Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128851) hhenry válasza Enzolord (#128846) üzenetére


hhenry
őstag

:DDD

(#128852) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Sosem azért játszom, hogy én legyek a number one. Csak azért játszom, mert szeretem a futballt. Boldog vagyok, ha játszhatok. És mindig 100 százalékot adok a pályán. Azt hiszed létezik tökéletesség? Csak az isten tökéletes
- Junior

Neymar ünnepli a Galatasaray ellen lőtt gólját ünnepli a Bajnokok Ligájábanegyébként januártól neki ill. nekik szurkolok. befejeztem az eddigiekkel... januártól új szelek fújnak, asszem ideje normális csapatot találni, akinek megéri egyáltalán szurkolni

(#128853) LendvaiFeri1 válasza Tibiajax (#128852) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Sosem azért játszom, hogy én legyek a number one.

Miért ment el Barcelonából? :U

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#128854) Ringman válasza Tibiajax (#128852) üzenetére


Ringman
nagyúr

És mindig 100 százalékot adok a pályán.
:))

[ Szerkesztve ]

(#128855) DeathAdder válasza Tibiajax (#128852) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem értem mi bajod, 8 év után végre újra lesz a San Siroban BL nyolcaddöntő.

(#128856) Viszlát válasza Tibiajax (#128852) üzenetére


Viszlát
addikt

Pffft, divatszurkoló lettél? :Y

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#128857) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

"asszem ideje normális csapatot találni, akinek megéri egyáltalán szurkolni" - :DDD
Aha, ez általában így működik, valóban. :D igazi szívből jövő szurkolás lesz :DDD

(#128858) Tibiajax válasza Viszlát (#128856) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem erről van szó.
egyszerűen csak elég volt abból, hogy olyannak szurkolok, olyanba ölöm egyáltalán a drukk-energiáimat hosszú hosszú évek óta, ami zsákutca. az egy darab barca '15-ös bl-sikeren kívül nem sok örömöm volt.. szopok, csak szopok, anyázok, izgulok mindig, a rohadt nagy semmiért és kitartóan drukkolok, de hogy minek.. és konkrétan azt sem látok, amit szeretnék. egyáltalán futballt.
jó, tavaly az ajax focizott, de az, ami végül történt az elődöntő legvégén, az egy vicc volt. az is vicc volt, a barca liverpooli meccse is egy vicc volt, és most meg már csoportmeccsek végére megkaptam azt, ami nekem kijár.
de most kicsit elég volt.. válasszunk mást, kezdjünk valami újat

a másik, h miért pont a zsíros psg.
a psg olyan, amilyen. már a klub és ami mögötte van, ezzel sokat nem tudunk kezdeni. ha ömlik valahonnan a pénz, hát ömlik. mindenhová ömlik, máshol is. csak itt van valami látszata is, mondjuk.
van erre más pozitiv példa is persze, van látszata a szitinél is, a 'pool-nál is. de azoknak nem igazán tudnék szurkolni, mert nincs semmi, ami kötne oda
tehát a másik olajos ill. a siker 'pool kilőve. nézzük tovább
uk - united? chelsea? csirkék??.. no way
spa - barca. de a barcával ma már az a bajom, hogy amikor nézem a meccseit, tulajdonképp egy valakire vagyok kiváncsi, a kisemberre. álljunk a sarkunkra barcások és legyünk csak egyszer, egyszer őszinték, önmagunkhoz is: ha a zsenit levesszük a pályáról, mi marad a mai barcból, ami akár csak emlékeztet is arra az érzésre, csak nyomokban legalább, ami a Xavi-csúcs buszkeksz, ini-féle, vagy előtte a 'dinho féle, vagy még előtte a Kluivert/Rivaldo féle katalánokra emlékeztet?...
na ugye. de amugyis zsákutca sajnos a mostani barca, ezzel az edzővel, a kiöregedett maradék játékossal és a többi nímanddal. suarez az egyedül worldclass-szint, de kevés lesz komoly sikerre ez a gárda
madrid nyilván kizárva, többi érdektelen
ita - juve no way, többi meg...... :hát igen
német focit nem nézek, marad még valami?

és ezzel egyidőben, most valamelyik este volt ugye a psg utolsó bl-meccse ment otthon. többi meccs nem érdekelt, a kedvenceimtől megkaptam amit megkaptam, ismét, méltóképp lezárva ezt az évet, így néztem inkább Juniorékat
elnéztem, ahogy örömfociznak. az inter-meccsről odakapcsolva egészen más érzéseket hozott elő a meccsnézés, de nemcsak azért, mert akkor rúgnak gólt, amikor akarnak. hanem mert játszanak. ott van az edzőjük, elnéztem, aki olyan rohadt jó helyzetbe van, milyen játékosoknak dirigálhat ilyen fiatalon, egy bundesliga középcsapatból átjőve. magyaráz mbappénak, és az meghallgatja. visszakéreckedik a pályára és azonnal sprintel az ember egyet és majdnem gólt lő. hmm..de leadhatta volna épp Juniornak is, vagy Cavaninak is..nem baj, majd két perc múlva.. azt csinálnak, amit akarnak az ellenféllel. hátul G.Silva -nekem- mindig is rokonszenves gyerek volt, a mai fociban az a klasszis védő, aki nem arról híres, hogy egyébként nagy favágó, elegánsan nyújt klasszis védőmunkát, nagy dolog. régen több ilyen védőt is láthattunk, ma már nagyon keveset. de minden más poszton nagyon jók.
de igazából nem is magyarázni akarom a mai psg-t, inkább annyit akarok csak, hogy szóval jó is volt, meg azért egy mocskosul irigykedős is volt látni ezt a csapatot, hogy ilyen csapatnak, ilyen játékosoknak szurkolhat az ottani publikum, akiknek aztán a meccs végén odamentek együtt és köszönték a szurkolást a gigasztárok, közben a francia kommentátor végig kiabált.. egyszerűen van miért. játszanak, rengeteg gólt lőnek és nem az az állandó kibaszott kérdés esetükben, nna, vajon sikerül-e legalább egy iksz, vagy netalán még győzni is, jajj bárcsak. meg..báárcsak rúgjunk már gólt. hogy kihúzhassuk egy jó kis 1-0al, aztán meglesz a meccs.. jaj nem, még az se jön össze, a francba. nem baj, majd jövőre.
inkább az a kérdés, hogy hány gólt fognak majd gurítani neymarék.. bárkivel partiban vannak ma a világon. gálacsapat.
szóval ha már drukkolok, meg focit is akarok látni azoktól - egyáltalán azt látni végre, hogy focizva, gólokkal --mint anno a nagy barca pl ugye-- nyerjenek -, nagyjából a psg az egyedüli csapat, aki szóba jöhet. és most szóba is jön

(#128860) mephi666 válasza Tibiajax (#128858) üzenetére


mephi666
nagyúr

...mert az elmúlt 20 évben, mióta a 'poolnak szurkolok, annyira el volt árasztva a csapat kupákkal :DDD a legutolsó bl-győzelmet leszámítva 1 bl-győzelem, pár (főleg) sehol nem jegyzett hazai kupa, 1 európa-liga meg kisebb nemzetközi kupák és szevasz... a barca termése kicsit komolyabb volt...

szurkolj szerintem a pafc-nak :) az legalább a mi adónkból "épül" :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128861) #16514048 válasza Tibiajax (#128858) üzenetére


#16514048
törölt tag

"egyszerűen csak elég volt abból, hogy olyannak szurkolok, olyanba ölöm egyáltalán a drukk-energiáimat hosszú hosszú évek óta, ami zsákutca...szopok, csak szopok"

Képzelem milyen szar érzés lehet azért, amikor a 4 kedvenc klubcsapatod közül 3 vezeti a bajnokságát. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#128862) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

:DDD
Legyen mindenki Man.city és P$G-szurkoló! Jézusom :D

(#128863) Ringman válasza Tibiajax (#128858) üzenetére


Ringman
nagyúr

lol, psg a brazil bohóccal meg a kurva szimpatikus icardival, olajpénzekből finanszírozva.

(#128864) Tibiajax válasza #46372352 (#128859) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem, nem kell töröltetni, mert ilyen is lehet, ez most én vagyok, és fel is vállalom. az más kérdés persze, h mások mit gondolnak erről.. de azt meg kb leszrom. :)
jó, a nem csak readonly-fórumtársakét nem. ők meg majd vagy megértenek (valamennyire), vagy nem. de most ez lesz

(#128865) Viszlát válasza Tibiajax (#128858) üzenetére


Viszlát
addikt

Tiborom, nem tudom mi mondatja veled ezeket, de tisztán emlékszem, ahogy könnybe lábadó szemekkel mutogattad nekem az Interes/Ajaxos mezeidet, szóval ne haragudj, de nem tudlak komolyan venni ebben a nagy sopánkodásban.

Amit meg a PSG-ről írsz, az csupán körbeírása a divatszurkolónak. Persze lelked rajta, de inkább menj el valami napos helyre feltöltődni, vagy rúgj be hard resetig, és felejtsd el ezt a baromságot. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#128866) IreN!CuS válasza Tibiajax (#128858) üzenetére


IreN!CuS
őstag

lerúglak - véletlenül - szombat hátha a fejedre esel és észhez térsz :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#128867) Napfénysüti válasza IreN!CuS (#128866) üzenetére

Nekem is az jutott eszembe hogy majd szombaton észhez térítjük...

Ha nem megy szép szóval akkor erőszakkal. ;] :D

Més que un club!

(#128868) DeathAdder válasza Tibiajax (#128858) üzenetére


DeathAdder
veterán

és ehhez pont az emberjogi bűncselekményekből meggazdagodott szarházi katari sejk péniszméregetőszerét választod, akinek az uefa nem győz csontig benyalni? :D

és ezekre "mocskosul irigykedsz"? :D irigykedni mostanában lehetett a dortmundra, liverpoolra, atletico madridra, tottenhamra, akik tetemes hátrányból kitörtek a gazdagabb csapatok árnyékából, nem korlátlan money cheattel, de még a juventust is ide venném, akik elég mélyről jöttek fel Conteval.

De erre a szánnivaló csapatra.. ha a Marseillet veszi meg ez a rabszolgatartó vadállat, akkor januártól Marseille szurkoló lennél? mert akkor ők lennének a francia topcsapat, nekik csalták volna el az FFP-t, nekik vásároltak volna fel minden olyan dolgot amitől most jó lenne a csapat, és bármilyen siker onnantól ugyanúgy nem a klubbé, hanem a katari pénzé lenne, csak más címer alatt..

De már azt sem tudom hova tenni, hogy több évtizedes szurkolás után egyszer csak levezetsz pro-kontra érveket, papírra vetve, hogy kinek kellene szurkolni. A szurkolás lélektana egy klub iránt vagy elkap valakit vagy nem.. a szebb időket látott Leeds United, Newcastle szurkolók is rengeteg vannak most is Magyarországon :) Ez valami más amit Te követsz, ez rajongás, mintha termékként tekintenél rájuk, hogy áá most szar lett a huawei inkább veszek samsungot :D

És akkor mi lesz ha elkezdesz szurkolni ennek a szaros adócsaló klubnak, és esetleg megnyerik a BL-t? Mivel lesz jobb, mint mondjuk az Inter eddigi sikerei, aminek (valószínűsíthetően) gyerekkorod óta szurkolsz? Vagy ha az Inter újra topcsapat lesz, akkor visszapártolsz a PSG-ről? :D

DE komolyan, nem elég az Ajax, Barcelona, Internazionale, Bayern, Arsenal, Hollandia, Argentínáért élni halni, most még ez is kell? ;]

..és tudom hogy nem irónia, mert akkor dőlt betűkkel írtad volna :DDD

(#128869) salesman válasza Tibiajax (#128858) üzenetére


salesman
őstag

Tibi, nem vagy te vadász?
[link]

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#128870) alázógyík válasza Tibiajax (#128858) üzenetére


alázógyík
őstag

Te valami durva cuccot tólsz? :F

(#128871) Tibiajax válasza DeathAdder (#128868) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

haggyjatok már, teljesen öszezavartok....

xddd

(#128872) forceberg válasza Tibiajax (#128871) üzenetére


forceberg
veterán

Tibi, már fogod a Kék Osztriga kilincsét, de még van visszaút :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#128873) salesman válasza forceberg (#128872) üzenetére


salesman
őstag

:K

Türűűűdrááá!

(#128874) Napfénysüti válasza forceberg (#128872) üzenetére

De ha nincs az fájni fog neki. ;]

Tibi: ne rohanj tátott szájjal a f*szerdőbe!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#128875) salesman válasza Napfénysüti (#128874) üzenetére


salesman
őstag

:))

Türűűűdrááá!

(#128876) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

ha valaki nem tud magával mit kezdeni, a sport2-n elég kemény a dortmund-lipcse :Y

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#128878) bagyulajuve válasza Tibiajax (#128858) üzenetére


bagyulajuve
addikt

atzért örülök, hogy nem a Juve-t választottad :DDD ;] :P

Resistencia eterna

(#128879) vond válasza ZavaBalazs (#128876) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Inkább a Sport1-et nézzétek! ;] Bár pont most lett vége. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#128880) Napfénysüti válasza vond (#128879) üzenetére

Nem volt semmi. :K

Més que un club!

(#128881) vond válasza Napfénysüti (#128880) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Eszméletlen ügyes volt a csaj! :K Ja, és megzabálom, olyan cuki. :B

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#128882) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Enzolord nem tud jönni sajnos focira :( esetleg valaki?

(#128883) mephi666


mephi666
nagyúr

oké, hogy el volt dobva ez a meccs, de ez a stat akkor is nevetséges:
(mint amikor régen fifáztam és sz*patott a gép :D )

1. félidő végén a shots on target valami 3 vs 4 volt, gól meg már 4 - 0 :D

ui: az egészben az a szomorú, hogy a fiatalok nagyon szép akciókat vittek végig és a végeredmény kb annyira tükrözi a realitást, mint év elején a barca - 'pool 3 - 0 :K ...úgy látom utánpótlással sem lesz nagy probléma... el tudom képzelni, hogy közülük kerül ki a következő fowler/gerrard/owen/carragher

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128884) L_YKing


L_YKing
addikt

Én egyet értek, jó néha focit is nézni, a Barca mostanában jó szar focit játszik. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#128885) forceberg


forceberg
veterán

Bement végül? :Y

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#128886) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

szevasztok!
aludtam egyet rá, mégse leszek psg-szurkoló.

:DDD
maradok én borjánál, meg a többi kutyaütőnél. miért is váltanék... jobbat sem érdemlek

szombaton foci!!!

(#128887) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nna, sajó dávidka, tudjátok jól ki, a hatalmas nagy futballszakértő, futballguru, megírta élete első szakcikkét, a zindexre.. figyeld, az aston villa rommmmá verte a liverpool-t.
:) aranyos
persze, a tényszerűség kedvéért nyilván csak megemlíti, hogy hát igaz, hogy a liverpool nem feltétlen a legerősebb csapatával állt ki, de azért ez a brutálisan borzalmas eredmény, ez az 5-0 (!!), még így is "súlyos"...


bzmeg, mind a 11 játékos ismeretlen kölyök volt a 'pool edzőpályájáról. nem hogy a komplett csapat, még az edző is ismeretlen volt a padon
nem 5-0-ra, 14-1-re kellett volna kb a gagyi villának elvinnie ezt az edzőmeccset...

(#128888) salesman válasza #16514048 (#128861) üzenetére


salesman
őstag

"Képzelem milyen szar érzés lehet azért, amikor a 4 kedvenc klubcsapatod közül 3 vezeti a bajnokságát. :DDD"

Ezekből egyik természetesen a Ferencváros! ;]

Türűűűdrááá!

(#128889) mephi666 válasza Tibiajax (#128887) üzenetére


mephi666
nagyúr

...nézd meg a statisztikát, amit néhánnyal korábban linkeltem :D szerintem akkor lett volna "korrektebb" a végeredmény, ha pl 5-3 lesz, mert így tényleg barca-'pool érzésem volt utána... megérdemelték volna a kölykök, hogy párszor betaláljanak, mert amikor belenéztem, nagyon szépen játszottak együtt... a villa kapusa meg valamit beszedett meccs előtt... :D ...bízok benne, hogy az ilyen eredmények nem teszik őket frusztrálttá és simán tovább tudnak lépni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128890) hhenry


hhenry
őstag

(#128891) hobizoli válasza hhenry (#128890) üzenetére


hobizoli
nagyúr

"...és huncutul rámkacsintott"

:DDD

több drón kell ;P

(#128892) Tibiajax válasza hobizoli (#128891) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D

(#128893) DeathAdder válasza Tibiajax (#128871) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tetszik, hogy becsempészhettem a Bayernt az általad kedvelt klubok közép közé és nem ellenkeztél.. hmm érdekes :)

(#128894) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#128893) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ha van itt ilyen jogkörrel rendelkező mod, átnevezhetné MiaSanTibire.
köszi! ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#128895) sh4d0w válasza ZavaBalazs (#128894) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Csak a tisztánlátás érdekében: a San Siro a Milan stadionja :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#128896) hhenry válasza sh4d0w (#128895) üzenetére


hhenry
őstag

Az inter milané? :F

(#128897) DeathAdder válasza hhenry (#128896) üzenetére


DeathAdder
veterán

Meg tavasszal egy kicsit az Atalantáé :)

(#128898) bagyulajuve válasza hhenry (#128896) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az a Giuseppe Meazza :DDD

Resistencia eterna

(#128899) hhenry válasza bagyulajuve (#128898) üzenetére


hhenry
őstag

:D

(#128900) Tibiajax válasza DeathAdder (#128893) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mondom, már teljesen összezavarodtam nap végére.....
azt hiszem, Viszlát barátunk húzott ki végül az ingoványból, amibe tévedtem. tartotta bennem a lelket és ráébresztett, talán nem kellene ezt az irányt erőltetnem, nem így ismert meg.. ránéztem a mezeimre és az éjjel ismét könnybe lábadt a szemem
psg?.....no way

egyébként meg argentínát is írtál, azt láttam. . baromság. sose szurkoltam nekik
nemzeti válogatott, csak a hollandok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.