Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128701) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Hat.
Plusz egy koeff pont. Mas pozitivum nem nagyon akad.

A Csapatra buszke vagyok, de ma tobb kellett volna. Igaz, szerencsenk sem volt (meg nem adott tizi + kapufa). Kar erte, ebben tobb volt-lehetett volna, de ha az ossz oszi teljesitmenyt nezem, buszke vagyok.

A Szurkolok elott le a kalappal, vegig toltak a buzditast, nem is akarhogy.

Remelem legalabb ugyaneddig eljutunm jovore is es jo lenne, ha tobb magyar csapatert szurkolhatnank meg decemberben!

(#128702) salesman válasza forceberg (#128699) üzenetére


salesman
őstag

Így van, magunkat vertük meg 3x!
Lásd Moszva elleni hazai döntetlen, Espanyol elleni hazai döntetlen, mai kihagyott helyzetek.
Ez van, jövőre újra jövünk!
Hajrá dollyrolly!

Türűűűdrááá!

(#128703) hhenry válasza Peterhappy (#128701) üzenetére


hhenry
őstag

Hát jövőre mondjuk Puskás Akadémia vs Arsenal a csoportkörben? :D

(#128704) Peterhappy válasza Tibiajax (#128682) üzenetére


Peterhappy
őstag

O amugy ki? Ismerni kellene?
Menten interista leszek :B

(#128705) BenHans


BenHans
addikt

Háhhhááhhhááááááhháá!
'gladbach
A végén minden összemákolt összefújt pontot kiegyenlített nekik a karma.
A Bundesliga listavezető. Vicc.

Lazio is nagyvonalúan elengedte az EL-t, vagy tudták ennyire telik. Mondjuk az ő szintjükön tényleg rá kell feküdni inkább a bajnokságra, hogy jövőre is ott legyenek az EL csoportban.

A lényeg, hogy mi továbbmentünk, bár Fazio mindent megtett, hogy ne így legyen, valami hihetetlen mennyit jelent Smalling. Ennél több kell a folytatásban, nagyon nem hatódtak meg, hogy nem nyernek, látszott, hogy tudták az x is elég.

A Fradi túlteljesítette az elvárásokat. Örülnék ha az Újpest tartana itt. Úgy szaladtak neki az EL-nek hogy azt kérdezgették az emberek mennyit fognak kapni és lesz-e egy pontjuk. De a mai meccset nyerni kellett volna, erre sajnos nincs mentség.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#128706) Peterhappy válasza hhenry (#128703) üzenetére


Peterhappy
őstag

:C
Most azt mondanam, hamarabb jut a pufla az EL-be, mint az Arsenal :D :(

Kovezzetek meg, azt hiszem ott nem tudnek a magyar csapatnak szurkolni es nem csak azert, mert agyus vagyok...

(#128707) hhenry válasza Peterhappy (#128706) üzenetére


hhenry
őstag

Hát a puskásnak nem sokan tudnak szurkolni :)

(#128708) salesman válasza Peterhappy (#128704) üzenetére


salesman
őstag

Én meg majd szólok az asszonyodnak, hogy gyakrabban olvasgassa a topicot!

Türűűűdrááá!

(#128709) Balesz1899 válasza Viszlát (#128700) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Ööö, miért is? Talán szégyenteljes volt? A helyzeteink megvoltak, kimaradtak. Az utolsó pillanatig mentek előre, sajnos ennyi. Nyerhető meccs volt, a lehetőségek is megvoltak. Nem játszottunk fantasztikusan, de hogy ne emelt fővel jöhetnének le a pályáról, az méretes baromság...

(#128710) Viszlát válasza Balesz1899 (#128709) üzenetére


Viszlát
addikt

Én csak a Moszkva elleni meccseikhez tudom viszonyítani, azokon sokkal motiváltabb és jobb játékot mutattak. A mai az kínszenvedés volt (nézni is), mindkét csapat rémesen gyenge teljesítményt nyújtott, rengeteg hibával és buta megoldásokkal, sok-sok durva játékkal.

Ja és hiába vagy 120 éves, ne baromságozzál légyszi, tartsuk magunkat a topik nevéhez. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#128711) villamos


villamos
őstag

A végére döntetlen lett, sokat nem érnek vele, de legalább nem kaptak ki, sajnos a helyzeteket nem tudták kihasználni, és a jogosan járó büntetőt sem kapták meg.
Nem baj, így is emelt fővel távozhat a csapat, és most már minden erővel a BAJNOKSÁGRA lehet koncentrálni! :DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#128712) Peterhappy válasza salesman (#128708) üzenetére


Peterhappy
őstag

Na szep.
Uzenem neki, hogy ha tenyleg toltott kaposztat akar hetvegere fozni, hozzon tejfolt is! Sokat :K

(#128713) Balesz1899 válasza Viszlát (#128710) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Azon túl, hogy végig az volt az érzésem, hogy jövő hétig sem rúgunk gólt, nem éreztem ezt annyira gáznak.
A védelem összetákoltsága érezhető volt, a fáradtság is. A helyzetekig eljutottunk, be kellett volna őket rúgni, ennyi. Plusz megint kaptunk el világtalan bírót...
14 nemzetközi kupameccs, 2 vereség. Idegenben egy sem. Ezt bármikor elfogadnám, szerintem sok magyar csapat szurkolói is.
Rohadt nagy sanszot engedtünk ki a kezünkből, ez dühít. Mégis sokkal többet kaptam ettől a kupaősztől, mint vártam.

(a hangnemet pedig asszem máson is számon lehetne itt kérni, csak halkan jelzem ;))

(#128714) Peterhappy válasza Balesz1899 (#128709) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ciki - nem ciki, szerintem elfaradt a csapat. Nem motivalatlanok voltunk, hanem fasultak. Es rutintalanok.
Szegyenkeznivalonk nincs, de teny, hogy ebben a meccsben tobb volt.
De fenntartom, ha valaki augusztusban azt mondja, ma azert kell izgulnunk, hogy tovabbjutunk-e a csoportunkbol, tuti hulyenek nezem. De barhol alairtam volna.

(#128715) forceberg válasza Peterhappy (#128714) üzenetére


forceberg
veterán

Én is 2-4 pontra, azaz 4 zakóra számítottam. A meccsképekhez képest pluszos meccsek is voltak, azokra is emlékezni kell ám, nem csak arra, hogy most ma nem sikerült. A Fortuna megadta a lehetőséget, de nem tudta a csapat a maga javára fordítani.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#128716) mephi666 válasza hhenry (#128707) üzenetére


mephi666
nagyúr

pedig annak kellene aztán minden hazafinak szurkolni, mert tisztán a mi adónkból van finanszírozva :DDD "pafc, a bűvös sárkány..." :D

...a tegnapi meccs margójára: ilyen kiegyenlített statot is ritkán látni... csak kár, hogy az ordító helyzetekből 4-5 méterről 1-et sem sikerült kihasználni a győzelemhez... a fradi nálam mindig is a rühellt csapatok táborát bővítette, de tegnap azért szurkoltam nekik...

pár szám:
ludo - ftc
goals 1 - 1
total attempts 13 - 14
on target 5 - 6
off target 4 - 4
blocked 4 - 4
possession 49% - 51%
pass acc 80% - 78%
passes 423 - 426
passes completed 339 - 332
recovered 41 - 43

ha csak ezt a statot látom, akkor azt mondom reális nagyon az 1-1, viszont láttam az ordító helyzeteket, amik alapján azt mondom, hogy 1-2 vagy 1-3 inkább jó lett volna :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128717) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Ami viszont baromi dühítő az az, hogy a legutóbbi 3 meccsünkön nagyjából 50 (!!!) szögletet rúgtunk, nemhogy eredmény, de mindenfajta veszély nélkül. Régebben legalább Blazic érkezgetett ilyenkor a kapu elé, de most semmi, nulla, zéró.

(#128718) sh4d0w válasza mephi666 (#128716) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Majd ha valaki bebizonyította, hogy Noé 3 tevét vitt fel a bárkájára...

https://www.coreinfinity.tech

(#128719) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Klopp hosszabbított 2024-ig, ezt rohadtul nem láttam jönni.

(#128720) mephi666 válasza DeathAdder (#128719) üzenetére


mephi666
nagyúr

most jött nekem is értesítés :) örülünk...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128721) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

amúgy mi ez a divat, hogy a riporterek (és sokan mások) is többes szám első személyben beszélnek?
pl tegnap is a riporter is szinte végig így beszélt, de már máskor is, mintha ők is a csapat tagjai lennének :DDD
vagy csak én emlékszem, hogy régen nem így volt?

mondjuk Nyilasit, meg Hajdut nyilván megértem, bár utóbbi nem is nagyon "-unk" meg "-ünk"-özött

Resistencia eterna

(#128722) RoyBatty válasza bagyulajuve (#128721) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Nem tudom, hogy mióta divat, de Kassai Tóth Csaba régóta szar kommentátor, nem most lett hirtelen hülye ;]

(#128723) venember83 válasza bagyulajuve (#128721) üzenetére


venember83
nagyúr

Itt a topikban is sokan többes szám első személyben beszélnek a kedvenc csapatukról.

(#128724) máyköl válasza DeathAdder (#128719) üzenetére


máyköl
veterán

Szep jovo all elottetek.

(#128725) Balesz1899 válasza DeathAdder (#128719) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Ez a nap híre. Rohadtul meglepett, de nagyon örülök neki.

(#128726) DeathAdder válasza bagyulajuve (#128721) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ha egy ilyen kis, jelentéktelen ország csapata képviseli magát a kontinensen és T1-ezik nem mondom, hogy megértem, de valahol el tudom fogadni.

Másfelől szinte biztosan elő van nekik írva, ahogy az m4-en is elő volt Szoboszlai folyamatos rendszerszintű szopkodása a stúdióban és a kommentátornak.

A szurkolónál meg alap, aki osztozik egy klub identitásában, vele azonosul, egy csapatért él hal, és követi :)
Ez olyan elfojtott törzsi nacionalista energia, ami nem a véres háborúkban, hanem a futballpályán sül ki, és ha a szurkoló csapata nyer, azt a saját győzelmeként éli meg. Az ember egy háborúzó népség, aki mindig ezt a játékot játszotta, csak nem mindig labdával, hanem bottal, kövekkel, lándzsával, íjjal, lőfegyverekkel.

Akinek meg nincsen erre igénye, hogy nyerni akarjon azok miatt valószínűleg sosem lenne háború.

Én meg az olyan ex focistákat nem értem, akiknek maximum egy páréves állomáspontjuk volt a klub, a rengeteg munkahelyük közül a hosszú életük során, és T1-ezik. Azt sem értettem soha, hogy cégek alkalmazottjai egy fiktív jogi személyt, aminek eladják a munkaidejüket, a szakértelmüket, azt miért T1-ezik. Hogyan képezheti valakinek az áruba bocsájtott munkaereje az indentitása tárgyát?

Egy futballcsapat életében a játékosok, edzők jönnek-mennek, ahogy a vezetőség, elnökség is cserélődik, egyedül a szurkoló azonos a klubbal, a szurkoló a halhatatlan lényük, olyan mint a nemzetünk, az is volt előttünk és lesz utánunk is :)

[ Szerkesztve ]

(#128727) bandus válasza DeathAdder (#128726) üzenetére


bandus
veterán

zt sem értettem soha, hogy cégek alkalmazottjai egy fiktív jogi személyt, aminek eladják a munkaidejüket, a szakértelmüket, azt miért T1-ezik. Hogyan képezheti valakinek az áruba bocsájtott munkaereje az indentitása tárgyát?

Ez miben különbözik attól, ha egy ex, vagy egy aktuális csapattag T1-ezik? Ők nem egy fiktív jogi személynek bocsátják/bocsátották áruba a munkaerejüket? :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#128728) bagyulajuve válasza DeathAdder (#128726) üzenetére


bagyulajuve
addikt

"Másfelől szinte biztosan elő van nekik írva"
Én is erre gondoltam :K

"A szurkolónál meg alap, aki osztozik egy klub identitásában, vele azonosul, egy csapatért él hal, és követi :)
Ez olyan elfojtott törzsi nacionalista energia, ami nem a véres háborúkban, hanem a futballpályán sül ki, és ha a szurkoló csapata nyer, azt a saját győzelmeként éli meg. Az ember egy háborúzó népség, aki mindig ezt a játékot játszotta, csak nem mindig labdával, hanem bottal, kövekkel, lándzsával, íjjal, lőfegyverekkel."
Szurkolónál inkább elfogadom, bár nekem tőlük is furán hangzik általában

"Én meg az olyan ex focistákat nem értem, akiknek maximum egy páréves állomáspontjuk volt a klub, a rengeteg munkahelyük közül a hosszú életük során, és T1-ezik"
legjobb példa Vincze Ottó a Barca sztárja :DDD

Resistencia eterna

(#128729) ZavaBalazs válasza BenHans (#128705) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

azért nem minden összemákolt-összefújtat, kíváncsi vagyok, ezekről mi a véleményed (múltkori gladbach-bayern 2-1-ről valók): semmi (1, 2) megadott tizenegyes (1, 2, utóbbit nézd meg negyedes sebességgel is)

egyébként gondolom szörnyen bánják, hogy kiestek, és koncentrálhatnak a bajnokságra. :K

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#128730) BenHans válasza ZavaBalazs (#128729) üzenetére


BenHans
addikt

Volt szerencsém látni. Először b*sztam fel magam azon, hogy a Bayern kikap. Mondjuk amit a második félidőben mutattak az alapján ez a foci kegyetlensége, Lewa nagy helyzeteket hagyott ki, Goretzkának egy sikeres csele vagy jó megmozdulása nem volt kb.
Nagyon nem vagyok Bayern fan, de ha már úgy adódna, hogy nem ti nyeritek az újabb Salátástálat, akkor legalább ne ők, sokkal inkább a BVB vagy a Lipcse.

(#128726) DeathAdder: Ez megérdemli a kiemelést, azt hiszem idézni fogom. :R

"Egy futballcsapat életében a játékosok, edzők jönnek-mennek, ahogy a vezetőség, elnökség is cserélődik, egyedül a szurkoló azonos a klubbal, a szurkoló a halhatatlan lényük, olyan mint a nemzetünk, az is volt előttünk és lesz utánunk is :)"

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#128731) Cartevo


Cartevo
őstag

Tudjátok, miért nincs BL-csapat Európa keleti felében? Mert az a B-liga!
Fel van adva a lecke, még a vigaszágon is elestünk:

Kolozsvár, Ludogorec, Donyeck
Olimpiakosz, Basaksehir, APOEL

Arsenal, Wolves, MU
Sevilla, Getafe, Espanyol
Benfica, Porto, Sporting, Braga
Frankfurt, Wolfsburg, Leverkusen
Salzburg, Linz
Celtic, Rangers
Ajax, Alkmaar
Gent, Brugge
Inter, Roma
Köbenhavn
Malmö
Basel

(#128732) Ringman válasza venember83 (#128723) üzenetére


Ringman
nagyúr

ok, válogatottnál belefér a kommentátor lelkesedése (egyes országok hagyománya válogatja, van ahol nem), de klubcsapatnál szerintem nem.
a jenci féle ellenféldegradálás viszont vállalhatatlan, nem tudom miért lehet még az tévében az asszonyverő.

(#128733) mephi666


mephi666
nagyúr

na, milner is hosszabbított, ami örvendetes... meg már pletykálnak a salzburgi minimanóról... :) ...az mondjuk szerintem megmarad pletyka szintjén

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128734) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#128729) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Hát nem tudom, én már láttam sokkal rosszabb homorításért is tizenegyest:
[link] :C

(#128735) Balesz1899 válasza mephi666 (#128733) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Ne gondold, állítólag az már jóval több, mint pletyka. :)

(#128736) Cartevo válasza venember83 (#128723) üzenetére


Cartevo
őstag

Ezzel csak az a gond, hogy még sosem hallottam azt, hogy égtünk...

(#128737) DeathAdder válasza bandus (#128727) üzenetére


DeathAdder
veterán

Csapatsportban a közösen elért eredményekre, a csapatról csak Ibra beszélhet E1-ben :) más a munkatársakkal közösen elvégzett melót T1-ezni mint amikor egy tesco pénztáros azt mondja, hogy "jövőre 10 új targoncát kapunk" :)

(#128738) mephi666 válasza Balesz1899 (#128735) üzenetére


mephi666
nagyúr

színes lenne vele a csapatunk, az biztos :) mondjuk annyira nem figyeltem a pályafutását, de szépen megtörte azt a labdát, amikor gólt lőtt nekünk... gondolom nem erre az 1 momentumra alapoz klopp, ha le akarja igazolni... távol-keleti játékos kellene még a poolba, annyira színes már a társaság :D ...viccen kívül a united-ben szimpatikus volt park játéka is... ha ugyanezzel a mentalitással jönne egy japán, nem bánnám...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128739) DeathAdder válasza mephi666 (#128733) üzenetére


DeathAdder
veterán

Minamino már lassan 3 napja fix.

Nem lehet pletykának mondani, amit tényként lehozott Melissa Reddy, Paul Joyce, James Pearce, a Telegraph, Athletic, Independent és a Salzburg is megerősített.

Hacsak nem jön közbe bonyodalom a papírozással, vagy az orvosival, akkor biztosan jönni fog télen, kivásárlási áron :)

A pletyka az, hogy a mu korábban már megkereste, de kikosarazta őket :D

(#128740) mephi666 válasza DeathAdder (#128739) üzenetére


mephi666
nagyúr

végülis középpályára elfér még egy ilyen kaliberű ember :D ...ha már 2-3 no1 támadósort is simán fel tudunk állítani és a védelemben is vannak világelső emberek...

ui: komolyan most épp kortyolok egyet az ír kávéból, leöblítem kis sörrel és bólogatok, hogy végülis milner is egy betonbiztos játékos középpályára... vele hosszabbítottak... kell még mellé stabil ember :D klopp is marad még tutira pár évet... csodálkoznék nagyon, ha top3on kívül lennénk most pár évig

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128741) DeathAdder válasza mephi666 (#128738) üzenetére


DeathAdder
veterán

Idén 95 percenként lő gólt, hozzá van szokva a heti 2 meccshez, meccsenként 11,8 km-t átlagol, tehát tökéletesen beleillik a nagy munkabírású csapatba. Nem sérülékeny, tán 4 nyelven beszél, és az UEFA új szabályai szerint, már a BL-nyolcaddöntő meccsein is pályára léphetne.

Ez még Sakiritől is nagyobb lerablás lesz, ha összejön, és a klub szempontjából még fontosabb, hogy ezzel lehetne nyitni a távolkeleti piac felé, a mu szinte kimondva ezért alkalmazta Park Ji Sungot anno, pedig nem volt annyira jó focista :)

Nem középpályás, hanem winger, mané posztján jó tehermentesítő, és firminoén is nagyon jó, de 10-esben is sokat játszott, ha 4-2-3-1-ben kéne játszani :)

(#128742) mephi666 válasza DeathAdder (#128741) üzenetére


mephi666
nagyúr

park szvsz egy betonstabil, sportszerű játékos volt óriási teherbírással... ha hasonló mentalitásúból jönne 1, örülnék... shaqiri-t meg nagyon bánom, hogy nem kap több lehetőséget, mert ő is egy pitbull a pályán :D ...csak hát vannak nála tényleg jobbak... máshol simán alapember lehetne a támadósorban, de nálunk "csak" egy bármikor bevethető csere, akire bármikor lehet számítani és akár meccset is képes eldönteni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128743) mephi666 válasza mephi666 (#128742) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, verjük el akkor a watford-ot szép nyugodtan egy 6ossal :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128744) hobizoli


hobizoli
nagyúr

(#128745) Napfénysüti válasza hobizoli (#128744) üzenetére

El kell küldeni a fenébe és kell egy normális edzőt hozni a helyére.

Més que un club!

(#128746) Viszlát válasza hobizoli (#128744) üzenetére


Viszlát
addikt

Szánalmas...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#128747) hobizoli válasza Napfénysüti (#128745) üzenetére


hobizoli
nagyúr

es akkor majd soha nem fujjak el meccset a jatekvezetok, meg nem allitanak ki egy "ááá"-ért?

hagyjadmar :U

több drón kell ;P

(#128748) Ringman válasza Viszlát (#128746) üzenetére


Ringman
nagyúr

hamár szánalmas: az arsenal reakciója is az: Özil kritizálta Kínát, az Arsenal rögtön elhatárolódott

(#128749) BenHans


BenHans
addikt

Salah :D
Hogy odafigyelt és mennyire nem egy vajsima lövés volt ez.
Hát igen, jobbra jött ki, így is meg kell oldani.
Sikerült.

Watford... pls. ne csináljátok, mert behu... :DDD :)) 😂
Egyszer hólyagot rúg a labdára, aztán 3 felé töri.
Ebből elég egy, hogy megyében ne legyen nyugtod életed végéig, de kettő után még a fejfára is ez lesz felírva.
:DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#128750) hobizoli válasza Ringman (#128748) üzenetére


hobizoli
nagyúr

na, Kina jatsza a kritizalhatatlan, serthetetlent, mint annak idejen a csaszar is... csak itt a kiraly meztelen

több drón kell ;P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.