Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114501) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Mataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

(#114502) Patrick


Patrick
addikt

Szép még ki is szopunk... :U

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#114503) vond


vond
MODERÁTOR

Azt a mákosjunájtidétneki. :Y
Mondomén, hogy beárazzák a Calcio-t. :DDD

(#114504) kdavid94: Ja, csak akkor volt játék is, meg sokszor meg is érdemeltük. Most meg... :DDD

Bazz, majdnem 1-3. ;]

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#114504) #16514048


#16514048
törölt tag

Régi szép időkre emlékeztet ez a meccs. ;]

Fergie time FTW.

(#114505) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ezaaazzzzz
mától unitedes vagyok

(#114506) hobizoli


hobizoli
nagyúr

klasszikus "a lefujaskor kell vezetni" tortenet :U

:DDD

több drón kell ;P

(#114507) omfgk


omfgk
addikt

José megmutatja ,hogy mekkora patkány.

[ Szerkesztve ]

(#114508) venember83


venember83
nagyúr

Mekkora figura Mou, őrület. :D

Khedira, Cuadrado és Dybala is elszart helyzeteket, ez pedig nem megengedhető. Azért a továbbjutás talán meglesz.

(#114509) ZavaBalazs válasza omfgk (#114507) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

mit csinált? nincs nekem időm ilyen fika meccsekre, amikor nagyszerű bayern-aek van. :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#114510) BenHans


BenHans
addikt

Ez az José! :DDD :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#114511) Patrick


Patrick
addikt

Mindig is utáltam ezt a senkiházi primitív földlakó Mourinho-t...

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#114512) omfgk


omfgk
addikt

The BBC are back!
Bale, Benzema, Cristiano all scoring on the same night

(#114513) vond válasza ZavaBalazs (#114509) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hallgatózott. :DDD

Fülét mutogatva jelezte az olasz közönségnek, hogy most mondják, nem hallja.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#114514) Patrick válasza venember83 (#114508) üzenetére


Patrick
addikt

Pjanić-ot Te is kihagytad... :)

Egyébként kellett a pofon...

MU-nak grat!

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#114515) #16514048 válasza ZavaBalazs (#114509) üzenetére


#16514048
törölt tag

(#114516) venember83 válasza Tibiajax (#114505) üzenetére


venember83
nagyúr

Lassan megmutathatod a Special One-os pizsidet is. :D

(#114517) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#114518) simondr


simondr
senior tag

A Juve olyan jó kis arsenalos módra megverte saját magát ezen a meccsen :F
Vicces hogy ez a rém gyenge MU megnyerte ezt a mai meccsét...

(#114519) venember83


venember83
nagyúr

[link]

A fair play jegyében Mou azért pár játékossal is váltott pár szót. Komoly, mennyire még nyerni sem tud méltósággal már ez az ember.

(#114520) Patrick válasza venember83 (#114519) üzenetére


Patrick
addikt

Nem tudja mi az. :)

Amúgy tök rendes vagy, hogy embernek hívtad. :DDD

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#114521) itouchfan


itouchfan
senior tag

Hú, de felidegesített ez a vereség. Bárkitől kikap így a csapat, azt mondom belefér egy-egy ilyen meccs, na de ettől a Unitedtől hazai pályán, ezzel az antipatikus, tapló, ráadásul számomra nézhetetlen szar focit játszató Mourinhoval a kispadon...ah hagyjuk is.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#114522) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Kassai-ék alkottak ismét..

(#114523) máyköl


máyköl
veterán

Dobjunk össze neki egy műtétre... kapjon egy gerincet.

(#114524) IreN!CuS válasza Tibiajax (#114522) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Alkottak...barom és nem tudom eldönteni örülne-e a VARnak vagy sem :D

A kedves focista kollégának is lehetett volna annyi gerince, hogy szól a sporinak hogy hülye vagy fiam...ha ennek ellenére még mindig 11-est mutat akkor legurítom a kapusnak....

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#114525) Enzolord


Enzolord
addikt

Gyönyörűen, taktikusan játszottunk, a Juvét beszorította a mi térfelünkre, rugattunk velük egy gólt, meg 2 kapufát, kihagyattunk velük számtalan helyzetet, egyenlítettünk taktikusan, majd velük rugattuk a győztes gólunkat. Ez már olyan szinten taktika, hogy a NASA-nál van ilyen, aszteroida befogásnál.. 😁😁😁 Jobban örültem volna, ha a Juventus nem baxa el ennyire , és akkor hamarabb kapnánk új edzőt, aki nem ennyire taktikusan, hanem esetleg valami nézhető focit játszat a Uniteddel!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114526) szami777


szami777
addikt

Valaki meglepődik még Mou-n bakker? A modern futball szégyene.
Ramossal együtt mellesleg. Nem tudom, mikor tiltják már el azt az embert is hosszabb időre.

Kassain meg sírva röhögök :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#114527) Enzolord válasza szami777 (#114526) üzenetére


Enzolord
addikt

Valóban lehetett volna annyi gerinc a Ciki játékosban, hogy jelez. Hihetetlen ilyen szinten!!😁😁

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114528) Peterhappy válasza máyköl (#114523) üzenetére


Peterhappy
őstag

Marmint Mou-nak vagy Kassainak? :)

(#114529) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#114522) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem lehet, hogy kicsit tényleg hozzáért és pont azért rúgott a földbe? Nem láttam a lassítást.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#114530) Enzolord válasza NyxNyxNyx (#114529) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem. Közelében nem volt.. 😁

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#114531) L_YKing


L_YKing
addikt

A második sem volt tizenegyes ha jól látom...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#114532) Cartevo válasza Enzolord (#114527) üzenetére


Cartevo
őstag

Vagy lehessen utólag levonni:))1 G⚽LT.

(#114533) Sickboy25 válasza Tibiajax (#114505) üzenetére


Sickboy25
addikt

végre... ;] ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#114534) máyköl válasza Peterhappy (#114528) üzenetére


máyköl
veterán

Mou. Kassai szimplán egy idióta.

(#114535) alázógyík válasza Tibiajax (#114505) üzenetére


alázógyík
őstag

Nekem van egy Gerás WBA eredeti mezem, átfessük 1ütt pirosra? :DDD

(#114536) L_YKing


L_YKing
addikt

[link]
Kap majd ezért valamit?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#114537) ZavaBalazs válasza L_YKing (#114536) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

remélem eltiltják a kis virágcserepet, hogy képzeli, hogy orral beleszalad Ramos könyökébe?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#114538) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#114537) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Jaj ne írjatok ilyeneket mert a Ramost védők mindjárt jönni fognak.
Szóval miért is tehetne Ramos arról, hogy nekimentek a könyökének? Igazán jobban is figyelhetett volna a srác. Ugyan olyan rossz mozgás koordinációval rendelkezik mint Salah.....
A képekből is látszik, hogy a srác kereste a kontaktot mert Ramos könyöke oldalra ment ki a srác meg előre futott.....Case closed! :C

[ Szerkesztve ]

(#114539) KisTücsök válasza Datsyuk (#114538) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem hiszem, h már léteznek "ramos védők". Nincs azon a patkányon már mit védeni.

(#114540) bagyulajuve válasza Datsyuk (#114538) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Szerintem a 2 esetet fölösleges összehasonlítani. Itt odab*szott egyet csak úgy, köze nem volt a párharchoz, sima piros 5 meccs.

A Salah esetben meg az egyiptomi kezdte rángatni Ramost (20-21 mpnél látni), ő ráfogott estek egyet és Salah rosszul jött ki a dologból..

de szerintem is a legalattomosabb, legsportszerűtlenebb védő, utálom mint a sz*rt

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#114541) Richard! válasza L_YKing (#114536) üzenetére


Richard!
addikt

A majom sem kapott semmit ezért...az pedig csak a véletlen műve, hogy egy csapatban játszanak... :C

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#114542) omfgk válasza Datsyuk (#114538) üzenetére


omfgk
addikt

Jaj ne írjatok ilyeneket mert a Ramost védők mindjárt jönni fognak.

Örülnél neki ugye? :D

Ezen a szabálytalanságon nincs mit magyarázni. Piros lap.

Ugyan olyan rossz mozgás koordinációval rendelkezik mint Salah.....

Erre nem mondok semmit. Ki lett tárgyalva.

(#114543) KubanitoS


KubanitoS
veterán

A magam részéről Kassait mindig próbáltam védeni, hiszen csak egy magyar bíróról van szó a legmagasabb szinten, de amit most művelt az valami kegyetlen. Szerintem neki ennyi is volt a nemzetközi szereplés talán végleg.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#114544) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr


az Öreg Hölgy büszkesége

(#114545) bagyulajuve válasza Tibiajax (#114544) üzenetére


bagyulajuve
addikt

dehogy az... :O

Resistencia eterna

(#114546) BenHans válasza KubanitoS (#114543) üzenetére


BenHans
addikt

Kassai egy utolsó senki, aki felkapaszkodott és azt hiszi egy lapon lehet említeni Collinával.
Egy önelégült f*szkalap aki a lapjaival vívna ki tekintélyt.
Ha a csk megy oda hozzá reklamálni még akkor is lekezelő, nem véletlen, hogy mindenki rühelli, egy igazi stukkolnivaló büdös gyökér.
A segítőiről nem is beszélve, nem kizárt, hogy az OPNI vakok és gyengén látóknak létrehozott szakköréről kukázták össze egymást. Természetesen nem a betegeket akarom megsérteni.

Őszintén nem tudom, hogy ezek hogy tudnak ilyenek után nyugodtan aludni. A semmi kis munkájukkal, egyes sportolók éves befektetett munkáját fújhatják el. Nem gondolom, hogy lefizették, mert még ahhoz is hülye, vagy lehet akkor jobban figyelne hogy ne lógjon ki ennyire a lóláb.

A Roma - Lyon meccsen elvett tőlünk egy szabályos gólt les címén, amivel tovább mentünk volna.
Mondták nekem, hogy a Roma nem kellett volna kikapjon idegenben 4-2-re, de ez áldozathibáztatás.
Ha egyik meccsen az egyik, a másikon a másik jobb 2 góllal, akkor se vegyünk el egyet, mert ha tényleg jobbak úgyis rúgnak még...

A ManCity játékos pedig igazán szólhatott volna. Ha a bíró nem is vonja vissza, én biztos mondtam volna szegény srácnak akiről a tizit kaptam hogy nyugi mellé fogom gurítani... Lehet ezért nem vagyok profi, de a lelkiismeretem így lenne tiszta, eredménytől függetlenül. Ilyen gólt nem akarok lőni.
---- ----

bagyulajuve: Az a pletyka járja, hogy a Juve nyáron le akarja igazolni az Ajax fiatal védőjét de Ligt-et, míg Benatia a Unitedhez, Rugani pedig az AS Roma csapatához kerülhet. Mi Marcanót adjuk el és Fazio sem 100%-os tehát kell a minőségi pótlás.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#114547) Sickboy25 válasza BenHans (#114546) üzenetére


Sickboy25
addikt

Benatia inkább a Milan felé hajlik :-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#114548) Peterhappy válasza BenHans (#114546) üzenetére


Peterhappy
őstag

De Ligt-ért fél Európa sorban áll, a Barca és a Manchester-i csapatok is vinnék, Spurs szintén és a lista nem véges.

Állítólag Rabiot ikszelte le ismét a PSG szerződésajánlatát és tette le a voksát a Barca mellett (aprópénzért télen vagy ingyen, nyáron érkezhet), de érte is hosszú sor áll, nem vennék még mérget arra, hogy a döntése (ha valóban az) végleges.

Kassaival kapcsolatosan egyetértek KubanitoS-s(z)al. Soha, de soha nem kedveltem, sőt... viszont a nemzetközi porondon szurkoltam neki, büszke voltam rá. Fogalmazzunk úgy, ez az érzés pár éve kikopott belőlem. Én minden légiósunkért szorítok, minden nemzetközi kupacsapatunk sikereinek örülök, de Kassai baromira megérdemelné már, hogy kiradírozzák a bírói füzetecskéből. Amiben már évek óta nem lenne benne a helye.
Egyre többször érzem úgy, hogy míg a futball rendkívül sokat fejlődött és gyorsult az elmúlt években, addig a játékvezetők nem tudták ezt a tempót tartani.

@Sickboy25: hajlik, vagy csak hajladozik, mint Bonucci? ;]

[ Szerkesztve ]

(#114549) vond válasza Peterhappy (#114548) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nálunk is mindig megkapja a megérdemelt jussát. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#114550) Sickboy25 válasza Peterhappy (#114548) üzenetére


Sickboy25
addikt

Bonuccit, hagyjuk, nagy kutya az biztos... :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.