Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103751) Cartevo válasza cyberkind (#103741) üzenetére


Cartevo
őstag

(#103753) cyberkind válasza Cartevo (#103751) üzenetére


cyberkind
félisten

A sok nagy klubnak akik lenyúlták a kész játékosokat, azoknak mindenképp, szerintem ez egy probléma volt nála.

Paranormal Cocktivity

(#103754) omfgk


omfgk
addikt

A Poolnak megint sikerült elszarnia egy győzelmet. 2-0 volt a javukra. Az utolsó 20 perc alatt viszont kaptak kettőt. WBA - Pool 2 - 2.

[ Szerkesztve ]

(#103755) DeathAdder válasza omfgk (#103754) üzenetére


DeathAdder
veterán

Utolsó 10 perc volt az, de benne volt.

1, tök utolsót sosem sikerül megverni
3, b csapat
2, nevetséges játékvezetés (végig durva rugdosás, 2 vegytiszta piros, 1 100%os tizi)
4, balfaszkodás

De rég volt már ilyen, 3 gólos előny leadása meg annál is régebben, szóval az előrelépés megkérdőjelezhetetlen :))

+ bója támadó ellen még mindig nagyon nem megy, én a Róma helyében beállnék brusztolni és baszkodnám fel Dzsekóra a labdát :DDD (bár úgy látom ez direkt az egyik erősségük is)

(#103756) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hát mit mondjak... Azért a MU még mindig a MU. Okosan játszottak, azt sem mondhatjuk hogy buszoztak volna, csak a végén. De semmi gáz nem lett volna, ha Dembele az évi 1-2 szar meccsét nem mára időzíti. 1-0-ról a United ellen lehet keresni való, de ha nem kell gólt lőnie a Unitednek, akkor csak nagyon kevés csapat van, aki fel tudja törni a védelmüket, a Spurs meg nem tartozik ezek közé. Az is elég gáz, hogy 2-1-nél már mindenki tudta, hogy nyerni fog a United. Már csak a kötelességtudat hajtotta előre a Tottenhamet, de nem igazán hittek benne.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#103757) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Helló!
Van valami lehetőség arra, hogy az általam választott időpontban megtudjam nézni a meccsek összefoglalóit?
Legális/illegális, mindegy, egyáltalán létezik ilyen?

Összefoglaló alatt azt értem, hogy ilyen negyed órás mondjuk? Ne ilyen 3 perces.

(#103758) Cartevo


Cartevo
őstag

1 Bayern 78
2 Schalke 55
3 Dortmund 54
4 Leverkusen 51 - A Felcsút meg kupadöntős.
5 Hoffenheim 49 - Azért remélem, nem lesz falunap helyett faluév.

(#103759) L_YKing válasza Cartevo (#103758) üzenetére


L_YKing
addikt

De szepen elrejtetted... :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#103760) Tibiajax válasza ReSeTer (#103757) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nincs

—-
Visca Barca!

(#103761) ZavaBalazs válasza Cartevo (#103758) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

fun stat: a bayern az utóbbi 5 évben összesen akkora előnnyel nyerte a bajnokságot, hogy elég lenne egy hatodik címre.

akartam kérdezni, hogy a real hogy hangolt a BL-re, de látom, hogy a CDR miatt extra pihenőt kaptak. :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#103762) venember83 válasza DeathAdder (#103749) üzenetére


venember83
nagyúr

Brendan Rodgers komoly opcióként? :Y

(#103763) DeathAdder válasza venember83 (#103762) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem rossz edző ő, rendhagyó (nem csuklósbusz) játékkal felhozta a Swanseat és benntartotta PL-be, majd egy félközépszer poolból majdnem bajnokot csinált. A világot megváltani nyilván nem fogja.

(#103764) L_YKing


L_YKing
addikt

Jajj de jól esett ez a kupa ha már kiestünk a BL-ből..... :R

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#103765) forceberg válasza L_YKing (#103764) üzenetére


forceberg
veterán

Jó volt, de a Roma elleni kiküldtük a pályára a mezgarnitúrát hozzáállást nem feledteti.
Most miért nem bohóckodott Valverde Semedoval meg Gomes-szel?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#103766) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

A Barca most játszott úgy ahogy a Roma ellen kellett volna...iszonyat kontraszt volt a két meccs között.

Szerencsére Don két kupával távozhat és öröm volt nézni ahogy az egész stadion megtapsolta.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#103767) venember83 válasza DeathAdder (#103763) üzenetére


venember83
nagyúr

De nem olyan fiatal edző kéne, aki még nem mutatta meg, mire képes igazából, és akiben megvan a potenciál, hogy az Arsenalt top3 klubbá tegye a PL-ben? Brendan Rodgersszel inkább csak a top4 eléréséért fognak próbálkozni. Legalábbis nekem ez a véleményem.

(#103768) Viszlát


Viszlát
addikt

Klopp szerint azért nem nyert tegnap a Liverpool (meg bukta el a 2 gólos vezetést az utolsó 10 percben), mert túl száraz volt a pálya. :C

Épp csak bejelentette Wenger a visszavonulást, máris nyomulnak a legidiótább kifogások királya címre a fiatalok...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#103769) omfgk válasza Viszlát (#103768) üzenetére


omfgk
addikt

máris nyomulnak a legidiótább kifogások királya címre a fiatalok...

Mourinho egyelőre utcahosszal vezet. ;]

(#103773) Cartevo válasza cyberkind (#103753) üzenetére


Cartevo
őstag

-Wenger miért ment az Arsenalhoz?

-A tornatanárának megígérte, hogy összeszedi magát.

(#103774) DeathAdder válasza venember83 (#103767) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem is, de előbb a top4-et kéne stabilizálni és utána merészebb álmokat szőni.
De szerintem sem Rodgers kellene, csak az akkori oddszok éppen úgy álltak :))

(#103775) dudu5130 válasza DeathAdder (#103774) üzenetére


dudu5130
őstag

Én a sziget országból nem is tudnék kit elképzelni az Arsenal padján. Én a francia és a német vonal közül választanék. Szerintem Tuchel jó választás lenne. Mondjuk őt a PSG padjára szellőztették meg pár hete de oda szerintem nem elég nagy kaliberű.

(#103776) forceberg válasza dudu5130 (#103775) üzenetére


forceberg
veterán

Az ágyúsokhoz sem elég. Volt kb. fél jó szezonja...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#103777) DeathAdder válasza dudu5130 (#103775) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem sem, de ez már az ő problémájuk :D

Jardim lenne legjobb szerintem, és hagyni dolgozni. Pénzük van, 2-3 év alatt szerintem nagyon komoly csapatot építhetnének. De gyanítom inkább instant sikerre akarnak törni, és szerződtetnek Ancelottit vagy Luis Enriquet...

(#103778) Richard! válasza dudu5130 (#103775) üzenetére


Richard!
addikt

Én Luis Enrique-t is el tudnám képzelni. Mellesleg szerintem neki van a legnagyobb esélye.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#103780) DeathAdder válasza Viszlát (#103768) üzenetére


DeathAdder
veterán

Milyen szép kiragadott részlet :C

Kár hogy lemaradt hogy azt mondta nagyon durván, sérülésveszélyesen és szabálytalanul játszottak, amiben a játékvezető partner volt, és ezt a játékot segítette az is hogy nem locsolták fel kellően a pályát, és kívánja hogy jövőre a másodosztályban (értsd hasonlóan fizikális csapatok ellen) is ilyen száraz pályán játsszanak.

(#103781) IreN!CuS válasza DeathAdder (#103779) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Én nem provokáltam senkit sem. Mai napig nagyon örülök, hogy nincs itt. Ellenben ő kezdeményezet privát beszélgetést és mivel ugyan ott folytatta ahol anno abbahagyta gondoltam megmutatom mennyit is fejlődött.

Más: jó pár órája kértem már a modikat, hogy töröljék mondván az egész nem ér ennyit, illetve ne legyen elfelejtve nincs név szerint említve, illetve az sem honnan / hol találtam azt amit.

Mivel azt hitte ezzel bosszant hova tovább elrontja a napom/hetem/évem szerintem inkább neki írj lelkizös hszeket.

Köszi.

ui.: tudod mikor jött az első pm? Roma elleni kiesés után, de biztos én provokáltam :) majd amikor rámutattam hogy szegény coutinho azért jött a barcához mert a liverpoolnál nem nyert semmit sem itt meg fél év alatt beesett két kupa jött a pénzzel meg fiszfasz kupázással. Hát értelmes?

Ha meg ez miatt kiraknak hát akkor evan max nem lesz tippelde a 2018-as vb-re vagy max más szervezi. Mert hát ugye ő annyit tett ezért a topicért meg ilyesmi :(

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#103782) Viszlát válasza DeathAdder (#103780) üzenetére


Viszlát
addikt

Teljesen mindegy, lehet csűrni-csavarni, ez így is úgy is bullshit annak fényében, hogy egy WBA ellen utolsó 10 percben hagyta elúszni a Pool a meccset. 80 percig és 2-0-ig is igazak voltak ezek az állítások, szóval kis szőrt a zacsira és elismerni, hogy ezt eltúrták. Minden más csak gáz duma.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#103783) Richard! válasza IreN!CuS (#103781) üzenetére


Richard!
addikt

Én csak simán letiltottam még tavaly. ;) :B

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#103784) L_YKing válasza IreN!CuS (#103781) üzenetére


L_YKing
addikt

Szegénynek nagyon savanyú az a szőlő... :DDD
Kár foglalkozni ilyennel...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#103785) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Iniesta's career trophies (34)

La Liga 8
Copa del rey 6
Spanish Super Cup 7
UEFA Champions League 4
FIFA Clubs World Cup 3
UEFA Super Cup 3
Euro Cup 2

Don Andrés nyert pár kupát sajnálom, hogy elmegy a Barcatol. 34 évesen még mindig tudott plusz adni a csapatnak :R

richie900812 / L_YKing: már nem is teszem

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#103786) Richard! válasza IreN!CuS (#103785) üzenetére


Richard!
addikt

Nyugi, én itt maradok nektek :B :B :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#103787) NyxNyxNyx válasza Richard! (#103786) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:(

;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#103788) Napfénysüti

Futsalt nézi valaki?

Més que un club!

(#103789) bagyulajuve válasza Napfénysüti (#103788) üzenetére


bagyulajuve
addikt

fél szemmel, másik szemem a jégkorong meccsen

Resistencia eterna

(#103790) Cartevo válasza Napfénysüti (#103788) üzenetére


Cartevo
őstag

Minden idők legh(r)osszabb meccse volt, mert egy hétig tartott.

(#103791) venember83


venember83
nagyúr

„Mit jelent az, hogy sarrizmus? Melegítős embereket, akik fél szezon erejéig látványosan futballozó csapattal hódítják el a sportág kedvelőinek szívét, aztán minden sorozatban alulmaradnak? Vagy olyan bankárból tréningruhás láncdohányossá lett varázslókat, akik elhitetik az ellenféllel, hogy már kifulladtak, tönkrementek a játékosai, de a döntő pillanatban agyon rágott fogpiszkálójukkal a pálya felé kőröznek, és elmormogva egy varázsigét, mindent megnyernek?
És miért nincs olyan, hogy allegrizmus? Nem ez-e a nemzetközi sportújságírás legnagyobb igazságtalansága pont Sarrihoz mérve? Allegri ötödször nyerheti el a scudettot, ezzel utolérve Fabio Capellot és Marcello Lippit, miközben már csak Trapattoni maradna előtte. Az allegrizmus az örök újjáépítést jelenti, egyfajta „kőmíves-Kelemenséget”, csakhogy itt nem összedől az építmény minden alkalommal, hanem annyira jól sikerül, hogy darabjait egyenként, jó áron elviszik a még gazdagabbak.
A bajnoki cím a tét a ma esti Juventus-Napoli összecsapáson, amelynek felvezetése 20 óra 20 perckor kezdődik a Digisport1-en.
A két csapat közti 4 pontos távolság miatt a Napolinak csak a győzelem felelne meg, de Sarri még soha nem győzött bajnokin a torinóiak ellen idegenben, döntetlent is csak a Serie B-ben ért el az Arezzoval, a Napoli pedig a Juventus új stadionjában még minden alkalommal vereséget szenvedett. A racionalitás alapján minden egyértelmű, csakhogy az olasz dél sosem volt igazán észszerű, csak szenvedélyes.”

Egri Viktor

[ Szerkesztve ]

(#103792) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

akkor ma este, forza!!!!

(#103793) MdewC válasza venember83 (#103791) üzenetére


MdewC
nagyúr

Korrekt.

Hajrá!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#103794) venember83


venember83
nagyúr

Kicsit sem tûnik nyugodtnak a csapat, Gigit túl sokszor vonják be, és sokszor nagyon nehezen hozzák ki a labdát a tizenhatos elôl.

(#103795) bagyulajuve válasza venember83 (#103794) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Allegri 0-0-ra játszik...

Resistencia eterna

(#103796) venember83 válasza bagyulajuve (#103795) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyilvánvaló, de a Napoli ellen? Öngyilkosság. Ennyi sárga után csoda, ha nem lesz hazai emberhátrány a második félidôben.

(#103797) Napfénysüti válasza Cartevo (#103790) üzenetére

:DD :C
Az első félidőben jól tartotta magát az ETO.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#103798) DeathAdder válasza IreN!CuS (#103781) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ok értem én, csak akkor ne hozzuk már be a topikba ha egy pont emiatt lett kibannoltatva, vagy ha nem ezt akarjuk akkor írjunk petíciót hogy engedjék vissza ;] :R

(#103799) DeathAdder válasza Viszlát (#103782) üzenetére


DeathAdder
veterán

Persze nyilvánvaló hogy a csapat balfaszkodta el, a körülmények maximum csak nehezítették.
Hasonlókat mondott a Brighton 1-5 után is, csak akkor senki sem lovagolt rajta mert az sima győzelem volt :)

(#103800) bagyulajuve válasza venember83 (#103796) üzenetére


bagyulajuve
addikt

egyedül Douglas Costa-ban van valami, ami a focira emlékeztet a Juve oldalról

és...Allegri lecseréli :DDD

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.