Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124051) LyonnaisFan1 válasza forceberg (#124050) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Én nem igazán.
134 év történelem semmibe vétele, és megalázása ez a címerügy.

Mint amikor Kubatov gondolt egyet, és a fradi sas kabalát átváltoztatta egy H1N1 fertőzésen, Csernobilból valahogy ideesett sugárszennyezett csirkévé.
Egész pontosan erre, és nem alkotott maradandót.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#124052) hhenry válasza LyonnaisFan1 (#124051) üzenetére


hhenry
őstag

Ez valóban elég furcsán néz ki

(#124053) Redneck válasza hhenry (#124052) üzenetére


Redneck
veterán

Szerencsére már lecserélték, de az új sem sokkal jobb. A legrégebbi volt a tuti, az legalább hasonlított egy sasra. Ezek a csirkék nagyon gázul néznek ki. :W

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#124054) attiati


attiati
veterán

mi ez a Bale Real szenvedés?

[link]

előbb elzavarnák, aztán mégse engedik?
fel akarják strófolni az árát?

(#124055) Pkc83 válasza attiati (#124054) üzenetére


Pkc83
őstag

Akárhogy is de a Realnak az a jó ha Bale oda megy ahová akar csak menjen már!

(#124056) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Emirates Kupa elhozva Londonból :C
Jöhet a liverpool.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#124057) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Pepe hatalmas igazolás lesz az Arsenal-nak. :Y

Nem voltam erre felkészülve, azt gondoltam ilyenkor mi már leigazoljuk Lo Celso-t az Arsenal meg szenvedni fog...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#124058) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#124057) üzenetére


DeathAdder
veterán

én nem igazán értem, így is fejnehezek voltak, de így... ott van Auba, Lazac, meg még Özil és Miki is..

kvázi a padra igazoltak 80 milláért úgy hogy 3 éve zsinórban nincs nekik BL és már 40-et költöttek a nyáron és csak özil bére heti 350k

szerintem Auba elmegy kínába ha ez a deal összejön, akkor már egy indokolt és jó üzletnek mondanám én is :K

igazi kontraember a csávó, ilyen embert kerestek Zahaval is sokáig össze voltak boronálva

(#124059) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#124058) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Dehogy a padra. Nem volt szélsőjük. Szerintem marad mindenki és igazolnak még egy védőt 30 millió körül és akkor ez egy rohadt sikeres nyár volt nekik.
Ja meg ugye Tierney.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#124060) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#124059) üzenetére


DeathAdder
veterán

Akkor más sztárjuk szorulna padra, vagy 4231 és allin előre, ahol nem lesz ember aki védekezne (pepe sem védekezett lilleben) + özil sem tud.

Szép lenne ha nettó 150 millát eltapsolnának úgy hogy bl-be 3 éve nem jártak, bár eddig is keményen költöttek a szurkolóik állítása ellenére.

Jó igazolás, bár nem ismerem az anyagi helyzetüket de meglep hogy nyújtózkodhatnak ennyire :)

(#124061) dracox válasza DeathAdder (#124058) üzenetére


dracox
addikt

Auba-t hülye lenne az Arsenal elengedni kínába. Legjobb csatáruk

(#124062) DeathAdder válasza dracox (#124061) üzenetére


DeathAdder
veterán

Legjobb játékosuk, de nála sosem tudni, dortmundból is le akart lépni, voltak vele bajok. Csak spekulálok, mert valahogy elképzelhetetlennek tartom hogy nettó 120-150 millát elverjenek folyamatos bl nélkül. (még BL-el is sok lenne)

(#124063) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#124060) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most megéri nekik költeni, mert a Chelsea transfer ban-ja miatt most van a legtöbb esélyük visszakerülni a top4-be.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#124064) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#124063) üzenetére


DeathAdder
veterán

ez is igaz, bár ellent mondana a klubhoz közeli sajtóinformációkkal hogy bl nélkül 40 körül költhetnek, de csak csinálják, egyáltalán nem bánnám ha a mut meg a cselzit maguk mögé utasítanák ;]

(#124065) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#124064) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az az érdekes nekem, hogy Ornstein lehozta, hogy a klubok megegyeztek egymással Pepével kapcsolatban, de a fogadó irodáknál még így is 1.3-as az odds, hogy az Arsenalba kerül. Lo Celso-é 1.05 hogy jön a Spursbe (Dybala 3.25 :D ).

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#124066) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#124065) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hagyd, nemrég még a poolon volt a legkisebb szorzó rá, akkor is amikor már jóval korábban Melissa Reddy (espn, klubhoz egyik legközelebb álló) is megírta, hogy a klub nem érdeklődik iránta :DDD

persze rá lehet fogni hogy hazudtak neki, de na...

(#124067) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#124066) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát jó, azt megértem ha kicsi a szorzó, azon nem bukhat a fogadó iroda. De miért olyan magas Pepe odds-a az Arsenalba? Ornstein tier 1-es.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#124068) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#124067) üzenetére


DeathAdder
veterán

jahogy ez magasnak számít.. én meg az oddsok :DDD

gondolom azért mert a nyár egyik legfelhájpoltabb neve és több befutó is lehet az utolsó pillanatig, mondjuk nem lepne meg ha utolsó pillanatban a Bayern lecsapná, vagy a united, párizs, napoli. Én mondjuk még mindig nem mernék rátenni 300 ezret hogy megkockáztassam a 30%-át megnyerni hogy az arsenalba megy, míg mondjuk hazardra simán rátettem volna, ott nyilván ilyen 1.00001-es szorzó volt :DDD

(#124069) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#124068) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

á, a brájennél nem tartották elég jónak, és elvetették (hiába próbálta nagyon benyomni ide a menedzsmentje, mint tavaly Malcomot). Brazzo, a mágus ma utazik manchesterbe egy 98 milliós ajánlattal Sanéért, a city meg már megtalálta az utódját, Mikel Oyarzabalt, 75 milliós kivásárlási áron elhozzák, ha a két klub megegyezik Sanéról (mindkettő infó állítólagos, nyilván)

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#124070) hhenry válasza ZavaBalazs (#124069) üzenetére


hhenry
őstag

Ennyire jó ez az oyarzabal gyerek?

(#124071) Ringman


Ringman
nagyúr

az új kirúgási szabály kreatív kihasználása: [link]

(#124072) ZavaBalazs válasza hhenry (#124070) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

én ezen a pletykán kívül nem tudok róla semmit, csak annyit, hogy többet látott bayern fanok is bedobták a nevét, mint lehetséges B terv, ha Sané nem jön össze.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#124073) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#124069) üzenetére


DeathAdder
veterán

Akkor tartanám én is lehetségesnek, ha nem sikerülne Sanét leigazolni :)

Amúgy ja, vicces hogy a Lille meg a Sporting egész nyáron próbálta benyomni a portékáját (Pepe és Bruno) minden topkulbba, ehhez képest meg nagyon úgy tűnik hogy koránt sincs akkora versengés értük, legalábbis a legmagasabb szinten biztosan.

Nyilván Arsenal és London egy kurvajó hely, félreértés ne essék, de jelenleg mégsem az a klub amivel a menedzsment felhájpolta, hogy mennyire frekventált játékos. (ettől függetlenül nagyon jó igazolás)

[ Szerkesztve ]

(#124074) simondr válasza DeathAdder (#124064) üzenetére


simondr
senior tag

Van erre egy egyszerű megoldás: részletfizetés.
Ez elég bevett gyakorlat ebben a világban, és ebbe nem szoktak belekötni.

Napi szinten követem az átigazolási híreket és azt kell mondjam most pozitívan csalódtam az Arsenalban.
Pepe, Saliba, Martinelli és Tierney, ők már mind a mieink elvileg, és még van esély 1 középső védőre, mivel Koscielny és (remélhetőleg) Mustafi out.

Aubameyang és Lacazette marad, ezt már több helyen is megerősítették, tehát Pepe egyiküktől sem vesz el helyet. Az eddig olvasottakból úgy gondolom, hogy Iwobi, Özil, Mkhitarian hármas fog kevesebbet játszani, mivel a fenti 2 csatár mellett Pepének fix helye lesz.

(#124075) NyxNyxNyx válasza simondr (#124074) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez mondjuk abszolút baromság, hogy ezzel jönnek az Arsenalosok. Minden igazolás részletekben történik.

Ha most nem tudom, 4 x 20 millióban fizetik ki Pepét, és 3 x 10-ben Salibát és jövőre sem lesz BL, akkor jövőre nem igazolhatnak senkit?
Az a 40 millió azért volt csak szerintem, hogy könnyebben tudjanak alkudozni.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#124076) DeathAdder válasza simondr (#124074) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez legtöbb helyen így van, és ez akkor is nagyon nagy beruházás, az amortizációs költségekről nem beszélve (kiadás, bérek, szerződések hossza, ez alap esetben sehol sem egyben jelentkeznek költségként, hanem a szerződésük teljes tartama alatt, egyenletesen kerülnek leírásra)

DE egyetértek, egyáltalán nem igazolnak rosszul :N (csak eléggé meglep hogy ilyen drágán, de nyilván tudják mennyire nyújtózkodhatnak, csődbe meg valószínűleg nem kormányozzák őket)

[ Szerkesztve ]

(#124077) omfgk


omfgk
addikt

Eden Hazard reportedly arrived at Real Madrid's pre-season tour in Montreal seven kilos overweight.

F@sza.

Már az orvosin is látszódott ,hogy nincs formában.

[ Szerkesztve ]

(#124078) KisTücsök válasza omfgk (#124077) üzenetére


KisTücsök
addikt

xd

küggyétek vissza

(#124079) salesman


salesman
őstag

Azért, most megnyugodtam...

Türűűűdrááá!

(#124080) hhenry válasza omfgk (#124077) üzenetére


hhenry
őstag

ez vicc :U :(

(#124081) ZavaBalazs válasza omfgk (#124077) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

kamu, hát milyen jó formában van ezen a képen!

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#124082) hhenry válasza ZavaBalazs (#124081) üzenetére


hhenry
őstag

Ez ugye csak vicc volt? :DDD

(#124083) omfgk válasza ZavaBalazs (#124081) üzenetére


omfgk
addikt

Elvileg nem volt róka megfelelő kép. :))

Ami igaz is volt. Nem volt olyan kép ahol látszódott a hasizma. Eltakarta a sajtburger.

(#124082) hhenry : Ez így jelent meg.

[ Szerkesztve ]

(#124084) hhenry válasza omfgk (#124083) üzenetére


hhenry
őstag

Igen tudom a photoshoppolt kép :N

(#124085) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Balmaz nem indulhat a másodvonalban.
Hamarosan a hali sorsa is véglegessé válik.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#124086) hhenry válasza LyonnaisFan1 (#124085) üzenetére


hhenry
őstag

Courtois 1 hónap sérülés

(#124087) Enzolord


Enzolord
addikt

A Juve ide akarja adni Dybalát a jó öreg Lukakuért. Kérdem én, ha ez így van, hát miért nem bólintunk rá azon nyomban? Gyors, technikás, simán illene az új játékrendszerbe. Ellenvélem3ny esetleg? És mire kell a Juvénak Lukaku? Hogy ne az Interé legyen?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#124088) venember83 válasza Enzolord (#124087) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tudom, nem értem. De kell befejezőember, aki Lukaku vagy Mr. Wanda lehet. Akár Kean árán is. Mondjuk, őt pont nem sajnálom, de komolyan, lassan abban reménykedek, hogy ne tudják senkire rásózni Mandzut és Pipitát, akkor hátha nem érkezik egyik fenti gyöngyszem sem.

(#124089) BenHans válasza NyxNyxNyx (#124057) üzenetére


BenHans
addikt

Itt egy kis statgalamb elemzés róla. :)
---- ----
venember83: Azt mondják a héten lesz egyezkedés veletek és az Interrel is. Ha Higuaín nem akar jönni, akkor megpróbálnak valamit alakítani Icardiért, de mindenképp kell valaki, sőt lehet két valaki, mert a hírek szerint Schick is távozhat Dzeko mellett. De hogy teljes legyen a zavar megjelent egy olyan pletyka is, hogy Dzeko maradhat mivel az Inter nem akar 15M€-nél többet adni érte és példamutató az edzésmunkája ami tetszik Fonsecának. :U :F

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#124090) vond válasza LyonnaisFan1 (#124085) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Végülis csak péntek este 8-kor játszanánk az első meccsünket Gyirmóton. Ráérünk még.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#124091) NyxNyxNyx válasza BenHans (#124089) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

"Pépé korábban nem valamelyik profi akadémián nevelkedett, hanem javarészt egy Párizs külvárosi amatőr csapatban, ráadásul egészen 16 esztendős koráig kapusként. Ekkor került csak börtönőr édesapjának az áthelyezése miatt a Poitiers utánpótlásába, ahol a gyorsaságát már mezőnyjátékosként igyekeztek kihasználni, hogy aztán két év múlva az Angers felfigyeljen rá. Előbb még az Orléansba kölcsönadva a harmadosztály legjobb játékosává választották, majd az anyaegyesületnél az élvonalba kerülve a 2016/17-es szezonban ha nem is éppen góldús évet teljesített, de technikája feltűnt Marcelo Bielsának, aki vitte a Lille-be."

:R

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#124092) bagyulajuve válasza Enzolord (#124087) üzenetére


bagyulajuve
addikt

számomra nagy csalódás lenne, ha Dybala távozna, még akkor is, ha az elmúlt szezonbeli teljesítménye nem volt meggyőző, bár ez sok mindenkire elmondható

valahogy most nálam ő a Juve "brand" játékos :DDD

Resistencia eterna

(#124093) omfgk válasza Enzolord (#124087) üzenetére


omfgk
addikt

Én azt nem értem ,hogy egyáltalán ,hogy merül fel a topklubbok estén Lukaku neve.

Láthattuk ,hogy mit tud.
Erős, tud fejelni és kb ennyi is.

Nagy csapatok ellen rendre befuccsol.
Felszedett néhány kilót és így már az se mondható el róla ,hogy gyors lenne.
Ügyetlen a labdával. Passzolni nem tud.

Egy Inter helyében nem adnék érte 40 millánál többet.

A Juventus pletyka meg egy vicc.

(#124094) vond válasza vond (#124090) üzenetére


vond
MODERÁTOR

A körülmények ellenére az ember még el is gondolkozik azon, hogy elmenjen idegenbe, az első meccsre. De hogy lehet így bármit is tervezni, hogy három nappal az NBII-es rajt előtt még azt sem tudni, hogy melyik osztályban indulhatunk?

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#124095) DeathAdder válasza omfgk (#124093) üzenetére


DeathAdder
veterán

Érdekes megítélése van Lukakunak, még csak 26 éves, de már több PL gólja van mint a csatáristenség Drogbának összesen. Drogbának voltak ilyen 6 gólos szezonjai, mégis mekkora csatár volt, Lukakon meg általában mindenki röhögni szokott.

Lukaku nagyon béna first toucban, de erős, gyors, jól lő, jól fejel, érzi a kaput, összjátékba is jól bevehető, visszazár, védekezik (btw, mu-ban szerintem még Mbappé is szar lenne), a válogatottban is jó volt, főleg az volt nagy húzás amikor Martinez kirakta a szélre, ezt Gúnár is csinálta párszor és nagyon jól is működött.

Az igaz hogy a nagy csapatok ellen gyakran befuccsol (drogba meg pont a fordítottja volt), de a mezőnyjátéka ott is nagyon hasznos szokott lenni. Szóval na, nem egy klasszis csatár, lehet hogy nem is Juve szint, de az átlagtól bőven sokkal jobb :)

[ Szerkesztve ]

(#124096) omfgk válasza DeathAdder (#124095) üzenetére


omfgk
addikt

Mivel nem követem és régen se követtem a Chelsea-t így most Drogba statjainak utánanéztem...
2db 20gól feletti idénye volt a PL-ben, 6 idényben viszont 12 gól vagy az alatt maradt. :N

Nem ő rúgta a tiziket annó vagy mi a fene? 24 meccsen 5 gól (kétszer is)
Ez tök gáz.

Shevcenko-nak voltak ilyen számai... pedig ő mekkora bukta lett.

Lukaku meg a fene tudja... Nekem az Evertonban még sokkal jobbnak tűnt.
Most egy angol középcsapatban még elmegy kategória. Tehát jó helyen van jelenleg. ;]

[ Szerkesztve ]

(#124097) simondr válasza omfgk (#124093) üzenetére


simondr
senior tag

Mi az hogy ügyetlen a labdával???

Itt a bizonyíték az ellenkezőjére: [link]

Halál profin átesett a labdán és belefejelt a földbe ;]

(#124098) KisTücsök válasza DeathAdder (#124095) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Az igaz hogy a nagy csapatok ellen gyakran befuccsol (drogba meg pont a fordítottja volt)"

Örülök, h megspóroltál nekem egy kisregény írását és megválaszoltad saját magadnak, hogy miért is nagyon nem egy szint a két játékos.

omfgk: Lampard volt a tizi felelős.

(#124099) DeathAdder válasza omfgk (#124096) üzenetére


DeathAdder
veterán

Lampard volt ott a tizilövő :)

Érdekes ez valóban, nyilván hozzájárul az is, hogy Drogba igazán nagy meccseket döntött el, de amúgy egyáltalán nem volt egy nagy gólvágó.

Lukaku meg Evertonból kilógott felfelé, mu-ban meg egy jó squad player, belga válogatottban is okés, nyilván sosem lesz egy Suárez típusú gólgép, de azt el tudom képzelni hogy Conte kihozza belőle az állatot :))

[ Szerkesztve ]

(#124100) vond válasza LyonnaisFan1 (#124085) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Na, csak megvan az az NBII-es licensz. :)

De ez mondjuk érdekes lesz, ha nem változtatnak rajta valamit:

"A sorsolás logikája alapján a kizárt Balmazújváros „adja, adta volna az ellenfeleket” a Haladásnak, ami azt jelenti, hogy a 19 csapatos kiírásban a Hali mindig olyan alakulattal találkozna, amely az azt megelőző héten pihenhetett, ellenfél híján ugyanis kapott egy plusz szabad hétvégét."

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.