Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114101) Cartevo válasza sh4d0w (#114100) üzenetére


Cartevo
őstag

Magyarul is bemondták, korrekt rendszer.

(#114102) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Ha így maradna minden, akkor a cselszinek lenne 9 pontja, a másik három csapatnak meg 3-3-3. :DDD Lenne itt még izgalom.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#114103) Cartevo válasza KubanitoS (#114102) üzenetére


Cartevo
őstag

Itthon valószínűbb az x, a Chelsea meg simán nyer,

így biztos csoportelső lesz 4 kör után.

(#114104) KubanitoS válasza Cartevo (#114103) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én csak a jelenlegi helyzetre értettem és be is jött. Bár várható volt így utólag, mert a PAOK román edzője célozgatott arra, hogy most pihentetni tud pár játékost, mivel a Vidi szerinte érdekes csapat, de már előjöttek a hibái. :D Megint visszanyalt a fagyi.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#114105) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr


:D

(#114106) Ringman


Ringman
nagyúr

(#114107) alázógyík


alázógyík
őstag

Horvát Feri csak kirakta Királyt a kapuból. :C

(#114108) gyuromoj válasza alázógyík (#114107) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elvileg az ifivel jönnek hozzánk, jövőhéten szerdán.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#114109) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Kiraly Gabor nelkul mehet ma csataba a hali, es a fiatal kapus kaphat lehetoseget

Salas Feri vegre meghuzhatja ezt a tokos lepest, amit mar az erkezesekor meg kellett volna
Mackonadrag ideje lejart, en mar nem is vedetnem, es keretbe sem tennem.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#114110) Cartevo válasza alázógyík (#114107) üzenetére


Cartevo
őstag

Vagy tart az élcsapattól, ami tippmix, mivel a beugró bevédheti magát a csapatba.

(#114111) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Tibiajax's hétvégi menü, a'la csarte + séf ajánlása :

szombat
16:00 Fulham v AFC Bournemouth
nincs jobb szombat délutáni angol bajnoki helyszín, mint az ultrahangulatos Craven Cottage
18:30 Leicester City v West Ham United
szerintem jó lesz

vasárnap
17:15 Barcelona v Real Madrid
egynek jó lesz
21:30 Napoli v Roma
kiváló kis calcio vasárnap estére sziciliából. remélhetőleg megnyugtató hazai sikerrel

monday night futball
21:30 Lazio v Inter
Konyhafőnők exclusive! csak ínyenceknek, ráadás BorjaValero-paprikával
22:00 Tottenham Hotspur v Manchester City
desszert.

(#114112) Ringman válasza Tibiajax (#114111) üzenetére


Ringman
nagyúr

Lazio v Inter
vajon megszerzi-e interes pályafutása második gólját a beadáskirály - pont az excsapata ellen?

(#114113) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#114111) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ma 17:00

Diosgyor-Fradi, ami az utolso lesz miskolci palyavalasztas mellett egy jo darabig.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#114114) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#114113) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bassssza meg, azt kihagytam...... ne hari

(#114115) Richard! válasza Tibiajax (#114114) üzenetére


Richard!
addikt

Irónia off ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#114116) dracox válasza Tibiajax (#114111) üzenetére


dracox
addikt

Az el classico 16:15-től lesz

(#114117) Tibiajax válasza dracox (#114116) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja, a hülye óraátállítás miatt tolódtak a livescore időpontok is
elnézést

(#114118) Cartevo válasza Tibiajax (#114117) üzenetére


Cartevo
őstag

Elnézzük áramszünetig.

(#114119) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ujjjj, de szép gólt rúgtál Jayden Bogle (by Derby County)... fene egye meg, hogy a saját kapudba

:D

(#114120) Peterhappy válasza Tibiajax (#114119) üzenetére


Peterhappy
őstag

(#114121) Tibiajax válasza Peterhappy (#114120) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD tokody pedig megnézi a rövid sarkot, és belövi.
:D kész...
ja, eléggé hasonló volt, persze azért, ennyire nem..

(#114122) adise válasza Peterhappy (#114120) üzenetére


adise
őstag

Gyurica öngólja is szépségdíjas volt anno

(#114123) Peterhappy válasza Tibiajax (#114121) üzenetére


Peterhappy
őstag

Tehat a 17 evvel ezelotti mennyei bearazta a PLChampionshipet? :)

(#114124) Peterhappy válasza adise (#114122) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez is felejthetetlen!
Bar nem vagyok meggyozodve rola, hogy ebben nem volt tudatossag...

(#114125) Tibiajax válasza adise (#114122) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

édes istenem.. xd
forza magyar foci!

(#114126) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

The Art of Team Goals. Kis videócska Redditről.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#114127) itouchfan


itouchfan
senior tag

Elképesztő a Dortmund, játékban is. Olyan sebesség van bennük, hogy besz*rás, ez a center nélküli játék is zseniális, Götze és Reus újra régi fényükben tündökölnek, a Sancho pedig extra.
(Tibiajax, én ezt a BVB-Herthat is beleírtam volna. )

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#114128) Tibiajax válasza itouchfan (#114127) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az a baj, h nem nézek német focit. kb soha. nálam ez.. egy fajta fétis

viszont kihagytam valami egészen mást. vasárnap este:
21:00 Marseille v Paris Saint Germain
vajon ki fog nyerni....

(#114129) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

jujj Mané, mit csinálsz..
gálázik a 'pool

(#114130) paatrick válasza itouchfan (#114127) üzenetére


paatrick
senior tag

Megint néztem a Hertha meccset. Fényévekkel jobban játszottak mint múlt héten, szinte hihetetlen hogy ugyanaz a csapat volt :C
Dortmund meg megérdemli hogy nem nyert, ennyi ajtó ablak helyzetet fölé mellé rugdosni :U utána meg vihogtak hogy majd a következő bemegy. Visszanyalt a fagyi.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#114131) Richard! válasza itouchfan (#114127) üzenetére


Richard!
addikt

Mégis leixszeltek Dárdaiékkal...Sajnos :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#114132) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A frad újabb 3 pontot dobálhat be saját zsákjába, a diósgyőr az életben nem rúg ma se nem 3, se nem 4 gólt.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#114133) itouchfan válasza paatrick (#114130) üzenetére


itouchfan
senior tag

Akartam is írni, hogy ki az a kolléga akivel múlt héten vitáztunk (és talán túl indulatosan fogalmaztam akkor, elnézést érte).

Szerintem ez a mai meccs ritka élvezetes volt, tényleg top meccs.
A Hertha nem szart be, belement az adok-kapokba. Ami úgyis elsülhetett volna, hogy a végeredmény 6-2, de a BVB elszórakozta a helyzeteit, vagy a szívvel lélekkel küzdő Hertha mentett nem egyszer kis szerencsével. Aztán az utsó 10 perc rohanása és Hertha nyomása meghozta az eredményét szerencsére. (Dícsértem a dortmundot de természetesen a berlinieknek szurkoltam. :D )

Dárdai taktikája ült, a szerdán BL-t játszó dortmundiakat lefárasztani, majd beküldeni a gyors csatárokat (Selke, Dilrosun) és mindent egy lapra téve menni előre a végén.
Nyilván az egyéni kvalitások nagyon masok, főleg a támadószekcióban a BVB javára, és a realitás sztem egy több gólós hazai win lett volna, de összességében abszólut megérdemelte a Hertha az 1 pontot.

A következő lépés az lenne, hogy rosszabb játékkal, kisebb csapatok ellen akik beállnak buszba, szintén hozni a kötelező 3 pontokat, és akkor tényleg elcsapat lehetnének (top4).

Közben a Fradi oktatja a Dvtk-t (es talán végre kirúgatja Fernando Fernandez anyámkínját).

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#114134) alázógyík válasza itouchfan (#114133) üzenetére


alázógyík
őstag

Színesfémnél vezetői szinten is brutális hozzá nem értés van.
De nem tudom, hogy egy kiesés változtatna bármit is.

(#114135) LyonnaisFan1 válasza itouchfan (#114133) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

"Leisztinger Tamás az elmúlt napokban világossá tette, hogy érjen el bármilyen eredményeket is Fernando, nem menesztik, hagyják dolgozni, hacsak “nem robban fel alatta a kispad”. Tény, az elképzelés nem ördögtől való ötlet, sőt, hosszú távon az egyetlen megoldás, amivel sikeres lehet egy klub, ha egy hozzáértő szakembert hagynak dolgozni. De vajon Fernando a megfelelő ember ?"

A borsod24ponthu Miért is zsákutca Fernando nevezetű cikkből idézve.

Ergo van egy olyan állása, ahonnan a jóisten sem menne el, ha tudja, hogy sosem rúghatják is.
Az egész itt diósgyőrben felépített nimbuszát is lerombolná a pénzért. Ahogy jelenleg teszi Király Gábor is a halinál.

(#114134) alázógyík

Ha a kiesés a patkányhorda eltűnését is hozná magával, akkor takarodjunk is a legfelső vonalról.
Kezdve Leisztingerrel, és a többi parazitával.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#114136) Cartevo


Cartevo
őstag

A Fradiba a Sahtartól jött Ivan Petrjak, és Rebrov még valakit kinézett onnan a Crasy Jenő szerint. A környező nagyhatalmaktól nehéz igazolni, mert német, olasz, orosz, török földön elszálltak az árak, de itt vannak mellettünk az ukránok. Ott is sokan futballoznak, lehet köztük tehetség, megvan a hozzáértés is, de megfizethetők. Petrjak már bevált, ha mások is követik, az komoly hozadéka lesz a Fradi edzőválasztásának.

(#114137) alázógyík


alázógyík
őstag

Az a Lanza passz!?!? :DD

(#114138) salesman válasza alázógyík (#114137) üzenetére


salesman
őstag

Szép volt, csak így tovább!

Türűűűdrááá!

(#114139) itouchfan


itouchfan
senior tag

Böde bekerült a kezdőbe és úgy látom elkezdte a termelést.
"Hozhatnak ide bárkit minden évben, a végén úgyis én játszom." :DD

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#114140) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

*e*m*p*o*l*i

(#114141) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

édes istenem, ezért kap büntetőt a juventus??....
:DDD :DDD vicc ez az egész.
de hát nehogy kikapjon már egy kiscsapattó.. azt azért nem engedhetik meg a háttérben

(#114142) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Elek gyere vissza :R

Az ilyen alázatos futballisták kellenének diósgyőrbe, és ő volt az utolsók egyike, akiben még volt szenvedély, és alázat.
De mivel a mostani keret teljesen alkalmas az MB1-re, úgy sem jön ide. Ebből lesz inkább fehérvár

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#114143) Motion_Blur válasza Tibiajax (#114141) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Cristiano Ronaldo (Juventus) vette le szépen a hozzá érkező labdát. Kegyetlen erővel lövi el a labdát 25 méterről a kapu bal felső sarkába."

A háttérben így intézik a dolgokat ;]

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#114144) Tibiajax válasza Motion_Blur (#114143) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nézd vissza azt is, amiért befújták a büntetőt.. ahogy a kis hülyegyerek dybala-t szegényt hátulról szétszaggatja az empoli-védő..

(#114145) venember83 válasza Tibiajax (#114141) üzenetére


venember83
nagyúr

Összeesküvés-elméletek über alles!

(#114146) MdewC


MdewC
nagyúr

Sztem se volt tizi.

Gyenge meccs volt.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#114147) bandus válasza Motion_Blur (#114143) üzenetére


bandus
veterán

mekkora szívás innen gólt lőnie, azonnal a nyakában vannak a társak, nem tudja letolni a szuper ugrásos gólörömét :DD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#114148) Ringman válasza MdewC (#114146) üzenetére


Ringman
nagyúr

így látatlanban: nem ezért van a var?
inter-meccseken is ment a balfaszkodás rendesen a bírók részéről

(#114149) Tibiajax válasza Ringman (#114148) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

juve meccsen nincs var

(#114150) BenHans válasza Tibiajax (#114149) üzenetére


BenHans
addikt

...konteó...

Ott van, sőt, mindig megfelelő esetben használják...

forceberg: ;]

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.