Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129801) vond válasza DeathAdder (#129800) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nézz utána, miért és hogyan tért vissza Angliába, és mit csinál most a Derby County-nál. Tudatosan készül az edzői pályára már gyerekkora óta. :)

Én mondjuk még emlékszem arra is, hogy milyen szinten irányította a MU-t a pályán, sokszor az edző(k)nek is ellent mondva.

Szóval én bízom benne, és várom, hogy egyszer nálunk kössön ki, és edzőként is sikeres legyen Manchester-ben. Aztán persze lehet, hogy nem lesz igazam. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#129802) DeathAdder válasza vond (#129801) üzenetére


DeathAdder
veterán

Legyen így :)

(#129803) bagyulajuve válasza BenHans (#129797) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hahaha, nem rég láttam én is a képet
na ezek sem ismerik a Torrente film legfőbb tanulságát: "Buzulás az nuku!" ;]

bár nem mindegy honnan készül a kép:

mondjuk ez is hülyén néz ki :DDD

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#129804) Tibiajax válasza BenHans (#129797) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fujj, zmeg...
de egy ratyi egy csapat

[ Szerkesztve ]

(#129805) Viszlát válasza Enzolord (#129795) üzenetére


Viszlát
addikt

Már egy ideje ezen töröm a fejem, de be kell valljam, hogy nem tudom. El kell felejtenem nekem is a találjunk egy jó edzőt 20 évre dolgot, ami nem könnyű. Ha meg azt nézem, hogy a jelenlegi helyzetben milyen edző kéne, akkor mindenképpen valami akkora név kellene, akinek lenne kellő tekintélye, hogy nagytakarítást csináljon. De hogy ki, az egy nagyon jó kérdés...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129806) venember83 válasza BenHans (#129797) üzenetére


venember83
nagyúr

Ráadásul szívesen ünnepelne Dybala Palika Pogba Palikával. Ezt add össze, lehet csámcsogni.

(#129807) Tibiajax válasza Viszlát (#129805) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mindenki tisztába volt azzal, hogy az öreget - meg azt a húsz évet - képtelenség lesz pótolni
maradnak a próbálkozások

az arsenal is hasonló cipőben jár, annyi különbséggel, hogy ők már megtalálták úgy néz ki a méltó utódot. a játék végre ígèretes, és most már csak a 83. percben hagyják egyenlíteni az ellenfelet..
de nektek is meglesz lassan, nyugi.
ha más nem, hát rooney.

(#129808) BenHans


BenHans
addikt

Bravo Spal, köszi puszi!

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#129809) máyköl válasza Viszlát (#129805) üzenetére


máyköl
veterán

Kloppot kellett volna megcsípni. Nem is volt távol a kézrázástól a United.

(#129810) Enzolord válasza vond (#129796) üzenetére


Enzolord
addikt

Itt gondolkoztam, hogy honnan tudod, hogy kiváló edző is vagyok. Azután rájöttem, hogy King Ericre gondolsz.. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#129811) vond válasza Enzolord (#129810) üzenetére


vond
MODERÁTOR

:DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#129812) Enzolord válasza Viszlát (#129805) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát ez az. De OGS kevés ide. És úgy a vezetés kompletten szar. Kellene egy Football director, még egy jó edző, aki tud építkezni, ha van pénz, használja a fiatalokat, de nem csak arra támaszkodik. Támadó foci kell, nem a szép játék a lényeg, hanem a nyögvenyelős 3 pontok. De ne játszunk ilyen seggbe kúrt betelt moslek focit, mint a Pool ellen. Szerintem.

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#129813) venember83 válasza BenHans (#129808) üzenetére


venember83
nagyúr

A PL-nek is kellene egy SPAL, hogy a Pool ne veretlenül legyen bajnok.

(#129814) Tibiajax válasza BenHans (#129808) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tippmixgyilkos volt? :)

(#129815) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nagyjából ezzel helyre is állt a rend, illetve, teljesen jól mutatja a serieA táblázat eleje a valós erőviszonyokat.
az első helyen az evidens, másodikon mi - ha már öntik a kínaiak a rengeteg pénzt a történetbe-, harmadikon a remeklő, magán kívül focizó Immobile & co, negyediken pedig kicsivel lejjebbmaradva ugyan, de a másik fővárosi gárda érkezik, nagyon rendben van ez a tabella
most már lassan én is befogom a pofámat, mmmi a fszt akarok én első helyet, meg bárki is. az nincs, olyan nincs, de lehet egy büszke 2nd, az is nagyon szép nekünk
- is, meg bármelyik másik olasz csapatnak is
igaz, Ringman? osztom mától én is a szavaidat

(#129816) Peterhappy válasza Tibiajax (#129814) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szerintem csak arra gondolt a Költő, hogy a Roma így maradt az Atalanta előtt, a negyedik, még BL-indulást érő helyen :)

(#129817) Tibiajax válasza Peterhappy (#129816) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

most ezt meg kellett tényleg nekem magyarázni?.. :D nem arra írtam

(#129818) vond válasza Enzolord (#129812) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Na, közben megszellőztették Cavani-t. Hát, nem tudom, milyen? Nem sok PSG (és Uruguay) meccset nézek. :D

Mondjuk én lehet, hogy inkább Jack Grealish-t hoznám el a Villa-tól. Lingard, Pereira, vagy akárki helyére. :U

De miattam jöhetne mindkettő is. Meg egy érett edző is melléjük. ;]

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#129819) venember83 válasza vond (#129818) üzenetére


venember83
nagyúr

"Konkrétan a PSG történetének gólkirályáról van szó, az eddig rúgott 198 góljával potom 42 góllal előzi Zlatan Ibrahimovicsot, 89 góllal Pedro Miguel Pauletát, és Kylian Mappénak se másfél év alatt fog összejönni a hátralevő 111 gól. Egy olyan emberről beszélünk, aki szó nélkül tűrt és tette a dolgát. Ha Ibrára vetült a fény, ő gürizett az árnyékban. Ha nem játszhatott csatárt, játszott jobbszélsőt. Ha beleszaladtak egy 'remontadába', ő másnap kiírta az öltöző falára szigetelőszalaggal, hogy “HUMILITÉ”, vagyis alázat. Lehetne ez a személyes credoja.
A palinak egy rossz lépése nem volt soha - vagyis de, összeveszett egyszer a vezetőségével, amiért hazautazott Uruguayba, hogy a zűrös családját meglátogassa (apja ittas állapotban elkövetett halálos közúti baleset okozása miatt börtönben ül, vagyis bocsánat, szabadságvesztését tölti). De amit a pályán adni lehetett, azt mindig megadta. Ezért is imádják Párizsban.
Két dolog azonban nem hagy nyugodni.
Cavani alázata, konfliktusmentes karrierje és csapatszemlélete lehet, hogy üdvözítő és nemes értékek, de mára ezek inkább a hátrányára váltak, mintsem előnyére. Amikor a nyakára hozták Ibrát, Neymart vagy épp Icardit, a kulccszó a türelem volt - ő igazodjon a PSG kerettervezéséhez, ne pedig fordítva. A türelem azonban sosem fizetődött ki."

Szabó Christophe - Omlett du fromage

Nem fog megváltást hozni, de igencsak hasznos lehet. Főleg figyelembe véve a támadók életkorát és a csatárok sérülékenységét.

[ Szerkesztve ]

(#129820) vond válasza venember83 (#129819) üzenetére


vond
MODERÁTOR

:R Nem hangzik rosszul. Tényleg nem nagyon láttam eddig játszani. :B

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#129821) Enzolord válasza vond (#129818) üzenetére


Enzolord
addikt

Mindkét játékos nagy segítség lenne. A középpályánk egy nagy kalap kutyagumi. Plusz a csatarsorunk is most, hogy kiesett több hónapra Marcus. Védelem, hát, elmegy. De remélem, jön Poch. Még egy director of football. Amúgy rebesgették Rooneyt is, hogy visszatér kicsit csatarkodni. ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#129822) Viszlát válasza Enzolord (#129812) üzenetére


Viszlát
addikt

Végülis olyan szempontból nem aggasztó, ha esetleg mégis Pochettino kerülne a székbe, hogy a kevés türelem miatt nem fog bebetonozódni hosszú évekre. Moyes-t és Mourinho-t is átvészeltem, őt is át fogom. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129823) Sickboy25 válasza vond (#129820) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nem most éli a virágkorát azért azt szögezzük le. Ha a United a jövő csapatát építené és vissza akarna kerülni a BL esélyesek közé, akkor nem Cavanival kell megtenni. Cavani jó lehet a padra 20-25 percre. A 4 évvel ezelőtti uruguayival kellett volna leszerződni.
Ezekkel a kiöregedett sztárokkal, már messzire nem lehet menni. Vannak fiatal jó játékosok (MBappe) amíg ilyen szintű játékosokat nem tudunk igazolni, addig itt nagy feltamadás nem lesz...
Középpálya is halott. Freddel, Pereriaval sehova nem jutunk, de még első 4-be sem. Ezek olyan Burnley, Watford szint. Minimum egy De Bruyne szint kell, a United régi dicsőségének a helyreállításához.

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#129824) vond válasza Enzolord (#129821) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Játékosnak nem hiszem, hogy visszajönne Rooney. De ha mégis, én örülnék a legjobban. Legalább valaki seggbe billentené az alibizőket.

Rash már biztos, hogy több hét/hónap? Tegnap még nem volt megerősítve. Basszus, az nagy érvágás lenne. :(

A bajnoki címet már oda lehet adni a Liverpool-nak (azért ez nagyon durva januárban :Y ). A dobogót lemeccseli egymással a City és a Leicester. A negyedik helyre talán oda lehetne érni a Chelsea helyett. De nem lesz egyszerű, főleg ahogy jelenleg állunk.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#129825) Tibiajax válasza Sickboy25 (#129823) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hol a +1 gomb?

(#129826) mephi666 válasza Enzolord (#129821) üzenetére


mephi666
nagyúr

...rooney már wayne vén :)

ui: viccen kívül dárdai pali kellene a united-be edzőnek :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#129827) Viszlát válasza Sickboy25 (#129823) üzenetére


Viszlát
addikt

Vannak fiatal jó játékosok (MBappe) amíg ilyen szintű játékosokat nem tudunk igazolni, addig itt nagy feltamadás nem lesz...

Naaa. Oké, hogy nagycsapatként költöttünk mi is az elmúlt évtizedekben, de azért messze nem az volt a jellemző, hogy az aktuális sztárocskákat hajkurásszuk tizenhuszonszázmilliókért, mi nem vagyunk City vagy Real Madrid. Jó lenne ha ez így is maradna, mondatja velem a szurkolói szív, kérdés, mennyire kivitelezhető...

Amúgy épp a hétvégén kicsit belelestem a Watford meccsébe, és irigykedve néztem a középpályájuk játékát, főleg amikor kiegészültek Craig Dawsonnal. :U

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129828) vond válasza Sickboy25 (#129823) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Egyetértek Viszlát-tal, nem kellenek ide milliárdos sztárocskák. Pogba-t is le kéne már végre passzolni valahova jó pénzért.

Ez a Rashford, James, Greenwood, Williams, McTominay, Wan-Bissaka vonal szerintem tök jó, csak ki kellene egészíteni normális tapasztaltabb játékosokkal, nem ilyen Pereira-kat, Fred-eket, Lingard-okat játszani folyamatosan (és még meg is dícsérni, védeni őket).

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#129829) Sickboy25 válasza Viszlát (#129827) üzenetére


Sickboy25
addikt

Oké, persze maradjunk, de akkor marad az EL vagy az sem. Mbappet csak példaként írtam, nem a négy világsztárra gondoltam, de azért bele kell nyúlni a zsebbe...

"Amúgy épp a hétvégén kicsit belelestem a Watford meccsébe, és irigykedve néztem a középpályájuk játékát, főleg amikor kiegészültek Craig Dawsonnal." - igen semmi baj nincs velük 17. helyre elég, ha egy-egy meccsen jól játszanak és ennyi...

"Egyetértek Viszlát-tal, nem kellenek ide milliárdos sztárocskák." - mint mondtam példának írtam, de mondjuk egy Werner vagy Sancho vagy ilyenek. Ezek is csak példák, hogy fiatalok és mégis rohadt jók és előttük van még 8-9 év. Nem pedig egy félév vagy év!

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#129830) Peterhappy válasza Tibiajax (#129817) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nálad a franc se tudja :D Gondolom mindenki magából indul ki, én meg ősidők óta nem láttam Serie A tabellát :B

(#129832) vond válasza Sickboy25 (#129829) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Na, Sancho-t pl. rögtön aláírnám én is. :K

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#129833) Enzolord válasza Viszlát (#129822) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor továbbra is marad a kérdés, hogy ki lenne az, aki jó lehet. Aki nem beleül a tutiba, hanem kikaparja a gesztenyét, és ebből a hulladékból, ami van, valami épkézláb bandát tud varázsolni? Idén annyira könnyú lenne megszerezni egy BL induló helyet, a Pool szárnyal( hogy szomorodna meg ;] ) mindenki más konstans hibázik, új edzők mindenhol, lenne keresnivalónk, és ilyen nyilatkozatok jönnek, hogy ha nincs meg az első 4, nem gond, meg építkezés, meg blabla. Ez nonszensz.. :W :W

(#129824) vond jaja, sajnos valami lassú törésről szólnak a hírek, RVP nyilatkozta, hogy neki is volt, 3-4 hónap, és utána is érzékeny marad a terület, mert nem tud mást csinálni, csak pihentetni, nincs ellene más csodaszer.. :( :(

(#129826) mephi666 megnézném Palit, mit csinálna ezekkel. És megnéznék végre egy magyart a Unitedben. Anno volt ilyen hír, hogy Zsuzsákot figyeli a United.. De szép is lett volna.. :C :C

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#129834) Viszlát válasza Sickboy25 (#129829) üzenetére


Viszlát
addikt

A zsebbe nyúlás szerintem eddig sem volt gond, vagyis pénz van, csak hát nem mindegy kire költjük el. Fergussonnak is voltak mellényúlásai természetesen, de összességében sokkal jobb érzékkel igazolt (vagy legalábbis az eredmények őt igazolják). A nagy költekezés önmagában nem garancia a sikerre, ezt azért szerintem nem kell bizonygatni ma már senkinek.

Gúnyolódhatsz egyébként, de azért néztem őket irigykedve, mert a saját csapatom középpályájától egész évben nem láttam ilyen játékot EGYSZER sem.

(#129833) Enzolord: az szerintem nem baj ha hosszútávon gondolkodnak és ezért egy-két szezont be kell áldozni, sőt, nekem ez kifejezetten szimpatikus lenne. Csak látszódna az elképzelés legalább körvonalaiban, hogy hová is tartunk? Mert a nyilatkozatokra nem lehet adni, PC bullshit az összes, középszerű játékosok istenítése, a srácok így a fiúk úgy, mindenki annyira de annyira, csak közben a játékunk meccsenkénti 10-15 percet leszámítva értékelhetetlen nulla.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129835) Sickboy25 válasza Viszlát (#129834) üzenetére


Sickboy25
addikt

Így van! Az a baj, hogy így leírva nagyon nehéz erről beszélgetni, mert utálok pötyögni. Egy sör mellett jobban menne. Így van több száz millió fontot költöttünk Fergusson óta. Én is tudom nem ez a lényeg, DE neveket kell igazolni és ha azok megvannak köréjük lehet beépíteni e feltörekvő ifjúságot. És azért írtam Wernert, meg Sanchot is példának (csak példa), mert olyanok kellenek akik évekig együtt fognak játszani, mert jó csapat abból lesz, ha van egy stabil nem vándorló, jó keret!

"Gúnyolódhatsz egyébként," nem gúnyolódtam veled, hanem így gondolom. Ha annyira szépen játszana az a középpálya azért lehet nem a kieső zónában lennének. Volt egy jó napjuk, ennyi... Nem kell messzemenő következtetések levonni.

Amúgy kísértetiesen hasonló a helyzet, mint Milánó szebbik felén (AC). Bár ott már rebezsgetnek egy komoly szerkezeti változást vezetőedző/manager személyében, akinek hatásköre, döntéshozatala a MU Fergussonjához fog hasonlítani!.

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#129836) Peterhappy válasza vond (#129832) üzenetére


Peterhappy
őstag

No offense :N De miért menne egy Sancho ma a MU-ba?
Presztízs, történelem, Old Trafford, jó lóvé. Oké. A mérleg másik serpenyőjében viszont ott van egy edző, aki alatt vagy fejlődsz, vagy inkább nem, a középszerű csapattársak, ott a pocsék időjárás, a hasonló minőségű játék és ott az EL, mint elérendő cél.

Ott van Bruno Fernandes esete, gyönyörűséges. A MU egy halom bónuszt fizetne, ha a MU PL-t vagy BL-t nyer, avagy ha BF aranylabdás lesz. Körberöhögték őket, és tegyük hozzá, joggal.
Hamarabb lesz a Leicester ismét bajnok, mint a mai MU.

(#129837) venember83 válasza Sickboy25 (#129835) üzenetére


venember83
nagyúr

Pogbával igazolt a MU nevet, sokra is megy vele. Csak épp ki nem teszik a keretből. Vicc, ami vele zajlik, amiért persze ő is nagyban hibás.

[ Szerkesztve ]

(#129838) Sickboy25 válasza Peterhappy (#129836) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ezzel nem tudok vitába szállni... Jól látod.

#129837) venember83 : direkt nem említettem őt...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#129839) vond válasza Peterhappy (#129836) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem mondtam, hogy bármi oka lenne odaigazolni, csak azt, hogy én rögtön aláírnám. ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#129840) Enzolord válasza vond (#129839) üzenetére


Enzolord
addikt

Én se bánnám. Sőt. De továbbra is egy teljes strukturális átépítésre lenne szükség felül..
Amúgy kitiltottak 7 napra az arcképes topickbol a kezes poén miatt. Valakinek nincs humora.. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#129841) vond válasza Enzolord (#129840) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az a topik nem poénkodásra való. :P Néha magamat is törölnöm kell. :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#129842) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Apropó valaki nem jön a United - City meccsre márciusban?

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#129843) Enzolord válasza vond (#129841) üzenetére


Enzolord
addikt

De magas labda volt.. 😁😁
Néha ki is töltöd magad onnan?? 😁😁

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#129844) Viszlát válasza Sickboy25 (#129835) üzenetére


Viszlát
addikt

Értem én, de én sem úgy gondoltam, hogy ők lennének a cél, hanem tényleg olyan játékot produkáltak amit én a United-től még egyetlen egyszer sem láttam idén. Ennyiről van szó mindössze. Itt tartunk perpill és szvsz csak azért vagyunk előrébb náluk, mert a támadók között van egy-két jobb képességű játékos és a védelem sem a legutolsó. De a középpályánk az valami borzalmasan gyenge.

(#129836) Peterhappy: egyébként szerintem ez az egész presztízs dolog akkor kapta az első brutális pofont, amikor egy Moyes lett Sir Alex Ferguson utódja. Azóta is csak ingatni tudom a fejem, ha erre a döntésre gondolok...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129845) Tibiajax válasza vond (#129841) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Néha magamat is törölnöm kell
na jó, hangosan felnyerítettem, ide is néztek kintről a folyosóról
xdd

(#129846) vond válasza Tibiajax (#129845) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Örülök, hogy feldobhattam a napodat. :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#129847) DeathAdder válasza Sickboy25 (#129823) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez is azt mutatja hogy milyen szinten tévúton jár az egész klub. Egy magas bérigényű 33 éves játékost kell elhozni, közben meg bárkit igazolnak az önmagához képest gyengébb teljesítményt hoz már hosszú évek óta, ami egyértelműen a vezetőség, a menedzsment az edző hibája, nem a játékosoké, hogy véletlenül minden igazolás konzisztensen visszafelé fejlődik néhány hónapon belül amint leigazolják. Nagyobb esély van, hogy az elvártakkal szemben Werner és Sancho is elvesszen ebben a jelenlegi kavalkádban.

..és úgy látszik továbbra is ilyen megoldásokban gondolkodnak, nem egy kompetens sportigazgatóban, játékosmegfigyelőben, performance analystben, vezérigazgatóban, technikai igazgatóban, akik közös munkával képesek lehetnek építkezni és kész tervekkel, algoritmusok alapján csapatot építeni, játékosokat igazolni, és nem istacelebeket.

Egy így működő 21. századi modern klub soha nem adna négy és féléves szerződést heti 500 000 fonttal a 30 éves Alexis Sáncheznek, vagy hogy egy másik példát hozzák, egy három és fél éves, heti 400 000-et fizető szerződést a szintén 30 éves Özilnek, akiket 1,5 év múlva mindkét játékos csapata alig vár, hogy megszabadulhasson tőle.

Lehet sorolni Pogbatól kezdve, DiMarian át Falcaoig, egyedül az ingyen leigazolt Ibra aki hozni tudta az elvártakat, de az sem a csapat, a rendszer eredménye volt, hanem a játékos egyéni klasszisa.

De ez a tipik szurkolói attitűd hogy minden játékosunk szar, meg lusta, meg hasonlók közben meg rendszer nélkül egy állandóan variált csapatban nem csoda hogy nem tudnak egyről a kettőre jutni. Fred tipikus példa, egy nagyon jó középpályás lehetne, nyilván nem KdB szintű, de bőven lendítenie kellene ezen a csapaton ha jól tudnák használni, lehet semmivel sem lenne rosszabb, mint most Maddison, vagy Grealish..hétvégén is csapat legjobbja volt Fred, abszolút méltó volt a united mezéhez, simán el tudnám képzelni nyolcasban Henderson helyén. Perreira szerintem is menthetetlen, bár ki tudja.. :D

(#129848) Ringman


Ringman
nagyúr

ez a marotta féle fél-1m€-s alkudozás elég bosszantó, legalábbis a hírek szerint ilyeneken megy a huzavona eriksen és giroud leigazolásánál. (gondolom barbosa eladásánál szintúgy.

(#129849) Enzolord válasza DeathAdder (#129847) üzenetére


Enzolord
addikt

Valóban, Fredrn látszik az akarás, de sok emberen csak a jóllakottság, pedig nincs mire. Megy a heti zsíros csekk, alibiznek, és csodálkoznak, hogy a szurkolóknak ez nem tetszik. Én azt mondom, az OT közönsége meg türelmes is. Megveszi a nem olcsó belépőt, vagy bérletet, ami, Angol fizetés ide vagy oda, rohadt drága, és nem kap érte sokat. Néha még annyit sem. Nem azt mondom, hogy az a normális, amit az RM szurkolók csinálnak, de ott már biztos, hogy fehér zsebkendős füttykoncertes meccsnézés lenne, ilyen eredményekkel, és ilyen hozzáállással.

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#129850) vond válasza Enzolord (#129849) üzenetére


vond
MODERÁTOR

OGS miatt most nagy a türelem, szerintem túlságosan is nagy. De ez sem fog örökké tartani.

Csak az a baj, hogy jelenleg tényleg nem látni sok koncepciót, a szezonok meg csak mennek elfele évről-évre.

Basszus, májusban lesz 7 éve, hogy Sir Alex visszavonult. :Y

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.