Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128051) Enzolord válasza bagyulajuve (#128044) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor Debrecenből mehetünk együtt... :D :D

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#128052) Tibiajax válasza venember83 (#128050) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Allegri nem dolgozott még Angliában, jól tudom?
Arsenalban kiváncsi lennék, mit tudna összehozni

[ Szerkesztve ]

(#128053) Enzolord válasza venember83 (#128050) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#128054) Napfénysüti válasza mephi666 (#128048) üzenetére

Múltkor megnéztem ennek a Női NB1-nek (Jetsol liga a neve asszem) valamelyik fordulójának az összefoglalóját.
Vallatni lehetett volna vele, de mutattam az asszonynak aztán együtt röhögtünk. Én annyi bénázást egy Eurosportos Watts összeállításban nem látok mint itt kb 5 meccs vágásában. Mondtam is az asszonynak ha a lányunkat egy kicsit is megtanítom mondjuk védeni sztár lehet ebben a bajnokságban. :DDD

Més que un club!

(#128055) forceberg válasza Napfénysüti (#128054) üzenetére


forceberg
veterán

... és ezeknek akarnak egyenlő bért...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#128056) mephi666 válasza Napfénysüti (#128054) üzenetére


mephi666
nagyúr

ránézésre egy kiöregedett kézilabda kapus is használhatóbb lenne :D ...ja, maradjanak a nők inkább a kézilabdánál: abbban folyamatosan elér a válogatottunk olyan eredményeket, amiről a férfi fociválogatottunk csak álmodhat... érdekes amúgy ez: a hazai klubfocink és válogatottunk ugyanúgy pocsék, viszont kézilabdában/vízilabdában és a saját szintünkön jégkorongban is jók vagyunk... (jégkorongban durván kijönnek még a különbségek: kisebb csapatok ellen szépen tudunk győzni akár jelentős különbséggel is, viszont ha jön egy finnország, ott megmutatkozik, hogy van hová fejlődni... habár ott előbb tanul meg egy gyerek korcsolyában járni, mint máshol mezítláb)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128057) #16514048 válasza venember83 (#128050) üzenetére


#16514048
törölt tag

Pocsettínó in!

(#128058) Napfénysüti válasza mephi666 (#128056) üzenetére

Igen ez érdekes hogy kézilabdában klubszinten menynire jók vagyunk. Persze oda is tolnak keményen pénzt meg azért messze nem annyira népszerű sport világszinten mint a foci. Én mondjuk imádom, magam is játszottam 10 évig és bármikor emgnézek egy jó kis meccset.
Jégkorongot meg az asszony szereti, a gyerek előtt kijártunk időnként AV19 meccsekre tök frankó hangulat van ott, sokkal jobb mint mondjuk egy Vidi meccsen... Aztán stadiont mégis előbbiek kaptak csak tudná az ember minek?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#128059) RoyBatty válasza Napfénysüti (#128054) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Annyit azért elmondanék a lányok védelmében, hogy a legtöbb játékos amatőr/félamatőr státuszban nyomja a női NB1-ben is, így reálisan a férfi NB3/Megye1 színvonalával lehet összevetni ami ott zajlik.

(#128060) simondr válasza Tibiajax (#128049) üzenetére


simondr
senior tag

ATMA mezben jön és Digo Costa stílusban fogja tolni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#128061) Napfénysüti válasza RoyBatty (#128059) üzenetére

Ahogy tudom azért vannak már itt is akik pénzt kapnak ezért. És ahogy elnézem szerintem egy Megye 1-ben magasabb a színvonal.
Mondjuk hogy őszinte legyek 14 éves koromban még serdülőben én is kaptam egyszer olyan gólt amivel beférnék ebbe a Jetsonliga válogatásba. :DDD

Més que un club!

(#128062) mephi666 válasza Napfénysüti (#128061) üzenetére


mephi666
nagyúr

középsuliban volt olyan szerencsénk, hogy a gimnázium minimum 80%-a lány volt és ebből összejött egy valamire való csapat is teremfocira :) emlékszem mentünk nézni is őket, amikor valami olasz ellenfeleik jöttek... szépen felsorakoztak a mieink: kb mind szép nőies volt, aztán feljött a másik csapat, ahol kb mindenkinek rövid, sötét volt a haja... mondtam is havernak, hogy "ezek fiúkat küldtek a mieink ellen?" :D ...aztán jobban megnézve lányok voltak azok is, de szépségben és fociban is rendesen alulmaradtak :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128063) Napfénysüti válasza mephi666 (#128062) üzenetére

Viszont hogy pozitív példát is mondjak, anno mikor Nb 2 ifibe kezdtünk kézizni (akkor jutott fel a felnőtt és kellett ifit is nevezni) elmentünk Szlovákiába felkészülési meccset játszani. Na mi egy helyi felnőtt NB valahányas NŐI csapattal mérkőztünk meg. Mit ne mondjak nem volt egyszerű, a csajok iszonyat alattomosan csíptek, haraptak. Alakuló ifi fiúcsapatként nem gyengén megszenvedtünk velük. :)

Meg hogy focis is legyen: ismertem srác koromból olyan csajt aki simán lefocizott jópár korabeli fiút. Na ő jól nyomta tényleg. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#128064) mephi666 válasza Napfénysüti (#128063) üzenetére


mephi666
nagyúr

nálunk falun volt 1-2 lány, aki kijárt nyaranta focizni... annyira szedett-vedett volt a társaság, hogy tényleg a 6-8éves gyerektől az 50éves alkeszig (aki általában védett és a kapu mellett volt a söre) megfértek a lányok is :) teljesítményben hozták simán az átlagot

szerettem régen (20+ éve) védeni... nem vagyok magas a 177 centimmel, de én az voltam, aki szívesen állt a kapuba is, ha pontrúgásokkal szórakoztunk... a 16on kívülről érkezőket szerettem, mert ott már nem csak a szerencsén múlott minden :K addig védtem gyakrabban, amíg egyszer kb életem formájában nem voltam és el nem törtem a jobb csuklóm: aznap vetődtem mindenre és kb mindent fogtam :D ...természetesen kesztyű nélkül nyomtam és kaptam egy egyenesen érkező labdát, amit tenyérrel akartam leütni, csak felfelé tekeredett, elszámoltam és kicsit hátratörte a jobb csuklóm... soha nem volt előtte eltörve semmim (nem tudtam, mennyire kell ennek fájnia, ha törve van), kicsit engedtem rá vizet még a pályán, hazamentem, ha csuklóból akartam forgatni a kezem, akkor fájt, egyébként elviselhető volt... másnap angolból lett volna dolgozat, de gondoltam inkább elmegyek helyette röntgenre :DDD ...fél centivel el volt mozdulva és egy szilánk is letört belőle... jól gyógyult, utána pár évvel 1 éven át ment a konditerem, aminek a végén 83.5kg-val nyomtam fekve szériát (66kg körül voltam a végén) és soha nem éreztem gyengének a jobb csuklóm, védeni viszont nem nagyon védtem... hiányzik a foci: abban bízok, hogy pár év múlva a most 2.5éves fiunk kedvet kap hozzá és akkor le lehet porolni a cipőt :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128065) Balesz1899 válasza Peterhappy (#127996) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Remélem azóta a kép készítőjének is leesett, hogy a két párosítás nem ugyanaz.
Az egyiken Niger, a másikon Nigéria van. Két külön ország. Nyilván nem ugyanúgy rövidítik.

[ Szerkesztve ]

(#128066) hobizoli válasza Napfénysüti (#128054) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az a M4-s szoke Berkesi Juditka is igazolt jatekos volt korabban

több drón kell ;P

(#128067) Napfénysüti válasza hobizoli (#128066) üzenetére

Ja azt tudtam, jóféle a csaj. :)

Més que un club!

(#128068) BenHans válasza hhenry (#128041) üzenetére


BenHans
addikt

👍
Szervezésben is segítek ha gondolod.
Kedd és csütörtök 18-20 óra közötti sávot már most tudnék ajánlani a 15. kerületben, a hétvége intézése kérdéses, de körbe tudom telefonálni az ismerős pályákat, ha van max kettő konkrét hétvégi nap kitűzve amiből egyre el lehet intézni. Ez szabadtéri lenne, de ingyenes.
Tudok jó, műfüves terempályát is, közepes, kézisnél nagyobb kapukkal, de ez fizetős, ha jól rémlik mikor utoljára voltam kb egy ezres volt fejenként, azt hiszem 12 főre.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#128069) ZavaBalazs válasza Balesz1899 (#128065) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nem mellesleg a németeknek nem is volt ilyen meccsük azon a vb-n. de pszt. ;)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#128070) Balesz1899 válasza ZavaBalazs (#128069) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Nyilván, mivel az első kép a Fifából van (vagy PES, de inkább az előbbi).

(#128071) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

este fog játszani Junior?
gondolom, most se....

[ Szerkesztve ]

(#128072) hhenry válasza Tibiajax (#128071) üzenetére


hhenry
őstag

Keretben sincs :(

(#128073) Tibiajax válasza hhenry (#128072) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bsssza meg... csak miatta nézném ezt a szar psgt
hihetetlen

(#128074) hhenry válasza Tibiajax (#128073) üzenetére


hhenry
őstag

Várj viniciusra gondolsz nem? :D

(#128075) mephi666


mephi666
nagyúr

most láttam ezt a találó képet :DDD

szerk: hogy témába is vágjak, megy a pletyka, hogy ibra hazatér svédországba... gondolom pénzre nincs már gond, viszont onnan akar nyugdíjba menni, ahol kezdte... megteheti

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128076) venember83 válasza Tibiajax (#128073) üzenetére


venember83
nagyúr

Most az a gond, hogy így nem kell nézned a szar PSG-t? :U

(#128077) LendvaiFeri1 válasza Tibiajax (#128071) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Helyes. Rodrygo fényévekkel jobb.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#128078) Redneck válasza mephi666 (#128075) üzenetére


Redneck
veterán

Ahelyett hogy leigazolta volna a Fradi. ;]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#128079) bagyulajuve válasza Enzolord (#128051) üzenetére


bagyulajuve
addikt

okkéé :K

Resistencia eterna

(#128080) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! hogy ne offoljunk annyit ph foci topik:[link]

(#128081) Tibiajax válasza venember83 (#128076) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem, az a gond, h nem láthatom juniort, ahogy szopatja kázemírót..
:(((

(#128082) DeathAdder válasza Tibiajax (#128081) üzenetére


DeathAdder
veterán

Állítólag (ESPN FC) ott lesz a padon.

(#128083) Tibiajax válasza DeathAdder (#128082) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

#remenysugar

(#128084) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na jó, gyerekek, én feladom
esküszöm, semmilyen madrid-futballistára nem kerestem rá, sőt semmilyen focistára nem kerestem rá fészen. ma sem, tegnap sem
erre mit ad be -NEKEM- ajánlásnak??

xdddd

(#128085) hhenry válasza Tibiajax (#128084) üzenetére


hhenry
őstag

:Y

(#128086) Peterhappy válasza mephi666 (#128075) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez hibátlan :C

@Tibiajax: A minap beszélgettem WhatsApp-on haverommal (nem chat, audio!) és ajánlottam neki a Végjáték c. filmet (oké, elsősorban a könyvet, de mivel nincs ideje/kedve olvasni, maradt a film). A beszélgetést követően 30 mp-vel az Amazon tv vagy prime vagy mi az már fel is dobta neki első helyen, kiemelve...

[ Szerkesztve ]

(#128087) mephi666 válasza Tibiajax (#128084) üzenetére


mephi666
nagyúr

...zuckerberg kémkedik utánad :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#128088) DeathAdder válasza Tibiajax (#128084) üzenetére


DeathAdder
veterán

Lehet a telefonod hallgatózik :D én nemrég vettem észre, hogy olyan témájú cuccokat dobál fel a böngésző különböző bannerekben, amikről általában beszélni szoktunk asztaltársaságokban.

Mondjuk az inkább gugli, ez meg Cukkerberg....

(#128089) bagyulajuve válasza DeathAdder (#128088) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez most nektek új? én már 3 éve megtapasztaltam, amikor az egyik hallgató lánnyal a lovaglásról beszélgettünk és mikor felmentem a facebook-ra, akkor hámok, nyergek, stb jelentek meg hirdetésben
:DDD

Resistencia eterna

(#128090) DeathAdder válasza bagyulajuve (#128089) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem, de friss az élmény, nekem nyár óta vált egyértelművé :DDD

(#128091) Enzolord válasza bagyulajuve (#128089) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezt nem az erotika topikba akartad írni?? :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#128092) bagyulajuve válasza Enzolord (#128091) üzenetére


bagyulajuve
addikt

:DDD

és hogy ne teljesen off legyen --> Forza Juve

Resistencia eterna

(#128093) paatrick


paatrick
senior tag

Nem tartott sokáig Mourinho jövetelének varázsa :DDD 0-2 most.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#128094) DeathAdder válasza paatrick (#128093) üzenetére


DeathAdder
veterán

meg fogják nyerni az EL-t

(#128095) hhenry


hhenry
őstag

Courtois off

(#128096) hhenry


hhenry
őstag

Vagy nem

(#128097) Citroware


Citroware
addikt

Bíró inkább lefújta a lökést, mintsem hogy dönteni kelljen a kényesebb helyzetben. :DDD

Az a lökés amúgy semmiség volt... én büntetőt fújtam volna, de piros lapot nem ért az eset, max sárgát, vagy azt sem.

(#128098) BenHans válasza hhenry (#128096) üzenetére


BenHans
addikt

Innentől akkor az összes ilyen lökést fújni fogja?

Oblak meg hogy benézte azt a jó kis Dybala szabadot. :N

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#128099) RoyBatty válasza Citroware (#128097) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Igen, a helyes ítélet büntető + sárga lap lett volna. És én még naivan azt hittem, hogy a VAR korszakban vége lesz a Realnak :DDD

(#128100) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Dibcsi jó nagy gólt vert :Y

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.