Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128501) vond válasza Viszlát (#128478) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Pedig érdemes megnézni az első félidőt. :K Kis túlzással lefociztuk a $zitit idegenben. Csak Rashford rúghatott volna hármat-négyet. Mondjuk a szünet előtt megúsztunk egy büntetőt. Bár lehet azt mondani, hogy hova tegye a karját, mikor arra támaszkodik.

Mindegy, a lényeg, hogy nyertünk. Ráadásul három nap alatt két nagy derbit. Ötödik hely. Juhééé. :CNa jó, azért annyira nem szállok el. :DDD

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#128502) Tibiajax válasza venember83 (#128500) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ó anyám..már temetitek?? :)
ekkora fájdalom egy vereség?
:D

(#128503) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Oké, én egy kbaszott barlangban élek, vagy már ennyire sem köt le a foci? most tudom meg, h mou a tottham edzője lett? wat?

(#128504) Viszlát válasza vond (#128501) üzenetére


Viszlát
addikt

Megnéztem, tényleg jobbak voltunk az első félidőben, de azért az erős túlzás, hogy lefociztuk őket. :)

Kell a jobb helyzetkihasználás, nincs mese. James egyébként csak engem emlékeztet a fiatal Giggs-re? Ugyanolyan csiszolatlan gyémánt, egyelőre csak a gyorsasága van meg, cselezni, lőni még nem nagyon megy, tegnap is benne maradt a lábában 2-3 gól...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#128505) Cartevo


Cartevo
őstag

Kassai megint eldöntött 1 rangadót (82. perc)

[ Szerkesztve ]

(#128506) máyköl válasza KisTücsök (#128503) üzenetére


máyköl
veterán

:Y
az tenyleg eros

(#128507) NyxNyxNyx válasza IreN!CuS (#128492) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Simán puskás díjas gól. Szegény Son lő egy zseniális gólt és még a nap legszebb gólja sem lett.

KisTücsök: :DDD Még anyám is tudta egyből, elég nagy hír volt.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#128508) vond válasza Viszlát (#128504) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Pedig szerintem de. :K A 34. percben tudott először kapura lőni a City. Hiába birtokolták többet a labdát, semmire nem mentek vele. Megfojtottuk őket. Nekünk viszont simán volt 5-6 nagyon szép támadásuk, kapura lövésekkel, gólokkal, kapufával, ziccerekkel.

Szerencsére én a második félidőt nem láttam teljesen, nem az elsőt. A meccs vége az már kifejezetten csúnya lett. :N

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#128509) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#128507) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tőlem apám kérdezte, hogy ki az a Mourinho meg milyen csapat az a Tottenham, és mi ebben a nagy dolog, úgy hogy kurvára nem tudja mi az a foci, Messit meg Cét sem tudja ki szerintem :DDD Modricot, meg Rakiticet tudja mert a VB idején nyaraltak horvátoknál és akaratlanul is megfertőzte a fociláz :D

[ Szerkesztve ]

(#128510) Citroware válasza NyxNyxNyx (#128507) üzenetére


Citroware
addikt

De legalább most nem Messi dicséréséről van szó, csak mert megint véletlenül jó irányba pattannak a labdák a lábáról 25m-ről is, mint ahogy már egy évtizede folyamatosan. ;]

[ Szerkesztve ]

(#128511) Viszlát válasza vond (#128508) üzenetére


Viszlát
addikt

Oké-oké, távol álljon tőlem, hogy érdemtelenül lehúzzam a csapatot. :)

Annyi, hogy innen nézve az utolsó pillanatos becsúszások, ide-oda pattogó labda, balf@sz felszabadítási kísérletek és töketlenkedések miatt a lefocizás túlzásnak tűnik, még akkor is ha kapura lövés így nem lett. De sokszor hajszálon múlt és ha Aguero is a pályán van, hááát...

De ahogy írtad, a lényeg, hogy nyertünk. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#128512) LyonnaisFan1 válasza Cartevo (#128505) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ideje lenne befejeznie.
Tovabb rombolja a mar lerombolt nimbuszat.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#128513) Peterhappy válasza Citroware (#128510) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jaja, oregszik a Srac, egyre rosszabb a labdakezelese :)

Mondjuk poen, hogy hat nap alatt rugott gyors egymasutanban harom "egyforma" golt

(#128514) DeathAdder válasza Peterhappy (#128513) üzenetére


DeathAdder
veterán

Végre lekörözte Cét a spanyol bajnokságban a mesterhármasok számában, aki idő közben megérkezett a Laligába meg már rég el is igazolt onnan ;]

(#128516) drachoHUN válasza Tibiajax (#128502) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nem az egy vereség a fájdalom, hanem az a focinak nem igazán nevezhető valami, amit ezzel a kerettel hétről-hétre, meccsről-meccsre látunk. Néha vannak villanások, de attól, hogy az előző idényben az a semmi is elég volt a bajnoki címhez, idén biztos, hogy nem lesz elég. Elfogy a szerencse, rájön mindenki, hogy nem is jó a Juve és szépen bátran focizva megvernek minket.

Forza JUVE!!!

(#128517) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Iszonyú jó meccs volt ez a Brighton - Wolves, ezért szeretjük a PL-t, helyzetek, lövések, erős letámadások, a játékosok megszakadtak a pályán, a Brighton átlagban 5.87 (!!) passzt engedett az ellenfélnek mire elkezdték a presszinget és labdát szereztek, elképesztő.

Jó az ilyeneket TV-s szakértőként annyival letudni, hogy buszozó kicsapat na..

(#128518) Ringman


Ringman
nagyúr

kíváncsi vagyok a keddi barca-inter meccsen mit fog conte kitalálni a serie a alsóházi csapat szintű középpályára (vecino-borja-biraghi/lazaro), hogy ne legyen nagy verés a vége.
(sőt győzelem)

(#128519) Sickboy25 válasza DeathAdder (#128469) üzenetére


Sickboy25
addikt

Én azt nem is értettem, hogy Smallingot minek adták kölcsönbe, ráadásul vételi opcióval... az egyik legjobb volt a posztján, de senki nem volt mellette, Jones és Lindelöf nem egy szint... Maguire-vel nagyon jók lehetnének...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#128520) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Még két emberre lenne szükségünk ph focihoz
Valaki?

(#128521) DeathAdder válasza Sickboy25 (#128519) üzenetére


DeathAdder
veterán

A vezetőség teljese üzletember, a kapitalizmus működtetéséhez ért, de a focihoz nem, és abban bízik, hogy egy vélhetően jobb játékost egy jóra lecserélni majd előrelépést jelent 1.7 PPG-ről.
Csak közben a legapróbb elképzelés nincs a pályán, hogy open play játékban milyen focit szeretnének megvalósítani, úgy meg ez a világ legjobb játékosaival sem valószínű, hogy működne.

Az a szerep jól áll nekik, amikor feltolt védelmek ellen kell második szándékból kontrákra játszani, mert megvannak hozzá a gyors és jó befejezőik, de ez kevés csapat ellen működhet a bajnokságban.

Lindelöf sem rossz, és Smalling mellett egy nagyon drága Maguirere szerintem semmi szükség nem volt.
Nekem már az is ellentmondásos volt, hogy egy buildupban erős, jól passzoló, gyors CB-t vesznek, ami egyértelműen a proaktív focit vetíti elő, feltolt védelemmel, erre megveszik mellé Wan Bissakát, aki elit védő, szinte bárkit le tud venni 1v1-ben a pályáról (Sterlinget is szépen zsebrevágta) csak a felfutásai teljesen meddők, rosszul passzol, nem jól ad be, first touchban is suta, összjátékben hasznavehetetlen, ahelyett, hogy a tavaly igencsak ígéretesnek tűnő Dalot maradt volna, ő ment a pincébe, és hoztak egy elit védekező szélsőhátvédet, akivel egyébként a proaktív focit próbálnak játszatni.

[ Szerkesztve ]

(#128522) venember83 válasza drachoHUN (#128516) üzenetére


venember83
nagyúr

Két elbukott BL-döntő után azért szerintem egy adott szinten mindenki tisztában van vele, hogy a Juve verhető. Ez már semmilyen szempontból sem megrendíthetetlen csapat, és ez már jó régóta így van.

(#128523) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Dopping: Oroszországot kizárták a tokiói olimpiáról és a 2022-es foci-vb-ről is

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#128524) salesman válasza gyuromoj (#128523) üzenetére


salesman
őstag

Helyes.

Türűűűdrááá!

(#128525) drachoHUN válasza venember83 (#128522) üzenetére


drachoHUN
senior tag

No de én nem csak azokról a meccsekről beszélek, ahol BL kaliberű ellenfeleink vannak. Olasz középcsapatoknak is simán van keresnivalójuk a Juve ellen. Szinte csak olyan meccsünk volt az utóbbi két évben, ahol egy kis szerencsével (vagy csak szimplán kevesebb bal szerencsével) az aktuális ellenfél bizony nyerhetett volna.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#128526) Redneck


Redneck
veterán

Dolly Rollt elküldték az APOEL-től. Kicsit meglepett, a bajnoki szerepléssel magyarázzák.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#128527) Tibiajax válasza venember83 (#128522) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD
bocs..

ennyi erővel azt is irhatnánk, a 2010-ben megnyert bl-serleg után mindenki tisztában van azzal, hogy az Interrel igenis számolni kell! és bárkit képesek legyőzni!

(#128528) venember83 válasza Tibiajax (#128527) üzenetére


venember83
nagyúr

Azért egy, hú, hogy is fogalmazzak, hogy ne sértsek meg senkit, kiválóan kikerekedő szezon után, amikor mindent megnyert egy csapat, s utána 9 évig bajnoki címet sem, sőt, sokszor BL-csoportkörben sem nagyon volt érintett, elég meredek ilyet állítani. Ellenben a Juve kétszer is elbaltázta ilyen/olyan okból a BL-döntőt. A kettőt nehéz ellentétes előjellel simán csak összehasonlítani, mert nagyon más a szitu.

[ Szerkesztve ]

(#128529) hobizoli válasza Redneck (#128526) üzenetére


hobizoli
nagyúr

2ponttal vannak lemaradva a 3 meccsel tobbet jatszott 3. mogott

több drón kell ;P

(#128530) Redneck válasza hobizoli (#128529) üzenetére


Redneck
veterán

Ezért lepett meg, kicsit erősnek érzem de ők tudják.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#128531) BenHans válasza DeathAdder (#128521) üzenetére


BenHans
addikt

és Sickboy25:
Azért azt is hozzá kell tenni, hogy az utóbbi időkben ebben a MU-ban mindenki képes lett volna középszar szintre süllyedni, és ezzel nem akarok senkit bántani.
Konkrétan nem látom a szervezettséget, úgy vásárolnak mint Monchi a Románál, gazdasági szempontból, de ami rosszabb, hogy az edző és a csapat fix részének telibefossintásával.
Ilyenkor jön a szenvedés, nincs megfelelő karakterű keret ahhoz, amit az edző vagy a stílus megkíván(na) ha lenne, nem beszélve bizonyos alap játékosokról.
A United nekem most ilyen öszvér csapatnak tűnik, nem tudják mi a játékuk, valahogy minden idegen, de ami a legjobban megy az a kontrajáték, a labda mintha sütné a lábukat.

Foseca focija sokkal jobban fekszik neki és a kohézió is megvan Mancinivel. Rengeteget beszél, irányít. Amellett, hogy jól helyezkedik elég gyors is, az alkata is megvan ahhoz, hogy a Lukaku féle monstrumokat is megállítsa, őt konkrétan pl zsebre tette a párharcaik során. A MU jelenlegi védői semmiben nem veszik fel vele a versenyt.
Nagyon remélem, hogy sikerül megtartanunk.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#128532) Tibiajax válasza venember83 (#128528) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de most megint félreértesz
amit írtam, egy nagy baromság. de arra írtam, amit te is írtál
nehogy már két elvesztett bl-döntőt vetítsél ki egy bajnoki vereség kapcsán, egy bajnoki vereségre.. nemhogy azt írd már, h már csak a két elvesztett döntő miatt is ideje lenne a juvét nem komolyan venni..
wtf??

(#128533) venember83 válasza Tibiajax (#128532) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig rátapintottál a lényegre. A Juventust nem lehet annyira komolyan venni, amennyire a vezetőség szeretné, értsd, nem tartozik a BL-re esélyes klubok legszűkebb körébe. És nem a vesztett meccs miatt. Egyszerűen évek óta nincs megfelelő középpálya, össze-vissza igazolnak lejáró szerződésű, de azt követően minimális összegért vagy sehogy sem eladható játékosokat, s hiába tapsolt el a Juve az elmúlt tíz évben 1,3 milliárd eurónyi összeget, nem mondanám, hogy ez egyértelműen látszik a kereten.

(#128534) Ringman válasza venember83 (#128533) üzenetére


Ringman
nagyúr

de azt követően minimális összegért vagy sehogy sem eladható játékosokat

a can-raibot-ramsey-costa-khedira ötösre gondolsz?

(#128535) forceberg válasza Ringman (#128518) üzenetére


forceberg
veterán

Tartalékos lesz a Bárka...
:))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#128536) máyköl válasza Ringman (#128534) üzenetére


máyköl
veterán

Sovany csapat egy nehany evvel ezelotti Juvehoz kepest... Mondjuk Costat csipem

De ez... Micsoda csapat volt. Itt még Pogba is futballozott ráadásul, nem egy bohóc volt.

[ Szerkesztve ]

(#128537) forceberg válasza hhenry (#128520) üzenetére


forceberg
veterán

Citro hol vagy????????

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#128538) Citroware válasza forceberg (#128537) üzenetére


Citroware
addikt

Éppen akartam is mondtani, hogy lett ez szervezve ha nincs is mindenki meghívva. :DD Ausztriában.

(#128539) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

arsenal --> még mindg shit...

(#128540) Tibiajax válasza Citroware (#128538) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de akkor jössz?

(#128541) Citroware válasza Tibiajax (#128540) üzenetére


Citroware
addikt

Azt sem tudom hogy mikor, meg hol vannak ezek. Ennyit tudok, hogy így állnánk fel, de csak mert ezt is forceberg tette közzé (azóta már változtak a "frizurák") :

(#128542) hhenry válasza Citroware (#128541) üzenetére


hhenry
őstag

Késmárk utca 32, 1158 műfüves dec 21 késő délután lesz

(#128543) Citroware válasza hhenry (#128542) üzenetére


Citroware
addikt

Már lassan mindenhol laktam csak Budapesten nem. Ha esetleg egyszer véletlenül ott kötök ki, akkor lehet róla szó egy másik alkalommal. De most nem.

(#128544) hhenry válasza Citroware (#128543) üzenetére


hhenry
őstag

:R

(#128545) forceberg válasza Citroware (#128543) üzenetére


forceberg
veterán

O, az nem szamit, en is innen indulok holnap ejjel:

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#128546) vond


vond
MODERÁTOR

Most a Liverpool szurkolók (még jobban) nem fognak szeretni, de volt valamelyik nap egy olyan vízióm, hogy a 'Pool elkezd bukdácsolni tavasszal, és beéri őket a Leicester. ;]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#128547) Tibiajax válasza forceberg (#128545) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:Y
van jegyed az inter-barcára??

[ Szerkesztve ]

(#128548) Napfénysüti válasza Citroware (#128541) üzenetére

Te marhára bízol bennem. :DDD
Most is épp meccsről értem haza, készülök rá. ;]

Més que un club!

(#128549) Viszlát válasza Tibiajax (#128539) üzenetére


Viszlát
addikt

Azért maradtál a második félidőre? :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#128550) hhenry


hhenry
őstag

Arsenal 9 perc alatt 3-at gurított :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.