Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134351) Napfénysüti válasza Enzolord (#134350) üzenetére

Egyébként ha hiszed ha nem szerintem egy kapus cuccai messze nagyobb behatásoknak vannak kitéve. Gondolj csak arra hogy mennyit vetődnek, csúsznak, másznak. Nekem sokkal hamarabb tönkremennek a focis ruháim mint amikor még mezőnyben toltam. :)
A Macron mezem is anno a csaaptunk meze volt csak aztán megtartottam kapus meznek és még bírja pedig az is bőven 10+ éves.

Més que un club!

(#134352) bagyulajuve válasza Napfénysüti (#134348) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a legjobb focilabda is, amivel játszottam egy Macron volt :K

Resistencia eterna

(#134353) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

https://pbs.twimg.com/media/EeDCFo-X0AEVSFa?format=jpg&name=small
Messi képét vetítették rá a milánói dómra, miután felröppent a hír, miszerint az argentin futballsztár elhagyhatja a Barcelonát az Internazionale kedvéért. A hatszoros aranylabdás támadó a fotón győzelmi pózban emeli a magasba a karját, és az Inter 10-es mezét viseli, hátán a nevével. Az akció mögött a klubtulajdonos kínai Suning csoport tévécsatornája áll, ám a vetítés idővel eltűnt az épületről, és az ezt tanúsító videót is törölték az internetről. A Messi költözésével kapcsolatos találgatások azután kaptak lábra, hogy a 33 éves csatár apja és ügynöke, Jorge Messi nemrég ingatlant vásárolt a milánói San Siro Stadion közelében..

nem is az a lényeg, ebben az egészben, hogy úgy ahogy van hülyeség és működésképtelen a történet. én azon szomorodok el borzasztóan és nézek magam elé igazából, hogy -ahogy ez a hír írja legalábbis- egy kínai kibaszott privát cégcsoport veszi a bátorságot és kivetít, rávetít egy képet a világhírű, város és hát a köz tulajdonában álló szent épületre??? hogy a jó krva anyjukba tudják ezt ezek a retkes, mocskos kínaiak elérni, hogyan lehetséges az, hogy fogják és rávetítenek egy akármilyen képet önhatalmúlag csak úgy a milánói dómra?????

nézek magam elé és nem értem ezt az egészet már

(#134354) forceberg válasza Tibiajax (#134346) üzenetére


forceberg
veterán

Vannak ismert és kevésbé ismert sportmárkák.
Azért az Umbro és a Kappa ismert márkák, a Macron az nekem olyan, mint a németeknél a Jako. Én ismerem, de nem elterjedt, nem ismert általánosságban.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#134355) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A 2rule mezek a legminosegibbek, barki barmit mond :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134356) Tibiajax válasza forceberg (#134354) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mondjuk a jako az azért elég gagyicska.. macron szállít jópár 1st class profi klubnak ma már mezt európában, a jako-val nem nagyon találkozok, max terembajnokságban
nyugodtan vegyél egy jó macron lazio-met ha tetszik, szerintem.. hozod majd topik-focira

(#134357) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#134355) üzenetére


forceberg
veterán

Nem akartuk há2rúl kezdeni a sort :D

(#134356) Tibiajax : ha jól látom, a Jako jelenleg a Bayer04 és a VfB beszállítója, azért nem névtelen egyesületek. Miriutáék korában a Cottbus is abban volt :D

A Macron mondjuk pont a BL bírói szerelést már megvette az Adidastól.

A LeCoq is hogy kikopott...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#134358) Enzolord válasza forceberg (#134357) üzenetére


Enzolord
addikt

Megelőztél a Há2rul poénnal. Így kezdetén elölről.. ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#134359) Enzolord


Enzolord
addikt

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#134360) Tibiajax válasza Enzolord (#134359) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a symfónia-cigiért??

(#134361) Enzolord válasza Tibiajax (#134360) üzenetére


Enzolord
addikt

Opel Gombos.. ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#134362) mephi666 válasza Enzolord (#134359) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez ki? sarri? jól megöregedett :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134363) venember83 válasza mephi666 (#134362) üzenetére


venember83
nagyúr

Simon Tibi.

(#134364) mephi666 válasza venember83 (#134363) üzenetére


mephi666
nagyúr

...na őt nem ismertem fel: így már sz*r vicc volt a halálát figyelembe véve :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134365) Enzolord válasza mephi666 (#134364) üzenetére


Enzolord
addikt

Az aláírásom is tőle van...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#134366) venember83 válasza mephi666 (#134364) üzenetére


venember83
nagyúr

Sarri csak amatőr szinten focizott rövid ideig, próbálkozott több klubnál is játékosként, de teljesen sikertelenül, elutasították.

(#134367) Tibiajax válasza mephi666 (#134364) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a magyar futball egyik ikonikus alakja. őt még én is felismertem, pedig.. ejejejj
ne dicsekedjedj majd ezzel, szerintem -.-

mindamellett még személyesen is volt szerencsém annak idején találkozni vele, a papának ugyanis ott volt mellettünk a sörözője, ahol dolgoztam. sokszor megjelent ott a kopasz fejével és egyszer bejöttkét haverjával a boltunkba is. 'szeretett volna egy komoly hifit'.. segítettem neki
maradjunk annyiban, h nem róla mintázták meg a csendes, visszafogott, visszahúzódó ember szobrát.. de többet nem is mondanék, mert vagy jót, vagy semmit egy elhunytról
mindenesetre amikor megtörtént azon a szombat éjszakán a tragédia és hétfő reggel ott voltam a többi pesti sráccal a boltban és beszéltünk róla, hát..borzasztó nagy csodálkozást egyik arcon sem láttam, hogy de hát uristen hogy történhetett ez meg, éppen vele?...

(#134368) Tibiajax válasza venember83 (#134366) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pályán nem engedték neki biztos, hogy rágja a csikket

(#134369) mephi666 válasza Enzolord (#134365) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, ez a mentalitás hiányzik a játékosok nagy részéből sajnos :(

#134366: arra céloztam, hogy a nagy symphonia reklám miatt akár ő is lehetne... 2008-as eb-n emlékszem, hogy löw-öt egyik meccsen kiállították és vip-páholyból nézhette tovább a meccset: tele is füstölte elég gyorsan :D ...nagy bagós az is, de a pálya mellett állva cigi helyett kényszercselekvésnek maradt neki a fikaevés

#134367: hírekből rémlik csak az eset... pesti éjszakai életben nem voltam otthon akkor (sem), fradit pedig abszolút nem szerettem/követtem... magyar válogatott pedig már akkorra is okozott néhány csalódást...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134370) venember83 válasza Tibiajax (#134368) üzenetére


venember83
nagyúr

Úgy, úgy, térjünk vissza a Juve csalózásához és Sarri köpködéséhez, az legalább általánosan elfogadott téma, s mindenki hozzá tud szólni. :K

(#134371) BenHans


BenHans
addikt

(#134345) Tibiajax: :DDD :DDD

Mez témához még annyit, hogy elvileg az utolsó Nike mezre erőltette meg magát a Nike, ugyanis szerződést bontottak, mert volt egy olyan záradék, ha eladásra kerül a klub akkor újra kell tárgyalni a feltételeket vagy egyoldalúan szerződést bonthatnak.
Márpedig augusztus 31-ig Pallottának le kell lépnie, komoly nyomást helyez rá a befektetői csoport ami felette áll.
A következő mezünk Adidas, New Balance vagy Under Armour lehet. Nem tudom ilyen Kappa meg Diadora miért nincsenek képben. :/

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#134372) Tibiajax válasza venember83 (#134370) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D hagyjál már..

(#134373) omfgk


omfgk
addikt

A City viszi Aké-t 45 millióért, Torres-t pedig 25-ért.

(#134374) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

ha már mezek, most sikerült egy ilyen leicester mezt újítani:
gondoltam egy ezrest pont megér. :DDD

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#134375) DeathAdder válasza omfgk (#134373) üzenetére


DeathAdder
veterán

De bátrak.. aztán majd néznek amikor az FFP a körmükre ver

;]

(#134376) Napfénysüti válasza forceberg (#134357) üzenetére

Kelme márkát se nagyon látom, életem első teremcipője egy sárga Kelme volt még általános suliban. :)

Més que un club!

(#134377) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#134374) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

túrkálóból?

(#134378) Tibiajax válasza Napfénysüti (#134376) üzenetére


Tibiajax
nagyúr


:smile32::smile32:

(#134379) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#134377) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

mezeladós fb csoport, de gyakorlatilag igen. :K

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#134380) mephi666 válasza Tibiajax (#134377) üzenetére


mephi666
nagyúr

majd összeszedem valamikor, hogy miket turkáltam össze :D angol válogatott mezek, srácnak egy gyerekméretű 'poolos adidas dzseki... meg túrtam régebben egy frankó celtic-es pólót is :K ja az egyik legjobb fogásom egy frankó olasz bőrkabát volt (ciro citterio :D ) ...ezt azért is mutatom, mert amikor felpróbáltam épp a 23 éves umbro rövidnadrághoz vettem fel, amiről pár kommenttel előbb beszéltem

ui: ja meg túrtam már olyan dior inget is, amiben még a címke is benne volt :) súlyra ment, került talán 300ft-ba (igazi kincseket lehet néha turkálóban találni fillérekért)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134381) Tibiajax válasza mephi666 (#134380) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:)
a hazai túrkálók lehetőségei nagyjából kimerülnek bayern-es barátunk darabjában.. alapvetően esélytelen komoly mezt találni. angliából, hollandiából jönnek, már ott kiszedik, ami ér valamit, amikor hazánkba érkezik, még ott is nyilván átnézegetik, és amit végül kiakasztanak a keleti pu melletti 2nd hand-be, már csak a legalja lesz, kg-árakon, amik kb senkinek nem kellenek már, max poénnak jó, ha épp ilyesmi felirat van a hátán
egy fokkal jobb a vatera/jófogás, de nem sokkal.. kismillió kommersz mez, sokszor túlárazva, nem képviselnek különösebb értékeket
ha valamirevaló mezt szeretnél, csak egy út van: ebay. kellemes pénzmaggal a paypal-számládon, kitartással és némi szerencsével lehet nézegetni. mert a jó darabokra az utolsó órában kúszik felfele bizony a licit.. de ha szerencséd van, meg tud még állni emberi szinten, teszem azt, 10-20-30ezer huf környékén.. én ezt a kelme-t is, a misura inter-emet meg még pár komolyabbat is így vettem. ilyen kelme-s madrid mezt pl itthon, soha nem fogsz találni. főleg ilyen állapotút nem

ezeknek a java is szintén ebayes

(#134382) sh4d0w válasza Tibiajax (#134381) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Én ott találtam Liverpool mezt :D

https://www.coreinfinity.tech

(#134383) Tibiajax válasza sh4d0w (#134382) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azért, mert értéktelen.
:DDD
kommersz 'pool mezből is a min.20éves és azelőtti ér valamit. többi tömeg.
de ez vonatkozik ugyanúgy a többi klub mezére is.. XXXXXXXL-es páréves mu-, juve-, 'pool-, xy angol klub mez nem érték, tömegcucc. ebayen ezek kb senkinek nem kellenek, 0.99dollárért mennek fel és érnek véget is
ezeken a szinteken elég gyorsan át tudsz lendülni, ha elkezdesz picit is komolyabban rámozdulni a témára. teszem azt, pl azt mondod, na akkor vegyünk egy szép, klasszikus milan mezt. de olyat zmeg ami nem jön velem szemben az utcán meg meg is nézik

(#134384) LyonnaisFan1 válasza sh4d0w (#134382) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

En meg Glasgow Rangers mezt, majd lefotozom es bedobom :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134385) mephi666 válasza Tibiajax (#134381) üzenetére


mephi666
nagyúr

1-2 cr7-es juve mez még hiányzik a kollekcióból :D

szép amúgy :R

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134386) sh4d0w válasza Tibiajax (#134383) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem a Carlsberges volt.

https://www.coreinfinity.tech

(#134387) forceberg válasza sh4d0w (#134386) üzenetére


forceberg
veterán

Erről beszél Tibi, hogy konyharuhákat lehet találni!

;]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#134388) sh4d0w válasza forceberg (#134387) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Oké, ha találok valami zöld-fehéret, felmosok vele ;]

https://www.coreinfinity.tech

(#134389) omfgk


omfgk
addikt

Mégse veszik meg a Newcastle-t.

https://www.cnbc.com/2020/07/30/saudi-backed-group-reportedly-ends-takeover-interest-in-newcastle-united.html

Kár. Pedig milyen szimpatikus kis csapat lehetett volna.

(#134390) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#134391) Enzolord válasza gyuromoj (#134390) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez a mez olyan lett, mintha koszolna a nyomtató..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#134392) forceberg válasza Enzolord (#134391) üzenetére


forceberg
veterán

Ezen meg a 20 ezres szurker verzión megint nem telik hímzett címerre... :(((

(amúgy nekünk készült, csak a normálisat 40-ért nem vesszük meg - ezt sem :D )

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#134393) máyköl válasza Tibiajax (#134383) üzenetére


máyköl
veterán

Pont multkor valakinek lefotoztam a Madrid mez gyujtemenyem, ime:

Egyeb mezeimbol viszont rengeteg van. (200-250db biztosan). Jo 12 evig gyujtottem oket fanatikusan, nem keves idot es penzt beleolve. Van benne par rohadt ertekes mez, nem vettem ra magam meg eddig hogy tovabb adjam a gyujtemenyt (csakis egyben adnam el). Egyelore anyumnal allnak zsakokban a volt gyerekszobamban. :P

[ Szerkesztve ]

(#134394) hhenry válasza máyköl (#134393) üzenetére


hhenry
őstag

:C :K

(#134395) máyköl válasza máyköl (#134393) üzenetére


máyköl
veterán

Jut eszembe, abszolut osztom az ebay -es velemenyed Tibi. A 90% nekem is onnan van, rendes portekat ott lehetett csak vasarolni mar 10 eve is.
Viszont egyszer valami csoda folytan belefutottam a Bosnyak Teri piac egyik turijaban egy marha regi, eredeti, uj allapotu szovjet valogatott mezbe. Egy sör araba kerult.
Mai fejjel meg kellett volna tartanom. Hirtelen felindultsagbol feldobtam meg aznap az expressz.hu -ra 40penzert, estere jott a vevo es a zsebemben volt a penz. Ott mar sejtettem, hogy ritka kuriozum lehetett, es vagy marha sokat fog erni, vagy mar er is.

ilyesmi volt.

[ Szerkesztve ]

(#134396) vans? válasza máyköl (#134393) üzenetére


vans?
őstag

:R nagyon jo a Madrid-os gyujtemeny!

hábm bábm

(#134397) LyonnaisFan1 válasza máyköl (#134393) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Thomas Gravesen mez is van kozte?
Most talaltam rola egy yt videot. Mekkora aljadek suttyo jatekos volt. Mellette aztan senki el nem ment, nem ismert kegyelmet. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134398) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#134397) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D gravesen - pepe - casemiro. a három legenda, akikre büsze a klub, és a világ.. : ))))

máyköl szép kollekció, megdícsérlek. neked is van látom, kelmes teka-mezed, egy away
én is 10éve toltam nagyiparban amúgy :) érdekes.. jó párat el is adtam, a javát meghagytam.

persze, az embernek lehet néha egy nagy mákja és belebotolhat épp egy érdekes darabba, csak hát erre pici esély van nyilván. az ebayes cuccok is mind turkálós 2nd hand cuccok amúgy, csak ezek a bennfentesek már a forrásnál ki tudják gondolom válogatni, aztán ami értékes, már repül is fel az aukcióba.. bsszák meg

(#134399) Peterhappy válasza máyköl (#134393) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nagyon komoly a gyűjteményed, megemelem a kalapom!

(#134400) máyköl válasza LyonnaisFan1 (#134397) üzenetére


máyköl
veterán

Nem az nincs, pont az altalad korbevazolt okok miatt. ;]

Raul, Guti van koztuk azthiszem. + ha minden igaz kell hogy legyen otthon meg egy Redondos Madrid meznek is lennie. Na o nagyon nagy kiraly volt, nem ilyen bovli Thomas Gravesen. :K

Koszi sracok a dicsero szavakat, bar az igazi ritkasagok tenyleg otthon vannak. 90es evekbeli a legjava. Nem tudom meg mi a celom vele, tul sok idot oltem bele, hogy csak ugy elpasszoljam valami idegennek a gyujtemenyt.
Ugyanugy vagyok a hianyzalan nba kartyaimmal. :DDD Szep gyerekkor volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.