Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129601) Enzolord válasza vond (#129597) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem biztos, hogy a MODIK örültek volna ha Star Warsos videókkal posztolom tele a foci topikot.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#129602) bandus válasza bagyulajuve (#129598) üzenetére


bandus
veterán

én sem. minden beadás ilyen szögben, ívben, magasságban és erővel történik... ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#129603) vond


vond
MODERÁTOR

Közben eszembe jutott még egy "gól". Ez nagyon emlékezetes számomra. :Y

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#129605) Peterhappy válasza bagyulajuve (#129590) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nálam is DB10 gólja lett volna az első :K Így meg, hogy elsütötted, helyette az argentinok elleni találatát tettem volna be - amivel meg Tibi előzött be.

Én hülye, dolgozok pár órát és egyből mi mindenről lemaradok. Micsoda rossz szokás! Ez többet nem fordulhat elő!

(#129606) Enzolord válasza vond (#129603) üzenetére


Enzolord
addikt

Kassai, te vagy az?? ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#129608) Peterhappy válasza forceberg (#129587) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nekem tetszik a váltás, jó húzás lehet Quique, kérdés, mennyire bírja el a terhet, hogy egy topcsapat kispadjáról kell topjátékosokat instruálnia.

Xavi most meg is égethette volna magát. Érdekes, épp most olvastam, hogy lehet, hogy Peppel együtt átveszik nyáron a P$G-t, én is az Ő duettjüket vártam, csak vissza, Katalóniába.

Remélem beválik Quique. Én optimista vagyok.

(#129609) mephi666 válasza vond (#129603) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem is, majdnem szétb@szott az ideg :W :C szét tudtam volna verni ott helyből a bíró fejét egy kiskanállal... mehettek volna simán 2-2-vel félidőre, bármi lehetett volna, erre a 2. félidőben még feljebb kellett jönniük, gólt nem tudtak szerezni és kaptak még 2-t... jó példa az a meccs arra, hogy balf@sz játékvezetői ítéletek milyen szinten tudják befolyásolni az eredményt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#129610) vond válasza mephi666 (#129609) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Én konkrétan azt hittem, hogy átkerültem egy másik univerzumba. :DDD Máig felfoghatatlan, hogy hogyan nem látták ezt bent a kedves sporttársak. :(((

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#129611) Tibiajax válasza bagyulajuve (#129598) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tudja a franc.. megküldte.
a beadásokat meg, nem megküldeni szokták - még ő sem - hanem beívelni.. nem? :F

Ringman azért :D az az inter-gól mennyire jól jellemezte Ibrát.. nagy köcsög gól volt.:)

(#129612) máyköl


máyköl
veterán

Senki nem linkeli a Zidane Leverkusen gólt?

(#129613) forceberg válasza Tibiajax (#129611) üzenetére


forceberg
veterán

Azt külivel kapura küldte, akár Maicon gólja, arra már nem is emlékszel?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#129614) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#129588) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hát erre mi mással válaszolhatnék neked, mint:

1, egy tipikus bohóc-Müller góllal - nem igényel semmilyen magyarázatot. ;]
2, egy nagyon nem tipikus Müller góllal - hogy lásd, hogy ilyet is tud
3, ide meg két gólt gondoltam a párhuzamosságuk miatt, bár egyik gól sem nagy durranás önmagában. mindkettő egy-egy történelmi úthengerből származik, az egyik Kroos 2. gólja a brazilok elleni 1-7-ből, a másik pedig Lewa 2. gólja az 5 gól 9 perc alatt meccsről. nekem libabőrös, ahogy a kamera még épp közelről mutatta őket, mint friss gólszerzőket, és már a sprintelnek is rá a következő gólra. amikor Lewától ugyanezt láttam, hisztérikus nevetés tört ki belőlem, érezve, hogy itt most mi következik ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#129615) mephi666 válasza ZavaBalazs (#129614) üzenetére


mephi666
nagyúr

...kroos gólja után brazilgyerek szépen telesírta a kóláspoharat :DDD ...és ez akkor még "csak" a 4. gól volt :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#129616) Peterhappy válasza Tibiajax (#129588) üzenetére


Peterhappy
őstag

Biztosan hármat akartál írni? Tuti nem tízet?

Ebédidőben ilyen lehetetlen feladatok elé állítani...

Mivel teljesen reménytelen volna a legnagyobb kedvenceimet beválogatni - így csalok egy kicsit és hagyom, hogy hazahúzzon a szívem :B

1. Kicsi gólja az Anderlecht ellen. Tíz éve is instant libabőr volt, azóta is az, akárhányszor csak újranézem. Pláne Knézy Jenő tolmácsolásában. Nehéz döntés volt, Vincze második gólja legalább ugyanilyen élményszámba ment (az még technikailag is parádés), de sporttörténelmi mivolta miatt ez a favorit. (Ahogy persze az Anderlecht elleni két találat, vagy a Kis Flóri, Real elleni gólja is az amúgy)

2. Gerzson gólja a Man Utd ellen. Ez is nehéz szülés volt ám. A Liverpoolnak lőtt gólja talán még nagyobb, a portugálok elleni találata pedig a szívnek még kedvesebb, de ebben minden benne volt - az alázat, a fineszesség, a szaltó - mindezt a kor talán legjobb csapata ellen.

3. Vladan Cukic gólja a Ferencváros-Újpest meccsen
Csuka az utolsó másodpercekben döntötte el a Derbit - a régi Albert Stadion utolsó bajnokiját. Totál Hollywood-i forgatókönyv. Ráadásul épp oda rúgta, ahol álltunk. Vagyis én persze nem, talán az egyetlen mérkőzés volt, amit a szezonban kihagytam. Középső gyerkőcömet ugyanis olyannyira érdekelte a meccs, hogy nem átallott a kezdő sípszó előtt nem sokkal világra jönni :K

[ Szerkesztve ]

(#129617) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#129614) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ó, a jó ég áldjon már meg :D ne legyél már ennyire részlehajló. senki nem létezik más, csak müller, meg német gólok? :D
vegyél példát rólam. nem egy, két real madrid (!!!!) gólt toltam be a top3-ba, mert ilyenkor nem számítanak a mezek, a bőrszínek meg a hovatartozások. ami szép, az szép :)
de hogy tényleg xd...annyi gólt láttunk az utóbbi 50évben és csak ezekre a szerencsecsomagokra fussa ezekből??..
:DDD

(#129618) Tibiajax válasza Peterhappy (#129616) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lerántják, nem lehet lerántani, ott a csel
Vincze második gólja az nagyon rendben volt.szép emlékek
utána persze helyrerakta őket az ajax, de Lisztesék jó kis játékosok voltak. főleg ő

Geráé is szép volt

(#129619) BenHans


BenHans
addikt

Fel van adva a lecke...
Hármat csak Totti góljai közül nem tudnék kiválasztani.
Nem fog menni, 5 is kevés... Rangsorolni is nehezen tudom, így inkább csak felsorolom, kezdjetek vele amit tudtok. :D

Na jó, akkor kezdjük.
- Totti vs. Samp
"Gyengébbik" lábbal ezt így... Írhattam volna az Inter elleni emelős gólját, - szegény Zani az első felét kb lemásolta vasárnap -, de az jobbal volt és több is volt hasonló, mivel a védjegye volt kb mint a sarkazás, vagy a szabadrúgása a Milan ellen kb 30ról jobb külsővel ami azután kanyarodik kifele miután megkerülte a sorfalat.
Ha már itt tartunk most is rúgott egyet.

- A gól ami előtt majd' kiesett a szívem, és napokig felriadtam, mert azt álmodtam hogy nekifut, de nem láttam a végét, de felébredve mindig elöntött a nyugalom, mert akkor ott volt előttem a kép, és hogy utána nem sokkal Olaszország világbajnok.

- Zlatan. A helyzetfelismerés, a kivitelezés. Kész, ennyi.

- A Bergkamp gól, amiért az ilyen labdaátvétel rengeteget gyakoroltam a betonpályán.

- Zaniolo gólja, pofátlanul fiatalon, szabályos keretek között szinte megállíthatatlanul, szemtelenül higgadtan, amivel le is tette a névjegyét a kedvenc csapatomban, és reményt adott, hogy van még miért romanistának lenni, ha van nekünk egy ilyen játékosunk, akit remélem magunkhoz láncolhatunk.

De olyan gólok maradtak ki hogy én szégyellem magam, de komolyan. Az újabbak közül Florenzi szerencsés gólja a Barca ellen, amit azért el kellett vállalni, hogy összejöhessen valljuk be, Ninja gólja a belgáknál vagy a Genoa elleni, Lamela és Perotti rabonája, az EB-ről Gera ami után megőrültem, régebbről Batigol, Drogba, Zidane, Kaká, Ronaldinho stb stb. Esküszöm top 10 is nehéz, de inkább azt kellett volna, annyihoz kötődöm valamiért.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#129620) Peterhappy válasza BenHans (#129619) üzenetére


Peterhappy
őstag

"Hármat csak Totti góljai közül nem tudnék kiválasztani." én Ronaldinhoval voltam így, úgy, hogy még csak nem is volt a kedvenc játékosom. Akkor jöttem rá, hogy én erre a játékra alkalmatlan vagyok :)

Totti azt nem is kapura szánta, a hosszún érkező társa elé akart tálalni, csak lecsúszott ;]
Egyébként épp az átemelős gólt vártam tőled, az még nekem is bevillant.

Zlatané nálam eddig a XXI. évszázad gólja.

(#129621) Tibiajax válasza BenHans (#129619) üzenetére


Tibiajax
nagyúr


e nélkül is menne egy top3? :)

(#129622) vond válasza Tibiajax (#129621) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ott van Ibrahimovic és Bergkamp. :U

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#129623) Tibiajax válasza vond (#129622) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jól is néztünk volna ki, ha mind az öt roma-gól lett volna..
:D

(#129624) BenHans válasza Tibiajax (#129621) üzenetére


BenHans
addikt

Ahogy Vond írta, ott van két olyan név, akinek aztán nem sok köze van Rómához, plusz alatta is a felsorolásban.
A "top háromban" ha úgy nézed egy AS Roma gól van, a második csak DDR miatt kötődik, a harmadik sehogy.

Amúgy Politano ⇄ Spinazzola, azt beszélik csak kölcsön 1:1, vételi opció is lehet benne, de még nem tudni bővebbet.
Viszont mi elhoznánk így Leo helyére azaz Kolarov cseréjének Borna Barisicot a Rangersből.

Friedkin még a Derby della Capitale előtt le akarja zárni a vételi folyamatot, miközben az AXA is AS Roma szponzor lesz, és lehet az edzőközpont névadója is egyben.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#129625) Ringman válasza BenHans (#129624) üzenetére


Ringman
nagyúr

hát nem tudom, igazolunk egy biraghi2-t?

conte nagyon válogatós a wb-kről van szó.

(#129626) Ringman válasza BenHans (#129624) üzenetére


Ringman
nagyúr

politano nincs is a keretben, elvileg csak a roma-politano megegyezés van hátra, ha jó a googletranslate

szerk:
a var a szemüveget nem helyettesíti

[ Szerkesztve ]

(#129627) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

valero!!!!!!!!
világ legszebb gólját te vágtad. milánó koronázatlan kopasz királya!

(#129628) Napfénysüti válasza Tibiajax (#129627) üzenetére

Ki fia Borja? :DDD

Més que un club!

(#129629) BenHans válasza Tibiajax (#129627) üzenetére


BenHans
addikt

Nyugtass meg, hogy beírod a kedvenceid közé.
A Nagatomo összes mellé ez is befér.
:DDD
"milánó koronázatlan kopasz királya" Azt hittem Spalletti... :(

Ringman: 1:1 csere, mindkét fél 28M€-t írhat be, így mindkét csapat tőkenyereséget könyvelhet - csak okosba' -. A Roma azzal is jól jár, hogy Politano br. 1.5M€-val kevesebbet fog keresni, mint Leo (nettó 3M€ helyett 2M€) Holnap orvosi.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#129630) Ringman válasza BenHans (#129629) üzenetére


Ringman
nagyúr

tommaso rocchi!

szerk:
lejött brozovic, valero van középen, nem is tudjuk tartani a labdát, egy gólt be is kaptunk.

[ Szerkesztve ]

(#129631) Ringman


Ringman
nagyúr

ha jön eriksen az interbe és 10M-et fog keresni, az vsz komoly bérfeszültséget fog jelenteni és megnyomja majd az egész csapat fizetését.

---
Radja Nainggolan: “If Inter Win The Serie A It Means Juventus Don’t So I Would Be Happy”

(#129632) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#129617) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ha más teszi fel a kérdést, másokat tettem volna be (na jó, a Kroos-Lewa így is bement volna a párhuzam meg a libabőr miatt), de neked külön akartam kedveskedni :B
ha független kedvenc gólt kéne mondanom, akkor talán ez lenne az, főleg szemközti nézetből (kb 0:30-tól)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#129633) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#129632) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

gonosz vagy..
de így szeretlek
:D
rettenetesen gyűlölöm müllert, azt én neked el nem tudom mondani, mennyire. őhozzá képest egy juventus-t..imádom. ő egy merénylet, a futballvilággal szemben..
xd

(#129634) venember83 válasza Ringman (#129631) üzenetére


venember83
nagyúr

Szegény Radjának ennyi jutott/juthat. Ha így történne, nem irigyelném tőle ezt az örömöt. Elqrt karrierrel és rákbeteg feleséggel legalább ennyi jusson neki. Pedig a világ talán legjobbja lehetett volna, de a rossz vérrel nehéz sikeresen hadakozni. Borzasztóan sajnálom, mindenféle irónia nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#129635) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

az este elvettek Lukaku-tól egy gólt, merthogy lesen volt.. köszönjük meg, azota kiadták a hivatalos line-in fotót is

xdd nem én rajzoltam, esküszöm

(#129636) Ringman válasza Tibiajax (#129635) üzenetére


Ringman
nagyúr

ezt írtam is tegnap, asszem ez a hivatalos közvetítésben is szereplő vonal.
pedig állt vagy 2 percet a játék a var miatt.

(#129637) mephi666 válasza Ringman (#129636) üzenetére


mephi666
nagyúr

biztos kezdték várni, hogy hasson a pálinka és homályosodjon a látás :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#129638) Tibiajax válasza Ringman (#129636) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

evvan, 2percig húzták, majd döntött a juVAR
ma is csak ennyit tudtak összehozni, mint alternatívát a magyarázatra..

(#129639) bagyulajuve válasza Tibiajax (#129638) üzenetére


bagyulajuve
addikt

mondjuk akkor nem juVAR-oztál, amikor Lautaro megfogta az Atalanta játékos lábát tiszta gólhelyzetben és vissza sem nézték :U

Resistencia eterna

(#129640) BenHans


BenHans
addikt

Ahhoz mennyire kell lelkinyomorék ostoba reteknek lenni, hogy a lelátóról gyalázzák Zaniékat kiemelve az anyukáját?
...és, hogy egy orvos a twitterén nyíltan gúnyolja Zaniolót a sérülése után, hogy reméli hamar visszatér, hogy élvezze a csapata 12. nyretelen évét vagy egy újabb 7-1-et.
..meg, hogy miért sírt és miért kellett hordágy, miért nem viselkedett férfiasan, mint Demiral... :U
Ja, csak a lazio keménymag erőlködik mert otthon veri őket az asszony, és nem tudják leküzdeni a kisebbségi komplexust, hogy a fővárosban csak megtűrt vendégek. :DDD

venember83: Az a baj, hogy így is van benne egy kicsi... A feleségét nem illik felemlegetni szerintem, de neki a gyerekkora sem volt épp lélekemelő.
Ettől függetlenül, szerintem van pár focista aki így gondolkodik a Juventusról, valljuk be rengetegen utálják az öreglányt Olaszországban, csak ő nyíltabban vállalja. Szerintem őszintébb az ő karrierje, viselkedése és élete, mint sok más híres sportolóé, és ezzel nem azt akarom mondani, hogy jobb is. Azt meg tudod, hogy én mit gondolok a bajnoki címről és arról, hogy hova kerüljön...

MÁS: Juve in FFP danger? Megoldják, már megvan a recept...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#129641) Tibiajax válasza bagyulajuve (#129639) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az...semmi nem volt. lautaro is elesett, emiatt nyújtotta előre a kezét, az meg felbukott benne

(#129642) Sickboy25 válasza venember83 (#129634) üzenetére


Sickboy25
addikt

Jah próbáltad irónia nélkül, de ez nem jött be... Szerintem ez gusztustalan volt!

#129635) Tibiajax: ez állat lett, bárki is csinálta :-)

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#129643) venember83 válasza BenHans (#129640) üzenetére


venember83
nagyúr

Tényleg maximálisan irónia nélkül értettem. Ez nem képezheti semmilyen gúny vagy vicc tárgyát. Az őszinteségével pedig semmi bajom, sőt. Bárcsak több ilyen valóban őszinte játékos lenne.

Sickboy25: nem, szó sem lehet iróniáról ebben a témakörben. Tényleg sajnálom a helyzetét, ez túlmutat klubszimpátián vagy éppen antipátián.

[ Szerkesztve ]

(#129644) L_YKing válasza Tibiajax (#129588) üzenetére


L_YKing
addikt

1. Messi vs [Getafe]
2. Messi vs [Ath Bilbao]
3. Ibra vs [England]

Az utolsó az Iniesta gólja lett volna a Chelsea ellen de akkor elfogult lennék talán.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#129645) Tibiajax válasza L_YKing (#129644) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R

(#129646) vond


vond
MODERÁTOR

Gyerekek, elsírtam magam a kézilabda meccs végén. :B (Nem néztem, de úgy tippelem, kézi topik nincs a PéHán.) :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#129647) Napfénysüti válasza vond (#129646) üzenetére

Asszem van. Én csak szövegesen követtem de megtapsoltam a srácokat. Példát mutattak a túlfizetett focistáinknak. :R

Més que un club!

(#129648) venember83 válasza vond (#129646) üzenetére


venember83
nagyúr

(#129649) Enzolord válasza vond (#129646) üzenetére


Enzolord
addikt

Ma még a United behúzza a meccset remek játékkal, és tökéletes a nap. Sajnos nem láttam a meccset. Igaz, nem is szeretek nézni kézilabdát, mert gyorsan változik a helyzet, és az ideg szétvisz, hogy általában mi bukjuk el ezeket a meccseket.. de ez biztos csak az én defektem. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#129650) vond


vond
MODERÁTOR

Áhhh, gondolhattam volna, hogy van kézilabda topik is. :DDD Bár ahogy nézem, nagy pörgés nincs benne.

Csodálatos, fergeteges, elképesztő. Nincs elég jelző arra, amit a kézisek művelnek. :Y

Enzolord: Legalább a második félidőt nézd vissza. Tényleg elképesztő volt. 15-6-ra nyertük. :)

Most meg hajrá MU!

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.