Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124601) sh4d0w válasza hhenry (#124583) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Lesza.rom

https://www.coreinfinity.tech

(#124602) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Amilyen rém gyenge ez a mu, még meg is lehetne. Az egyetlen különbség az a tök felesleges tizenegyes.

Tök jó, h nagyon nincs is kit behozni Zouma helyére. Mert h valakit bekéne, az biztos.

(#124603) sh4d0w válasza salesman (#124589) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

:R

https://www.coreinfinity.tech

(#124604) vond válasza Enzolord (#124600) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Bizony, jó meccs. :K Csak még sok a hiba. Majd belejönnek. Nekem tetszik ez a fiatalos, angolokra épülő csapat. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#124605) Enzolord válasza vond (#124604) üzenetére


Enzolord
addikt

Jaja. Csak a középpályás sorral kellene valamit kezdeni, nem ártana oda 1-2 olyan klasszis, mint Scholes vagy Keane.

Ott a második... :C

Már 3

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#124606) vond válasza Enzolord (#124605) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Harmadik. :C

Jó lesz ez a Rash-Marszi csatársor. :K

Maguire meg Pogba nyakában. Mi a fene? A végén még beilleszkedik a csapatba a kis hiú flanszia. :DDD

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#124607) Enzolord válasza vond (#124606) üzenetére


Enzolord
addikt

Jaja. Meg így is, hogy rengeteg a pontatlanság, jók lesznek elől ketten. Pogba is 5 rossz passz után ad egy álom zsugát. Csak maradjon is így. Viszont a hátsó alakzat jó lesz.

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#124608) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

ezt gyorsan lezárta a MU

Resistencia eterna

(#124609) KisTücsök


KisTücsök
addikt

pfu b+.

Több labdabirtoklás, több ziccer, kapufák apámfaszaminden, és mégis 3-0 oda.

Na jóccakát.

(#124610) vond válasza Enzolord (#124607) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Fergie milyen jó bőrben van. Jó ezt látni. :)

Na, James is betalált. :CHát, 4-0-ra álmomban sem gondoltam volna. Azért ha bemegy a két Chelsea kapufa, akkor valószínűleg más lett volna a meccs.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#124611) máyköl válasza KisTücsök (#124609) üzenetére


máyköl
veterán

Nagyon nehez dolga lesz Lampardnak.
Hazard mocskosul hianyzik ebbol a csapatbol...

(#124612) Enzolord válasza vond (#124610) üzenetére


Enzolord
addikt

Jaja. És az öreg Sir Bobby. Hatvan éve kint van minden meccsen. Kis költői túlzással.

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#124613) simondr válasza máyköl (#124611) üzenetére


simondr
senior tag

Hát nem lennék a Chelsea szurkolók helyében, ez nem hogy gyenge, hanem szégyen, Lampard repülni fog szezon közben ez 100%.
United sem volt annyira meggyőző, de ma velük volt a szerencse is (meg a Chelsea védelme is ;] )
És Facebookon még azt trollkodta néhány Chelsea drukker, hogy az nekik erősítés, hogy elment David Luiz...

(#124614) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Minden összejött a MU-nak. Nem volt ennyi közte.

Ez a Chelsea mez az egyik legundorítóbban kinéző mez amit valaha láttam.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#124615) KisTücsök válasza máyköl (#124611) üzenetére


KisTücsök
addikt

Szép volt ez a 4. gól előtti labdaszerzés is lol. Ez tipikusan az a meccs, h az egyik félnek minden, a másiknak semmi nem jön össze. És akkor még a hazai pálya előnye, ugye...

Nem tudom a MU-sok minek örülnek, hát.. az eredménynek gondolom. Annak nem igen lehet ahogyan összehozták. Elképesztően gyenge az a csapat is. :DDD Mindkét gárda EL helyért fog harcolni valami aktuálisan élete szezonját futó középcsapattal.
__

simondr: Nah, azért a kirúgással még várni kéne. :DDD Bár volt néhány megkérdőjelezhető döntése, de azért aki látta a meccset... Van néhány sérült, akik még majd ha visszatérnek kezdők lesznek. Persze, mint mondtam, ez jelenleg így is kb egy EL helyezős csapat.
__

Amúgy ez a mez tényleg undorító. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#124616) Redneck válasza NyxNyxNyx (#124614) üzenetére


Redneck
veterán

A második gólnál szerintem elmaradt egy Chelsea szabadrúgás, lerántás miatt. Egyébként valóban nem volt túl acélos a csapat, de Pogba elég tanári labdákat adott bokából. A Chelsea mez pedig undorító.

KisTücsök:
A mai meccs képe alapján igazad lehet. A nagyobb csapatok ellen majd küzdenek, a kicsikkel pedig még az x sem lesz meg sokszor.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#124617) Enzolord válasza Redneck (#124616) üzenetére


Enzolord
addikt

Én nem fanyalgok, idény eleji forma, nem lesz ez rossz, szerintem. Az lehet a baj, hogy karcsú a középpálya..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#124618) Redneck válasza Enzolord (#124617) üzenetére


Redneck
veterán

A mai meccsből még nem tudtam sokat leszűrni. Mindkét együttes alacsony színvonalon futballozott, legalábbis önmagukhoz képest. Pár szép jelenetet láthattunk, de elég durva meccs volt, sok sárgával. Az MU néha a félpályáig sem jutott el, annyira letámadták őket. Az eredmény nem mutatja, hogy máshogy is végződhetett volna. Ha 1-0-nál a Chelsea nem kapufákat lő, és a második gólnál lefújják a lerántást, akkor nem ez a végeredmény.

Persze a futballban nincsenek "ha"-val kezdődő mondatok.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#124619) forceberg válasza KisTücsök (#124615) üzenetére


forceberg
veterán

Úgy látszik, hogy legalább 1 meccsre visszatértek SAF malacai :))
Ez a cselzi az elején sokkal jobban nézett ki, mint a MU.
Zouma meccsen kívül volt, majd minek a VAR, ha nem bírálják felül a bírót egy tiszta lerántás esetén?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#124620) simondr válasza Enzolord (#124617) üzenetére


simondr
senior tag

A középpálya igen gyenge volt mindkét csapatnál szerintem (na nem mintha a mai Arsenal középpályája egy harmatos lepkefinggal is jobb lett volna...)
Ami szembetűnő volt a meccsen: Zouma-Christensen páros igen gyenge,de nem sokkal volt jobb az Abraham (ez ki?) és Mount páros sem.
Ebben az Emerson gyerekben van potenciál, ugyanakkor igen peches volt ma (majd a Lipcsei Petit megkérdem hogy ez melyik Emerson, mert se fehér, se fekete)
A másik oldalon Pogba jó labdákat osztott, de mezőnyben gyakran játszotta a láthatatlan embert.
A MU drukkerekkel ellentétben én ebben az MC Tamásné gyerekben semmit sem látok, szerintem jóindulattal középszer, akárcsak Lingard. Harry McGyver pedig a mai meccset jól lehozta, de nagyon kíváncsi vagyok rá hogy a nagyok ellen mit tud kieszelni (szigszalag és WD40 nélkül persze)
Wan Bissaka jól nyomta, ügyes gyerek. Shaw csak nekem tűnik túlsúlyosnak? Ha a térde nem fogja bírni akkor nem csak optikai csalódás volt.

(#124621) ZavaBalazs válasza NyxNyxNyx (#124562) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

köszi, csináltam belőle egy coubot ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#124622) Redneck válasza simondr (#124620) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem ma szimpatikus volt Pogba játéka, tényleg tanári labdákat adott, de nem felejtettem el neki az elmúlt időszakot. McTominay nagyon gyengén játszott, Lingard eltűnt, Shaw pedig valóban elég cupáknak hatott. Wan-Bissaka egyelőre jó igazolásnak tűnik, remélem a fiatalokat is jól építi be Ole.

forceberg
Ahogy VAR nélkül, most majd azzal mennek a véleményes döntések, ezt máshol is láthattuk sajnos.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#124623) BenHans


BenHans
addikt

Jól játszott ma a Roma, jobban mint a Real, lehetőségünk is több volt.
A Real 2. gólja volt vagy 2 méteres les, de nem gond, lehetett gyakorolni a büntetőket és végül ez igazságot szolgáltatott.
Zanival nem bírtak, le sem tudták rántani, majd kiosztott egy "kisebb" gólpasszt, Cengiz is jó, jó nagy felső lécet rúgott, Pellegrini és Pau Lopez is jól nyomták, de külön kiemelném Spinazzolát is, rendesen meglepett pedig alapból bizakodó voltam és jóra számítottam.
Schick túró. Dzeko még mindig tud ha akar, mi lenne ha még akarna is itt játszani? Na jó azért elő- előjött a tavalyi ügyetlenkedő énje is.

Nyertünk egy kupát :D, amúgy tényleg szép. Fa-kupa.
Mr. Miyagi kedveli ezt. :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#124624) Richard! válasza BenHans (#124623) üzenetére


Richard!
addikt

A reálnak katasztrófa volt ez a felkészülési szezon...igaz, a vereségekből is lehet tanulni.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#124625) Greentea válasza Richard! (#124624) üzenetére


Greentea
senior tag

Kezdek igencsak aggódni.. Nem értem, hogy miért még mindig Modric - Kroos páros alkotja a középpálya gerincét. Elfáradtak, be kell látni. Egy clasicon, ha így állnánk fel garantálható hogy kapunk egy 5-öst. Isco is sehol.
James miért nem kapott egyszer sem lehetőséget? Vazquez mit keres még mindig a keretben?

2x2 néha 5

(#124626) Noukoum válasza Greentea (#124625) üzenetére


Noukoum
veterán

Vannak gondok az tuti. Vérfrissítés is jó lenne, hiába klasszisok ha nem hozzák az elvártat. Ha így megy tovább Zidane is repülni fog sajnos. Persze ne legyen igazam, volt már hogy aki az elején gyengélkedett az a végén örülhetett.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#124627) dracox válasza Greentea (#124625) üzenetére


dracox
addikt

Csóri James-t sajnálom, mert nem tudom mennyit fog játszani ZZ keze alatt, de gyanítom, hogy időhúzó cserének fogja őt használni. :(((

(#124628) venember83 válasza Greentea (#124625) üzenetére


venember83
nagyúr

Mindjárt megsajnállak. A Juventusnál meg Khedira marad. Igen, akit már sok-sok éve levetett a Real. Akinek kellene, ahhoz Sami nem akar elszerződni, így meg nincs mit tenni, hiába magas a fizetése és '21-ig érvényes a szerződése, nem lehet eladni. S elvileg BL-címre tör az Öreg Hölgy... Szép dolog az álmodozás.

(#124629) omfgk válasza venember83 (#124628) üzenetére


omfgk
addikt

Most egyáltalán hány játékos van a keretben?

Még el kell adnia a Juvénak vagy 3-4 játékost...

Középpályán vannak heten. Elől szintén. Hátul meg van 5 db középhátvéd.

[ Szerkesztve ]

(#124630) Ringman válasza venember83 (#124628) üzenetére


Ringman
nagyúr

khedira >> borja és joao mario, mindjárt megsajnállak :D

(#124631) venember83 válasza omfgk (#124629) üzenetére


venember83
nagyúr

Nehéz úgy eladni, ha nem kellenek a játékosok adott körülmények (bérkövetelések, szerződésidőtartamot illető elvárások, kötelező BL-szereplés) között senkinek. Szerencsére Keant gyorsan el lehetett passzolni. Meg Cancelót, igaz, helyette meg érkezett Danilo, szóval létszám tekintetében nem sokat ért a portugál kiváló áron való értékesítése. Sarri szerint csak hattal vannak többen, mint kellene. BL-ben meg 22 fős keret lesz, egyetlen Juve-neveléssel, aki a harmadik számú kapus, Pinsoglio.

Középpályáról Khedira eladhatatlan, mellette ott van még Can kiemelkedő fizetéssel, Bentancur (őt nem érdemes eladni, mert az átigazolási díj fele a Boca markát üti), Pjanics kulcsfontosságú a Juventusnál, Matuidi (ő merült fel távozóként), a nyáron érkezett Ramsey és Rabiot.

Ruganit valószínűleg eladják a védők közül, ha kell a Romának, de Pipita nem akar távozni, Mandzu nem fogadta el a United ajánlatát, Dybala pedig már nem egy klubot visszautasított. Douglas Costa és Bernardeschi értékesítése nem merült fel komolyabban. Legalább Chiesa érkezésétől nem kell tartani. Max Icardi jöhet egy Dybala - Wandaman csere nyomán.

Perinnek is csapatot kellene találni, mivel Gigi visszatérésével már nem lehet második számú kapus, meg aztán védeni is szeretne, Pinsoglio pedig kell a saját nevelésű játékos státusza miatt.

Sok a meló, sok kölcsönadásra számítok opcionális kivásárlási jogokkal, amikkel nemigen fognak élni majd a klubok, így végleges megoldás nem lesz a következő húsz napban.

Ringman: Tonio és Beppe jelenléte és szavai nem nyújtanak elégséges megnyugvást? :) Mondta már Beppe, hogy a játékos akarata a legfontosabb? Tejszínhab vagy cseresznye érkezett a tortára? Ki kellene adni egy Best of Beppe gyűjteményt. :)

[ Szerkesztve ]

(#124633) Redneck válasza #46372352 (#124632) üzenetére


Redneck
veterán

Már hivatalos. Nem örülök, szerintem Lanza kellett volna a Fradinak. Bezzeg a B kategóriás ukránok maradnak...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#124634) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

na, letudta az orvosit. 1 év kölcsön 5 millióért, kivásárlásról (lol) most 20 milliót olvastam, 5-6 milliós fizu. gondolom 1 év múlva meg kopogunk megint Sanéért, addigra talán fel is épül...

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#124635) forceberg válasza ZavaBalazs (#124634) üzenetére


forceberg
veterán

Ezzel a fakerékkel mit is akarnak? 3. helyet a bundásban? :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#124636) venember83 válasza ZavaBalazs (#124634) üzenetére


venember83
nagyúr

Ivan Perišić? Bayern?

[ Szerkesztve ]

(#124637) Ringman válasza venember83 (#124636) üzenetére


Ringman
nagyúr

igen, kölcsönbe megy, azt hiszem nincs kötelező vásárlási opció.

újabb játékos, akit nem jó időben adtunk el (tavaly, mu), a végén egy fillért nem látunk belőle szerintem.
(nainggolanból sem, jó ha barella árába beszámítják majd)

[ Szerkesztve ]

(#124638) ZavaBalazs válasza forceberg (#124635) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Sané az igazolás előtt 1 nappal kidőlt fél évre, kellett valami hézagpótló megoldás, amíg felépül és leigazolhatják... Perisic lett belőle.
legalább nem az lett, hogy igazoltak 40 millióért valami nem túl jó, de egész értelmezhető szélsőt, aki a nyakunkon marad, hanem nyilvánvalóan egy rövidtávú megoldás nem túl nagy költséggel, ami után várható egy nagyobb igazolás.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#124639) Greentea válasza venember83 (#124628) üzenetére


Greentea
senior tag

haha

2x2 néha 5

(#124640) jbalint18


jbalint18
tag

Joao Felix elég gyorsan beilleszkedett eddigi öt meccsén három gólt szerzett és négy gólpasszt adott . :Y

(#124641) venember83 válasza jbalint18 (#124640) üzenetére


venember83
nagyúr

Tét nélküli meccsen a magyar válogatott is legyőzte a horvátokat, nem? Viccet félretéve, kíváncsi vagyok, mi lesz Boldog Jánosból.

(#124642) salesman válasza Redneck (#124633) üzenetére


salesman
őstag

Kíváncsi leszek a holnapi összeállításra...

Türűűűdrááá!

(#124643) hhenry válasza #46372352 (#124632) üzenetére


hhenry
őstag

Jó helyen van végre

(#124644) máyköl válasza jbalint18 (#124640) üzenetére


máyköl
veterán

Várjunk meg kérlek legalább pár nem tét nélküli meccset...

Beilleszkedett... Besz@rok... :U

(#124645) venember83


venember83
nagyúr

Az általában megszokott semmitmondó karakterhalmazhoz képest érdekes interjú Douglas Costával edzőkről, játékfelfogásokról stb., hátha érdekel valakit: [link]

(#124646) jbalint18 válasza máyköl (#124644) üzenetére


jbalint18
tag

Most én nem azt mondtam hogy mekkora klasszis stb. hanem hogy beilleszkedett nem tudom mi ezzel a baj ? Ahhoz képest a grízember meg 1 gólt szerzett a barátságos meccseken . :U

(#124647) KisTücsök válasza simondr (#124620) üzenetére


KisTücsök
addikt

Zouma-val kapcsolatban azért ne felejtsük el, hogy anno letolt a sérüléséig egy olyan szezont, ahol klasszis szinten védekezett a PL egyik (ha nem) a legjobbjaként akkor. Csak sajnos a felépülés után nem úgy tért vissza és ment ida-oda kölcsönbe. Most lehet, h csak egy nagyon jó szezont fogott ki, de ha tényleg olyanok a képességei és tudna ahhoz közelíteni, akkor a Zouma - Rüdiger páros elég masszív lenne.

Abraham korai volt oda előre nagyon egy MU ellen. Ha Kanté 100%-os lesz, és visszajön Rüdiger, RLC meg Odoi na majd kb akkor láthatjuk, h mit is akarna kihozni a keretből Lamps.

Csak most vettem észre a héten meg valami szuperkupa vagy mi a franc a pool ellen. meh. Nem lehetne skippelni?

(#124648) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

állítólag látták a barcánál Neymar ügyvédjét, aki anno a 222 milliós kivásárlást is letette az asztalra. Coutinho + pénz cserét emlegetnek.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#124649) DeathAdder válasza KisTücsök (#124647) üzenetére


DeathAdder
veterán

sajnos nem.. francnak sem hiányzik ez a hétközi bohóckodás, remélem legalább B csapatok lesznek kiállítva, vagy inkább a C (na jó, az szinte kizárt)

(#124650) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Leszakadt a 13 éve átadott alkmaari Afas Arena tetőszerkezete.
A létesítmény jelenleg nem biztonságos, a helyi futballcsapat nézhet más létesítmény után.
Régen is voltak már gondok azzal az arénával, amikor mondjuk mérkőzés közben gyulladt ki egy részen a stadionban.
Szántsák be, és hintsék be sóval :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.