Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128601) Ringman válasza venember83 (#128600) üzenetére


Ringman
nagyúr

Ennyi sérülttel nem fog menni a 2 frontos szezon.
Koeff pontok szempontjából jó lenne az EL, hogy minél hamarabb a 2. kalapban legyünk sorsoláskor.

(#128602) Ringman válasza Tibiajax (#128595) üzenetére


Ringman
nagyúr

lukaku megnyerhette volna a meccset, ha nem ilyen rossz a helyzetkihasználása.

(#128603) Tibiajax válasza Ringman (#128602) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Barca B csapat. hazai pálya. győzelmi kényszer, úgy, hogy az ellenfélnek már -elvileg- mindegy.
és így sem bírtunk velük
kérdezem, mi keresnivalója lenne egyáltalán az internek a legjobb 16 csapat között??
hol van ő egy liverpool-tól édes istenem, vagy egy bayerntől., juventustól.. azok bzmeg ha nyerniük kell, akkor nyernek. (a 'pool, vagy barca meg még akkor is, ha nem kell, tök mindegy)
az internek nyernie kellett volna a roma ellen is, az se sikerült
vicc ez az egész

nem baaj. mehet a koncentráció innen a bajnokságra!
valeróval!! 💪💪

(#128604) forceberg válasza Ringman (#128602) üzenetére


forceberg
veterán

Luk(aku)ra futottatok...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#128605) venember83 válasza Ringman (#128602) üzenetére


venember83
nagyúr

(#128606) Ringman válasza venember83 (#128605) üzenetére


Ringman
nagyúr

pad nélkül nehéz, borjának meg lassan az nb1-es tempó is gyors lesz.

(#128607) kacsyx válasza Tibiajax (#128603) üzenetére


kacsyx
aktív tag

"ha nyerniük kell, akkor nyernek"

Ez az állítás sokkal inkább igaz a mindenkori reálra...

(#128608) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Liverpool-drukkerként még mindig nagyon fura, amikor azt olvasom, hogy a Pool-al példálóznak :) Annyi év középszerűség (néha még az sem), lenézettség, "futottak még"-kategória után itt tart a klub. Számomra hihetetlen. De tetszik. :)

(#128609) mephi666 válasza Balesz1899 (#128608) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem akarom még én sem elhinni... ha majd 6 körrel a vége előtt 18 ponttal vezetünk 0 vereséggel, még akkor is bennem lesz a para, hogy "nehogy most üssön be a sz@r" :DDD egyszerűen hihetetlen, amit klopp az elmúlt években művelt a csapattal... bárcsak szerződne még vagy 20 évre és csinálna egy olyan karriert a poolnál, mint saf a unitednél :R ...évekig ment a lúzerpool-ozás különböző fórumokon, mostanában kezdenek leállni róla :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128610) Tibiajax válasza kacsyx (#128607) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a teljesség igény nélkül említettem meg csupán néhány klubot..

(#128611) Napfénysüti válasza Tibiajax (#128603) üzenetére

Ezt jól látod.
Barca oldalán a kezdőt látva én 2-1-es vereségre tippeltem. Gondoltam ennyire B csapattal tét nélkül az Internek meg fontos meccsen tuti nyerni fognak az olaszok. És még egy enynire B csaptos Barcát se bírtak megverni, így meg se érdemlik hogy továbbjussanak.

Pont a hétfői kispályás meccsünk jutott eszembe: 3. helyről vártuk az utolsó fordulót abban a hitben ha nyerünk akkor bejutunk Fehérvár 6 legjobb csapata közé. Csak az ellenfél az eddig veretlen listavezető volt. Nekik annyira komoly tétje nem volt nálunk meg győzelmi kényszer mert biztosra vettük hogy a mögöttünk 2 ponttal tanyázó csapat nyer (sokkal gyengébbel játszott).
Csak nálunk az első félidőben el is ment a hajó a retentő védekezésen... :(((
6-2 volt oda a félidőben. Dühös is voltam mert nagyon nem kaptam segítséget a társaktól. A második félidőre viszont nagyon összekaptunk magunkat, feljöttünk 2 gólra (6-4). Ráadásul nem is csúnya gólokkal. Csak aztán elfáradtunk így kaptunk még gólt. Pedig a másodikban nekem is rettentően ment a védés, meg volt hogy 15 m sprint után 3 méteres csukafejes vetődéssel próbáltam megakadályozni egy indítást (ilyet Nb1-es fizetett spílereknél mikor látsz?).
Kikaptunk 8-5-re és mondtam is a többieknek hogy nem érdemeltük meg összességben hogy bejussunk a legjobb 6-ba. Pont a csoportunkban oda kerülő 3 csapattól tudtunk csak kikapni.

Viszont hogy pozitívum is legyen a tavaszi küzdelmekben velünk maardt 8 csapatot mind megvertük így 3 pont előnnyel kezdjük a 2. osztály küzdelmeit. Szóval arra idén elég jó esélyünk van hogy legalább az Albaliga II/A csoportját megnyerjük.

Most hétvégén meg indult a várpalotai téli kupa ami állítólag elég kemény bajnokság (sose játszottam még ezen).

Ui: most nem ugrik be hirtleen ki itt Haladás drukker de tegnap meg a Lattenstein Norbert játszott az ellenfélnél (rúgott is 4-et hogy a fene vigye el :DDD ) aki volt a Halinál meg az FC Fehérvárnál is.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#128612) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Euro 2020 esélyesek listája, erre azért nem számítottam :D

(#128613) BenHans válasza Napfénysüti (#128611) üzenetére


BenHans
addikt

"ki itt Haladás drukker"
Vond :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#128614) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#128612) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ingyen pénz a franciák.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#128615) mephi666 válasza NyxNyxNyx (#128614) üzenetére


mephi666
nagyúr

remélem nem :D ...nyerje bárki, csak ők ne... (szvsz. 10-es odds feletti fogja nyerni)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128616) hhenry válasza mephi666 (#128615) üzenetére


hhenry
őstag

Pontosan :K

(#128617) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#128614) üzenetére


DeathAdder
veterán

Fene tudja.. VB után eléggé jóllakottnak tűnnek, bár tavalyit sem gálajátékkal nyerték meg, de szerintem is ők a legnagyobb esélyesek :)

A belga balga, az angol-holland meg balfasz :D

[ Szerkesztve ]

(#128618) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Azért egy Liverpool bajnoki cím, Fradi bajnoki cím, angol EB-győzelem évet eléggé tudnék értékelni :D

(#128619) BenHans válasza DeathAdder (#128612) üzenetére


BenHans
addikt

Forza Italia!
Csak úgy szépen csendben, új generáció, nem akkora még az elvárás, a lendület pedig megvan...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#128620) bagyulajuve válasza BenHans (#128619) üzenetére


bagyulajuve
addikt

most úgy tűnik, hogy egy nagyon erős középpálya kezd kialakulóban lenni, sajnos a védelemnél ezt nem látom :(
és ha magyarok nem jutnak ki akkor hajrá taljánok

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#128621) Tibiajax válasza bagyulajuve (#128620) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hajrá hollandia!

(#128622) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

jó nagy gólt vert a zágrábi gyerek :Y

Resistencia eterna

(#128623) Redneck válasza bagyulajuve (#128622) üzenetére


Redneck
veterán

Valóban szép volt. Kíváncsi leszek mennyi lesz a vége.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#128624) bagyulajuve válasza Redneck (#128623) üzenetére


bagyulajuve
addikt

mutatott egy pár szép dolgot a Dynamo, a könyöklés mondjuk nem ezek közé tartozott

Resistencia eterna

(#128625) Redneck válasza bagyulajuve (#128624) üzenetére


Redneck
veterán

Elugrottam boltba, mire visszajövök 1-3. Hát igen, ez a realitás. Jesus ráadásul lőtt egy mesterhármast.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#128626) bagyulajuve válasza Redneck (#128625) üzenetére


bagyulajuve
addikt

és fejelhetett volna egy negyediket is

ez a Foden gyerek sem fogalmatlan, ha a labdáról van szó

Resistencia eterna

(#128627) Ringman


Ringman
nagyúr

elég durva hogy az atalanta 7, azaz hét (!!!) ponttal továbbjutott. hirtelen a napoli 12 pontos 3. helye ugrott be.

(#128628) Citroware válasza Balesz1899 (#128608) üzenetére


Citroware
addikt

Presztízsben lehet, de játékban nem volt az olyan nagyon "futottak még" kategória. A PL-en kívül bármelyik másik bajnokságból rendszeres BL-résztvevő lett volna a csapat azokban az években is, és akkor jobban a köztudatban maradt volna. Egy Dortmund-szint mindig megvolt. (kivéve abban az 1-2 szezonban, amikor legyűrték a Bayernt)

(#128629) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na ki találja ki, mennyi az eredmény a leverkusen-juventus mérkőzésen, leverkusenben?
:)

(#128630) bagyulajuve válasza Tibiajax (#128629) üzenetére


bagyulajuve
addikt

0-2 :P

Resistencia eterna

(#128631) Tibiajax válasza bagyulajuve (#128630) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, jóvan akkor, megnyugodtam

(#128632) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Az összes nyolcaddöntős csapatot a top5 bajnokság adja, ilyenre korábban még sosem volt példa, a BEK-ben sem.
Örülhet az UEFA, elérte amit akart, jövőre az alanyi jogon való indulást akár oda is adhatják az 5 bajnokságból a top6-nak, minek így elaprózni, a férgese úgysem érdekli a kutyát sem, de persze úgy hogy a népszerűséghajhász "no to racism" kampányuk továbbra is megmaradjon, mert ők ezt nagyon komolyan gondolják és szentül hisznek az egyenlőségben, és keményen küzdenek emberjogi bűncselekmények felszámolásában

:DDD

(#128633) Balesz1899 válasza Citroware (#128628) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Lehet, hogy más bajnokságokban meglett volna a BL, de a Premier League 7., 8. helyezésekből volt egy raklapnyi, olyankor pedig nem azt érezte az ember, hogy "bezzeg Olaszországból bejutottunk volna", hanem azt, hogy "de rohadt messze van az élmezőny :)

(#128634) venember83 válasza Tibiajax (#128629) üzenetére


venember83
nagyúr

0-1 CR büntetőjével? :U

[ Szerkesztve ]

(#128635) Citroware válasza DeathAdder (#128632) üzenetére


Citroware
addikt

Még mindig nem annyira vészes a helyzet, mint lehetne a valódi erőviszonyok alapján. Valójában 8 angol csapat simán lehetett volna a 32-es mezőnyben, és kb. 6 simán lehetne a legjobb 16 között.

[ Szerkesztve ]

(#128636) sh4d0w válasza DeathAdder (#128632) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ha oda is tetted a smiley-t, nagyon nem vicces.

https://www.coreinfinity.tech

(#128638) forceberg


forceberg
veterán

Csóri Coman... hát ezért kell Leroy a Bayernnek :((

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#128639) DeathAdder válasza Citroware (#128635) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezért mondom, tök felesleges ilyen nyikhaj balkáni, északi, holland, skót, portugál, osztrák bajnokságokat diszkréten kitúrni, fel kell tölteni a mezőnyt a leggazdagabb top5 bajnokság csapataival oszt jólvan, úgyis jobb csapat a kieső helyen levő Everton mint a Lokomotiv.
Fel kell szántani, behinteni sóval, és át kell nevezni Gazdagok Ligájára.

Ha osztrák, skót, lengyel, holland, cseh, szlovák etc.. bajnok vagy le van szarva, menjél selejtezni, a BL elődöntős holland bajnoknak selejteznie kellett, kész röhej, míg mások 1,6 ppg-vel automatikusan kiemeltek, ha topbajnokságban szerepelnek. Így kell növelni a szakadékot az országok között.

[ Szerkesztve ]

(#128640) máyköl válasza DeathAdder (#128639) üzenetére


máyköl
veterán

Oriasi +1

(#128641) ZavaBalazs válasza forceberg (#128638) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

elvileg nem hosszabb sérülés, téli szünetre felépül, azt mondják.
ettől függetlenül kell Sané, mert Coman még a vacsoráját se tudja befejezni, nem hogy egy támadást. szuperül megveri az emberét, leviszi az alapvonalig, aztán ott megáll a tudomány.

dantre: ha már így említetted, listáznád , hogy kik az összevásárolt játékosok a 2014-es világbajnok keretben?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#128642) salesman


salesman
őstag

Urak,

mit tippeltek az esti derbye?

Türűűűdrááá!

(#128643) máyköl válasza salesman (#128642) üzenetére


máyköl
veterán

Qarabag - Dudelange -ra gondolsz?

(#128644) salesman válasza máyköl (#128643) üzenetére


salesman
őstag

Nem nyert, újra húzhatsz! :P

Türűűűdrááá!

(#128645) Peterhappy válasza salesman (#128644) üzenetére


Peterhappy
őstag

Mivel a derby egy adott régión belüli, két rivális mérkőzését hivatott jelenteni, így kizárásos alapon a gibraltári Manchester 62 - Magpies meccsre gondolhattál ;)

Szeretném azt hinni, hogy lehet esélyünk, de fogalmam sincs. Piszkosul nehéz meccs lesz. Az egyetlen pozitívum, hogy nyernünk kell. Ha a döntetlen elég lenne, még ennyi esélyt sem látnék. Sok múlik azon, ki szerzi az első gólt. Tartok attól, hogy szétkontráznak bennünket és egy hazai gól szétfoszlathatja az álmokat. Márpedig a védelmünk finoman szólva sem muzsikál mostanában jól, ráadásul sem Dvali, sem Civic nem játszhat és állítólag Lovre sem bevethető. Szigorúan véve bal bekkben Botka talán még jobb is lehet nála, de a mentalitása baromira fog hiányozni a pályáról.

Bármi is legyen ma, én baromi büszke vagyok a Csapatra, hülyének néztem volna bárkit is, aki szezon előtt, de főleg a csoportkör sorsolás után azt mondja, hogy az EL 6. fordulójában a továbbjutásért játszunk.
És ha Isael szabadrúgása bemegy kint az Espanyol ellen 0-1-nél, vagy ha nem bénázzuk el a hazai meccs legvégét, most egész más lenne a leányzó fekvése. És abban is biztos vagyok, hogy másképp alakulhatott volna a Razgrad elleni meccs, ha nem kapunk gólt fél perc elteltével és húzhatjuk le a klotyón az azt megelőző napok, hetek készülődését, a kiötölt taktikát.
De ahogy szokták mondani: "ha az a volna nem volna". Szóval ezen már kár búslakodni.

A lényeg: Nyerjünk egy méteres les után befújt kamutizivel :D

Neeeem. Csak szakadjanak meg a pályán a Srácok és az utolsó pillanatig harcoljanak, míg van százaléknyi esély a továbbjutásra. Én többet nem kérek.

[ Szerkesztve ]

(#128646) salesman válasza Peterhappy (#128645) üzenetére


salesman
őstag

:R :C :K

Türűűűdrááá!

(#128647) hhenry válasza salesman (#128642) üzenetére


hhenry
őstag

Szerintem nyomni fogunk,de ettől függetlenül le fognak focizni tipp:3-1

(#128648) bandus válasza Peterhappy (#128645) üzenetére


bandus
veterán

nem nézek sok meccset, de a hazai el meccseken kint voltam. én nem látom, miért hiányozna lovrencsics a pályáról, vagy miféle szuper mentalitással rendelkezik. bármely csapat bármely embere játszi könnyedséggel ment el mellette, borzalmasan védekezett.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#128649) salesman válasza hhenry (#128647) üzenetére


salesman
őstag

Sajnos én is ettől félek, de ne legyen igazunk! Hajrá Fradi!

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#128650) Napfénysüti válasza salesman (#128642) üzenetére

2-1 de küzdjenek legalább ahogy tudnak.

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.