Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129151) Viszlát válasza vond (#129150) üzenetére


Viszlát
addikt

Huhh, végre egy clean sheet és végre sikerült megnyerni egy igazi brusztolós meccset. Dean papának illene már visszavonulni, megköszönheti neki a Burnley, hogy teljes létszámban fejezhették be a meccset. Az külön vicces volt amikor Williams sárgájánál a Lanky scum skandálta a nevét...

Ez a Burnley meg továbbra is a legundorítóbb csapat a mostani PL-ben, már-már Stoke-ot megszégyenítően az. A szurkolóival együtt.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129152) vond válasza Viszlát (#129151) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Jól szóltál. :K Mindenben abszolút egyetértek. ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#129153) Tibiajax válasza Viszlát (#129134) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

istenem, mennyire de mennyire átérzem a szavaid lényegét, azt, amit írsz... :D :N pontosan én is így éreztem annak idején
csak én meg a united iránt :DDD scholes, keane, nikibátt, irwin, beckham, a két csoki elöl... fuh, de rüheltem őket. de giggs se volt soha szimpatikus. meg igazából az öreg se, a padon

de természetesen elismertem őket, hát nyilván. mi voltunk a két legjobb csapat

Citro én nem illúzióban élek, csak próbállak menteni téged a pokolbéli kínoktól, melyek rád várnak, ha ilyeneket írsz, hogy egy Bergkamp-os, Pires-es , Henry-s csúcs Wengeres Arsenal sehol nincs egy mai Liverpool-hoz képest
hagyjuk ezt..
ez a mostani Pool rettenetesen jó, talán a világ legjobb klubja pillanatnyilag. de ilyeneket nem kell írni. hiszen akkor az is rettenetesen jó csapat is volt, meg a játékosok is ugyanugy world class ultra-k voltak, mint a mostani Klopp-katonák..

[ Szerkesztve ]

(#129154) Citroware válasza Tibiajax (#129153) üzenetére


Citroware
addikt

Nem mondtam, hogy az nem volt jó csapat. Nagyon is jó csapat volt. De az elmúlt két év City-je és Liverpoolja közül mindkettő jóval magasabb szint. Persze az az Arsenalos korszak több évet ölel át, ezek pedig még csak nemrég álltak össze de úgy néz ki ezek is ki fognak tartani még egy pár évig, aztán majd vissza lehet nézni utólag hogy melyik ment többre, igazából ezek már most többet értek el.

(#129155) alázógyík válasza Citroware (#129154) üzenetére


alázógyík
őstag

A Pool már megnyerte a BL-t. :K

(#129156) mephi666 válasza alázógyík (#129155) üzenetére


mephi666
nagyúr

...meg a sehol nem jegyzett klub vb-t és remélhetőleg most a pl-t is :) gondolkozok, hogy ilyenkor jön általában nálunk a fáradás meg a mélypont, de remélhetőleg a tartalékosok is hozzák az eredményt... amikor pl egy tartalék shaqiri is van nálunk, aki egy pitbull, addig szerintem nincs gond :D ...úgy számolom, hogy még 5 keményebb meccs van a top10ből: ez a neheze, utána jönnek a papírforma meccsek... ha a mostani előnyt nem felezzük le, nem lehet gond a végéig sem

Mod: belegondolva 4 alapjátékos van, akinek nem szabad kiesni: alisson, van dijk, taa és robertson... a többieket lehet jól rotálni, de ők durván alapemberek

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#129157) salesman


salesman
őstag

(#129158) hhenry válasza salesman (#129157) üzenetére


hhenry
őstag

ihnatenko helyett kell valaki :K

(#129159) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Ábrahám
:)
hát neki se kell bronzszoliba járnia..

hala Arsenal!

[ Szerkesztve ]

(#129160) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ja hogy Arteta irányítja most már az ágyúsokat???
akkor ezért volt egész héten a fészen ő, hogy így szülinap, meg úgy a tököm tudja mi, a képével voltak tele az arsenal-postok. mondtam mindig, mit emlékezgetnek rá vissza ennyiszer, ezer éve a citynél ül.. xd
néézd meg :) mekkora húzás. rossz ljungberget gyors eltüntették még melegébe és visszahozták őt, aki Guardiola mellett kitanulta a mesterséget gyorsba a citynél. gondolom, volt mit tanulnia
és most szépen alkalmazni fogja London legszebb felén. :)) helyeees
és máris vezetünk is

(#129161) Tibiajax válasza Tibiajax (#129160) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez a Rüdiger mekkora hulladék.. nemcsak a játéka fos, de még aprít is

(#129162) itouchfan válasza Tibiajax (#129161) üzenetére


itouchfan
senior tag

Jó a meccs nagyon.

Közben Haaland ----> Dortmund. :C

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#129163) hhenry válasza itouchfan (#129162) üzenetére


hhenry
őstag

Haaland csak 22 millió ért ment? :Y

(#129164) Tibiajax válasza itouchfan (#129162) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azt olvastam, juventus-ba tart..

(#129165) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hatalmas Rangers :C

(#129166) DeathAdder válasza hhenry (#129163) üzenetére


DeathAdder
veterán

nem, ebből kb 15 Raiolaé...

(#129167) hhenry válasza DeathAdder (#129166) üzenetére


hhenry
őstag

Mondjuk a dortmundnak kell is egy befejező ember

(#129168) NyxNyxNyx válasza hhenry (#129163) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Olyat olvastam, hogy 15 millió még ment Railoa-hoz, meg 10 millió a faterjához. Ha ez igaz, akkor úgy már reálisabb az ár.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#129169) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

tessék..ennyi a foci. egy aláfutás 1cm-rel, és egy ilyen nyomorék góllal máris 1-1
rohadt modern foci, átment teljesen szerencsejátékba az egész
és 1-2. úgy van!!

[ Szerkesztve ]

(#129170) itouchfan válasza Tibiajax (#129169) üzenetére


itouchfan
senior tag

Szerencsejátékba? Ezen a meccsen mi volt a szerencsejáték? :F :Y

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#129171) DeathAdder válasza Tibiajax (#129169) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem nézett ki ez sem rosszul. Teljesen más a tempó Artetaval, mondhatni modern focis, ami teljesen idegen ennek a csapatnak, nem is bírták 60-70 percnél tovább.

(#129172) Viszlát válasza Tibiajax (#129169) üzenetére


Viszlát
addikt

Tudom, téged most ez érdekel a legkevésbé, de érdekes, hogy hiába már a ki tudja hányadik új edző Wenger óta és totál másik játékos garnitúra, mégis az Arsenal mint csapat továbbra is az, ami lassan 15 éve folyamatosan jellemezte őket: szép játék, nagy lendület, aztán elcseszik úgyis...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129173) bagyulajuve válasza Tibiajax (#129169) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az egy dolog, hogy hibázott a kapus, de Jorginho-ról a védője is nagyon durván lemaradt

Resistencia eterna

(#129174) forceberg


forceberg
veterán

A sas leszállt!

Komolyra fordítva, sokáig nagyon jól tevékenykedett, de aztán jött néhány meccs, amikor rossz döntéseket hozott, asszisztenseivel közösen...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#129175) bagyulajuve válasza forceberg (#129174) üzenetére


bagyulajuve
addikt

neki köszönhetjük a VAR és a gólvonalbíró rendszerek bevezetését :DDD

Resistencia eterna

(#129176) forceberg válasza bagyulajuve (#129175) üzenetére


forceberg
veterán

Ezért jár majd eltiltás? :))
[Ronaldo előtt éltették Messit a szurkolók, a portugál reagált rá]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#129177) salesman válasza hhenry (#129158) üzenetére


salesman
őstag

Majd az is eljön, reméljük.

Türűűűdrááá!

(#129178) bagyulajuve válasza forceberg (#129176) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a következő 3 olasz szuperkupa meccsen nem játszhat :DDD

megérdemelné amúgy, mint ahogy Simeone is megérdemelte volna

Resistencia eterna

(#129179) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

[link] ez mi? :DDD :C

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#129180) LyonnaisFan1 válasza forceberg (#129174) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Erre ma borbontás :C
Már nagyon leszállóágban volt a karrierje. A nimbuszát úgyis porig rombolta a rosszabbnál rosszabb tevékenységeivel.
A magyar futballtársadalom most egy emberként lélegzett fel, hogy NAVÉGRE! :DD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#129181) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Apámp.cse, milyen góllal vezet a ciki...

https://www.coreinfinity.tech

(#129182) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Jó én ezt az egészet már nem értem. Köv fordulóban meg zakó akkor a Brigthtontól gondolom, ugye?

(#129183) venember83 válasza hhenry (#129163) üzenetére


venember83
nagyúr

6 millió eurós fizu, ami a harmadik évtől 8 millióra emelkedik. Vicc. De legalább okosan választott klubot, a BVB jó opció a fiataloknak, Haalandnak meg a német futball is megfelelő.

(#129184) hhenry válasza venember83 (#129183) üzenetére


hhenry
őstag

Pontosan a Dortmund mindig kiváló lehetőség a fiataloknak

(#129185) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Atyaég a Leeds mit játszott 4-5 :Y

(#129186) BenHans válasza ZavaBalazs (#129179) üzenetére


BenHans
addikt

Nem értem mi a baj.

;]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#129187) hobizoli válasza bagyulajuve (#129175) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ami vegulis pozitivum :DDD

több drón kell ;P

(#129188) venember83 válasza hhenry (#129184) üzenetére


venember83
nagyúr

A GdS szerint 20 millió euró átigazolási díj a Salzburgnak, 15 millió euró Raiolának sikerdíjként, 10 millió euró apukának aláírási bónuszként. Ja, az átigazolási díj még emelkedhet az elért eredmények függvényében. Elképesztő összegek egy 19 éves játékosért.

(#129189) Ringman válasza venember83 (#129188) üzenetére


Ringman
nagyúr

A kézilabdásért mennyit kellett fizetnetek?

(#129190) venember83 válasza Ringman (#129189) üzenetére


venember83
nagyúr

Részben jogos, de ő a BL-ben egész sokáig vezette az Ajaxot csapatkapitányként. Plusz ami meglepett Haaland eseteben a tízmilliós aláírási pénz plusz a tizenötmilliós sikerdíj, ami túlmutat a húszmillión, amit a klub kap.

(#129191) DeathAdder válasza venember83 (#129190) üzenetére


DeathAdder
veterán

8 gólt összeszedett a BL csoportban, minden csapatnak gólt szerzett, és nem akármilyen csapatoknak, ennyi elég is volt.

Kíváncsi vagyok mi lesz belőle, BL alapján Lukaku mk2, csak szerintem technikailag még annyira sem képzett (legalábbis egyelőre), amíg a sebessége megvan ezt jól tudja kompenzálni, kérdés az meddig marad meg (194 centi és 90 kiló), mert ha megkopik akkor könnyen Benteke lehet belőle.

Mindenesetre ennyit megért, főleg úgy hogy a mai fociban a potenciált többre tartják, mint a kész játékost.

Salzburg meg szépen kiárusít egy potenciális EL győzelemesélyes keretet, Hwang már Wolverhamptonba tart. Bár többet ér PR-t építeni, mint rámenni az EL-re, valószínűleg a RB is így gondolja.

[ Szerkesztve ]

(#129192) Citroware válasza venember83 (#129188) üzenetére


Citroware
addikt

Elképesztő? Mbappé, Joao Félix és Ousmane Dembélé is 100 fölött volt hasonló korban.

Szerintem inkább elképesztő olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#129193) venember83 válasza Citroware (#129192) üzenetére


venember83
nagyúr

Mino, te vagy az? :)

(#129194) Datsyuk válasza venember83 (#129188) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Én inkább a Bild-nek hiszek ez ügyben. 59 Mio. € az egész csomag. Tehát a kivásárlási ár, játékos fizetése + ügynök díj (Zsírdisznó 3 Mio € kap) és ami még ide tartozhat.
Ez inkább passzolna a Watzke féle transzferpolitikához.
Persze azt nem zárom ki, hogy egy esetleges továbbadás esetén van egy %-os vagy meghatározott összeg ami a játékosé ha valaki bekopog érte és vinné. Kivásárlási opció nem lesz Haalandnál sem. Ha beválik akkor úgy is 2 év múlva már Angliában vagy Spanyolországban lesz.
Ahogy Sancho is menni fog a nyáron (+150 Mio. € pletykáltak legutóbb nála, 2 angol klub érdeklődik és vinni is fogják....sajnos).

(#129195) bagyulajuve válasza venember83 (#129188) üzenetére


bagyulajuve
addikt

minden esetre okos döntés volt a részéről, hogy nem ment a Juve-ba (már ha volt ilyen opció egyáltalán) és amúgy a Juve-nak sem rá vagy más támadóra van szüksége jelenleg

amúgy ez már nem egy kirívóan magas összeg - 18-20 éves klasszis jelöltek ára 50-60 milliónál kezdődik

Resistencia eterna

(#129196) NyxNyxNyx válasza Datsyuk (#129194) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Kiadna érte 100 millió felett akárki? Van olyan jó? Chelsea-t tudom elképzelni, de csak mert most gondolom több pénzük van átigazolásokra és Sancho is elvileg csípi őket.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#129197) Datsyuk válasza NyxNyxNyx (#129196) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Direkt nem mondtak neveket, de én a 2 notorius pénzégetőre gyanakszom: United és a City.
Citynek ha minden igaz van is egy olyan joga, hogy minden ajánlatot matchelhet ami bejön a BVB-hez.
De nem zárnám ki a Liverpoolt se. Nekem úgy tűnik mintha Salah az utóbbi időben sokszor önző lenne és ezért kicsit kint van a pixisből. Vele kapcsolatban már pletykálták, hogy érdeklődik iránta a Real. Szóval ha nyáron jön a Real egy 100 Mio. körüli összeggel akkor őket se zárnám ki.
És ami Sanchot illeti. Igen, van olyan jó. Sőt, jobb mint Dembele volt Dortmundban. És most ne a barcas Dembelere gondolj.
Sancho 19 éves, kiismerhetetlen cselekkel, gyors, nagyon jól lát a pályán és az idei szezonban már gólokat is lő. Nem is tudnám kihez hasonlítani. Simán világklasszis potenciállal rendelkezik.

(#129198) ZavaBalazs válasza Datsyuk (#129194) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

kicker: "Das Gesamtpaket aus Ablöse, Handgeld, Gehalt und Beraterprovisionen soll bei etwa 100 Millionen Euro liegen."
átigazolási díj + aláírási díj + fizetés + Raiola 100 millió körül.

remélem beválik (és jön ide 2024-ben ingyen ;] bocs), mindig jó, ha erősödik a bajnokság.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#129199) venember83 válasza DeathAdder (#129191) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem a teljes összeget sokallom, inkább a fizetést (6 millió euró és +2 millió a harmadik évtől) ahhoz képest, hogy egy 19 éves játékosról van szó, továbbá érdekes, hogy a klub manapság már kevesebbet (20 millió eurót) kasszíroz egy átigazolásnál, mint az ügynök és a játékos (összesen 25 millió euró). 45 millió euró nem egetverő összeg.

(#129200) NyxNyxNyx válasza ZavaBalazs (#129198) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

az lehet de nekem az a 100 millió nem mond semmit, mert benne van a fizetés amit sosem szoktak belerakni. De az kemény ha kvázi 7 milliót kap ilyen fiatalon. Ezért jó Raiola baszódna meg :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.