Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114701) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

kis vidámság
[link]

(#114702) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Sir Kenny Dalglish, lovaggá ütve :)

(#114703) BenHans válasza gyuromoj (#114653) üzenetére


BenHans
addikt

+ Ramos...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#114704) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Meglepő félidei stat

(#114705) BenHans válasza DeathAdder (#114704) üzenetére


BenHans
addikt

Nekem tetszik! :K Kaput találó lövések 12 - 2 így a végén.

Depay te állat... :C :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#114706) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

csak a Hollandok

(#114707) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a holland szakember irányítása alatt a válogatott 3-0-ra legyőzte portugáliát és németországot, döntetlent játszott az olaszokkal és a belgákkal, legutóbb pedig magabiztos játékkal 2-0-ra lemosta a világbajnok franciákat.

azt hiszem, ennyi így elég is, kezdetnek... remélhetőleg egy új korszak kezdetének

[ Szerkesztve ]

(#114708) 4580693 válasza Tibiajax (#114707) üzenetére


4580693
senior tag

+1

(#114709) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Jó kis meccs :K
nem is akkora hülyeség ez a nemzetek ligája, sokkal sistergősebb, lüktetőbbek a meccsek mintha ilyen random barátságos szarok lennének. Érezni lehet, hogy a meccs tétre megy.

Nem sokat láttam eddig, de a spanyol-angol, angol-spanyol, angol-horvát, holland-francia mind kurvajó meccsek voltak :K

Tibiajax - azért összességében megérdemelt

[ Szerkesztve ]

(#114710) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ó, a fene ezt a gagyikane-t.... istenem

horvátok meg átmentek lúzerbe
Rakitic miért nem játszik??.. :s

DeathAdder Nem sokat láttam eddig, de a spanyol-angol, angol-spanyol, angol-horvát, holland-francia mind kurvajó meccsek voltak
lol. igen..kiválasztottad nagyjából a legjobb meccseket. de mondjuk egy jó kis koszovó-moldáviát, vagy albánia-skóciát, esetleg csemege andorra-lichtencteint nem néztél véletlenül? hidd el, azok már nem voltak annyira sistergők, lüktetők. román-litávnról, vagy olasz-portugálról már nem is beszélve

[ Szerkesztve ]

(#114711) DeathAdder válasza Tibiajax (#114710) üzenetére


DeathAdder
veterán

jó, de kiatök néz koszovó-moldáviát? :D
Ugyanúgy egy Girona-Leganes is bűnszar, pedig az spanyol elsőosztály :D

Korábban is voltak válogatottaknál nagy párosítások, de jórészt szétrotálták az egészet, meg labdáztak egyet és annyi, itt meg érezhető a tét, a feszültség.

Olaszok más kávéház, ők a nagyobb tornákon is lassan indulnak be, már ha kijutnak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#114712) Richard! válasza Tibiajax (#114710) üzenetére


Richard!
addikt

Rakéta megsérült a spanyolok elleni győztes mérkőzésen. 2-3 hétre kidőlt...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#114713) Tibiajax válasza Richard! (#114712) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:(((

DeathAdder jó, de kiatök néz koszovó-moldáviát? én :DDD mondom, hogy vagyok annyira mazohista. én nézek alacsony nézettségű, legkevesebb helyen közvetített uefa-meccset is pl. simán..
mert hogy azokat alig nézi valaki, de mégiscsak uefa-kupás mecs, szóval, olyan poén és kuriózum.
:D szadizom magam kicsit. így láttam ezeket a ratyikat is, a napokban.
jó, sokáig azért nem bírtam őket

(#114714) Tibiajax válasza DeathAdder (#114709) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, tessék itt van neked egy jó kis sistergős, létszükséglet-nésönszlíg-meccs: san marino - fehéroroszok! már egyel visznek a beloruszok és még csak az első félidő! van vagy 60 néző
:D

[ Szerkesztve ]

(#114715) DeathAdder válasza Tibiajax (#114714) üzenetére


DeathAdder
veterán

Huhh, hát le a kalappal :) csak maradjon erőd az esti magyar finnre ;]

Szabályrendszert nem ismerem, de azt mondják ha sikerülne nyerni és pontot veszítenek a görögök, akkor meglehet a playoff :)

(#114716) Tibiajax válasza DeathAdder (#114715) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csak maradjon erőd az esti magyar finnre ááááhh..ne viccelj. az még nekem is sok
:DDD nagy mazocica vagyok, de azért annyira nem hogy pár percnél többet töltsek a pályán a magyar fiúkkal..
ja de azért persze szurkolunk meg hajcsatok meg mindenki-szurkoljon- meg minden

(#114717) itouchfan


itouchfan
senior tag

Na lássuk. Remélem összejön egy győzelem.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#114718) BenHans


BenHans
addikt

Lehet nem leszek ezzel népszerű, de úgy vettem észre, hogy Balázsunknak jót tett hogy tudatta vele Rossi, hogy nincs bérelt helye. Amit az előző meccsen a beállása után hajtott az tetszett.
Lehet szeretni lehet utálni, de egyelőre még nem tartunk ott, hogy őt kihagyjuk.
Szoboszlai pedig remélem először egy későbbi EB selejtezőn fog játszani, addig építsék őt nyugodtan, nyomás és hazai közeg nélkül.

Mint mindig, csakazértis Hajrá Magyarok!

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#114719) villamos


villamos
őstag

Nagynehezen csak összejött! :C

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#114720) itouchfan


itouchfan
senior tag

Szééép.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#114721) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ez igen bazmeg, csodaszép volt. Ezt szedd ki kászíjjász ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#114722) BenHans


BenHans
addikt

ÁDIIIIIIII! :C

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#114723) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

fizikai fájdalom nézni nekem ezt a Szalait nézni.. de tudom, egyedül vagyok vele

(#114724) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Nagy Ádám ezzel a mai küzdéssel aligha lenne kirobbantható a bolognából.

Szép labdaszerzés, bamm, bebaszta, mint a lónak.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#114725) #16741888


#16741888
törölt tag

Arra vagyok kivancsi hogy mikor all ki kedves bankos faszkalap Csanyi hogy elbasztak ezt a kapitanykerdest... nyilvan kurva gyengek a magyar jatekosok de milyen erdekes hogy normalis kapitannyal legalabb a hozzank hasonlo erot kepviselo valogatottak ellen van nemi keresnivalonk... rohadt modon latszik a kulonbseg.

Leekens laikuskent az elso pillanatra vilagos volt hogy alkalmatlan... ki vallalja ezert a felelosseget?

(#114726) itouchfan válasza #16741888 (#114725) üzenetére


itouchfan
senior tag

Már vállalta érte a főnök.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#114727) máyköl válasza #16741888 (#114725) üzenetére


máyköl
veterán

Már belátta, múltkor nyilatkozta hogy hiba volt.

[ Szerkesztve ]

(#114728) itouchfan


itouchfan
senior tag

Mostmár legyen vége, ennek is, meg a görög meccsnek is.
Ennek azért, hogy tuti 2-0 legyen. Meg hogy ne kelljen tovább nézni... :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#114729) Cartevo


Cartevo
őstag

Puki ma nem durrant.

(#114730) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Észtország vezet, remélem így is marad és akkor megvan a 2. hely.
Egyébként most hogy is van ez a divíziós téma?
Tavasszal kezdődik minden előröl, csak a csoportok tagjai cserélnek helyet?

Mert akkor szép csapatokat kaphatunk :D

Törökország
Észak-Írország
Írország
Grúzia

Mondjuk a csoport besorolással se vagyok tisztában, hogy ki hanyadik csoportba kerül majd. :F

(#114731) Z'Z" válasza Z'Z" (#114730) üzenetére


Z'Z"
őstag

Na, csak meglett. :C

Ja, hogy ezután jön az EB selejtező. :D

(#114732) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Svájc nagyot ment. :Y

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#114733) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#114723) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tessék, ilyen egy igazi csatár. Morata :R

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#114734) itouchfan válasza NyxNyxNyx (#114733) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nem volt helyzet :DD

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#114735) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#114733) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

menj már a 'csába...
xdd
ezt a semmirekellő morata-t

istenem, ha engem engednének csak egy 20percre fel a stamford-i 9-es éknek, Hazard elé... áh
na majd írok dévényi tibi bácsinak, hátha megszervezi
többet fogok moratánál mutatni, azt megígérem

(#114736) sh4d0w válasza Tibiajax (#114723) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem vagy. Ugyanez igaz Dzsudzsákra és Kleinheislerre is...

https://www.coreinfinity.tech

(#114737) Tibiajax válasza sh4d0w (#114736) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Dzsudzsáknak volt valami megmozdulása a pontrúgásokon kívül? nekem nagyon nem rémlik

Lacikát is le kéne lehet inkább cserélni egy fiatal, ügyesebb gyerekre... miért kell őt még mindig erőltetni? oké hogy hatalmas szívjátékos

(#114738) sh4d0w válasza Tibiajax (#114737) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

DB9-nek egy épkézláb megoldása nem volt, a veretes Al Ittihad valahol az nb3 szintje körül lehet.
Kleinheislernek van egy született tehetsége, amit nem aknáz ki, és mellette olyan buta a focihoz, hogy na...

https://www.coreinfinity.tech

(#114739) Tibiajax válasza sh4d0w (#114738) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nemcsak a focihoz buta ő szegény, ahogy olvastam.. németül nem volt képes megtanulni tök alap szinten, hónapok alatt, csak hogy legalább a vezérszavakat értse a werder edzésén.. hát bakker nekem kb pár nap kéne, már simán tudnám nagyjából azokat, egyszer elég lenne mondani, megtudnám mit jelent aztán már tudnám. ezért vagyok ott, ezért fizetnek, hogy edzek és vágjam a gólokat. de ő hónapok alatt semmi..érted. állítólag ezért se kellett végül a németeknek

(#114740) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

skacok
ha jól tudom, itt a topikban többen is kint élnek németországban. kéne nekem a kinti saturn-ból egy cucc, kérdezném, esetleg nem tudna valamelyikőtök segíteni nekem ebben?

(#114741) Richard! válasza Tibiajax (#114740) üzenetére


Richard!
addikt

Írj, Tibi! Írj!! :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#114742) Tibiajax válasza Richard! (#114741) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:)
ide írom először, végül is nincs benne semmi titkos dolog, aztán ha valamelyikőtök rábólint, akkor folytatjuk majd priviben
szóval a német saturn durván elkezdte az xbox-akciókat és ahogy nézem, nem szállítanak Ungarn-ba. ha esetleg azt mondom, hogy kéne nekem egy ilyen xbox s 166euróért karcsira, tudna valaki hozni egyet haza nekem? lóvét természetesen átdobnám a számlára előtte

[ Szerkesztve ]

(#114743) Richard! válasza Tibiajax (#114742) üzenetére


Richard!
addikt

Mehetünk privibe ;) ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#114744) BenHans


BenHans
addikt

Akkor ma HH! Neeem nem a német verzió... ;] :DDD ...és nem is Helly Hansen, hanem Hajrá Hollandia! ;)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#114745) ZavaBalazs válasza BenHans (#114744) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

szurkolhatnál gyakrabban a németek ellen ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#114746) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Rohadtul meccshiányosnak tűnik Cilessen.. a hülye fasz elbohóckodja a pályafutását egy kispadon :F

(#114747) Cartevo válasza BenHans (#114744) üzenetére


Cartevo
őstag

(#114748) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Hollandiaaaaaa

love it!

(#114749) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#114748) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na, legalább így van esélye a hollandoknak is kijutni az EB-re. :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#114750) DeathAdder válasza Tibiajax (#114748) üzenetére


DeathAdder
veterán

És a kapitány vigasztalta a síró játékvezetőt a lefújás után.

Majd mikor megkérdezték mi volt ez: "Nemrég veszítette el az édesanyját, természetes, hogy előtörtek belőle az érzelmek, és elsírta magát. Sok erőt kívántam neki, és megköszöntem, hogy ilyen jól vezette a mérkőzést. Apróság, de remélem egy kicsit segített."

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.