Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135501) omfgk


omfgk
addikt

Koeman hivatalos.

Közben pedig találtam egy ilyet.

Victor Font, lehetséges Barca elnökjelölt.

Font is in the running to oust Bartomeu as president, who has been in the role since 2014, and has not hidden his desire to appoint Xavi as manager on the campaign trail.
Speaking on Spanish radio programme El Larguero on Tuesday night, Font said: 'Even if Koeman has a great season, I will not change my plans.
'If I become president, Koeman will not be the coach of Barca in the 2021-22 season.

Jön az a lejtő.
Csak az a kérdés ,hogy mennyire lesz meredek. Páran mintha szabadesést szeretnének. Mondjuk én is valami ilyesmit szeretnék, de én utálom a Barcát. :))

[ Szerkesztve ]

(#135502) kacsyx válasza Datsyuk (#135500) üzenetére


kacsyx
aktív tag

"Watzke, Reus? nem értem, tényleg nem."

Ez sok mindent megmagyaráz :D

(#135503) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

ha már Reus, arra kíváncsi lennék, hogy Löw revideálja-e az álláspontját, és Müllert (és Hummelst) visszahívja a válogatottba. vicc, hogy vele nem számol "fiatalítás" miatt, de a vele egyidős Reus a gyengébb formájával és üveglábaival kérdés nélkül kerettag (már amikor nem sérült).

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#135504) Datsyuk válasza kacsyx (#135502) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Nem, nem értem........De úgy tűnik amit én felsoroltam az számodra érthető volt. Örülök :D

(#135505) forceberg válasza Datsyuk (#135504) üzenetére


forceberg
veterán

Van egy bizonyos "Rekordmeister" attitűd, de szerintem nem vészes, csak hát ezt a túloldalon állóknak rossz nézni.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135506) Tibiajax válasza forceberg (#135494) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

welcome Koeman. goodbye Koeman.
next?

..akkor szólj majd, ha az elnök és a sportvezetőség is lemondott

(#135507) gyuromoj válasza Tibiajax (#135506) üzenetére


gyuromoj
veterán

Márciusban lesz elnök választás.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#135508) Napfénysüti válasza gyuromoj (#135507) üzenetére

Sajnos csak akkor, előrehozhatták volna most nyárra... :U

Més que un club!

(#135509) Datsyuk válasza forceberg (#135505) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Jogos, és vannak szimpatikus emberek a bayernnél is.
De azért lehet, hogy belülről nézve néha torzít az a "Rekodmeister" tükör ami saját megítéléseteket illeti :D
Nekem ezzel semmi bajom, ez van. Meglepő lenne, ha valaki saját klubjáról azt hinné, hogy unszimpatikus.

(#135510) Tibiajax válasza gyuromoj (#135507) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

arról akkor nincs hír sem, hogy esetleg bartolomeou vagy a kifaszom el szándékozik takarodni? gondolom, szurkolói csoportok azért már kívánják a vérét
bár sokat ez valszeg nem jelent

(#135511) gyuromoj válasza Tibiajax (#135510) üzenetére


gyuromoj
veterán

Sociok nem válthatják le?
Elvileg azt nyilatkozta hogy márciusig marad biztosan.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#135512) forceberg válasza Datsyuk (#135509) üzenetére


forceberg
veterán

Megítélésüket!
Ha teszik, ha nem, mi innen csak külső szemlélődők vagyunk.
Mindenkinek a sajátja a szimpatikus, még akkor is, ha vannak dolgok, amikkel nem ért egyet.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135513) DeathAdder válasza Datsyuk (#135509) üzenetére


DeathAdder
veterán

Meglepő lenne, ha valaki saját klubjáról azt hinné, hogy unszimpatikus.

Én a 20 évvel ezelőtti klubommal sokkal jobban szimpatizáltam, mint a mostanival :D senkit nem szeretek már különösebben, bárki távozna maximum vállat vonnék, talán Milner akit csípek egyedül. De lehet a régi is ilyen volt csak a gyermeki rajongás és nosztalgia megszépíti, illetve mostanra már minden kölyökkori rajongásomat és sztereotípiákat kiölt belőlem a modern futball, és erre csak rátesz, hogy kb. az összes mai focista egy hipszter csupasz bokájú pozőr fasz :D azoktól a pozőrködésektől a díjátadókon, meg hogy már ott is mindenki a telefonját nyomkodja nekem van szekunder szégyenérzetem

(#135514) Datsyuk válasza DeathAdder (#135513) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

"bárki távozna maximum vállat vonnék"
Akkor is ha Klopp távozna? :D Mert a BVB azt a mai napig nem heverte ki, semmiféle szinten. Szerintem a Liverpool se fogja.

(#135515) mephi666 válasza DeathAdder (#135513) üzenetére


mephi666
nagyúr

milner nekem is is egyik kedvencem... másik nagy kedvenc pedig robertson :) 1-2 napja láttam egy jópofa képet róluk

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135516) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Még 3,5 óra a kezdőrúgásig. Egyre jobban be vagyok zsonga. Sörök, rágcsálnivalók megvannak. Bor megvan. Remélem lesz rá öröm inni, és megcsináljuk a harmadik és egyben nem utolsó csodát.

Egy videót pedig itthagyok lábjegyzetként, ezen visítottam. :C
Ha esetleg tudjátok melyik filmből származik a részlet köszönném. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135517) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#135516) üzenetére


mephi666
nagyúr

tippmixen 11,5 lyonra a szorzó... hasonló volt a city ellen is, nem hinném hogy megismétlődik a csoda...

ha münchenben a 8-2-es alázás után nem tartottak egy rögtönzött pár napos soron kívüli octoberfestet müllerék és nem iszonyat másnaposan játszanak ma, szerintem nem sok esélye van a lyonnak :( 8-2 nem lesz, de egy 4-2 reális lenne így előre... az tuti, hogy ha az 1. másodperctől beindul az a bajor nyomás, mint hétvégén, nem lesz ez sem unalmas meccs...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135518) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#135517) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Legalább a Barcánál legyünk jobbak. :P
De 23 óra után okosabb lesz a világ.

Ami biztos, hogy minden fontosabb statot a BM fog nyerni. Nem venném rossz néven, ha beléjük állnánk, de akkor nem ússzuk meg a nagy verést. Rudi Garcianak ma nagyot kell húznia, és a nyúlra is szükség lesz a Cilinderből. :R

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135519) salesman


salesman
őstag

Mit tippeltek, mi lesz ma a BL-ben Bp.-n?

Türűűűdrááá!

(#135520) LyonnaisFan1 válasza salesman (#135519) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

GG+X, aztán oroszrulett, ahol bármi lehet.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135521) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#135518) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem helyt fog állni a lyon és teljesen más szintet képvisel, mint a barca, de 2 gól különbség meglesz a bayern javára

ui: a barca elleni meccsen konkrétan úgy éreztem, mint kb 15éve, amikor egyik exem apjával sakkoztam... korábban sokáig honvédségnél dolgozott, ott meg megtanul az ember inni és sakkozni :) ...nálunk falun napi szinten ment a sakk és nem volt olyan ember, aki ellen ne lett volna esélyem... még az öreg ellen is nyertem jópár meccset, aki komplett sakklexikon volt... na, amikor ex faterjával játszottam (aki vagy 10 éve nem sakkozott akkor), játék közben elég gyorsan úgy éreztem, hogy egyszerűen nincs helyem a táblán :) védett keresztbe-hosszába mindent, üres mezők nagyját is támadta... esélyem nem volt... senki más ellen nem éreztem hasonlót játék közben... kb így éreztem a bayern játékán is: semmi keresnivalója nem volt a barcának a pályán, úgy lejátszották őket... viszont a foci 2 csapatról szól mindig... ma kiderül, hogy a lyon stílusa mennyire fekszik a bayernnek, viszont fordítva nézve nem sok csapat van, aki elbírja huzamosabb ideig azt a nyomást, amit a bajorok produkálni tudnak

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135522) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#135521) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nagyban attól függ ki szerzi az első találatot. Ha mi ""talán"" helytáll a csapat, ha nem akkor csúnya is lehet a vége. :K

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135523) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

... amúgy a Fradi meccse nem mehetett volna a Dunára? Abból legalább van HD verzió (jó minőségben) UPC Digitális kábelen.
Most vagy meglesem Xboxon, vagy rosszabb képminőséggel. De most meghallva Knézy hangját mindjárt ki is lövöm. Ennyire undorító sportkommentárt nem hordott a világ magán. El ne rejtsd a fradi iránti imádatodat te szardarab. Miért nem tudnak olyan képzett szpíkert a mikrofon elé ültetni, aki legalább semlegesen képes kommentálni? :W

Amúgy meg lássuk mire mennek egymás ellen. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135524) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#135522) üzenetére


forceberg
veterán

Nagyban attól függ ki szerzi az első találatot.
Vagy csak lásd Messi kapufáját... ha az öngól után az még befele megy, na ott lehetett volna bajor összeomlás is akár, dehát kifelé pattant.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135525) omfgk válasza forceberg (#135524) üzenetére


omfgk
addikt

ott lehetett volna bajor összeomlás is akár

Egy mentálisan erős csapat nem omlik össze csak azért mert hátrányba kerül...

(#135526) forceberg


forceberg
veterán

Ki más? :C

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135527) salesman válasza forceberg (#135526) üzenetére


salesman
őstag

Szenzációs GÓÓÓÓÓL! TOCMAC! :C

Türűűűdrááá!

(#135528) mephi666 válasza omfgk (#135525) üzenetére


mephi666
nagyúr

2005-ben a milan 3-al ment a bl-döntő félidejében... utána jött gerrard és a gólja után igazi vezérként motiválta a csapatot, majd perceken belül egyenlítettek :K írtam: messi hiába a világ egyik legjobbja, csk-ként az egyik legrosszabb... ha az anfield-es betlijüknél 1 nyomorult gólt össze tudnak szenvedni, idegenben lőtt góllal ők mennek tovább... erre sem voltak képesek, csak pislogtak egymásra és nem hitték el, hogy ez megtörténik velük... egy igazi kapitány nem hagyja, hogy így megzuhanjon a csapata... elég sok poszton ráférne a frissítés a csapatra...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135529) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Gól ide, gól oda, ezzel a meccsel vallatni lehetne.
Ez a Gyűrgárdensz valami csapnivaló. Ennél szarabbak már aligha lehetnek. Ezt a párharcot a fradi baszhatja már csak el, mert elég ezt a passzívabb játékot menni. Ha közben a svédek változtatni nem tudnak a játékukon. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135530) Citroware válasza mephi666 (#135528) üzenetére


Citroware
addikt

De hát ő a nagy MESSIás. Vele rúgatják a büntetőket is, mivel ő a világ legjobbja, igaz mások nagyobb találati százalékkal rúgnák, ő a csapatkapitány, igaz mások sokkal jobb csapatvezetési képességekkel rendelkeznek, de hát az nem számít, az a lényeg, hogy a számok az ő neve mellett legyenek, a dicsőség az övé, az mindegy hogy a csapat vereséget szenved. A stábtól is el kell küldeni azt akit ő nem kedvel, csak ő maradjon, mindenki hajoljon meg előtte, az mindegy hogy emiatt körülötte tönkremegy az egész csapat, mert felemészti az egészet Messi s**gnyalása, százmilliókért vett klasszisok nem tudnak kiteljesedni miatta.

(oké, nemcsak emiatt romlott el a csapat)

[ Szerkesztve ]

(#135531) salesman válasza LyonnaisFan1 (#135529) üzenetére


salesman
őstag

Jaj, b+, mindíg ez a fanyalgás...

Türűűűdrááá!

(#135532) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Chilufya fél perc alatt már többet csinált, mint a többiek az egész félidő alatt :Y
Neymaringolt egy szépet, a bíró bevette.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135533) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#135529) üzenetére


mephi666
nagyúr

elkezdtem én is nézni: a bíró se áll a helyzet magaslatán, de ezek a svédek se valami nagy spílerek... egyik rálép a labdára, másik kettő nekiáll egymást zavarni a fradi 16osánál, amikor nincsenek is rossz helyzetben és lőhetnének... tényleg csak a fradi szabhatja el... illene ezeknek verni még 2-3 gólt, csak a biztonság kedvéért :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135534) forceberg válasza salesman (#135527) üzenetére


forceberg
veterán

2

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135535) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Tökmag :Y
Mehetnek a Celtic Parkba a következő körben.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135536) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Éppen akartam írni, hogy ez kevés lesz, erre Tökmag begurítja...

https://www.coreinfinity.tech

(#135537) Noukoum


Noukoum
veterán

Ezt már nem szabad elbukni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#135538) villamos


villamos
őstag

Megvan a második gól! :C

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#135539) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#135533) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Elég bambák a svédek. A játékvezető meg...
Mivel nemzetközi meccs így fújhat szarul ide is, oda is.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135540) salesman


salesman
őstag

Szenzációs GÓÓÓÓÓL! TOCMAC! :C2:0

Türűűűdrááá!

(#135541) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Ez nagyon szép gól volt. Két remekbe szabott átadással előtte.

Kinyíltak a svédek, várható volt, hogy vagy beérik a nyomásuk, vagy elfut tőlünk valaki.

Skvarka zicceréért most kár, lezárhatta volna a meccset.

Azt még leírnám, hogy az első félidőben 0-6 volt a szabálytalanságok aránya.
Lehet, hogy nem egyedi, de én magyar csapattól ilyet még nem láttam.

[ Szerkesztve ]

(#135542) salesman válasza Peterhappy (#135541) üzenetére


salesman
őstag

:R

Türűűűdrááá!

(#135543) Noukoum válasza Peterhappy (#135541) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem arról híresek a magyar csapatok hogy durvák lennének.. Nem is tehetnék meg, mivel bírók "imádnak" minket nemzetközi szinten.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#135544) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs az a helyzet, amit Skvarka ne tudna elrontani...

https://www.coreinfinity.tech

(#135545) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Jajj de túlkombinálták. Ezt 2:1-ben simán meg kellett volna oldani, de a Shkvakva vagy kicsoda elszúrta. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135546) LyonnaisFan1 válasza sh4d0w (#135544) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ő az mb1 Sterlingje :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135547) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#135546) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

:DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#135548) villamos


villamos
őstag

Róóóland... :D

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#135549) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Varga :Y
Na ezért sem lesz ő alapember ebben a csapatban, ilyen helyzetet kihagyni. És utána de szép bruce lee mozdulat :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135550) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

sima volt, 4-0 is megérdemelt lett volna

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.