem tudom, hogy jövőre lesz-e ekkora szakadék, de egy címvédésnek rohadtul tudnék örülni :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134235) Datsyuk válasza DeathAdder (#134233) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Már rég meg lett mondva nekik, hogy 120 Mio.€ Augusztus 10-ig vagy ne is telefonáljanak :D

(#134236) DeathAdder válasza mephi666 (#134234) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jól el lett adva :K és Lovren, Lallana távozásával heti 220 ezer font is a kasszában marad (nem mintha bármilyen érkezőnek oda lenne adva :DDD )

Datsyuk - ilyen 100+20ért veszik majd meg szerintem. Kár érte, reméltem legalább 150 lesz :)

(#134237) mephi666 válasza DeathAdder (#134236) üzenetére


mephi666
nagyúr

hozza el klopp a szörnyet, kifárasztani az ellfenfél védőit, utána meg a szokott salah-mané-firmino trió virgonckodhat kedvére :D ő valószínű a töredékével megelégedne

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134238) Datsyuk válasza DeathAdder (#134236) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Annyi lett volna covid előtt (140-180).
Hiába mondja, Watzke és Zorc azért van bizonyos covid kedvezmény, de nem a fele vagy amennyit spekuláltak több helyen. Persze itt még lesznek bizonyos bónusz fizetések mint Dembelénél. Szerintem idő kérdése és megalkusznak. Már látszott Sanchon, hogy nincs itt a feje a szünet után. Megígérték neki, hogy egy megfelelő ajánlat esetén mehet. Azért ez már nem egy rossz összeg.

[ Szerkesztve ]

(#134239) DeathAdder válasza Datsyuk (#134238) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nyilván így is nagyon jó áron megy majd el, csak itt is a gazdag klubok járnak a legjobban, ahogy a közgazdaság mondja válságban kell befektetni.

[ Szerkesztve ]

(#134240) Enzolord válasza DeathAdder (#134239) üzenetére


Enzolord
addikt

Megérdemelné a Dortmund, hogy megvegye a helyettest l, azutan a United kozolne velük, hogy asszák meg, lenne egy fejben nem ott lévő játékos, ok meg kicsit penzszűkében , es januárban elhozzuk 50ért. Azért tudjak mar, hányás a kabát.

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#134241) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Azta...

Egy pacák feltett 3 font 30 pennyt arra, hogy Lingard sem gólpasszt nem ad, sem gólt nem lő a szezonban... Erre a Leicester ellen a 98. (!) percben betalál Schmeichel hibájából... 135-öt kapott volna vissza a fogadó... :W

https://www.coreinfinity.tech

(#134242) Datsyuk válasza Enzolord (#134240) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Miért is?
Mert jelenleg az a helyzet, hogy az United egy másik klubnál lévő játékost akar leszerződtetni. Akinek az ára annyi amennyi.Nem játszadoznak, nem blöffelnek a BvB-nél. Előre megmondták, ha valaki fizet 120 Mio. € augusztus 10-ig (training kezdet Dortmundban) akkor Sancho mehet. Ez alatt mindent elutasítanak.
Aki Maguierért hajlandó volt fizetni 80 Mio. € mit vár? Ott kellett volna inkább jobban alkudozni.
Egyébként a BvB-nek 300 Mio. € saját tőkéje van. Teljesen egészséges a klub. De tőlem ki is táncolhat a United. Akkor hosszabbítanak Sanchoval és kivárnak jövő nyárig (ahol még EB is lesz). Könnyebb Sanchoval nekifutni egy szezonnak mint nélküle.

(#134243) forceberg válasza sh4d0w (#134241) üzenetére


forceberg
veterán

Illő lesz Karpernak kifizetni :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#134244) omfgk válasza Enzolord (#134240) üzenetére


omfgk
addikt

januárban elhozzuk 50ért
:F
2022-ig szól Sancho szerződése.
Csak azért van a Dortmund lépéskényszerben mert a játékos már nagyon menne...
Amire jó megoldás felb@szni a lelátóra 3-4 hónapra.

A United szépen perkáljon ki 120 millát (+15-20 milla bónusz) és vihetik.
Ennyi alatt én nem adnám el a helyükben. Dembelé áron.

Vagy szépen nevelje ki a jövő generációját a United...
Mert amúgy sokban nem különböznek a City-től. A pénzszórás ugyanúgy megvan, csak náluk a bevétel az egekben van még mindig. Ezért nincs gond az FFP-vel.

[ Szerkesztve ]

(#134245) ZavaBalazs válasza Enzolord (#134240) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

azért elég ironikus ennek a hozzászólásnak a végén a kabátméretes megjegyzés :B

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#134246) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

MAGA AZ AKADÉMIA EURÓPAI, SŐT VILÁGSZINTŰ PARAMÉTEREKKEL RENDELKEZIK, AZ INFRASTRUKTÚRA NAGYSZERŰ, A KÖZÖNSÉG ESETÉBEN AZONBAN NEM EZ A HELYZET. NEM KAPUNK SOK TÁMOGATÁST A LELÁTÓRÓL, EZT PEDIG KÜLÖNÖSEN MEGÉREZZÜK, AMIKOR SZÜKSÉGÜNK LENNE RÁ.

Hálásak vagyunk azoknak, akik otthon szurkolnak nekünk, és annak a közel 100 szurkolónak, akik idegenbe is elkísérnek minket, de az ellenfeleink ebben a tekintetben előttünk járnak.

Hornyák urat megcsípte a nap, vagy valami nagyon erőset szívott. Kérek én is belőle :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134247) venember83 válasza dracox (#134154) üzenetére


venember83
nagyúr

3 hét, az Atalanta ellen nem játszik, de csak bokaficam szerencsére, ha jól értettem.

Dybala is valószínűleg nem játszhat a Lyon ellen.

[ Szerkesztve ]

(#134248) Ringman válasza LyonnaisFan1 (#134246) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem kapnak elég támogatás a lelátóról:

(#134249) Datsyuk válasza omfgk (#134244) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Mivel EB is lesz, nem hiszem, hogy különösebben motiválni kellene Sanchot. Teljesítenie kell, legyen az bármeliyk klubnál, különben kimarad az angol keretből.

(#134250) vond válasza Datsyuk (#134242) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Amennyit én láttam eddig Sancho-ból, a 120-at is bőven megéri, főleg a 80 millás Maguire-rel összehasonlítva. Remélem, nem balfaszkodják el a vezetésben. Én mondjuk hoznám még Grealish-t is. Aztán meg is vagyunk középen, meg elől. ;]

A hátsó sor még véleményes. Ott tudunk azért érdekes dolgokat művelni. Williams szerintem lassan kiszorítja Shaw-t.

Ha De Gea így folytatja, tényleg jön a helyére Henderson. Ajánlom, hogy őt ne merészeljük eladni senkinek! :(((

Ez meg... :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.