Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103051) dudu5130


dudu5130
őstag

Super Bowl?

(#103052) Cartevo


Cartevo
őstag

(#103053) #16741888 válasza omfgk (#103050) üzenetére


#16741888
törölt tag

Szerintem ez a formaidozitett real oda vissza atgyalogol a Barcan... kb mint a szuperkupanal. Uh itt szerintem a Barcanak a fontosabb hogy 1 meccsen doljon el a kupa...

(#103054) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Azok a statisztikák a pool-city meccsen. :D

Guardiolát a BL miatt igazolták le btw.

(#103055) MdewC válasza omfgk (#103050) üzenetére


MdewC
nagyúr

Már csak összecsalják egyszer azt a híres klasszikót a bl döntőre, még formában van a két csillag.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103056) DeathAdder válasza omfgk (#103050) üzenetére


DeathAdder
veterán

2009 óta a bayern, real, barsza trió 75%-os hatékonysággal bekerült a négybe, vagyis 27-ből 20 esetben, de csak 2 alkalommal kerültek össze az elődöntő előtt, a barszareál pedig egyszer sem, illetve az elődöntőben is csak kétszer.

Kérdés mely golyókat hűtik be ezúttal ;]

(#103057) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#103056) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Akármi van, lehet mondani hogy behűtötték most. :D 2 el clásico-t akarnak vs el clásico döntőt akarnak. Én remélem Pool - Bayern, el clásico lesz.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#103058) ZavaBalazs válasza NyxNyxNyx (#103057) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

én remélem, hogy clasico döntőre melegítik a golyókat... hogy aztán Klopp vs bayern legyen, mint 5 éve :R

eredmény is lehet ugyanaz

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#103059) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#103057) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

madrid-pool, bayern-barca lesz.
most mondom

(#103060) Napfénysüti válasza Tibiajax (#103059) üzenetére

Te hűtöd azokat a golyókat személyesen? ;]

Més que un club!

(#103061) Valty válasza ZavaBalazs (#103058) üzenetére


Valty
aktív tag

De nagyon nevetnék, ha Heynckes ezzel a foghíjas Bayern kerettel 5 év után újra bemasírozna a döntőbe, fél év alatt összehozná, amit Guardiola és Ancelotti évekig nem tudott

(#103062) venember83 válasza Tibiajax (#103059) üzenetére


venember83
nagyúr

A Pool még simán elbukhatja, korántsem a kiegyensúlyozottságáról híres Klopp csapata.

(#103063) Tibiajax válasza venember83 (#103062) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lehet hogy kiegyensúlyozatlan, lehet az is h a city visszavág még nekik, de egyetlen egy dologban iszonyatosan biztos lehetsz, Barátom: a pool sokkal, de sokkal veszélyesebb lesz a madrid kapujára, mint a toronói csapatunk.....

[ Szerkesztve ]

(#103064) omfgk válasza dudu5130 (#103051) üzenetére


omfgk
addikt

A Super Bowl a kanyarban sincsen mivel a nézők nagyrésze amcsi.

Also, TV ratings in the U.S. are typically given in average viewership as opposed to peak viewership. While the 2017 Super Bowl set a record with 172 million Americans viewing at one point, the average viewership was below the all-time high of 114 million set in 2015.

És ez a 172 millió ténylegesen a pillanatnyi legnagyobb nézettség. Ebben benne vannak azok is akik csak 5 percre kapcsoltak oda. Ehhez jön még nagyjából 60 millió néző a világ többi részéről.

Az El Classico 400 millió körül volt ha jól emlékszem. Pontos számot itt nem nagyon lehet találni mivel túlságosan széttagolódik a nézők száma az országok szerint.

Voltak itt ilyen 650M+ számok is bedobva többször de azok valószínűleg kacsák.

[ Szerkesztve ]

(#103065) dudu5130 válasza Tibiajax (#103063) üzenetére


dudu5130
őstag

Nem tették magasra a lécet.

(#103066) MdewC válasza Tibiajax (#103063) üzenetére


MdewC
nagyúr

Veszélyesebb mint az Inter, de ettől még igazad van. :P :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103067) Tibiajax válasza dudu5130 (#103065) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát nem..
nem baj, maradnak a hazai kupák oszt annyi. be kell érni velük
hátha jövőre elkerülik végre a real-t

(#103068) MdewC válasza Tibiajax (#103067) üzenetére


MdewC
nagyúr

Megmondom őszintén, mivel szeretem az olasz bajnokságot, nekem sokat jelent a bajnokság és a kupa is, ezeket meg kell becsülni.

Egy jó derbit mindig nézni kell. ;)

Azért persze hiányzik egy kiugró bl szereplés.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103069) forceberg válasza MdewC (#103068) üzenetére


forceberg
veterán

Volt két erőn felüli döntő... :U

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#103070) bandus


bandus
veterán

nézem a milánói derbi összefoglalóját, hát nagyon remélem, hogy nem komolyak a pletykák arról, hogy ezt a benzema 2.0 icardit a realba szerződtetnék.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#103071) ZavaBalazs válasza Valty (#103061) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

annyira azért nem vészes a helyzet, az elődöntőre már simán lehet Neuer és Coman is (bár mostanság Ribéry meglepően ihletett formában van, pláne ahhoz képest, hogy amint Coman kidőlt, temettük a BL esélyeket. :K ), akkor azért eléggé jól állna a keret.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#103072) Tibiajax válasza bandus (#103070) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne ítélj egy meccsből..

(#103073) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#103074) Tibiajax válasza DeathAdder (#103073) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

'szerencséje volt....

(#103075) hobizoli válasza DeathAdder (#103073) üzenetére


hobizoli
nagyúr

"Adta a TV" :DDD

több drón kell ;P

(#103076) MPowerPH válasza Valty (#103061) üzenetére


MPowerPH
félisten

"foghíjas"? :F

Don't Tread On Me

(#103077) MdewC válasza forceberg (#103069) üzenetére


MdewC
nagyúr

Azért az elődöntőkig volt pár jó meccsünk, ezt ne vegyük el. A döntők nem sikerültek.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103078) MdewC válasza DeathAdder (#103073) üzenetére


MdewC
nagyúr

Közelében nem állt senki... :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103079) dudu5130 válasza DeathAdder (#103073) üzenetére


dudu5130
őstag

Szerintem Rooney pár évvel ezelőtt lőtt gólja a City ellen sokkal szebb és nagyobb volt.

(#103080) Valty válasza MPowerPH (#103076) üzenetére


Valty
aktív tag

Hát elnézve a keddi meccsüket, szerintem nem 100%-os keret az, ahol az első számú kapus sérült, Alaba helyett Bernat a széleken pedig a 34 éves Robben és Ribery rohangál

(#103081) venember83 válasza MdewC (#103078) üzenetére


venember83
nagyúr

Barza a kaput védte (két méterrel arrébb), De Sciglio pedig fejelni próbált (a képen látható, mennyire sikeresen). Tényleg meglepő, hogy így is be tudta rúgni CR...

(#103082) 7600 GS válasza venember83 (#103081) üzenetére


7600 GS
addikt

Van, aki fel sem lát odáig. :DDD

(#103083) MdewC válasza venember83 (#103081) üzenetére


MdewC
nagyúr

Épp altattam és próbáltam eltakarni a kislányom szemét, ezért emlékezhettem rosszul. :D

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103084) ZavaBalazs válasza Valty (#103080) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Alaba csak ideiglenes hiányzó, hátfájással küzdött, a jobb szélen meg Müller rohangált (Robben az utolsó 10 percben pont Ribéry helyett jött). nem annyira vészes a helyzet, mint mondod.

bónusznak egy mai kép:

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#103085) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A ruszkik gyorsan megszerezték azt, amiért az emiratesbe mentek, és kis híján az a gól kettőre hízott.
Golovin szépen bebaszta szabadrúgásból, mint a lónak 1:1 az állás.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#103086) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#103085) üzenetére


Cartevo
őstag

Kiesünk már, de nem lényeg, mert annak érdemes továbbmenni, aki labdába rúghat a Madrid ellen.

(#103087) paatrick


paatrick
senior tag

Azért ez az Arsenal keret jövőre Wenger nélkül még ütőképes is lehet a bajnokságban.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#103088) KisTücsök válasza paatrick (#103087) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jó az aláírásod.

(#103089) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

félmeztelen szovjet szurkolókat figyelitek az emirates-ben?..
:D

(#103090) Cartevo válasza Tibiajax (#103089) üzenetére


Cartevo
őstag

Megtépték őket, mint szovjet paraszt a harmonikát.

(#103091) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#103092) Cartevo válasza DeathAdder (#102711) üzenetére


Cartevo
őstag

Érdekes kérdés ez a Juve vs Pool, mert a City-verésben az is benne volt, hogy már kiismerték őket, meg ez egy presztízscsata, ami gálameccs jellegű, ami nem mindig az erőviszonyok szerint alakul. A továbbjutás innen már meglesz, mert 1 vendéggólra öttel kéne válaszolni a City-nek, és ebben a tudatban görcsössé válnak, de utána a 3 óriás már túl nagy falat a pulinak, hiába veszettül harapós.

(#103093) Valty válasza ZavaBalazs (#103084) üzenetére


Valty
aktív tag

Persze, nyilván ezt jobban látod, mint én. Szerintem a Bayern Európa egyik legerősebb csapata, viszont a csapatépítésükből hiányzik egyfajta koncepció

Ha jól tudom télen leigazoltátok Goretzkát, egy olyan posztra, amelyre már addig is volt vagy 5 játékos. Viszont Coman mellé, illteve Ribery és Robben pótlására nem jött senki. Nyilván Müller és Rodriguez is tud azokon a posztokon játszani, de egyikük sem teljesen oda való

Ebben az idényben még jó a keret, de miért nem gondolkodik a vezetőség kicsit hosszabb távon?

[ Szerkesztve ]

(#103094) DeathAdder válasza Cartevo (#103092) üzenetére


DeathAdder
veterán

Érdekes, ahhoz képest pár napja még egybehangzó vélemények voltak arról, hogy power rankingben a nagy sziti a 2. vagy 3. helyen van (ahogy a fogadóirodák szerint is). Illetve Pep űrszitije is tudta mivel áll szemben (gondolom szénné elemezték a januári vereséget) mégsem tudták véghez vinni, pedig sérültek is vannak.

Nincsenek illúzióim: ha a pool nyer akkor az ellenfél fog ki rossz napot, nekik meg szerencséjük van. Ugyanez lesz egy esetleges "3 óriás" elleni győzelem esetén is.

Ha lesz egyáltalán továbbjutás..javarészt a rendkívül fontos barátságos válogatott szünetnek hála jelenleg úgy fest 10 ember lesz bevethető kedden, a többi mind 0 km-es játékos. De ez a szám tovább csökkenhet, mert holnap a legnagyobb favágó Everton otthonában garantáltan nagy lesz a rúgás harapás :(

Kérdéseden kár agyalni, szerintem simán benne van hogy egy Juvenál jobb "3 óriás" egyikét is lemossák legalább egy meccs erejéig, míg egy Juve/Atletico Mourinho módjára betolna egy 6-4-es luxusbuszt és elfogyna a tudomány kreatív középpálya híján.
Nem kész még ez a csapat, nagyon nem, de az út jó, van perspektíva, és Damoklész karja sem lebeg az edző feje felett, hogy esetleg kibasszák ha nincs rögtön eredmény. (az átigazolási politika is erről tanúskodik)

[ Szerkesztve ]

(#103095) Cartevo válasza DeathAdder (#103094) üzenetére


Cartevo
őstag

(d)kérdezek: Real, Barca, Bayern, City, Pool, Juve, Sevilla, Roma?

(#103096) DeathAdder válasza Cartevo (#103095) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezen még nem gondolkodtam, de végül is ebbe nem tudok belekötni :N Talán a Bayern Sziti fordítva.

Azért hülyeség ez szerintem mert a legerősebb 4 nagyon egyforma csapat, így nagyon pillanatnyi forma centrikus ez a megítélés, de a barszarreál messi és cé miatt talán picit kiemelkednek.

(#103097) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Cristiano Ronaldo's bicycle kick enters the Champions League's top 15 goals: Which is best?

Nem gyenge gyűjtemény.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#103098) ZavaBalazs válasza Valty (#103093) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

igen, Goretzkával pláne meglesz a bőség zavara középpályán, de őt én inkább a hosszútávú jövő bebiztosításának tartom, mintsem instant szükségletnek. nyáron jön vissza Gnabry, ő is jó lesz szélre (bajnokságban kb 90 percenként egy gól vagy gólpassz), szerintem még lesz egy drágább igazolás lesz szélső posztra. Robben+Ribéry szerintem megkapják a +1 évet, de nagyon a fejükbe kell verni, hogy már csak B opcióként jönnek szóba.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#103099) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Sporting Lisbon elnöke nagyon bekeményített, és konkrétan az egész csapatot kibaszta.

... bárcsak hasonlót látnék itthon is Diósgyőrnél. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#103100) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hát ez elég színvonaltalan meccs volt. :D De megvan a 3 pont. Jövőhéten a City ellen több kell.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.