Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104951) Cartevo válasza gyuromoj (#104943) üzenetére


Cartevo
őstag

Akkor megint BL-helyre várhatók, mint a bajnok, tehát csak két BL-hely kiadó.

(#104952) gyuromoj válasza #56268288 (#104949) üzenetére


gyuromoj
veterán

Kíváncsian várom hogy tényleg viszi-e másod edzőnek Lőw Zsoltot.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#104953) #16741888 válasza DeathAdder (#104945) üzenetére


#16741888
törölt tag

Hm Integra... mit szolna vajon a Hamburg kiesesehez... :( ertelek es valoszinuleg igy van ahogy mondod csak stilusra oda egy klopp kene...

(#104954) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Özil és Gündogan Erdogannal pózolt, teljesen kiakadt a német fociszövetség

Az Arsenal és a Manchester City török származású német sztárjai Törökország brit nagykövetségén találkoztak a török államfővel, aki épp sorsdöntő választásra készül otthonában.

Igazi németek 👍

Gündogan meg hogy néz már ki, te jó isten :DD

(#104955) 7600 GS válasza DeathAdder (#104954) üzenetére


7600 GS
addikt

Nincsen ebben sajnos semmi meglepő. :(

(#104956) DeathAdder válasza 7600 GS (#104955) üzenetére


DeathAdder
veterán

Engem azért meglepett, hogy egy török diktátorral pózolnak teli vigyorral az arcukon ¯\_(ツ)_/¯

(#104957) Ringman válasza DeathAdder (#104954) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerinte a két játékos osztja, érti és magáénak tudja a német csapat értékeit, de nem volt tisztában a megjelent képek üzenetével és jelentőségével. A játékosokkal négyszemközt rendezik majd az ügy tanulságait.

aztán vagy kiviszik őket a vb-re, vagy nem

(#104958) Richard! válasza Ringman (#104957) üzenetére


Richard!
addikt

Én azért a biztonság kedvéért a német állampolgárságot visszavenném tőlük...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#104959) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Arteta egyre biztosabb, hogy Arsenal edzője lesz.

(#104960) omfgk


omfgk
addikt

(#104959) DeathAdder :

Meglátjuk ,hogy mit tanult Guardiolától.
Az biztos ,hogy ő nem fog kapni egy raklapnyi zsetont a csapat átalakítására. :K

[ Szerkesztve ]

(#104961) máyköl válasza Richard! (#104958) üzenetére


máyköl
veterán

pláne, hogy inkább töröknek vallják magukat, mint németnek. akkor mi a fenét keresnek a német válogatottban?

(#104962) balazs025 válasza máyköl (#104961) üzenetére


balazs025
senior tag

És Piqué mit keres a spanyolban!? Kupákat akar(nak) nyerni.

(#104963) Richard! válasza máyköl (#104961) üzenetére


Richard!
addikt

Mint Németországban a törökök 101%-a...

Piqué pedig csak kisegítí a spanyol válogatottat, mivel nincs normális kh-jük :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#104964) máyköl válasza balazs025 (#104962) üzenetére


máyköl
veterán

kicsit bonyolultabb kérdést vetettél fel... hogy lesz -e katalán válogatott nem tudom, de küzdenek érte, ahogy küzdöttek katalónia függetlenségéért is. özil szimplán egy marha nagy török, annak is vallja magát, az ottani szokásokat és kultúrát követi, de ha már volt lehetősége a világ talán legerősebb válogatottjában játszani, inkább gurigázik ott.

(#104965) balazs025 válasza máyköl (#104964) üzenetére


balazs025
senior tag

Persze, tudom nem teljesen ugyan az a helyzet, de azért Piqué esetén elmondható, hogy kikéri magának, hogy ő nem spanyol, hanem katalán. Ha nem lenne ennyire erős a spanyol válogatott, meggyőződésem, hogy nem is játszana ott, függetlenül, hogy van e katalán válogatott.

(#104966) L_YKing válasza balazs025 (#104965) üzenetére


L_YKing
addikt

De ha nem tudnak kivalni onnan? En sem hagynam ott a valogatottat ezert. Tul jol fizet ahhoz nekik.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#104967) balazs025 válasza L_YKing (#104966) üzenetére


balazs025
senior tag

Nem azt mondta, hogy hagyja ott, engem hidegen hagy, hogy ki hol játszik, hanem, hogy bár pl Özil választhatott 2 válogatott közül, de ő is (ahogy Piquét is) a siker motiválta, és nem a nemzeti hovatartozás érzése. Nekem ezzel nincs problémám, ahogy eddig a többségnek sem, csak most Özilék egy politikailag kényes ügybe mentek ezzel bele, és ezért jött elő, hogy ki miért, melyik válogatottban játszik.

[ Szerkesztve ]

(#104968) omfgk


omfgk
addikt

It emerged on Tuesday that Liverpool midfielder Emre Can had also been invited to meet Erdogan, but declined.

(#104969) DeathAdder válasza balazs025 (#104967) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az egy dolog, hogy németben élnek, és német állampolgárok, attól még tekinthetik magukat török nemzetiségűnek, nincs ezzel gond, csak ezzel most kicsit túllőtték, lévén német válogatott mezt húznak magukra.

Piqué viszont országon belül egy autonómiához tartozik, és amíg nincs az autonómiának külön válogatottja én nem említeném egy lapon ezzel a török-német dologgal :N

(#104970) bagyulajuve válasza DeathAdder (#104954) üzenetére


bagyulajuve
addikt

És? Hol itt a gond? Mindenki azzal pózol, akivel akar.
Kár, hogy mindenből problémát kell csinálni.

Resistencia eterna

(#104971) DeathAdder válasza bagyulajuve (#104970) üzenetére


DeathAdder
veterán

Elég megosztó ahhoz hogy témát szolgáltasson. Törökországból emigrált német válogatott labdarúgók egy keleti diktátort támogatnak aki bebörtönzi az ellenzék politikusait, újságíróit, ami már a politikailag is komoly szarkavarás.

(#104972) DeathAdder válasza omfgk (#104960) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tán Xabi Alonsot hívja maga mellé segédnek :)

Hosszú távon lehet beválik, de nem hinném hogy rövid időn belül magváltást hozna.
Nem élte még meg a saját sikereit és kudarcait, öltözőbe nem járt még vezetőedzőként, na meg 3 éve ugyanennek a keretnek a magával együtt játszott a pályán, nem tudom mekkora tekintélye lesz majd, de ha lesz ideje csapatot építeni akkor jó lehet ez, okos játékos volt, edzőként is minden adott hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#104973) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

Na Özil és Gündogan ott maradt a bővített keretben, viszont Sandro Wagner, az elvileg nagy szezont futó balhátvéd Philipp Max, vagy akár Ulreich (az érthetetlen módon ott lévő Trapp helyett) kimaradt. Khedira is benn, sőt olyan pletykát is hallottam, hogy ő lesz a csk, ha Neuer helyett ter Stegen véd. :F

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#104974) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#104973) üzenetére


DeathAdder
veterán

Rohadt erős ez így is :K

Az előbb láttam egy angol válogatott keret vizionálni, és majdnem elsírtam magam :DDD

(#104975) máyköl válasza ZavaBalazs (#104973) üzenetére


máyköl
veterán

Khedira :C

(#104976) venember83 válasza DeathAdder (#104956) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha már elmentek, akkor a fotósok előtt a vigyor már kötelező és kvázi reflexszerűen jön. Erdogan elutasításával pedig talán több török ember antipátiáját váltották volna ki, mint a megjelenés elfogadásával.

Khedira a német válogatottban találta magát. Legalább nyilvánvaló, hogy miért alibizett végig annyi meccset. Pihent a világbajnokságra. Nagyon remélem, hogy jövőre már nem lesz a Juve középpályáján. Nem kell Kloppnak véletlenül? Valószínűleg ingyen elvihető.

[ Szerkesztve ]

(#104977) dudu5130 válasza venember83 (#104976) üzenetére


dudu5130
őstag

Mourinho lieblingje volt, a MU-ban még bízhatsz.

(#104979) #04441088


#04441088
törölt tag

Jó lesz ilyen hangminosegben vegignezni az EL döntőt. F@szomdigi. :W

(#104980) DeathAdder válasza #04441088 (#104979) üzenetére


DeathAdder
veterán

Állítsd a színeket fekete-fehérre és jó retrós lesz :D

(#104981) gyuromoj válasza #04441088 (#104979) üzenetére


gyuromoj
veterán

De jó hogy RTL2-n nézem akkor. Ez legalább HD nekem.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#104982) #04441088 válasza gyuromoj (#104981) üzenetére


#04441088
törölt tag

Na. Nekem is van olyan.
Ennek a hangját kellene a DiGi Sport képére ratolni, mert itt meg a kép fos nálam.
De megoldom, másik szobába tv be, rtl2, max hangerő, itt meg DiGit nemitom. :DDD

0-1 közben.

[ Szerkesztve ]

(#104983) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ez ajandek gol volt, oriasi marseille segitseggel.
Mandandanak minek guritottak vissza, aki volt olyan ugyetlen, hogy egy pocsek passzt elrontson a tarsa. Grizzman meg koszonte szepen.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#104984) omfgk


omfgk
addikt

Messi 20 percet játszott Senkifalva ellen.
20 percnyi játékért repült 16e+ kilómétert.

[ Szerkesztve ]

(#104985) #04441088 válasza omfgk (#104984) üzenetére


#04441088
törölt tag

Vannak jo oromlanyok es elit helyek afrikaban is. :B

(#104986) venember83


venember83
nagyúr

Istenem, mennyire jó lenne Griezmann a Juventusban. Egy lehetőség, egy gól, nem a toporgás és az idegeskedés menne gólhelyzetben. Persze nyilván nincsen realitása, és valószínűleg úgyis leterhelnék védekező feladatokkal, így meg már nem lenne képes ugyanilyen teljesítményre. Viszont megfelelő álommatéria.

(#104987) DeathAdder válasza venember83 (#104986) üzenetére


DeathAdder
veterán

Rohadt szímpatikus játékos, ezért nem fog illeni a barszába :N
Sajnálom hogy oda megy, de inkább oda mint a PL-be.

No.1 támadó.

(#104988) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Grizember egymaga vegzi ki a marseillet.
Es o nem kellett anno a lyonnak, mert 14 evesen kis torekeny srac volt meg, es nem tartottak megfelelonek.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#104989) máyköl


máyköl
veterán

Csak nekem laggol borzasztóan az RTL2?

(#104990) bagyulajuve válasza venember83 (#104986) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ezzel egyet értek, közben 2/2
és hajrá Atleti
nem rossz amúgy ez az OM, pengések a játékosaik, csak a gyilkos ösztön hiányzik belőlük

Resistencia eterna

(#104991) Ringman


Ringman
nagyúr

na így el-t nyerve már jöhet simeone az interbe :))

(#104992) sh4d0w válasza máyköl (#104964) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szerintem most is van katalán válogatott.

https://www.coreinfinity.tech

(#104993) Ringman válasza sh4d0w (#104992) üzenetére


Ringman
nagyúr

na jó de mire mennek vele, ha nem ismeri el az uefa és a fifa?

(#104994) máyköl válasza sh4d0w (#104992) üzenetére


máyköl
veterán

tudod mire gondoltam ;)

(#104995) Peterhappy válasza Ringman (#104993) üzenetére


Peterhappy
őstag

Gyakorolhatják és hirdethetik a nemzeti öntudatukat. Nem sokszor látni egy helyen, egy célért küzdeni a Barca és pl. az Espanyol játékosait. Ugyanez igaz pl. a Székely válogatottra, hogy csak egyetlen példával éljek.
Túlmutat ez a két futball$zövetségen :)

Sőt, még különböző tornák, világbajnokságok is van ezen válogatottak számára.

@DeathAdder: én nagyon boldog leszek, ha Griezmann a Barcában köt ki, főleg az elmúlt átigazolási szezonokból kiindulva, mondhatni aprópénzért. De nem igazán látom még magam előtt, hol és hogy illeszkedne Ő a csapatba. Ha nem távozik sem LS, sem Dembélé, akkor talán Messi középpályás játéka lehetne a megoldás, kérdés ehhez Ő miként áll hozzá.

Messinek valószínűleg pályára kellett lépnie szerdán a szerződés értelmében.

szerk1: elnézést, ebben a topicban nem is szóltam még hozzá korábban; szóval sziasztok :)

szerk2: Gianluigi épp most jelentette be, hogy elhagyja Torinót, visszavonul. Bár soha nem voltam Juve-drukker, óriási ikonnak tartom, az utolsó mohikánok egyikének, szegényebb lesz nélküle a klubfutball.

[ Szerkesztve ]

(#104996) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Buffon és Agnelli bejelentette, hogy távozik a legenda, szombaton játssza utolsó meccsét a Juventusban. Buffon még nem döntött a folytatásról, vannak ajánlatai, de lehet inkább visszavonul.

Grazie Gigi! :R

:O :O

Szerintem valahol még folytatja. MLS vagy ilyesmi talán.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#104997) Peterhappy válasza drachoHUN (#104996) üzenetére


Peterhappy
őstag

volt ahol írták, hogy vezetőedzőként vagy sportvezetőként képzeli magát a jövőben, ezért nem hinném csak pl. az MLS folytatást, de simán benne van még akár 2-3 év, a magam részéről örülnék, ha nem akasztaná még végleg szögre a kesztyűt, de ez már a családján is múlik (ami pl. kizárhat egy tengerentúli kalandot)

(#104998) BenHans válasza drachoHUN (#104996) üzenetére


BenHans
addikt

Remélem az Empoli után nem a Frosinone, hanem a Parma jut fel a Palermóval karöltve.
Buffon pedig nyomhat egy szezont még a nevelőegyesületében. ;)
Szép lenne ha így zárná a karrierjét.
Grazie Gigi! :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#104999) bagyulajuve válasza BenHans (#104998) üzenetére


bagyulajuve
addikt

szép lenne ha ott fejezné be :R :R :R

Resistencia eterna

(#105000) Ringman válasza bagyulajuve (#104999) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem serie A középcsapatban védve több mint 1 év is benne van, ha ő is úgy akarja, ballotta pl 44 évesen is védett, vagy ott van fontana is, akik hirtelen eszembe jutottak - toplista itt:
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.