Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103401) shotika válasza bagyulajuve (#103385) üzenetére


shotika
őstag

Jó, akkor lelökte, és még bele is rúgott :D

Az 1-2 ismerősödnek, aki más véleményen van, pedig ajánlom a visszanézést.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#103402) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Mekkora lenne már, ha Roma/Pool nyerne idén, amilyen őrült meccsek vannak még akár össze is jöhet. :)

(#103403) DeathAdder válasza forceberg (#103394) üzenetére


DeathAdder
veterán

Valaki ezt mondja valaki azt, de csak azért mert nincs rá egyértelmű szabály.

Komplett BT-nél nem les, linekernél les, puhlnál les, henriknél is les és a fórumokon is megoszlanak a vélemények.
De csak azért mert semmilyen értelmes szabály nincs rá, szó nem esik arról, hogy a gólpassz előtti passz honnan ered. Szabálykönyvben csak az utolsó érintést kell vizsgálni, nem az utolsó előttit.

"Akkor beszélhetünk ellenféltől kapott labdáról, ha azt birtokolta, uralta a játékos, tehát ha lecsúszott a lábáról vagy fejjel megcsúsztatta, és úgy került a támadó ellenfélhez, az les" Puhl Sándor.

És ennyi, ennél több nem szerepel a szabálykönyvben ¯\_(ツ)_/¯

Nem mondom, rá férne némi kiegészítés erre a szabályra (is).

Pont ezért biztos vagyok benne ha 5 különálló videóbíró vizsgálta volna akkor sem született volna egyöntetű verdikt..

Ha meg a bíró megadja akkor elkönyvelem hogy csak a szokásos, kétes dolgot megint ellenünk ítéltek meg, de szerencsére most nem így történt :)

[ Szerkesztve ]

(#103404) hobizoli válasza MdewC (#103399) üzenetére


hobizoli
nagyúr

abba gondolj bele hogy egy "feleslegesen" +10-15kg-s test cipelese, mennyit vesz ki az emberbol 90perc alatt,
meg mennyire terheli az izuleteket a lababan vele

jobban megeri ilyen atletikusan konnyunek lenni, mert kevesbe is farad el, meg furgebb mozgekonyabb is vele
meccs vege fele ez jól tud jonni, meg par evvel tovabb lehet jatekos is
nézd meg milyen magasra felugrik neha fejelni meg allo helybol is egy szogletnel, kb a hasa van egyvonalban a foldon allo masik jatekos fejevel, az 60-70cm sulypontemelkedes kb

kisarkitva gondolj a sumo-sokra, 250-300kg-s test, kettot-harmat tud lepni es kifullad
20m-t kene "futnia", oxigen maszkot kene rarakni, meg pillanatok alatt szetmenne a terde meg a bokaja, ahogy minden lepesnel razuhan az izuletre lenduletbol a testsulya

több drón kell ;P

(#103405) #16514048 válasza MdewC (#103364) üzenetére


#16514048
törölt tag

"MOST IS FELÁLDOZTAD MAGAD A CSAPAT TÁRSAIDÉRT, MOST SE AZ ÉRDEKELT, HOGY VELED MI LESZ, CSAK A CSAPAT SZÁMÍTOTT!"

Hogy mi, feláldozta magát? :DDD Tudom, hogy klublegenda meg minden, de ez az ajnározás talán már kicsit sok. Ha nem te írnád, azt hinném irónia, de belőled azért nem nézem, hogy Gigi-n gúnyolódsz.

Szerintem pont hogy hatalmas felelőtlenség volt egy ilyen tapasztalt játékostól leordítani a bíró fejét egy jogos tizi miatt és ezzel emberhátrányba hozni a csapatát. Nem volt még minden veszve, mi lett volna, ha kihagyja CR? Biztos nagyon értékelték volna a csapattársak, ha miatta kell 10 emberrel játszaniuk a hosszabbításban.

[ Szerkesztve ]

(#103406) MdewC válasza #16514048 (#103405) üzenetére


MdewC
nagyúr

Tiszteletem miatt nem mondok csúnyábbat, de QRVA nagy baromságot beszélsz.

A csapat társáért, a mezért és az igazság érzete miatt balhézott.

96. percben CR tizenegyes ellen minden veszve volt sajnos.

Ne folytassuk ezt a témát plz, mert nagyon vissza kell fognom magam, GIGI elő ne legyen véve!!!

Nem érdekel az okoskodás GIGI-vel kapcsolatban, minden mást elfogadok, de ezt nem.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103407) DeathAdder


DeathAdder
veterán

:C :C :C :C :C

Harry Kane kérvényt adott be az FA-nak, hogy a Stoke elleni Eriksen-gólt írják az ő nevére, hiszen lánya életére esküdve beleért a beadásba. Az Angol Szövetség megítélte Kane-nek a gólt, aki vélhetően azért tette ezt, hogy utolérje Salaht a gólkirályi címben. Az angol csatár így már """"csak"""" 5 gólra van Salahtól, aki azonnal reagált a Twitteren a hírre, több csapattársával együtt.

(#103408) paatrick


paatrick
senior tag

Amúgy ha valaki ezt a 4 BL visszavágót megtippmixelte az 700x pénz. Papírforma :DDD

na jó éjt

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#103409) cyberkind


cyberkind
félisten

Nem láttam a meccset és fogalmam sincs, hogy a büntető jogos volt vagy nem, de ismét egy pillanat ami újfent megmutatja, hogy kell a videobíró. :K

Paranormal Cocktivity

(#103410) DeathAdder válasza forceberg (#103394) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na közben találtam egy remek írást magyarul, konkrétan a tegnapi esetről

Ezek fényében a gólt nem kellett megadni, tehát helyes ítélet született, DE:

1, Biztos vagyok benne hogy a partjelző nem látta hogy Milnerről pattant ezért intett lest (bocs de azt feltételezem hogy ezt a kurta szabályt nem érte volna fel ésszel)
2, Szerintem ez egy hülye szabály főleg hogy a kapustól indult, változtatni kéne és az ilyet máskor megadni

(#103411) MdewC válasza #16514048 (#103405) üzenetére


MdewC
nagyúr

Még annyi, ezt a választ arra tartogattam, hogy ha vmit vissza írsz, de lehet pont ez a hozzá állás hiányzik az MU játékosokból, hogy feláldozzák magukat a csapatért, minden körülmények között.

GIGI pontosan tudta, hogy vége, ezért kelt ki magából és nem tudta visszafogni magát. Nem érezte jogosnak.

Az ilyen embereket kell megbecsülni, mert Ők jelentik a különbséget. Egyre kevesebb ilyen játékos van.

Neked ecseteljem ezt, pontosan tudod, hogy nálatok kik voltak ugyan ilyenek, nyertetek is folyamatosan...

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103412) Richard!


Richard!
addikt

Nem láttam a mérkőzést, de indokolt volt a majd 10 perces hosszabbítás?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#103413) DeathAdder válasza cyberkind (#103409) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem fújható volt, de véleményes, ilyenért azért szoktak tizit adni, de gyakran előfordul hogy néma marad a síp, bár nagyot esett az a kis dugó :D Szinte biztos vagyok hogy fordított esetben nem fújják be. Rómának is miket nem fújtak be tizinek...

Ja meg CR-t szerintem régen le kellett volna zavarni a pitsába, 3x vagy 4x feldobta magát hogy tizit kapjon.

+ meg ha lefújta azt a szitut akkor cé támaszkodását is lefújhatta volna amikor visszafejelte a dugónak....

[ Szerkesztve ]

(#103414) J.Hetfield válasza Richard! (#103412) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Ja...a 93. percben volt a tizi ami után balhéztak rendesen + Buffon kiállítása miatt új kapus jött.

(#103415) hobizoli válasza Richard! (#103412) üzenetére


hobizoli
nagyúr

+3perc volt, es 92:22-nel volt a szabalytalansag

aztán ment ott a dumalas a bironak 2-3 percig, mert Higuain helyett bejott a cserekapus, es a 97.-ben allt oda CR a 11-shez
aztán meg volt egy kb 1 perc a kozepkezdes utan, amit jatszottak

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#103416) forceberg válasza DeathAdder (#103403) üzenetére


forceberg
veterán

Pedig egyértelmű ez... csak nehezített eset.
Ha egyik pooli érintés sem birtokolta a labdát, akkor ez egy beadás, ami kétszer megpattant, mert a kapus sem és Milner sem birtokolta.
Tehát les szempontjából melyik pillanat a mérvadó? Amikor a beadó játékos elrúgta a labdát. Akkor közel sem volt les.
Tehát kétszer megpattanó labdáról beszélünk, miért kellene másként kezelni, mintha egyszer pattant volna meg?

(#103410) DeathAdder: az egész ott bukik, hogy a lesállást a beadás pillanatában kell vizsgálni.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#103417) forceberg válasza forceberg (#103416) üzenetére


forceberg
veterán

[link]

Itt a videó is, amivel elvették a Barca bajnoki címét...
[link]

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#103418) #16514048 válasza MdewC (#103411) üzenetére


#16514048
törölt tag

De ez mitől önfeláldozás? :D
Nálam mást jelent ez a szó, a csapaton semmit nem segít az, ha kiállíttatja magát. Ronaldo is hagyott már ki büntetőt, a hosszabbításban még lehetett volna esélyük.

Én kifejezetten haragszom, amikor az én csapatomban csinálnak ilyen fegyelmezetlenséget; akkor sem istenítem őket érte, ha egyébként jogosan teszik, de Gigi-ről még ez sem mondható most el. Nem az a játékvezető feladata, hogy sajnálatból ilyenkor már ne fújjon le semmit.

Én is örülök, hogy vannak még szenvedélyes focisták, de azért nem kell mindenféle hősies dolgokat belelátni, szimplán csak elgurult nála a gyógyszer, amit persze valamilyen szinten meg tudok érteni.

(#103419) DeathAdder válasza forceberg (#103416) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem nem egyértelmű hiszen több bíró sem tudja egyöntetűen megítélni a pontos verdiktet.

A kapus egy ellenféltől érkező labdát öklözött rá izomból ami saját játékosától pattant a lesen helyezkedő támadóra.

Ez most azért vicces mert ha két védő passzolgat és az egyik bénán passzolja a másiknak aki csak belekotorni tud úgy hogy egy lesen levő játékoshoz menjen akkor az szigorú szabály szerint les... ? :DDD

"az egész ott bukik, hogy a lesállást a beadás pillanatában kell vizsgálni."

Ebben is lehet igazság, de érdekes hogy erre Chris Foy sem tért ki egyáltalán...

Na mindegy, amennyi egyértelműnél egyértelműbb szopatást le kellett nyelnünk a bírók részéről ebben a szezonban, itt most szerencsére végre nem az ellenfélnek ítéltek. És igen ha 2-0 akkor valószínűleg egy teljesen más meccs, bár szerintem az idegenben lőtt mindenképp összejött volna :B

[ Szerkesztve ]

(#103420) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#103407) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem tudom minek ezt ennyire felfújni. Kane-nek fontos dolog az aranycipő, és ha beleért a labdába, akkor miért ne kérhetné számon? Van egy videó, ahol látszik, hogy megváltozik a labda íve amikor elmegy mellette.

Megint kiégettek az internetes Pool szurkolók, mint a 2-2 meccs után. salty bagázs :W

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#103421) hobizoli válasza bagyulajuve (#103385) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nem gazolsz ;)
de a Benatia kiallitodik mar elotte, akkor a hosszabbításban 10 emberrel 30-32 percig meg kitartanak a Real ellen szerinted?
a 75-80. perctol mar rugdosodtak a faradtsag miatt, mire 11-s parbajra kerult volna a sor vagy 9 emberrel van fent a Juve es bízik a szerencsejeben, vagy siman beszopnak 1 vagy 2 golt amúgy is - 6 (5) sarga lapos Juve jatekos volt mar a palyan, abbol mar eleg konnyu vkinek bepirosodnia
ott meg mar vagy odalep, hogy szereljen es ha nem jon be a muvelet, beficcen a 2. sargalap, vagy nem lep oda es akkor meg esetleg gol van belole

es ezt meg fel oraig tudjak jól csinalni elfaradtan? :U
haaaaat....nemtom, CR azert nem annyira faradekony

gondolj a BL dontore tavajrol, rendes jatekido 1-1, aztán a hosszabbitasban beficcent meg 3 gol pikk-pakk

ha visszanezed a youtube-s highlights-okat errol a meccsrol, a Lucas Vazquez a 5-s vonalan van es 2m-t esik elore akkorat lok rajta Benatia hatulrol
eleve eloszor ket kezzel megtamasztva a hatat tolja meg, aztán labbal elenyulva mellbe rugja kicsit, meg a labdahoz sem er hozza, az Vazquez-rol pattant Buffon kezebe

akinek ez "véleményes" 11-s, az nemtom mit nezett...

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#103422) forceberg válasza hobizoli (#103421) üzenetére


forceberg
veterán

"akinek ez "véleményes" 11-s, az nemtom mit nezett..."

Hát nem a kispárnáján lévő margit címert... :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#103423) MdewC válasza #16514048 (#103418) üzenetére


MdewC
nagyúr

Rohadtul nem érdekel a véleményed, én leírtam az enyémet Buffonnal kapcsolatban. Nekem nem kell bemagyarázni a hülyeséget, söprögess a saját házad táján.

Köszi.

Ha meg nem érted amit mondok, az elég gáz.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103424) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Meccset nem láttam, de a amitől féltem az be is igazolódott. A védelem... Bayern/Pool 2 meccsen esélytelen, de még a Roma is okozhatna meglepetést, ahogy láttuk 2 napja.
Minden tiszteletem a Juventus és GIGIé. :R

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#103425) forceberg válasza MdewC (#103423) üzenetére


forceberg
veterán

Egy ilyen befújt nem 100%-os 11-es után én megértem a felháborodását...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#103426) 7600 GS válasza forceberg (#103425) üzenetére


7600 GS
addikt

Milyen a 100%-os büntető? :D

Benatia elismerte a meccs utáni nyilatkozatában hogy szabálytalankodott, és fordított esetben ők is tizenegyest kiáltottak volna.

[ Szerkesztve ]

(#103427) forceberg válasza 7600 GS (#103426) üzenetére


forceberg
veterán

Kiáltottak volna, de ők nem kapták volna meg...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#103428) bandus válasza MdewC (#103423) üzenetére


bandus
veterán

az, hogy onfelaldozas=sajat maga kiallittatasa (meg ha ertheto is a felhaborodasa) nem velemeny, hanem hulyeseg, egy befujt tizinel, es ezt szerintem elcseszte buffon. nyilvan nincs garancia ra, hogy o kifogja de megiscsakno buffon...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#103429) MdewC válasza forceberg (#103425) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ennyi.

Köszönöm szépen. Meg hát már csak tudja mit miért tesz.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103430) bandus válasza MdewC (#103423) üzenetére


bandus
veterán

az, hogy onfelaldozas=sajat maga kiallittatasa (meg ha ertheto is a felhaborodasa) nem velemeny, hanem hulyeseg, egy befujt tizinel, es ezt szerintem elcseszte buffon. nyilvan nincs garancia ra, hogy o kifogja de megiscsakno buffon...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#103431) Jhonny06 válasza forceberg (#103425) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ennél 100%-osabb 11-es kb. nem is lehetett volna. 5 méterre állt a kaputól Vázquez teljesen tisztán, már kezelte volna le a labdát, erre hátulról felszántották.

Ezt maximum egy elvakult Juventus-os nem tudja elismerni, mindenki más meg (aki nem elfogult) igen. Értem én, hogy fáj, hogy ez pont a 93. percben történt meg, de hát egy jó helyzet nélkül 11-es sincs ugye, megérdemelten jutott tovább a Madrid. Nem tudom miért hiszi mindenki azt, hogy csak azért, mert szereztek 3 gólt idegenben, járt volna a továbbjutás automatikusan. A Real is ugyanezt megcsinálta, csak 1 meccsel korábban.

Buffonról pedig annyit, hogy eddig se volt szimpatikus, ezek után meg inkább le sem írnám, hogy mit gondolok róla.

(#103432) venember83 válasza forceberg (#103427) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem is kapták meg Cuadrado eseténél az első meccsen.

(#103433) MdewC válasza bandus (#103430) üzenetére


MdewC
nagyúr

Oké.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103434) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

..és majdnem :D

(#103435) paatrick válasza Tibiajax (#103434) üzenetére


paatrick
senior tag

Szegény, ez után biztos teleporttal ment haza a kocsmából :B

Ma ki lesz a soros?
CSKA - Arsenal 3-0 ? :C

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#103436) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#103437) Septum15


Septum15
aktív tag

Nézzétek meg ezt
Douglas Costa keze mozdul, bíró arrébb kerül és villan a piros Buffonnak. Megérte a pirost a megmozdulás, de rossz ember kapta.

(#103438) Patrick válasza Jhonny06 (#103431) üzenetére


Patrick
addikt

Ha bíró lennék én is megadtam volna. A baj az, hogy a bíró nem látta pl Buffon szemszögéből, ezért ment oda hevesen reklamálni Buffon.
A bíró csak annyit látott, hogy egy kis kéz és indul a bal láb a támadó felé és bumm elesik, mindenki befújta volna.

Azért a felszántották az erős túlzás, biztosan láttál már olyan szabálytalanságot, ami bizony egyenlő a felszántással... :) Hát ez nem volt felszántás. :D

Az olasz médiában most az megy, hogy a védő lába a labdához ért először...

+ a védő két kézzel lökött rajta egy picit, a támadó pedig érezve a mérkőzés súlyát, akkor is elesett volna ha nem ér hozzá. Utolsó perc, ezen eldőlhet minden, még jó hogy elesett, mutatva, hogy akkorát löktek rajta mint az ólajtó. C. Ronaldo bácsi nagyobbat zuhant volna, azt most mondom. :)

[link]

2. Jaj, mert mit gondolsz Buffonról, többet ér emberileg és most hagyjuk is ki a fociból Buffont, többet ér emberileg, mint itt a topic 90%...erről ennyit. :)

Egyébként respect azért C-nek, amiért Buffonnál megállt interjú közben és megölelte, Ramosról ezt nem tudnám elképzelni... Pedig nem szeretem C. Ronaldot, de van miért elismerni őt is, akár milyen is a pályán...

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#103439) Patrick válasza Septum15 (#103437) üzenetére


Patrick
addikt

LOL ezt még nem is láttam... áhh...nem is írok semmit...

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#103440) grabber


grabber
addikt

A Real nagyon nyomott,szerencséje volt a Juvénak,hogy nem kaptak gólt. Kapufa is volt,les miatt meg nem adott gól. Ja meg Navas bénázását meg hagyjuk :(((
93. percben is a Real támadt,mert a Juve visszaállt,hát a Real meg köszöni és ki is használta a helyzetet. Ronaldo nagyon önzetlen volt és visszafejelte. A védő meg le volt maradva,lökött,meg kalimpált a lábával. Melyik bíró látta volna hogy mi történt amikor takarásban volt a Realos? Így nem megyünk oda egy csatárhoz,hátulról mert akkor tuti kaszálás szerű mozdulat lesz.

Persze a Juvénak nagyon fájhatott,mert volt remény a továbbjutásra. Nagyon úgy tűnt,hogy tovább is fognak jutni. De a bírót így letámadni a 11-es miatt,majdnem megverték. Buffon ennyire vehemensen nem kellett volna kimennie. Zidane fejesese jutott eszembe. Nem szép emlék. Legalább védhetett volna egy nagyot. Na akkor lett volna halhatatlan ha kivédi Ronaldo 11-sét. Így meg egy lapot kapott csak.
Szerintem nem a Juve hozta ezt össze,a Real rontotta el így. 2 védelmi hiba,Navas bénázása,ziccerek kihagyása,kapufa. Juve is jól játszott,nem hagyta passzolni a Realt. Baromi meglepődtem,hogy le tudták védekezni a passzok útját. Viszont csak egy gólt kivédekezik vagy berúgott volna a Real akkor nem lett volna ennyire meleg a helyzet.

NA mindegy,jó meccs volt :))

(#103441) Jhonny06 válasza Septum15 (#103437) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az utána levő néhány másodpercet is sikerült megnézni? :) Nem azért kapott lapot, mert valaki meglökte, hanem úgy egyáltalán az egész alakításáért.

(#103442) grabber válasza Septum15 (#103437) üzenetére


grabber
addikt

Lekönyökölte bírót?

(#103443) Patrick válasza grabber (#103440) üzenetére


Patrick
addikt

Igen, főleg, ha a srácok hazai pályán is rúgnak gólt... bár ha hazai pályán nyertünk volna, ki tudja mi lett volna a tegnapi meccsen... a sok volna, meg ha ... :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#103444) Patrick válasza Jhonny06 (#103441) üzenetére


Patrick
addikt

A lökés után fordul meg, rá a bíró Buffonra és adja a pirosat...

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#103445) omfgk válasza Septum15 (#103437) üzenetére


omfgk
addikt

Azt nem látom ,hogy kinek a keze mozdult, viszont azt igen ,hogy a bírót valaki meglökte Buffon irányából. Jogos a piros de ember legyen a talpán aki megtudja mondani 100%-ra ,hogy kinek is járt a lap.

(#103440) grabber : Ramos nélkül a védelem szar. Az ő hiánya hozta össze az első és a második gólt. A harmadik meg Navas hibája.

[ Szerkesztve ]

(#103446) omfgk


omfgk
addikt

Amúgy Ramos lehet ,hogy fog kapni egy eltiltást az elődöntő első meccsére...

Nem tudom ,hogy mi a szó szerinti szabály arra ,hogy az eltiltott játékos, hol nem tartózkodhat. A technikai zóna oké, az tuti tiltott.

Ramos may get a match ban and miss the first leg of the semis for watching some of the game in the tunnel being suspended. Nobody from the club told him he couldn't do that

Tehát a játékos alagútnál volt. Kíváncsi leszek. Nagyon sokba kerülhet az a sárga Torinoban. Egy Liverpool ellen öngyilkosság lenne kiállni a Vallejo - Varane kettőssel. Nacho nem tudni mikor tér vissza.

Egy másik forrás szerint : The referee has indeed seen Ramos in the tunnel and put it in his match report
:W Azt elhiszem ,hogy Ramos nem tudta ,hogy hol tartózkodhat, de valaki az edzói stábtól elmondhatta volna neki. :W

[ Szerkesztve ]

(#103447) total90 válasza Jhonny06 (#103431) üzenetére


total90
veterán

Pedig ez rohadtul nem volt 11-es, de ugye a Reál (meg a Barca) valami csoda folytán mindig az utolsó utáni pillanatban kap egy büntetőt. Ellenük meg nem nagyon kap senki semmit, mert azt nem akarja senki, hogy Ronci meg a Törpe sírva menjenek haza.

Ami tegnap történt az már szinte hihetetlen. Torinóban a Juve nem kapta meg az egyértelmű 11-es... itt meg? Naná, hogy megkapta a Reál.

Hagyta volna hosszabbításra, 2x15 perc és ha akkor sem dőlt volna el, akkor büntetők. Azzal nem lett volna semmi bajom, ha úgy jut tovább a Reál, de ez már túltesz mindenen.

Remélem a követező körbe a Bayernt kapják és kitömik őket a bajorok. Ezek után nekem mindegy ki nyeri a BL-t, csak ne a Reál.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#103448) total90 válasza omfgk (#103446) üzenetére


total90
veterán

Csak a lelátón tartózkodhat, a pályára, taktikai zónába vagy a pályára vezető alagútba sem tartózkodhat.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#103449) omfgk válasza total90 (#103447) üzenetére


omfgk
addikt

Mármint a Dybala homorítást kellett volna tizinek befújni?

(#103450) total90 válasza omfgk (#103449) üzenetére


total90
veterán

Cuadrado esete...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.