Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103601) Cartevo válasza NyxNyxNyx (#103595) üzenetére


Cartevo
őstag

Az hát. :(( Mindkét döntőt Dávid és Góliát vívja, mert nagyobb üzlet a gazdagok dupla meccse.

(#103602) paatrick válasza máyköl (#103589) üzenetére


paatrick
senior tag

PSG csak nevében vagy pénzében lett nagy, ha láttad a meccseket akkor sírni lehetett a játékukon, főleg a visszavágón. Juve az 50-50 volt.
De szerintem az első komoly ellenfél csak most jön szembe a Realnak.

Azt meg nem értem miért vártok Arsenal döntőt ennyire egyértelműen. Atletico fix BL helyes már spanyolban, és ha kupát akar nyerni idén akkor ez az egy lehetősége van.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#103603) total90 válasza paatrick (#103602) üzenetére


total90
veterán

Arsenalnak meg nyerni kell, ha a BL-be akarnak menni... lassan olyan pozícióban lesz a PL-ben.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#103604) forceberg


forceberg
veterán

Niko Kovač wird ab der Saison 2018/19 neuer Chef-Trainer des FC Bayern München.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#103605) NyxNyxNyx válasza paatrick (#103602) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem csak azt szeretnék az emberek. Az Atletico esélyesebb. 60 - 40 kb

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#103606) total90 válasza forceberg (#103604) üzenetére


total90
veterán

Fentebb már írták, de szerintem mellé nyúlnak vele.

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#103607) forceberg válasza total90 (#103606) üzenetére


forceberg
veterán

100% lutri...
Lahm-nak kell edzőnek mennie, ha jót akarnak maguknak.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#103608) simondr válasza NyxNyxNyx (#103605) üzenetére


simondr
senior tag

szerintem is esélyesebb az Atletico, az idei Arsenal főleg Auba nélkül nem annyira acélos.

70-30 az atletico javára szerintem, de abban bízok, hogy Londonban jobb esélyünk van 1-2 gólos győzelemre (ami reményeim szerint elég lehet a továbbjutáshoz)

(#103609) MdewC válasza forceberg (#103596) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szép markting munka. :K

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103610) Valty válasza Sonja (#103593) üzenetére


Valty
aktív tag

Arról van valami infó, hogy ez a döntés honnét jött? Ahogy elnéztem klubszinten kb. semmilyen nemzetközi tapasztalata nincs, viszont a Frankfurtot sikerült felhoznia egy egészen előkelő helyre. Hagyjátok magatokat meglepni, még jól is elsülhet :)

(#103611) total90 válasza forceberg (#103607) üzenetére


total90
veterán

Igen, Lahm szerintem sem lenne rossz :K

(#103610) Valty

A horvát válogatottnál sem volt rossz, de szerintem ő nem illik a Bayernhez. Persze Salihamidzic eléggé benne volt a dologban, hogy Kovac legyen az új edző.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#103612) venember83


venember83
nagyúr

Amúgy az hogy van, hogy Ramos egyértelműen vétett az UEFA-szabályzat ellen azzal, hogy a játékoskijáróban és az öltözőben is megfordult, de nem kap eltiltást? Még nem láttam az ítéletet, de ez a pletyka járja. Majd max. biztos kap párezer eurós büntit, ami aztán alaposan földhöz vágja majd. :U

[ Szerkesztve ]

(#103613) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#103614) venember83 válasza Tibiajax (#103613) üzenetére


venember83
nagyúr

Inkább arról beszéljünk, hogy meglesz-e az Internek az EL-hely, vagy az utolsó fordulókban „véletlenül” lemarad az EL-helyekről is?

(#103615) bandus válasza venember83 (#103612) üzenetére


bandus
veterán

gondolom a szabályzat csak azt mondja ki, hogy nem szabad oda menni, azt már nem, hogy mi a büntetés érte. mondjuk szerintem ilyenért bárkit is eltiltani elég faszság lenne, nem gondolod? :U

de amúgy vicces most ez a kapálózásod, megpróbálunk belerúgni a reálba, megpróbálunk az interbe is, de mi értelme? :F nevetséges, miért nem lehet örülni a harmincakárhány mínusz kettedik bajnoki címeteknek? :F

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#103616) DeathAdder válasza bandus (#103615) üzenetére


DeathAdder
veterán

Xabi Alonsot pont ilyenért tiltották el (ok ő beszaladt a kispaddal ünnepelni egy gólt miközben el volt tiltva) .
Meglátjuk mennyire érvényesítik majd az egyenlő bánásmódot.

[ Szerkesztve ]

(#103617) venember83 válasza bandus (#103615) üzenetére


venember83
nagyúr

Hmm, s vajon a te hozzászólásodnak mi az értelme? Jobb lett-e tőle a világ, elmulasztottad-e egy éhező gyermek éhségét, véget vetettél valamilyen háborúnak? Stb. :)

Ahogy Tibi élcelődik a Juventuson, úgy mi, bianconero szurkolók élcelődünk az Interen. Baj van ezzel? Nem tudom, de talán kikereshetnék pár hsz-t, amikor te a Barcelonán élcelődtél egy-egy meccs kapcsán. Természetesen nem rosszindulatból, csak szórakozásból. Szerintem ezekkel az élcelődésekkel rohadtul semmi baj nincs, de átmehetünk polkorrekt fórumozásba is, és akkor mindenki nyalja a másik vagy a saját klubjának a seggét. Az mennyivel értelmesebb és szórakoztatóbb...

Azt követően meg, hogy Micheal Oliver bíró úr vitatható döntést hozott a hosszabbítás letelte előtt harminc másodperccel, és ezzel sok semleges szurkoló számára is elrontotta a meccset, és sokak szerint befolyásolta a párharc kimenetelét (szerintem alapvetően nem, mert a Juve szúrta el az első meccsen a párharc sorsát), hadd emeljek ki esetleg egy újabb ügyet, ami a klubok közti egyenlőtlen bánásmódról tanúskodik.

[ Szerkesztve ]

(#103618) hobizoli válasza venember83 (#103617) üzenetére


hobizoli
nagyúr

vitathato :DDD
aha, de :U

Robben esese volt vitathato tavaj a visszavagon, amire 11-st adtak, hogy raleptek a cipoje orranak a varrasara
meg Lewandowski lesallasa a hosszabitast ero gólnál
aztán ezekbol jott vissza a bajormünkhen a tuti kizugasbol

meg amikor a pitbull Suarez elesik egy fuszalban, es befujjak ra a tizit, az a vitathato

eleg csak megnezni azt a 11-s statisztikát, amin messze a legpozitivabb merlege van a borszalonnanak, a befujt 11-sekben, de a bajorok se panaszkodhatnak

es abban benne van a "jogos" meg a "jogtalan" is

több drón kell ;P

(#103619) forceberg válasza hobizoli (#103618) üzenetére


forceberg
veterán

;)

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#103620) Ringman válasza venember83 (#103617) üzenetére


Ringman
nagyúr

Ahogy Tibi élcelődik a Juventuson, úgy mi, bianconero szurkolók élcelődünk az Interen. Baj van ezzel?

nincs!

Inkább arról beszéljünk, hogy meglesz-e az Internek az EL-hely, vagy az utolsó fordulókban „véletlenül” lemarad az EL-helyekről is?

ahhoz a milant és a fiot is alul kellene múlni, utóbbi esetében az egymás elleni eredmény is nekünk kedvez (10 pontot kellene hozniuk) kurva nehéz lesz.

[ Szerkesztve ]

(#103621) Cartevo válasza hobizoli (#103618) üzenetére


Cartevo
őstag

Viszont ez már 1 éve téma világszerte. Most Buffon is utalt rá muflon módon. Így már nehéz lesz a Realt döntőbe tolni.

(#103622) MdewC válasza Tibiajax (#103613) üzenetére


MdewC
nagyúr

Higut ki kellett volna állítani!!!

Forceberg: :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103623) MdewC válasza hobizoli (#103618) üzenetére


MdewC
nagyúr

Erre találtam még egy pirospontos index cikket: erős idegzetűeknek

Lehet kicsit elfogult a szerző.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103624) ZavaBalazs válasza Cartevo (#103621) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Pedig elkezdték, Ramost nem tiltják el.

Meglepő módon ezt rögtön a sorsolás után hozták nyilvánosságra. :U Gondolom meg kellett várni, hogy ki lesz az ellenfél, a Roma ellen látszatra adva mehetett volna az eltiltás (bocsi BenHans)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#103625) forceberg válasza ZavaBalazs (#103624) üzenetére


forceberg
veterán

Várható volt... igen, úgy gondolták, hogy pl. a Róma ellen belefért volna.
Ezért óriási probléma, hogy ott lesz a visszavágó, mert ott nincs népharag a belenyúlós(vagy feléjük billenő kétes esetek miatt) döntések miatt.
A Bayern jobban tenné, ha már most elkezdené nyomatni, hogy tart a játékvezetéstől...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#103626) omfgk


omfgk
addikt

Néhány szurkolónál ez az összeesküvés elmélet gyártás amúgy kényszeres?

Hivatalos jelentést még nem láttam sehol ,hogy mi is a magyarázat arra ,hogy Ramos megúszta. Azt én még megvárnám. Hivatalos szabálykönyv részletet se láttam arról ,hogy egy játékost akit eltiltottak egy meccsről és utána szabályt szeg azzal ,hogy a játékos kijárónál megjelenik meccs alatt akkor azt a játékost meccsen kívűl kell büntetni (hiszen nem vett részt a meccsen) vagy további meccsektől kellene eltiltani.

Sebaj, ha a Bayern kikap, legalább lehet majd kire mutogatni (mármint a Bayern-en kívüli tényezőre).

Nem is értem, miért nem adják rögtön oda már szeptemberben a BL serleget a Reálnak? :K

[ Szerkesztve ]

(#103627) BenHans


BenHans
addikt

MdewC: "erős idegzetűeknek" Semmi gond nincs ezzel, pontosan ugyanezt gondolja fél Olaszország a Juventusról. :P :DDD
No offense, csak megegyeztünk, hogy nem lesz pc fórumozás. ;]

ZavaBalazs: Semmi gond. Lehet hogy a Barca kiesett, de náluk erősebb csapatot, nagyobb egyénnel, zsenivel már nem kaphatunk. A Reallal is kiegyeztem volna, főleg Ramos esetleg Nacho nélkül, de ha Isco is kimaradt volna az még jobb. :D A Bayernben még van tartalék szerintem, ők idegenben elérték amit akartak és spórolósan lehozták otthon minden sietség nélkül, mert nem volt hova.
Nekünk pedig a Sahtar meccs óta papíron jutalomjáték van, csak tegyék ki a szívüket és nincs baj. :)

Amúgy Bayernes barátom azt mondta hogy a Liverpool és a Roma közül szeretne ellenfelet, de ezt a "nincs veszítenivalónk gladiátorharcos szellemiségű" Rómát inkább most a 'poolra cserélné. Hát jött a Real.
Éreztem, hogy ez lesz, tőlünk ment Rüdiger, megkaptuk a Chelsea-t, ment Salah, megkaptuk a Liverpoolt, Jamest eldobta a Real, megkapták a Bayernt... De mikor sikerülne ha nem most, az utolsó utáni Heynckes érában. :) Nagyjából semlegesként is remélem, hogy egy góllal azért finoman odaszúr James Zizounak.
Nagyon kedvelem őt, mindig szívvel játszik, a Bayernnél úgy tűnik jobban meg is becsülik érte, amit jól is tesznek mert óriási érték, és továbbra is nagyon tetszik a finom elegáns és eszes játéka.

Majd' elfelejtettem, Niko Kovac lutri kicsit, de nem írnám le. Csak egy nevet írok, hogy alátámasszam, mint taktikailag sokoldalú, kisebb csapat után bizonyító, de klubhoz kötődő edző: Eusebio Di Francesco ;)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#103628) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#103595) üzenetére


DeathAdder
veterán

Lehet igazad volt... :D

A mai sorsolás előtt 2 nappal Twitteren megjelent egy képernyőfotó a Roma hivatalos jegyárusító oldalán, ahol tisztán lehetett látni, hogy már árulják az AS Roma - Liverpool FC BL-elődöntős jegyeket, amelyek május 2-re szólnak.

Ezt az opciót gyorsan törölte a klub, de valaki gyorsan tudott képet csinálni róla.

A mai sorsoláskor éppen ez a két csapat került össze. A visszavágót pont az AS Roma stadionjában játsszák és pontosan május 2-re került a mérkőzés időpontja.
Több ilyenfajta kép nem jelent meg sehol sem, így nem lehet minden opcióról egy Photoshopolt kép.

(#103629) BenHans válasza DeathAdder (#103628) üzenetére


BenHans
addikt

UEFAlluminati!
UEFAllosz!
:DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#103630) venember83 válasza DeathAdder (#103628) üzenetére


venember83
nagyúr

Legalább több ideig készülhetnek egymásra a csapatok.

(#103631) DeathAdder válasza venember83 (#103630) üzenetére


DeathAdder
veterán

De az a durva hogy lehet ezt már a klubok is előre tudják, és csak eljátsszák ezt az egész sorsolósdit, a klub képviselőinek jelenlétével etc... ??

Idén volt egy nagyon átlátszó gyanús sorolás :D

[ Szerkesztve ]

(#103632) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#103631) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem is ez volt az első gondolatom.

tinfoil hat on
Lehet az is előre meg van írva, hogy ki nyeri az egészet.
tinfoil hat off

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#103633) Cartevo válasza NyxNyxNyx (#103632) üzenetére


Cartevo
őstag

Végülis Rómában a legtájékozottabbak és az 5. helyre hajtanak...

(#103634) MdewC válasza BenHans (#103627) üzenetére


MdewC
nagyúr

Már vártam. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103635) viharhozo válasza forceberg (#103604) üzenetére


viharhozo
addikt

Uli ugy volt vele, h o is nyom egy Zidane-t ezzel, lerak egy fiatalt a padra nulla, azaz nulla nemzetkozi meccsel. De hogy kemenyebbek legyenek a Margitnal, ok olyat kerestek, akinek 15 eve semmi koze a klubhoz.

BenHans: a Bayernnél úgy tűnik jobban meg is becsülik érte, amit jól is tesznek mert óriási érték, és továbbra is nagyon tetszik a finom elegáns és eszes játéka.

A gyerek ketsegtelenul ugyes, de olyan veszettul lassu, amit elobbivel nem tud kompenzalni. Azert a Margitnal se csak hulyek dolgoznak, nem veletlen dobtak ki.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#103636) omfgk


omfgk
addikt

James okos és technikás játékát sose kérdőjelezte meg senki.
Viszont a bulizós életmódját aminek köszönhetően marhára nem bírta fizikailag a meccseket azt igen. A sebessége önmagában nem gond, Isco se egy sprinter.

(#103637) hobizoli válasza MdewC (#103623) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez olyan baromsag kb, mint amikor vki azzal ervelt a FB-n, hogy a biro baratnoje/felesege csinalt egy selfie-t delelott a stadionban, meg a varosban is, es fuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

baze, hugom 2x volt ott Barca drukkerkent, neki is van a Bernabeu-ban keszult kepe, amikor turistakent korbe vezettek egy csoporottal
es volt akkora arc, hogy Barca-s mezben meg sapkaban volt ott :DDD

de protokollkent vagy pusztan udvariassagbol is nyilvan korbevezetik oket a stadionban, ha mar ott vannak

viszont:
1: Benatia egyatalan nem ert a labdahoz a lassitott felvetelek alapjan
2: sajat maga szerint is szabalytalan volt
3: 100%-s golhelyzetet akadalyozott meg

több drón kell ;P

(#103638) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Cselzi tesz róla hogy rá lehessen pihenni a Róma ellen :B

(#103639) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#103638) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

elszóltad magad :D

Na majd az FA kupában.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#103640) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#103639) üzenetére


KisTücsök
addikt

Te szívesebben látnád a soton ellen döntőzni a csapatodat, mint a chelsea ellen?

(#103641) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#103639) üzenetére


DeathAdder
veterán

Amint beküldtem, megbántam :DDD

(#103642) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#103640) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A Chelsea most nincs a legjobb formában, de a Tottenham ellen mindig felszívják magukat. Az 1-3 alatt sem voltak borzalmasak. Egy Chelsea - Spurs döntőben 50 - 50-et mondanék, Soton ellen meg 75 - 25-öt. De még túl kell menni a Uniteden először, ami olyan 55 - 45 a Spurs javára szerintem.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#103643) Ringman


Ringman
nagyúr

perisic és borja mivel zsarolja a kopaszt, hogy megint kezdenek? agyfasz

(#103644) MdewC válasza hobizoli (#103637) üzenetére


MdewC
nagyúr

Micsoda? :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103645) omfgk


omfgk
addikt

Ez Spurs micsoda egy favágó csapat lett mostanában.
Most ez a Davies gyerek kaphatott volna egy pirosat...

Így utólag azt mondom ,hogy meg is érdemlik ,hogy tizit adott a bíró (nem pedig szabadot, pedig azt kellett volna).

[ Szerkesztve ]

(#103646) DeathAdder válasza omfgk (#103645) üzenetére


DeathAdder
veterán

Gyakran előjön belőlük ez az attitűd, ha nem megy nekik a domináns játék

(#103647) paatrick


paatrick
senior tag

Lille - Guingamp 2-2

90. percben 2-0 volt, 1 kaput eltaláló lövés a Guingamptól. Biztos leszólt a tulaj hogy "tesvírek a héten nem lesz fizetés" erre belehúztak. ;]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#103648) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hát, ez az eredmény teljesen reális. Fejben ott volt a City, Sterling ha nem egy zöldszemes ostoros szintjén lenne agyilag, csúnya is lehetett volna a vége. City talán az a csapat, akik ellen a legkevésbé megy a Spursnek. Guardiola nagyon megtalálta az ellenszert a WHL-es 2-0 óta. Azóta a 2-2-es meccs inkább szerencse volt. Teljesen más kategória, mint a többi csapat a PL-ben, még akkor is ha a Pool továbbjutott ellenük a BL-ben. És még nekik is sokat kedveztek a bíró tévedések, illetve alapból tudják counterelik a City-t.

Davies becsúszása csúnya volt. Valahogy mindig a City és a Chelsea kapja ezeket. Nincs vele bajom ha csak lekésnek, de ez egyértelműen szándékos volt most.

Allinak semmit nem fújnak már be, mert könnyen adja magát. Most fejből tudok 3 esetet idén a PL-ben, ami 100%-os tizenegyes lett volna ellene, ha lett volna VAR. De amúgy sokat javult, a Poolos esete után nem dobálja magát annyira és a kakaskodásokat is visszább vette. Nem ugrik mindenre.

Moura nagyon jó lesz majd, ha többet játszik. Simán jobbnak néz ki, mint Son. Lamela nagyon jó mostanában, csak lehetne kicsit kevésbé körülményes.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#103649) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#103648) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Lloris-szal még mindig nem tudom mi van. Védésben még mindig világklasszis, de szinte minden meccsen vagy egy rossz döntése. Ráférne egy pihi? Mit nem adnék egy pár évvel ezelőtti Llorisért..

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#103650) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#103648) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azt azért meg kell hagyni, hogy Pep egy kibaszott zseni. Hiába szólják szarják sokan.

Nyilván a kibaszott olajpénz nélkül sehol nem lenne ez a rühes banda, de eddig amit nyertek azt inkább egyénekkel, húzóemberekkel, úgymond erőből érték el.
De Pep más dimenzióra emelte őket, szitit sosem láttam ennyire csapatként muzsikálni, és ez hatványozódni fog, mert garantálható hogy idén nyáron is meglesz a nettó 200 milliós költésük. Nyilván persze az sem elhanyagolható tényező, hogy pl. megtehették egy átigazolási ablak alatt hogy lepasszolják a legjobb napjaikat maguk mögött tudó megkopott sebességű támadó fullback négyesüket és érkezett helyettük egy csili-vili zsír új sor, ami szintén párját ritkító tett, amire talán nem is volt példa korábban.

Nyilván ő sem verhetetlen, megvannak a gyengéi, és a maga makacsságai, mert a BL-ben Messi nélkül finoman szólva sem sikeres, de 38 bajnoki mérkőzésen rohadt nehéz őt megverni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.