Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129951) Sickboy25 válasza sh4d0w (#129949) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ezért írtam tegnap, hogy a Milánnál ugyanaz zajlik évek óta, mint a Unitednál... Nincs különbség semmi, csak reménykedés minden áldott évben...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#129952) Viszlát válasza vond (#129944) üzenetére


Viszlát
addikt

Közben visszatekertem az idő kerekét és találtam olyan szezont (2011-12) amikor 37 ponttal végeztünk a Pool előtt, úgyhogy ilyen ez: egyszer fent, egyszer lent. Azért remélem nem leszünk olyan sokáig lent mint amilyen sokáig fent voltunk. :D

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129953) Citroware válasza Viszlát (#129952) üzenetére


Citroware
addikt

Ki merne fogadni ellenem, ha azt mondom, hogy a szezon végén ennél nagyobb lesz a különbség a Pool javára?

(#129954) Viszlát válasza Citroware (#129953) üzenetére


Viszlát
addikt

Én biztos nem, sokkal nagyobb esély van erre, mint az ellenkezőjére.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129955) mephi666 válasza DeathAdder (#129950) üzenetére


mephi666
nagyúr

amúgy meg az ős-szurkolók azonnal megveszik az éves bérletet :) nézegettem, hogy nem semmi árak vannak... ha futballszerető apuka megveszi az éves bérletet magának meg 2 fiának, simán lerakhat forintba átszámolva vagy félmilliót :DDD (oké, ez ottani árakhoz képest nem nagy összeg: meg innentől kezdve be vannak fizetve majdnem 1 éven át a szórakozásra... akár heti mozijegyre is el lehetne ennyit verni)

poénból "sétálgattam" már párszor a stadion környékén gugli street-tel: nem semmi utcák vannak... ilyen helyen laknék és sikerülne jól betölteni egy jobb eredmény után, haza sem találnék, olyan egykaptafa sorházak vannak :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#129956) vond válasza mephi666 (#129955) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Tisztára "The Dodgy End of Wandsworth". ;] :D

(#129953) Citroghost: Nem egy nagy vállalás. :DDD

(#129952) Viszlát: Nem akarom én 37 ponttal verni a 'Pool-t (elég lenne eggyel is :P ), csak ne kelljen még évekig ezt a szenvedést nézni. :(

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#129957) Tibiajax válasza vond (#129956) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem kell egyből psg-snek lenni, gyere interesnek
fix második hely.

(#129958) vond válasza Tibiajax (#129957) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Kösz, de Olaszországban a Rómával is "tök jól" elvagyok, főleg mióta Totti visszavonult. :(

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#129959) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr


..A támadó apja, Luis Cavani azt mondta, nem fair, amit a párizsiak a fiával művelnek..

:O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O
szegény, szerencsétlen, kbaszott Cavani.. minden héten 4 2 5 ezer euro érkezik a számlájára, a párizsiaktól, közben meg üldögél egy padon nevetgélve, de jajj de istenem, de borzalom szörnyű sanyarú sorsa van, tán egész európa őt sújtja. mit csináljunk?? hogy tudnánk neki segíteni, mert az élete már konkrét borzalomba süllyedt szerencsétlen, menekült dél-amerikai fiúnak

[ Szerkesztve ]

(#129960) DeathAdder válasza mephi666 (#129955) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem is kell, a legközelebbi ilyenben veszel ki egy szobát és kb rálátsz néhány száz méterre a stadionra.. de azért nem fogom sajnálni őket hogy pár fonttal többet kellett fizetniük a jegyért.

Ha nincsen bérleted és el akarsz menni akkor egy nyaralás árát rá kell szánni az egészre, mert jegyhez sem olyan egyszerű jutni mint egy barszareálra, mert kell membership, meg évi X meccsen részt venni, meg FA kupán, meg rangadón, meg kisfaszom, ha nem akkor sokszáz font valami jegyirodában.. ezek meg itt pattognak az ő fizetésükkel, hogy 30 vagy 40 font a jegy :D

Amúgy a helyieknek rendszeresen vannak biztosítva ilyen-amolyan ingyenes jegyek, leginkább gyerekeknek, meg 9 fontos jegyek, még ha nem is nagy számban, így tényleg lehetősége lehet mindenkinek kimenni aki nagyon szeretne (a helyieknek, nagyon fontos).

Hát ha én ott élnék simán odaadnám a havi fizumat egy éves bérletért, hogy minden meccsre kimenjek a 2 (nem létező) gyerekemmel, bár gyanítom fél milla huf nekik nem egy havi bérük, de egyébként fogalmam nincs :D
más szórakozás úgysincs abban a városban :D

(#129961) mephi666 válasza DeathAdder (#129960) üzenetére


mephi666
nagyúr

ismerősék nemrég költöztek ki coventry-be, ami nincs 200km liverpool-tól... aztán rühelli a focit :DDD ottani fizuhoz képest átszámolva az a félmillió nem olyan sok... a felnőtt bérlet lenne húzós: ahogy láttam az árakat, az 800-900 font is lehet... a gyerekbérlet meg egységesen 165 (60-70ezer közt) ...nagyon kiábrándító amúgy látni, hogy ilyen is lehet a klubfoci: pl a tegnapi united meccs (ami azért nem is egy rangadó, hétköznap este) és ott van 70-80ezer néző... errefelé ha összeadjuk, az összes nb1-es meccsen nincs annyi néző 1 hónap alatt összesen... :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#129962) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

azért Buffon bácsi tegnap is megmutatta, hogy még mindig elit kapus :R

Resistencia eterna

(#129963) Ringman válasza Tibiajax (#129959) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#129964) DeathAdder válasza mephi666 (#129961) üzenetére


DeathAdder
veterán

A szurkolás, a hangulat az első osztályban egyértelműen esik vissza, de a stadionokat mindig megtöltik,még a negyedosztályban is fullig.

De érdekes hogy pl. olaszban ennek mennyire nincsen divatja, a Napoli meccsen is amikor fogadták a BL címvédőt az egész alsó karéj tök üres volt, de ott a Juventus is aki nem csak az olasz de a világ klubcsapatainak szűk elitje, és downgradeli a 70 ezres delle alpit egy 40 ezresre. Lehet ott az ultrákat még mindig nem söpörték ki, és veszélyes kijárni a meccsre, vagy fogalmam nincs.. ¯\_(ツ)_/¯

(#129965) BenHans válasza venember83 (#129932) üzenetére


BenHans
addikt

Ja, ez a tegnapi egy bánat volt, olyan ideges voltam, hogy ma borzasztó fejfájásra ébredtem.
Kalinic.... :DDD 3 méterről nem illik ha fekszik a kapus. :DDD :O A mesterlövész, ha megkérik hogy legalább a fejét verje be akkor is melléfejel.
Eljött a nap amikor kéne vissza Schick. :))
Kluivert hurka, még mindig érzem benne, hogy apu neve miatt ő már sztár.
Tehetséges, de így a világ pélóján soha nem fogja kiadni neki ez a karrier.
Cristante... gyáááhhááá, ez a pali, hát már a tekintete elárulja, csak nézd meg. Ha még kapkodna és azért húz rosszat, de nem, körülményes és jól megfontoltan qr el mindent. :DDD Amikor nyolc hektáron egy tehénlepény van, de megtalálja!
Florenzit mint jobb bekk el kell felejteni! Bolondok! Hát ide nem új szélsőt kell igazolni Zani sérülése miatt! Hahó! Ale mehet fel! Szélső védőt kell igazolni, he! Capisci?
Na meg csatárt, egy olyan stabil, termékeny félét, olyan kb 20 gólosat, erőteljeset de mégis legyen atletikus.
Kolarov is egyre gyengébben nyomja hátul.
Na de lenne egy ötletem, Flo, Kolarov szélső támadó, Fazio csatár! Meg kell próbálni, mert Fazio is erős magas erőset lő.
Veretout és Diawara a pozitívum, de utóbbinak levált a porc a térdében, így 6 hét out.
---- ----
(#129958) vond : Szerencse, hogy nekem csak a Róma van... MU és Róma... :D :D :((( A gyógyszertár meg üres. :DDD :O
Laziot megverjük és minden oké! :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#129966) forceberg válasza BenHans (#129965) üzenetére


forceberg
veterán

Laziot megverjük és minden oké! :) :N

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#129967) Sickboy25 válasza DeathAdder (#129964) üzenetére


Sickboy25
addikt

Én most voltam nemrég a San Siroban. 120 éves volt a Milan és így voltak a stadionban 58.000-en. 80.000-es a stadion, de a felső karimája le is volt zárva. Nem tudom amúgy, hogy szokták -e használni, vagy balesetmegelőzés miatt van lezárva (nem csodálkoznék, nem mai gyerek, pedig voltak ott 150.000-en is) . Igazából a 120 éves évforduló sem mozgatott meg több embert, mint egy sima hazai meccs.

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#129968) forceberg válasza Sickboy25 (#129967) üzenetére


forceberg
veterán

Pedig meg van az nyitva, csak a két kapu felett középen van letakarva 3-3 szektor.
(pont a letakart zöld felett csináltam ezt a képet, szemben meg látható a 3 kék ponyva)

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#129969) Peterhappy válasza forceberg (#129968) üzenetére


Peterhappy
őstag

Uhhhhhh de komoly ez a kép.

(#129970) Sickboy25 válasza forceberg (#129968) üzenetére


Sickboy25
addikt

Igen arra a részre gondoltam :-) Jah nem most nézem a képeimet nem csak az a 3 volt lezárva, hanem az egész és igen kék ponyvával...

Update 2 :DDD : Ponyva 3 szektoron van, a többi meg üres, azt hittem az egész le van zárva...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#129971) Enzolord válasza vond (#129944) üzenetére


Enzolord
addikt

Ahogy az aláírásomon is látszik.... Ezt szeretném látni. Ha azt látom, hogy meghalnak a pályán, és úgy veszítenek, rendben. Úgy ki lehet kapni. De így? És utána a nyilatkozat. Én nem tudom, OGSnak írja valaki a beszédet? Vagy ez van a szerződésben, hogy ha kikap, akkor is minden fasza. Még parkban voltunk. Még az anyám csipája.. én hülye meg vadászom a streamet, meg nyolcvanhatezer reklámot lövik ki, hogy lássam a meccset. Inkább néztem a 70. Perctől a Rules Of Engagementet.. :W :W

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#129972) Ringman


Ringman
nagyúr

Inter and Tottenham have agreed terms over the transfer of Danish international midfielder Christian Eriksen according to several reports from Italy.
Italian journalist Nicolo Schira tweeted out moments ago that an agreement has been found between the two clubs at €20 million, €15 million to be paid up front and €5 million in add-ons.
According to the Schira, Eriksen will earn €10 million net per season and will sign a contract that expires at the end of June 2024.

(#129973) NyxNyxNyx válasza Ringman (#129972) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Schira nem túl megbízható sajnos. tier 4 (Daily Mail szint)

Vagy 5-ször leírta biztosra hogy pár napon belül Fernandes a MU-é, nyáron is :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#129974) mephi666


mephi666
nagyúr

ez a traoré lesz az új drogba? van dijk ritkán szokott földre kerülni, de előbb koccant vele és kapott egyet borda alá...
félek, hogy ma megszakad alisson clean sorozata... salah meg önzőzget megint: minimanót megkínálhatta volna egy gólpasszal

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#129975) máyköl


máyköl
veterán

Salah miota ennyire onzo? Marha idegesito.

[ Szerkesztve ]

(#129976) mephi666 válasza máyköl (#129975) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem salah-ot akartad mondani? :D ha az önzősködésén bukunk pontot, nem fogok jól aludni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#129977) máyköl válasza mephi666 (#129976) üzenetére


máyköl
veterán

De, javitva.
Pias vagyok bocs. ;]

(#129978) mephi666 válasza máyköl (#129977) üzenetére


mephi666
nagyúr

Firminooo :D nagyon megérdemelte már... a farkasosok kapusa eleget védett már ma, pihenjen most már...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#129979) DeathAdder válasza máyköl (#129975) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mindig ennyire idegesítő volt :DDD

(#129980) venember83 válasza Ringman (#129972) üzenetére


venember83
nagyúr

10 millió nettó? Szép összeg. Csak nehogy úgy járjon, mint Can, aki már kevesebb pénzért is menne vissza Németországba a PL után, mert Olaszországban nemigen megy neki a játék, s Sarri sem bízik benne.

(#129981) mephi666


mephi666
nagyúr

na, hát ő is megváltás lenne most a unitednek a mentalitásával, ha visszatérne :K ...soha nem volt top-játékos, viszont küzdőszellemben példát mutathatna ott sokaknak...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#129982) Ringman válasza venember83 (#129980) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#129983) BenHans válasza Ringman (#129982) üzenetére


BenHans
addikt

Már úgysem férne el Modric, Rakitic és Vidal mellé. ;] :DDD :P

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#129984) hhenry válasza BenHans (#129983) üzenetére


hhenry
őstag

A két horvát félidőzne egyikőjük se bír már végig egy meccset

(#129985) venember83 válasza hhenry (#129984) üzenetére


venember83
nagyúr

Túlértékeled az olasz meccsek tempóját.

(#129986) máyköl válasza hhenry (#129984) üzenetére


máyköl
veterán

Dehogynem... Főleg a seria a -ban.

(#129987) hhenry válasza máyköl (#129986) üzenetére


hhenry
őstag

Szerintem Modric ha megy akkor neki kicsit nehezebb lesz felvenni a ritmust

(#129988) Tibiajax válasza Ringman (#129982) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#129989) DeathAdder válasza Tibiajax (#129988) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nagy fogás :K

Oké hogy a játékos szerződésének hossza a leginkább kardinális szempont az árát illetően, de ennél többet fizetnek kb. bármilyen csöves játékosért aki egyeneset tud rúgni a labdába, a nem bizonyított felhájpolt tinisztárokért meg ennek a sokszorosát. Ennyiért kb. rablás volt, függetlenül a nagyon magas bérétől.

btw, szépen vásárolgatnak az olaszok már angilából is mióta bevezették a külföldi focistákra az adókedvezményt :)

(#129990) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hagyok időt

(#129991) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez a Haaland gyerek elképesztő, 2 bundásliga meccsen 5 gól, a szezonban eddig 24 meccsen 33 találat... :Y

Mindkét Bundesliga találkozón csereként állt be.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#129992) Tibiajax válasza DeathAdder (#129989) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

végre lesz, aki labdákat oszt Kukakunak meg az öccsének. nem csak futkározik meg védekezik
én ezt várom tőle

(#129993) Ringman válasza Tibiajax (#129992) üzenetére


Ringman
nagyúr

gyanítom sensi fog padozni, aminek nem örülök.
illetve az eriksen-brozovic-barella-sensi négyesből csak három ember fér el a kezdőben.

(#129994) villamos


villamos
őstag

Indul a Bajnokság tavaszi szezonja a 17. fordulóval.
A meccsek ma a Duna Word -ön lesznek.
14:55 -kor FTC - Paks
17:00 -kor Fehérvár - Kispest
A többi mérkőzést 17:00 -kor, és 19:00 -kor az m4sport.hu közvetíti.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#129995) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

A Bale money-ból már csak a cápa arcú barátunk maradt. Nem gondoltam volna pár éve, hogy ennyire meg fogom kedvelni, de örülök hogy még nálunk van. Visszagondolva Soldado-n kívül (és ő is lelki trauma miatt) szinte mindenki megérte az árát, csak hát elég gyengék voltunk akkortájt.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#129996) salesman válasza villamos (#129994) üzenetére


salesman
őstag

Játszik a Fradi...

Türűűűdrááá!

(#129997) Peterhappy válasza salesman (#129996) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez tükörsima volt.
OK, ez kötelező házi feladat volt, a nehezebb meccsek csak most következnek, de akkor is; nagyon magabiztos győzelem volt, helyenként igen impozáns játékkal!

(#129998) forceberg


forceberg
veterán

Setien eddig totális csőd, de ennél csak jobb lehet...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#129999) Citroware válasza forceberg (#129998) üzenetére


Citroware
addikt

Ezért megérte lecserélni Valverdét? Ilyen teljesítményre nem lesz vállverde.

(#130000) salesman válasza Peterhappy (#129997) üzenetére


salesman
őstag

Igazad van, de ez most önbizalmat adhat.

130.000.!

Türűűűdrááá!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.