Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134601) Tibiajax válasza Ringman (#134598) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és mi lenne ha előleg néznéd? lehet, nem maradnál le az esti csemegékről..

(#134602) BenHans válasza venember83 (#134600) üzenetére


BenHans
addikt

Friedkin, az új tulaj.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#134603) venember83 válasza BenHans (#134602) üzenetére


venember83
nagyúr

Köszönöm. Akkor már csak az a kérdés, hogy ő a farkasok Commissója vagy Agnellije. Majd az idő eldönti.

[ Szerkesztve ]

(#134604) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

csóri Atalanta verhetné a PSG-t, erre Ilicic rajtakapja az asszonyt megcsalás közben --> depressziós lett és kihagyja a meccset

remélem összekapja magát azért, bár nehéz, mert 2 közös gyerek is van

Resistencia eterna

(#134605) mephi666 válasza bagyulajuve (#134604) üzenetére


mephi666
nagyúr

...inkább szívná fel magát és verné be párszor keményen bosszúból a psg-nek

#134606: úgy még nem jártam, mint ő... házasság+gyerek még nem volt, viszont megcsalás igen... nekem az tett jót, hogy másra fókuszáltam és abba tettem az energiát... mondjuk mindenki máshogy kezeli ezt: sokan lennének, akik szétedzenék magukat (nem tudom mi van a háttérben: vagdossa a fejéhez a nő, hogy "keveset volt otthon, neki meg kóros f*szhiánya lett" és ezért fontolgatja a visszavonulást? simán el tudom képzelni)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134606) bagyulajuve válasza mephi666 (#134605) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ja, ez lenne a jó, de azért ez nem olyan könnyű

Resistencia eterna

(#134607) venember83


venember83
nagyúr

Alexis Sánchez a Unitednél:
Gólonként: 6,12 millió font
Gólpasszonként: 3,4 millió font
Meccsenként: 680 000 font

(#134608) Tibiajax válasza venember83 (#134607) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

uram, irgalmazz a világnak.....

én még mindig keresem a miértjét, ennek az egész alexist a unitednél kőgazdaggá tenni-sztorinak.. te is?

(#134609) Peterhappy válasza Ringman (#134598) üzenetére


Peterhappy
őstag

(#134610) Peterhappy válasza Tibiajax (#134608) üzenetére


Peterhappy
őstag

A gyökérokot az Arsenalnál fogod megtalálni.
Igen, annál az Arsenal-nál...

(#134611) omfgk válasza Tibiajax (#134608) üzenetére


omfgk
addikt

Már csak fél év volt hátra a szerződéséből. Még az Arsenal-ban.

Várt volna fél évet akkor a City vitte volna ingyen. Ők nem akartak télen kipengetni érte 30-35 millát. A MU viszont hajlandó volt a játékoscserére.

Nem csak a játékosért elkérhető ár csökken ahogy a szerződése lassan a végéhez ér, hanem a játékos és az ügynök alkupozíciója is erősödik.
Ramsey sztori ugyanez.
Azért kereshet most 7 millió felett, mert ingyen vitték oda.
Máshol kereshetne 4 millát. Ezért lesz most nehéz elpasszolni. Hülye lenne elmenni máshova kevesebbért amikor simán ülhet a lelátón, vagy golfozhat (Bale) is.
Özil...
Az is fasza üzlet volt. Még Wenger alatt.

[ Szerkesztve ]

(#134612) venember83 válasza omfgk (#134611) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem is tudom, hogy Ramsey 7 milláját sokallom, vagy inkább Rugani 3,5 millióját. Na jó, Khedirától mindenképp sajnálom a 6 milliót, főleg mivel állítólag nem is akar távozni, folytatná a történelemírást a Juventustál. Nem lepne meg, ha Pipita is erre a döntésre jutna. Köszi, Beppe mindkettőt!

(#134613) omfgk válasza venember83 (#134612) üzenetére


omfgk
addikt

Sarri mennyit keres?

Legyen az bármennyi, biztos ,hogy túl van fizetve. ;]

Fizessenek neki ukrán cigiben. Egy jól megtömött kombinyi/év

(#134614) Ringman válasza venember83 (#134607) üzenetére


Ringman
nagyúr

derék. közben hivatalos - 3 évre írt alá

7M-et fog keresni, ami szerintem nem kevés - csapaton belül sem, egyedül szerintem lukaku és eriksen keres ennél többet.

(#134615) venember83 válasza omfgk (#134613) üzenetére


venember83
nagyúr

Allegri ugyanezekért az eredményekért (troll üzemmód bekapcsolva) többet kapott, annyit mondhatok. Sarri kapcsán 6 millióról tudok, Allegrinél 7,5 millió volt az utolsó évben, bár egyes helyeken 8 milliót írnak.

[ Szerkesztve ]

(#134616) mephi666 válasza venember83 (#134615) üzenetére


mephi666
nagyúr

neki mikor nőtt ekkorára az orra? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134617) Tibiajax válasza mephi666 (#134616) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a sok hazugságtól
azt hazudta az utolsó években mindenkinek, hogy most idén nem leszünk már erőssek és kutyaütők és az inter fogja megnyerni a bajnokságot. nem volt soha igaz amit mondott

(#134618) omfgk válasza venember83 (#134615) üzenetére


omfgk
addikt

:))

Nem vagyok Juve drukker, nem is látom minden meccsüket, de azért a fontosabbakat végignézem.
Ugyanolyan nézhetetlen fost látok ezeken a meccseken mint tavaly. :DD

Azért a Juve kapcsán már jó ideje megszokhattuk ,hogy a védekezés eléggé stabil és képesek az olykor (vagy inkább sokszor) nézhetetlen focival is egymás-után hozni a meccseket, 1-0-ra, 2-1-re, simán megtartva az 1-1 gólos előnyt meccsről-meccsre.
Na ennek idén lőttek. Bárkitől tudnak gólokat kapni, bármilyen állásból tudnak meccseket elbukni.

Az meg ,hogy így is meglett a bajnokság... hát nem tudom.
Nem akarok senkit megbántani, de a Juve szerintem egy kicsit idén beárazta az olasz bajnokságot.
Gáz ,hogy ilyen játékkal a végén is be tudták húzták. Utolsó 8 meccsen 8 pont. Persze ez részben azért volt mert nem voltak rákényszerítve a jobb játékra.
Gondolom ha a Lazio nem bukta volna el a meccseket sorban, akkor lett volna egy kis nyomás a Juvén. De ki tudja.
Így ,hogy sorban hozzák a bajnokságokat, egymás-után így lehet ,hogy már szarnak bele.
Csak ezzel a hozzáállással még egy Lyon is el fogja őket intézni a BL-ben.

Akkor meg minek igazolták le CR-t?
100-110 millió + évi 30 milla nettó. Azért ,hogy bajnokságot nyerjenek? Ebből a pénzből azért már lehetne fiatalokat venni.

Közben ott van ez a csöves kinézetű Sarri az ingpólójában. Rágja azt a szart végig. Imázs :))
Szerintem ezt az idei teljesítményt bárki hozta volna a helyén. Egy fiatal ambiciózus edző, harmad ennyiért. Mert a Sarriball-t én nem látom. De szerintem más se.

[ Szerkesztve ]

(#134619) venember83 válasza omfgk (#134618) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tisztem védeni sem Sarrit, sem a Juve vezetőségét az edző kinevezése vagy CR7 szerződtetése miatt. Sőt, nem is fizetnek ezért (sem). Úgyhogy részemről ennyi, nincs mit válaszoljak.

[ Szerkesztve ]

(#134620) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Tökéletes helyre került ez a gerinctelen suttyó is.

Ferran Torres, 20 éves spanyol szélső, pályafutása során hat gólt szerzett a Laligában, ebből négyet idén. A játékos nem akart mindenképp távozni, ezért három dolgot kért a Valenciától, és ha ezekből kettő teljesül, aláírja új szerződését.

1. legyen ő a legjobban fizetett játékos a csapatában.
2. vegyék el a csapatkapitányi karszalagot a vele rossz viszonyt ápoló, 11 évvel idősebb, 383 meccset a Valenciában lehúzó Dani Parejótól és helyette adják neki.
3.a hosszabbítási tárgyalásokon személyesen a Valencia tulajdonosa, Peter Lim tárgyaljon vele és képviselőjével.

Miután a Valencia ezeket a kéréseket megkapta, azonnal úgy határoztak, hogy ennek a féregnek nincs maradása a klubnál.

btw, a szitinél különben is az a módi, hogy az utólag kiszivárogtatott emailekben azzal hencegnek, hogy az UEFA amúgy sem tehet ellenük semmit, meg az a módi, hogy miután megússzák az eltiltást, Guardiola tajtékzik, hogy 8 PL-klub szerint el kellett volna őket tiltani, ahelyett hogy meghúzná magát (a héten kiszivárgott anyagok tudtában az korrektebb lett volna). Meg az a módi, hogy a klub újkori történetének legnagyobbnak tűnő bizonytalanságában a csékájuk kilátásba helyezi hogy lelép.
Ja, és miután minden idők talán legszínvonalasabb bajnoki hajráját megnyerik a pool ellen, az egész keret arról énekel a csapatbuszon, hogy Liverpool-szurkolókat vertek el az utcákon, hogy jól megkéselték Rómában Sean Coxot, hogy Ramos milyen szépen lesérítette Salaht, meg hogy a Liverpool sose nyer semmit csak sajnáltatják magukat a szurkolóik, de a legszebb a Hillsborough becsmérlő ének volt.

Ennél arrogánsabb, ocsmányabb, szarházibb klubot képződményt a világ nem hordott a hátán még soha.

[ Szerkesztve ]

(#134621) Ringman válasza DeathAdder (#134620) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#134622) mephi666 válasza Ringman (#134621) üzenetére


mephi666
nagyúr

én sem tudtam hirtelen, milyen torresről írogatnak... azt hittem fernando-ról van szó :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134623) drachoHUN válasza omfgk (#134618) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Elvileg Sarri jövőjét nem befolyásolja a Lyon elleni meccs. Remélem azért, mert így is, úgy is eltakarodik. CR biztos, hogy nem ezért jött a Juventusba. Neki teljesen más elképzelési lehettek arról, hogyan fog ez elsülni. De mind Allegri, mind Sarri alkalmatlannak bizonyult nézhető foci megszervezésére és a portugál zsenijének kihasználására. A keret lett volna alkalmatlan rá? Ronaldo miatt nem vált működőképessé a dolog? Halál tudja, de ennyire érdemtelen bajnoki címet én még nem láttam, a TOP 5 bajnokság utóbbi 20 évében.
Eltekintve persze a tőlünk elvett és Internek adott Scudettótól. Annál nincs lejjebb...

Felreppent a pletyka, hogy Ronaldo menne a PSG-be. Őszintén szólva, ha ennyire nem tudjuk használni, akkor az ő és a mi érdekünk is a távozása lenne.
Amit sajnálnék, ebben a formában, mert ebből sokkal-sokkal többet ki lehetett volna hozni. Igen, múlt időben beszélek. Nem hiszek a csodákban. Kiesünk a Lyon ellen. Ami talán jobb is lenne, mert a CItytől vagy a Realtől kapunk 5-6 gólt, ha mégis továbbesünk a franciák ellen.

Forza JUVE!!!

(#134624) Peterhappy válasza drachoHUN (#134623) üzenetére


Peterhappy
őstag

(#134625) mephi666 válasza Peterhappy (#134624) üzenetére


mephi666
nagyúr

érdekes a jelenlegi állás, ha megnézzük: CR 122M, Juve 42M, RM 111M ...PSG meg 41M :) a juve lehet a segítségével szerzett +10milliót?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134626) Peterhappy válasza mephi666 (#134625) üzenetére


Peterhappy
őstag

Erre akartam utalni :K
Tetszett a hozzászólás, anno eltettem kedvencekbe és néha ránéztem, aztán már nem foglalkoztam vele, de most direkt visszakerestem. Százalékosan az ugrás óriási, több mint 30%, ami még akkor is nagy szó, ha a tízmillió többlet jelentős részét esetleg Ramsey hozta :D

(#134627) Tibiajax válasza Tibiajax (#134597) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nyugi.. nyugi.... nagyon jó meccs lesz, és simán van esélyetek.

:D :(

(#134628) mephi666 válasza Peterhappy (#134626) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem nagyon szoktam ilyennel foglalkozni, de ránéztem: 'pool 36millió :) látatlanban 50-60ra tippeltem volna az előzőkhöz képest... barca meg 103M, united 73M ('pool duplája), city meg 39M :Y

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134629) Tibiajax válasza Tibiajax (#134627) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Dzekót megesernyőzték.. ez egyre rosszabb

(#134630) Enzolord válasza DeathAdder (#134620) üzenetére


Enzolord
addikt

Már akkor is rühelltem őket, amikor 8:1re kifujta az orrukat a Borough, de mióta ez a gyökér falafeles megvette őket, még jobban rühellem. Csak az U€fa benyal nekik csontig, meg a P$Gnek, a másik tevetuszkoló csapatának..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#134631) forceberg


forceberg
veterán

Hajrá, Sziti!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#134632) Tibiajax válasza forceberg (#134631) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csak holnap lesz..

(#134633) forceberg válasza Tibiajax (#134632) üzenetére


forceberg
veterán

Látom résen vagy! ;)

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#134634) bandus


bandus
veterán

leugrottam a sarki kiskocsmába egy vacsira, és a kapitányunk itt sétálgatott előtte, lehet, hogy a második kerületbe igazol végül? :Y

gondolkodtam, hogy kérek tőle egy szelfit mégiscsak ő a válogatottsági rekorder, de letettem róla :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#134635) mephi666


mephi666
nagyúr

milyen nemes gesztus ...55dolgozót kirúgnak, más meg kap heti 200-250ezer fontot... oké... ismerős kint 25ezer körüli éves fizetést célozgat (aminél simán lehet, hogy kevesebbet kapnak a kirúgottak), erre egy játékos 1hét alatt megkeresi 10 dolgozó teljes éves fizetését :U pl egy özil is, aki heherészik a meccsek nagy részén a lelátón... az 55 ember meg valószínűleg kapcsolódott valahol a folyamatokba, hogy gördülékenyen menjen minden és többet tett a csapatért... komolyan nem értem: ilyenkor nem lehet összehívni 10percre a csapatot, hogy "srácok, k*rva nagy kiesés van bevételben: legyen szíves mindenki felajánlani 2-3 héten át a heti bérének 30%-át, hogy ne kelljen senkit kirúgni, akinek a megélhetése múlik ezen" ...aki ilyenre nem-et mond, az kb fel is dughatja magának a vagyonát :U mit számítana nekik, hogy 3 hét alatt összegezve kiesik 1 heti fizetésük? később vehetik meg 1 héttel a 9. ferrarit?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134636) Peterhappy válasza mephi666 (#134635) üzenetére


Peterhappy
őstag

Visszataszító a sztori, én már alaposan kidühöngtem magam rajta tegnap.
Özilt is el kellene cserélni valakire - Bale-n kívül kb. bárkire a világon.
Ha most Aubameyang is hosszabbít, még 30 dolgozót elküldenek?

De fejétől bűzlik a hal. Szintén tegnapi hír:
"... a profikat foglalkoztató harmadik vonalban (League One) 2.5 millió font (962 millió forint) lehetne egy játékos legmagasabb éves fizetése, míg a szintén profi negyedik osztályban (League Two) 1.5 millió font..."

Hamilton meg sorra nyeri a F1 világbajnoki címeket. Vitathatatlanul a legjobb, meg is érdemli, de ha nem lenne, szorosabb végkimenetellel ugyan, de talán a szintén Mercedes-es Bottas lenne a világbajnok.
Miért írom ezt? Mert a pandémia miatt a Daimler 15000 (!!!) dolgozó elbocsátását tervezi/tervezte, még a pandémiás időszak előtt - nem hiszem, hogy jobb lett azóta a helyzet, sőt. Erre HAM előállt azzal, hogy az eddigi 20m helyett ő évi 40m EUR-t szeretne keresni.

Továbbra sem értem a klubokat, a horror igazolásokat. Én inkább lapulnék most pár évig, eladnám aki nem megy bele a fizetés-csökkentésbe, de még egy-két zártkapus félidény és a Bayern leszámítva kb. minden csapat csődbe mehetne.

A Barca elnöke (bartomeu csupa kisbetűvel) azt mondta, a pandémia náluk eddig -200m EUR. Másnak nem? Oké, hogy a Barcánál eddig is rosszabb volt a fizu/bevétel arány (erről nemrég beszélgettünk), de ahol jobb a hrelyzet, ott csak 100-150 mihály a bukta???
Mindegy, legalább nem pazarolják a maradék hitelt pénzt Juniorra.

(#134637) mephi666 válasza Peterhappy (#134636) üzenetére


mephi666
nagyúr

neki heti 250ezret ajánlottak épp :U

ezt hamiltonról nem tudtam, elég undorító :( kicsit elszaladt pár emberrel a ló... az a durva, hogy tényleg tehetséges, viszont lehet minden országból találnánk 2-3 olyan pilótát, aki simán megütné a szintjét, ha aláteszik a technikát... kicsit meg kellene reformálni a dolgokat: ők mutatnak millióknak példát, akik követik őket minden platformon... ebbe az ilyen mohóság nem fér bele... 40millió/év euróban... szép... és gondolom erre rájönnek a különböző reklámbevételek és egyebek is... mellesleg valószínű nem éli fel minden évben, amit keres, tehát nem kis vagyona lehet, ami ellenére nem elég és még sokkal több kell :U ellenpéldának fociból mané az, aki nem keres azért rosszul és baromi sokat adakozik haza... (biztos van benne ferdítés és nagyítás, de ha már csak fele igaz a dolognak, akkor is becsülendő)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134638) Peterhappy válasza mephi666 (#134637) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ráadásul HAM-nek nem is igazán szabad beinteni mostanság ugyebár - de ebbe inkább nem mennék bele ebben a topicban (sem). Gondolom a végén úgyis kiegyeznek ~30M-ben...

Szerencsére sok sportoló (színész, zenész) adakozik, de amikor visszaszámolod az adakozás mértékét - a fizetéséhez viszonyítva - rájössz, hogy még mindig aprópénzekről beszélhetünk. De tény, ők legalább adakoznak.

250.000 font. Szerintem ez emberi ésszel felfoghatatlan, még akkor is, ha bruttó. Esküszöm szar érzés lehet bármit megvenni, amit csak akarsz. És egy idő után mi a fenére tud még költeni egy Auba, egy Bale vagy egy Özil? Egy 14. Lamborghinire, még egy házra Monacoban? Űrturizmus? Teljesen nonszensz.
És a legszebb, mikor pl. tíz rommákeresett szezon után XY az alapján választ csapatot, hol ajánlanak neki többet. Beteg világ.

Ezt meg csak úgy itthagyom:
"According to a 2009 Sports Illustrated article, 60 percent of former NBA players are broke within five years of retirement. By the time they have been retired for two years, 78% of former NFL players have gone bankrupt or are under financial stress. Sucked into bad investments, stalked by freeloaders, saddled with medical problems, and naturally prone to showing off, many pro athletes get shocked by harsh economic realities after years of living the high life. "

Azaz az NBA játékosok 60%-a tapsolja el a pénzét az utolsó fillérig a visszavonulását követő öt éven belül. Korábbi NFL játékosok 78%-a csődöl be, de legalábbis küzd pénzügyi nehézségekkel két évvel visszavonulás után.
Tizenplusz évvel ezelőtti tanulmány, azóta jobb a helyzet valamelyest, de még így is letaglózóak ezek a számok. Van is valami igen komoly pénzügyi alapjuk, kimondottan a csődbe jutott egykori játékosok megsegítésére. De így is havi rendszerességgel futni bele sztoriba, hogy egykori sztárból hajléktalan lett, vagy a "mekiben" sütögeti épp a hamburgert.

Tanulni is kellene, nem csak törölgetni hetente a banki értesítő sms-eket...

(#134639) mephi666 válasza Peterhappy (#134638) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, durva dolgok ezek... tanulhatnának mind pl gattuso-tól: amikor lelépett a milantól, lemondott egy elég nagy összegről, ami amúgy járt volna neki, de azt akarta, hogy abból fizessék ki a stábját (akik értelemszerűen nála rosszabb helyzetben vannak)

amúgy olyan dolog lehet ez, mint nyerni a lottón: azok közt is sokan meghülyülnek a hirtelen jött nagy pénztől, elkezdik osztogatni meg herdálni, utána meg pislognak, amikor rájönnek, hogy ez mégsem tart örökké, ha nem gondolnak idő előtt a befektetésére... mi épp ezért csak luxorozunk :D ha nyernénk 7 vagy 40 milliót, az azért nem olyan nagy összeg, hogy belebolonduljunk, viszont anyagilag adna egy lökést, ami épp elég is... (de eddig max 15ezer körül nyertünk 1 szelvénnyel) ...milliárdos nyereménynél szerintem vennék tucatszámra ingatlant, amit kiadnék: ezekből meglenne a stabil bevétele a családnak kb örökre... (és innentől öngerjesztő a folyamat: fölös pénzből lehet új ingatlanokat venni, kiadni... embert is lehetne fizetni, aki intézze innentől a bérleti szerződéseket, meg a folyamatos karbantartást)

vissza a focira: kevés a gattuso-hoz hasonló példamutató játékos/edző... nagyrészt azt látni, hogy melyik-hol-milyen modellel lövi tucatszám a képeket közösségi médiára meg milyen kocsival/hajóval/repülővel menőzik... ez minden, csak nem követendő példa a milliós rajongótábor számára... egyik kedvenc játékosom volt: pályán is 150%on pörgött mindig és magánéletben is folyamatosan tiszteletreméltó dolgokkal hívja fel magára a figyelmet :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134640) bagyulajuve válasza mephi666 (#134635) üzenetére


bagyulajuve
addikt

itt amúgy a csapatok vezetősége a legnagyobb ludas, össze kellene fogniuk és a fizetéseket 30%-kal csökkenteni a rendkívüli helyzetre való tekintettel, de tényleg az összes csapatnak, hogy ha valakinek nem tetszik, akkor ne tudjon eligazolni - ha meg marad és így sem fogadja el akkor nem engedni meg, hogy pályára lépjen

tudom könnyű ezt mondani, de hihetetlen, hogy ennyire elszállt keresetek mellett egy klub ilyen döntést hoz

Resistencia eterna

(#134641) mephi666 válasza mephi666 (#134639) üzenetére


mephi666
nagyúr

utolsó bekezdésben természetesen gattuso-ról beszélek... :K

újabb messi pletyka, miszerint nem megy messzire... vagyis marad örökre a barcánál :) ...ez sejthető volt annyiból, hogy reklám szempontjából rossz lenne elengedni, ő meg elvan ott... tudja, hogy ha akárhova menne, jönnének a sikertelenségek után a fanyalgók, hogy "megmondtuk hogy csak a barcában tudott isten lenni, nem ő a világ legjobbja, hanem cr, aki máshol is megállja a helyét, stb" ...ez neki sem hiányzik, ha pedig marad, akkor lehet követendő példát állítani a klubhűségével is :) ez a leglogikusabb döntés minden szemszögből, hogy innen vonul majd vissza... 3-4 év mondjuk sok: 37 évesen nem lesz ő már olyan fitt, mint pl ibra/cr

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134642) venember83 válasza mephi666 (#134641) üzenetére


venember83
nagyúr

A Barcának is addig van egyetlen biztos pont, amíg ő ott van. Utána már sokkal nyilvánvalóbb lesz a fejetlenség és az elképzelés hiánya.

(#134643) Tibiajax válasza mephi666 (#134641) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

cr, aki máshol is megállja a helyét
khmm..... :D
pénzügyileg mondjuk biztosan

(#134644) bagyulajuve válasza Tibiajax (#134643) üzenetére


bagyulajuve
addikt

"cr, aki máshol is megállja a helyét"

jobban, mint Messi :DDD

ui.: Messi többet keres

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#134645) omfgk válasza mephi666 (#134641) üzenetére


omfgk
addikt

Már most is csak 7,5 - 8 kilométereket mozog meccsenként.
Szerintem 2 év még a top szinten.

Tehát van a Barcának kb ennyi ideje ,hogy rendet tegyen házon belül.

(#134646) Peterhappy válasza Tibiajax (#134643) üzenetére


Peterhappy
őstag

elmegy Párizsba levezetni, két év alatt ott is összebüntizik még 50 gólt, azzal Ő lesz a világon az első, aki ott is elérte az 50 gólt stb. :D

(#134647) Peterhappy válasza omfgk (#134645) üzenetére


Peterhappy
őstag

abból egy év minimum kuka amíg még ez a félkegyelmű az elnök...

(#134648) omfgk válasza Peterhappy (#134647) üzenetére


omfgk
addikt

Meg volt az esély az eltakarítására.
De a Socio-k inkább lapítottak.

(#134649) Peterhappy válasza omfgk (#134648) üzenetére


Peterhappy
őstag

Majd amikor az lesz a kérdés, megcsípik-e a BL-t vagy marad az EL, belátják hogy hülyék voltak...

(#134650) Tibiajax válasza Peterhappy (#134646) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

imádlak.. :) valaki van rajtam kívül, aki tudja/érti, mire gondolok..

omfgk a futballtudás nem km-ekben mért egység..
persze, a köcsög mai világban 10km alatt nincs élet, tudjuk. nálam, meg ilyen messi-féléknél még igen..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.