Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124401) DeathAdder válasza Redneck (#124400) üzenetére


DeathAdder
veterán

sajnos teljesen más szint a horvátoké, szélen kb. bohócot csinálnak a fradiból :( sokkal nagyobb mák kell ide mint a Ludogorec ellen

(#124402) villamos


villamos
őstag

Érdekes, hogy az FTC 4 sárgalapot is kapott különféle megmozdulásokért, míg hasonlónak tűnőkért a horvátok egyet sem...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#124403) sh4d0w válasza DeathAdder (#124401) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem gondolnám, hogy a Ludogorets ellen mákja volt a Dinamo Fradijevnek, két meccsen is bebizonyították, hogy jobbak.

Ellenben nem jó látni, hogy az európai középmezőny második felébe tartozó csapatok is mennyire messze vannak tőlünk.

https://www.coreinfinity.tech

(#124404) Pkc83


Pkc83
őstag

Eddig ez igen gyenge sajnos! :W
Nem értem miért nem lehet 3 normális passzal előrukkolni elöl? :F
Jahh a biró meg..... megy megint a seggnyalás.. csak sose nekünk..
Na mind1! Hajrá Fradi! :K

[ Szerkesztve ]

(#124405) salesman


salesman
őstag

:C :R :Y 1:1!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#124406) DeathAdder válasza sh4d0w (#124403) üzenetére


DeathAdder
veterán

xg-ben is nagyon gyengék voltak, csoda hogy egyáltalán gólt tudtak szerezni, nem hogy gólokat, miközben Dibusz nagyon nagyokat védett, kulcsmomentumban a tizilövő nagyon nagyképű volt. Nem volt rossz a Fradi de szerintem azért jó adag mák kellett hogy úgy alakuljon a két meccs ahogy :)

btw, látszik hogy tud focizni a Zágráb, de nagyon nagy pofával lazáznak sokszor, megérdemelték a gólt :)

[ Szerkesztve ]

(#124407) sh4d0w válasza DeathAdder (#124406) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A fociban nemigen van mák. Vagy hibázik egy csapat, vagy nem.

Ez a Fradijev védelem igen gyakran :Y

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#124408) villamos


villamos
őstag

Csak sikerült kihozni egy döntetlent, a remény így tovább él.
Jól láttam, hogy az FTC kispad kapta az utolsó sárgát? :))

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#124409) salesman válasza sh4d0w (#124407) üzenetére


salesman
őstag

Vége!
Meccs előtt látatlanban aláírtam volna a 2:1-t... :C

Türűűűdrááá!

(#124410) Cartevo válasza villamos (#124408) üzenetére


Cartevo
őstag

Itthon már ne is essen gól,
bár veszélyes erre játszani...

(#124411) Redneck válasza salesman (#124409) üzenetére


Redneck
veterán

Én is. A gól megadása véleményes, de gólkamera nélkül ember legyen a talpán aki eldönti. Nem érdekel, mert a magyar csapatok szívtak már eleget, kétes bírói (vagy UEFA) döntések miatt. Az a gól amit megadnak.

Itthon meg kell nyomni és gólt kell rúgni, fegyelmezetten védekezni. Nagyon nehéz lesz, de meg kell csinálni. Nem érdekel ha gusztustalan focival sikerül, csak sikerüljön. :B

sh4d0w:
Nem védekezünk túl jól, szerintem sem. Eddig Dvalit láttam veszélyesnek, de sajnos a mai meccset nem igazán tudtam követni. Holnap majd megnézem.

Az biztos hogy szép gólt rúgtak.

DeathAdder:
Egyetértek az általad leírtakkal. Dibusz ma is szépen védett, igazi bravúrkapus, egyetlen baja hogy pár idióta helyzetet vagy balfasz lövést beszipkáz...

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#124412) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Eme idegen gol meg sokat erhet.
Kurva nehez lesz a masodik meccs. :U

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#124413) vond


vond
MODERÁTOR

Wayne Rooney januártól a Derby County-ban játékos-edzőként. Az nem semmi. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#124414) sh4d0w válasza Redneck (#124411) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Valójában az egész védelem betlizett, csoda, hogy nem fogták el...

https://www.coreinfinity.tech

(#124415) forceberg válasza Redneck (#124411) üzenetére


forceberg
veterán

Hát Döncinek volt most is 3 komoly hibája, amit én láttam.
1. keresztbe menő kapu felé pottyanóból szöglet. ez nem fér bele, emiatt vagy 3 percig nem tudott a csapat kimenni a 16-osáról.
2. középre kipattanó, szerencsére nem ment be
3. beívelésre aláfutás
De összességében nem volt rossz.

Szóval, ha valakinek nem volt tiszta eddig, ezért igazolták Grófot, biztosítéknak, mert akár egy esetleges sérülés, vagy piros lap esetén is hasonló tudás kell a ketrec elé. Ugye, Süti?

Telt ház előtt ez félelmetes lesz, már a bérleteseknek tegnapig fenntartott meg nem vett jegyeket is eladták.
Múlthét csütörtökön is már csak a D4-be kaptunk jegyet. Aki nem tudná, a D4-et csak akkor nyitják meg, ha a többi kvázi megtelt. Bármi lesz a visszavágó eredménye, ez lesz a Groupama eddigi legnagyobb meccse. (kivéve, ha csak nem valami 0-3 lenne :N )
Eddig talán a norvég meccs volt, nekem mindenképp, mert azon is kint voltam. :D

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#124416) Napfénysüti válasza forceberg (#124415) üzenetére

Sose árt ha van két hasonló képességű (és jó) kapusod, még a versenyhelyzet is használhat ilyenkor. :K

Més que un club!

(#124417) alázógyík válasza salesman (#124409) üzenetére


alázógyík
őstag

Én mondtam, hogy 1 gólt biztos szerzünk. ;)

Egyébként én sokkal félelmetesebb hangulatot vártam, és erősebb Dinamot.

(#124419) salesman válasza alázógyík (#124417) üzenetére


salesman
őstag

Má' megint igazad vót, van, lesz! :K
Nagyon bízom a visszavágóban, remélem nem hagyjuk, hogy kiénekeljék a sajtot a szánkból!
Varga miért nem játszik?

Türűűűdrááá!

(#124420) alázógyík válasza salesman (#124419) üzenetére


alázógyík
őstag

:))

Szerintem nem fér be. Tökmag és Zubkov klasszisokkal jobb, és jött még Boli is.
Varga nem túl "okos" a focihoz, Rebrov jegeli is.

Annyira sajnálom, hogy az alkoholista kelet német stázi ügynökkel elvesztegettünk 5 évet... :W
Totál fogalmatlan edző volt, de kellett a brutál fizuból való visszaosztás.

(#124421) salesman válasza alázógyík (#124420) üzenetére


salesman
őstag

Bolihoz nagy reményeket fűzök...

Türűűűdrááá!

(#124422) Cartevo válasza #46372352 (#124418) üzenetére


Cartevo
őstag

Arra elég lehet Gróf, hogy motiválja Dibuszt.
Remélem, a mai edzésen is odaszurkál neki a bakik miatt.

A visszavágón gólkényszerben lesznek a vendégek, talán ez megterheli őket, de ha betalálnak, attól megnyugszanak, tudván, hogy az egyenlítéstől sem esnek ki. Hullámvasút várható, nagy téttel, mivel ott lehet igazán összerázódni.

[ Szerkesztve ]

(#124423) BenHans válasza alázógyík (#124417) üzenetére


BenHans
addikt

Írtam korábban, hogy testvérkerületként is meg amúgy is mindig közelebb állt hozzám az Újpest, mindig nekik szurkoltam. Kabát Peti az egyik kedvencem volt mindig a hazai futballközegből, de még rá is tett egy lapáttal amikor megtudtam hogy romanista.
Na de a lényeg, facen volt egy ilyen tippelős izé, hogy mi lesz a kimenetel a Fradi idegenbeli meccsén, én meg zsigerből egyből rányomtam azt a reakciót ami a döntetlenre mutatott, görgettem kicsit, aztán elgondolkodtam, visszamentem rá, de mondom egyszerűen sikerülnie kell egy X-nek és átfutott az agyamon, hogy egy 1-1-et kiizzadva milyen jó lenne a helyzet, mert a játékosok is elhihetik... - de jó lett volna ha ez nyereményjáték - :D
Ebből csak azt szeretném kihozni, hogy remélem van pár hasonlóan gondolkodó ember - a sok deficites bunkó között, ugyanis footballban és kultúrában, külön és egybeírva is illene kilépni a sötétségből -, aki klubszimpátiától függetlenül is szorít nemzetköziben, mert ez egy magyar klubnak nem egy mindennapos helyzet.
Majd egyszer talán az Újpest is eljut legalább EL csoportig... :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#124424) alázógyík válasza BenHans (#124423) üzenetére


alázógyík
őstag

Hirtelen a maci miatt azt hittem, hogy salesman Újpest drukker volt!?!?! :Y :Y :Y ;]

Ha nemzetközi meccs van, én is szoktam drukkolni a Magyar csapatoknak.

Most hétvégén gyakadémia elleni meccseteken bajban voltam, mert na. ;]
Ott igazán annak drukkoltam volna, hogy mind a két csapatban játsszon 1-1 játékos igazolatlan szerződéssel, és ezért mindkét csapatnak 0-3-as gólkülönbség, és -3 pont. :DDD

"Majd egyszer talán az Újpest is eljut legalább EL csoportig... "

Ameddig a balgabelga itt van, esélytelen.. :N

[ Szerkesztve ]

(#124425) Redneck válasza BenHans (#124423) üzenetére


Redneck
veterán

Ez a normális, csak sok a korlátolt pöcs. Tősgyökeres magyar emberként és Fradi szurkolóként, elképzelhetetlennek tartom, hogy nemzetközi meccsen ne szurkoljak más magyar csapatnak, legyen az bármelyik. A klubszimpátia egy dolog, és hazai szinten nyilván mehet egymás egészséges zrikálása, de a nemzetközi porondon ez teljesen felesleges.
Jelen helyzetben (a Honvéd esetére célzok), szerintem minden szurkolótábornak mögéjük kéne állni, és "csakazértis" alapon beinteni ennek a mocsok korrupt UEFA-nak. Ilyen esetekben szerintem magyarként kéne gondolkodni, és összefogni a másikért.

Nemcsak egy EL esélyes Újpestnek örülnék, de annak is ha végre visszaterelnék a klubot egy magasabb színvonalú ösvényre, mert erős UTE nékül az NB1 nem az igazi. A címerről és egyéb Duchâtelet-hez köthető dolgokról ne is beszéljünk...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#124426) BenHans válasza alázógyík (#124424) üzenetére


BenHans
addikt

Ne is mondd... Qrvagyenge, vagyis nem, mert Zsótér nem is érti mire fel ez a rigmus.
Ez a gyerek... Nem rossz magyar viszonylatban, de arra nem gondolt, hogy még jobbnak tűnhetne azzal, ha mondjuk úgy nyilatkozna mint Gera Zoli?
Mert ahogy előadja magát az egy vicc és csak csorbít a megítélésén hiába játszik jól, mert azért mégiscsak egy 23 éves játékos egy magyar bajnokságban. Itt is van lé, jól él, csajok és bulika, de nem ártana rájönni, hogy az első komolyabb vkp a gatyájából kiszedi, és az első duma után felrúgja a holdig, hogy elmegy a kedve a focitól is.

Tipik magyar fiatal sztárfocista, ilyenek vannak BLSZ-től NBI-ig, nagy szavak röpködnek, esküszöm a top bajnokságokban nem nyilatkoznak ilyen gallérral, de fejben nem sok, és mégis 10-es a hátán. :O :U

"A mérkőzés előtt fellocsolták a pályát, így szokatlanul gyors volt," - szólt a kiégett szántóhoz szokott magyar ifista. :O :DDD
"de nem szabad erre fognunk a vereséget" - akkó' mé' mondod b...
"Azt gondolom, jó úton járunk" - ja, jó, kényelmes, nem huplis, olyan mint a biliárdasztal, egyenes a vonal is, de "gyors" ezért hamar elvezet az NBII-ig.
"Ez volt az első meccsünk, szerintem nem történt tragédia." Életetek első meccse? Mert akkor nem szóltam.
"fel kell szántsuk a pályát a győzelemért Diósgyőrben" Mondom, hogy a szántóhoz vannak szokva. :)) Szóljanak má' neki, hogy a stopli nem eke és azzal kéne foglalkozni hogy a konkurens tsz tagjai ne takarítsanak be több labdát mint ők. :o :D

Na de a meccs... a harmadik gól oké, be lehet nézni, de mi volt az első kettő? Egyszerűen nem is láttam rajtuk hogy le akarják követni a támadók helyezkedését, mintha mindegyik külön magában azt gondolta volna, hogy "jóva' beszaladtam a tizenhaton belülre védekezés megoldva". 2-5 méterre voltak az embertől?! WTF?! Középpálya? Szét voltak szakadva de minden irányba. Hát BLSZ szinten van ilyen szétcsúszás heti 1-2 edzéssel ahol a fél csapat sincs jelen.
A Roma védelme nem volt valami acélos ebben a csodás idényben, nem mondhatom, hogy ebben a jóhoz vagyok szokva, de szerintem gólt nem kapnának az NBI-ben. Ezeket a támadókat a lassú, de legalább jól helyezkedő Fazio leradírozza.

Redneck: +1👍 :R

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#124427) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A csunya gonosz magyarbarat uef. A. F. Elutasitotta a sopredek Craiova felleblezeset.
Jujjuj, ebbol more baj lesz :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#124428) salesman válasza alázógyík (#124424) üzenetére


salesman
őstag

Ez azért nagyon durva volt, jössz eggyel! Én meg az UTE... :P
Én, aki a IX. kerületben nőttem fel és az anyai nagyapám Ftc pártoló tag volt...
Akit a Fradi jelvénye miatt bevittek az Andrássy útra és összevertek az ötvenes években...

Türűűűdrááá!

(#124429) Enzolord válasza salesman (#124428) üzenetére


Enzolord
addikt

Cseréld le a medvét egy Sasra... 😁

BTW: mi a tosz ez a sok új elnevezés? Törzstag? Meg veterán?

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#124430) hhenry


hhenry
őstag

Valaki nézi a reált?

(#124431) hhenry válasza Enzolord (#124429) üzenetére


hhenry
őstag

Új rangrendszer
Itt lehet vitatkozni:[link]

[ Szerkesztve ]

(#124432) Ringman


Ringman
nagyúr

Elvileg lukaku - > inter, 78m.

Na akkor lehet kiszorni a ballasztot.

Meg dybala jöhetne icardi+pénz konstrukcióban, de a lukaku lautaro sor sem vészes.

Azért candreva és dalbert ne legyen kezdő. :)

(#124433) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Lo Celso kvázi hivatalos 60 millió euróért. :))

Dybala is jöhet, de az macerás lesz a fizetése és egyéb jogi dolgok miatt. 50%-ot sem adok neki.

Meg az is, hogy Eriksen nem megy a MU-ba, de szerintem még most nyáron lelép Spanyolországba.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#124434) DrDobos


DrDobos
őstag

Hali!

A francért sem találom..a szept.9-ei magyar-szlovákra keresek jegyet. Tudtommal pénteken indít, de első 3 nap még nem indul a pórnépek, csak utána. Na ezt keresem, remélem tudtok segíteni :R

Samsung Galaxy A55 5G

(#124435) hhenry válasza DrDobos (#124434) üzenetére


hhenry
őstag

Mármint,hogy hol tudsz majd jegyet venni online?

(#124436) DrDobos válasza hhenry (#124435) üzenetére


DrDobos
őstag

Pontosan :K

Samsung Galaxy A55 5G

(#124437) hhenry válasza DrDobos (#124436) üzenetére


hhenry
őstag

(#124438) venember83 válasza Ringman (#124432) üzenetére


venember83
nagyúr

Dzeko jó lesz Lukaku mellé. ;)

(#124439) forceberg


forceberg
veterán

Cancelo <---> Danilo + 25,7M

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#124440) venember83 válasza forceberg (#124439) üzenetére


venember83
nagyúr

28 millió euró, de igazándiból lényegtelen.

(#124441) forceberg válasza venember83 (#124440) üzenetére


forceberg
veterán

Ha nem írunk ki pénznemet, akkor ITT természetesen a "beszlíg" pénzéről van szó :D :DD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#124442) venember83 válasza forceberg (#124441) üzenetére


venember83
nagyúr

Én kérek elnézést a határtalan tudatlanságomért. :R

[ Szerkesztve ]

(#124443) omfgk válasza forceberg (#124439) üzenetére


omfgk
addikt

A Juve részéről itt mi volt az elképzelés.

Danilo egyértelmű visszalépés (mindenben). Az elmúlt 2 évben játszott 2500 percet összesen a Citynél.
Ebből rengetegszer csak csereként lett bedobva.
Az utolsó értékelhető éve még a Realban volt. A Citynél jobb és baloldalt se tudott maradandót alkotni.
Baloldalt egy Zinchenko kitúrta már Pepnél.

[ Szerkesztve ]

(#124444) Ringman válasza forceberg (#124441) üzenetére


Ringman
nagyúr

a brexittel jól haladunk az 1:1 arányhoz, szóval nincs annyira jelentősége :D

(#124445) Ringman válasza venember83 (#124438) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem ez lesz (legalábbis remélem):
A verzió: lukaku+lautaro
B verzió: dzeko+politano
(ha a taktika megkívánja, akkor kezd a 2 torony)
esposito maradhat 5. lehetőségnek, conte talán adna neki játékperceket is.

augusztus van és ki kell szórni még egy csomó játékost:
perisic, borja, icardi, joao mario így elsőre.
vecino, dalbert és gagliardini maradni fog. (candreva meg alap sajnos)

(#124446) simondr válasza omfgk (#124443) üzenetére


simondr
senior tag

Egyik legjobb mezőnyjátékosukat elcserélték egy City padját koptató tehetségre + 2x millio eurora, nem hangzik túl jó dealnek. Viszont

(#116866) bagyulajuve
City drukker leszel ezentúl? ;]

[ Szerkesztve ]

(#124447) venember83 válasza omfgk (#124443) üzenetére


venember83
nagyúr

"Nos, két verzió lehetséges. Egyik, és talán a legfontosabb, tud balon is játszani, így egy játékossal egy kezdő és egy csere poszt lefogva - feltéve, hogy Pellegrini megy kölcsönbe.

A másik, hogy sanszosan jobban illik a Sarrissimo taktikába, mint a portugál. 34 meccsen 63 ütközés, 71% sikeresség mellett, 48 tisztázás - 22 fejjel -, 34 fejpárbajt nyert meg, 1 az 1 ellen 131 alkalommal lett sikeres, 34 közbelépése volt. Nem biztos, mindent jól írtam, de itt a link: www.premierleague.com/players/5328/Danilo/stats

Szóval nagyon úgy tűnik védekezésben köröket ver Cancelo-ra, ami fontos Sarri elképzelésiben. 4 gólt lőtt, 2 assziszt, és 11 alkalommal volt a csapata nulla kapott gólon, mikor pályán volt. Szerintem ezen defenzív statok miatt esett ár a választás. Arról nem beszélve, hogy annó még a Porto-ban a Danilo-A.Sandro szél klasszis volt."

Csak egy vélemény/lehetőség.

Plusz kellett a pénz a Juventusnak a tavalyi CR-biznisz, illetve idei de Ligt transzfer után. Olyan sok komolyabb áron értékesíthető és pótolható játékosa meg nincs a Juventusnak.

[ Szerkesztve ]

(#124448) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Gyerünk gyerekek, Dybalával is megegyezett a Spurs, már csak az ügynökök maradtak hátra.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#124449) venember83 válasza NyxNyxNyx (#124448) üzenetére


venember83
nagyúr

Meg az arculathasználati jog, ami egy máltai cég tulajdona. Sok sikert az egyezkedéshez, remélem, sikerül megegyezni, mert kár padoztatni a srácot, de a Juventusnak nem tud húzóembere lenni sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#124450) NyxNyxNyx válasza venember83 (#124449) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem tudom az mekkora összeget jelent, de elvileg a Juve segít amennyit tud az üzlet létrejöttében.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.