Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134701) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Depay :C :C
Ilyet adott Hoccsa is a fradinak :DD

Amúgy nem volt ez tsizta tizi, de ők tudják.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134702) villamos válasza Pkc83 (#134698) üzenetére


villamos
őstag

Nekem most megy...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#134703) mephi666


mephi666
nagyúr

Valaki mondja már el, hogy ez mégis miért volt 11es

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134704) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

:D bíró gyerek saját sírját ásta meg asszem, hogy büntetőt merészelt ítélni a juventus ellen
:DDD
ja nem, ez nem a serieA

Memphiiiiiiiiiiiiiiiis! :D ezaz. így kell
Memphist az inter-be.

[ Szerkesztve ]

(#134705) Pkc83 válasza villamos (#134702) üzenetére


Pkc83
őstag

És neked is ezt a hibát írta előtte?

(#134706) LendvaiFeri1 válasza Greentea (#134696) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Érdekes.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#134707) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Real-meccsről épp fél perccel azelőtt írtam - a hangulat miatt - hogy edzőmeccs, mikor összehozták ezt a gólt...

A Lyon ekkora kamu büntit kapott meg? Nem láttam, csak hallgatom a gyógyegerentyűt, hogy micsoda döbbenet, hogy VAR után sem változott az ítélet...

(#134708) venember83 válasza LyonnaisFan1 (#134701) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem volt tiszta? Elég visszafogottan fogalmazol. Sok minden nem változik, hármat kell rúgni, mert amúgy is lehetetlen volt egyet sem kapni.

(#134709) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Depaynak már berögzült ez a semmit sem akarok tőletek hallani közönség gólöröm, AMIKOR MA NINCS IS KÖZÖNSÉG! :W
Tiszta kriptahangulat. Még mesterséges hangulat sincs. Az uefaf gondolom nem tiltja.

(#134708) venember83

Ha azt a hármat megrúgja a juve, akkor a lyon meg is érdemli, hogy 20+ év után ne legyen nemzetközi sorozatban.
Amivel sztem elitklubok társáságában van jelenleg, akik ilyen hosszú időn át minden évben valamelyik kupasorozatban jelen vannak a csoportkörtől a kiesésig.
És azt is megérdemelné az OL, hogy szétbontsák a csapatot.
Első távozó Depay, követi Aouar és a többiek.

Mindeközben Bernardeschi lőhette volna meg a torna gólját, ahogy ott bekigyó kigyózott, aztán a kapu torkában mentenek.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134710) villamos válasza Pkc83 (#134705) üzenetére


villamos
őstag

Nekem nem írt ki hibát, de valóban nem mindig indul el, rá kellett frissíteni...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#134711) Richard!


Richard!
addikt

Akkor most három 11-es kell kapnia a juventusnak...simán összejöhet! :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#134712) Tibiajax válasza Richard! (#134711) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD :DDD :Dde hülye vagy

vigyázni kell, mert még szar higany is belerúghat egy lecsorgó labdába... résen kell lenniük a franciáknak

[ Szerkesztve ]

(#134713) mephi666 válasza LyonnaisFan1 (#134709) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ahogy beléptek elé, ugyanúgy be lehetett volna fújni, mint előtte a másik oldalon :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134714) BenHans válasza Tibiajax (#134682) üzenetére


BenHans
addikt

:D
Nem vagytok egyedül.
A Róma is egy plató trágyát vitt a gyepre, de annyi örömöm csak lehet, hogy a Pool után a Juve is megy a levesbe. ;] :P :DDD
Jó Atleti Bayern döntő... 👌

Btw, ilyen tizi a juve ellen? :Y Tényleg hihetetlen dolgokra képes 2020.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#134715) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Na Ronaldo vs. Lopes
Ki nyeri a luzitánok párharcát? :F

... és Lopes Wins. Hatalmas védés :C

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134716) drachoHUN válasza mephi666 (#134703) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Pedig erre találták ki a VARt, hogy ilyen esetben helyrehozzák a bíró hibáját. Nem tudom milyen alacsony felbontásban kellett ezt nézni a videószobában, hogy ne vegyék észre az egyértelműt... No de mind1, Sarrinak mennie kell. Ahhoz ki kell kapni.

Forza JUVE!!!

(#134717) Tibiajax válasza BenHans (#134714) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nyugi :D már intézkedik a torinói maffia a bíró érdekében..

Jó Atleti Bayern döntő...
fuuuuj, még a gondolattól is okádok
bár mondjuk, amilyen szar kuka év ez, végül is..pont megfelelő lenne hozzá

(#134718) Peterhappy válasza Richard! (#134711) üzenetére


Peterhappy
őstag

1

(#134719) BenHans válasza Tibiajax (#134717) üzenetére


BenHans
addikt

Te tudsz valamit.
Ott a tizi.
Ez is mire?! :Y :))

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#134720) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ezt is megadják? Depay vágja le legközelebb a kezét, vagy mi a fasz? :F

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134721) mephi666 válasza drachoHUN (#134716) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ez az: éreztem, hogy hiába nézik újra, megadják a semmit... na depay is összerakott egy tizit? :D

Na most indul a meccs, legalább egyenlített a bíró... így talán nem a halakkal fog aludni :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134722) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Zvájer biztos büntetők száma 1,5+-ra fogadott, be is jött neki.
Na most már a fiúkon a sor. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134723) bagyulajuve válasza LyonnaisFan1 (#134720) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez inkább volt 11-es, mert kezéhez ment, belefordult, kinn állt a könyöke - de amúgy ez sem volt 11-es

meg Lyon-e gyakorlatilag két gólt ért, mert idegenbeli gólt eredményezett

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#134724) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#134720) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nyugi..csak kicsit későn kapcsolt a bíró, hogy a juventus az egyik csapat, ráadásul sajat pályáján
gyors kezdi korrigálni a hibáját

(#134725) drachoHUN válasza Tibiajax (#134724) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Még nincs korrigálva... :(

Forza JUVE!!!

(#134726) Tibiajax válasza drachoHUN (#134725) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azért írtam, hogy csak el kezdte
:)

(#134727) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Pipita le, Dybala be? Gonzalo eléggé szenved a pályán.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134728) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ronaldo :Y
Ecsém az igen. Ronaldo - Lyon 2:1 (2:2)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134729) Napfénysüti válasza LyonnaisFan1 (#134728) üzenetére

Szépen beb*szta. :Y

Més que un club!

(#134730) Greentea válasza Napfénysüti (#134729) üzenetére


Greentea
senior tag

Átjöhetne a másik meccsre is egy gólért ;]

2x2 néha 5

(#134731) omfgk


omfgk
addikt

Varane b*zdmeg...

Na ez el is ment.

Pedig ez a City simán verhető lenne.

[ Szerkesztve ]

(#134732) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Érik egy City-Lyon, nyammnyamm :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134733) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

szép vót, varangy..
lol

LyonnaisFan1 nem akarom letörni a lelkesedésed, isten bocsássa meg nekem, de.. fog még gólt találni a juventus
ne hidd, hogy nem
ha más nem, max tizike

[ Szerkesztve ]

(#134734) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#134733) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Azzal az eshetőséggel is számolok. Meglátjuk ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134735) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Dybala b+ szerencsétlen :(

Nahhh vajon kihúzza-e a Lyon.

(#134736) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Dybala megsérült, ez eldöntheti a párharcot is akár.
Sarri kockáztatott, beküldte a nem teljesen egészséges argentínt, lesérült.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134737) villamos


villamos
őstag

"Kikapott a Real, eszem faszom megáll
Ki a totó király, ha kikapott a Real?"

:)

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#134738) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Sarrinak lapát, felkészül Rudi Garcia? :F
Vagy ki a leendő edzőbácsi, aki átveheti a zebrákat? ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134739) Citroware


Citroware
addikt

Nem látom a Lyon-meccset, de azt igen, hogy már lassan mindenkinek van egy sárgája. ;]

(#134740) BenHans


BenHans
addikt

Waaaaa, Rudiiii! :C

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#134741) mephi666


mephi666
nagyúr

azért a 6perc hosszabbítás is lepörgött úgy, hogy kb 2 perc játék volt benne :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134742) Greentea


Greentea
senior tag

Varane hibáiért kár, de összességben a City lesöpörte a Realt. :( Nincs mit rajta szépíteni, két meccs eredménye, és a mutatott játék alapján a jobbik csapat ment tovább.

Ennyi egyéni hibát amúgy régen láttam, most így talán a 2018-as 5:1-es El Clasico ugrik be, ott voltunk ennyire súlytalanok.

2x2 néha 5

(#134743) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A továbbjutás meglett. A négy döntőből 1 megvan, még van 3.
Persze nem kisebb nevekkel, mint a Juve.

A City lesz a végállomás ezzel a játékkal. Célfutball kamutizivel. :F

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134744) Tibiajax válasza BenHans (#134740) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#134745) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Ahogy látom a Juventusnál és a bíró+VAR kombónál, csak Varane volt szarabb ma este. Talán a háromból ez a legmeglepőbb.

Az idei Juventuson látszott csak igazán, hogy a foci csapatjáték. Kicsit sarkítva: hiába van egy Ronaldód, ha minden más hiányzik.

Forza JUVE!!!

(#134746) venember83


venember83
nagyúr

Szeretnék gratulálni a tisztelt fórumtársaknak, akik egy minimum vitatható OL-tizenegyes után is a Juventust csalózzák. Az utálat és az elvakultság határtalan, és a racionalitás, sőt, a szabálykönyv korlátain is túlmutat.

(#134747) Peterhappy válasza venember83 (#134746) üzenetére


Peterhappy
őstag

Az biztos, hogy a Lyon büntetőjéhez képest a Juve tizije teljesen egyértelmű és adható volt.

Nehéz lesz megmagyarázni, hogy lehetett az első esetet VAR után is megadni.

Ami a nagyobb gáz, hogy azzal kb. el is dőlt a továbbjutás. Én a Lyon-nak szurkoltam, de anélkül nem lettek volna pariban, látszott hogy nincsenek játékban, a végén teljesen kimerültek.

Viszont a Juvénak még így is - vagy éppen ezért - illett volna kivívnia a továbbjutást, de nem játszottak jól, nem érdemeltek továbbjutást, már amennyire én figyeltem a mérkőzést.
Higuain az év legfontosabb mérkőzésén annyira súlytalan volt, hogy fel se tűnt volna, ha én kezdek helyette.
És igen, egy fecske nem csinál nyarat.

Bernardeschi-t sajnáltam, majdnem megrúgta a szezon egyik legzsiványabb gólját.

(#134748) mephi666 válasza Peterhappy (#134747) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, szépen végigment a 16oson belül... ahogy elrúgták előle a labdát, azt is kb ugyanúgy be lehetett volna fújni, mint a másik oldalon a 11est... nagyjából ugyanaz történt :) esküszöm nem tudom, hogy az első esetnél mit láttak a varszobában, hogy azt megítélték... több szempontból is kár volt helyette dybala-t beküldeni: bernardeschi-ben benne maradt egy gól, dybala meg újra lesérült...

ui: higany is fejelhetett volna gólt... kapott szép labdákat, de nem tudott élni a lehetőséggel

amúgy én kicsit bízok benne, hogy ez a lyon képes lesz megfogni a city-t :K teljesen az esélytelen nyugalmával játszhatnak, citynek meg jöhetne már egy jókora betli

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134749) BenHans válasza venember83 (#134746) üzenetére


BenHans
addikt

Bocsesz, én ugyan hányok a juventustól, mert nincs olyan aktív játékos aki szimpi lenne, max olyan akit maximálisan elismerek, de mentségemre szóljon, hogy én kiköptem az üdítőmet a sósmogyi meg felment orrba amikor láttam...
Full retard. Mint Smalling kezezése fejjel. De ott nem volt VAR.

Amúgy nem tudom hogy lenne jobb a juvenak... Ronival és ami mindig benne van pl a tegnapi klasszis villanás, vagy nélküle, de a helyére hozott valami klasszis ifjú titánnal aki viszont karizmában és munkamorálban biztos elmarad tőle?

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#134750) Tibiajax válasza BenHans (#134749) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én ugyan hányok a juventustól, mert nincs olyan aktív játékos aki szimpi lenne
naa, ne butáskodj már, nee mondjál már ilyeneket.. :(((
:) hát alex sandro meg vízköpő ikertestvére, douglas costa? vagy a pumukli? szimpatikus Matuidi, Cristiánó vagy a dagadt veterán éktársa? miiind országos tesó meg bátttya. na mg hát a csapat, cakkpakk..

tényleg, Cristiánó sírt az este? nem néztem akkor már, amikor lejöttek a pályáról

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.