Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128952) BenHans


BenHans
addikt

Én nem lepődöm meg C fejesén. Bemutatta már párszor.
Még csak nem is az a nagy show, hogy milyen az emelkedése, mert mindenki tudja hogy a foci kb minden eleméhez tökéletes genetikája van, amit testedzéssel, tudatos építéssel eljuttatott addig, hogy a "peak" nála nem 2-3 év és nem 99%-ot jelent. Nem tudom mit eszik és iszik, de én ezért a komplexitásáért mindig csodáltam, úgy gondolom az ő karrierje a példa a többi sportoló előtt is, hogy mire képesek az orvosok :DDD a tökéletes forma és egészség lassan 35 évesen is ott lehet, ha valaki így edz és így törődik a szervezetével, mert valószínűnek tartom, hogy nem nagyon nyúl alkoholhoz, cigihez stb.

Ez mind független attól, hogy milyen a taktika, hogy nem ver hat mesterhármast egy szezonon belül a Serie A-ban, vagy nyer xy címet.

Amire külön felhívnám a figyelmet, ha már tudatos mozgás, felugrás stb.
Mennyire van tisztában a képességeivel az az ember, aki erre a labdára nem csak felugrik és közben még tud is korrigálni, hanem, hogy ki tudja számolni, vagyis látja a labda ívét és nem is jut eszébe, hogy nem ér fel oda vagy nem időben...
Ez nem az ugrok egy nagyot és majd eltalálom valahogy.
Hasonlóan gondolok Ibra akrobatikus góljaira is, egyszerűen nincs ennyi szerencse, és eleve már a mozdulat nehéz, nemhogy időzíteni, pontosan kivitelezni, és a labdát jól eltalálni és irányítani.
Pl, Tottit, Bergkampot és Ronaldinhót is csodálom, bőven van miért, de ennek a két játékosnak a testi adottságai biológiai értelemben lenyűgöznek.
Önmagában hihetetlen , hogy CR 2008 óta mindössze 54 meccset hagyott ki sérülés miatt, ami akkor is valami robotszerű dolog, ha esetleg téved a transfermarkt pár meccset.

Csak egy hiba van CR életrajzában. A Juventus. ;] :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#128953) bagyulajuve válasza Tibiajax (#128945) üzenetére


bagyulajuve
addikt

azért ki tudsz égetni rendesen :W :DDD

Resistencia eterna

(#128954) DeathAdder válasza bagyulajuve (#128953) üzenetére


DeathAdder
veterán

leGOATozta Cét, ennél nagyobb dícséret nem létezik 🐐🐐

(#128955) BenHans


BenHans
addikt

Na jó, elég már Céből... :U
;]
---- ----
Grande Ali :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#128956) hobizoli válasza venember83 (#128943) üzenetére


hobizoli
nagyúr

2.93m? :Y

több drón kell ;P

(#128957) Peterhappy válasza hobizoli (#128956) üzenetére


Peterhappy
őstag

Az este 11 utani edzesek ezt hozzak ki belole.

Nem vagyok oda erte, de ez max respect kategoria.

Bar nem tudom mit vagyunk oda annyira. 2,59 meter. Mas negyven meterrol szokott ollozni olyan magassagban :DD
(Ez a smile jobban passzol ide)

[ Szerkesztve ]

(#128958) forceberg válasza Tibiajax (#128900) üzenetére


forceberg
veterán

Látom, hazatértél!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#128959) hobizoli válasza Peterhappy (#128957) üzenetére


hobizoli
nagyúr

de a 2.93 az +1.1m sulypontemelkedes
ez meg "csak" ~0.8 volt

több drón kell ;P

(#128960) vond válasza hobizoli (#128959) üzenetére


vond
MODERÁTOR

A fele talán nekem is menne. :B Nekifutásból. :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#128961) Peterhappy válasza hobizoli (#128959) üzenetére


Peterhappy
őstag

A hulye benaja. :K
@Vond: a sulypontemelkedest felfele merik, az a tavolugras, amire Te gondolsz ;]

(#128962) vond válasza Peterhappy (#128961) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Felfelé gondoltam. :D Szerintem 50-60 centi menne nekem is, ha meglódulok. :B Bár aztán ki tudja. Most ki nem próbálom, mert alacsony a plafon. :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#128964) vond válasza #46372352 (#128963) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Most már ki fogom próbálni helyből is, meg nekifutásból is. ;] Csak hogyan mérjem le? :DDD Ha még nem offoltunk eleget, várom az ötleteket. :) Asszem keresek pár jóképességű ágat a diófán, aztán megpróbálom, melyiket érem el, majd lemérem.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#128966) vond válasza #46372352 (#128965) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Na, azért szétborítani nem akarok mindent. Az elsőnél tuti az lenne. :DDD Marad az ugrás közben feltartott kéz, vagy esetleg a fej(elés), aztán mérés. De köszi! ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#128967) venember83 válasza mephi666 (#128950) üzenetére


venember83
nagyúr

(#128968) mephi666 válasza venember83 (#128967) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, mindenki meg tud tanulni... mégse látok ilyet sok játékostól :DDD lusták megtanulni biztos... ha sanyi a levegő ura volt, akkor cr minimum a levegő istene :DDD ...amit már többször bizonyított

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128969) Sickboy25 válasza mephi666 (#128968) üzenetére


Sickboy25
addikt

Azért ezt Sanyiii odatette.... :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#128970) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Arteta Head coach of The Arsenal, hivatalos.

Erre kíváncsi leszek :K

Egyelőre az van, hogy szakmailag releváns személyek szerint Arteta kurvajól végzi a munkáját, és sokra hivatott, de nem tudom mikor fordult elő, hogy valaki segédedzőből jó vezetőedző lett volna egy felnőtt topcsapatban, de végre valami történik :)

[ Szerkesztve ]

(#128971) Peterhappy válasza DeathAdder (#128970) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én nagyon jó választásnak tartom, nagyon örülök neki :K

Első nekifutásra Vilanova jutott eszembe :( És a sors fura fintora, hogy Ő is épp Pep mellett pallérozódott.
De Mou is segédedzősködött ám. És bár nem csípem, de az eredményei alapján Ő is jónak tekintendő :)

(#128972) BenHans


BenHans
addikt

Na, félidő, Viola 1 - 2 Roma.

Perotti fut az ember mögött, aki hátraüt és telibeveri könyökkel az arcát.
Ítélet: Semmi.

Zaniolo egy egymásba kapaszkodós szitunál hátranyúl, nem volt ütő mozdulat.
Ítélet: Azonnal villan a sárga, majdnem elejti a bíró a nagy lendületben.

Zaniolo lábfejét megtapossák, jön a Fior támadás, góllal a végén, a visszajátszások alapján is egyértelmű, de a kommentár is mondta ha számít...
Ítélet: Semmi, a gól érvényes. VAR: Semmi.

Máskor visszatekerik egy percet, hátha volt valami, most semmi.
Orsato Orsato vaffanculo!
De hát kinek mi, néztem a csöves lazio meccsét a Cagliari ellen, VAR és nagyobb megszakítás nélkül, 7 perc hosszabbítás, aztán a 98.(!) percben jött nekik a győztes gól. Csak megvárták.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#128973) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Annyira tudtam. Agyonnyerhette volna ezt a meccset az első félidőben a BVB. Erre a félidőben kivált Hummels és Hazard és bár visszaesett a Dortmund, még így is elbaltázott pár "meccslabdát". Erre betalált a Hoffenheim... :(((

(#128974) forceberg válasza Peterhappy (#128973) üzenetére


forceberg
veterán

Ott a második is, egyvonalnak rajzolták be...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#128975) BenHans


BenHans
addikt

Gusztustalanul nyomja a Fior. Rúgdosnak, ütnek, most éppen Florenzi arcára ütött vissza az egyik. Persze nincs síp...

Naaaa! Pelle! A sok kulcspassz és gólpassz után most gól! ♥
Zani védekezik, verekszik, támad, hihetetlen milyen intenzitással játszik.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#128976) Peterhappy válasza forceberg (#128974) üzenetére


Peterhappy
őstag

:(

Mindegy is, magának köszönheti a BVB, kb. ötször nyerhette volna már meg a meccset. Hoffenheim a spájzban sem volt.

(#128977) BenHans válasza BenHans (#128975) üzenetére


BenHans
addikt

Be is érett! Zani gól!
Csíra Caceres egész meccsen darálta, szabályosan forintot nem ért ellene, vagyis megázni már nem fog mert kapott lét esernyőt. :DDD

A BVB-re csak annyit, hogy én rajtuk már nem idegesítem magam. Ha 6 pont előnnyel mennének az utolsó 3 fordulónak, akkor is elbuknák. Tippmixgyilkosok.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#128978) Peterhappy válasza BenHans (#128977) üzenetére


Peterhappy
őstag

"Ha 6 pont előnnyel mennének az utolsó 3 fordulónak, akkor is elbuknák. Tippmixgyilkosok."

Hát kb...

(#128979) Tibiajax válasza BenHans (#128975) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lehet azt mondani, hogy picit as roma-szemüveggel nézed a meccset?..

(#128980) BenHans válasza Tibiajax (#128979) üzenetére


BenHans
addikt

Amit leírtam azt tartom.
Az ütéseken és Zani darálásán nincs mit szépíteni.
Zanit sem kell félteni ha keménykedni kell, de van egy árnyalatnyi különbség az összekapaszkodós tasli és a hátraütve telibekönyöklöm az arcát között, előbbiből adott Zani és elszenvedett Flo, utóbbit Perotti arca bánta. Itt az a baj, hogy nem a kifejezett durvaság ért sárgát.
Pellegrininek kétszer taposták telibe a lábfejét, a második után le is kellett cserélni. Zaninak beletérdeltek a combjába, rángatták, kontaktolták ahol lehetett.
Ja, azt is tartom, hogy Caceres csíra, de megázni nem fog. :DDD
ui. Még csak nem is utálom a Violát.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#128981) venember83


venember83
nagyúr

Érdekes, mennyire alulteljesített a Juventusnál. Nem is nagyon tetszett neki az élet az Öreg Hölgynél, ez is valamennyire közrejátszhatott abban, hogy lépett 2006-ban.

(#128982) hhenry válasza venember83 (#128981) üzenetére


hhenry
őstag

Csoda,hogy a Psg-nél ennyi ideig ott maradt

(#128983) alázógyík válasza venember83 (#128981) üzenetére


alázógyík
őstag

Az mennyire durva, hogy ennyire különböző bajnokságokban, közegekben is mindig ontotta a gólokat. :R

(#128984) hhenry


hhenry
őstag

Ancelotti->Everton HIVATALOS!

(#128985) DeathAdder válasza hhenry (#128984) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ott van a mai meccsen már..

Am ennyire szar, és színvonal nélküli szar PL meccset régen láttam már :DDD

(#128986) venember83 válasza hhenry (#128984) üzenetére


venember83
nagyúr

Carlo lassan átvált haknizásra, ahogy látom: lépeget lefelé s közben csak a(z amúgy igencsak elismerésre méltó) múltjából él.

(#128987) alázógyík válasza DeathAdder (#128985) üzenetére


alázógyík
őstag

2 ilyen sz@r csapatot?!?!? :Y

(#128988) DeathAdder válasza alázógyík (#128987) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez valami borzalom volt :(

Hozzatartozik azért, hogy mindkét edzőnek tudván tudva ez volt az utolsó mérkőzése, és mindkét új edző ott volt a stadionban, ami befolyásolhatta a játékosokat, de ez akkor is kínkeserves volt.. :DDD

(#128989) alázógyík válasza DeathAdder (#128988) üzenetére


alázógyík
őstag

Egy Kisvárda-Paks szintjén mozgott a meccs. ;]

(#128990) mephi666 válasza DeathAdder (#128988) üzenetére


mephi666
nagyúr

inkább azt mondjad, hogy a flamingók elleni meccset adja bármelyik magyar adó? :D vagy ilyen sehol nem jegyzett béna klubvb döntőt nem közvetít senki?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128991) DeathAdder válasza mephi666 (#128990) üzenetére


DeathAdder
veterán

M4 sport :)

(#128992) mephi666 válasza DeathAdder (#128991) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja tényleg :) basszus, azt álmodtam, hogy ócska játékkal 1:0-ra kikaptunk :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128993) DeathAdder válasza mephi666 (#128992) üzenetére


DeathAdder
veterán

nem mintha sokat számítana.. :DDD csak sérülés ne legyen. Rohadt latínók már az elődöntőben is összevissza rúgdostak meg fetrengtek :(((

(#128994) mephi666 válasza DeathAdder (#128993) üzenetére


mephi666
nagyúr

Na a sisakos majom 2kézzel fogja mané derekát, aki az 50kilójával ellöki fordulásból, erre kap egy sárgát... a bíró biztos kassai tanítványa volt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128995) Viszlát válasza mephi666 (#128994) üzenetére


Viszlát
addikt

Ha már focizni nem nagyon akarnak a csapatok, valami izgalom kell. ;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#128996) mephi666


mephi666
nagyúr

Firmino..... :O ...de megérdemelte volna

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128997) mephi666


mephi666
nagyúr

Ez a bíró is érdemelne egy tarkólövést...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128998) sh4d0w válasza mephi666 (#128997) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

De legalábbis egy tockost.

https://www.coreinfinity.tech

(#128999) mephi666 válasza sh4d0w (#128998) üzenetére


mephi666
nagyúr

Remélem rászóltak, hogy ne fújjon azért ilyen részrehajlóan, mert megetetik a tevékkel :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#129000) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ez undorító, amit a brazilok csinálnak, de nem foci.

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.