Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104151) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#103818) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Björn Kuipers - báyern madrid (visszavágóra meg felkészülhet csákír   ;] )

Kabbe :( :DDD

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#104152) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#104151) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezt nem hiszem el :DDD :DDD :DDD

uefa, én így szeretlek :(

[ Szerkesztve ]

(#104153) Richard! válasza DeathAdder (#104152) üzenetére


Richard!
addikt

Ez kinek kedvez?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#104154) DeathAdder válasza Richard! (#104153) üzenetére


DeathAdder
veterán

ezzel döntős a madrid. bayern piros is simán benne van.

(#104155) Richard! válasza DeathAdder (#104154) üzenetére


Richard!
addikt

Jaaa, akkor a kurv@anyáját ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#104156) Ringman


Ringman
nagyúr

erre nem kapott lapot tegnap pjanic [link]

vecino belépője brutál visszanézve o.O - szerintem ez több meccses eltiltás lesz.

(#104157) BenHans válasza venember83 (#104146) üzenetére


BenHans
addikt

Tudod, nekem meg ez fáj... Egy áruló, de a játékát, a zsenijét visszasírjuk mi romanisták.
Nem véletlenül kapta meg a "Piccolo Principe" nevet amit nem kisebb alak után vehetett magára mint Giuseppe Giannini, és nem kisebb alak mondta ki ezt először mint Francesco Totti.

Nem olasz, de mégis az első aki megy pofázni és akkora az egoja, hogy nálunk talán egyedül Totti felé látszott rajta egyfajta alázatossággal fűszerezett őszinte tisztelet.

Azt kívántam, kívántuk neki, hogy ne legyen sikeres. Olasz bajnok lett egy közel Bayerni szinten egyértelmű esélyes csapattal, de a BL nem jött össze, talán már nem is fog, mert a Juve nem mutat elég erőt a megújulás céljából, pedig a csapat egy részének lejárt az mandátuma. Most látható egy ideje, hogy feszült, frusztrált és most még a bajnoki címért is jobban kell izzadni. Nagyobb, értsd BL győzelemre esélyes csapat nem valószínű, hogy elvinné. Így viszont a Juventusban csak egy a sok közül, joggal érezheti hogy nem pótolhatatlan, nálunk vezér volt, a csapat szeme és Totti labdáinak kiváltója volt amikor a Capitano nem volt a pályán, és még több, a Roma karmestere lehetett volna amire oly' nagy szükségünk van most és ki tudja mikor tudjuk kitölteni ezt az űrt.

Kapzsi volt, az is maradt, van ilyen típus akinek mindig több kell. Élvezze...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#104158) Cartevo válasza BenHans (#104157) üzenetére


Cartevo
őstag

Még visszatérhet a Rómába, így, hogy megbízható BL-csapat lett, mert várhatóan mindig előrébb lesz az 5. helynél, és selejtezni sem kell, ami nem mindig sikerült.

(#104159) BenHans válasza Cartevo (#104158) üzenetére


BenHans
addikt

Esélytelennek látom. Emberileg sem tudná megtenni, és a Roma sem paprikajancsi. Ez a hajó elment.

Ha minden igaz, talán Cristante jön most nyáron...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#104160) venember83 válasza BenHans (#104157) üzenetére


venember83
nagyúr

Nincs kizárva, hogy Franciaországba igazol majd, egyesek PSG-rôl pletykáltak, de oda max padra vagy kiegészítô embernek férne be szerintem.

A torinói kis herceg sorsa is elég hányattatott, talán nyáron megy az MLS-be, ha Maxi marad, mert egy erôsödô keretben ugyanúgy csak padoztatná a mester. Bezzeg Sami és olykor Mario játszhatja a láthatatlan embert...

[ Szerkesztve ]

(#104161) venember83 válasza Cartevo (#104158) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, visszatérhet Rómába, pl. Szergej helyére. :P

(#104162) Cartevo


Cartevo
őstag

A Hamburg a sírból tért vissza a meccsbe 2 fordulón 6 ponttal, de a Frankfurt és a Gladbach ellen nehéz lesz megismételni az osztályozóért.

(#104163) bagyulajuve válasza omfgk (#104142) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Pjanicsot is ki kellett volna állítani

de szerintem már rég nem beszél senki Michael Oliverről vagyis az itteni Juve szurkolók biztos nem és nem értem miért kellett felhozni... :U

Resistencia eterna

(#104164) BenHans válasza venember83 (#104160) üzenetére


BenHans
addikt

Napoli piros a 8. percben a Viola ellen. A múlt heti nyerőember.
Hmm...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#104165) adise válasza BenHans (#104164) üzenetére


adise
őstag

Amint lattuk tegnap a juvenak ilyet kb be sem fujnak

(#104166) omfgk válasza bagyulajuve (#104163) üzenetére


omfgk
addikt

a még mindig Michael Oliver nevét skandálgató Juventus szurkolókat

Ebben én sehol nem látom azt ,hogy akár csak célozgattam volna arra ,hogy az itteni Juventus szurkolókra érteném. Ezt értettem mindazon Juve szurkolókra a világban akik nem tudják elengedni a témát.
Mert bizony ha olvasol külföldi oldalakat vagy akár más magyar fórumokat akkor látni fogod ,hogy rengetegen nem képesek elengedni a dolgot.

Na meg persze vannak bizonyos (tehát szintén nem is utalok arra ,hogy mindenki) Bara szurkolók akik sosem lesznek képesek elengedni a dolgot. Ők felírták ezt a Perez/Real összeesküvések füzetkébe és bizony évek múlva is tudni fogják a pontos dátumotait a vélt vagy valós Real-t segítő bírói döntéseknek.

Nem általánosítottam egyik esetben sem, nem is szabad, ez egyértelmű.
Azért hoztam fel, mert baromira szemet szúr annak a dolog aki több helyen szeret olvasgatni tájékozódni.

[ Szerkesztve ]

(#104167) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Az Arsenal megszerezte első (!!!!) pontját idegenben a PL-ben, 2018-ban.

Korán irtam le, bocs :DDD

[ Szerkesztve ]

(#104168) bagyulajuve válasza omfgk (#104166) üzenetére


bagyulajuve
addikt

akkor lehet itt fölösleges ezt emlegetni, és akkor el lehet kerülni a félreértést :K

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#104169) paatrick válasza DeathAdder (#104167) üzenetére


paatrick
senior tag

Ez a MU ha elviszik innen De Gea-t kb ott fog harcolni a 7. helyért jövőre. Ha MU szurkoló lennék kikaparnám a szemem ezt a játékot látva. Egy tejfelesszájú Arsenal B-t alig bírnak megverni, nyomás gyakorlás semmi, elképzelés semmi. Annyira hiányzik ebből a csapatból bármilyen klasszis játékos hogy elképesztő. Még mindig itt tartanak hogy Smalling, Young, Fellaini. :U :W

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#104170) DeathAdder válasza paatrick (#104169) üzenetére


DeathAdder
veterán

Botrányosan fos a csapat..
És így vannak stabilan a 2. helyen 2,2 ppg-vel.
xG-t állandóan agyonverik, ami szerintem annak a jele, hogy nagyon is minőségi játékosaik vannak, és Degea persze, nélküle simán -15 pontjuk lenne.

Nagyon komoly potenciál lenne egy Rasford - Sanchez - Martial, Mata - Pogba - Herrera, védelem, Degea csapattal, csak egy kompatibilis edző kéne nekik. Remélem hogy megnyerik az fa kupát és nem basszák ki Mourinhot :D

(#104171) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Napoli épp buktázik a Fio ellen bye-bye bajnolki cím. Pedig már beleéltem magam, hogy nem a rabruhások nyernek megint. :W

(#104172) DeathAdder válasza J.Hetfield (#104171) üzenetére


DeathAdder
veterán

(#104173) venember83 válasza BenHans (#104164) üzenetére


venember83
nagyúr

Legalább van mire fogni a vereséget és a sikertelenséget. A Juve tegnap rosszul játszott, de végig küzdött. Talán erre kellene koncentrálnia a Napolinak és a többi csapatnak. Megjegyzem, hogy a BL-kiesés után is úgy gondoltam, hogy a Juve tehet az egészről az elszúrt torinói mecccs után, szóval a Juve vonatkozásában is butaságnak tartom a bírózást, nem csak ha a Juve ellenfelei élnek ezzel a rendkívül csalogató alibizéssel.

(#104174) bagyulajuve válasza J.Hetfield (#104171) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem biztos az, amilyen gyenge teljesítményt nyújt a Juve. Bár a Napoli is rendesen kifáradt, gyakorlatilag minimális rotáció volt a csapatnál az egész szezon folyamán

Resistencia eterna

(#104175) dudu5130


dudu5130
őstag

Ez a Napoli egy vicc... Megcsinálják maguknak erre egyből el is bukják.

(#104176) dudu5130 válasza bagyulajuve (#104174) üzenetére


dudu5130
őstag

AZért annyira nem volt ez megterhelő a Napolinak. 2010-ben az Inter lényegében 13-14 emberrel nyomta le 3 fronton a szezont. A Napolinál még mindig hatalmas hiányosságok vannak. Callejon és Albiol nem ez a szint.

(#104177) venember83 válasza bagyulajuve (#104174) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez az, még mindig megvan a Juve-botlás lehetôsége, de ahhoz közel kellene, hogy maradjon a Napoli.

Vajon a Fior ultrái tudnak tiszta szívbôl örülni ennek a gyôzelemnek tudván, mekkora segítség ez a Juvének a scudetto tekintetében? :)

(#104178) bagyulajuve válasza venember83 (#104177) üzenetére


bagyulajuve
addikt

tisztelet a Fiorentinának, hogy mentek és győztek. A szurkolókról készült felvételek alapján szerintem csak a csapatuk győzelmére koncentráltak :)

(#104176) dudu5130 az szerintem egy egyszeri megismételhetetlen teljesítmény

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#104179) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#104180) paatrick válasza DeathAdder (#104170) üzenetére


paatrick
senior tag

Ancelotti kéne oda, vagy az Arsenalba. Mindjárt nézhetőbb lenne a dolog.

Én mondjuk az Arsenal felépítésében nagyobb potenciált látok mint a MU-ban.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#104181) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#104179) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Yaay, ennyire boldog még sosem voltam... :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#104182) DeathAdder válasza paatrick (#104180) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem Arsenalba nem menne, aztán lehet ők is kifordulnak az identitásukból mint a mu.

Amikor a pool tulajok keresték Brendan Rodgers utódját tervben volt Ancelotti is, aki azzal kezdte a koncepcióját, hogy kelleni fog egy húzóember a védelembe, a középpályára, a kapuba és egy kész támadó is, hogy meglegyen a csapat gerince.

Na most ehhez hasonlót szerintem az Arsenal sem igazán tudna neki teljesíteni, másrészt meg nagyon nem lenne Arsenal-way.

mu viszont gond nélkül megvenné neki bárkit akire rámutat, tuti bajnokot csinálna belőlük.

[ Szerkesztve ]

(#104183) Ringman válasza venember83 (#104177) üzenetére


Ringman
nagyúr

a lazio szurkolók nem örültek neki, mikor bajnokot csináltak a juvéból az utolsó fordulós lazio-inter meccsen 2001-2002-es szezonban

[link]

With a victory already seemingly in the bag, all the focus moved to the surreal surroundings of the Stadio Olimpico where a section of the Lazio fans were urging Inter on – given the unappetising scenario of the Biancocelesti actually aiding a title triumph for Juventus or, much to their horror, city rivals Roma.

(#104184) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#104182) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha bajnokot nem is, a BL-ben biztos számolni kéne velük.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#104185) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Tán eljárás indul a tegnapi inter-juve meccs miatt, erről van valami infó? :D

Paolo Tagliavento saying in his microphone after Juventus’ 2nd goal : “Ora vinciamo” - “Now we win”.

(#104186) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#104184) üzenetére


DeathAdder
veterán

Maradjuk annyiban, hogy nem szeretném, hogy ez kiderüljön :DDD

(#104187) L_YKing


L_YKing
addikt

Bajnokság megvan, ezzel együtt a Depor kiesett...

Messi pedig aranycipős lehet... :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#104188) DeathAdder válasza L_YKing (#104187) üzenetére


DeathAdder
veterán

5 millió addon máris befolyt, még néhány kutinnyó meccs és meglesz a 150 millió, ha bl-t nyernek akkor meg a 160 :))

gyerünk bárszzáááááááááááááá :K

(#104189) Ringman válasza DeathAdder (#104185) üzenetére


Ringman
nagyúr

elég amatőr hiba lenne.

egyébként feltételezem nem rögzítik (pl. minőségbiztosítási okokból :D ) a beszélgetéseket.

(#104190) Ringman


Ringman
nagyúr

feljutott az mtk.
az nb2 tabellát nézve úgy látom, hogy a veretes Seszták Miklós Kisvárda FC is fel fog jutni.

azért az előrének jobban örülnék, de egyrészt 10 pont a hátrányuk, másrészt meg :U

(#104191) venember83 válasza DeathAdder (#104185) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, Moggit még egy életre eltiltják a futballtól, és ô természetesen a csapat érdekében nem ellenkezik.

(#104192) DeathAdder


DeathAdder
veterán

a pool máris elkezdte saját magát megverni a szezon legfontosabb szakaszában, most éppen derült égből a segédedző távozott, aki a taktika kidolgozásáért felelős ész volt klopp oldalán 17 éven keresztül :C

(#104193) Prien válasza DeathAdder (#104192) üzenetére


Prien
addikt

Ezt nem értem, hogy miért pont most kellett. Pedig egész jó arculata lett a Liverpoolnak már.

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#104194) dudu5130 válasza DeathAdder (#104192) üzenetére


dudu5130
őstag

Azt olvastam, hogy annyira összekaptak, hogy már hetek óta nem engedte a csapat közelébe és az értekezletekre.

(#104195) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Írnak mindent, de egyelőre csak az a hivatalos szöveg, hogy nem lesz már a szezon hátralevő részében személyes okok miatt.

Az hogy összevesztek, vagy valami súlyos magánéleti ok azt nem tudni, mindenesetre ha előbbi, akkor jó nagy idióták néhány héttel a szezon vége és egy olyan fontos hónap előtt amilyenre 11 éve nem volt példa...

(#104196) Cartevo válasza dudu5130 (#104194) üzenetére


Cartevo
őstag

Sajnos ez benne van a kalapban. A siker megváltoztatja az embert.

(#104197) DeathAdder válasza Cartevo (#104196) üzenetére


DeathAdder
veterán

Dortmundnál eddig nagyobb sikereik voltak :DDD

(#104198) Cartevo válasza DeathAdder (#104197) üzenetére


Cartevo
őstag

A másodedzőt kell Dortmundba visszacsábítani, élvezhető lenne a Bundesliga.

(#104199) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Közben pedig úgy fest hogy, Emre Can 5 évre aláír a Juventus-hoz.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#104200) DeathAdder válasza gyuromoj (#104199) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jó lesz ő nagyon a dígóligában :K

A kicsit lassabb, de jó játékosok mind megtalálták ott a számításaikat, mint pl. Luis Alberto, Lucas, Suso, csak az érintett csapatból, Emre meg ezektől sokkal jobb játékos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.