Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104801) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Szegény Mou:

"Persze, fogunk megtartani játékosokat. Hacsak nincs tökéletes kereted - olyan, amiben vehetsz egy kapust, majd ha nem tetszik, vehetsz helyette újat, vagy miután vettél egy méregdrága középhátvédet, de nem jött be, helyette is vehetsz egy másikat - muszáj ezt tenned. Hacsak nem haladhatsz folyamatosan a tökéletes keret irányába, akkor meg kell tartanod olyan játékosokat is, akiket esetleg kevésbé kedvelsz."

(#104802) dudu5130 válasza venember83 (#104800) üzenetére


dudu5130
őstag

#besztlííg

(#104803) dudu5130 válasza DeathAdder (#104801) üzenetére


dudu5130
őstag

Annyira szerettem mikor triplázott a csapattal, de most le tudnám köpni. A futball világ bohóca lett.

(#104804) hobizoli


hobizoli
nagyúr

New York Red Bulls - New York City Eurosport-n

43. perc, bunteto terulten belul a NYC vedo jatekos keze es a teste koze pattant labdat meg tovabb is vitte magaval 2 lepest... nem tizi, hanem bedobas.

#errolisarealtehet

:DDD

több drón kell ;P

(#104805) Septum15


Septum15
aktív tag

Most lett vége az angol érettségi írásbeli részének. A Listening 3. Feladatja Zlatan-ról szólt. Egy interjú volt tőle és aztán eldöntendő kérdések. Aki olvasta a könyvét annak hanganyag nélkül is ment, de ez most lényegtelen. Már ez a feladat jön, és Zlatan zenéjét rakták a feladat elé és mögé. Mindenki várta a szokásos Zlatanos interjúkat, erre valami random magashangú ember beszélt Zlatan helyett és semmi hasonlóság nem volt Zlatan interjúihoz képest. Csak egy dolga volt az összeállító bizottságnak, és az se ment.

(#104806) venember83 válasza DeathAdder (#104801) üzenetére


venember83
nagyúr

Pogbát igazán visszaküldhetné kölcsönben Torinóba, miközben a MU csak a fizetése felét utalja... :D Amúgy Mou egy pojáca, de nincs ebben semmi meglepő.

(#104807) DeathAdder válasza venember83 (#104806) üzenetére


DeathAdder
veterán

Lehet megveszi SMS-t, aztán Pogbát szélnek ereszti.

(#104808) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#104797) üzenetére


KisTücsök
addikt

Félidőben néztem rá a meccsetek statisztikáira, na mondom, közelebb vagyunk a győzelemhez, mint ti. :DDD
Aztán elkezdődött a második félidő...

btw a pool leadhatná a meccsét. Majd bl győztesként indul jövőre is. Tartsunk már össze.
___

Szép a sziti hatszáz millió pontja, de ne felejtsük el, hogy anno a chelsea egy sokkal erősebb mezőnyben győzött 95 ponttal. Úgy ám.

:))

[ Szerkesztve ]

(#104809) Richard!


Richard!
addikt

Vannak, akik nem hisztiztek... :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#104810) BenHans


BenHans
addikt

Dennis Bergkamp 49! 🎂⚽👑

"When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong."
(Dennis Bergkamp) :R

Friss videó a pályára vitt könyörtelen eleganciáról, kétségkívül ő is ott van a futball legnagyobb művészei között.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#104811) Napfénysüti válasza Richard! (#104809) üzenetére

Respect! :R

Kaptak is egy 5-öst ezért. :DDD

Més que un club!

(#104812) venember83 válasza DeathAdder (#104807) üzenetére


venember83
nagyúr

Á, ő csak 90 milliós játékos. Mondjuk, Mertens kivásárlási árával már túllépi Pogba árát. Csak az a kérdés, kinek kellhet Pogba ekkora arccal és fizetéssel. :U

(#104813) Soulfly842 válasza BenHans (#104810) üzenetére


Soulfly842
addikt

Összefüggéseiben a 16-oson belüli történéseket senki nem látta olyan rutinos tehetséggel, mint ő - s az igazi zsenialitása ebben rejlett...

Voltak az alanyi jogon, önállóan zsenik, mint az igazi Rolando...

De Bergkamp abban ahogy gondolkodott, ahogy látott a pályán (a kapu előtt) - abban volt a legnagyobb zseni... 2-3 lépéssel mindig a védők és a kapus előtt járt. A kapusok tőle hiába tartottak volna nagy bombákban, -
látszólag - passzív kis ráemelésekkel, hihetetlen technikai könnyedséggel, egyszer csak azt vették észre, hogy gyakorlatilag meg sem lőtte látszólag igazán meg igazán, de már verve vannak :)

[ Szerkesztve ]

(#104814) bandus válasza BenHans (#104810) üzenetére


bandus
veterán

ó te jó ég mennyire imádtam a játékát, gyönyörű :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#104815) DeathAdder válasza venember83 (#104812) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát ja..nagyobbak közül egyedül talán a psg-ben tudnám elképzelni.

[ Szerkesztve ]

(#104816) venember83 válasza DeathAdder (#104815) üzenetére


venember83
nagyúr

Ott nem lenne kimagaslóan nagy az arca, tény. Meg aztán Neymar esetleges távozása után komoly arcdeficitben lesznek amúgy is, amit ki kell egyenlíteni.

(#104817) Cartevo


Cartevo
őstag

Holnapra írták ki a Marseille meccsét. Ha elveszti a döntőt, még marad 1 tölténye az elitbe jutáshoz, de csak 2 francia marad víz felett, ha nem bukik a Monaco.

(#104818) dudu5130


dudu5130
őstag

Közben de Vrij hivatalosan az Interé júliustól. 5 évre 4,2 misit fog haza talicskázni.

[ Szerkesztve ]

(#104819) Ringman válasza dudu5130 (#104818) üzenetére


Ringman
nagyúr

hogy fog hajtani így az utolsó fordulós lazio-interen?

(#104820) dudu5130 válasza Ringman (#104819) üzenetére


dudu5130
őstag

Szerintem a lelátón.

(#104821) Ringman válasza dudu5130 (#104820) üzenetére


Ringman
nagyúr

vsz igen, így akkor már ezért is megérte :D
szokatlan időzítés

(#104822) dudu5130 válasza Ringman (#104821) üzenetére


dudu5130
őstag

Javítom, nem hivatalos. Júliusban lesz az. Egyelőre letétben van a szövetségnél.

(#104823) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Amúgy ez a pogba miért megy ennyire hülyén? Valami születési rendellenesség, vagy annyira fenszinek hiszi magát hogy másképp mozog mint az normális?

(#104824) dudu5130 válasza DeathAdder (#104823) üzenetére


dudu5130
őstag

Nekem mindig is visszataszító volt. Amúgy szerintem a PL nem neki való. A Barcában viszont jó helyen lenne.

(#104825) Ringman válasza dudu5130 (#104824) üzenetére


Ringman
nagyúr

visszataszító volt [...] Barcában viszont jó helyen lenne :C

értem én ;]

(#104826) dudu5130 válasza Ringman (#104825) üzenetére


dudu5130
őstag

;] Amúgy a Barcával semmi bajom. De stílusban szerintem az feküdne neki a legjobban.

Amúgy Vrij mellett Asamoah szerződése is ott pihen a széfben. Azért Santonnál és Dambronál ő jobb lenne. Cancelot a másik oldalra véglegesíteni kell, nem járhatunk úgy mint 2 éve Telles-szel. Őt meg ráadásul bagóért hozhattuk volna.

[ Szerkesztve ]

(#104827) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

El Classico Barcelonában

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#104828) Richard!


Richard!
addikt

:U

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#104829) DeathAdder válasza Richard! (#104828) üzenetére


DeathAdder
veterán

'81-ben rálőttek a pápára, de nem halt meg :N

(#104830) Richard! válasza DeathAdder (#104829) üzenetére


Richard!
addikt

Akkor a reál nyer :(((

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#104831) DeathAdder válasza Richard! (#104830) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sajnos ez így lesz :(

(#104832) Napfénysüti válasza DeathAdder (#104831) üzenetére

Neee... :O

Remélem jó meccs lesz amúgy.

Més que un club!

(#104833) dudu5130 válasza Napfénysüti (#104832) üzenetére


dudu5130
őstag

Láttunk már rossz BL döntőt? Pláne mikor egy nem várt csapat jut oda? Szerintem jó meccs lesz. Pool meg fog szakadni a pályán a Real meg zsigerből hozza a minőséget. Szerintem egyáltalán nem lefutott.

(#104834) KubanitoS válasza dudu5130 (#104833) üzenetére


KubanitoS
veterán

Barcelona - ManU valami kegyetlen gyenge BL döntő volt. A unitednél a labda sem nagyon volt 90 perc alatt, ritka unalmas, egysíkú meccs volt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#104835) KisTücsök válasza Richard! (#104828) üzenetére


KisTücsök
addikt

Volt valami játékos, talán arzenálos, aki ha nagy ritkán gólt rúgott, akkor valami híresség meghalt. Ki is volt az?

(#104836) Ringman válasza KisTücsök (#104835) üzenetére


Ringman
nagyúr

Aaron Ramsey - de keresnem kellett hozzá :)

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#104837) DeathAdder válasza dudu5130 (#104833) üzenetére


DeathAdder
veterán

Biztosan jó meccs lesz, de pool győzelemre abszolút számítok :N
Szerintem ennyi zöldfülű esélytelen hogy bl döntőt nyerjen, főleg a kegyetlen helyzetkihasználású és rendkívül rutinos madrid ellen, akinek a kisujjákban van a sorozat és már szinte műfajuk a bl döntő megnyerése. Kíméletlenül megtanultak nyerni Zidannal, semmi esélyt nem látok hogy meg lehessen őket verni a döntőben.

Egy random csoportkörben szerintem 10-ből 5x megvernék ezt a madridot, de egy bl döntő -főleg újoncként- nagyon más műfaj. Arról nem beszélve hogy az érdemi csere lehetőség nulla, tehát ha csak a 70. percig nem húz el a pool 3-4 góllal, akkor a madrid úgy bedarálja őket hogy öröm lesz nézni. Na meg kloppnak műfaja a döntők elvesztése.

"Láttunk már rossz BL döntőt?"

Nos igen, 2003-ban a Milan-Juve az valami botrány volt :DDD

(#104838) Cartevo


Cartevo
őstag

Ami a másik döntőt illeti, ma kényszerhelyzetbe hozta magát a Marseille.

(#104839) dudu5130 válasza DeathAdder (#104837) üzenetére


dudu5130
őstag

Lehet most nem jön be majd minden a Realnak, egy döntő nagyon ritkán előre lefutott.

Semlegeseknek az volt persze. De ez szerintem tuti jó kis döntő lesz.

(#104840) #56268288 válasza DeathAdder (#104837) üzenetére


#56268288
törölt tag

Én azért nem számítok ennyire egyértelmű Real gyozelemre. Nyilvan mindenben leverik a Liverpoolt, de azert csak egy dontorol van szo. Mindenesetre 2-1 a Liverpool javára. :K

(#104841) DeathAdder válasza #56268288 (#104840) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azt nem mondtam h egyértelmű lesz, lehet végig marha szoros lesz, az is lehet hogy 70 percig kínjai lesznek a reálnak (bár szerintem Zidane lazán betol egy masszív 4-4-2-őt és nem lesznek nagy területek, majd pedig kontrázhatnak), de azt szinte elképzelhetetlennek tartom, hogy végül ha nüanszon is de ne fordítsák a maguk javára a végső győzelmet.

Nagyon idegen impulzus ez mindenkinek, látszott az Olimpicoban is, még az eddig halvérű magabiztosság szobrának hitt van Dijk lába is beleremegett, hát képzelem még egy döntőben a zsinórban 3. győzelmére hajtó önbizalomtól duzzadó győztes mentalitású sztárokkal szemben...míg a másik oldalon soha nem volt ilyen tétmérkőzésen egyik játékos sem Milneren kívül.

Bár nyilván abból is ki lehet indulni, hogy a 2005-ös mostanitól gyengébb Liverpool egy mostani Reáltól erősebb Milan ellen megcsinálta.. de az akkori Milan sem volt az a bl győzelemre kitenyésztett csapat mint most a Reál.

(#104842) máyköl válasza DeathAdder (#104841) üzenetére


máyköl
veterán

A Madridnál valóban nem csak a BL rutin az előny, elképesztő erőnléttel rendelkeznek. Például Atletico-Real BL döntő, hosszabbításban még lazán zsugáztak Ronáldóék, míg az Atletico játékosok miatt emlékszem percenként állt a mérkőzés, mert a tüdejüket is köpték ki. Ha elfárad a pool, azután lesznek bedarálva, ahogy te is írtad. Ebben jó a Madrid, de valami veszettül...

(#104843) 4580693 válasza DeathAdder (#104837) üzenetére


4580693
senior tag

Annyira nem érdekel a bl döntő, hogy meg sem nézem. Majd másnap az eredményt, aztám ennyi. Pedig a poolnak szorítok ezen az estén.

(#104844) Cartevo válasza DeathAdder (#104841) üzenetére


Cartevo
őstag

Milner viszont labilis, váratlan bakira képes. Dávid és Góliát meccse lesz.

(#104845) forceberg válasza DeathAdder (#104841) üzenetére


forceberg
veterán

Ha a púl túl jó napot fogna ki, majd jön egy ilyen:

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#104846) DeathAdder válasza máyköl (#104842) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nekem a tavalyi reál-bayern égett be, amikor a hosszabbításban olyan erőnléti fölénnyel darálták be őket, a müncheniek meg levegőt alig kaptak már.

A poolnál akkor sem lenne ilyen erőnlét ha senki nem lenne sérült.

forceberg - igen ez mégegy szempont, csak már nem akartam leírni :N

(#104847) DeathAdder válasza Cartevo (#104844) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az inkább Lovren, Milnerrel nincs gond jó zongoracipelő.
A Lovren - Cé párharc viszont jó lesz, amikor random 70 éves PL támadókkal is rendre meggyűlik a baja :D

(#104848) omfgk válasza DeathAdder (#104847) üzenetére


omfgk
addikt

A Marcelo - Salah csata sokkal viccesebb lesz. Nem a Real szurkolók számára persze...

(#104849) paatrick válasza KubanitoS (#104834) üzenetére


paatrick
senior tag

Volt több is. Nekem a 2009-es rémlik, azon 2-0-ra nyert a Barca. Ronaldo utána le is nyilatkozta, hát nem csináltunk semmit egész meccsen nem csoda hogy kikaptunk. Valószínű ez volt az utolsó pont ami a MU-s karrierjét talán visszafordíthatta volna, de így a következő szezont már rekordigazolással a Real Madridban kezdte.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#104850) NyxNyxNyx válasza máyköl (#104842) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem úgy tűnt inkább, hogy jól osztják be az erejüket. Nem futják szét az agyukat meccs közben.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.