Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135401) drachoHUN válasza omfgk (#135387) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Lehet mégis a Barca járt jól a cserével?

Forza JUVE!!!

(#135402) forceberg válasza Viszlát (#135391) üzenetére


forceberg
veterán

Most odakapcsoltam, meg-megáll a labda a vízben, de nem meri lefújni...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135403) villamos


villamos
őstag

A labdarúgó és vizilabda mérkőzés a Budafok 2-1 -es győzelmével zárult. :DD
Szép volt fiúk! :C :C :C
Gratulálok az első NB1 -es győzelemhez!

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#135404) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hallgatom al bano&romina power Tornero-ját és álmodok alatta egy csodálatos olasz győzelmet ma
segítsetek, gyertek, legyetek velünk ma este, egyetlen este erejéig és drukkoljunk az egyetlen olasz csapatnak a korcs ukránbrazil pernahajderek ellen, húzzák be valahogy Lukakuék ezt az elődöntőt.
legyen sevilla v inter döntője európának

https://i.pinimg.com/originals/c6/37/dd/c637dd1c7dcf761b8e9c6d52ea3cfefe.png

(#135405) forceberg válasza Tibiajax (#135404) üzenetére


forceberg
veterán

legyen sevilla v inter döntője európának!

OK!
2:0
Banega, Banega

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135406) bagyulajuve válasza forceberg (#135405) üzenetére


bagyulajuve
addikt

aláírom :)

Resistencia eterna

(#135407) Ringman


Ringman
nagyúr

Fozza inda!

(#135408) Tibiajax válasza forceberg (#135405) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

persze.. :) pont majd ő

(#135409) bagyulajuve válasza Tibiajax (#135408) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sima meccs lett nagyon

Resistencia eterna

(#135410) Tibiajax válasza bagyulajuve (#135409) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azt mondod, felesleges volt aggódnom?..
:B

imánk meghallgatàsra találtak, ámen

(#135411) Citroware válasza bagyulajuve (#135409) üzenetére


Citroware
addikt

Én erre számítottam.

(#135412) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#135413) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Pyatov utolso?! meccsen meg kapott egy jeles osztalyzatot. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135414) Noukoum válasza Tibiajax (#135412) üzenetére


Noukoum
veterán

Megérte eladni a játékosokat az internek, az mu helyett most ők vannak a döntőben. :C

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#135415) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy látom, indokolatlanul fostál a harmadosztályú braziloktól, Tibi.

https://www.coreinfinity.tech

(#135416) forceberg válasza sh4d0w (#135415) üzenetére


forceberg
veterán

Jaja, aztán nem is megy nekik mostanában, a bajnokságban is a 12. helyen állnak. :Y
Illett vonla min. 8-at begurítani! :K

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135417) dudu5130 válasza Tibiajax (#135412) üzenetére


dudu5130
őstag

Világ vége hangulatod volt a negyeddöntő után erre egy szatyorral mennek haza ;]

(#135418) Tibiajax válasza dudu5130 (#135417) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó, hát én féltem ezektől a sakhtartól :) sokkal többre számítottam tőlük

az a baj velem, hogy képtelen vagyok az intert objektíven látni. nem tudom, nem látom azt, hogy most ennyire jók, vagy a honosított brazilok voltak ennyire szarok. de ez a hülye tulajdonságom más meccseken is megvan ugyanúgy, ha az inter játszik
de mindegy, lényeg, hogy ezt az elődöntőt nagyon könnyedén apszorváltuk, és az igazán nagy falat a döntőben vár Antonóékra csak.

(#135419) máyköl válasza Tibiajax (#135418) üzenetére


máyköl
veterán

Döntő felől tessék inkább aggodalmaskodni, ott nem gurít a kék-fekete 5 -ösöket... :N

(#135420) Viszlát


Viszlát
addikt

Sterling tiszteletére egy mókás összeállítása kihagyott ajtó-ablak helyzetekről: [link] :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#135421) dudu5130 válasza máyköl (#135419) üzenetére


dudu5130
őstag

Ilyen döntőkben amúgy sem szokás. Ha a Barca a Bayernnel a döntőben játszott volna az sem 8-2-vel végződne.

(#135422) mephi666 válasza Viszlát (#135420) üzenetére


mephi666
nagyúr

van közötte néhány igazán szép védés :) amikor a labda bepattant volna, de a gólvonal előtt belenyúl a támadó játékos és óriásit ment... védők nem mentették volna ilyen szépen a helyzetet :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135423) forceberg válasza dudu5130 (#135421) üzenetére


forceberg
veterán

Van az úgy, hogy minden bejön, illetve még attól függ, ki a ellenfél. Ez a 8-2 kb. Messi ellen szólt, megtilthatta Flick a leállást, mert pl. nehogy 2 gólos állásnál villan a GOAT, aztán máris egál.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135424) venember83 válasza forceberg (#135423) üzenetére


venember83
nagyúr

Messi gólja duplán érne? :F

(#135425) forceberg válasza venember83 (#135424) üzenetére


forceberg
veterán

Sry, 2-t akartam írni, de a lélektan is, ha visszajön az ellenfél 2-ről 1 gólra, akkor bizony megremeghet a kézben a felespohár.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135426) mephi666 válasza forceberg (#135423) üzenetére


mephi666
nagyúr

meg ha egy üzlet egyszer beindul, miért is álltak volna le? lewa is gólt akart lőni, coutinho is örült a lehetőségnek, betolt ő is percek alatt kettőt a vergődő barcának... nyomtak ezerrel, mert ment a játék, eredménye is volt... szórakoztatták a közönséget is... :K aztán 8 lett a vége...

ja láttátok, hogy a barcának új szponzora lett? :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135427) kacsyx válasza forceberg (#135423) üzenetére


kacsyx
aktív tag

"Sima Bundesliga csapatok" ellen sem álltak le, már csak Lewa miatt sem, a Barca ellen sem tették volna. Meg nagyon nem is volt hová leállni, annyira lelketlen volt a Barca védekezése.
Az a vicces, hogy most is Messi, Suarez meg Neymar megy mindenhol, de ez lenne a leglényegtelebb, először kellene egy komplett védelem, meg egy komplett középpálya.

(#135428) Viszlát


Viszlát
addikt

Megnéztem a Sunderland 'Til I Die jelenleg elérhető két évadját (még bizonytalan, hogy lesz-e folytatás), ami egy az F1-ről készült Drive to Survive-hoz hasonló Netflixes doku sorozat, azzal a nyilvánvaló különbséggel, hogy ez egy csapatra koncentrál.

Vegyesek az érzéseim, mert bár elég sok dologba betekintést nyújt egy klub működésével kapcsolatban, de nem ás túl mélyre. Sok játékost megszólaltatnak, az edzők és a tulajdonosok is rendszeresen elmondják mi történik, pénzről is van szó bőven, mégis hiányérzetem volt a csapat mélyrepülésének okaival kapcsolatban. Amiben viszont nagyon erős, az a Sunderland-et körülvevő miliő, vallásos rajongás bemutatása, néhány szurkolót végigkövetnek, az ő reakciójukat és véleményüket is beépítve a sorozatba. Sok meccsrészlet is van,

Összességében remek sorozat, nem láttam ehhez hasonlót eddig, szóval érdemes rászánni az időt szerintem.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#135429) forceberg válasza kacsyx (#135427) üzenetére


forceberg
veterán

Így igaz, a Bayernnél kb. egy idétlen igazolás volt eddig, mégpedig Hernandez, hogy azt tagok mi a ráknak vették meg egy halom pénzért?
Addig a Bárka csak vett ész nélkül embereket. Messi nélkül(+ha Dembélé is sérült) jelenleg még a BL hely is kérdéses lett volna a bajnokságban. Messi nem véletlenül elégedetlenkedett, ő tuti érzi, hogy a társak, meg az edző mennyivel gyengébek, mint régebben. A jó ellenfelekhez meg kell a csapat is, ekkora különbséget még ő sem fog eltűntetni. Én annak örülök, hogy ezt legalább a bajoroktól kapták. :K

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135430) forceberg válasza Viszlát (#135420) üzenetére


forceberg
veterán

Nem csípem a tagot különösebben, de mégis Sterlinget védve... Egy ilyen mindenkiben benne van.

Jó példa az előbb felhozott Bayern, ha végig nyomod, rúgsz majd 4-8 gól, de nagy eséllyel a 4-gyel is nyersz.
Ha el akarod lopni a meccs 2/3-át, akkor rúgsz majd 1-3 gólt, de 1 vagy 2 rúgottal simán kikaphatsz.

Tavalyról idézem magam [link]
"Pep néhány döntését én is idiótának tartom, pl. Lahm elvétele a jobbszélről.
+ valami mindig közbejön neki, a saját baromságait felerősíteni...
Csak pár eset:
2019: a kiesést jelentő gólon kívül Lenglet* és Ederson
2018: az első kapott gól les, de nem is voltak túl jók...
2017: Vidal 11-es + erősen véleményes kiállítások
2016: Müller 11-es
2015: Messi megsemmisíti + Robberyék kidőltek a fontos meccsekre
2012: Messi 11-es
"
* Lenglet helyett Laporte

Idén is, ő is(Pep) hozzátette a magáét a kieséshez, de a pályán lévők is bőven.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135431) Viszlát válasza forceberg (#135430) üzenetére


Viszlát
addikt

Pont azért tetszett ez a videó, mert látható benne, hogy a legnagyobbaknak is voltak hasonló elrontott helyzeteik, szóval nem Sterling fricskának szántam. Az övé is pont annyira vicces, mint bárki másé. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#135432) omfgk


omfgk
addikt

Xavi feels City need to be adding world-class talent to their ranks in order to compete for the biggest prizes on offer, with the English heavyweights having been cleared to spend after seeing a two-year ban for alleged breaches of Financial Fair Play regulations dropped on appeal.
“To not win one of the Premier League or Champions League will be a big disappointment for Pep - those are the two he would have wanted,” Xavi told the Daily Star of goings on at City.
“The Champions League even more so because Manchester City have never won it. They have some very good players, of course they do, but Pep needs to be supported in the transfer market this summer.
“It is not that they need many players - just three exceptional ones. We know that will not come cheap, but I would like to see Pep given the money to rebuild.”

Xavi megvédi a pajtiját.

Szegény Pep. Tűkön ülök ,hogy kap-e pénzt játékosokra...

(#135433) Viszlát válasza omfgk (#135432) üzenetére


Viszlát
addikt

Pfff... Na ez már tényleg a legalja.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#135434) forceberg válasza Viszlát (#135433) üzenetére


forceberg
veterán

Azért van benne valami. Mint írtam, Pep is saras bőven, de azért a csapatból is valaki mindig belefosik a ventillátorba...
Vagy az a 2. gól. Lesen álló játékos egy sasszéval átlépi a labdát, hogy kapura törjön Dembeles, aki előtte 1mp-cel összeakasztotta Laporte bokáját. A rosszul ellőtt labda nem akad el Edersonban.
Ha ezt a gól nem a City, hanem valamelyik nagyobb múltú kiesését eredményezi, tele lenne a net szeméttel, hogy ez meg mi volt?
Azért egy Rivaldos "gólpasszt" nem befújni lesnek...
WC2002

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135435) venember83


venember83
nagyúr

David Silva rendesen kiszúrt a Lazióval, meg volt már beszélve az orvosi napja, Igli Tare (Lazio sportigazgatója) hívásaira nem volt hajlandó válaszolni, és szó nélkül aláírt a Sociedadhoz úgy, hogy természetesen adott volt az egyezség a rómaiakkal. Ehhez képest meg szobrot kap Manchesterben. Igli Tare le is nyilatkozta, hogy játékosként nagyra becsüli őt, de emberként semennyire sem.

omfgk: Ezek után Xavi akkor mit várna el, ha a Barcelona padjára kerülne, hány új játékost? Szánalmas ez az egész fantasy football már lassan minden országban (Juve is beleértve természetesen, ők sem mentesülnek az idióta igazolásaikkal).

[ Szerkesztve ]

(#135436) DeathAdder válasza forceberg (#135434) üzenetére


DeathAdder
veterán

ilyen esetek minden meccsen vannak, van hogy nekik kedvezett az ítélet van hogy nem, helyzeteket is ugyanúgy kihagynak mások is (a Lyon is hagyott ki), egy ilyen magyarázkodás egy hasonló súlycsoportú Bayern ellen beleférne, de nem egy kategóriákkal gyengébb Lyon ellen. Nem a balszerencse miatt estek ki 4x zsinórban tőlük sokkal gyengébb és esélytelen csapatoktól.

Az a vicces, hogy a szerencsétleneknek még a párosításuk is rendszeresen olyan, hogy kb. kikövezett útjuk lenne a döntőig, illetve idén volt először kaptak nagy halat a nem túl acélos Real személyében.

(#135437) forceberg válasza DeathAdder (#135436) üzenetére


forceberg
veterán

Én Pepet nem mentem fel, sőt nálam szépen lassan el is ássa magát...
Ezt csak úgy itthagyom, Valverdéről meg Kovacról:
[link]

Pepről is leírtam azt szerintem valahol, hogy nem jól meccsel, egyet is értettünk, hogy bajnokságban kb. nem lehet megverni, de a kupában képes bohóckodni. Aztán idén a bajnokságban is bukta volt.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135438) DeathAdder válasza forceberg (#135437) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, rengeteget számít az edző, a csapat ereje meg igazán a bajnokságban mutatkozik meg, mert az egy olyan hosszútávfutás ahol legtöbb országban 38 forduló és egy egész szezon rendelkezésre áll, és ahol jó esetben 3-5 totálisan elrontott meccs is beleférhet, ezért egy csapat erejét és az edzője teljesítményét elsősorban a bajnokság alapján lehet megítélni, ott játszol 38 meccset, ahol szépen kijön a csapat erőssége.

BL-ben jól kell tudni meccselni, kiegyensúlyozott teljesítmény kell, sérüléshullámot elkerülni és szerencse sem árt, ezért nem lehet elvárni egy csapattól sem, hogy jövőre BL-t nyerjen, vagy döntőig menjen. De azt hiszem 1 milliárd font elköltése (egy már akkor top keretbe), és 4 év után azért elvárható lett volna legalább 1 döntő, de minimum 2-3 elődöntő.

(#135439) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Kelétől lopom.

Öt különböző olasz edző (Capello, Lippi, Ancelotti, Di Matteo, Allegri) játszott eddig BL-döntőt a csapatával. Németből és spanyolból négy-négy.
Ha Flick továbbjut, akkor a németek veszik át a vezetést, és mostantól övék lesz egy nemzetből a legtöbb különböző BL-döntős edző (6).

Összes döntős szereplés az edzők nemzetisége alapján:
ITA - 14x
GER - 10x
ESP - 7x
NED, ARG, FRA - 5x
SCO - 3x
POR - 2x
ISR, BEL - 1x

A németek eddigi BL-finalista edzői: Hitzfeld 3x, Heynckes 3x, Klopp 3x, Topmöller (+Tuchel/Nagelsmann).
A spanyoloké: Del Bosque 2x, Benítez 2x, Guardiola 2x, Luis Enrique.

BL-győzelmek száma:
BEL - 1x (Goethals)
ITA - 6x (Capello, Lippi, Ancelotti, RdM)
NED - 2x (van Gaal, Rijkaard)
GER - 5x (Hitzfeld, Heynckes, Klopp)
ESP - 6x (VdB, Pep, Benítez, LE)
FRA - 3x (Zidane)
SCO - 2x (SAF)
POR - 2x (Mourinho)

Érdekes, hogy angol edzők sehol, míg mondjuk az F1-ben javarészt ők legnagyobb mérnök koponyák.
Az angolok Howard Wilkinson óta (1992) várnak a saját országuk bajnoki címére is. Nemzetközi kupát angol edzőként legutóbb Bobby Robson nyert (1997, KEK), BEK/BL-t pedig Joe Fagan (1984).

[ Szerkesztve ]

(#135440) LyonnaisFan1 válasza Viszlát (#135420) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az angolok azert tudjak, hogy ures kapura nem illik, RESPECT :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135441) forceberg


forceberg
veterán

Éric off, Leot valahogy meg akarják tartani...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135442) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Abidalt megis kibasztak, hivatalos.
De ezzel a problemak nem fognak megoldodni. A fejetol buzlik a hal, es mar Bartomeu visz egy ujabb bologato janost, aki ugy tancol, ahogy a faszfej futyul.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135443) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#135442) üzenetére


mephi666
nagyúr

úgy hallottam, hogy már sarrinak vettek egy barcelonai dohánygyárat... valószínű ő lesz a következő edző :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135444) BenHans válasza mephi666 (#135443) üzenetére


BenHans
addikt

Koeman lesz.
Allegri és Poch szabad maradt, most kéne lépni az ügyben az új tulajunknak.
Ha minden igaz a Barca sportigazgatója Ramon Planes is ki lesz téve és felvettük vele is a kapcsolatot. Poch pedig szívesen dolgozna vele újra az Espanyol után.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#135445) mephi666 válasza BenHans (#135444) üzenetére


mephi666
nagyúr

olvastam :) ...ha az öccsén keresztül nem "fertőzte meg" a válogatottunk, még jó is kisülhet belőle... ha pedig messi messzire lép, indulhat alapoktól az építkezés... már csak az a kérdés, hogy mernek-e nagyot selejtezni, ami után jöhet egy ínséges időszak, viszont meglesz az esély rá, hogy pár éven belül komolyan számolni kelljen mindenkinek az "új csapattal"

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135446) Peterhappy válasza mephi666 (#135443) üzenetére


Peterhappy
őstag

:C

@BenHans: grat az új avatarodhoz, f@sza lett!

[ Szerkesztve ]

(#135447) venember83 válasza BenHans (#135444) üzenetére


venember83
nagyúr

Poch? Ugye tudod, hogy milyen bérigényei vannak? Bár lehet, hogy csak a Juventust tüntette ki non plus ultra igényeivel trófeamentes önéletrajza ellenére.
Vagány az avatar, de Totti miért ennyire szakállas? :D

[ Szerkesztve ]

(#135448) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Na akkor
$$$$$$$$$$$ vs. €€€€€€€€€€€

Bárki is nyerjen ma, az valahol a futball szégyene lesz, legalábbis gazdasági vonatkozásban.

(#135449) Peterhappy válasza venember83 (#135447) üzenetére


Peterhappy
őstag

@venember83: Az nem Totti, hanem Leonidas király, csak ráaggattak egy Roma mezt. ;)

(#135450) IreN!CuS válasza Peterhappy (#135448) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Remélem sírni fog Párizs

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.