Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129301) máyköl válasza NyxNyxNyx (#129298) üzenetére


máyköl
veterán

Kivancsi vagyok kivel potolja Eriksent a Spurs.
James R. szerintem beleillene a rendszerbe.

(#129302) NyxNyxNyx válasza máyköl (#129301) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most Alli játszik a posztján. Meg itt van Lo Celso. Az ő posztjára papíron nem kell ember, hanem kell 1 klasszis védekező középpályás, 1-2 jó jobbhátvéd meg 1 jó balhátvéd.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#129303) forceberg válasza Tibiajax (#129299) üzenetére


forceberg
veterán

Szerintem meg megijedt! :))
Ha véletlenül tényleg érkezne most télen, azzal növekedne az esély a nerazzurri scudettora.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#129304) bagyulajuve válasza forceberg (#129303) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ja, és amúgy már most erősebb az Inter középpályája, mint a Juve-é

Resistencia eterna

(#129305) Tibiajax válasza bagyulajuve (#129304) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

végül is.... alakulunk

(#129306) máyköl válasza NyxNyxNyx (#129302) üzenetére


máyköl
veterán

"hanem kell 1 klasszis védekező középpályás"

Be kell epiteni Ndombele -t. :)

(#129307) NyxNyxNyx válasza máyköl (#129306) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mellé kell egy olyan játékos aki rombol és magabiztos. Ndombele egy elképesztő játékos. Élmény nézni, az egyik legjobbunk lenne, ha nem lenne mindig sérült. Így viszont hatalmas bukta lehet ha nem javul.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#129308) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Atletico-t szokott nézni valaki? Joao Felix milyen szinten van? A statisztikái elég gyenguszok.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#129309) hhenry válasza NyxNyxNyx (#129308) üzenetére


hhenry
őstag

Én is azt néztem,hogy statisztikák alapján kevés,de elvileg mezőnyben jó.Én a szezonban 2 atleti meccset láttam ott elég fasza volt

(#129310) forceberg válasza hhenry (#129309) üzenetére


forceberg
veterán

Meg decemberben élőben is láthattad, igaz keresztnevével szerepelve, öregembernek ;] álcázta magát!

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#129311) hhenry válasza forceberg (#129310) üzenetére


hhenry
őstag

;] :D

(#129312) jbalint18 válasza NyxNyxNyx (#129308) üzenetére


jbalint18
tag

Minden meccsen alakít valamit de még fizikálisan kevés és nincs meg a megfelelő önbizalma . Ma is volt több megmozdulása amiből gól is lehetett volna ha csak egy kicsit pontosabb vagy a védők nem tudják elnyomni,ellökni . Ez az éve rá fog menni arra hogy fizikálisan megérjen a top-focihoz .

(#129313) itouchfan válasza jbalint18 (#129312) üzenetére


itouchfan
senior tag

Mekkora nyomast jelenthet az a 120 M eurós árcédula...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#129314) hhenry válasza itouchfan (#129313) üzenetére


hhenry
őstag

Sajnálom,hogy nem habfehér mezben rohangál ;]

(#129315) forceberg


forceberg
veterán

Hátha repül Balverde...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#129316) SpaceKombajn válasza NyxNyxNyx (#129308) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Jó és lesz jobb is, de nincs kivel összejátszania, így nem igazán tudja megmutatni mit is tud valójában, csak villanásai vannak és ugye a taktika is eléggé védekező, ez sem kedvez neki.

spacetime

(#129317) Citroware válasza forceberg (#129315) üzenetére


Citroware
addikt

Nem hiszem. Egy-két győzelem a következő hetekben aztán megint megy a vállverde.

[ Szerkesztve ]

(#129318) venember83 válasza NyxNyxNyx (#129298) üzenetére


venember83
nagyúr

Elnézést kérek, nem kifejezetten Eriksen ellen irányult a mondanivalóm. Egyszerűen csak utálom már ezeket a polkorrekt és hazug nyilatkozatokat. A youtube már x ideje tol elém egy van Persie riportot, amely szerint az Arsenal már ráunt, azért lépett. Érdekes módon a pénzt senki nem említi tényezőként, de kb. mindenki úgy vált klubot, hogy több pénzt kasszírozhasson. Környezetváltozás, új kihívások stb. Csak a kényelmetlen igazságot meg ne említse valaki, maradjon minél semlegesebb az interjú, annál jobb, nehogy valakinek a tyúkszemére lépjünk. Mindegy, még egyszer elnézést kérek.

A személyes kérdésedre válaszolva pedig: nem, környezetváltozás miatt még sosem váltottam munkahelyet, pedig már a harmadiknál járok, az előző két helyemen 5+ évet töltöttem el.

(#129319) Májkii


Májkii
senior tag

Minamino benne van a kezdőben az Everton ellen. Kíváncsi vagyok hogyan teljesít Firmino posztján.

(#129320) máyköl válasza Májkii (#129319) üzenetére


máyköl
veterán

Szerintem o annal eggyel hatrabb jatszik.

(#129321) hhenry


hhenry
őstag

Jó pörgös meccsnek tűnik :C

(#129322) mephi666 válasza Májkii (#129319) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem jól sikerült a bemutatkozása :K mit beszéltek? 3 edzésen vett részt eddig... az nem sok, de hasznos tagja lehet a nagy csapatnak...

durva volt nézni ezt a meccset: 2 szélről hiányzik robertson és taa, nincs van dijk sem a védelemben, egész csatársor pihen, középpálya foghíjas... mégis szépen lehozták a fiatalok az eredményt :K klopp a lehető legtakarékosabb keretet rakta fel és a végén produkáltak 1:0-s vezetésnél is 78-22% labdabirtoklást... ez azért nagyon kemény... minimanó is direkt egy ilyen "tét nélküli" meccsen kapott először lehetőséget, hogy szokja az atmoszférát... alox is sérülés után most jöhetett először és úgy befűzte párszor az everton védőit, hogy még most is keresik a labdát (origivel nagyon jól dolgoztak a bal szélen)

jones meg amit odatekert :Y 2 nappal idősebb csak, mint amennyi fowler volt 25 éve, amikor először betalált az evertonnak... több fiatal is van, aki sokra viheti még

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#129323) BenHans


BenHans
addikt

Rohadt tetű patkány Di Bello merda.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#129324) Ringman válasza BenHans (#129323) üzenetére


Ringman
nagyúr

a szokásos?
---
a lazio szépen csendben hasít, 3 ponttal van lemaradva a juve+inter kettőstől.

(#129325) Tibiajax válasza Ringman (#129324) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csodálatos szó a csendes rá... :D tényleg ez van
mindenki a két naggyal (egy legnagyobb, meg egy őt támadó-val, egész pontosan) van elfoglalva, ők meg kis sunyin, szépen, csöndben nyeregetik a meccseiket :) én is észrevettem ám

(#129326) Ringman válasza Tibiajax (#129325) üzenetére


Ringman
nagyúr

a lazio ezzel a ppg-vel a spanyol és a német bajnokságot is vezetné, francia és angol bajnokságban 2. lenne. (utolsó 9 meccsüket megnyerték és az 5. fordulóban kaptak ki utoljára)

(#129327) bagyulajuve válasza Ringman (#129324) üzenetére


bagyulajuve
addikt

durvák, főleg Ciro :Y

Resistencia eterna

(#129328) venember83 válasza Ringman (#129324) üzenetére


venember83
nagyúr

Ma éjszaka álmomban ők nyerték a scudettót.

(#129329) vond válasza BenHans (#129323) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem tudtam nézni. Mi volt tegnap a Roma-Torino-n? Elég kemény ez a 0-2. :(((

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#129330) Tibiajax válasza venember83 (#129328) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

basszus, te ilyenekkel álmodsz??.....
:DDD :D

(#129331) bagyulajuve válasza venember83 (#129328) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ne máá :DDD

Resistencia eterna

(#129332) BenHans


BenHans
addikt

Ringman: Igen. Amikor már nem tudod mit kell tennie ahhoz az ellenfélnek, hogy megkapja a második sárgáját, de beleüt kézzel, láthatóan nem véletlenül a labdába és akkor is csak a reklamáló Florenzi kap sárgát.
A WTF, amikor Diawara és a torinói ütközött, semmi extra, nem volt kint kéz, labdát nem birtokolta egyik sem, test test ellen, majd utóbbi elborul és akasztja Diawarát a lábával, erre visszafújja Diawara ellen.
Utálom Egrit, de még ő is mondta, hogy a torinói kontra előtt egyértelmű szabálytalanságot engedett tovább.
Nagy hibája nem volt, csak rengeteg kicsi, a szomorú hogy ezek erős kétharmada minket sújtott.
Persze ez nem menti fel a Rómát, mert így nem lehet nyerni, hogy ha még 90 percig játaszanak sem lesz gól.
30! lövésből, amiből 7 talált kaput, nem sikerült gólt szerezni.
Ha valaki vissznézi a teljes meccset láthatja, hogy a Torino 10 percet focizott, sokszor percekig nyomozták a labdát míg a Roma sorra alakította ki a helyzeteket, egyszerűen le voltak focizva, aztán egy Belotti villanás, Pau Lopez kapufára tolta, utána megint a Roma focizott, aztán Belotti villanás, gól, aztán a Roma labdázik, egyszer elindultak Smalling fordulásból beleütött kézzel és rá másfél perccel kiment vidózni a faszkalap, tizi, gól, aztán megint a Roma focizott.
Hihetetlen volt, komolyan.

A lazio év végén mögöttünk lesz, tudják ők is, hogy ők a főváros kiscsapata. Zavaró, hogy előttünk vannak jelenleg, de sokszor volt így ekkortájt.

venember83: Örülök, hogy elmondtad, így azt mondják nem válik valóra. :D

vond: Fentebb leírtam, szerintem ne nézd vissza. Nekem egy ilyen nem csak a vasárnap estémet rontja el, hanem feldereng egész héten.
Az akarás megvolt, de nagy akarásnak nyögés a vége. Amikor kapuval szemben nem találunk sarkos (Pelle) és egy labdányival kijjebb megy már köze nincs hozzá Sirigunak, amikor ugyanő 5 méterrel fölé lövi 18ról, amikor Dzeko gólhelyzetben elesik, Miki 12 méterről a támasztóval találja el, Kalinic 6ról bokával... :((( A vége úgy 0:2, hogy a Torino játékosok kb folyamat úton voltak, futottak a labda és a labdás után, és olyan volt a meccs képe, hogy az első gól után sem lett volna ok komolyabb izgalomra benne volt a fordítás is bőven. Áhh...

Ja, lehet most igazolni bárkit, kell is erősítés, de Belotti KELL! a nyáron. Plusz a BVB-től elvágyódó és Haland érkezésével a kezdőből végérvényesen kiszoruló Paco Alcácer is kell.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#129333) Tibiajax válasza BenHans (#129332) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hála a magasságosnak akkor, hogy nem azt álmodta, az inter lesz a bajnok..

(#129334) forceberg válasza Tibiajax (#129333) üzenetére


forceberg
veterán

Kétezer januárjában is hasonló álmai lehettek :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#129335) hhenry


hhenry
őstag

Na Zlatan is pályán :DD

(#129336) hhenry


hhenry
őstag

Na C-nek végre megint volt egy jó meccse

(#129337) mephi666 válasza hhenry (#129335) üzenetére


mephi666
nagyúr

Nem szoktam olasz focit nézni, de amilyen nyugdíjas tempóban épültek a támadások, simán ki fog emelkedni a mezőnyből

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#129338) Ringman


Ringman
nagyúr

atalanta megint rúgott egy ötöst.
18 meccsen 48 gólnál járnak. (milan 16-ot lőtt)

(#129339) hhenry válasza Ringman (#129338) üzenetére


hhenry
őstag

Azta k*rva :Y

(#129340) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a fene egye meg, cagliari... pedig úgy bíztam benned.....

(#129341) Tibiajax válasza Tibiajax (#129340) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ájjjájáj... jövő héten meg az atlanta jön hozzánk. úúúh
jó, a zebrák is rómába mennek vendégeskedni, de sajnos nagyon 0-1 érzésű meccsnek tűnik az is. esetleg 1-2, flying cé egyet mindenképp bólint. ha nem kettőt
mi viszont, kegyetlenül fogunk szopni a másik kék-fekete alakulattal, a győzelmünk igencsak kérdőjeles állapotú lesz

ringman, hogy látod te ezt az egészet? maradt még érdemi oddsod az inter scudettóját illetően?

(#129342) hhenry


hhenry
őstag

Újpest honlap:

[ Szerkesztve ]

(#129343) Ringman válasza Tibiajax (#129341) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem nem fogjuk behúzni, de igazából idény előtt nem is volt elvárás, sőt józanul nézve most sem lehet az.

(#129344) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

akkor hajrá Napoli :DDD

Resistencia eterna

(#129345) Ringman válasza bagyulajuve (#129344) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#129346) bagyulajuve válasza Ringman (#129345) üzenetére


bagyulajuve
addikt

már 0-1
azért akadnak helyzetek, lehet ez még 4-4 is :DDD

Resistencia eterna

(#129347) Ringman


Ringman
nagyúr

lukaku ellökését miért nem nézték vissza?

(#129348) Tibiajax válasza bagyulajuve (#129346) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD
kukakuuuuuuuuuu

(#129349) bagyulajuve válasza Tibiajax (#129348) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jól tolja, a fene egye meg :DDD

Resistencia eterna

(#129350) forceberg válasza bagyulajuve (#129349) üzenetére


forceberg
veterán

Nem szitált egyet lefelé az a löket?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.