Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134451) máyköl válasza Ringman (#134450) üzenetére


máyköl
veterán

:K
De teny, hogy evrol evre kozelebb kerul a Juventus a tobbiekhez, nem csak pontszamban, teljesitmenyben is. Egesz sokaig izgalmas volt ez a szezon is, azert korabban fikarcnyi eselye sem volt senkinek.
Ha tudatosan epitkezik az Inter, a Napoly vagy a Lazio, 1-2-3 even belul elkepzelheto hogy megfosszak a trontol a zebrakat.

(#134452) venember83 válasza Tibiajax (#134449) üzenetére


venember83
nagyúr

(#134453) villamos


villamos
őstag

Simon András, a 2009-es U20-as világbajnokság bronzérmese, otthagyta a Haladást. :U

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#134454) mephi666 válasza Tibiajax (#134449) üzenetére


mephi666
nagyúr

akkor mi mit mondjunk, amikor a 18/19-es szezonban utoljára az everton ellen buktunk 2 pontot egy x-el március elején, majd szezon végéig pontvesztés nélkül menetelve 1 ponttal fejeztük be a (sz*ros) city mögött? :DDD internek 1.5 hete elég lett volna x helyett nyerni valamelyik meccset és fordult volna a kocka (mondjuk akkor valószínűleg a juve sem dobja így a 2 utolsó meccset... de kár ezen agyalni, jöhet a következő szezon, amikor mindenki 0ról indul)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134455) sh4d0w válasza villamos (#134453) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Mondjuk aki nem csinálja, amit az edző mond neki, az nem is való "profi" futballistának.

Érdekes, hogy még edzéseken is előfordul a magyaros stílus (hivatkozok néhány magyar, hozzáértő edzőlegendára).

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#134456) vond válasza villamos (#134453) üzenetére


vond
MODERÁTOR

"Korrekt" volt. :((( Megszivathatta volna a Séllei Árpi (Haladás ügyvezető), kiülhette volna a szezont a lelátón, meg büntiben. De jobban tette, hogy elengedte. Ilyen játékosra nincs itt szükség. Tipikus futballkurva. :((

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#134457) Tibiajax válasza venember83 (#134452) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szegény, nem lett végül aranycipős gólvágó mégse? pedig egy hajjjszálon múlt csak
majd küldök neki egy kis összeget, vigasztalás gyanánt

mondjuk az a póló felső nem olyan rossz
..legalább

(#134458) Richard! válasza Tibiajax (#134457) üzenetére


Richard!
addikt

Tibi!

Legalább egy interes mezt küldj neki a gyűjteményedből! :K

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#134459) Tibiajax válasza Richard! (#134458) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

küldenék én neki olyat.... egy palacsintasütőt, jól fejbevágni vele

közben jót felnyerítettem ezen a képen: Rocchi-t elbúcsúztatták...

:DDD

(#134460) forceberg válasza sh4d0w (#134455) üzenetére


forceberg
veterán

Végigolvastad? Délután máshol aláírt! Azaz lépni akart, csak mocskos módot tette ezt...

Villamos: legközelebb ne a komolytalan híreket linkeld, hanem az ilyet:
Kétmillió euróra értékelt román válogatott játékos igazolt Felcsútra
:O

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#134461) villamos válasza forceberg (#134460) üzenetére


villamos
őstag

Igen láttam ezt is, de a Barczi Róbertről szóló anyagot érdekesebbnek találtam.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#134462) Ringman válasza forceberg (#134460) üzenetére


Ringman
nagyúr

beért az akadémia gyümölcse!

(#134463) venember83 válasza Tibiajax (#134459) üzenetére


venember83
nagyúr

40 mérkőzés, 32 győzelem, 4 döntetlen, csak 4 vereség. Egy megbízható katona búcsúzik. Sok sikert a visszavonulás után is, köszönünk mindent!

Bianka néni is trollkodik.

Amúgy meg csak picit komolyabban a Roma elleni meccs kapcsán:

Nagyon szép zárása volt ennek az évnek, így kell ezt csinálni! Toronymagasan, magabiztosan behúzni a bajnokságot. Köszönöm a futballista uraknak ezeket a rendkívüli eredményeket, a kiváló meccseket és a kb. mindenkori győztes (pökhendi? leszarom?) mentalitást. Remélem, hogy Fabio Paratici sikeresen megújítja az aktív keretet nyáron, a távozóknak pedig minden jót kívánok!

[ Szerkesztve ]

(#134464) sh4d0w válasza forceberg (#134460) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Elolvastam, még mielőtt bárki is linkelte volna itt, de nem változik a véleményem a magyaros futballstílusról, az pont az, amit '86 óta szenvedünk mindannyian.

Előbb-utóbb minden csapatnál ezt fogja csinálni, nem való "profi" közegbe.

https://www.coreinfinity.tech

(#134465) sh4d0w válasza Tibiajax (#134459) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A csapattársaitól? :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#134466) Viszlát válasza mephi666 (#134454) üzenetére


Viszlát
addikt

Annál már csak a 2011/12-es szezonban volt rosszabb nekünk, gólkülönbséggel lettünk másodikak a City mögött. Totál agyfasz kategória, mai napig nem tudtam napirendre térni fölötte. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#134467) Tibiajax válasza venember83 (#134463) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D de hát ezt persze mind alaptalan, meg bolondság... :)

én nagyon drukkolok, h Sarri maradjon, ill a juve-keret nagyobb része is. így, ebben az utolsó pár heti formájában..
többi olasz klub viszont tovább építkezik, milánóba lehet még messi is érkezik, vele pedig egy cunami méretű hullám, mely elmossa egy jó időre a torinóiakat.. elég volt belőlük most egy jó ideig

a sorban tizedik bajnoki cím nem jöhet össze, olyan nem létezhet.

(#134468) omfgk válasza Viszlát (#134466) üzenetére


omfgk
addikt

Az emlékezetes volt.

Aguuuueeeeeroooooooo ;]

(#134469) mephi666 válasza Viszlát (#134466) üzenetére


mephi666
nagyúr

arról a szezonról ne is beszéljünk pl szempontjából... gyászos volt az a 8. hely :( gerrard sérült volt sokáig, henderson akkor jött, viszont volt pár szimpatikus játékos: agger és carragher is nagy kedvencem volt, valamint josé enrique és suarez is... carroll is nagy reménység volt, de nem vált be (bírtam őt is)

vagyis 1 dologról beszélhetünk: 2011-10-15 :) aznap játszottunk 1-1-et a united-el úgy, hogy 0-0-s első félidő után vezetést szereztünk gerrard góljával, majd a hajrában a unitedtől egyenlített chicharito (akit egyébként bírtam, de a pályája rendesen földbe állt idő előtt) ...egyedülálló voltam akkor, egyedül laktam... meccs közben fogyott a sör meg a vodka rendesen, utána pedig találkoztunk asszonnyal, hogy kocsmázzunk egyet :) ...vagyis akkor még nem voltunk együtt: x éve ismertük egymást és gyakran összejöttünk sörözni-vodkázni-beszélgetni... aznap viszont több lett belőle :) így emlékezetes nekünk a 11-10-15...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#134470) venember83 válasza Tibiajax (#134467) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem is tudom, ki a nagyobb bizonytalansági faktor megtestesítő, Conte vagy Sarri. Őszintén, gúny és irónia nélkül. Bármelyikükből kinézem, hogy (saját indíttatásból vagy stílusuk miatt felső döntés nyomán) távozni kényszerülnek.

Én jelenleg borzasztóan csalódott vagyok, ami a futballt és a Juve elmúlt kb. 2-3 évét illeti.

(#134471) Tibiajax válasza venember83 (#134470) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én most úgy állok, hogy ismét elkövetem a szokásos hibámat és optimistán nézek a jövő elé. értem ezalatt azt, hogy igenis a bizalom megvan Antonio-ban és ahogy az este a digis stúdióbeli olaszfutball-szakértők is elemeztek, Antonio igenis képes egyre jobban ráérezve összerakni a sokszor kiszámíthatatlan játékot játszó, ütőképes Inter-t, mely mindenképp a legnagyobb esélyese a trónfosztásnak ma is, és jövőre is

(#134472) forceberg válasza Tibiajax (#134471) üzenetére


forceberg
veterán

A pénteki kupagyőzelmeteket hogy élted meg? Fogyott a köröm rendesen? :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#134473) Tibiajax válasza forceberg (#134472) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem néztem, megmondom őszintén

(#134474) Ringman válasza Tibiajax (#134471) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#134475) venember83 válasza Tibiajax (#134471) üzenetére


venember83
nagyúr

Conte szépet nyilatkozott a minap.

Dióhéjban:
- nem volt helyes a velük kapcsolatosan megfogalmazott kritika;
- a klub nem állt ki mellette és a csapat mellett;
- nem ismerték el az ő és a csapat munkáját;
- erősnek kellene lenni a pályán és azon kívül is;
- beszélni kell az elnökkel, aki Kínában van;
- ha gyenge vagy, nehéz megvédeni az edzőt és a csapatot;
- amikor sikeres vagy, mindenki veled van, amikor problémáid vannak, senkire nem számíthatsz.

Mindezt úgy, hogy sikerült másodiknak lenni. Kedvelem ezt a seggfejt, még mindig, de borzasztóan lehet vele együttműködni, igazi idegbeteg faszinak tűnik.

(#134476) Tibiajax válasza Ringman (#134474) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D haggyá már.. muszáj mindig letörnöd az épp csak megszületőben lévő jókedvemet

venember
de borzasztóan lehet vele együttműködni
ez borzasztó lehet vele együttműködni akart lenni gondolom

(#134477) venember83 válasza Tibiajax (#134476) üzenetére


venember83
nagyúr

Legyen. :)

(#134478) villamos


villamos
őstag

DombiTibi! :DD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#134479) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Minden bizonnyal megvan a harmadik SA kieső is a Lecce személyében, akik azon felül, hogy 2 gólos hátrányban, még a Genoával szemben is annyival vannak.
Gyakorlatilag lehetetlen helyzetben, már csak a Genoa baszhatja el nekik.
A Lecce lehet zárásként ""megvereti"" magát, de durván. Már nem oszt nem szoroz., Parma cspatgólok 4.5 felett, olyan Grasshoppers Zürichesen, akik ma alkottak egy érdekeset, miután osztályozóra matematikailag sem volt esélyük.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134480) Tibiajax válasza venember83 (#134475) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

akkor folytassuk a sztorit

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p843x403/116745714_3141047835944258_285141961807127650_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Bfi6KJ2YaREAX-fMxI-&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&_nc_tp=6&oh=7717eba1be421fd4f6ddad2dc53e389e&oe=5F4CD88A

Könnyen lehet: Antonio Conte már a szezon végén távozik az Inter padjáról.

“A csapatom dicséretet érdemel, mert megmutatta a szívét és a karakterét a szezonban, valamint bizonyította, hogy a kritikák nem voltak jogosak. Ez egy nagyon intenzív év volt, főleg nekem, szóval most mindenkinek lesz ideje átgondolni a következő lépéseket. Nem volt könnyű.” – nyilatkozott Conte a Sky Sport-nak csapata Atalanta elleni meccse után, ahol egy 2-0-s győzelemmel bebiztosították maguknak az ezüstöt.
“Nem kaptunk védelmet a klubtól, sem a játékosokat, sem engem nem védtek meg, nem ismerték el a munkánkat. Ha közelebb akarsz kerülni a Juventushoz, erősnek kell lenned a pályán, de azon kívül is.”
“Személyesen kell beszélnem az elnökünkkel. Ha gyenge vagy, nem védheted meg a játékosaidat és az edződet.“

Az ilyen mértékű nyílt megnyilvánulás a saját vezetőség ellen nagyon ritka az élfutballban, így egyáltalán nem meglepő, hogy az elmúlt napokban már Conte távozásáról szólnak a hírek. A korábbi szövetségi kapitány évi 12 millió eurós fizetést kap, szerződése még két évre szól, és csupán tavaly nyáron érkezett meg az Interhez, de olasz lapok szerint az is elképzelhető, hogy a kontraktust közös megegyezéssel felmondják majd.

Sőt, az olaszok már azt is tudni vélik, hogy ki lehet az utódja: ugyanaz a Massimiliano Allegri válthatja őt, aki 2014-ben a Juventus padjára is leült Conte távozását követően. Akkor fényesen bejött az edzőcsere nem csak a klubnak, de a toszkán szakembernek is, hiszen 5 év alatt 5 bajnoki címet és 4 Olasz kupát nyert csapatával Allegri.

mielőtt elkezdtek bombázni a kérdésekkel, hogy de Tibi, basszus, most akkor mi lesz Milánóban? már szeretnék is válaszolni: nekem szinte teljesen mindegy hogy ki jön/megy, csak Borja Valero maradjon

(#134481) venember83 válasza Tibiajax (#134480) üzenetére


venember83
nagyúr

Maxi Khedirát is szívesen játszatta, aki a Juve Borja Valerójaként is felfogható akár... :U

(#134482) Ringman válasza Tibiajax (#134480) üzenetére


Ringman
nagyúr

jó lenne, spallettivel együtt vagy 20M/év menne el munkanélküli edzők fizetésére

[ Szerkesztve ]

(#134483) venember83 válasza Ringman (#134482) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tudom, hogy mi ez az új divat, hogy ezek a túlfizetett edzők ilyen elszabadultan nyilatkoznak saját munkáltatójukkal szemben nyíltan az újságírók számára. Conte, anno Mou a MU-nál. Próbálna meg ilyesmit tenni egy normál alkalmazott... Azonnal lapátra tennék, s nem állná a munkáltató a fizetésüket a szerződésük lejártáig, az is biztos. Rövidlátó, fafejű, kétbites idióták.

(#134484) Tibiajax válasza venember83 (#134483) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem annyira kétbitesek ezek.. a nevükből bármikor, bárhol meg fognak élni. ugyanazt csinálják, mint a hazánk csodás klubedzői, csak nagyban. itt most nem jött össze nem baaj, megyek a következő klubhoz. ott is eldolgozgatok, elbohóckodok, hepciáskodok egy évet, aztán megyek a következőhöz. néha egy-egye válogatott is becsusszanhat, azok is szépen hoznak a konyhára, meg a hírnévnek, még kevesebb melóval
pénz meg lesz mindig, nem havi 10ezer euróból kell bevásárolniuk a billában

(#134485) venember83


venember83
nagyúr

Piemonte Calcio után megjelenik a Roma FC is FIFA 21-ben.

(#134486) bagyulajuve válasza Tibiajax (#134480) üzenetére


bagyulajuve
addikt

mondjuk é nem teljesen értem, hogy Conte mire gondol, hogy nem áll ki mellette és a játékosok mellett a vezetőség...bár a Juve-nál is valami hasonló hisztit nyomott le

Resistencia eterna

(#134487) dracox válasza venember83 (#134485) üzenetére


dracox
addikt

Nevetséges ami ebben a pénzéhes vilagban zajlik.

(#134488) villamos


villamos
őstag

A Budapest Honvéd új címerrel kezdi meg a 2020–2021-es szezont:
Visszatér a kispesti futballtörténelmet méltóképpen összegző jelképhez a mai napon 111 éves klub.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#134489) BenHans válasza bagyulajuve (#134486) üzenetére


BenHans
addikt

Megint 10€-val ment a 100 eurós étterembe? :F Szegény...
Azért nyugtassa a gondolat, hogy a juve az utolsó 5 meccsén nem 6 pontot gyűjtött volna, ha a lazio nem pukkan ki velük együtt korábban, szóval az az egy pont ezért egy pont.
Meg azért ha valaki bajnok akar lenni nem árt ha legalább egyszer pontot tud rabolni a juventustól.
De én megértem, ilyen az, ha nem kapja meg Lukaku mellé az olasz sajtó által felhypeolt rettegett keretbe Modricot, Cavanit, Vidalt, Dzekót, stb... Sebaj, jövőre ott lesz Messi... :D ...olyan messzi nem is látják. :DDD
Nem szeretem az ilyen hisztit, na.

(#134485) venember83: :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#134490) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A ManU csapatának hamar bankot kell robbantania Jordan Sanchoért, vagy marad a rajna partján.

Ha akarnak fognak napokon belül egy kecske és káposzta megoldás találni. Ha nem is egyből 100+ milló, de egy jó részét odaadják a bvb-nak ""önrészként"", a maradékot meg idővel kifizetik.
Mondjuk 110 millió, abból 70 egyből, 20+20 2 éven át. Win-win? :F

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134491) omfgk válasza LyonnaisFan1 (#134490) üzenetére


omfgk
addikt

Azt azért jelezném ,hogy SAF távozása óta a MU transfer mérlege nettó -750m.
A Citynek -810m.

Ezekhez jön majd Sancho (100-120), a másik oldalon pedig Aké (45), meg Torres (25-30).

Guardiola érkezésétől nézve még kisebb a különbség.
- 475 MU
- 495 City

(#134492) LyonnaisFan1 válasza omfgk (#134491) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Gondolom eladni is terveznének ezt, azt, és maga ogs is megnevezett embereket, akikre kevésbé számít már.
És még Sancho sem biztos, hogy oda megy, de nagyot nyerhetnének vele.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134493) omfgk válasza LyonnaisFan1 (#134492) üzenetére


omfgk
addikt

Nem tudnak jól eladni. Pont ez a bajuk már elég régóta.

Na meg kit adnának el?
Fred, Mata, James, Jones, Dalot.
Hirtelen akik eszembe jutottak.
Pár játékos akik feleslegesek vagy eladhatóak.

Összesen kaphatnak értük 60-70 millát. +DDG. Akkor talán kijön Sancho ára nagy nehezen. :))

Persze ott van még Pogba is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#134494) LyonnaisFan1 válasza omfgk (#134493) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Tanulhatnának tőlünk magyaroktól. :C
Mi jól tudjuk eladni a semmiket.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#134495) venember83 válasza BenHans (#134489) üzenetére


venember83
nagyúr

A 12 milliós fizuval panaszkodni a vezetőségre azért elég komoly pofátlanság szerintem. De ő már csak ilyen egyszerű ember. Nagyon jó edző, de... Amúgy már cáfolta, hogy érdeklődött volna a torinói igazgatóknál Sarri székének stabilitásáról. Persze vannak neki talán egyéb ismerősei is az Öreg Hölgynél. Talán...

[ Szerkesztve ]

(#134496) BenHans válasza venember83 (#134495) üzenetére


BenHans
addikt

Na azért ezt a kirohanását meg tudom érteni, főleg azok után, hogy a csapat eladásáról szóló első félmondat után olyan hadjárat indult a Roma ellen a sajtóban, annyi elferdített vagy teljes egészében fals hírrel, hogy nem győzném sorolni.
Ezek az olasz újságírók olyanok mint a keselyűk, még meg sem "döglik" az illető, már cincálnák szét. Csak legalább annyi gerinc lenne bennük, hogy valami igazságtartalmat is társítsanak az uszításhoz. De neeem, áá, ezek arra várnak hogy valahol legyen csak egy kis szar a palacsintában és beledughassák a dinamitot.
Milyen furcsa, hogy pont nekik van a legjobb kifejezésük erre, a 'giornalista terrorista'.
Ranieri csinálta jól, a játékosok nyugalmának érdekében ki volt tiltva a sajtó, ha taktikailag nem is, de pedagógiai szempontból egy zseni az öreg romanista.

Ez igaz lehet, szerintem most nem lesz edzőkeringő Olaszországban.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#134497) bagyulajuve válasza BenHans (#134489) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sokan hisztisek, de Conte átlag fölötti

Resistencia eterna

(#134498) Enzolord válasza bagyulajuve (#134497) üzenetére


Enzolord
addikt

De mennyivel kevesebb hisztis edző van, mint hisztis középszerű játékos ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#134499) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#134500) kacsyx válasza Tibiajax (#134499) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Ki ez?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.