Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128451) hobizoli válasza Napfénysüti (#128450) üzenetére


hobizoli
nagyúr

jo de azert megnezed a romanok a 28 goljuk 1/3-t 7m-sbol dobtak

azert arra nincs epeszu magyarazat, hogy ennyi 7m-st megiteljenek
mert ugyanolyan helyeztekben nalunk szabaddobas SEM volt, nem hogy 7m-s

ez elegge tudja demoralizalni a csapatat jatekat, mert kevesbe batran mernek majd vedekezni, amikor mindenert IS 7m-s jar a masiknak

több drón kell ;P

(#128452) forceberg válasza hobizoli (#128451) üzenetére


forceberg
veterán

4/6 vs. 9/9. 1-2-t azért illik 9-ből fogni, nem?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#128453) hobizoli válasza forceberg (#128452) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Neagu ellen? az 30-bol 31-t bedob

több drón kell ;P

(#128454) DeathAdder válasza BenHans (#128443) üzenetére


DeathAdder
veterán

Külföldön amennyire látom én úgy látom, hogy egyáltalán nincs is belviszály az ex focista meg a blogger között. Simán belemennek egymással egy vitába és fel nem merül, hogy az egyik blogger a másik meg volt focista, hanem egy szinten kezelik egymást.

De amúgy ja, egy volt focistának a képernyő előtt valószínűleg nagyobb riszpektje, megjelenése van, és ha egy blogger aládolgozik azzal sincsen semmi gond, csak Mo-n nem ez megy a lenéző stílus, ahogy Salec mondaná a hierarchia csúcsáról, "jó gyerek ez a Benito, de tudja hol a helye".
és simán elképzelhetőnek tartom azt is, hogy ezek a büszke volt focisták nem is hajlandók meghallgatni, megfogadni mások munkáját, tanácsát, véleményét, sokuk már a statisztikáktól is irtózik, sőt még büszke is rá :(((

(#128455) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

gyilkos borja valero ma leveri az egész roma-t!

(#128456) Ringman válasza Tibiajax (#128455) üzenetére


Ringman
nagyúr

fozza inda!

villámgyors valero kontrákat várok a mai meccstől!

(#128457) Ringman


Ringman
nagyúr

hihetetlen, még egy sérült: candreva :W

(#128458) forceberg válasza Ringman (#128457) üzenetére


forceberg
veterán

Lassan elértéktelenedik a keddi jegyem :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#128459) Tibiajax válasza Ringman (#128457) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

amúgy brozovics szerinted százas?.. mármint, agyilag
én szinte biztos vagyok benne, hogy nem teljesen az
szóval, hogy mentálisan kissé cizellált ez az ember

(#128460) Ringman válasza Tibiajax (#128459) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem simán csak kurva fáradt, kb a legtöbbet ő fut minden meccsen, mentálisan is kivan már.

szerk:
milyen helyzetek maradnak ki!

[ Szerkesztve ]

(#128461) BenHans válasza Ringman (#128460) üzenetére


BenHans
addikt

Az első amit az Inter alakított ki és nem a Roma balfaszkodása.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#128462) Ringman válasza BenHans (#128461) üzenetére


Ringman
nagyúr

részletekkel nem foglalkozunk, kb hárommal kellene mennünk ilyen ajándéklabdák után :)

(#128463) Tibiajax válasza Ringman (#128462) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem voltunk képesek leverni ezt a gyenge romát, nem is leszünk bajnokok

(#128464) dudu5130 válasza Tibiajax (#128463) üzenetére


dudu5130
őstag

Azért eléggé el vagyunk fogyva. Vecino és Borja kp tengellyel csoda volt ez is. Martínez meg inkább hétköznap remekeljen.

(#128465) venember83


venember83
nagyúr

Az éjszaka 0-3-ról álmodtam, Lautaro lőtte a harmadikat. De a juVAR érvényteleníthette a gólokat.

[ Szerkesztve ]

(#128466) Tibiajax válasza venember83 (#128465) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na hát ez az.. most már pedig még álmunkban is számolni kell a juVAR-ral...
:DDD :DDD :D
dudu5130 azokat a helyzeteket, amikor szemtől szembe állsz 5méterrel egy hatalmas kapuval és főlé lövöd izomból, nagyon jól fizetett profiként, nem tudok egészen egyszerűen mit kezdeni. nem tudom elfogadni sem

volt vagy 4 banális ajtó ablak helyzet, amit a fővárosiak voltak szvesek odaajándékozni nekünk és..semmi. elmehetnek a pcsába
és ezek után már a juventust sem fogom tudni majd hibáztatni, meg a juVAR-t sem, mert nem miattuk nem leszünk idén sem bajnokok

(#128467) Ringman válasza Tibiajax (#128466) üzenetére


Ringman
nagyúr

xG arány tegnapi meccsen: 2,08 vs 0,21

(#128468) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Memphis tolja a focit a klubjába is, válogatottban is..
én azt nem értem, h mondjuk a real madrid - ugye keresett egy jó csatárt, szutyok benzema mellé/utódjaként -, ez a zéró jovics vagy milyen csics helyett miért nem mondjuk őt próbálta elhozni a lyonból? biztosan sok pénz lett volna, de könyörgöm, klasszis. Hazard mellett egy másik nagy spíler lenne. modric, kroos, hazard, előttük deepay meg az a brazil gyerek.. azért ott alakulna egy komoly gárda

ja tudom már, a hollandok nagyon ritkán jönnek be madridban

[ Szerkesztve ]

(#128469) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Az eddigi szezon alapján azt ki lehet mondani, hogy Smalling > De Ligt?

Nemigen nézem a ligát, védőnél meg nem is minden esetben adekvát, de a számok egyelőre ezt mutatják

De Ligt:

Tackles succeeded: 7 / 58%
Clearances: 49
Interceptions: 10
Errors led to goal: 1
Key passes: 1
Chances created: 1

Smalling:

Tackles succeeded: 6 / 55 %
Clearances: 49
Interceptions: 22
Errors led to goal: 0
Key passes: 4
Chances created: 5

btw, a 80 milliós Maguire semmivel sem tűnik jobbnak, Leicester sem sínyli meg az eladását, Söyüncü még upgrade is hozzá képest, pedig Maguire is elég fasza volt a Licesterben, buildupban jobb volt az angol, de a török védekezésben még masszívabb ha lehet ilyet mondani.

[ Szerkesztve ]

(#128470) bandus


bandus
veterán

ritkán nézek stream-eket, de most el kell ütni valamivel ezt a szombati napot az irodában :D van tuti tippetek, hogy hol tudnám megnézni a real meccset? köszönöm :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#128471) Tibiajax válasza bandus (#128470) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

parancsolj
elég lesz?

(#128472) bandus válasza Tibiajax (#128471) üzenetére


bandus
veterán

dánke :R
remélem megszórják az espanyolt. mondjuk ez nem kétséges, ha csak annyit mutatnak, mint a fradi ellen.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#128473) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

találtam egy remek képet.. :) Totti bátyánk legenda, meg minden, egyike tényleg azon keveseknek, akik soha nem váltottak klubot, ez nagy dolog.

de azért ezen a képen olyan de olyan szépen látszik már az arckifejezésén :D , fénykora éveiben mennyire nem kellett félteni őt, amikor patkánynak kellett lennie

(#128474) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ejjjejjejejejj. Szép ez a támadó felfogás meg minden, de ha a védelem nincs meg hátul hozzá.

(#128475) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Tottenham - Burnley 5-0

Volt pár szép gól, Son-ét (a 3.) érdemes megnézni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#128476) Enzolord


Enzolord
addikt

Az igen, derbit nézi valaki? A United kifújja a City orrát? Miért csak a nagy csapatok ellen tudunk rendesen játszani? ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#128477) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#128475) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ha azt Messi lövi meglenne a jövő évi aranylabdás ;]

(#128478) Viszlát válasza Enzolord (#128476) üzenetére


Viszlát
addikt

Sajnos nem tudtam nézni az első félidőt, de a másodikra már bekapcsolódom, reméljük az is ilyen eredményt hoz. :C

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#128479) Enzolord válasza Viszlát (#128478) üzenetére


Enzolord
addikt

Reméljük. Jól játszik a csapat, csak az a baj, akkor tud játszani, ha nyomás alá helyeznek minket. Mint egy kis csapat ;] :(((

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#128480) Viszlát válasza Enzolord (#128479) üzenetére


Viszlát
addikt

Ilyen egykapuzás ment az első félidőben is? :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#128481) Enzolord válasza Viszlát (#128480) üzenetére


Enzolord
addikt

Ennyire nem. Megint nagyon visszaálltunk. :((( :(((

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#128482) Viszlát válasza Enzolord (#128481) üzenetére


Viszlát
addikt

Remélem jól megbüntetik a szitit ezért a dobálózásért minimum huszonhatvanhétszázmillióra... Sutyerák banda.

Szerk: Perreira bejön, elveszti a labdát, majd behúz egy sárgát. Kellett neki mindehhez 12 másodperc... :C

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#128483) #56268288 válasza Viszlát (#128482) üzenetére


#56268288
törölt tag

Nem akarok hulyeseget irni, de ugy emlekszem, hogy csak a City szurkerek ilyenek. Raadasul ennyire durvan. (PL-t tekintve)

Egy dontetlennek orulnek amugy, de ma egy MU gyozelemnek is tudok orulni, mondjuk ugy. xd

(#128484) Viszlát


Viszlát
addikt

Fú, a második félidő valami borzalom volt, de megúsztuk. Nem tudom volt-e valaki olyan bátor, hogy erre fogadjon, de biztosan jól járt. :D

gabesz939: ezt nem tudom, de nem emlékszem mikor láttam utoljára ilyen jelenetet PL-ben. Nagyon régen.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#128485) Redneck


Redneck
veterán

Sajnos nem tudtam nézni, de el se hiszem. Megvertük a Cityt?
Komolyan az sem érdekel, hogyan. Már a Tottenham ellen is kicsit meg voltam lepődve. :Y

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#128486) #56268288 válasza Viszlát (#128484) üzenetére


#56268288
törölt tag

Pontosan én sem tudom, hogy mikor láttam ilyet. Talán 6-8 évvel ezelőtt. Én úgy emlékszem, hogy akkor is City szurkerek csináltak ezt, de nem ennyire durván. Konkrétan, mint a 300-ban mikor "nyileso" volt. (Most)
Ha bajom van a másik csapattal nem a játékoson fogom kitölteni a dühömet. Ez szerintem, teljesen logikus. Mindegy, kapjanak büntetést, nézzék vissza és tiltsák ki őket. Mármint az embereket.

(#128487) DeathAdder válasza Enzolord (#128476) üzenetére


DeathAdder
veterán

Miért csak a nagy csapatok ellen tudunk rendesen játszani?

Nagyon jól áll nekik az a szerep, amikor nem kell focizni. Feltolt védelmek ellen tudnak hatásosan második szándékból a kontrákra játszani, a 2nd ballokra (első szándékból nemigen tudnak, ezért sülnek fel amikor odaadják nekik a labdát), és jól tudják futtatni Rasford, Martialt akik nagyon jó focisták.
A védekezésből való játékfelépítés fekszik nekik igazán, ezért van az, hogy a jobb csapatok elleni mérkőzésekből nagyon jól jöttek ki eddig mindig.

A sziti meg fejben nagyon nincsen ott, már fordulók óta, cselzi, soton ellen is kellett a mázli, az ellenfél hibái, mert önerőből csak szenvedtek, a védekezésük meg botrány, amint sikerül az ellenfélnek kiszabadulni labdával az presszingjükből már jönnek is a nagyobbnál nagyobb helyzetek, jól látszott ez az első 30 percben.
Utoljára az Anfielden voltak tényleg nagyon jók, szerintem az után a vereség után fejben teljesen szétestek, feladták. Remélem a BL-ből is gyorsan kiveri őket valaki :D

Azért ez ígyis-úgyis nagy győzelem volt, egy városi rangadón idegenben, szóval grat nekik :)

[ Szerkesztve ]

(#128488) #56268288 válasza Redneck (#128485) üzenetére


#56268288
törölt tag

A City pályán sem volt. Annyira rosszul játszottak. Ennyit jelentene egy Aguero és egy Sane? Pont egy Citynél?! Durva.. mondjuk nem baj. :D

(#128489) #16514048


#16514048
törölt tag

(#128490) Enzolord válasza Viszlát (#128482) üzenetére


Enzolord
addikt

Kapnak meg a rasszista bekiabálásokért is. De a legnagyobb bünti nekik most za, hogy elpicsáztuk őket. :D :D

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#128491) Peterhappy válasza #16514048 (#128489) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez jo :K

En reggel mondtam a haveroknak, hogy a MU meg fogja szivatni a $zitit, de csak x-re gondoltam es ugy remlett, az Old Traffordon jatszanak.

Vajon a $ziti elengedi a bajnoksagot, ramegy csak a BL-re? Vajon ez Pep utolso szezonja?
Az tuti, higy ezt csak a L'pool veszitheti el - es meg egyszer nem fogjak elbenazni. Nem, iden kizart.

(#128492) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Az a szuzi gól :Y

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#128493) Napfénysüti válasza IreN!CuS (#128492) üzenetére

Ez világklasszis gól volt nincs vita. :Y

Més que un club!

(#128494) bagyulajuve válasza IreN!CuS (#128492) üzenetére


bagyulajuve
addikt

mármint a Savic gól?

Resistencia eterna

(#128495) dudu5130 válasza Tibiajax (#128466) üzenetére


dudu5130
őstag

2 ponttal megyünk miről beszélsz? :DD :C

(#128496) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

https://cdni.rt.com/files/2018.08/thumbnail/5b7ab1cefc7e936d598b4592.jpg

(#128497) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Megjött a megérdemelt vereség. Innentől majd gyakrabban jönnek.

Forza JUVE!!!

(#128498) Citroware


Citroware
addikt

Mi a fene történik a nagyvilági fociban? A Bayern hetedik, Juve kikap, a City pontszámkülönbségben lassan közelebb lesz a kieső helyhez mint a Liverpoolhoz, Mourinho a Tottenham menedzsere, Leicester stabil második, Solskjaer meccset nyer... ezeket mondta volna valaki pár hónappal ezelőtt, kiröhögik.
(nehogy a Salzburg kiejtse a Liverpoolt a BL-ből)

[ Szerkesztve ]

(#128499) DeathAdder válasza Citroware (#128498) üzenetére


DeathAdder
veterán

Dehogy ejti ki, nem azért álltunk ki B csapatokkal a héten.

(#128500) venember83


venember83
nagyúr

sarriOUT? Vagy kirúgták már? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.