Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129101) DeathAdder válasza forceberg (#129097) üzenetére


DeathAdder
veterán

Furcsa volt, az Atalantát úgy oldották meg emberhátrányban, hogy egyáltalán nem engedték őket labdához jutni, viszont a Wolves az egyik legjobb kontracsapat a ligában, ezért nem volt rossz ötlet brusztolni, ami igazolta is, mert akcióból a végéig képtelenek voltak helyzetet kialakítani, egy átlövés meg Mendy ostobasága kellett hozzá, hogy feljöjjenek, egyébként csak pontrúgásokból voltak veszélyesek.

Szerintem így több esélyük volt, mintha elkezdtek volna til-tolizni -1 emberrel, idegenben is verte őket a Wolves, szóval-oda vissza, sőt tavaly is már elkapták őket. Nagyon jó csapat ez a Wolverhampton, nagy bravúr lett volna megverni őket idegenben végig 10 emberrel játszva.

(#129102) Pkc83 válasza DeathAdder (#129101) üzenetére


Pkc83
őstag

Bravúr??? Hiszen 10 emberrel lőttek 2 gólt nem?
Én mondjuk le..arom a Cityt de onnan már egy ilyen csapatnak
mint a City csak szépen labdát járatva le kellett volna hozni a
meccset! Mehet Pepp a levesbe.. szerintem! :K :R

(#129103) itouchfan válasza Pkc83 (#129102) üzenetére


itouchfan
senior tag

Miért mindig az edző a hibás? Miért ő mehet a levesbe?
Azzal pl mit tud kezdeni amit Mendy csinált a 2.gól előtt?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#129104) DeathAdder válasza Pkc83 (#129102) üzenetére


DeathAdder
veterán

11 emberrel sem életbiztosítás, ezt már idén és tavaly is megtapasztalták, és nem csak ők, hanem mások is. Valószínűleg egy Burnley ellen simán lehozzák 80%os passzív labdatartással.

Úgy tűnt sokszor egyáltalán nem is tudták futással pótolni a -1 embert, szétesett a szerkezet és betudták őket szorítani, a poolt is rohadtul beszorította a Brighton amikor emberelőnybe kerültek, ráadásul idegenben, csak ott jobb a védelem, és simán lehozták, de esély nem volt ott sem labdát tartogatni pozíciós játékkal egy alapvetően játszós csapat ellen.

Arról nem Pep tehetett hogy Mendy ilyen butaságot csinált, már az is bravúr volt hogy elhúztak 2 góllal, nagyon kimaxolták a helyzeteiket :) (egy tizi meg egy kontra)

2 bajnoki cím után, és 10+ pont hátrányban meg lehet sokkal kevésbé motiváltak, de azért a Leicestert ők is tükörsimán lemosták, voltak bőven overkill meccseik, nem felejtettek el gálafocizni :N Annyi hogy valószínűleg idén már fognak tudni semmivel takarózni, ha megint kiszopnak a BL-ben (amire minden esélyük megvan már a nyolcaddöntőben).

Ja részemről is nyugodtan mehetnének a levesbe, nem hiányoznának senkinek, és léphetne a helyükbe a remélhetőleg jövőre már feljutó Leeds, és a zsíros PL pénzekkel, meg valami okos koncepcióval újra lehetnének nagy csapat :)
Bár ha ez a brexit bejön, és nem lesz valami nagy kivételezés a PL-ben, akkor esélyes hogy a kisebb csapatok ezt meg fogják szívni.. :(((

(#129105) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#129093) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nagyon sokan kérdeztétek itt is, privátban is, vajon mi lapulhatott a kígyós dobozban.. mutatom

[ Szerkesztve ]

(#129106) bagyulajuve válasza Tibiajax (#129105) üzenetére


bagyulajuve
addikt

;] :P

;)

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#129107) Tibiajax válasza bagyulajuve (#129106) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

amúgy volt milan-os is.. :D
juvés mondjuk nem
:U
biztos már elkapkodták. interesből rengeteg volt..
:DDD

(#129108) bagyulajuve válasza Tibiajax (#129107) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ja, meg ezzel a Juve-t támogattad (szponzor) :C thx

lehetne már január 6. - várom, hogy újrainduljon a Serie A - remélem végig marad a verseny a Juve és Inter között

Resistencia eterna

(#129109) Tibiajax válasza bagyulajuve (#129108) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja ja. legalább van végre egy kis izgalom a calcio-ban
máskor ilyenkorra már rég ki szoktunk pukkanni

(#129110) Pkc83 válasza itouchfan (#129103) üzenetére


Pkc83
őstag

Ahol annyi pénz van játékosokra ott szerintem egy olyan edzőnek
nincsen helye aki csak azt tudja hangoztatni , hogy nem reális a
Bajnoki cím és nem áll készen a csapat a BL megnyerésére...
Mennyi kell neki játékosokra? 5 Milliárd Euro? Elsősorban
az edző dönti el(jó esetben) , hogy kiket igazoljanak nem?
Igy ha nem elég jó játékosokat vettek az megint az ő sara...
Egy a lényeg , én mondjuk a klubtulaj helyében elvárnám ,
hogy a Liverpool , Chelsea , Tottenham , MU kivételével szinte
minden meccset igy vagy úgy de nyerje meg a csapat , igen még
10 emberrel is... Ehhez képest össze vissza bukdácsolnak. :R

(#129111) bagyulajuve válasza Tibiajax (#129109) üzenetére


bagyulajuve
addikt

azt kell, hogy mondjam, hogy a középpályán erősebb lett az Inter, de a támadószekcióban sem sokkal van elmaradva

Resistencia eterna

(#129112) itouchfan válasza Pkc83 (#129110) üzenetére


itouchfan
senior tag

Igen, ha így nézed valóban tök jogos, de a foci ennél azért többről szól mint hogy kirakod a 11 játékost a pályára és majd megnyeri a meccseket...van pszichológia, csapaton belüli összhang, mentális - fizikális fáradtság, motiváció, stb stb..nem hiszem hogy annyira motiválja őket az a 14 pont hátrány.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#129113) Pkc83 válasza itouchfan (#129112) üzenetére


Pkc83
őstag

Ez világos és igazad is van , de amiket felsoroltál azokért
majdnem mind megint csak az edző a felelős nem? :R

(#129114) itouchfan válasza Pkc83 (#129113) üzenetére


itouchfan
senior tag

Felelős persze, valamilyen szinten. De nagyon ritka az, hogy egy csapat életében ne legyenek hullámvölgyek, mert nagyon sok minden befolyásolhatja egy játékos teljesítményét, olyan dolgok amiken egy edző nem feltétlen tud befolyásolni (családi dolgok, magánélet, kis sérülések, lelki problémák). Persze, akkor nem azt a játékost kell játszatni, de azt sem szabad elfelejteni hogy a City hónapok óta a két belső védője (Stones, Laporte) hiányában játszik.
Ettől függetlenül az teljesen igaz, hogy ennyi pénzből, ilyen kerettel nem ezt várná az ember, csak nem tudhatjuk mi van a háttérben. Az egy dolog, hogy a Liverpool most nagy eséllyel megnyeri a PL-t újra, de biztos vagyok benne, hogy nem lehet 55-60 meccset hullámvölgy nélkül lejátszani, ők is fognak még kikapni, csak kérdés mikor... és nem tudom, hogy esetleg nem a BL kieséses szakaszban, vagy tavasz közepén fog-e jönni a hullámvölgy, amikorra meg lehet, hogy a City feltámad... Persze ez a potenciális 17 pont előny brutális, kérdés inkább az elméletben, hogy jó-e (főleg a BL) szempontjából, ha egy csapat ősszel-télen van csúcsra járatva, mi marad belőle tavaszra?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#129115) DeathAdder válasza itouchfan (#129114) üzenetére


DeathAdder
veterán

Január, február mindig nagyon szenvedős amióta Kloppék dolgoznak a csapattal.

Akkor jön el az idő, hogy teljesen elkészülnek az erejükkel (egyébként Guardiola csapatai is ilyenek voltak általában) Kíváncsi vagyok ez idén is így lesz-e, mert nagyon sokszor minimalista játékkal lettek hozva a meccsek a kiscsapatok ellen, gálafoci szinte csak a topcsapatok ellen volt (és ott sem mindegyiken), és idén kivételesen rotálva is volt a csapat. De biztos lesz hullámvölgy és vereség, ez nem kétség, de 17 pontot ez csapat aligha fog leadni :N

(#129116) máyköl válasza DeathAdder (#129115) üzenetére


máyköl
veterán

Sztem meg kepes a Pool veretlenul hozni a PL -t iden, ha valaki ez a Pool kepes ra. Ha jol remlik ez csak az agyusoknak sikerult ezidaig.

(#129117) DeathAdder válasza máyköl (#129116) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, ők az egyedüliek PL-ben, és előtte-azóta sem senki. Nagyon nehéz kihívás ez, mindenesetre motiválhatja őket egy ilyen célkitűzés is.

Perugia lehet nem olyan büszke erre :D

(#129118) L_YKing válasza DeathAdder (#129117) üzenetére


L_YKing
addikt

Khm... A Barca hol van? :U

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#129119) DeathAdder válasza L_YKing (#129118) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mikor voltak veretlenek?

(#129120) Tibiajax válasza DeathAdder (#129119) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az inter elllen

(#129121) Balesz1899 válasza L_YKing (#129118) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Nekem nem rémlett veretlen barca szezon. Rákerestem, nem is találtam ilyet.
Miért kellene a listán lenniük?

(#129122) Citroware válasza máyköl (#129116) üzenetére


Citroware
addikt

Csakhogy azóta sokat erősödött a Premier League. Akkor az ágyúsoknak a MU volt az egyetlen igazán nagy vetélytárs, az is akkor kicsit hanyatló időszakát kezdte, a Chelsea pedig még csak akkor kezdett épülni. A két szezonnal ezelőtti City, az előző szezon City-je, az előző szezon Liverpoolja, és az idei szezon Liverpoolja simán jóval magasabb színvonalat képvisel, mint az az Arsenal ami veretlen volt a bajnokságban.

(#129123) Tibiajax válasza Citroware (#129122) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az előző szezon Liverpoolja, és az idei szezon Liverpoolja simán jóval magasabb színvonalat képvisel, mint az az Arsenal ami veretlen volt a bajnokságban

:DDD
citro, te mindig felül tudod múlni önmagadat..

(#129124) Citroware válasza Tibiajax (#129123) üzenetére


Citroware
addikt

Pedig ez mindenki számára nyilvánvaló, aki ránéz az adott szezon tabellájára, hogy milyen csapatok vettek részt és hány pontot sikerült elérni. Arsenalnak 90 pont, 12 döntetlennel, ezt a 90 pontot már egy kezemen nem tudnám megszámolni hány csapat múlta felül.

A Liverpoolnak már most 52 pontja van és még a szezon feléhez is hiányzik egy meccs. Közelében sincs az Arsenal veretlen szezonja, 38 meccsből 26 győzelemmel. A Liverpoolnak most van 18 mecsből 17 győzelme, a másodikat most verte idegenben 0:4-re. A cipőjüket nem köthetnék meg, kis túlzással. Mármint az az Arsenal, ennek a Liverpoolnak. (BL szereplésüket pedig nem is érdemes összehasonlítani)

És mégis lehet, hogy nem jön össze a veretlen szezon most sem, mert azóta annyi erős vetélytárs lett.

[ Szerkesztve ]

(#129125) BenHans


BenHans
addikt

Az imént érvénytelenített Pukki - Norwich gól azért lehet, de csak lehet, hogy véleményes.
Mondjuk Aurier játéka is, aki zsinórban 3/3x nem tudta beadni a labdát.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#129126) L_YKing válasza DeathAdder (#129119) üzenetére


L_YKing
addikt

Elnéztem, a Levante ellen szoptunk... :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#129127) DeathAdder válasza BenHans (#129125) üzenetére


DeathAdder
veterán

Újabb eset, ahol 1 pixellel előrébb volt a támadó és ezt egy 5 pixel széles vonallal húzzák meg :DDD

(#129128) Tibiajax válasza Citroware (#129124) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

elsorolom akkor neked annak az arsenal-nak az első csapatát, mert én tudom hogy jót akarsz, csak biztos rosszul emlékszel már rá, hát régen volt
nem, ez nem a csikócsapat arsenal volt még, kicsivel érettebb játékosok alkották

Seaman
Dixon - Adams - Keown - Cole
Ljungberg - Vieira - Parlour - Pirés
Henry - Bergkamp

tehát akkor ők lennének a cipőfűzőkötői, Salahéhnak? vagyis, még azok se
értelek én, de hogy a többiek meg fognak-e....

(#129129) DeathAdder válasza Tibiajax (#129123) üzenetére


DeathAdder
veterán

Valóban két korszakos csapat ez a jelenlegi a bajnokságban, még a csúcs SAF mu is sokszor ilyen 70-80 pontokkal volt bajnok, ez persze nem von le semmit az érdemeiből, és akkoriban tényleg csak az Arsenal, MU harc ment, később olajosodott a cselzi, és lett top4 etc.. :)

(#129130) máyköl


máyköl
veterán

Eriksen... Zseni.

(#129131) BenHans válasza Tibiajax (#129128) üzenetére


BenHans
addikt

Nálam egy olyan kiemelt polcon van Bergkamp, hogy inkább direkt nem reagáltam erre. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#129132) DeathAdder


DeathAdder
veterán

csacsi öreg medvém...:DDD

(#129133) BenHans válasza DeathAdder (#129132) üzenetére


BenHans
addikt

Na mi? Csak a bő fél órával korábban általam felemlegetett teljesítményére fújt egy kis habot. :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#129134) Viszlát válasza Tibiajax (#129128) üzenetére


Viszlát
addikt

Hű ez a névsor. Szép emlékek, jó kis derbik a Uniteddel. :) Azóta is rühellem az Arsenalt, de az akkori csapatukat nem lehet nem elismerni. :R

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129135) bagyulajuve válasza BenHans (#129125) üzenetére


bagyulajuve
addikt

szerencsétlen Norwich, azért az első Tottenham gól előtt is volt egy lesgyanús helyzet (nem játszották vissza) - mondjuk a sorfalban lévő játékos felugorhatott volna, akkor nem ment volna be

a második előtt pedig mintha szabálytalanul szerezték volna meg a labdát, bár ezt sem ismételték, szóval valószínűleg rosszul láttam

Pukki nagyon fing ma (is)

Amúgy szimpatikus focit játszik sárga mezes csapat

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#129136) vond válasza Viszlát (#129134) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Na, ha a boxing day kezdőt furcsálltad, akkor mit szólsz a maihoz? :DDD More, ebbű baj lesz. :D

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

(#129137) Viszlát válasza vond (#129136) üzenetére


Viszlát
addikt

Várjá' én most lefagytam a stúdióbeszélgetésen, azt mondja a szemüveges okostojás, hogy Pogba mellett Martial a legmeghatározóbb játékos jelenleg a MU-ban. :C

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129138) vond válasza Viszlát (#129137) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Azt nekem is nehezen sikerült feldolgoznom. :DDD Hát, ő tudja. :)

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

(#129139) forceberg válasza vond (#129138) üzenetére


forceberg
veterán

Volt egy nézői szavazás(a tegnapi meccs végén mondták be), szerintem annak az eredménye szerint mondta.
:))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#129140) vond válasza forceberg (#129139) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ott magasan Rashford nyert, mutatták is. Valami 60% volt nála, Pogba 20 körül, Martial meg 10 alatt. Mondjuk a Pogba húsz is eléggé túlzás. Meg ugye itt csak 3-4 lehetőség volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

(#129141) forceberg válasza vond (#129140) üzenetére


forceberg
veterán

Akkor sry, azt nem láttam! Szóval... ezek tényleg hülyék :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#129142) Peterhappy válasza Tibiajax (#129128) üzenetére


Peterhappy
őstag

Majdnem konny szokott a szemembe.ez micsoda csapat volt!

@BenHans: egyetertek, DB10 nalam is legfelso polc, istenem hogy imadtam, miatta lettem agyus.

(#129143) Citroware válasza Tibiajax (#129128) üzenetére


Citroware
addikt

Ha esetleg megpróbálsz kimászni abból az illúzióból, hogy a régiek jobbak voltak (amit amúgy én magam is gyakran elhibázok), akkor rájössz, hogy valójában ezek, akik most vannak a porondon, bármikor vannak olyan jó játékosok, mint akiket te felsorolsz a múltból. De ők sem most kapják meg az igazán nagy elismerést, hanem majd idővel, ha visszatekintünk rájuk. Egyébként pedig csapatszinten beszéltem, nem egyéniségekről, játékosokról. Az elmúlt két év City-je és Liverpoolja talán a Premier League több évtizedes történetének két legerősebb csapata.

[ Szerkesztve ]

(#129144) vond


vond
MODERÁTOR

Azért ez a Burnley nem szarozik, védekezés közben sokszor 10 méteren belül van az összes mezőnyjátékos. ;]

Nem tudom, mire lehet ezt feltörni. :F

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

(#129145) Viszlát válasza vond (#129144) üzenetére


Viszlát
addikt

Kéne Wan-Bissaka a jobbhátvéd posztra, hogy működjön az az oldalunk is. Középpálya esélytelen ezekkel az arcokkal, hacsak valami nagyot nem hibázik a Burnley védelem.

Williams mondjuk nagyon jól játszik ma, csak látszik rajta, hogy még egy kicsit bátortalan. Egy assziszt biztos lendítene az önbizalmán.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129146) Viszlát válasza Viszlát (#129145) üzenetére


Viszlát
addikt

hacsak valami nagyot nem hibázik a Burnley védelem.

Ehhe. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129147) vond válasza Viszlát (#129145) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Williams-et figyelem már egy ideje. Szerintem fényes jövő vár a srácra. :K

Na tessék, Pereira->Martial->Gól. :D

Nem akarsz még pár dolgot megjósolni? ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

(#129148) Viszlát válasza vond (#129147) üzenetére


Viszlát
addikt

Januárban megszabadulunk legalább Lingardtól, ideális esetben Pereira is megy vele. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129149) Viszlát válasza Viszlát (#129148) üzenetére


Viszlát
addikt

Lingard első labdaérintése mindent elmond róla...

Taylort akkor sem fogják kiállítani ma ha a komplett csapatot felaprítja. :U

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#129150) vond válasza Viszlát (#129149) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Lingardot a saját lábával kéne agyonverni. Ekkora egy kutyaütő "focistát". :((( Most is mit csinált a felkínált labdával? Megvárta, míg négyen odaérnek a nyakára, ahelyett, hogy elrúgta volna. :((

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.