Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104401) Cartevo


Cartevo
őstag

Bejött a tökéletes vébére hangolás, a világelit ligák csapatai döntőznek Kievben...

(#104402) balazs025 válasza Motion_Blur (#104399) üzenetére


balazs025
senior tag

Mocskos Cakir !!444!!4! ;]

(#104403) #16514048 válasza #16741888 (#104393) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ilyenekért nem lehet a bírót hibáztatni, nekem sem tűnt elsőre kéznek. Túl gyorsan történnek a dolgok, meg nem is mindig látják ideális szögből az esetet.

Fotelból, lassítás után könnyű okosnak lenni és egyből bundára gyanakodni. Az a helyzet, hogy amíg nincs videobíró, addig mindig benne lesz az emberi hiba; továbbá valamilyen döntést muszáj hozniuk akkor is, ha nem 100%-osan biztosak benne mi történt.

Amúgy érdekes módon a Roma lesgólját nem hozza fel senki...

[ Szerkesztve ]

(#104404) #16741888 válasza Motion_Blur (#104399) üzenetére


#16741888
törölt tag

Jaja... szerintem siman meglehet. Valoszinu az hogy Klopp kirugta a jobbkezet jelent valamit... nehez elkepzelni hogy ne a Real nyerjen. Max megint alibi jatekot latunk... de ez a Pool nem verhetetlen.

(#104405) #16741888 válasza #16514048 (#104403) üzenetére


#16741888
törölt tag

Tok jogos ezt irtam en is feljebb. Csak akkor ez legyen igaz minden csapatra. :)

(#104406) omfgk


omfgk
addikt

Kell a videóbíró valamilyen formában. Ennyi. Addig meg mindenki próbálja meg hanyagolni a bizarrabbnál bizarrabb össze esküvéselméleteit. A topiknak is jót fog tenni, ha kevesebb lesz a bírózás. Majdnem 40 kamerával veszik a BL meccseket. Minden rossz döntést mi pillanatokkal a történések után láthatunk akár több kameraállásból is. 50 éve ugyanennyi vagy még több rossz bírói döntés volt. Csak azokat nem látta senki.

(#104407) L_YKing válasza omfgk (#104397) üzenetére


L_YKing
addikt

Liverpoolt évek óta most van itt ezen a szinten (aminek kifejezetten örülünk), a Realnál sajnos ez évek óta tart. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#104408) hobizoli válasza sh4d0w (#104392) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nem baj, 12cim az 12cim :P

ott mar az aznapi forma fog donteni szerintem

több drón kell ;P

(#104409) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ha picit ügyesebbek a befejezésnél a Róma játékosok, simán rúghattak volna eddig 5-6-ot...

+ a két tizi

Nem volt ez annyira egyértelmű, meglepően könnyen elérhető a Pool kapuja.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#104410) hobizoli


hobizoli
nagyúr

na, 3-2

Barca tavaly innen meg bevert 3-t a PSG-nek kb 8perc alatt

több drón kell ;P

(#104411) omfgk válasza Motion_Blur (#104409) üzenetére


omfgk
addikt

meglepően könnyen elérhető a Pool kapuja.

Úgy látszik nem néztél elég Pool meccset idén. :)) Hátul bármikor képesek összeomlani. Bár azt meg kell említeni ,hogy ma különösen nagy a fejetlenség hátul.

(#104410) hobizoli : Jah, egy kis bírói segítséggel. ;]

[ Szerkesztve ]

(#104412) 7600 GS


7600 GS
addikt

Erre a Pool védelemre nem bíznám az életemet.

(#104413) hobizoli válasza 7600 GS (#104412) üzenetére


hobizoli
nagyúr

eleg ha Klopp teszi ;)

több drón kell ;P

(#104414) #16741888 válasza omfgk (#104411) üzenetére


#16741888
törölt tag

Azert az erdekes lesz mit kezdenek egy joval erosebb kozeppalyaval es csatarsorral... mert azert cr nem egy Maingolan... persze ez a realra is igaz ugyanigy.

(#104415) hobizoli


hobizoli
nagyúr

LOOOL

tizi :DDD

több drón kell ;P

(#104416) omfgk


omfgk
addikt

Csak szoros lett ez a végére. Sajnos vége a meccsnek. De jó lenne ha még csak a 70. perc körül járnánk...

(#104417) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Baszki.... és akkor a Rómának is a meg nem adott tizin, tiziken ment el a döntő.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#104418) 7600 GS


7600 GS
addikt

6 gólt kapni 2 meccsen egy BL döntős csapatnak, gyönyörű teljesítmény. :D

(#104419) hobizoli


hobizoli
nagyúr

szep volt a Roma mai kuzdese is, le a kalappal :R

5-0-rol visszajottek

több drón kell ;P

(#104420) NyxNyxNyx válasza Motion_Blur (#104417) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát nem tudom, én biztos nem adtam volna meg a Rómának az utolsó tizit.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#104421) ZavaBalazs válasza omfgk (#104411) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nocsak, szóval azért mégis csak létezik olyan, hogy valaki bírói segítséggel megy tovább? :U

feltételezem az előző összeesküvés-elméletes bejegyzést többek közt nekem címezted. én nem beszéltem semmilyen összeesküvés-elméletről, mindössze azt nehezményezem, hogy a bayern-real párharcot a bírói tevékeny(etlen)ség fordította meg.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#104422) hobizoli válasza NyxNyxNyx (#104420) üzenetére


hobizoli
nagyúr

elegge khm volt, mert inkabb a csipoje elejen ert hozza szeritnem, mint a kezen... :U

több drón kell ;P

(#104423) omfgk


omfgk
addikt

A Pool + Real keretéből fel lehetne építeni a tökéletes támadó csapatot. Sajnos a két komplett védelemből se lehetne a jelenlegi formájuk alapján akár egy közepesnek nevezhető hátsó sort összeállítani.

(#104424) ZavaBalazs válasza Motion_Blur (#104417) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na, akkor normál bíráskodással lenne egy jó kis bayern-roma döntőnk? :(

ezt a meccset nem láttam, csak az itteni hozzászólásokra alapozom.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#104425) hobizoli válasza omfgk (#104423) üzenetére


hobizoli
nagyúr

legalabb nem allnak be a busszal a kapu ele :DDD

több drón kell ;P

(#104426) Motion_Blur válasza ZavaBalazs (#104421) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Más a bírói hiba és más a segítség.

Utóbbi szándékosságot feltételez.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#104427) ZavaBalazs válasza Motion_Blur (#104426) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na hát akkor ez így még rosszabb szitu, mert ezzel azt mondod, hogy pont az feltételezi a szándékosságot, aki felszólította a társaságot arra, hogy hagyjuk a konteókat…

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#104428) omfgk válasza ZavaBalazs (#104421) üzenetére


omfgk
addikt

Elkezdtem írni a választ, de pár kommenttel feljebb leírták a lényeget és ennél több szót fecsérelni rá felesleges. Más a véletlen bírói hiba és nagyon más azt feltételezni ,hogy egy csapatot felsőbb utasításra segítenek sorozatosan a bírók.

Az összeesküvés-elmélet részt nem rád értettem, hiszen ha jól emlékszem te nem feltételeztél valamiféle Real - Uefa vonalat a háttérben.
Veled ellentétben viszont vannak a topikban olyanok akik valamiféle rendszert sejtenek a háttérben. Hogy ők mennyire gondolják ezt komolyan azt nem tudom. Lehet csak pillanatnyi felindultságból mondják.

Megint sok hiba volt a Bayern - Real párharcon. Jóval több volt a Bayernt sújtó rossz döntés. Hogy ezen múlt a továbbjutás? Sose tudjuk meg. Hiszen egy belőtt tizenegyes után változik a meccs képe.

Őszintén szólva az idei Real nem érdemli meg ,hogy döntőt játszon. A Bayern pedig ilyen amatőr hibákkal lehet ,hogy szintén nem érdemelt döntőt.

[ Szerkesztve ]

(#104429) NyxNyxNyx válasza ZavaBalazs (#104424) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szvsz közel sem volt ennyi bírói hiba a Real - Bayern-en. Az a meccs után már inkább csak a só szólt a legtöbb emberből.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#104430) hobizoli válasza hobizoli (#104422) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hm megnezve lassitva masik kamera allasbol is, ez kez volt :K

több drón kell ;P

(#104431) omfgk


omfgk
addikt

Managerial appearances in Champions League finals since beginning of 2011-12 season:

Zidane: 3
Heynckes: 2
Simeone: 2
Allegri: 2
Klopp: 2
Di Matteo: 1
Ancelotti: 1
Luis Enrique: 1
Guardiola: 0
Mourinho: 0

[ Szerkesztve ]

(#104432) L_YKing válasza omfgk (#104431) üzenetére


L_YKing
addikt

Hol van az több mint 100 edző amik a többi bajnokságban edzősködtek?

Guardiola: 0
fontos info, ugyanennyit volt döntős a Celta edzője vagy a Watford edzője, őket is beírhattad volna...

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#104433) omfgk válasza L_YKing (#104432) üzenetére


omfgk
addikt

??

Ez a lista azt foglalja össze ,hogy a 2011-12-es szezontól mostanáig (beleértve már a 17-18-ast) mely edzők hányszor voltak a BL döntőben.

Szerk : Késő van, közben felfogtam. Tehát azt kérdezed ,hogy miért pont Guardiola és Mourinho van feltüntetve azok között akik nem jutottak döntőbe. Nos gonoszságból. Na meg gondolom azért mert ők ketten bizony nem megye 2-es csapatokat irányítottak azóta.

Guardiola : Barca kispad. Messivel. Bayern kispad miután Jupp-ot elég csúnyán félretolták (aki amúgy ugyanazzal a kerettel triplázott). Man city kispad (gyakorlatilag korlátlan pénz).

Mourinho : Real. Szintén brutál költések. Chelsea. United. Szintén nem fukarkodnak.

A listát idéztem természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#104434) Ringman válasza omfgk (#104431) üzenetére


Ringman
nagyúr

ha 2009-2010-től nézzük, akkor meg
Zidane: 3
Heynckes: 2
Simeone: 2
Allegri: 2
Klopp: 2
Di Matteo: 1
Ancelotti: 1
Luis Enrique: 1
Guardiola: 1
Mourinho: 1

SAF: 1
van gaal 1

:)

(#104435) omfgk válasza Ringman (#104434) üzenetére


omfgk
addikt

Ez szerintem Guardiola szempontjából még szerényebb eredménynek tűnik.

Így benne van 3 évnyi Barca edzősködés is. Iniesta, Xavi, Messi trióval.

(#104436) hobizoli : Azt már feljebb beleszámoltam. :K

[ Szerkesztve ]

(#104436) hobizoli válasza omfgk (#104435) üzenetére


hobizoli
nagyúr

meg utana BM, meg MC...

több drón kell ;P

(#104437) paatrick


paatrick
őstag

:Y majdnem lett csoda a végére. Na erről már lemaradtam, de üzeneteitek alapján megint fasza bíráskodás volt :DDD

Utolsó megadott 11-es meg röhejes, Marcelonak ezt tegnap le se fújták.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#104438) #51177472 válasza NyxNyxNyx (#104429) üzenetére


#51177472
törölt tag

Persze h nem. Évek óta mondogatja P és barátai is, hogy könnyű ágon menetel a madrid a BL-ben, de ez nem így van.
Tény, hogy az a kezezés tizi lett volna, illetve tény, hogy ilyen mérkőzésen nem férnek bele a potya gólok amit Benzinek volt szerencséje berúgni és csodák csodájára duplázott, és ha az nincs, talán hosszabbítás, amit talán nem bírt volna a Madrid. .
A Bayernnek még a 96. percben is volt lehetősége, amit ha nem Müller van ott talán berúgnak.

(#104439) Valty válasza ZavaBalazs (#104424) üzenetére


Valty
aktív tag

Majd lesz jövőre :D
Viccet félretéve, ha jól rémlik 2012-ben is ilyen rohadt nagy pecchel kaptatok ki a Chelsea ellen, aztán 2013-ban bedaráltatok mindenkit. Mondjuk ehhez kéne egy rendes edző is, Kovac nem tudom mennyire lesz BL-képes vagy, hogy egyáltalán mi az elképzelésetek vele

Persze most Rummenigge is nagyon szépeket mond most - "5 éve nem láttam a csapatot ilyen jóĺ futballozni " - mondjuk azt elfelejti, hogy ebben valahol az ő keze is benne van

[ Szerkesztve ]

(#104440) hobizoli válasza paatrick (#104437) üzenetére


hobizoli
nagyúr

itt is volt olyan Marcelo-s eset, 2-3

sot, golba tarto labdat haritott kezzel

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#104441) Ringman


Ringman
nagyúr

remélem coutinhonak sikerül az, mint ibrának, a barcába igazol, majd az excsapata bl-t nyer ;]

(#104442) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hú de rettentő alacsony színvonalú egy meccs volt, erre azért nem számítottam :D

De hát igen.. rohadt fáradt a keret 3-4 naponta meccs és nincs csere, valahogy 4 nap múlva a cselzi ellen le kéne ikszelni (ugyanezzel a kerettel) hogy meglegyen a top4.
Aztán a döntőre rá lehet pihenni :)
Oké a szar a védelem (azért ne feledjük Lovren és Arnold kényszerű cserék sérülések miatt), de a szitit nagyon profin le sikerült védekezni úgy hogy helyzetig alig jutottak el. Ilyen mint a mai nem is tudom mikor volt utoljára, talán a Spurs ellen még tavaly ősszel :)

Róma előtt le a kalappal :R

ui: a real bayern meg a mai között azért véljünk már felfedezni némi különbséget, mert itt mindkét irányba többet tévedett a játékvezető, ellenben a tegnapival.

[ Szerkesztve ]

(#104443) bandus válasza 7600 GS (#104418) üzenetére


bandus
veterán

Es 7 golt rugni? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#104444) paatrick


paatrick
őstag

Elég esélyesnek érzem hogy a BL döntőre bírónak felkészülhet Felix Brych.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#104445) paatrick válasza paatrick (#104444) üzenetére


paatrick
őstag

Ja logika szerint meg el is mehet nyaralni mert tavaly is ő vezette a döntőt, és már így is van 6 meccse ;]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#104446) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

The final would be Roma v Bayern – Monchi wants VAR in Champions League

a tegnapit én nem láttam, csak az odavágó 3. góljára emlékszem, hogy les volt (viszont a tegnapi tiziről úgy hallottam, hogy inkább csak kompenzációként fújta be, persze akkor már mindegy volt...), de iszonyat dühítő, hogy a két csapat egész éves munkája egy ilyen külsős tényező miatt megy a kukába.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#104447) ZavaBalazs válasza omfgk (#104428) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

első rész: na de épp emiatt visszás, hogy te szólítasz fel mindenkit a konteók mellőzésére, ha a kettőt megkülönböztetve írod azt, hogy a barca bírói segítséget kapott a PSG ellen.

második rész: értem, köszi a tisztázást :R végére meg jár a r-e-s-t-e-c-p.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#104448) ZavaBalazs válasza ZavaBalazs (#104341) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na tessék, tegnap írtam, hogy ha a real javára téved a bíró, akkor a barcások olyan hangosak, mint a szenvedő fél szurkolói (és vice versa), erre ma milyen videó jön velem szembe facebookon? :D
ez még nekem is túlzás, 1-2 fullos tizi, 4-5 is még megadható, de a 3 és a 6 max viccnek volt jó. :DDD ebből sikerült összesen nullát befújni.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#104449) omfgk válasza ZavaBalazs (#104447) üzenetére


omfgk
addikt

hogy a barca bírói segítséget kapott a PSG ellen.

Természetesen viccből írtam ezt a részt.
Nem feltételezem/feltételeztem se most se amikor a meccs véget ért anno ,hogy bármiféle szándékos belenyúlás történt volna a meccsbe. Bírói döntések történtek amik a Barcát segítették a továbbjutásban. Ennyi. Véletlen és nem több.

És ez a lényeg. Sajnos a bírók nem tökéletesek. Ha csapatok szurkolói objektívan visszatekintenek a múltba, akkor bizony mindenki megtalálja azon meccset/meccseket ahol bizony a bírói döntések nekik kedveztek. Ez egy 38 meccses bajnokságban kevésbé probléma. Ilyen esetben gondolhatjuk vagy legalábbis szeretnénk mindannyian azt hinni ,hogy a rossz döntések kiegyenlítik egymást.

Egyenes kiesés szakaszban viszont egy rosszul fújt meccs is befolyásolja már a továbbjutást.

Kell a VAR. De nem a jelenlegi formájában amikor a pályán levő spori szalad/vánszorog le a pálya szélére ,hogy visszanézze a kétes szituációt, majd akár saját magát felülbírálva döntsön. Mostanában azért elég sok videóbíróval kapcsolatos vicces szituáció történt. Elég csak arra az esetre gondolni amikor a VAR használata után megmutatták a lesre behúzott de az alapvonallal nem éppen párhuzamos vonalat. :K

[ Szerkesztve ]

(#104450) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na közben Niko lemondta a válogatottságot... :(

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.