Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135451) mephi666


mephi666
nagyúr

elég szépen egymásnak estek... neymar kapja rendesen

na vezet a psg :( féltem a korai góltól... gulácsinak sok esélye nem volt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135452) Redneck


Redneck
veterán

Azt hittem kiegyenlítettebb lesz, de ahogy eddig láttam, a PSG ma megszórja a Lipcsét. :(((
Persze nem akarom leírni őket, mert elég jó csapat, plusz bízom benne hogy a sok szupersztár, ma sem alkot igazi egységet.

Szerk:
Eddig volt azért 2-3 védelmi hiba a németeknél, nem kéne a hátul passzolgatást erőltetni.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#135453) Enzolord válasza Peterhappy (#135449) üzenetére


Enzolord
addikt

Madness??? This is Rommmaaaaa!!! :DD :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#135454) venember83 válasza Peterhappy (#135449) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor azért üvölt. Így már érthető, köszi!!!

(#135455) mephi666 válasza Redneck (#135452) üzenetére


mephi666
nagyúr

remélem nem: a lipcse is tud veszélyeztetni... mbappe meg durván tudja tartani a labdát: 3 ember kell rá, hogy elvegyék tőle

most kicsit visszavettek a tempóból... minimum 60 perc még hátra, nem akarnak kidögleni idő előtt

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135456) Redneck


Redneck
veterán

Gulácsinak már a második balfaszkodása, de a védelem is egy nagy 0 ma. Ha a PSG akarná ezek ki lennének tömve. Az a mákjuk hogy láthatóan nem erőlködnek.

mephi666:
A hátul rosszul tili-tolizás, a hülye felszabadítások, és Gula megmozdulása, erősen magyar válogatottas.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#135457) Napfénysüti

Ez úgy néz ki eldőlt...

Més que un club!

(#135458) mephi666


mephi666
nagyúr

nebazz gula :( az ilyen bakiktól féltem... az argentin színészlegenda mária meg belőtte

neymar elkapná a fonalat, lőhetne simán egy mesterhármast... csak szerencsére ma sem találta a gólvágó cipőjét

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135459) Peterhappy válasza mephi666 (#135458) üzenetére


Peterhappy
őstag

hát ebben vaskosan benne volt :(

Ez eldőlt.

(#135460) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Koeman. Hivatalos*.

Visszavonom, még nem jelentették be, de már kvázi tényként kezelendő.

[ Szerkesztve ]

(#135461) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Erik a Bayern-Pariss finale. De meg nyugtaval mindkettovel.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135462) mephi666


mephi666
nagyúr

ez a neymar meg későnérő típus: komolyan minél többet látom újabban, kezd annál szimpatikusabb lenni, pedig pár éve még rühelltem a stílusát... most rendesen felvágják, nem bukfencezi át a fél pályát: elesik, felkel, nem rinyál, nem hisztizik... szép labdákat ad nagyon, látszólag élvezi az összes percet a pályán... amikor mellélövi, akkor is csak mosolyog magán :)

bet365ön már 41es szorzó van a lipcsére :) lyonra meg holnap 12x

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135463) Napfénysüti válasza LyonnaisFan1 (#135461) üzenetére

Csak azt ne, lehet ez lenne az első döntő hosszú ideje amit meg se néznék. :(
Tudom csekély az esély rá de a Lyon csodát tehetne.

Més que un club!

(#135464) #16741888 válasza DeathAdder (#135439) üzenetére


#16741888
törölt tag

Kijött egy részletes elemző könyv amely a premier league taktikai fejlődését mutatja be... Daráló címmel. Érdemes átfutni és megnézni honnan hova jutottak... az angolok sosem értettek magas szinten a focihoz... Teljesen totálisan fogalmatlanok.

Ezek 95ben ott tartottak hogy Wengernek kellett beszabályozni az Arsenal labdarugókat hogy ne menjenek el szerdánként bekúrni, ami után Toni Adams magába nézett és abbéli félelmének adott hangot hogy ő alkoholista... mire a csapat többi tagja elkezdett félni hgy akkor mi is... :DDD Ez nem volt olyan régen. Kb ezen a szinten vannak.

(#135465) BenHans válasza Peterhappy (#135446) üzenetére


BenHans
addikt

Köszi! :) Vondnak is benne van a keze. :D

venember83: Láttam, de szerintem annyit senki nem fog kifizetni neki.
Nem tudni mit tervez Friedkin, egyelőre az átadólistán olyan nevek vannak akiknek örülök, hogy oda kerültek. Csak belőlük sok pénz jön és szabadul fel, plusz a hírek arról szólnak, hogy 80M€-t fektet be pluszban az átformálódó keret megerősítésére. Lehet jutna rá, de nekem Allegri is megfelelne, mert úgy érzem a játékosok és Fonseca között nincs minden rendben, és szükség lenne egy olyan emberre a csapat élére, aki fel tud mutatni valamit előttük.

"Vagány az avatar, de Totti miért ennyire szakállas? :D"
:)) Köszi. Sokszor volt ő az igazi kapitányunk, és még az is szereti őt mint embert, aki a Rómát és Tottit nem.

Találó a Leonidas is, abszolút jellemző mindkettőre a gesztus. :DDD Kéne most is egy ilyen Leonidas vagyis harcos szív a középpályánkra.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#135466) DeathAdder válasza #16741888 (#135464) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, ez így van :D Wenger nagyon nagy hatással volt az egész ligára,és még mindig a külföldi edzők tartják szinten.
Foci ugye kezdetben a prolik szórakozása volt, ezt legtovább angliában tolták el :D

(#135467) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Nincs itt tovább semmi látnivaló, indulhatok én is fürdésre.
A másik ellenfél holnap kiderül. Jó lenne visszavágni mind a Bayernnek, mind a palizernek. Micsoda elégtételvevések lennének. :C Bárcsak...

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135468) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Dortmund, Atalanta, Lipcse a BL döntőért, pofám leszakad. Nem baj örüljön a csürhe, amíg a Bayern úgy fel nem rúgja őket, hogy a fal adja a másikat :)

(#135469) Peterhappy válasza #16741888 (#135464) üzenetére


Peterhappy
őstag

:C
Óriási. Erről épp egy-két hete hallottam, most hirtelen nem is tudom, hol. A lényege az volt, hogy a britek a '90-es évek közepén még csúnyán telibesz.rták az edzéseket, a felkészülést.

(#135470) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Hát ez ennyi volt. Én nem vagyok túl optimista a holnapi meccset illetően, ha nem lesz ennyire tükörsima, én már elégedett leszek.

P$G - Bayern döntő. Nem fogadnék rá, hogy megnézem, legalábbis egyik csapatnak sem tudnék drukkolni, viszont az tény, hogy a két jelenleg talán legjobb csapat játszana.

Legalábbis a P$G amennyire nem tudott dominálni egy még csak nem is 100%-os Atalanta ellen, addig ezt ma csúnyán lesimázza...

(#135471) forceberg válasza DeathAdder (#135468) üzenetére


forceberg
veterán

Ezt a psg-t nem szabad leírni, sajnos úgy néz ki, csapatmorál is van.
+ náluk a világ 3 legjobb játékosa közül 2.

Peterhappy: úgy-úgy, viszont nézzétek meg mindenképp, taktikailag is érdekes lehet!

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135472) #16741888 válasza Peterhappy (#135469) üzenetére


#16741888
törölt tag

Wenger irta nekik eloszor elo hogy taplalekiegeszitoket toljanak 95 kornyeken 😂 mire nyilvan nagyobb izomzata lett az Arsenalban jatszo valogatottaknak es a valogatott edzotaborba a tobbi angol kereste a titok nyitjat... majd ok is elkezstek kiegeszitoket szedni. :DDD hangsulyozom 95 kornyeke... 25 eve...

[ Szerkesztve ]

(#135473) Tibiajax válasza Peterhappy (#135470) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

viszont az tény, hogy a két jelenleg talán legjobb csapat játszana.

így van, de nyugodtan kezelheted tényként, hogy a bájern simán le fogja verni a párizsiakat
nem is kicsit

ez van

(#135474) DeathAdder válasza forceberg (#135471) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezt én is előrevetítettem még tavaly, elkezdtek pragmatikusan építkezni, és nem csak a csillivilli fenszi igazolásokkal érvényesülni.

Mondjuk igazi nagy ellen nem láttuk még őket, illetve eddig mindig felsültek hiába van náluk a két legjobb játékos, még a Dortmund is ledominálta őket az első meccsen. Jó kis döntő lesz, de sima Bayern :)

(#135475) Peterhappy válasza Tibiajax (#135473) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez a BM ma a világ bármely csapatát leiskolázná.
Persze reméljük, a Lyon-t kivéve - de inkább kihúzom a kezem a biliből

(#135476) forceberg válasza DeathAdder (#135474) üzenetére


forceberg
veterán

Legyen igazad! Flick csak nem teszi be Pavardot...
De előbb még Lyon!!!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135477) Citroware válasza Peterhappy (#135475) üzenetére


Citroware
addikt

Ez azért erős kijelentés látva, hogy tavaly Münchenben nem tudtak hozzászagolni a Liverpoolhoz, és 90%-ban ugyanaz a csapat, formaingadozás néha ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

(#135478) Peterhappy válasza Citroware (#135477) üzenetére


Peterhappy
őstag

A csapat 90%-ban ugyanaz. De más az edző.

(#135479) DeathAdder válasza Citroware (#135477) üzenetére


DeathAdder
veterán

Más volt azért a tavalyi Kováccsal nagyon. De nagyon jó kis meccsünk lenne velük az biztos :)

____________
Más: :C

(#135480) kacsyx válasza Citroware (#135477) üzenetére


kacsyx
aktív tag

És tavaly ki volt a Bayern edzője, aki még a Bundesligában is kínkeserves meccseket játszott?

(#135481) Citroware válasza Peterhappy (#135478) üzenetére


Citroware
addikt

Igen, így talán már partiban lennének a 'poollal. Az is lehet, hogy legyőznék, de a leiskolázás, az nem reális.

[ Szerkesztve ]

(#135482) ZavaBalazs válasza Citroware (#135477) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

'You can't go 200 km/h on the Autobahn if your car only goes 100!' - Niko Kovac

Vesd össze az edzőváltás előtti és utáni eredményeket az idei szezonból, ott még csak nem is 90%-ban ugyanaz a keret, hanem (a kb nullkilométeres Odriozolát leszámítva) 100-ban.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#135483) mephi666


mephi666
nagyúr

na, hát lehetett volna ez a mai meccs kicsit szorosabb: egy bakimentes 2:1 szebb lett volna, de így sem szégyen a végeredmény a lipcsére nézve :K győzött a papíron jobb csapat, ami tele van világsztárokkal... ha úgy vesszük, hogy bl elődöntőt játszottak, ami a milliárdokból építgetett citynek (újra) csak álom, ez nagyon szép eredmény... (idei csapatokat nézve előbb végeztek, mint a 'pool, madrid, barca, juve, city és még sorolhatnám)

ui: edzőváltás eredményét meg lehet nézni a 'poolnál is... igaz, ott kloppnak rendesen pótolnia kellett játékosokat is, bayern-nél pedig van majdnem 2 top3-as csapatra való játékosállomány... a münchen szerintem darálni fog tovább... a lyon és a psg védelme sem igazán acélos (voltak ma hibák a psg-nél szépen, csak nem tudták ezt kihasználni)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135484) Citroware válasza mephi666 (#135483) üzenetére


Citroware
addikt

Ez ma sima volt, és megérdemelt. A fene egye meg, hogy az Atalanta nem bírta ki pár perccel tovább, nekik több közük volt a párharchoz. Bár az is lehet, hogy csak Mbappé padozásának volt köszönhető.

(#135485) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Mai napig nem tudom eldönteni Pep tiki-takája vagy Kovac semmije volt a nagyobb emberhátrány a pályán. Természetesen a real bírói után.

(#135486) venember83


venember83
nagyúr

Nézem ezeket a meccseket, s bele sem merek gondolni, miket kell majd virítania egy Barcelonának, Realnak, Unitednek stb. a meccsek kulcsembereinek a megszerzéséhez. Pár év eltelt Neymar 222 milliós átigazolása óta, s felvetődik a kérdés: ez az év/siker akkor mindent igazol? Ez a siker útja?

(#135487) mephi666 válasza venember83 (#135486) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha úgy akarnak építkezni, hogy horror áron vesznek 1-2 30körüli befutott sztárt, attól a csapat 1000 másik helyen vérzik és ugyanúgy vergődni fognak... messi a kicsik közül került fel, cr 18évesen igazolt a barcába... griezmann is jó példa arra, hogy megvették iszonyat összegért, majd alig játszott... bale se 20 fillér volt, pihentetik őt is, özil is szórakozik jókat a lelátón... mindenhol van utánpótlás nevelés, van sok erősen motivált fiatal, akik bizonyítani akarnak: miért nem őket pakolják ész nélkül a nagycsapatba? az erősen megfiatalított ajax is megmutatta már bl-ben 1 éve, hogy meddig el lehet jutni... 'pool is próbálkozik folymatosan a fiatalokkal és akad is több reménység közöttük... rengeteg csapat bizonyította, hogy lehet költeni ész nélkül, de ez nem hoz soha azonnal eredményt (a psg-nek is kellett pár év, hogy csapatként tudjanak működni és bl-döntőig jussanak...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135488) sh4d0w válasza mephi666 (#135487) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

"cr 18évesen igazolt a barcába..."

Hogy mi???

Az mondjuk számomra meglepő volt, amikor a Real leigazolta Bale-t, mert gyors a csávó, de ezenkívül semmi extra.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#135489) kacsyx válasza sh4d0w (#135488) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Sok mezt el lehetett vele adni.

(#135490) mephi666 válasza sh4d0w (#135488) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, mármint a unitedbe :) korán volt még, amikor írtam... csak arra akartam célozni, hogy most kiforrott/befutott sztárokat passzolgatnak egymásnak irgalmatlan pénzekért és tőlük várják az azonnali megváltást... (ha meg ezek nem jönnek be, ülnek folyamatosan a kispadon/lelátón) ahelyett, hogy inkább próbálkoznának fiatalítással... gondolom van utánpótlásképzés mindenhol rendesen, ahol a gyerekek nem ps4-ezéssel töltik az egész napjukat és alig várják, hogy nagycsapatban debütáljanak... a 'poolban is öröm nézni az elliot/williams/jones hármast: van bennük potenciál :K előfordulnak hibák, de hajtanak rendesen...

...a barcában kit szoktak néha berakni? ansu fatit? és kb itt ki is fújt... kíváncsi leszek, hogy milyen nagytakarítás lesz itt... többek közt kellene egy vezéregyéniség is messi helyett csk-nak... lehet ő akármilyen nagy géniusz, csk-nak csapnivaló...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135491) Datsyuk válasza venember83 (#135486) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Már írtam, de szerintem ezt a 2020-as évet felejtsük el. Katasztrófa katasztrófa hátán és ez alól a BL se lesz kivétel :D Már csak egy valaki tud megmenteni minket:
https://www.youtube.com/watch?v=RuRLcIKmgFg
Feltekerni a hangerőt és szurkolni! :C

(#135492) DeathAdder válasza sh4d0w (#135488) üzenetére


DeathAdder
veterán

és két bl döntőt megnyert, már ezért megérte :D

(#135493) forceberg válasza Datsyuk (#135491) üzenetére


forceberg
veterán

;)

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135494) forceberg


forceberg
veterán

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135495) kacsyx válasza Datsyuk (#135491) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Bennem sose lenne olyan komplexus, hogy Bayern drukkerként egy BL elő/döntőben ne a Dortmundnak drukkoljak, csak azért mert a ligában ellenfelei egymásnak. De hát nem vagyunk egyformák :)

[ Szerkesztve ]

(#135496) DeathAdder válasza forceberg (#135494) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ha a nagy szerelmét Wijnaldumot el meri vinni én felrúgom ;]

(#135497) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#135496) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

állítólag van de Beek kell neki.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#135498) Datsyuk válasza kacsyx (#135495) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Én minden német csapatnak (+ a válogatott) szurkolok már 1995 óta.
Igen, még a Schalkénak is Dortmundiként. Sőt a Bayernnek is nagyon szurkoltam egy ideig.
De mivel tudok németül ezért rendszeresen figyeltem a nyilatkozatokat játékosok és a vezetők részéről is. Nem azért nem szeretem mert ellenfelek.
Maradjunk annyiban, hogy azt a fajta unszimpátiát amit a bayern élvez nálam hosszú évek arogáns viselkedésével és egyéb ténykedéssel lehet csak kiérdemelni :D

(#135499) kacsyx válasza Datsyuk (#135498) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Szerencse, hogy Watzke, Reus vagy pl. korábban Grosskreutz és Wiedenfeller igazán szerény, szimpatikus emberek... :D

(#135500) Datsyuk válasza kacsyx (#135499) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Großkreutzot és Lehmannt adom, Weidenfeller ok, fair play. Watzke, Reus? nem értem, tényleg nem.

De össze se hasonlítható....Kimmich, Robben, Ribery, Basler, Kahn, Matthäus, Brazzo, Jeremies, Effenberg, Van Bommel, Vidal, Rafinha, Steuer Honess, Rolex Rummenige....tovább is van mondjam még. Azon csodálkozom, hogy sose volt nálatok edző Mourinho :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.