addikt

Tanulságok.

Vallejo még kevés egyelőre.
Carvajal folyamatosan szarul helyezkedett.
Marcelo védekezésben gyenge, ami persze addig nem gond ameddig támadásban ezt tudja kompenzálni. Ma nem tudta.
Bale-t el kell adni.

(#103353) drachoHUN

drachoHUN
senior tag

Miért kellett a harmadik gól után elkezdeni időt húzni, igazi vesztes módjára játszani? Törvényszerű volt, hogy ez lesz a vége, egy Real ellen. Komolyan nem hiszem el, hogy megint saját maga cseszi el a Juve. Előzetesen nem hittem volna, hogy a mai meccs után ideges leszek. Ehelyett inkább kaptunk volna ki megint. :W

nagyúr

Azért sok nem kellett hogy boruljon a srác...

Pupi meg belőtte a kötelezőt.

(#103357) adise

adise
őstag

mennyire nem hiányzott a juvénak dybala alibi játéka, biztos sírt meg vergődött volna párat

(#103358) Tibiajax

Tibiajax
nagyúr

mindegy, de tegye már fel könyörgöm a kezét a drukkereken kívül, aki ezt a juventust akarja nézni a döntőben... én nem

Tibi Real Madrid fan confirmed.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#103361) hobizoli

hobizoli
nagyúr

jól nyomta nagyon ezt a meccset a Juventus, frankon visszajottek 3 golos hátrányból, ezert a vegen meg nagyon kar, hogy egy 11-sel dolt el a tovabbjutas

az mondjuk nem kerdes, hogy ez 11-s volt

(#103362) NyxNyxNyx válasza forceberg (#103359) üzenetére

NyxNyxNyx
addikt

A Juvénak szurkoltam, de nehogy már a bíróra fogja valaki... Jogos tizenegyes volt, még csak kétes sem volt.

(#103363) omfgk válasza forceberg (#103359) üzenetére

omfgk
addikt

Nem kell azért összeesküvés elméleteket gyártani.

A Barcának is befújták volna.

[ Szerkesztve ]

(#103364) MdewC

MdewC
nagyúr

KÖSZÖNÜNK MINDENT GIGI!

MOST IS FELÁLDOZTAD MAGAD A CSAPAT TÁRSAIDÉRT, MOST SE AZ ÉRDEKELT, HOGY VELED MI LESZ, CSAK A CSAPAT SZÁMÍTOTT!

KÖSZÖNJÜK GIGI!!!

Le a kalappal a Juventus előtt!

Aki pedig Zidane párhuzamot von, az szégyelje el magát és húzzon el...

nagyúr

100%-s gólhelyzetben levo jatekos elleni haturol erkezo szabalytalansagert közvetlenül a kapu elott meg egybol pirosat is adhatott volna siman a vedonek akar

pl gondolj egy kontra tamadaskori kitoreskor a kapura toro játékost felrugja hatulrol a vedo, akkor mi erte a "jutalom"
itt max annyi a diffi, hogy sokkal kozelebb volt a kapuhoz, mint altalaban
de attol meg ugyanúgy megfelel ennek

(#103368) ProEvoFan

ProEvoFan
nagyúr

Tegnap a Manchester City nem kapott meg egy jogos gólt, ma meg a Juventust nyírta ki a bíró.
93 percben nem szoktak befújni büntetőt.Csak ha teljesen egyértelmű.Ez nem volt az.
A bírókkal kellene valamit csinálni, mert megint bebizonyosodott, hogy rajtuk mennek el a meccsek.
Szomorú vagyok.Nem azért mert a Juve kiesett, hanem ahogy...

(#103369) shotika válasza forceberg (#103359) üzenetére

shotika
őstag

Ne hisztizz! Egy BL meccsen, 0:3-as állásnál, nem szabad egy Real Madridot oda engedni saját kapuhoz. Főleg így, hogy elég egyet lőniük. De még, ha Roni nem is lövi be, láttuk már Bl meccsen, hogy a hosszabítás során mekkora tartalék van a Realban.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#103370) hobizoli válasza ProEvoFan (#103368) üzenetére

hobizoli
nagyúr

ha az 5-son hatulrol feloknek 100% gólhelyzetben az neked nem 11-s?

nezz inkabb darts-t :U

(#103371) 7600 GS válasza ProEvoFan (#103368) üzenetére

7600 GS
addikt

Nem megyek oda ilyen rizikósan szerelni a 93. percben ha a csapatom a továbbjutás küszöbén áll. :U Ha meg igen, akkor vállalom a rizikót.

(#103372) shotika válasza ProEvoFan (#103368) üzenetére

shotika
őstag

Pedig elég egyértelmű volt. Hátulról, gólhelyzetben lévő játékost a tizenhatoson belül nem szabad a földre nyomni. Az hogy hanyadik percben, az meg irreleváns.

veterán

Csak azt írtam, hogy a túloldalon nem fújták volna be, mert nem volt az a 100% 11-es.
Olyan 70%-os befújású volt szerintem, gyakran nem fújnak be ilyeneket, főleg a 90. percben.
Ez a bíráskodást minősíti.

(#103363) omfgk: igen, de a €itynek vagy a P$G-nek már korántsem biztos!

(#103375) 7600 GS válasza Cartevo (#103373) üzenetére

7600 GS
addikt

Mit nézzenek vissza rajta ha totál egyértelmű volt már elsőre is?

(#103376) hobizoli válasza Cartevo (#103373) üzenetére

hobizoli
nagyúr

es ha vissza is nezik, akkor mi van? szerinted EZ nem volt AZ?
ugyanugy megadta volna akkoris

(#103377) bagyulajuve

bagyulajuve
addikt

nem nagyon figyeltem, de 1-2 nem Juve szurkoló ismerősöm aszondja, hogy már hamarabb dőlt a Real játékos, hogy Benatia odaért :F

Resistencia eterna

(#103378) Tibiajax válasza ProEvoFan (#103368) üzenetére

Tibiajax
nagyúr

nem egykutya a kettő.. a tegnapi city-gól érvényes találat volt. szájbakúrt videóbírótkellett volna alkalmazni és máris máshogy alakul a meccs. játékvezető tévedés

hagyjuk mar ezt plz

nem lathatta hol van mogotte Benatia, mert teljesen hátulról jon neki, mivel a labda fele nez

Benatia kb 3perccel korabban kapott amúgy egy sárgát, ezert meg siman kaphatott volna megegyet amúgy is

(#103381) Patrick

Patrick
addikt

Ha egy Juve játékossal így a 93. percben szabálytalanságot követnek el és elesik, mocskosul 11-est kiabáltam volna, pláne ha azon múlik a továbbjutásunk, ez egyértelmű...

Amikor láttam, hogy már zuhan a földre, már tudtam, hogy ez 11-es lesz...

Ez van... ilyenkor már mindegy, mi lett volna ha... a srácok szépen küzdöttek, innentől Forza Italia, Forza Roma!

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#103382) omfgk

omfgk
addikt

CR Kicsit azért sok volt ez az örömködés a tizi után.

Ilyen izomzattal darabokra kéne szednie a védőket... Ehelyett össze-vissza fetreng.

(#103383) shotika válasza bagyulajuve (#103377) üzenetére

shotika
őstag

Élőben is egyértelmű volt, hogy lerúgta a földre; kikockázva is tökéletesen látszik, ezen nincs mit magyarázni.

(#103384) forceberg válasza forceberg (#103374) üzenetére

forceberg
veterán

Puhl úr is megmondta, kicsit autentikusabb nálatok...

(#103377) bagyulajuve az előre esést is említette.

Ez kb., mint Suárez eset a PSG ellen, megvolt a kontakt, de alig valami.

(#103385) bagyulajuve válasza hobizoli (#103380) üzenetére

bagyulajuve
addikt

nem, előtte pirosat kellett volna kapnia Benatianak, mert 2 olyan belépője volt, hogy rossz volt nézni. Akkor nem lett volna 11-es :DDD .
Én is 11-esnek láttam, de vannak más vélemények is, hogy nem volt ez annyira egyértelmű. Remélem nem gázolok ezzel a lelkedbe

(#103383) shotika - mondjuk, hogy lerúgta a földre az túlzás egy kicsit

(#103386) DeathAdder válasza hobizoli (#103367) üzenetére

DeathAdder
veterán

Újabb tévhit az egyből piros, csakúgy mint a tegnapi szabálytalan shiti gól..

Legújabb szabály szerint utolsó ember elleni szabálytalanság tizi + sárga lap. Kivéve ha szánt szándékú és a játékos testi épségét veszélyezteti.