Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103101) Cartevo


Cartevo
őstag

Death Adder - richie900812

Real Barca City Bayern Pool Juve Sevi - Barca City Real Bayern Juve Sevi Pool

Motion.Blur - NyxNyxNyx

Bayern Barca City Real Juve Sevi Pool - Barca City Real Bayern Pool Juve Sevi

Tibiajax - Cartevo

Barca Real City Bayern Juve Sevi Pool - Barca Bayern City Real Juve Sevi Pool

hobizoli - Braavos

Barca Real Bayern City Juve Sevi Pool - Barca City Bayern Real Pool Juve Sevi

bandus - máyköl

City Barca Real Bayern Juve Sevi Pool - Barca Real City Bayern Juve Sevi Pool

L_Y_King - Citroghost

Barca City Bayern Juve Real Sevi Pool - Real Barca City Pool Bayern Juve Sevi

4580693 - gyuromoj

Real Barca City Bayern Juve Sevi Pool - City Barca Bayern Real Juve Pool Sevi

(#103102) NyxNyxNyx válasza Cartevo (#103101) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ennyien előrébb rakták a Sevillát, mint a Poolt? :Y

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#103103) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#103102) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az eredmények alapján lehet azt hinni. Idén is 2x le lettek focizva, aztán csak sikerült elbalfaszkodni mindkét meccset X-re :D

De Cou távozása és Vvd érkezése óta már nem az a fejnehéz csapat mint korábban. Túl sok volt az a 4 támadó egyszerre, és nagyon gyenge volt a védelem.

(#103104) venember83 válasza BenHans (#103048) üzenetére


venember83
nagyúr

Radja hirtelen meggyógyult, vagy csak egyszerűen fontosabb a bajnoki helyezés, mint a Barcelona elleni szélmalomharc? A farkasok stadionja mikorra készül el?

(#103105) BenHans válasza venember83 (#103104) üzenetére


BenHans
addikt

Nem, azon felül hogy egy gép és már a Barcelona ellen játékra jelentkezett, végül az utolsó vizsgálatok miatt nem kapott lehetőséget pusztán elővigyázatosságból, nehogy rásérüljön. Ha nem így lenne el sem utazik.
Amúgy az a szélmalomharc elég jó foci volt római részről, bőven jobb a vártnál és a sima eredmény hamiskás képet fest.

A stadiont 2020-ra ígérik.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#103106) hobizoli válasza Cartevo (#103101) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ahogy nezem a 3 legerosebbet csak en talaltam el itt :DDD

több drón kell ;P

(#103107) DeathAdder válasza hobizoli (#103106) üzenetére


DeathAdder
veterán

Rohadt nehéz dolgod volt :D a többinél annál kevésbé :D

(#103108) venember83 válasza BenHans (#103105) üzenetére


venember83
nagyúr

A vége mindenképpen rossz lett, de nem kekeckedésbôl kérdeztem, csupán kiváncsiságból.

(#103109) BenHans válasza venember83 (#103108) üzenetére


BenHans
addikt

Bocs, ha úgy tűnt indulattal írtam.
Amiatt lehet, hogy nem elég a szerencsétlen és keserű BL meccs, még most is szerencsétlenek.
Oké, a kezdő is vicces volt a Fior ellen, de úgy néz ki a fejeket megint megzavarta a hétközi vereség és Fortuna is szop@t két kapufával...
0-2 :(((
A világon nincs még egy csapat ami ilyen durván hadilábon áll a szerencsével és a mentális dolgokkal.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#103110) NyxNyxNyx válasza hobizoli (#103106) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mivel senki nem rakta előrébb a Pool-t a Citynél, teljesen lényegtelen, hogy a Bayern-t, vagy a City-t tartottad erősebbnek. Én még mindig tartom a sorrendet amit írtam, a Real - City közül most éppen a Real tűnik erősebbnek, de a Citynek pont a Pool a mumusa.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#103111) forceberg


forceberg
veterán

Közben 5-0 helyett 2-2 a City...

ez a meccs alapján is esélytelen a City a Puli ellen...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#103112) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ennek most a spurs biztos nem örül :)

(#103113) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A City képes elszúrni kettőnullról, bár biztos, hogy nem fognak a meccs után a kardjukba dőlni.
Övék a serleg, csak az időpont kérdéses.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#103114) pohár válasza forceberg (#103111) üzenetére


pohár
félisten

jó isten, mit össze nem szerencsétlenkednek már megint :(((

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#103115) venember83 válasza forceberg (#103111) üzenetére


venember83
nagyúr

Áprilisra kifulladt a City, valami elfogyott (motiváció, erô, frissesség)?

(#103116) forceberg válasza venember83 (#103115) üzenetére


forceberg
veterán

Nem hiszem, mert pl. 2-0 után volt még 3 tiszta helyzetük.
+KdB, Jesus, Kun és Walker is a padon kezdett.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#103117) DeathAdder válasza venember83 (#103115) üzenetére


DeathAdder
veterán

Dehogyis, B csapattal álltak ki, és gyanítom hasonló motivációval mint a pool a mai derbin.
Persze nyilván mindenki fáradtabb már minta a szezon elején.

Am Sterling baszta el nagyon. Ha aguero kezd akkor sima 5-0

[ Szerkesztve ]

(#103118) forceberg válasza DeathAdder (#103117) üzenetére


forceberg
veterán

Most meg telitalppal rácsúsznak Kun-ra, és 11-es helyett ő kap sárgát...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#103119) #16514048 válasza forceberg (#103118) üzenetére


#16514048
törölt tag

Most örülök, hogy nincs videóbíró, ez nem hogy tizit ért volna, hanem kiállítást. Smalling gólja meg amúgy les volt.

(#103120) forceberg válasza #16514048 (#103119) üzenetére


forceberg
veterán

Ha jó l láttam, ennél nagyobb les volt a Pool első góljánál szerdán.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#103121) BenHans


BenHans
addikt

Na akkor a szomorú valóság.
Gonalons és Defrel nem AS Roma szintű játékosok, nyáron búcsút kell inteni nekik, sőt talán még Bruno Peresnek is. Ellenben Schick jól szállt be, jól is mozgott, elég jó lesz ő.
Örültem Gonalons érkezésének, és őszintén nem tudom hogy lehet ekkora homály.

Nyáron igazolni kell védőket, egy középpályást és támadót is.
Egyre több az esély arra, hogy Balotelli nyáron ingyen jöjjön, az ügynöke már járt is Rómában, hogy Baldissonival és Monchival beszéljen.
Csatárunk tehát valószínű lesz minőségben és mennyiségben is, ez alapján kell még egy szélső és a támadó szekció kész is.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#103122) DeathAdder válasza forceberg (#103118) üzenetére


DeathAdder
veterán

Egyre nagyobb vicc, hogy az angol játékosok mit megúszhatnak illetve ítélnek a bírók a javukra.

Nemrég íródott egy hosszabb adatbányász cikk a PL bíráskodásáról, pont a tiziket vizsgálva, és durva, de minden arra mutat, hogy a brit játékosok sokkal gyakrabban kapnak tizit, mint a külföldiek, az elkövetők részéről pedig pont fordítva.

PL játékosainak csak 41,5 százaléka brit (brit szigetekről származó), mégis a tizenegyesek 56,5 százalékát kapják, miközben az elkövetők (akik miatt befújják a büntetőket) oldaláról nézve szinte hajszál pontos az arány: 40,9% brit.

Árulkodó amit pár hónapja saját füllel is hallhattunk a játékvezetőtől Kane kétes szitujáról:

"I have no idea... I’m giving the penalty"

Az angol idegenellenség azért nem gyengén tetten érhető itt is.
És egyesek még azon csodálkoznak, hogy hogy nem lesz angol játékvezető a VB-n...

[ Szerkesztve ]

(#103123) Richard!


Richard!
addikt

A Hamburg november 26. után ismét tudott Bundesliga mérkőzést nyerni!!! :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#103124) omfgk válasza DeathAdder (#103122) üzenetére


omfgk
addikt

A mai rangadón is volt egy fincsi eset.

Young - Aguero 4:42-től link 4:58-tól látszódik igazán ,hogy ez mennyire könnyen lehetett volna akár egy bokatörés is.

Se lap, se tizi. Ez megint akár piros is lehetett volna (de legalább egy sárga és persze tizenegyes). City ellen elkövetett hasonló eset idén rengeteg akadt.

[ Szerkesztve ]

(#103125) DeathAdder válasza omfgk (#103124) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, én is erre gondoltam. Szerintem abban mind egyetértünk, hogy ez egyértelmű tizi és azonnali piros lap.

(#103126) omfgk válasza omfgk (#103124) üzenetére


omfgk
addikt

szerk : újból megnézve ez piros. Mindkét láb a levegőben, totál nincs kontroll alatt a szerelés.

(#103125) DeathAdder : Igen

[ Szerkesztve ]

(#103127) forceberg válasza omfgk (#103124) üzenetére


forceberg
veterán

Igen, már meccs közben írtam.
Szánalmas! :(((
Kun szerencséje, hogy nem állt a lábán teljes súlyával.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#103128) omfgk válasza forceberg (#103127) üzenetére


omfgk
addikt

Jah most már látom. :K

Az utolsó 30 percet már nem néztem a meccsből, csak utólag láttam az esetet.

Azért azt remélem ,hogy Aguero a sárgát nem színészkedésért kapta. ;]

[ Szerkesztve ]

(#103129) bagyulajuve válasza omfgk (#103124) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez egy "jó alkalom" lett volna, hogy Aguero egy jó kis térdsérülést összeszedjen...

Resistencia eterna

(#103130) #56268288


#56268288
törölt tag

(#103131) venember83


venember83
nagyúr

Az Internél fontosabb az edzőbuktatás, mint a szezonvégi BL-hely? Még a végén egyik nagy milánói klub sem játszik jövőre a BL-ben...

(#103132) Ringman válasza venember83 (#103131) üzenetére


Ringman
nagyúr

bár nem láttam a meccset, de az edző magát buktatja borja valerókkal, meg perisic/candreva állandó erőltetésével

(#103133) paatrick


paatrick
őstag

Fél füllel nézem ( :DDD ) ezt az Ingolstadt - Bielefeld német 2. osztályt.
59. perc 1-0
61. perc 1-1
62. perc 2-1
:P
Amúgy tök vicces hogy a külföldi kommentátorok különféle szponzorációkat is beolvasnak. Most éppen Batman, Superman, a Justice Leage film már megvehető Bluray-en :C komoly.

Real - Atleticora valami okosság? Érdemes lesz nézni vagy Real B csapat fog játszani valami nyomi 0-0-át?

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#103134) KisTücsök válasza #56268288 (#103130) üzenetére


KisTücsök
addikt

:C

Azért jó lett volna belerakni az összes csapatot.

(#103135) J.Hetfield válasza paatrick (#103133) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

A Real tuti akarja a 2. helyet amihez most győzni kell, úgyhogy szerintem nem lazsálják el. Meg amúgyis városi derbi ha a szurkolóknak nem tetszik a műsor szétfütyülik őket. :DDD

(#103136) Cartevo válasza Ringman (#103132) üzenetére


Cartevo
őstag

Handapanda tartotta meccsben a csapatot. Ért(elmez)hetetlen.

(#103137) DeathAdder válasza paatrick (#103133) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az angol másodosztályban sem volt kis dráma az aranyért zajló rangadón a véghajrában :C [link]

(#103138) DeathAdder válasza DeathAdder (#103122) üzenetére


DeathAdder
veterán

És akkor még a tegnapihoz egy mai tweet

Vardy or Calvert-L or G.Murray ALONE have won more PL penalties this season than Salah, Mané, Sané, Aguero, Gabriel Jesus, Coutinho, Pedro, Romelu Lukaku, Anthony Martial, Mesut Ozil, Alexandre Lacazette, Son Heung-min, Christian Eriksen, Álvaro Morata and Eden Hazard COMBINED.

(#103139) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

kibírhatta volna a Chievo :DDD

Resistencia eterna

(#103140) paatrick válasza DeathAdder (#103137) üzenetére


paatrick
őstag

Ahogy nézem szegény Wolves menedzser is kihordott két szívinfarktust lábon :DDD

Azt meg nem is tudtam hogy a PL bírók az 1. osztályban is vezetnek meccset. Ennyire nincs utánpótlásuk? Vagy csak azért volt Mike Dean mert a második játszott az elsővel?

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#103141) omfgk


omfgk
addikt

Zidane lekapja a gólszerző Ronaldót és felrakja a helyére az aranylábú ólomlábú Benzemát

(#103142) gyuromoj válasza omfgk (#103141) üzenetére


gyuromoj
veterán

Oblak a meccs embere.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#103143) omfgk


omfgk
addikt

Benzemának majdnem 30 perc alatt volt 4db pontos passza. Még mindig nem értem ,hogy miért lett lecserélve Ronaldo. Értem én ,hogy a BL a prioritás, de nem ennyire. Mostanában kapott ám többször is pihenőt.

[ Szerkesztve ]

(#103144) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#103112) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát hallod... Simán meglehetett volna a második hely. +Most úgy kell elverni a City-t, hogy még nekik is van tétje. És még fogadtam is a City hendire. :D Köcsög United egy lövést sem eresztett meg az első félidőben. Biztos tökéletesen tudatos volt. Sterling meg elmehet a picsába, ha neki szurkolok mindig borzalmasan játszik. Már a Poolban is utáltam.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#103145) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#103144) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sterling egy pöts volt világ életében, mu meg szokás szerint megúszott két tizit, egy egyértelmű pirosat, rengeteg helyzetet, meg ott volt degea, de oké valahogy összelapátoltak 3 gólt.

Így legalább lesz tétje a sziti következő fordulójának is :D Azt sem bánnám ha a Spurs nyerne, annál később történne meg a hivatalos bajnokavatás ;]

Egyébként az idei naptári évben a sziti csak 4. a PL tabellán :Y
Jövőre akár foghatók is lehetnének, de gyanítom addig lesz mégegy minimum 200 milliós net spendjük.

(#103146) DeathAdder válasza paatrick (#103140) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem sok angol 2. osztályt nézek, de elő-előfordul a nagyobb téttel bíró meccseken, hogy egy PL játékvezetőnek adják a mérkőzést.

(#103147) BenHans


BenHans
addikt

Öhm, Interesek!
Minden rendben van a kopasznál? :Y :DDD
Jó kis karja van. Edz és a tesztoszteron ment az agyára?

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#103148) itouchfan válasza BenHans (#103147) üzenetére


itouchfan
senior tag

Vajon mit érez? :U :Y :DDD

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#103149) J.Hetfield válasza BenHans (#103147) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Sose volt komplett...romai időkben is magában beszélt, mutogatott, de én bírom. :DDD

(#103150) itouchfan


itouchfan
senior tag

Hogyha a Milan fenn akarja tartani BL reményeit, amelyet az Inter és a Roma azért az utóbbi hetekben alaposan táplál, ma este ezt nagyon be kéne húznia. Bár még úgy is messze vannak.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.