Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135801) forceberg


forceberg
veterán

Még fél óra és kezdődik:

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135802) LyonnaisFan1 válasza bagyulajuve (#135800) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Jaja. Majd egyszer ralepnek ""veletlenul"", hogy erezze a torodest ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135803) venember83


venember83
nagyúr

Pozitív kezdet új csapatánál. Koronapozitív. 15 nap szobafogság Pjanicsnak.

(#135804) Peterhappy válasza venember83 (#135803) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szegénynek szerintem semmi baja, csak már bánja hogy aláírt a Barcához.

(#135805) venember83 válasza Tibiajax (#135766) üzenetére


venember83
nagyúr

24. percben vagyunk. Null cu null. A meccs viszont bitang jó. Simán lehet mellette zenét hallgatni és dolgozni.

[ Szerkesztve ]

(#135806) salesman


salesman
őstag

Ez a DiMaria mekkora egy falábú. Még a kaput sem találja el ...

Türűűűdrááá!

(#135807) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Mpappé és Boateng csapott össze, utóbbi meg is sérült.
Flick azzal a tudattal vállalhatta be a játszatását, hogy az 5 cseréből neadjisten 1 elmehet, ha bekövetkezne a gond, és be is következett.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135808) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#135807) üzenetére


mephi666
nagyúr

Míg Boateng fent volt, Sületlen volt a bayern védelem :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135809) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Eddig hozza az igazi BL-döntők színvonalát. Hangulatos, gólzáporos, látványos, élvezetes, szar, izgalmas, eseménydús, érdekfeszítő

(#135810) villamos


villamos
őstag

ná ná náná náná ná, kell nekünk egy gól... :D
Komolyan mondom az előbbi Újpest-Budafok jobb volt... de még a Vasas-Haladás is előtte...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#135811) Peterhappy válasza mephi666 (#135808) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez már jobb volt, mint a meccs.
És ezt kezelje mindenki helyén :D

(#135812) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Mpappé és DiMariska. De bambák öcsém. Sakk mattra ki lett passzolva, és belerúgják Neuerba.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135813) salesman válasza villamos (#135810) üzenetére


salesman
őstag

:D

Türűűűdrááá!

(#135814) mephi666 válasza Peterhappy (#135811) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ebből a Herrera-ból meg jó, hogy csak 1 van, mert senkinek nem hiányozna hererák :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135815) forceberg


forceberg
veterán

OLAJozottan mukodik a VAR...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135816) DeathAdder válasza DeathAdder (#135765) üzenetére


DeathAdder
veterán

perszehogy a dígó bíró szerepel, minden apró kontaktot össze vissza fujkál szép latin módra, amit meg tényleg kéne ott kussban marad :DDD

(#135817) venember83 válasza DeathAdder (#135816) üzenetére


venember83
nagyúr

Digó lives matter. Kérlek, ne digózz. :)

[ Szerkesztve ]

(#135818) DeathAdder válasza venember83 (#135817) üzenetére


DeathAdder
veterán

ohh, bocsánatot kívánok :DDD

(#135819) Peterhappy válasza mephi666 (#135814) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ne ragozd, Cookie, mert meghülyülök!

(#135820) mephi666 válasza DeathAdder (#135818) üzenetére


mephi666
nagyúr

a true romance-ban van egy igen bő magyarázat ed harris-től arra, hogy a digóknak néger őseik vannak :) meg is kapja ezért walkentől a fejlövést, mert eléggé a szívére veszi... így a blm-t rájuk is lehet értelmezni

kihagyott helyzeteket nézve ez eddig kétBalLábas-döntő :)

ui: na kezd izgalmas lenni a meccs... indul a lapozgatás... pirosig elmegy valaki?

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135821) salesman válasza mephi666 (#135814) üzenetére


salesman
őstag

Na, b+, ez még nekem is sok! :K

Türűűűdrááá!

(#135822) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Coman :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135823) alázógyík


alázógyík
őstag

Gooooooooool! :C

(#135824) mephi666 válasza salesman (#135821) üzenetére


mephi666
nagyúr

Eszembe jutott még egy rossz szóvicc a legutóbbi xXx filmből... félidőben Neymar a következő utasítást kapta: "neymar fel a feladathoz" :)

Na közben gól: hátha elindul végre a meccs 60perc után...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135825) villamos


villamos
őstag

:C :C :C :C :C
végre egy gól, csak 60 percet kellett várni...
és pont egy egykori PSG játékos... finom... :DD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#135826) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#135822) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szerencsétlen Kehrer nyomott egy Fiolát. Szerintem még most is egy helyben pörög.

Szép gól volt. És az eddigi "játék" alapján megérdemelt.

(#135827) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#135826) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:D :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135828) venember83 válasza LyonnaisFan1 (#135822) üzenetére


venember83
nagyúr

Végre beértek a torinói évek.

(#135829) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Thiago Silva kivágta a kapu torkából. Ez el is dönthette volna lényegében a trófea sorsát.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135830) mephi666


mephi666
nagyúr

Mintha a bayern megérezte volna most a vérszagot... nagyon kellett ez a gól

ui: már most várom coutinho-t... belőle kinézek egy gólt így látatlanban is

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135831) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

kehrer-t krva gyorsan le kéne hozni, mert a boglyafejű pirosmezes majom mindig elviszi mellette

(#135832) salesman válasza mephi666 (#135824) üzenetére


salesman
őstag

:O

Türűűűdrááá!

(#135833) venember83


venember83
nagyúr

Nézzük, felnő végre Verratti a feladathoz... :U

(#135834) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Palizer most rákapcsolt. :Y
Jó kis hajrá lesz itt kéremszépen. :Y ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135835) cappa72


cappa72
nagyúr

Azt nem tudjátok, hogy a BL döntő közvetéstési hangjai - közönség, felhördülések - honnan vannak? Látszólag üres a stadion, de azt hallom, hogy szurkolnak, tapsolnak ésatöbbi...
Hogyisvanez'?

szerk.:
kommentátor:
"...utoljára akkor volt ilyen, amikor két bajnokcsapat játszott..."
nem bajnokok ligájáról van szó? vagy valamit féjreértettem?

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#135836) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Pont telibe tojom, ha végül a savanyúkápis bőrnacisok nyernek, de ezt mi a féknek a paszáért nem VARozták vissza?

[ Szerkesztve ]

(#135837) mephi666 válasza Peterhappy (#135836) üzenetére


mephi666
nagyúr

Másik oldalon is elnéztek egy hasonlót, ezzel egál

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135838) DeathAdder válasza cappa72 (#135835) üzenetére


DeathAdder
veterán

kamuhang, csak a tv-s közvetítésben hallható

(#135839) Peterhappy válasza mephi666 (#135837) üzenetére


Peterhappy
őstag

áhh ok sry, azt szerintem átpötyögtem

(#135840) Tibiajax válasza DeathAdder (#135838) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én azt hittem, a stadionban is nyomják ezt hangszórókon..
:D :U

(#135841) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Kezd a bíró kezéből kicsúszni a meccs, ebbű more baj lesz.
MoNeymarka még ki lesz állítva, mert primadonnája nem tudja feldolgozni a jelenlegi a helyzetet. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135842) cappa72 válasza DeathAdder (#135838) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ah, köszi. Jól gondoltam. De azért ettől talán élvezetesebb így, mint szegény játékosoknak.
Először azt hittem, hogy néhány VIP fanatikus részt vehet, de néhány kép azért árulkodó volt...

... csak a játékosok mit érezhetnek... szegények. Őket sajnálom ebből a szempontból. Mondom ezt úgy, hogy nem szeretem a focit, csak ezeket a kategóriás meccseket nézem meg.
De tudom, hogy milyen fontos _mindegyik_ spotrban a szurkoló, a biztatás, stb...

@(#135844) sh4d0w
Nem ismerem, és nem is igazán szeretem a focit (bár focistaként kezdtem, de valahogy hamar kiderült: nem ez az én sportom).

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#135843) villamos válasza Tibiajax (#135840) üzenetére


villamos
őstag

nem, azt nálunk csinálta néhány klub a karantén idején, amikor zárt kapus meccsek voltak...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#135844) sh4d0w válasza cappa72 (#135835) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Azt is átlépted, hogy a BL-ben nem csak bajnokok játszanak.

https://www.coreinfinity.tech

(#135845) DeathAdder válasza Tibiajax (#135840) üzenetére


DeathAdder
veterán

nyomják de csak ha valami komolyabb történés van :)

(#135846) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A Barca készítheti az utalást a Poolnak :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#135847) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

“Ha az Inter bukik döntőt az gáz, ha a Juve az dicsőség” :DDD :U ezt most olvastam

(#135848) Peterhappy válasza Tibiajax (#135847) üzenetére


Peterhappy
őstag

:C

(#135849) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Chupo Nothing. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135850) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#135849) üzenetére


mephi666
nagyúr

Csupa Mócsing? :D pedig szépen odatették neki

Na, hát ez sem volt olyan színvonalas, mint a 2005ös döntő... felejthető

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.