Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129351) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hát ebből már nem lesz 4-4...

(#129352) bagyulajuve válasza forceberg (#129350) üzenetére


bagyulajuve
addikt

lehet, de azért azt illett volna kivédeni

Resistencia eterna

(#129353) Ringman válasza Tibiajax (#129351) üzenetére


Ringman
nagyúr

napolinál miért gondolták azt, hogy gattuso lesz a megoldás?

(#129354) Tibiajax válasza Ringman (#129353) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jön még a lazio elleni meccs, ott is kiszopnak, aztán már jöhet is a soron következő edző..

(#129355) DeathAdder válasza Tibiajax (#129282) üzenetére


DeathAdder
veterán

Atletico elég komoly lesz, de van egy olyan érzésem, hogy hétvégén is simán torkon fossa őket Mou.

Egyrészt mert ha nem akkor a sziti űrrekordjának hitt tavalyelőtti szezonkezdet lenne megdöntve, másrészt Mou minden jó elrontója, harmadrészt Mou szereti a liverpoolt torkon fosni, negyedrészt Klopp legendásan szenved Mou csapatai ellen, és most Kene nélkül olyan pragmatikus lesz amennyire csak lehet, ötödrészt Ratkinson lesz a bíró... egészen hihetetlen hogy ez a bohóc még mindig megkapja fordulónként a legnagyobb meccseket :(((

(#129356) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Nagyon jól néz ki ez a Leeds, muszáj lesz mostmár feljutniuk, kell egy ilyen csapat a PL-nek :K

(#129357) mephi666 válasza DeathAdder (#129355) üzenetére


mephi666
nagyúr

+idegenben leszünk... :U amúgy szerintem meg kell lennie a meccsnek, mert klopp vasárnap pihentette a csapat nagyját... én regéltem itt egyedül, hogy tartalékosan is meg lett verve az everton... a legerősebb posztokon cserék voltak mindenhol, nagyon bízok hogy meglesz ez a meccs különösebb nehézségek nélkül... ha pedig a patkány el akarja csalni, akasszák fel ünnepélyesen az egyik kapuba :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#129358) Napfénysüti válasza BenHans (#129332) üzenetére

Ó ez még akkor egy egész vállalható spori volt.
Én szombaton találkoztam az eddig leghülyébbel kispályás pályafutásom során.
Este 21.15-kor volt meccsünk ráadásul a szomszéd városban (Várpalota). Elmentem pedig 38 fokos hőemelkedésem volt, nem éreztem a toppon magam.
Mikor kezdenénk a meccset benyögi ez a majom hogy nem tudjuk kezdeni. Az volt a baja hogy az ellenfél fekete mezben volt mi meg ilyen sötét/világoskék verzióban. Ja, kifizettünk csekély 60.000 Ft-ot és egy nyamvadt jelölőt nem tudtak biztosítani. Mikor erről kérdeztük a sporit még neki éllt feljebb hogy nem az ő dolga intézni...
De oké, megkérdeztük az ellenfelet hogy játszhatunk-e, persze belementek ők is focizni akartak. Még az egyik csapattársamnak odaadtam a kék kapusfelsőmet mert neki tényleg nagyon sötét pólója volt.
Elkezdődött a meccs, egész jól alakultak a dolgok az első félidőt 3-0-ás vezetéssel abszolváltuk.
Félidő, térfélcsere. Hogy-hogy nem lettek jelölők a szünetben! Hurrá! Csapattársam osztogatja a mieinknek majd a megmaradt 3-4 darabot a pályáról kidobta a kispad felé. Erre mi történik?
Ez a szellemi nyomorék, életképtelen f*sz elővette a piros lapot és kiállította! Mert hogy szerinte őt akarta ledobni! Édes f*szom. :((( Na itt kis vita alakult ki a spori körül próbáltuk győzködni hogy ez egy vicc de nem engedett. Nagy nehezen kissé lecsitultak a kedélyek, elkezdtük a félidőt immár emberhátrányban (piros lap ugye végleges kiállítás itt is).
Kaptunk is egy gólt de alapvetően tartottuk magunkat a létszámbeli különbség dacára. amikor úgy bő 10 perc után tök egyértelműen leránották a védekező csapattársamat olyan 9 méterre a mi kapunktól.
Erre megint mit csinál a gyökér spori? Befújta az ellenfél javára!
Na itt az egyik csapattársam aki amúgy se egy nyugodt alkat és épp a kispadon pihent beszólt a játékvezetőnek, aki erre megint elővette a pirosat és őt is kiállította.
Itt azért elszabadultak az indulatok páran körbe is vették a sporit, a srác is mondta neki még a magáét.
Aztán egyszer csak fogja magát kedvenc seggfejünk és a vita közepén lefújta a meccset. Na itt már az ellenfél se tudta hogy most mi a fene történik. Lekezeltünk amúgy velük még mondták is hogy ez amúgy egy elég sportszerű meccs volt, nem volt semmi balhé meg keménykedés.
A spori gyorsan bemenekült a kis irodába de a csapatunk követte és rendesen kapta az ívet. Én is mondtam neki pár kedves dolgot. Állítólag a vége felé már remegett a gyerek (saccra ilyen 28-30 lehetett), gondolom be volt szarva hogy itt valaki meg fogja csapni rendesen.

Slusszpoén: kihozta hogy a meccset mi nyertük 3-1-re. :D Persze az ellenfél ezt megóvja és alighanem újra kell játszani. Másnap a mi csapatunk szervezője írt egy emailt a torna főszervezőjének vázolva a történteket, most épp várjuk a reakcióját.

Ilyen szereplésmániás, aljadék emberek vannak akik a saját nagy arcuk miatt tönkreteszik tizenpár másik ember szórakozását (és a nézőket még bele se számoltam). :(((
Aznap este kicsit mindenki idegállapotban volt nálunk.

Més que un club!

(#129359) Ringman válasza Tibiajax (#129354) üzenetére


Ringman
nagyúr

1997 először vertük meg a napolit idegenben.

(#129360) venember83


venember83
nagyúr

Vége.

Csak azt nem értem, minek kellett a bocás bohóckodás a végén. Igaz, Alex esetében is ott volt az ausztrál és ázsiai kaland, azt sem értettem. Kívülről persze könnyebb.

(#129361) Tibiajax válasza Ringman (#129359) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

durva....
èpp ideje volt már

(#129362) salesman válasza Tibiajax (#129361) üzenetére


salesman
őstag

A Fradi új szerzeménye
[link]

Türűűűdrááá!

(#129363) Sickboy25 válasza salesman (#129362) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nice... ;]

Btw, végre itthon maradt Ihnatenko és Priskin is az edzőtáborba utazó keretből, így remélem a pályafutásuk a Fradinál véget ért...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#129364) hhenry válasza Sickboy25 (#129363) üzenetére


hhenry
őstag

De Szerető is :(

(#129365) BenHans válasza Napfénysüti (#129358) üzenetére


BenHans
addikt

:Y Csodálom, hogy nem csapta meg senki.
Van egy köpcös madár, akivel eddig kétszer találkoztam, na ő úgy kezdi a meccset, hogy "Itt én döntök, ha duma van sem vonok vissza semmit. A segítőimhez nem szólhatnak mert sárgával jutalmazom, beszólni egyszer lehet, a másodiknál mehet lefelé, a csapatkapitánynak is csak plusz egy megjegyzést engedek. Tévedhetek, ember vagyok, ez maguknak is megengedett, ha nem tetszik valami lehet magasabb szinten játszani, jobb helyre menni, ott talán jobb lesz a vezetés."
Itt meg mertem jegyezni, hogy akkor nagyon messzire kell menni ha maguknak a sasszemű Kassai szintlépésnek tekinthető.
Erre megkaptam, hogy kár, hogy nem fújt még a sípba, mert gazdagabb lehetnék egy sárgával.
Na elkezdődik a meccs, alig 10 perc telt el, ígéretes helyzetben kilép a balszél a passzomból, befújja a lest, ami necces lehetett mert kb keresztet vetett az ellnfél védője és edzője. Az így kútba esett támadást egy "bammeggal" értékelte a csapattársam. Villant a sárga.
Mondtuk ne mondjon semmit, ez hülye, te meg hirtelenharagú, ki fog állítani. Tovább. 20-22 perc telhetett el, ellenünk fújt egy véleményes kontaktot, mire a már említett csapattársam megkérdezte, hogy ez miért volt szabálytalan. Mire a válasz: "mert így láttam".... és jött a második sárga. Apróság, hogy rajta volt a csk szalag.
---- ----
A Roma - Torino meccshez még annyit, hogy szabálytalanságok száma 11 - 23. Sárga lapok száma 5 (+1 Fonseca) vs. 2. Gondolom ilyen kis finomak a torinóiak, még a vissza és lerántás is olyan művészi ihletésű... :U
---- ----
(#129360) venember83: Nézd meg újra azt a képet és ott a válasz. Passione. Ezt nagyon nehéz egyik napról a másikra lezártnak tekinteni és új értelmet találni. Kellett még ez a kis idő egy újabb sérülés, hogy elengedje az álmot, és hogy megfogalmazza magában azt, hogy mit szeretne még ezután, amit most el is mondott, hogy hiányzik Róma, a család, és egyszer edző szeretne lenni.
Ha minden igaz Friedkin a Primavera csapathoz csábítja, az az öreg Alberto De Rossi mellé pallérozódni.
ps. Azért egy gólt így is fejelt rögtön a bemutatkozómeccsén, a Bombonerában, tehát egy élménnyel mindenképp gazdagabb lett.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#129366) Sickboy25 válasza hhenry (#129364) üzenetére


Sickboy25
addikt

Igen ezen nagyon meglepődtem...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#129367) itouchfan válasza Sickboy25 (#129366) üzenetére


itouchfan
senior tag

Miért? Bőven nem az a szint, legalább annyira nem mint Priskin vagy Ignatyenkó. Nem is lesz jobb..

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#129368) Viszlát


Viszlát
addikt

Szépen alakul a maflás, de nem is baj, csak legyenek valós következmények...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129369) Napfénysüti válasza BenHans (#129365) üzenetére

Idióta, ki ha én nem sporik sajnos mindenhol vannak. :(

Més que un club!

(#129370) mephi666 válasza Napfénysüti (#129369) üzenetére


mephi666
nagyúr

az ilyeneket ki kell tenni párszor megye2-3-ba :D párszor nálunk futnia kellett a drukkerek elől, ha erősen véleményes ítéletet hozott :DDD ...vagy olyan is megtörtént, hogy meccs utánra a polskija bekerült 2 fa közé és problémás lett az elindulása :D ...hátvédünk is kapott eltiltást, miután leütötte az egyik bírót :D (tudni kell róla, hogy a sírkövesnél dolgozott és jó kondiban volt mindig... helyi diszkóban is kidobóskodott sokat: alapjáraton nagyon békés és normális ember volt, nem kereste a balhét, viszont ha kellett, rendet rakott és nem jól viselte az igazságtalanságot :D lőtt néha akkora szabadrúgásgólt 30-35 méterekről, hogy csak néztünk)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#129371) Napfénysüti válasza mephi666 (#129370) üzenetére

Egyik csapattársam is ütött már meg bírót: 2 év eltiltás volt a "jutalma".
Az a baj hogy annyira védik a sporikat hogy bármit csinálsz velük súlyos szankciókat kaphatsz. Ezek meg így azt hiszik bármit megtehetnek.

Més que un club!

(#129372) mephi666 válasza Napfénysüti (#129371) üzenetére


mephi666
nagyúr

igen, azt hiszik... épp ezért úgy kellene indulniuk, hogy először pár szezon megye2-3, ahol ők is megtanulják, hogy becsüljék meg, ha sportszerű, normális csapatok közt vezethetnek meccset :) ...nem az, hogy értelmes emberek szórakozását szétb@sszák azzal, hogy elkezdik játszani a kiskirályt

nem félnek az ilyenek attól, hogy meccs után elkapja őket pár ember és 8 napon belül gyógyulóval térnek haza? eszembe jutott erről egy vicc, ami ide passzol, hogy mennyit ér meccs után a sípjuk meg a lapjaik :D

Kiszáll a NAV egy tanyára, hogy ellenőrizzék az illegális szeszfőzést.
Az öreg gazda mondja nekik, hogy bárhova bemehetnek, csak a gépszín háta mögötti mezőn lévő fészerhez, oda ne menjenek. Na, erre nagy arrogánsan előhúzza a pénzügyőr a szolgálati igazolványát.

- Látja ezt az igazolványt bátyám! Én ezzel minden mezőgazdasági
létesítmény, akármelyik részlegébe bemehetek.

- Rendben van, maga tudja.

A pénzügyőr átlép a kerítésen, és eltűnik, majd kisvártatva üvöltözve
sprintel visszafelé, mögötte a svájci díjnyertes tenyészbika.

Az öreg azonnal eldobja a kezéből a vödröt, rohan a kerítéshez és teli
torokból kiáltja neki:

- Az igazolványt! Mutassa neki az igazolványt!

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#129373) Sickboy25 válasza itouchfan (#129367) üzenetére


Sickboy25
addikt

Szerintem meg bőven lenne benne potenciál, de két meccs alatt elég nehéz bármit is levonni. Simán Bőle szint(és 10 évvel fiatalabban), ha nem jobb. Az is egy kutyaütő :DDD , de mégis ott van az utazó keretben. Egy lapon nem említhető sem Priskinnel, sem Ignatyenkóval, őket nem is értem ki tartja a fradinál...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#129374) Napfénysüti válasza Napfénysüti (#129358) üzenetére

Na pont most jött meg a határozat: újra kell játszanunk a meccset és törlik a büntetéseket. :)
Természetesen azt is kérvényeztük hogy többet nekünk ne vezessen ez a spori.

Més que un club!

(#129375) Peterhappy válasza Napfénysüti (#129374) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szerintem/remélem egy ideig nem is nagyon vezethet.

(#129376) Peterhappy válasza Sickboy25 (#129373) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szeretőben van anyag, szerintem azzal, hogy nem vitték el Spanyolországba, még nem mondtak le róla. Gyanítom, hogy a Sori is megy edzőtáborba, s velük tart.

Igna nem lenne rossz, meccsenként van egy-két ordas nagy hibája sajnos, de hasznos játékra képes és év végére egyre jobban belelendült. Amíg a nemzetközi porondon is érdekeltek voltunk, kellett a mélyebb keret, de így, hogy már csak a bajnokság maradt, hogy összeszedett egy hárommeccses eltiltást és hogy időközben érkezett mind Vécsei, mind az argentin srác, szerintem nem sok szerep jut neki már tavasszal - nyáron pedig lejár a kölcsönszerződése.

Priskáért kár, nem volna rossz, de egyszerűen nem illik ebbe a játékrendszerbe, ahogy már Dolléba se igazán passzolt - e tekintetben Őt hiba is volt leigazolni, kint jól ment neki a szekér, Ő sem járt jól a váltással. Én azt hittem, megy az ETO-ba, Szánthó-ért cserébe.

Bőlét én nem értem, alázatos, becsületes srác, külföldön neki is nagyon jól ment a játék, sajnos itt kisebb sikereket leszámítva szinte semmi sem akar sikerülni neki. Azt hiszem róla mondták, hogy eléggé rágörcsölős típus és azért a posztján is igen erős a konkurencia. Nyáron marasztaltuk, de ha nem kap sokkal több lehetőséget (és él azokkal), kétlem, hogy a következő őszt is velünk kezdené meg.

(#129377) Viszlát válasza Napfénysüti (#129358) üzenetére


Viszlát
addikt

A spori helyi (várpalotai) volt? Van egy sejtésem, hogy ki lehetett, átdobod a nevét priviben?

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129378) BenHans válasza Napfénysüti (#129374) üzenetére


BenHans
addikt

Talán így a legjobb. Főleg, hogy az a "megdobálós" piros, ha úgy írta be akár 5 meccs is lehetett volna ahogy ismerem őket.

"Természetesen azt is kérvényeztük hogy többet nekünk ne vezessen ez a spori." :D Tisztelt szövetség, lehetőség szerint a fent említett spori a meccseink helyett áramot vezessen. :DDD
---- ----
Az Inter tárgyal... Ashley Young a kiszemelt.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#129379) Viszlát válasza BenHans (#129378) üzenetére


Viszlát
addikt

Az Inter tárgyal... Ashley Young a kiszemelt.

SOLD!

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129380) Tibiajax válasza Viszlát (#129379) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jaj, ne már..

(#129381) Sickboy25 válasza Viszlát (#129379) üzenetére


Sickboy25
addikt

Felkészül Mata... ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#129382) Peterhappy válasza Viszlát (#129379) üzenetére


Peterhappy
őstag

A kérdés csak az, mennyit fizetnének érte.
Mármint a MU az Internek.

(#129383) vond válasza Viszlát (#129379) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Aztán majd Young is kivirágzik (újra) Milánóban...

Majd' mindenki utálja. Én meg most is azt mondom, bár lenne 10 Ashley Young-om az ilyen Pereira-k, Fred-ek, Lingard-ok, Shaw-k helyett.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#129384) Viszlát válasza Sickboy25 (#129381) üzenetére


Viszlát
addikt

Szívemből szóltál! :)

Peterhappy: remélem minden pénzt megér nekik.

vond: na ebben most nem értünk egyet, főleg az utóbbi évek teljesítménye alapján. Ahogy nem támogattam Lukaku eladását, úgy ezt most nagyon is. De a fő kérdés az, hogy ki jön a helyére...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129385) BenHans válasza vond (#129383) üzenetére


BenHans
addikt

Arra már kevesebb esélyt látok, míg Smalling november végén lett 30, Young már nem young, mire az Inter elkezdi a következő szezont 35 lesz.

Amúgy valószínűleg túl sokat nem kap érte a MU, mert júniusban lejár a szerzőrdése. A több, mint 7M eurós fizetéséből nem tudom mennyit enged majd.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#129386) Sickboy25 válasza vond (#129383) üzenetére


Sickboy25
addikt

Sajnos Young az utolsó két évben nem igazán találta a helyét, de még előtte sem volt az igazi... Lukakut sajnálom, mert hozta, ugyanazt, mint van Nistelrooy (11-esek nélkül). Benne több lehetőség volt, mint Ashleyben.
"Pereira-k, Fred-ek, Lingard-ok, Shaw-k helyett" -- ebben egyetértünk, hogy nagyon nagyon gyengék... :(

Apropó Smallingot is sajnáltam mikor elengedték, mert bizony még most is beférne, bőven... Maguire szintjét simán hozná és nem 100 milla...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#129387) Ringman válasza Viszlát (#129379) üzenetére


Ringman
nagyúr

WTF???

(#129388) Viszlát válasza Ringman (#129387) üzenetére


Viszlát
addikt

Bocsánat ha félreérthető voltam, én csak megörültem a hírnek, de nagyon és az aukciók szellemében le is ütöttem. :)

Fogalmam sincs, hogy megkötötték-e már az üzletet, bár olyan cikket találtam, hogy Young menni akar és már előre rábólintott az átigazolásra, de mondjuk úgy, hogy nem a legmegbízhatóbb angol napilap hasábjain hozták ezt le.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129389) Ringman válasza Viszlát (#129388) üzenetére


Ringman
nagyúr

a young -> inter infóra reagáltam, nagyon nem kéne ez az ügylet :)

(#129390) Tibiajax válasza Viszlát (#129388) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

melyik hozta le, the Sun? :D
hátha akkor csak egy napi kacsa hírzönge..

(#129391) Viszlát válasza Tibiajax (#129390) üzenetére


Viszlát
addikt

Csak a szalagcímet láttam, talán a Mirror volt az de nem biztos. Most viszont látom, hogy már a SkySports is írt a tárgyalásokról, úgyhogy rettegjetek Inter szurkolók...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129392) NyxNyxNyx válasza Viszlát (#129391) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A Sky is hasonlóan hihető, mint a mirror. Kivéve ha a Sky Italia, az erősebb.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#129393) Viszlát válasza NyxNyxNyx (#129392) üzenetére


Viszlát
addikt

Azért én nem tennék egyenlőségjelet a kettő közé. A Sky egyébként is csak annyit írt, hogy tárgyalnak, azt egy szóval sem említik amit a Mirror állított, hogy Young menne. De egyébként pont a Sky Italia-t említik meg forrásként. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129394) BenHans válasza Tibiajax (#129390) üzenetére


BenHans
addikt

Gianluca Di Marzio is lehozta, ami alapján a sempreinter és a sky is.
Persze Angliából a bbc is.
Azt mondja a játékossal már deal done, másfél éves szerződésre bólintana rá, és hiába tudnák nyáron ingyen elhozni, az Inter kész felajánlani némi pénzt a Unitednek.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#129395) Viszlát válasza BenHans (#129394) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem tudom ki az a Gianluca Di Marzio, de remélem nem kamuzik. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129396) BenHans válasza Viszlát (#129395) üzenetére


BenHans
addikt

Egy elég bennfentes és kiterjedt hálózattal rendelkező "transzferguru", a sky italia kötelékébe tartozik, és amit pl a saját twitterén vagy weboldalán lehozott az eddig kb 99%-ban úgy is volt.
Ezért amit ír azt nagyjából tényként szokták közölni.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#129397) Viszlát válasza BenHans (#129396) üzenetére


Viszlát
addikt

Köszi. Ez bíztató. :K

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129398) Tibiajax válasza Viszlát (#129393) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hivatalos klubközlemény: Young welcome to re-sign.
Sky ITA: Young után érdeklődik az Inter
Sky UK: Young és Inter tárgyalásban!
The Sun, The Mirror: Young good bye, welcome Milano!
Blikk, Kurir: Young első edzésén máris összeveszett régi társával Lukakuval!
:DDD ...aki, már fél lábbal a Real Madridban!!

:DDD :DDD

(#129399) máyköl


máyköl
veterán

Tok ures a stadion Szaud-Arabiaban a Valencia-Real Madrid meccsen... :Y
Megerte odautazniuk.

(#129400) forceberg válasza máyköl (#129399) üzenetére


forceberg
veterán

Tegnap is volt valami hír, hogy talán a jegyek 6%-át adták el előre? :W
A kulbok azt a pár mil ojrót viszont megkapják, más meg nem számít...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.