Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114851) itouchfan válasza Peterhappy (#114849) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nézem azt is, de csak felidegesítem magam. Filipe Luis, Koke, meg a Diego Costa akkora patkányok...inkább futballoznának.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#114852) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#114819) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem is lenne a tottham az ami, ha nem pont ellenünk támadna fel. :DDD Kettőt pislogok és a 2. helyből lett 4. úgy, h nézhetünk hátra. Mondjuk ezért is jó a PL.

Alsó házi csapatok ellen hibátlanok vagyunk, talán egyedüliként, ha ez így marad, kb a 4. hely lesz a vége. Ami elnézve a csapatot mondjuk a realitás is. Viszont a 2. feles nehezebb lesz (totthamet kivéve mindenki ellen idegenben).. meglátjuk.
__

Jó a reál. :))

(#114853) Cartevo


Cartevo
őstag

Azért elég fura, hogy a Vidi meccsét holnapra tették a nehéz avató miatt, de a liláknak ez nem jár.

(#114854) Napfénysüti válasza Cartevo (#114853) üzenetére

Ezen valaki meglepődik?

Més que un club!

(#114855) Peterhappy válasza itouchfan (#114851) üzenetére


Peterhappy
őstag

Na most futballoztak...

(#114856) forceberg válasza Peterhappy (#114855) üzenetére


forceberg
veterán

Hol?
Rafinha kapaszkodott Koszta után? Valami nagyon félrement a helyezkedéssel...

Vidal kezezését mondjuk pár helyen befújták volna.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#114857) Peterhappy válasza Cartevo (#114853) üzenetére


Peterhappy
őstag

Biztosan kijavit valaki, ha tevedek (mobilrol nem neznek utana), de szerintem ennek semmi koze az avatohoz.
Egy-ket eve kezdtek, hogy a nemzetkozi kupaban erdekelt csapatok vasarnap jatszanak, a tobbiek szombaton. Igy volt ez a szezonban is, es szerintem a Vidi eddig mindig vasarnap jatszott, de lehet, hogy tevedek.

(#114858) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nna L_YKing, most szidd Dembelét!

(#114859) IreN!CuS válasza Tibiajax (#114858) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Én akartam ezt írni....nem szép dolog, hogy megelőztél. :) Amúgy meg igen lehet szidni a srácot biztos nincs teljesen fejben toppon de sokadjára menti meg a csapatot. Ernő bá meg a focija elérte amit még senkinek sem sikerült de a jövőben lehet kevesebb Barca meccset fogok nézni.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#114860) L_YKing válasza Tibiajax (#114858) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem a tudásával van a baj.. Jót játszott, előbb kellett volna beállítani.

IreN!CuS +1, unalmas, fos foci. Ez nem az a Barca akinek akkor is szerettem nézni a játékát amikor nem voltak top formában.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#114861) jbalint18 válasza itouchfan (#114851) üzenetére


jbalint18
tag

Akkor Vidal mi ? :U

(#114862) IreN!CuS válasza L_YKing (#114860) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Elfogadnám ezt a focit ha ennyi lenne a keretben....de hát sokkal több van és már azt sem lehet mondani amit tavaly, hogy szar a foci de legalább jönnek az eredmények.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#114863) itouchfan válasza Peterhappy (#114855) üzenetére


itouchfan
senior tag

Igen, az utolsó 5 percben. Nem akarok én senkiről rosszat mondani, de az alattomosság a focipályán nagyon fel tud húzni. Egyszerűen nem oda való. El lehet késni, mint az első félidőben a L.Hernandez vs Messi ütközés, vagy ilyesmi, de a szándékos taposás, talpalás, utánarúgás nálam kiveri a biztosítékot.

Közben szép halkan jegyzem meg, hogy a drága Juve ismét nyert ;) ;] :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#114864) itouchfan válasza IreN!CuS (#114862) üzenetére


itouchfan
senior tag

+1

Ami engem jobban bánt, Vidalra is reflektálva, az az, hogy régebben a Barcelona szellemiségében is több volt a többi klubnál. A játékosok olyan intelligens emberek voltak (nem csak játékintelligencia, hanem önkontroll, higgadtság, tudás, egyszóval kiemelkedtek a mezőnyből), például egy Xavi, Iniesta, Abidal, Dani Alves és társaik, hogy jó volt igazi sportembereket látni a pályán, akik nem csak játékban nőttek az ellenfél fölé. Ma ezt hiányolom valamilyen szinten. Arthur jó, de a csapat többi tagjából (főleg Vidal, Dembi, Semedo, ma Umtiti is, néha Suarez is) hiányzik ez a fajta plusz szerintem, amitől régebben Barca volt a Barca.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#114865) Cartevo válasza Peterhappy (#114849) üzenetére


Cartevo
őstag

Felcsúton 763 néző volt, főleg vendégszurkolók.

Nekik kellene kiesni, de ahhoz itt kormányváltás kell, vagy eltávozási parancs.

(#114866) Peterhappy válasza itouchfan (#114863) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jahh en csak a golra utaltam :) kb. pont akkor fejelte Costa, mikor a soraid olvastam.
DC-nel ellenszenvesebb jatekos nem sok akad a mai futballban.

Kieg: szerintem Te vagy a vilagon a legelso, aki Dani Alves nevet es az onkontroll valamint a higgadtsag szavakat egy mondatban leirta, tagadoszo hasznalata nelkul :D szerintem Te Puyolra gondoltal, bar azt nem sllitanam, hogy konnyu oket osszeteveszteni ;]

Viccet felreteve, ezzel a Barcaval valoban nehez azonosulni. Es nem csak Puyol (szemelyes kedvencem), Xavi es Andres potolhatatlansaga miatt. Nalam a mezszponzor verte ki a biztositekot. Ami persze gazdasagi okokbol teljesen ertheto dontes. De csak abbol.
Ettol meg a Barca az Barca, ~25 eve tart a szerelmunk, volt mar rosszabb periodus is.

[ Szerkesztve ]

(#114867) itouchfan válasza Cartevo (#114865) üzenetére


itouchfan
senior tag

Kisvárda, Puskás kiesés lenne minden szempontból reális, logikus és jó a magyar focinak. És erősödjön meg a vidék újra, legyen egy jó Pécs, Nyíregy, Győr, Békéscsaba - egyből emelkednének a nézőszámok is.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#114868) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Úgy tűnik lesz ma superclassico. Nagy respect a Bocának, ha vállalják. Bár tegyük hozzá, hogy ha nem lépnek pályára, akkor kizárják a bocát, és a riveré a trófea

A Conméból és a FIFA nagyon köti az ebet a karóhoz, de a Boca jelenleg nem tud meccset játszani. A csapatkapitányuk most is kórházban, néhány üvegszilánkkal lett gazdagabb a szeme világa. Örülhet ha komolyabb szemkárosodás nélkül megússza az esetet.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#114869) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Hivatalos

A mai nap nem lesz mérkőzés, ehelyett holnap magyar idő szerint 21:00 (ottani szerint 17:00) órakkor több mint valószínű nézők nélkül.
Nagy taps annak a pár magáról nagyon megfeledkező felelőtlen fasznak, aki most elbaszta a futball ünnepét. Remélem az igazi riveresek helybenhagyták őket egytől egyig.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#114870) sh4d0w válasza itouchfan (#114864) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az a megjegyzés Dani Alvesről... Hmmm... Finoman szólva sem állja meg a helyét.

https://www.coreinfinity.tech

(#114871) DeathAdder válasza itouchfan (#114837) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én is olvastam :)

Bevallom én korábban túlértékeltnek tartottam, mert Messivel nyert egy BL-t, aztán lubickolt egy egycsapatos ligában, BL-ben meg semmi, de amit a szitiből csinált ilyen rövid idő alatt és ahogy oktatja a PL-t az maximálisan tiszteletreméltó.
El sem tudom képzelni milyenek lennének ha nem az ostoba Sané és Sterling lennének a wingerek, akik meccsenként elszarnak 3-4 ziccert :D

Oké kell a pénz és minőség ehhez a fajta játékhoz, de eddig senki más nem tudta ilyen magas szinten ennyire konzisztensen abszolválni :N

(#114869) LyonnaisFan1 - bassza meg, nem hiszem el :W

[ Szerkesztve ]

(#114872) LyonnaisFan1 válasza DeathAdder (#114871) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Én se. A második játékrészt talán láthatom, de függ egy korong meccs alakulásától is.

Most már csak azon megy igazából a tanakodás, hogy legyenek-e nézők, vagy sem. De minden bizonnyal zárt kapus lesz a meccs, ami méltatlan egy superclassicohoz, de egyben érthető a történtek függvényében.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#114873) venember83


venember83
nagyúr

(#114874) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#114852) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most állt össze a szezonban először az Alli Eriksen Son Kane négyes, élvezet volt nézni. Sissoko meg most már irónia nélkül egy kibaszott jó focista. Így azért már kicsit optimistábban állok a BL elé.

Azért az a Chelsea védelem és középpálya elég WTF volt. Son gólja nem biztos, hogy megtörténhetett volna az utóbbi 10 év akármelyik Chelsea-jével. Már vagy harmincszor visszanéztem, imádom.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#114875) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#114874) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azért kurvajól áll a spurs a tabellán, tényleg gyengén kezdték a szezont, de a meccseket így is hozták, mindezt igazolások nélkül, szép ;)

(#114876) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#114875) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Jól állunk, csak az a rohadt City ne lenne. :N

De amúgy a Pool sem játszott annyira jól ebben a szezonban, nem? És mégis megdöntötték a saját rekordjukat. Nem tudom mi lett a PL alsó- és középházzal. Olyan kevesen próbálkoznak úgy igazán megverni a top6 csapatait. Most tényleg úgy érzem, hogy a spanyol középház erősebb lehet, de mindenképpen motiváltabbak.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#114877) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#114875) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Olyan hú de nagy igazolásokra meg nincsen szükség. Kéne egy klasszis balhátvéd, meg egy ember Dembele helyett és kész. Meg most majd pótolni kell Toby-t ha elmegy. A keret mélysége teljesen jó. Nem sok csapatnál ülnek ilyen emberek a padon, mint Lamela, vagy Moura.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#114878) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#114876) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja, hát annyira tipikus hogy pont akkor van egy korszakos csapat a világ legjobb edzőjével és korlátlan büdzsével amikor végre jók vagyunk. Abszolút egyéni rekordok a PL érában, de lényegében baszhatjuk :D Persze, naná hogy nem akkor történik ez, amikor 81 ponttal bajnok valaki a második 71 pontos csapat előtt :D
Nem gondoltam túlságosan komolyan amikor megprognosztizáltam, hogy végre topcsapat leszünk és bajnokok lehetnénk, de ez a forma pont egyidőbe fog esni majd egy Guardiola féle űrcsapattal, de azért meg fogjuk dönteni a legtöbb pontot szerző második helyezett rekordját :D (amit asszem most is mi tartunk :DDD ) aztán néhány év múlva meg lehet megint középszerek leszünk.. evvan..

Ja amúgy igaz, össze sem hasonlítható a csapat a tavalyival, psg meccset leszámítva mintha minden meccsen úgy állnának ki, hogy jobb a keretünk mint az ellennek és majd valahogy megoldjuk. Legalábbis ez az ember érzése, ég és föld a tavalyihoz képest.

Mondjuk engem nem zavar, sokkal felnőttebb foci ez, mint lerohanni az ellent aztán a végén kifújni és nyelni a gólokat, de az biztos hogy ilyen barszákat kevesebb eséllyel lehet így megverni mint egy csúcsra járatott gégenpresszinggel.
Ez lehet szándékos, hogy maradjon később is szufla (bár tavaly is később jött a nagy forma) de lehet a másodedző távozásának oka is, idővel kiderül :)

Simán lehetnénk pechesebbek (tegnap a watford megkapja a jogos tizit 0-0nál, Son megkapja a tizit a legvégén, Mahrez berúgja a tizit, fulham érvényes vezetőgólját nem veszik el, ami kontrából szabálytalanul gólt szerzünk etc.. szóval jelenleg törékeny ez a csapat, koránt sem az a 3-4 xG-s dózerolás minden meccsen mint a szitinél)

#114877 - végül is igaz, csak nehogy a mu kilóra felvásárolja Pochettinot, ettől tartok kicsit :B

[ Szerkesztve ]

(#114879) KisTücsök válasza DeathAdder (#114871) üzenetére


KisTücsök
addikt

Részemről ehhez azért kell még valamit mutatnia a BL-ben a City-vel is.
___

NyxNyxNyx: Luiz komolyan vehetetlen azon a poszton. Meccsenként legalább 2-3 hasonlót csinál, nem rajta múlik, h nem lesz mindből gól. Jorginhoval is kezdeni kell valamit, mert brutál, ahogy passzol a csávó, de védekezésben nulla.

Akár Kane-nek is visszapasszolhatta volna amúgy, rajta sem volt senki, úgyis gól.

(#114880) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ujjj, de szép gólt vágott a bournemouth-i srác
..a saját kapujába

(#114881) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

..és már 6. a Parma a tebellán!
:C
uefa-selejtezős hely :K csak így tovább

(#114882) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#114879) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A Barca és a City szvsz a top2 csapat a világon az utóbbi 2 évben, mégse tudták valahogy a BL-ben is megmutatni. Oké, a City a kriptonitját kapta, de a Barcával nem tudom mi van néha.

Tibi: Jó hogy mondod, el is felejtettem h ma is meccs.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#114883) forceberg válasza NyxNyxNyx (#114882) üzenetére


forceberg
veterán

A Bárkánál Ernő nem tudja mentálisan managelni a csapatot.
Lásd tavaszi Róma elleni kiesés.
Idén is azon fog múlni, hogy a nevek közül ki fog épp a fontos meccseken "180-akat dobni".
Vagy, ha Messit becsapdázzák, lesz-e B terv?
A többiek meg ne betlizzenek.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#114884) simondr válasza Tibiajax (#114880) üzenetére


simondr
senior tag

Azt a gólt még sokszor fogjuk látni :C (Best Gags of 2018 és hasonló összeállításokban)

Elég izzasztóra sikeredett a meccs vége, ez sem egy tipikus fölényes győzelem lett, hanem inkább a kín keserves.

Sajnos idén a PL 1-2. hely már most ki lett adva (City és Pool) a 3-4-ért pedig nagy csata lesz az Arsenal-Tottenham-Chelsea trio közt, kiváncsi vagyok kié lesz a 2 BL hely..

Más: néztem a tegnapi TTham - Chelsea meccset és azt leszámítva hogy kb 6-7 gólt rúghatott volna a Spurs, azért meg kell hagyni, hogy amit ezer éve írok (Kane-nek kell kb 3 száz százalékos ziccer hogy egyet gólra váltson) az azért ismét beigazolódott...

(#114885) omfgk válasza forceberg (#114883) üzenetére


omfgk
addikt

Vagy, ha Messit becsapdázzák, lesz-e B terv?

Most is van erre terv. Megy fel Pique és megpróbálják ráívelni...

(#114886) Tibiajax válasza omfgk (#114885) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja ja ja, de vigyázz, sss... ez titkos stratégiája a katalánoknak, ezt tényleg csak nagyon halkan. ugyanis ez ellen -egyelőre- tényleg nincs fegyvere még az ellenfeleknek

(#114887) itouchfan


itouchfan
senior tag

DVSC-Vidi egyelőre remek meccs!

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#114888) NyxNyxNyx válasza simondr (#114884) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azért valahogy mégiscsak tavaly előtt 20-as xg-re rúgott 29 gólt és tavaly 27-es xg-re lőtt 30-at. A statisztikán is érződik a formaesése a sérülése után. Az utóbbi pár meccsen viszont úgy tűnik előbújt a régi Kane. Auba például tavaly 26 körüli xg-re rúgott 23-at, előtte meg nagyjából tartotta az 1:1 arányt.

Tegnap 1 igazi ziccerre emlékszem amit kihagyott, a többinél jól csinálta, csak Kepa jól védett a második gól után.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#114889) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Libertadores-kupa visszavágót elhalasztották, egy meg nem nevezett időpontra.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#114890) BenHans válasza NyxNyxNyx (#114888) üzenetére


BenHans
addikt

Kane egy igazi régivágású csatár ami számomra nagyon szimpatikussá teszi.
Nincsenek allűrök, nem egy patkány, bárhonnan benne van a gól, ha esik ha fúj ha havazik hoz egy olyan morált ami még akkor is hasznos amikor nem lő gólt.
Olyan ember hatását kelti, hogy ha letesszük valamelyik felázott helyenként fűcsomót tartalmazó akár magyar BLSZ4-es edzőpályára ő felveszi a cipőjét és egy fintor nélkül mocskolja össze a mezét. Az az angol srác aki emlékszik mennyire szeretett a középsuli udvarán focizni.

Ő az a csatár, az az egyéniség akit nem tudom hatásosan leírni mennyire szívesen látnék a kedvenc csapatomban.

Van még 1-2 hasonló játékos, vagyis olyan akivel ilyen szinten szimpatizálok, pl sajátból De Rossi és Florenzi de inkább nem térek el a tárgytól, csak annyit, hogy szeretem ha valaki lélekből focizik ha már sikerült egy ilyen magas szintre eljutnia. :B

---- ----
gyuromoj: Azért ez már vicc, hogy lassan titokban kell tartani a helyszínt és időpontot mert egyesek erősen túlzásba viszik a fanatizmust, pedig tudjuk milyen jó az alapból.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#114891) Peterhappy válasza BenHans (#114890) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szerintem nem titkoljak, csak epp fogalmuk sincs, mikor potolhatnak. Ez gondolom fugg a Boca jatekosok allapotatol is.

Mas: allitolag de Gea nyarra megvette a Manchester-Parizs utra a repjegyet - csak oda.

(#114892) BenHans válasza Peterhappy (#114891) üzenetére


BenHans
addikt

Nem arra értettem hogy egyelőre ismeretlen az időpont, mert nyilván amint ki lesz jelölve ismertetni fogják.
Hanem hogy ott tartunk, hogy szurkolói rendbontások miatt lassan tényleg titokban kell megrendezni, pl ha újfent lesz valami. Saját maguk intézhetik el, hogy máshova, messzire tegyék a rendezés helyszínét.
Dél-Amerikának van egy ilyen arca is, hogy erőszakos hely és a nívó sem lóg ki felfelé de ez már tényleg túlzás.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#114893) máyköl


máyköl
veterán

1 csapatos bajnokság... :)

(#114894) Motion_Blur válasza máyköl (#114893) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem is tudom hány éve volt ennyire kevés pontja 13 forduló után a Barcanak és a Madridnak.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#114895) DeathAdder válasza máyköl (#114893) üzenetére


DeathAdder
veterán

70 évente egyszer ilyen is lehet :DDD

(#114896) gyuromoj válasza Motion_Blur (#114894) üzenetére


gyuromoj
veterán

Real legutóbb talán a 2008-09 szezonban kapott ilyen sok gólt, ennyi forduló után.

Szerk.:
Rafinha 6 hónap (keresztszalag-szakadás)
Sergi Roberto 3-4 hét (térd sérülés)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#114897) IreN!CuS válasza gyuromoj (#114896) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ernő bááá becoptam mert így igencsak muszáj játszania semedot és dembit a két tehetségtelen fiatalt....bár amekkora forma lehet felhoz valakit a B csapatból :(

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#114898) L_YKing válasza IreN!CuS (#114897) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#114899) forceberg válasza IreN!CuS (#114897) üzenetére


forceberg
veterán

Rafinhatól el kell búcsúzni, már megint, rámegy a pályafutása.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#114900) BenHans válasza gyuromoj (#114896) üzenetére


BenHans
addikt

Rafinha képben volt nálunk a téli átigazolási időszakra. A nagyobb lapok is lehozták, hogy nagy rá az esély, hogy jön.
Kár érte. :( Gyors felépülést neki!

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.