Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114351) L_YKing


L_YKing
addikt

Barcelona... Ilyen győzelem után, hogy lehet ekkora bénának lenni?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#114352) DeathAdder válasza L_YKing (#114351) üzenetére


DeathAdder
veterán

vö amikor a pool elsőként elkalapálta a megállíthatatlanul száguldó szitit, aztán egy hétre rá simán kiszopott a tökutolsó ellen.
persze arra volt egy minden kételyt eloszlató magyarázat: #besztlíg

;]

[ Szerkesztve ]

(#114353) hobizoli válasza #16741888 (#114349) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ezt mondtam juliusban kb

hogy a legnagyobb sikereit nem fogja megismetelni mar sehol szeritnem, es ha RM-tol vonul vissza, akkor orokos ikon maradt volna a Madrid-ban
igy meg...

a klubelnok mehetne a levesbe kb

egy zacsko fruttiert elengedte a csapat leg-leg-legjobb jatekosat, aki az utobbi 10+ evben ott jatszott, es akivel elvertek egesz europat oda-vissza tobbszor megnyerve a BL-t, amire elotte sosem volt pelda, hogy vki megvedi a cimet, meg 5 ev alatt 4x is gyoznek

figyeld meg, hogy iden a 8 koze jutaskor kipottyan a RM a BL-bol, hacsak nem lesz vmi iszonyu makos a sorolasuk, akkor a 4 koze

ironikus lenne, ha pont a Juve utne ki RM-t majd CR goljaival :DDD
ebbol dontozes nem igazan lesz

több drón kell ;P

(#114354) nonee válasza L_YKing (#114351) üzenetére


nonee
aktív tag

Egyszerüen érthetetlen amit műveltek a srácok... Rossz volt nézni,sok eladott paszz,de egy nagyon támadójellegü és képes! a Rayo!
Le a kalappal előttük.
Na de ezért imádom a Barcát:Bármikor képesek erre!!!
Visca Barca!!

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#114355) #16741888 válasza hobizoli (#114353) üzenetére


#16741888
törölt tag

A muzeum egy resze meg mindig rola szol, videok kupak stb. Utcso 3 bl serleget kvazi o hozta ossze a 10x goljaval a kieses szakaszban stb. Hiany az amit erez az ember, a tortenelem egy resze kerult ki az egyenletbol... es rossz erzes masik csapatban latni....

(#114356) Tibiajax válasza #16741888 (#114349) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

elég jó helyetek volt..

(#114357) Greentea válasza hobizoli (#114353) üzenetére


Greentea
senior tag

Igazad van, CR-nek a Madridbol kellett volna visszavonulnia. Úgy lett volna szép.
Annyi, hogy ha idén nem is lesz BL győzelem (borítékolható, bár tavaly is ezt mondták aztán láttuk mi lett a vége :D) de nem is elvárható. 3 év zsinorban azért nem gyenge. Egyszer minden sorozat megszakad.

Én tegnap Asensiot nem tudtam hova tenni. Két megmozdulásánál kívül a 70 percében kb semmit nem csinál. Valahol nagyon máshol kéne játszatni, mert az a poszt szimplán nem neki való. Egy sorral hátrébb vagy nemtudom..
Télen várok egy bomba támadó igazolást.

2x2 néha 5

(#114358) adise


adise
őstag

Nagyon úgynézki, Ibrahimovic januárban visszatér egy fél évre milánóba. hááát majd kiderul :U

(#114359) Cartevo válasza adise (#114358) üzenetére


Cartevo
őstag

Olvasták itt a tegnap dél körüli véleményt!

(#114360) máyköl válasza Greentea (#114357) üzenetére


máyköl
veterán

Asensio egész évben kaki. Ráadáasul mocskosul önző. Lehet elhitte hogy már ő a CR, én leültetném 4-5 meccsre...

Vinicius JR -t viszont játszatnám nem keveset, Mariano -val párban. Melléjük igazolni télen Mbappe -t vagy Hazardot, Benzema és Bale pedig mehet a levesbe. Nem látok más megoldást már... :(

Legalább nem vagyok egyedül a CR kérdéssel, mai napig nem értem ezt a döntést. Persze kezd körvonalazódni, hogy Perez bácsival nem voltak túl jóban a végén már, valószínű Zidane is ezért lépett, ő akkor már tudta hogy CR idén nem a Madridban játszik. Hatalmas hiba volt elengedni, ha 33 éves, ha nem. A Juve pedig ezzel szvsz a legesélyesebb jelöltté lépett elő a BL aranyra a Barcelonával karöltve. Juve-Barca döntő lesz itt, ha nem kerülnek korábban össze.

[ Szerkesztve ]

(#114361) grabber válasza máyköl (#114360) üzenetére


grabber
addikt

AZ a baj az összes másik csapat tudja sz@rban van a Real. Annyit fognak kérni a játékosokért,amennyit nem szégyelnek. Mbappe lenne a legjobb,de ő többet érhet Neymar-nal is. Hol fog ennyit kicsengetni a Real miközben stadiont is épít?
CR eladás baromi drága lett. Elég lett volna neki többet adni fizuban. De az alap problémát nem odlotta meg. Már öregszik és kell a fiatalítás a csapatba. CR-nek idővel mennie kellett volna. Zidane sem mert belenyúlni az egész csapatba mert lassan egy teljesen újat kellett volna összehoznia. Az meg nagy felelősség.

(#114362) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

van valakinek ötlete, kitől fog kikapni a city a bajnokságban?...

(#114363) Cartevo válasza Tibiajax (#114362) üzenetére


Cartevo
őstag

1x minden sorozat mexakad: a Torino ma 25 év után nyert Sampdoriában.

[ Szerkesztve ]

(#114364) DeathAdder válasza Tibiajax (#114362) üzenetére


DeathAdder
veterán

Valakitől majd biztosan, de 38 forduló alatt több pontot senki sem fog szerezni náluk, mondjuk vicc hogy ilyen lyon, hoffenheim, wolverhampton szintű csapatok is simán meg tudják őket fogni közepes letámadásokkal is, de úgy mint a mezőny háromnegyede ezek a retardáltak is inkább beássák magukat a kapu elé.. rohadt hatékony taktika ez tényleg...

BL-ben meg majd megint szépen kizúgnak majd az első komolyabb ellenféltől.

(#114365) Tibiajax válasza Cartevo (#114363) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jóó, de az a Torino.... ez meg csak egy city

DeathAdder legyen úgy..
kicsit unom már őket
: D

(#114366) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#114364) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hölgyek-urak, Pep Guardiola: [link] ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#114367) bagyulajuve válasza ZavaBalazs (#114366) üzenetére


bagyulajuve
addikt

tikitaka túltolva :DDD

Resistencia eterna

(#114368) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ha bárki is kételkedni kezdene: Morata még mindig ugyanolyan szar, mint eddig.

(#114369) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#114368) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Pedig a második gólja szép volt. Bár nagyon durva, hogy ennyire üresen volt végig.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#114370) máyköl


máyköl
veterán

Volt egyszer egy Monaco...

(#114371) Tibiajax válasza máyköl (#114370) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ki fognak esni?

(#114372) máyköl válasza Tibiajax (#114371) üzenetére


máyköl
veterán

Nem ismerem pontosan a krízis okát, de ha tippelnem kéne akkor nem.

(#114373) Richard! válasza Tibiajax (#114371) üzenetére


Richard!
addikt

12 meccsen szereztek 7 pontot...sanszos :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#114374) #16741888 válasza Tibiajax (#114356) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ugy voltam vele hogy alacsonyak a Bernabeu nezoszamai majd a helyszinen veszunk... aztan szerdan raneztem es 1-1 hely volt egymas mellett... beszartam kicsit es meg is vettem.

Kakasulo volt 60euro utana minden 90... ugy voltam vele ha mar itt vagyunk akkor meger 130at... nem a 40euron mulik. 4 eve voltam mar meccsen akkor otthon vettem meg 100 euroert a kakasulos rovid oldalas jegyet... ahhoz kepest nem is volt sokkal dragabb.

Sajnos brutal.ara van de nem jar az ember minden nap.

Amugy full eticket az egesz... ha kinyomtatod be sem.engednek. konkretan 3perc alatt bejutottunk... onmagaban ezt a folyamatot latni hatalmas elmeny. A stadion 10 perccel a meccs elott telt meg... gondolom mindenki tudja hogy olajozott a beengedes hova sietni? Es tenyleg.

[ Szerkesztve ]

(#114375) bagyulajuve válasza Richard! (#114373) üzenetére


bagyulajuve
addikt

azért vannak olyan játékosok ott, hogy simán el tudok képzelni egy feltámadást

Resistencia eterna

(#114376) vond válasza Richard! (#114373) üzenetére


vond
MODERÁTOR

A Hali, meg a Dió simán lenyomja őket (13 meccsből 5, ill. 6 pont). ;] :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#114377) szami777 válasza KisTücsök (#114368) üzenetére


szami777
addikt

Most miért? :D

Egyébként én rájöttem, mi a titok. Ajtó ablak ziccerbe katasztrófa, kicsit nehezebb helyzetből viszont eredményes.

Egyébként durva volt látni, hogy amint beállt Hazard, mindenki felpörgött.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#114378) Tibiajax válasza #16741888 (#114374) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

biztos nem volt rossz.. meg tényleg nagyon jó hely volt. .. már ha a fotó tényleg onnan készült, ahol ültetek. nem pedig lekéreckedtél hogy csinálj egy gyorsfotót, hogy hencegj aztán itt nekünk vele

xd

amúgy én inkább a nou camp-ba mennék el
az kicsit jobban vonz

(#114379) bagyulajuve válasza Tibiajax (#114378) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a Bernabeu jelen állapotában jobban néz ki, mind Barca stadion, de ha kész lesz majd a Nou Camp Nou, az durva lesz :R

Resistencia eterna

(#114380) Tibiajax válasza bagyulajuve (#114379) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

miket beszélsz?..szereted a focit??

(#114381) Ringman


Ringman
nagyúr

Marco Rossi, a magyar futballválogatott kapitánya kihirdette keretét a következő, észtek és finnek elleni Nemzetek Ligája-meccsre. Öt korábbi visszatérő van, köztük a legutóbbi négy meccset kihagyó Dzsudzsák Balázs. [link]

dzsudzsák játszatása valami vicc, amit nem értek?

(#114382) Peterhappy válasza Ringman (#114381) üzenetére


Peterhappy
őstag

Lehet Jujákot szeretni vagy nem szeretni (én sem vagyok oda érte), de el kell ismerni, a XXI. századi futball egyik legjobb magyar játékosa (ez mondjuk igen erős kritika is ránk nézve).

Mivel annyira még nem öreg, nem lassú és immáron rendszeresen játszik (és néha betalál) egy magyarnál jó eséllyel nem gyengébb bajnokságban, teljesen érthető, ha az éppen aktuális kapitány tesz vele egy kísérletet és megnézi, mire képes az Ő játékrendszerében.

(#114383) forceberg válasza Peterhappy (#114382) üzenetére


forceberg
veterán

Egy éve te még nem jártál ide?! :))

[link]
:C

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#114384) Cartevo válasza Ringman (#114381) üzenetére


Cartevo
őstag

Hogy bundára lehessen fogni a kiesést.

(#114385) venember83 válasza Ringman (#114381) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez két dolgot jelent. Egy: próbálkozik. Kettő: qrvára nincs miből válogatni.

(#114386) Peterhappy válasza forceberg (#114383) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez jó :C
Egyébként nem, kb. fél éve piszkítottam ide először :)

(#114387) Tibiajax válasza Peterhappy (#114386) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tényleg, nem vagy benne az első hsz-ben!.. :Y :(((
:P

(#114388) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Bayern: a négy ász elégedetlen, Kovac kirúgására vár

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#114389) ZavaBalazs válasza gyuromoj (#114388) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

félrefordítás

mondjuk még ha igaz is lenne, én megérteném őket, lassan én is kezdek türelmetlen lenni. nem a 4 pont hátrány a bajom, még örülök is, hogy van miért izzadni, hanem a szeptember vége óta tartó fosparittya játék. kb csak Sanches fejlődött Kovac alatt, és az is jó kérdés, hogy azért, mert kezd magára találni, vagy a keret romlott le hozzá. :DDD

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#114390) Peterhappy válasza Tibiajax (#114387) üzenetére


Peterhappy
őstag

Az első hozzászólás olyan, mint a fészbúk, ha abban nem vagyok benne, nem is létezem? :)

(#114391) gyuromoj válasza ZavaBalazs (#114389) üzenetére


gyuromoj
veterán

Carlo se volt jó nekik... most Kovac se. Nem a játékosokkal van baj inkább? Mennyire lehet jó az öltözői hangulat, ha van pár "szent tehén" aki durcázik állandóan. Főleg Ribéry, aki nyugdíjas lassan... :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#114392) ZavaBalazs válasza gyuromoj (#114391) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

...és gyerekek, így működik a fake news. :R

(Ribéry nálam ezzel a viselkedéssel már az ifikkel járna edzésre, de ez most más kérdés)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#114393) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

na jó, esküszöm ez most megtörtént :DDD asszony épp a vészhelyzet c sorozatot nézi háttérzajnak, ez a párbeszéd ment le:

-doktor úr, a beteg rosszul van, * EÜ zsargon *
-ki kezeli?
-Kovács
-átveszem!

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#114394) Tibiajax válasza Peterhappy (#114390) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pontosan így van. amit nem posztolsz ki kaját, azt meg sem etted, amit nem posztolsz ki helyet, ott nem is jártál, és amit nem írsz be 1.hsz-be csapatot, azt nem is szereted.
:K :D

(#114395) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#114394) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

tényleg, hozzám nem írsz be egy bőrgatya + űber álleszt? :B

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#114396) Peterhappy válasza Tibiajax (#114387) üzenetére


Peterhappy
őstag

No, akkor némileg megkésve, de "bemutatkozom", hátha van rá(m) igény. :)

vighpeter Ferencváros, Barcelona, Arsenal, Borussia Dortmund

És innentől kezdve OFF, feleslegesen nem kívánok senkit sem untatni a nosztalgikus érzelgésemmel. :N

A legrégebbi és legnagyobb szerelem egyértelműen a Fradi. Az első homályos emlékem (a tévéből), az Újpest-Fradi 0-5, 1990-ből. Csak gyanítom, hogy erre a meccsre datálható a szerelmünk kezdete; hogy előtte láttam-e más meccset is, arra nem emlékszem. Ekkor öt esztendős voltam.
A IX. kerületben, a Fradi pályától pár megállóra nőttem fel, így hiába volt Édespám Újpest-szurkoló, az én vérem zöld lett :)
Soha nem voltam nagy meccsre járó, de Apám halála után, évekig egyáltalán nem mentem mérkőzésre. Baráti nyomásra 2011. májusában, egy Fradi-Pápa (3-0) meccsen tértem vissza a lelátóra, a következő hazai meccs ('11-12-es szezonkezdet) óta vagyok bérletes. Ha csak tehetem, minden hazai meccsen kint vagyok, idegenbe a Család miatt nem járok (így is alig látnak a Gyerekeim). A magyar focit követem ugyan, de csak a válogatott meccseket szoktam megnézni, más klubcsapatokét nem.

A Barcát Romario-nak köszönhetően szerettem meg. Akkortájt több BL-meccsüket adta a köztévé (más módon még nem juthattam katalánspanyol focihoz). Azóta is ők nálam a nr.1. külföldi csapat.

Dortmund szurkoló akképp lettem, hogy abszolút nem tudtam semmit a csapatról, ellenben Apám egyszer egy jó egy méteres "Möller-es" Dortmund törülközővel érkezett haza (a '90-es évek elején-közepén Németországban dolgozott) és beleszerelmesedtem a sárga-fekete színkombinációba. Aztán jött az Eurosport, jöttek a Dortmund-meccsek és elvarázsolt a Csapat.
A törülköző pedig a mai napig megvan, a hálószobánk ajtajára szögellve ékesíti kicsiny lakásunkat :)

Épp a minap volt róla szó, ágyús Bergkamp-nak köszönhetően lettem, azt ugyanakkor már nem tudnám megmondani, mikor és miként. Még abban sem vagyok biztos, hogy nem a holland válogatott játékosaként nyűgözött le.
Az biztos, hogy az Arsenal 2001-02-es bajnoki címét már együtt ünnepeltük. Gyanús, hogy a '98-99-es BL csoportkörben találkoztunk először (és szurkoltam nekik tudatosan, Bergkamp miatt).

2010-ben, Londonba mentünk nászútra, ahol volt szerencsénk elcsípni az Emirates Cup második napját.
(Milan-Lyon 1-1, Arsenal-Celtic 3-2, telt ház). Sajnos sem a Westfallenhalle-ban, sem a Nou Camp-ban nem jártam még soha - de mindkettő ott figyel a bakancslistámon.

Harminchárom életévem legkedvencebb játékosa Puyol volt, a képzeletbeli dobogó második és harmadik fokára Bergkamp, illetve Gera állhat fel.

@Tibiajax: Remélem így megfelel, Mester :) :R
((#114394-ra akartam válaszolni, csak mellément)

[ Szerkesztve ]

(#114397) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#114395) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de, benyomatom majd.. csak ezek a modik a múltkori módosítást is elcseszték, cartevo-t kétszer rakták be..holott elég egy is belőle bőven :DDD
vighpeter :R

(#114398) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Wenger->Milan

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#114399) vond válasza Tibiajax (#114397) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Megírhatjátok nekem is, hogy mit kell módosítani.
Én is tudom szerkeszteni az összefoglalót. ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#114400) itouchfan válasza vond (#114399) üzenetére


itouchfan
senior tag

Beleírsz engem is?

Juventus, Barcelona, Hertha. ;)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.