Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134251) omfgk válasza vond (#134250) üzenetére


omfgk
addikt

DDG-t cseréljék el Kepára. ;]

Mindkettőnek jót tenne egy kis változás.

(#134252) Enzolord válasza omfgk (#134244) üzenetére


Enzolord
addikt

A Dortmund ezt csinálja kicsiben. És valóban kitermeli rá a lét a United. Koze nincs a City felpumpolt olajos millióihoz. Januárban már csak másfél év lesz a szerződésből. Újat nem fog aláírni. Padoztatni? Hajrá. Sokra nem mennek vele, csak méglejjebb megy az ára. Es a Dortmund ebből él.. ugyhogy nem hinném, hogy padoztatni fogják. Nem tehetik meg. Ha akarnak valamit a bajnokságban és a BLben.

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#134253) mephi666 válasza Ringman (#134248) üzenetére


mephi666
nagyúr

toborozhatnának szurkolókat: mindenkinek ingyen belépő, 2 korsó sör meg 1 hot dog :D ...ha már ennyi stadiont felépítettek a pénzünkből, fizetett szurkolókkal feltölteni nem lenne nagy tétel...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134254) DeathAdder válasza vond (#134250) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mondjuk "középen meg elől" pont Grealishre meg Sanchora van sokkal kevésbé szükség.

Hamarabb érné meg bankot robbantani Ndidiért, hogy takarítson Pogba meg Brúnó mögött, mint bárkiért a piacon. Sanchoval meg valaki meg fogja szívni a Greenwood Martial Rashford hármasból.

Ndidi ráadásul kottára ugyanazt csinálja két nyolcas Tielemans és Maddison mögött most a Leicesterben, ami a MU-nak kéne, de nagyon, mert a kontráknak eléggé ki vannak téve, konkrétan csak az ellenféltől függ, hogy mennyire zabálják a transitionöket, vagy sem, McTominay meg egyedül nem alkalmas rá :)

De megint az lesz hogy Olénak a "teljesítményét" 1-2 Sancho szintű igazolás fogja eltakarni, csak ezzel a United nem fog visszajutni a csúcsra :)

[ Szerkesztve ]

(#134255) vond


vond
MODERÁTOR

Libabőőőőr... ;] :DDD

(#134254) DeathAdder: Ha te mondod. ;)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#134256) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

látom, tegnap nyert a Fulham a playoff-ban. yeah
lesz még visszavágó, vagy már akkor feljutottak?

(#134257) mephi666


mephi666
nagyúr

most néztem meg az interjút szoboszlaival: bárcsak lenne még rajta kívül 10 magyar játékos, aki így áll hozzá és együtt alkotnák a válogatottat :K belőle meg ne kopjon ki ez az eltökéltség, hanem így tovább még legalább 15-20 évig... (és persze kerüljék el a sérülések) ...ilyen hozzáállással és a tehetségével ő lehet a "mi cr-ünk" :K ...tusup meg az erőnléti edzője, biztos nem hagyja elpuhulni

ui: fb-n meg a videóhoz irkálják, hogy "túlsztárolt játékos, csak a magyar média kapta fel, mert biztos utasításba lett adva, stb" ...a kormány fizetett azért, hogy a transfermarkt is tolja fel 25millióra az értékét? :U

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134258) venember83 válasza mephi666 (#134257) üzenetére


venember83
nagyúr

Szinte minden kétdimenziójú lett Magyarországon sajnos.

(#134259) mephi666 válasza venember83 (#134258) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha béna a játékos, azért szidják...
ha felcsillan a remény, hogy valaki többre viheti: indul az irigykedés meg a köpködés, hogy túlsztárolt...
ha épp jól megy a csapatnak: "ez sem tart örökké" ...majd amikor jön a lejtő, mehet megint a köpködés

kb a kárörvendésről szól az egész, hogy "ugye megmondtam?"

nevetséges a megmondóemberek hozzáállása... és általában azoknak a legnagyobb hangja, akik szakmailag nem is értenek hozzá, valamint 100méter kocogása után is infarktust kapnának... a fotelből pofázás viszont nagyon megy :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134260) bagyulajuve válasza mephi666 (#134257) üzenetére


bagyulajuve
addikt

remélem tényleg egy szép karriert fut be, megvan hozzá a tehetsége és egyelőre a hozzáállása is, legalábbis a salzburgi vonalon, jó lenne tényleg pár jó játékos még kb tényleg vagy 10 :DDD

igyekszem kerülni általában a hozzászólásokat, mert csak felszab az ilyen hozzáállás, milyen korlátolt életük lehet ezeknek

Resistencia eterna

(#134261) DeathAdder válasza Tibiajax (#134256) üzenetére


DeathAdder
veterán

Holnap (sansea-brendford) és holnapután (fulham-cardiff) lesznek a visszavágók, aug 4-én pedig a döntő :)

Amúgy kövezzetek meg, de én a Brendfordnak szorítok, bár nincs túl sok esélyük, eléggé kipukkadtak az utóbbi hetekben. Nagyon okos moneyballt csinálnak arrafelé, csordultig vannak dán játékosokkal, a tulaj az a Matthew Benham, aki Midtjyllanddal dániában már csúcsra járatta a moneyballt, egy klubbal, amit 1999-ben alapítottak :)

(#134262) Tibiajax válasza DeathAdder (#134261) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én maradok a halpiacosoknál, a Craven Cottage-nál :)
úgy kéne, hogy leeds, fulham, meg akkor ez a bredford bár életemben nem hallottam még róluk :):

(#134263) Ringman válasza Tibiajax (#134256) üzenetére


Ringman
nagyúr

inkább az idei inter teljesítményét szakértsd meg

(#134264) DeathAdder válasza Tibiajax (#134262) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jövőre meg még jöhet a Nottingham Forest :)

De csak egy fog feljutni a playoffból, mert másodikként sajnos a WBA aki feljutott :D

(#134265) Napfénysüti válasza DeathAdder (#134264) üzenetére

Nottinghami erdő tényleg mehetne vissza, jó kis klub volt annó. :K

Més que un club!

(#134266) Tibiajax válasza Ringman (#134263) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD azon nincs mit szagérteni..

a minap beültem kicsit marió barátom falatnyi szicíliai menedékébe, kaptam nagyon finom capuccionót (tényleg nagyon jó) meg frissen sült vanilliás kroászont, mindig elbeszélgetünk az aktuális inter-helyzetről. elmesélte erikksen helyzetét is, jól szokta látni a dolgokat.. meg hát azért csak olasz, belülről másabb ez, mint egy kis magyar szurkoló laikusnak
ő azt gondolja, Antonio jövő évre össze fogja tudni rakni a csapatot, ami leszedi a juventust az élről. HA megkapja a játékosokat, akiket most kérni fog. mondjuk ezzel olyan sok újat nem mondott, de azért csak jó hallani, ha egy olasz így látja ezt
és hát ugye mindig csak előre nézünk, múlttal nem foglakozunk.
mondjuk, amikor kérdeztem tőle, Antonio miért ragaszkodik foggal-körömmel mindig bizonyos néhány játékoshoz, arra nem mondott konkrétumot.. vagy csak annyit, ő ilyen

(#134267) Tibiajax válasza DeathAdder (#134264) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajj ne..megint az a dögunalom west bronvics :(((

(#134268) Ringman válasza Tibiajax (#134266) üzenetére


Ringman
nagyúr

nincs mese, hosszabbítani kell borjával és candrevával :D

(#134269) bagyulajuve válasza Tibiajax (#134266) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ide majd benézek egy Juve mezben :DDD

Conte-val az a baj, hogy egy dimenziós (mondjuk Sarri is), viszont jól motivál, ami most még nem volt elég. Ha tudna váltogatni a játékban, akkor ha nem is könnyen, de le tudná az Inter nyomni a Juve-t a bajnokságban. Nagy kérdés kik lesznek érkezők egyik és másik oldalon
a Juve-nál tudom, hogy jön Arthur (semmit nem tudok róla, hogy milyen képességű) és Kulusevszki (kiváló a Parma-ban), ugyanakkor távozik Pjanic (én nem bánom annyira).

Interben ki jön/megy?

Resistencia eterna

(#134270) Tibiajax válasza Ringman (#134268) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ennyi. csak ez lehet a végső siker kulcsa.. e két ember kulcsszerepe a pályán

nyugodtan mehetsz. nagyon sok olasz juve-drukker vendége van. marióban az a jó, hogy mindenkit szívesen lát. annyi szokott csak történni, hogy engem szokott figyelmeztetni, hogy ő juventus drukker, meg max legyint egyet.. :) de ha azt mondom, h nem szokott balhé lenni ezekből, nagyon enyhén fogalmazok. megfér mindenki egymás mellett. annyi csak, hogy van pár inter-címer meg relikvia kint a falon
:D

mondjuk anno jól befürödtem, a misura-mezemben mentem el, marió nyilván el volt ájulva, én viszont arra számítottam h legalább kapok engedményt majd a végső számlából.. sajnos nem kaptam, azóta sem

xd

(#134271) mephi666


mephi666
nagyúr

uhh, lassan már minden csapatot felsorolnak a lehetséges kérők közé :D

napoli, psg, chelsea, milan, arsenal... most meg már atletico... a végén meg elmegy csendben haaland után a dortmundba :C

#134270: erről az jut eszembe, hogy kb 20 éve ismerősöknek besegítettem kutyákat árulni a fonyódi állatvásárban... német tolmács kellett nekik, én meg a reklám kedvéért kölcsönkértem egy schumacher-es szép piros baseballsapkát, hátha szívesebben jönnek oda a pénzesebb németek :D ...végülis jöttek oda német lányok szép számmal és előszeretettel hajoltak le az orrunk előtt mosolyogva simogatni a kutyákat :C napi szinten 1-1 kutyát adtunk el (labradorok voltak, franc tudja már milyen díjnyertes szülőkkel... volt nálunk törzskönyv, oltási papír meg minden... én regéltem végig németül a teljes szöveget) ...a legjobb az volt, amikor az itteni állatorvos megkért, hogy vigyük már el 2 zsebkutyájukat is, hátha elkel valamelyik: papírokat postán tudja elküldeni a leendő vevőnek... az egyik valami máltai selyemkutya volt: odajött egy 45 év körüli jólöltözött magyar nő, hogy az mennyi? alku nélkül elvitte 35-40ezer körül, mondtuk hogy papírokat postán tudjuk küldeni... "az nem kell neki... neki csak a kutya kell, mert volt egy ilyenje már, de sajnos elhagyta" :C ...nem hittük volna, hogy aznap a 2 kis görcs kutyából az egyiket is sikerül eladni

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134272) bagyulajuve válasza Tibiajax (#134270) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a biznisz az biznisz :D

(#134271) mephi666 nem biztos, hogy rossz választás lenne, lehet kicsit erős, de hát fel kell nőni a feladathoz :D - már mint a Dortmund

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#134273) mephi666 válasza bagyulajuve (#134272) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha ott megállná a helyét, rövid idő alatt tovább emelkedhetne az értéke :K elég vízválasztó lenne egy ekkora klub... meg amiről beszél, hogy mekkora álma egy bl-győzelem, akár össze is jöhetne a dortmunddal, ha hosszútávon szerződne velük

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134274) Napfénysüti válasza mephi666 (#134271) üzenetére

Nekünk máltai selyemkutyánk van és mindenki imádja aki ismeri, nagyon értelmes jószág. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#134275) mephi666 válasza Napfénysüti (#134274) üzenetére


mephi666
nagyúr

lehet, de az ilyen macska méretű kutyák soha nem voltak a kedvenceim :) a labradorokkal semmi baj nem volt a zsiguliban: megálltunk párszor, adtunk nekik inni és szépen csendben utaztak... dolgukat se a kocsiba végezték... ez a selyemkutya meg a másik (valami világosbarna, rövid szőrű... "törpe valami" volt a fajtája) meg behányt szépen... :) volt olyan nap is, hogy elvittük ismerősék többszörös díjnyertes golden retriever-ét, ami a hátsó ülésen utazott mellettem... az tényleg jólnevelt, betanított kutya volt: csendben figyelt egész úton, meg sem nyikkant...

az ózdi colosseum-ot milyen hangulatos stadionná át lehetne már alakítani :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134276) dudu5130 válasza Tibiajax (#134266) üzenetére


dudu5130
őstag

Eriksenről mit mondott?

(#134277) Tibiajax válasza dudu5130 (#134276) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hogy ugyanaz a szindróma van nála is, kb, mint Bergkampnak volt, annak idején. ugyanaz a baja
olasz fociban a mentalitás más teljesen, mint pl angliában. a hűvös északiaknak a calcio nagyon ritkán ízlik
eriksennek most az a mocskos nagy mákja, hogy covid van és nincsenek nézők. ha lennének, már rég fütyülnék és még keservesebb sorsa lenne, ami miatt már rég menekülésben lenne itáliából. mert az olasz publikum nem angol publikum. itt nem tapsolnak, éljeneznek, meg buzdítanak hónapokig. itt első labdaérintésed nem ánnyira jó, még oké, második nem jó, már jön egy-két fütty, harmadik, negyedik is gyenge, kifütyülnek tégedet és szidnak. - próbálom idézni máriót :) eriksen nem találja magát, nem találja a helyet sem, és igazából Conté sem.

(#134278) Richard!


Richard!
addikt

Tibi!

Itt az új csapatod: [link] :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#134279) Tibiajax válasza Richard! (#134278) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem az a szomorú, amiről szól a cikk.....hanem hogy ahogy olvastad, én jutottam az eszedbe

(#134280) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Fecseszebe nem hajlandó bocsánatot kérni.
Az egész ***** labdarúgás rákfenéje ez a tolvaj csapat, meg is kapták érte a jussukat nem egyszer. Azért is megfogják.

A kedvencem ez, amikor az ősi rivális Dinamo alázta meg őket gyakorlatilag az egész világ elött:

Bajnokok ligáján **** mérkőzés, "csak a Dinamo" felirat a lelátón. Ennyire szétszopatni egy együttest.
Ez nálunk az lenne, ha az ute akciózna egy hasonlót a fradi ellen, és ország-világ elött egy "újpest mindörökre" felirat jönne létre egy ilyen koreográfiát követően.
De nálunk nem ennyire hülyék az emberek. Hülye románok. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134281) venember83 válasza LyonnaisFan1 (#134280) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha már román futball: a CFR Kolozsvár csapatánál 26 játékost/munkatársat diagnosztizáltak koronavírussal. Nehezen, de ki tudtak állni meccsen. Aztán a mai napon kiderült, hogy a 26-ból mindössze 5 volt valóban pozitív, többszörösen ellenőrizték állami intézményben, miután a 26-os eredményt egy magánklinika keretében végzett vizsgálat mutatta ki. Most a klub perrel és kártérítési igénnyel fenyegetőzik.

Nem kívánok semmit hozzáfűzni, csak érdekességképp írtam.

(#134282) LyonnaisFan1 válasza venember83 (#134281) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Valahol olvastam.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134283) venember83


venember83
nagyúr

(#134284) bandus válasza venember83 (#134283) üzenetére


bandus
veterán

Halatatlanban tippelnem kellettvolna akkor azt mondanam, hogy delpiero lott tobbet, de hat nem :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#134285) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Egészen döbbenetes fizetés adatok.
A Norwich és a SHU szinte egyforma összfizetést adott a játékosoknak, mégis a SHU sokkal jobban teljesített, mint a Norwich.
Megérdemelték volna a nemzetközi indulást. Kis pénz, de nem kis foci. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134286) BenHans válasza venember83 (#134283) üzenetére


BenHans
addikt

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#134287) Enzolord válasza LyonnaisFan1 (#134285) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt a betyár kurva eget.... nem gondoltam, hogy a Unitednél keresik a legtöbbet. A fele mondjuk meg sem érdemli..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#134288) LyonnaisFan1 válasza Enzolord (#134287) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Én sem igazán. Inkább a poolt gondoltam volna, de ott is gigászi összegeket adnak fizetésként.
Igaz meg is melóztak érte a bajnoki címmel, és az épphogy nem 100 ponttal. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134289) vond válasza LyonnaisFan1 (#134285) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Sheffield United brutális szezont ment. :Y

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#134290) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ennek a napolinak már köze nincs az elmúlt évek napolijához.. asszem, ez kijelenthető

(#134291) LyonnaisFan1 válasza vond (#134289) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Csak kalapemelés járhat nekik.
Feljutó csapat, nem sztár játékosok, nem keresnek sokat, mégis nagyot alkottak.
Még a legősibb SHU drukkerek sem álmodtak 54 pontról. Azt is kiröhögték volna a szezon elött, aki azt állítja, hogy a szablyások 54 pontot kaparnak össze, és PL tabella felsőház.
Attól viszont így tarthatnak, hogy a keret szét lesz szedve. Egy Everton, vagy Arsenal által. Voltak ott kiemelkedő futballisták, akik sztem el is adták magukat egy erősebb pl csapatba.
Pl. a #7 mezszámú Lundstram. Jövő év Júniusáig van szerződése. Most még láthatnak 10 millió fontokat érte. Télen aligha, nyáron meg pláne. De ha hosszabítanak vele, akkor nincs kérdés. Alapember volt, nagyban hozzájárult a sikeres szerepléshez.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134292) Ringman válasza Tibiajax (#134290) üzenetére


Ringman
nagyúr

utolsó fordulóban atalanta ellen 2. helyért megyünk (de lazio is odaérhet még)

közben az is fix, hogy max 5 vereségünk lehet, ez 2009-10-es idény óta a legjobb eredmény.
(akkor 4 vereséggel és 82 ponttal lettünk bajnokok, 24-10-4 lehet idén is a mutató, csak ez 2. helyre elegendő)

(#134293) LyonnaisFan1 válasza Ringman (#134292) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az nem lesz könnyű menet, mármint a bergamoiak ellen.
Egészen brutális, hogy 2 híjján 100 szerzett találatnál járnak. Nem tudom volt-e már a történelmükben ilyen idény, hogy ennyire szórják a gólokat.
Bár az inter ellen 2 atalanta gól? Kicsit meredek, de nem lehetetlen tőlük.

És még ugye a sasok is belekavarhatnak a dologba. Holnap a Bresciát kitömik, hogy a drukkerek kárpótolva legyenek a hullámvölgyért, és szombaton egy hármas csata a #2 helyezésért, ami gondolom a leendő bl csoportkör sorsolásnál lehet fontos, hogy ki mely kalapba pottyanhat bele.
Az már biztos, hogy a zebrákon kívül az inter, atalanta, lazio megy a bajnokok közé.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134294) Tibiajax válasza Ringman (#134292) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tök mindegy igazából... régi/új olasz király már megvan, bl-hely nekünk megvan, más meg nem számít..
vagy esetleg csak ez

(#134295) hhenry válasza Tibiajax (#134294) üzenetére


hhenry
őstag

Sánchezel mi a terve az Internek? :F

(#134296) DeathAdder válasza LyonnaisFan1 (#134288) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sokat, erről beszéltem, hogy hova megy a pénz, az egész kerettel friss szerződés, magasabb fizuk és be vannak biztosítva a klubnál, ezt nem értik sokan, hogy ez rengeteg lóvét visz el.

A bér bevétel arány mindig is szar volt, valami 60% feletti erősen, mostmár normalizálódott, de még mindig magas. 200k felett senki nincs, de olyan emberek voltak heti 100 ezren mint lovren, clyne, lallana, sturridge akiknek alig volt momentumuk.

Mu-nál még mindig jobb az arány, mert van hatalmas bevétel is.

Sheffield meg minden elismerést megérdemel, nem is értem, hogy nem Wilder lett az év edzője. Főleg hogy még csak nem is egy röfögő favágó szar focival érték ezt el, hanem a védekezés mellett egy nagyon hatékony presszinggel, magasan feltolt vonalakkal. Annak ellenére hogy tele vannak brit és ír focistákkal nagyon kulturált a focijuk, volt labdakihozataluk, kidolgozott kombinációs játékuk, összességében egy kurva jó közösség, fanatikus közönséggel, egy helyi születésű edzővel és csapatkapitánnyal, és a liga legszarabb keretével.

[ Szerkesztve ]

(#134297) venember83


venember83
nagyúr

Ez a respektes dolog nagyon ragadós lett, fene tudja, értelmesebbnek gondoltam Lampsot, minthogy ennyire Mou lépteit kövesse.

[link]

(#134298) Enzolord


Enzolord
addikt

Az év menedzsere díjat Jürgen Klopp vehette át az idei szezonban! A bejelentést pedig nem más, mint Sir Alex Ferguson tette meg és egyben adva egy kis humort is az egésznek!
"Jürgen, fantasztikus! Arról beszélünk, hogy a Leeds 16 év után visszajutott a PL-be! Azonban a Liverpool 30 év után nyerte meg a bajnokságot, elképesztő! Teljes mértékben megérdemelted! A személyiséged teljes mértékben áthatja a klubot, nagyszerű teljesítményt nyújtottatok! Még azt is megbocsátom, hogy képes voltál hajnali fél négykor felhívni, hogy közöld: megnyertétek a ligát! Köszönöm! Nagyon megérdemelted! Szép munka!"
A választ pedig a rivális Liverpool mestere sem hagyta ki:
"Óriási megtiszteltetés ez nekem! Tudom, hogy amit most mondok, az a Pool szurkolóknál lehet nem vált ki nagy boldogságot, de nagyon tisztelem és szeretem Fergusont! Amikor először találkoztam vele az olyan volt számomra, mintha a Pápával találkoztam volna!"
Mit is mondhatnánk, erről szól a futball!
TISZTELET!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#134299) mephi666 válasza Enzolord (#134298) üzenetére


mephi666
nagyúr

...hehe, szerintem sokan vannak, akik inkább az öreg piással találkoznának, mint a pápával :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134300) omfgk válasza venember83 (#134297) üzenetére


omfgk
addikt

A Special One attitűdje bizony gyorsan átragad a játékosaira is.

A segédedzőkre is btw.
Madridban talán Mourinho pajtija Faria volt az aki egy kicsit sokat okoskodott a padoknál meccsek közben.

Csak akkor nem volt covid, így nem hallottuk a lényeget. :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.