Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128301) DeathAdder válasza mephi666 (#128297) üzenetére


DeathAdder
veterán

Január-februárban szoktak gyengélkedni rendszeresen. Addigra készül ki a csapat az erejével a kevés rotálástól, és akkor mennek edzőtáborozni valami meleg helyre, ahol általában a fél csapat lebetegszik :D

Enzolord -

League win rates as permanent manager:

Marco Silva (EFC) 38%
Roberto Martinez (EFC) 38%
Sam Allardyce (EFC) 37.5%
Stuart Pearce (MCFC) 33%
Steve Clarke (WBA) 31%
Ole Gunnar Solskjær (MUFC) 28.6%
Gus Poyet (Sunderland) 23%
Gary Neville (Valencia) 19%

Emery 49%-al lett kirúgva.

[ Szerkesztve ]

(#128302) Enzolord válasza DeathAdder (#128301) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért az öreg Neville tudja, mitől döglik a légy. De amúgy mi egy edző sikermutatója, ha nem a győzelmi arány. OGS egy legenda, szeretem, mint játékost, de lássuk be, ide kevés ez. Nincs fejlődés, nincs támadó football, nincs taktikai váltás, ha valami nem klappol, ez így lofasz. Milyen jövőt épít ebből? Mire vár mindenki? :W

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#128303) mephi666 válasza DeathAdder (#128301) üzenetére


mephi666
nagyúr

tegyük ide azért az öreg piást is :) 2013-ig 27 éven át irányította a united-et... azóta meg úgy néz ki az 5. edző is el van fogyasztva és jöhet a következő...

Games in charge: 1500
Wins: 895
Draws: 338
Defeats: 267
Win percentage: 59.7%

Premier League: 810 – W 528, D168, L114 win ratio: 65%
First Division: 225 – W97, D70, L58, win ratio: 43%
FA Cup: 120 – W80, D22, L18 win ratio: 67%
League Cup: 97 – W62, D10, L25 win ratio: 64%
Champions League: 202 – W110, D52, L40 win ratio: 54%

szerintem soha nem lesz hasonló edző sem, aki 1 klubbal ennyi mindent elér :K
2 x Champions League (1999, 2008)
13 x Premier League (1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11, 2012–13)
1 x European Cup Winners’ Cup (1991)
5 x FA Cup (1989–90, 1993–94, 1995–96, 1998–99, 2003–04)
4 x League Cup (1991–92, 2005–06, 2008–09, 2009–10)
1 x UEFA European Super Cup: (1991)
1 x FIFA Club World Cup (2008)
1 x Intercontinental Cup (1999)
10 x FA Charity Shield/Community Shield: 1990 (shared with Liverpool), 1993, 1994, 1996, 1997, 2003, 2007, 2008, 2010, 2011

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128304) vond válasza mephi666 (#128303) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Sir Alex Ferguson a legnagyobb, ehhez kétség sem fér. De szerintem az is marad örökké.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#128305) Tibiajax válasza vond (#128304) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de csakis utána

(#128306) vond válasza Tibiajax (#128305) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ezer bocsánat. :DDD Természetesen, Kálmán bá utolérhetetlen. ;]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#128307) Tibiajax válasza vond (#128306) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne haragudj rám. de muszáj volt helyére tenni ezt a dolgot

(#128308) vond válasza Tibiajax (#128307) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nagyon helyes. Szégyellem is magam, hogy figyelmen kívül hagytam az isteni Szőke Sziklát. :B

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#128309) Viszlát válasza mephi666 (#128303) üzenetére


Viszlát
addikt

Ezert (is) “vicces” amikor most a twitterhuszarok sirnak a meccsek alatt, hogy nehez az elete a United szurkolonak...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#128310) DeathAdder válasza Enzolord (#128302) üzenetére


DeathAdder
veterán

A jelenlegi helyzetben, amikor új csapatot kellene építeni egy 50%-os győzelmi arány sem lenne indokolt a kirúgására amennyiben látszódna bármilyen hozzáadott érték a padról. ld. Conte, Lampard néhány hónap alatt, de jó példa Klopp is aki Kolo Tourékkal kezdte, aztán mégis az elejétől nyilvánvaló volt, hogy mi a fenét akar a csapata a pályán, pedig nagyon sokáig rosszabb győzelmi mutatója volt, mint az elődjének.

Egy Bournemouth, Brighton, Wolves, Norwichon is látszik, hogy mit akarnak, és ezekre a játékosok szintje nem mentség, ott a Brighton, egy csöves kis fociölő angol csapat volt, Graham Potter idén nyáron vette át őket, és egy sokat passzolós, labdabiztos, labdabirtoklós csapatot csinált, akinek idén sem lesznek kiesési gondjai a liga egyik leggyengébb keretével.

Oléval, Emeryvel az látszott, hogy alapvető képességek hiányoznak. Mehetne DoF-nak, lehetne a klub alkalmazottja, mégis csak egy legenda, de menedzsernek nem alkalmas.

(#128311) mephi666 válasza Viszlát (#128309) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, amikor saf átvette a united-et, akkor még a 'pool párszor megnyerte sorban a pl-t, azóta pedig 1-szer sem... az öreg meg 27 év alatt 13szor lett bajnok a united-del :Y ...és még nyugdíjba is úgy ment, hogy hozták a bajnoki címeket sorban

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128312) Enzolord válasza DeathAdder (#128310) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát ez az. Semmi nem látszik a pályán, hogy mi lenne a csapat erőssége, mit kezdjenek a labdával, és egymással. És azt sem látom, hogy meghalnak egymásért és a csapatért a pályán, ha már nem megy. Ahogy Simon Tibi mondta, Szarul lehet játszani, de lélektelenül soha

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#128313) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Képtalálat a következőre: „davids ajax”
Kapcsolódó kép

basszus, én davidsra már nem is emlékeztem hogy játszott a kék-feketéknél is..
azt tudom, h a milanba kezdte, az nem jött be neki, aztán pedig juventus. ott volt sokáig
meg seedorfot tudtam, h ő volt interes, milan előtt

(#128314) bandus válasza Tibiajax (#128313) üzenetére


bandus
veterán

pedig még barca-s is volt, nagy bánatomra. nekem ő volt gyerekkorom kedvence :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#128315) Balesz1899 válasza mephi666 (#128300) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Hú, ez a címer rendelhető valahol? Elférne a falon :D

(#128316) mephi666 válasza Balesz1899 (#128315) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja most nézem, ott a vízjel :) valaki biztos kézműveskedik ilyet

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128317) forceberg


forceberg
veterán

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#128318) DeathAdder válasza forceberg (#128317) üzenetére


DeathAdder
veterán

Megérdemelt, ezen a meccsen minden kételyt eloszlatott, ahol a legnagyobb vetélytársa ellen nyerte el a díjat.

(#128319) Citroware válasza DeathAdder (#128318) üzenetére


Citroware
addikt

A Copa Americán ennél valamivel kevesebbet mutatott fel. :))

(#128320) Ringman válasza DeathAdder (#128318) üzenetére


Ringman
nagyúr

jó, de nyert a pool spanyol bajnokságot?
naugye!

(#128321) DeathAdder válasza Citroware (#128319) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szimpátiaszavazás meg minden, de sajnálom azért, egyrészt mert a mi játékosunk lett volna, másrészt mert középső védő ilyen tökéletes szezonra mégegyszer nem valószínű hogy képes lesz.

Legfeljebb megkapja 10 év múlva valaki kevésébe megérdemelten túlkompenzálásából, úgy mint tavaly Luka :)

(#128322) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Megérdemelte ő is, meg Van Dijk is megérdemelte volna.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#128323) bagyulajuve válasza DeathAdder (#128321) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Messi is nagyot ment, de szerintem is most kijárt volna "csóri" Van Dijk-nek

no, de CR kiöregedett és hamarosan Messi is lejtmenetbe kerül, akkor talán lesz esélye

Resistencia eterna

(#128324) bandus válasza DeathAdder (#128321) üzenetére


bandus
veterán

en nem ertem amugy, hogy a poolbol miert van dijk-et nyomta mindenki... ha tehettem volna en biztosan mane-ra teszem az x-em mindenki elott :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#128325) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Valami előírás van arra, hogy az aranylabdát védő játékos nem nyerheti?
Bezzeg ha védekező kp lenne a holland lehet nála landolt volna a laszti ;]

Mindenesetre a hollandnak nincs miért keseregnie. A futballvilág meg szokja meg, hogy be fog ő még kerülni a végső háromba. A posztján nem sok jobb van jelenleg.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#128326) sh4d0w válasza NyxNyxNyx (#128322) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk van Dijk nyert egy BL-t és pont azt a Barcát döngölték a gyepbe, ahonnan az aranylabdás jött...

Vicc kategória.

https://www.coreinfinity.tech

(#128327) #16514048 válasza DeathAdder (#128318) üzenetére


#16514048
törölt tag

Gondoltam, hogy ezt a videót fogod linkelni, de azért nem ezt csinálta egész évben...
Utóbbi két Barca meccsen is amit láttam, neki volt a legtöbb labdaérintése, nem mondanám, hogy csak elől sétálgatott.

A változatosság kedvéért lett volna jobb, ha VvD nyeri, de Messi is teljesen megérdemelte.

(#128326) sh4d0w:

A Liverpool nyerte a BL-t, nem van Dijk. Egyéni teljesítményt ne a csapat által elért sikerek alapján díjazzanak.

[ Szerkesztve ]

(#128328) NyxNyxNyx válasza sh4d0w (#128326) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Első meccsen meg Messi döngölte földbe a Liverpool-t. Másodikon sem volt szar, hiába sétálgatott 80 percet, voltak olyan megmozdulási, amik gólpasszt értek volna. :D

Lehet azt gondolni, hogy a holland jobban megérdemelte volna, de semmiféleképpen sem vicc kategória.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#128329) forceberg válasza #16514048 (#128327) üzenetére


forceberg
veterán

Várható volt, hogy ez lesz a fogadtatása, amint az is, hogy arra a meccsre lesz kihegyezve, valamint az is, hogy az azon a meccsen kialakított helyzeteit homály fedi majd. Minden meccset még ő sem tud megnyerni egy agyhalott edzővel megáldott csapatnak, vagy a max. közepes argentín válogatottnak.
Dijk akkor nyert volna, ha a City nem előzi be őket.
"Utóbbi két Barca meccsen is amit láttam, neki volt a legtöbb labdaérintése, nem mondanám, hogy csak elől sétálgatott." Te legalább hajlandó vagy megnézni, nem csak károgni rá.

Ez a szint az, amit látni kell meccsről meccsre, csak ugye a a gyűlölet miatt elkapcsolódik a TV.

Sosem kedveltem, de Kloppnak jár a szobor a Mersey-partjára(főleg, ha összejön a BL után a PL is), már a BVB-nél is látszott, hogy mire képes, akkor sem sokon múlt a BL.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#128330) Citroware válasza NyxNyxNyx (#128328) üzenetére


Citroware
addikt

Az a "földbe döngölés" az olyan volt, hogy az eredmény egyáltalán nem is tükrözte a meccs képét, kb döntetlen lett volna reális, vagy egy szűk egygólos Barca győzelem.

Volt egy-egy nagy mákjuk, kapufa másik oldalt, meg Messinek is ha 10-ből 1 szabadrúgás megy be még lehet sokat mondtam, de akkor az pont az az egy volt.

[ Szerkesztve ]

(#128331) NyxNyxNyx válasza Citroware (#128330) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az teljesen mindegy, hogy a Liverpool megérdemelte a továbbjutást, nem lehet Messi nyakába varrni a kiesést, mikor lőtt 2 gólt és sokszor gólhelyzetbe is hozta a társait.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#128332) Citroware válasza NyxNyxNyx (#128331) üzenetére


Citroware
addikt

De ha visszájára fordítjuk, Messi nélkül is elérte volna azt a Barca abban a szezonban, amit elért. La Ligában nem volt ellenfél, Copa Del Rey döntőt így is elvesztették (Messi ott sem csinált semmit), a BL-ben meg így is - úgy is kizúgtak volna. És az Argentin válogatott is elérte volna Messi nélkül azt a Copa Americán, amit elért. De még az is lehet, hogy többre jutottak volna, néha már nemcsak úgy tűnik, hogy nem játszik jól ott, hanem hogy abban a közegben még fék is.
Szóval a kérdés inkább az, mit tett hozzá a csapathoz, azon kívül, hogy ha a csapat gólt szerez akkor ő mindig ott van hogy elvigye a dicsőséget.

[ Szerkesztve ]

(#128333) kacsyx válasza NyxNyxNyx (#128331) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Lewandowski meg több gólt idén mindenkinél, főleg Messinél, akkor miért nem ő kapja ha a gólok számítanak? :U Vagy miért nem nyerhet egy védő, kapus?
A válasz a miértre:
1. Ő nem Messi vagy CR.
2. Hogy UEFA kompatibilis legyen a végeredmény, mindig kell egy alacsony, egy hátrányos helyzetű, egy színes bőrű, egy meleg és egy jó mezszponzoros. Egy lengyel meg dolgozzon csak, amíg a többiek dőzsölnek (lásd élet az UK-ban).

(#128334) mephi666 válasza forceberg (#128329) üzenetére


mephi666
nagyúr

mondjuk a hétvégi eredményből kiindulva van dijk kis híján összefejelt egy mesterhármast taa közreműködésével :DDD ha minden meccsen ilyen eredményes lenne, védőként is lehetne gólkirály

ui: viccet félretéve messi-nek sem lehet sokkal több pár évnél... fizikailag sehol nincs cr-hez vagy ibrához képest... oké, hogy fejben előttük jár, de ha a fizikailag képtelen már megcsinálni, amit akar, olyan ütemben, ahogy akarja, ott neki vége lesz... és akkor jöhet szépen taa-ék generációja, amiből bízok benne, hogy lesz olyan játékos, aki majd 1-1.5évtizedre meghatározó lesz a fociban :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128335) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Messi már ezért megérdemli újra az aranylabdát... [link]
ez senki, senki nem csinálja meg ma, rajta kivül.
max edzésen... de talán még ott sem

(#128336) mephi666 válasza Tibiajax (#128335) üzenetére


mephi666
nagyúr

...mégsem ő kapta a puskás díjat, hanem zsóri :P

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128337) Tibiajax válasza mephi666 (#128336) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát jah...

csak zsóriról többet az életben nem hallasz, messiről meg.....

(#128338) Ringman válasza Tibiajax (#128335) üzenetére


Ringman
nagyúr

ibrahimovic

(#128339) mephi666 válasza Tibiajax (#128337) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért alox is szépen odapöccintette ;) ...ez szerintem még szebb is volt messi góljánál

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128340) Peterhappy válasza mephi666 (#128339) üzenetére


Peterhappy
őstag

De ez csak jövőre fog nyerni :K

(#128341) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Volt itt vasárnap egy ATM-Barca, senki sem nézte? Vagy szót sem érdemel?

5-5 is lehetett volna, egyik védelem sem állt a helyzet magaslatán. MATS szállította a győzelmet, és egy Messivel volt csak jobb a Barca.

Számomra meglepő volt, hogy egy nem is túl jó Barcelona hányszor átmehetett az ATM-en, hányszor kerülhettek helyzetbe. Nem sok Atletico meccset láttam mostanság, de nekem úgy tűnt, ez már nem ugyanaz a kőkemény, agyonszervezett, nagyon fegyelmezett csapat, mint ami volt.

nso-n fent volt Simeone reakciója, Messi gólja láttán, az vitt mindent, mint a piros ász.

(#128342) mephi666 válasza Peterhappy (#128340) üzenetére


mephi666
nagyúr

és még pár szögből :) ezt így külsővel odapöccinteni nagyon laza volt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128343) LendvaiFeri1 válasza Tibiajax (#128335) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Lehet a megyeiben is heti szinten csinálják, csak ott nincs kamera.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#128344) Richard! válasza Citroware (#128332) üzenetére


Richard!
addikt

Szerintem mindenkinek az lenne a legjobb, ha nem írnál ebbe a topikba többet. Nem kell uszítani a népet! Thx
Belehalnál, ha elismernéd Messi teljesítményét, ugye? Beteges vagy, még mindig :C

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#128345) sh4d0w válasza Richard! (#128344) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Bocsesz, de ez nem Barcelona/Messi topic, amit írt, kivételesen megállja a helyét és szabályzatot sem sértett.

Neked ellenben megvan a lehetőséged, hogy ne olvasd/figyelmen kívül hagyd, amit írt.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#128346) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#128331) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem meg pont az ő nyakába lehet varrni a kiesést. Csapata legjobb játékosa, egyetlen egy gólt kellett volna szerezniük idegenben, amire minden esélyük megvolt, több ígéretes helyzetük lehetett volna kontrákból ha lepasszolja az üres embernek, de ő próbálta megmutatni, hogy ide nekem ezt a felhájpolt védőt, majd én megmutatom, de egyszer sem sikerült.

Már csak ezért sem neki adtam volna, mert a legnagyobb vetélytársával szemben kardinális pillanatokban veszített, de mindegy is, el tudom fogadni, mert összességében neki is nagyon jó szezonja volt, ez azért közel nem akkora botrány, sőt egyáltalán nem is botrány, mint a tavalyi, vagy amikor Snejider vagy Ribery nem kapta meg.

Szerintem akkor sem lett volna meg WD-nek, ha nem fut a sziti mégnagyobb űrszezont, Snejidernek sem volt elég, pedig az mellé ő még VB ezüstérmes és társgólkirály is lett.

más.

A gólokkal meg nyilván nem lehet vitatkozni, ha a díj azt illeti, akkor egyértelműen ő érdemelte meg. WD viszont egy olyan azonnali impulzust adott a korábban évtizedekig szedett-vedett védelemnek, ami egy BL győztes csapatot eredményezett, és PL pontrekordot ért el, rekordszámú klín shittel, vezére lett a csapatnak, a világ legjobb támadóival nézett szembe és toronymagas arányban nyerte ellenük párharcokat, senki nem cselezte le (:D) és mindezt szabálytalanságok nélkül, hiba nélkül, amikor kellett és nem ment a csapatnak gólokat is szerzett.

Lehet fog több trófeát nyerni egy szezonban, de én biztos vagyok, hogy jobb szezonja a tavalyitól nem lesz, egyszerűen nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#128347) venember83


venember83
nagyúr

(#128348) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

egy kis szekunder szégyen, valaki? :)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#128349) mephi666 válasza ZavaBalazs (#128348) üzenetére


mephi666
nagyúr

...abu-dhabi? dubai-ozik zsuzsika? :DDD ...végülis hozzá lehet már szokva, hogy b@sszák :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128350) Citroware válasza Richard! (#128344) üzenetére


Citroware
addikt

Én is odatettem volna a 2. és 8. hely közé valahova, az is elismerés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.